,

کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و شرایط کار در اتریش ۲۰۱۸ بهتر از سایر کشورهای دیگر اتحادیه اروپا خواهد بود و به همین دلیل مقوله ی کار در کشور اتریش و امکان کار در اتریش را در این مقاله به دقت بررسی خواهیم نمود ،که اگر قصد مهاجرت به کشور اتریش را دارید و تمایل دارید از انواع مختلف مهاجرت طریق کاری مطلع شوید و سوالاتی درمورد انواع ویزای کاری کشور اتریش دارید را پاسخگو باشیم. همچنین در این مقاله شرایط کار در کشور اتریش ببررسی گردیده است. لذا توصیه می نمائیم مقالۀ حاضر را مطالعه نموده و در صورتیکه اطلاعات ارائه شده جوابگوی نیاز های شما خواننده گرامی نباشد توصیه می نمائیم از طریق تماس با وکلای مجرب مؤسسۀ حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران از راهنمائی های دلسوزانۀ وکلای مجرب ما در باب کار درکشور اتریش استفاده نموده تا بتوانند اختصاصا با توجه به شرایطتان شما را در مسیر صحیح مهاجرت هدایت نمایند.

 

مقدمه در باب کار در کشور اتریش

در مقایسه با سایر کشورهای اروپائی، کشور اتریش از موقعیت برتری نسبت به سایر کشورها برخوردار می باشد.و شرایط مناسب تری را به نسبت برای متقاضیان عزیز فراهم نموده است. و بر طبق گزارشات کمیسیون اروپائی یوروستات نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۴ تنها ۴% اعلام شده است که مسلماً با توجه به نرخ بیکاری در دیگر کشورها از جمله یونان و اسپانیا که این میزان به ۲۵% می رسد از شرایط بسیار عالی برخوردار می باشد. و همچنان هم شاهد افزیش میزان فرصت های شغلی می باشیم. لذا با توجه به موارد ذکر شده دور از ذهن نیست که کسب شغل در اتریش یکی از موارد بالای تقاضای مهاجرت به کشور اتریش می باشد.  رشته هایی از جمله رشته های هنری و همچنین علوم اجتماعی یک مقدار شاید شرایط شغل یابیشان نسبت به سایر رشته ها مشکل تر می باشد

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب کار در کشور اتریش

audio کار در کشور اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب کار برای مهندس آی تی در اتریش

audio کار در کشور اتریش

ویزای کاری کشور اتریش

در واقع ویزاهای کاری اتحادیۀ اروپا به یک صورت ارائه می شود  و آن هم ویزای کاری از طریق پیشنهاد شغلی می باشد که مستلزم آن است که کارفرما در ابتدا آن شغل را در خود کشور مورد نظر به مدت ۳ ماه آگهی داده باشد و ۳ ماه هم در کل اتحادیۀ اروپا آگهی داده باشد شخصی را برای شغل مورد نظر پیدا نکرده باشند و شما را به عنوان نیروی کلیدی بردارند. اما کشورهایی نظیر اتریش، آلمان آفریقای جنوبی نوع دیگری از ویزا در نظر گرفته شده است و آن عبارت است از ویزای جستجوی کار که مدت آن ۶ ماهی می باشد و این امکان را برای فرد به وجود می آورد که وارد خاک کشور مورد نظر شده و از طریق آگهی های کاری که در آن کشور موجود می باشد نسبت به استخدام در آن کشور اقدام نماید.

این ویزا از جمله ویزاهای امتیازی یا pbs می باشند که باید ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را داشته باشید، این امتیازات هم مربوط به عوامل مختلف نظیر مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سن، میزان درآمد سالانه، سابقۀ کارهای مدیریتی و انجام کارهای تحقیقاتی می باشد.

به موجب این ویزا امکان بردن همراه وجود ندارد و تا زمانی که متقاضی شغل پیدا نکند و میزان درآمدش از حداقل میانگین سالیانه به بالا باشد و ثابت نماید که محلی را برای اسکان همراه دارد نمی تواند همراه خود را بیاورد.

 

 

زبان مورد نیاز برای کار در کشور اتریش

اگرچه زبان انگلیسی به طور گسترده در عرصۀ کاری مورد استفاده قرار می گیرد، اما دانستن زبان آلمانی در هر یک از انواع مختلف مشاغل بسیار ضروری و امری واجب می باشد، به ویژه در مورد مشاغلی که بیشتر با افراد در تماس و ارتباط هستند به طور مثال مشاغل مدیریتی. بنابراین دانستن زبان آلمانی یک امتیاز محسوب شده و دانستن آن ضروری می باشد چراکه در غیراین صورت شانس شما برای یافتن شغل بسیار پائین خواهد آمد مگر در مورد مشاغلی که چندان در ارتباط با زبان آلمانی نمی باشند به طور مثال تدریس زبان انگلیسی. همچنین برای اشخاصی که مسلط به زبان آلمانی می باشند ممکن است مدتی زمان نیاز باشد برای انطباق با زبان اتریشی.

 

کاریابی و اخذ کار در کشور اتریش

در این بخش می پردازیم به مهترین قسمت از مهاجرت کاری که همانا مکان های منفعل برای اشتغال می باشد:

 • کارخانجات اصلی:

از جمله تولید، عمده فروشی و خرده فروشی، تعمیر موتور ماشین آلات، مشاورۀ ملکی در خصوص محل مناسب برای فروش کارخانه، تجارت و خدمات صنعتی، ساخت و ساز، مراقبت های بهداشتی، خدمات توریستی به ویژه در مورد ورزش های زمستانی، ارتباطات.

 • مشاغلی که به تازگی رشد داشته اند:

برق و مهندسی برق، در زمینۀ خرید و فروش سیستم عامل و IT، تولید، تجارت عمده فروشی و خرده فروشی، بهداشت عمومی، مددکار اجتماعی و ساخت و ساز.

 

شرایط زمانی و مالیاتی کار در کشور اتریش

در خصوص شرایط زمانی کار در اتریش باید بگوئیم که میانگین ساعات کاری ۸ ساعت در روز و به عبارتی ۴۰ ساعت در هفته می باشد. و در مورد تعطیلات سالانه نیز کارمندان حق دارند سالی ۵ هفته را در سال مرخصی داشته باشند.

و در مورد میزان مالیات نیز باید بگوئیم که افراد غیر مقیم کشور اتریش در صورتی که درآمدی را در خاک این کشور کسب نمایند موظف به پرداخت مالیات می باشند.

 

درخواست برای کار در کشور اتریش

یک سی وی مختصر به زبان آلمانی، به همراه یک رزومۀ کامل ، و مدارکی که معمول برای درخواست شغل می باشند. البته در حال حاضر تقاضانامه های الکترونیکی بسیار رو به افزایش می باشند، تو ضیح آنکه امروزه متقاضیان اکثراً از طریق ارسال رزومه به کارفرما از طریق ایمیل اقدام می نایند بنابراین اولین تماس اصولاً از طریق ارسال سی وی و روزمه از راه ایمیل صورت می گیرد. اما بد نیست که رزومه ای را که می نویسید اختصاصاً برای یک شخص خاص باشد، بنابراین سعی کنید نام کسی را که دارید برای او رزومۀ خود را ارسال می دارید دریابید و از او درخواست نمائید که وقت مصاحبه ای را تنظیم نماید.

همچنین ارائۀ یک عکس پرسنلی از خود امری متداول می باشد. جلسۀ مصاحبه به صورت رسمی برگزار می شود و مصاحبه شونده باید در خصوص سمت شغلی کسی که اقدام به انجام مصاحبه می نماید اطلاع داشته باشد. این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است از شما دعوت به انجام مصاحبه های دیگری نیز در مورد همان شغل و در همان کمپانی شود. اشاره به این نکته نیز شاید بد نباشد که لباس باید به صورت رسمی باشد و اینکه دقت و حضور در رأس ساعت مقرر شده از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

 

 

چگونگی یافتن کار در کشور اتریش

۱). روزنامه

از جمله رایج تریی راه یافتن شغل مطالعۀ آگهی های روزنامه می باشد و در واقع می توان گفت که روزنامه مهمترین منبع کاریابی می باشد و شما می توانید لیستی از مشاغل را چه در روزنامه های ملی و منطقه ای ببینید از جملۀ این روزنامه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • kurier
 • derstandard
 • diepresse
 • krone
 • nachrichten

۲). وب سایت

اما منبع بعدی که برای یافتن شغل که امروزه نیز بسیار رایج شده است همانا اینترنت می باشد که با مراجع به وب سایت های معتبر می توان برای یافتن شغل مورد نظر خود اقدام نمود. از جملۀ این وب سایت ها عبارتند از:

سایر منابع

از جمله ادارات کاریابی که در واقع دفاتر دولتی کاریابی در سطح شهر وجود دارند که با مراجعۀ به آنها می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید. این دفاتر همچنین در برخی دانشگاه ها شعبه هایی دارند و این امکان را برای دانشجویان فراهم نموده اند تا به راحتی از این طریق برای یافتن شغل خود اقدام نمایند.

شبکۀ اینترنت درزمینۀ کاریابی در کشور اتریش بسیار امری مهم و ضروری می باشد. و اکثراً دانشجویان از این طریق پروژهای خود را برای کارفرمایا ارسال نموده و نسبت به اشتغال اقدام می نمایند.

 

کاریابی و کارآموزی برای کار در کشور اتریش

در کشور اتریش هیچ وجه امتیازی میان کارآموزی و کاریابی وجود ندارد. فرصت های شغلی نیز همانطور که اشاره نمودیم از طریق رسانه های عمومی به اطلاع همگان می رسد. و برای افرادی هم که در رشته های فنی حرفه ای تحصیل می کنند شرایط کاری مهیا می باشد. کارآموزی معمولاً در تابستان و بین ۶ تا ۱۲ ماه صورت می گیرد. هزینۀ رفت و آمد با خود کارآموز می باشد اما کارفرما مبلغی را برای هزینه های زندگی پرداخت می کند.

 

Erasmus+ چیست

Erasmus + در واقع برنامه ای است مربوط به اتحادیۀ اروپا می باشد که در خصوص آموزش، تعلیم و تربیت و ورزش می باشد. برنامه ای است که مخصوص جوانان تعبیه شده است و برای سالها ۲۰۱۴ الی ۲۰۲۰ طراحی شده است. طبق این برنامه امکان انتقال دانشجویان از به منظور تحصیل و کار را فراهم نموده است. و این امکان را فراهم نموده تا دانشجویان بین ۳ تا ۱۲ ماه در خارج از کشور به ادامۀ تحصیل بپردازند. و همچینین این برنامه این امکان را برای دانشجویان فراهم نموده تا به منظور دستیابی به شغل و کسب تجربیات تازه، یادگیری زبان جدید به سایر کشورها سفر نمایند.

و مشاغل معمولی که دانشجویان اغلب به دنبال یافتن شغل در زمان تابستان و همچنین تعطیلات می باشند که اکثراً هم در مشاغلی مثل مکان های تفریحی مربوط به ورزش اسکی و هتل ها مشغول به کار می شوند.

 

چه کسانی نیازمند ویزا برای کار درکشور اتریش می باشند

کلیۀ کسانی که تابعیت یکی از کشورهای اتحادیۀ اروپا را دارند و یا اگر از کشور سوئیس می باشند نیازمند ویزا برای ورود به کشور اتریش نمی باشند. اما به هر روی اگر شما قصد دارید بیشتر از ۳ ماه در خاک کشور اتریش بمانید، باید اجازۀ اقامت شما حدوداً ۴ ماه قبل از اینکه به کشور اتریش وارد شوید از سوی مقامات صالحه صادر شده باشد. که به منظور دست یابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سفارت اتریش در کشور خودتان مراجعه نمائید.

و تمامی اتباع خارجی که خواهان کار در کشور اتریش می باشند و فرم تقاضای کاری را پر کرده باشند نیازمند هم اجازۀ کار و هم اجازۀ اقامت می باشند.

 

ارائۀ اجازۀ اقامت موقت جهت کار در کشور اتریش

اگر قصد حضور در کشور اتریش برای دورۀ ۶ ماهۀ کاریابی را دارید، باید نسبت به دریافت اجازۀ اقامت خود اقدام نمائید. افرادی که ساکن یکی از کشورهای عضو اتحادیۀ اقتصادی اروپا می باشند بعد از ورودشان به کشور اتریش این درخواست را پر می نمایند. اما در صورتی که شما خوانندۀ گرامی از کشوری خارج از اتحادیۀ اقتصادی اروپا می باشید موظف هستید که اجازۀ اقامت خود را قبل از ورود به این کشور کسب نمائید.

یک امتیاز دیگر که ویزای کاری اتریش برای متقاضیان فراهم نموده است این است که متقاضیان پس از اینکه استخدام شدند و به مدت ۱ سال به دولت اتریش مالیات پرداخت نمودند کارتی را دریافت می نمایند که اصطلاحاً به آن blue cart  می گویند که به موجب این کارت متقاضیان می توانند در کل اتحادیۀ اروپا به دنبال کار بگردند.

 

 

نتیجه گیری در باب کار در کشور اتریش

ویزای کاری اتریش را می توان به دودسته تقسیم نمود یک نوع ویزای کاری ویزایی است که شخص متقاضی دارای پیشنهاد کاری می باشند و نوع دوم که ویزای جستجوی کار می باشد که  در زمرۀ ویزاهایی می باشد که با توجه به شرایط مناسبی که دارد بسیار پرطرفدار می باشد. مدت این ویزا ۶ ماه می باشد که از جمله ویزاهای امتیازی می باشند، که در صورتی که شخص امتیازات لازم را کسب نماید می تواند برای این نوع ویزا اقدام نماید.امکان ورود همراه هم که با این نوع وزیا وجود ندارد تا زمانی که شخص شغل مناسبی را پیدا نماید و میزان حقوقش از حدلقل مورد نظر به بالا باشد.

در صورتی که شخص استخدام شد و به مدت ۳ سال به کشور مورد نظر مالیات پرداخت نماید کارت blue cart را دریافت خواهد نمود  که به موجب آن در کل اتحادیۀ اروپا می تواند نسبت به کاریابی اقدام نمایند.

و پس از گذشت ۳ سال می تواند برای دریافت اقامت دائم اتریش و پس از گذشت ۶ سال برای دریافت تابعیت اتریش اقدام نمایند.

 

کار در کشور اتریش و شرایط ان برای شما عزیزان بررسی شد.ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در مورد مهاجرت به اتریش و روش های مهاجرت به اتریش همانند کار در اتریش و تحصیل در اتریش و اخذ ویزای اتریش ، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور در باب کار در کشور اتریش و تمام امور مهاجرت بهره مند گردید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۴ نظرات, میانگین: ۴.۲۵ از طریق ۵)
Loading...
20 پاسخ ها
 1. ناشناس می گوید:

  با سلام و تشکر از زحمات و راهنمایی های ارزشمند شما…در اتریش فقط پنج روز در سال می توان مرخصی گرفت؟؟؟

  پاسخ
 2. davood danaei می گوید:

  سلام اقای دکتر ملک پور. وافعا خسته نباشید.ممنون ازاینکه اینقد خوبید. خیلی دوست دارم شما رو از نزدیک ملاقات کنم. اول خواستم بدونم هزینه مشاوره تخصصی اسکایپ چقدر هست واینکه خواهش خواهش و خواهش میکنم طی روزای اینده ی وقت مشاوره با شما داشته باشم .36سال دارم ساکن تهران لیسانس معماری مجرد.متاسفانه ایلتس ندارم و پشتوانه مالی خوبی هم ندارم وسابقه کار غیر مرتبط با رشته تحصیلی دارم اما مدرک اتوکد 2 بعدی و 3بعدی را از مجتمع فنی تهران گذرانده ام.دوست دارم اروپا زندگی کنم ی مدتی هم گرجستان بودم که نشد که بتونم بمونم . میدونم که شرایط خوبی ندارم ولی میخوام که با خودتون مشاوره داشته باشم .

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با عرض سلام دوست گرامی
   برای اخذ وقت با آقای دکتر ملک پور و اطلاع از هزینه ها لطفا با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را به کارشناسان بفرمایید.

   پاسخ
 3. مژده می گوید:

  سلام ۳۶سالمه لیسانس معماری دارم و به نرم افزار های طراحی معمول مربوط به این رشته مسلطم،زیان انگلیسیم خوبه و زبان المانی رو فقط متوجه میشم
  هیچ شانسی برای کانادا یا اطریش دارم؟

  پاسخ
 4. محمد موحدی می گوید:

  باسلام
  بنده فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه غیرانتفاعی و 30 سال سن دارم و مجرد هستم .
  بیش از5 سال سابقه کار(بدون بیمه)در زمینه های برق ساختمان . برق صنعتی و سیستم های حفاظتی را دارم
  فاقد مدرک زبان
  ایا میتوانم برای اخذ ویزای کار در یکی از کشورهای سوئد . گانادا . اتریش یا المان اقدام کنم

  پاسخ
 5. رها می گوید:

  سلام
  وقت بخیر خسته نباشید.
  من 33 سال سن دارم مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه دولتی.
  بیش از 8 سال توی پتروشیمی در عسلویه سابق بیمه دارم(کارمند پتروشیمی هستم)
  بیمه ای که برام رد میشه بالای 10 تومن و پیوسته بوده از بدو استخدام
  انگلیسی تقریبا مسلطم و آلمانی رو بتازگی شروع کردم.
  خانمم 26 ساله هست دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه پیام نور و همچنین دیپلم کانون زبان
  سوال 1: ما میتونیم بصورت همزمان درخواست ویزای جستجوی کار کشور اتریش رو بدیم؟
  سوال2: تکرار سوال بالا در مورد آلمان؟
  ممنون از سایت خوب شما و زمانی که برای پاسخگویی میزارین

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد.
   همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. hamid می گوید:

  با سلام و وقت بخیر خدمت جناب ملک پور
  سوالی داشتم در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش موردی وجود داره به اسم سنگ تراش که خواستم بدونم منظور از سنگ تراش ، تراشکار سنگهای قیمتی و نیمه قیمتیه یا شکل دیگه ای از صنعت مد نظرشونه
  لازم به ذکره که بنده در حال دریافت مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه هستم و آیا میتونم با مدرک فنی و حرفه ای اقدام کنم یا خیر در حال یادگیری زبان آلمانی هم هستم

  پاسخ
 7. نوید می گوید:

  سلام ، خسته نباشید
  ینده 25 سالمه – کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر دارم- برنامه نویس کامپیوترم – دو مورد اختراع دارم که یکی ثبت شده و اونیکی در حال ثبت .
  میتونم امتیاز کار و برا اتریش کسب کنم؟
  فقط مدرکم دانشگاه آزاده.
  مدرک زبان آلمانی ندارم ولی ی کم بلدم
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. رضیه می گوید:

  سلام بنده فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه تهران و ارشد علوم سیاسی از دانشگاه علامه هستم میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم با هدف گرفتن اقامت دایم . با توجه ب اینکه دولت اتریش با این شرط اقامت دایم رو میده که در مدت یک سال بتونیم شغل مناسب رو پیدا کنیم.، میخواستم بدونم بازار رشته علوم سیاسی تو اتریش چگونه است؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب کاریابی و بازار کار برای این رشته کمی دشوار است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. ناشناس می گوید:

  با سلام
  بنده ۴۱ سال دارم. مدیر یکی از کارخانجات مواد غذایی هستم با سابقه ۸ ساله در این شغل. قبلا مشاغل دیگری هم داشتم. زبان آلمانی اصلا بلد نیستم. انگلیسی هم کم و بیش. فوق لیسانس مدیریت هم دارم. متاهل داری یک فرزند. به نظرتو شرایط اقامت اتریش را دارم؟؟؟؟ و آیا شغل مناسب میتوانم پیدا کنم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار اتریش امتیازبندی بوده و برای آن باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. حسين رادمهر می گوید:

  سلام و خسته نباشید به اقای ملکپور عزیزززز.
  توی فایل های صوتی تون توی چنل تلگرام گفتین زود اقدام کنید واسه اقامت اتریش که سال اینده خیلیی داره سخت میشه و ما هر کسی که امسال ثبتنام میکنه نگه میداریم که اگه نیومد نوبتشو بدید به یکی دیگه….
  من برنامه ای که ریختم از جمله زبان و حرفه کاریم و پول برای ١٨ماه دیگه هست یعنی واسه من اون موقه خیلی شانسم ضعیفه (شرایط مالی حدود ١٠٠-١۵٠ملیون سرمایه و درامد ماهیانه ٨_١۵ملیون)٢٣سالمه و عاشق مکانیک وخودرو هستم و در حال یادگیری این حرفه هست.
  چقدر احتمال پزیرفته شدن دارم و ریسک های این مهاجرتم میخواستم بدونم مثلا کار گیرم نیاد یا حمایتی نداشته باشم از طرف دولت که پشتم گرم باشه…
  بعد شرایط مالیات بر دارامد و دارای چطوری هست و ایا این شرایط از کشور مانادا بهتر است یا بدتر؟؟
  به نظر شما با این اوصاف مهاجرت من از روش خود حمایتی یا متخصص کار برای کدوم کشور خوب هست اتریش یا کانادا؟!!!من با ایران زیاد رفتو امدی ندارم مادرم و برادرم میان پیشم اگه موندگار شدم،با سرما مشکلی ندارم و از طرفیم علاقه زیادی به جهانگردی دارم که بخش اعضمش اروپاست…
  شما به عنوان یه فرد با تجربه،تو شرایط من چه نمره ای به اقامت در این دو کشور میدید…
  با سپاسسسس فراوان که وقت میزارید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش یا کانادا باید امتیازات لازم را اخذ نمایید. در صورت داشتن امتیازات می توانید در این کشور به کار بپردازید هم چنین می توانید برای تحصیل در کشور کانادا یا اتریش اقدام کنید. پس از تحصیل نیز شانس کاریابی برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. سمن می گوید:

  با سلام.
  من لیسانس ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد هستم.حدود ۴ سال مدرس زبان انگلیسی هستم و ۲۵ سال سن دارم. آیا با این شرایط میتونم در اتریش مشغول به کار شم؟
  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.