کاریابی در آلمان

کاریابی در آلمان

 • اگر شما متقاضی کاریابی در آلمان و اخذ اقامت کاری آلمان در سال ۲۰۱۸ و مهاجرت به آلمان از طریق کار در آلمان و کاریابی در آلمان هستید با توجه به آخرین قواعد نظام حقوقی موجود در سفارت آلمان ۲۰۱۸ باید دقت فرمایید که تمامی این اصول را رعایت فرمایید.

  نحوه مصاحبه در روادید کاری آلمان

 • بحث کار در آلمان و اخذ روادید کاری آلمان در سال های گذشته به این صورت بوده که امکان انجام مصاحبه کاری از طریق راه غیر حضوری ، اسکایپ یا نرم افزارهای دیگر امکان پذیر بود.

یعنی اگر متخصص یا مهندس خارجی به نسبت کشور آلمان ، اقدام به اخذ مجوز کار ، جهت کار در آلمان می نمود ، آن شرکت با کمپانی مخاطب می توانست مصاحبه کاری خود را از راه دور انجام دهد. اما امروزه به دلایل خاصی این امکان وجود ندارد.

 • بنابراین مهاجرت کاری و اخذ اقامت کاری آلمان تنها از یک طریق ممکن می باشد ؛ به این صورت که ابتدا روادید جست و جوی کار یا همان ویزای جست و جوی کار اخذ شود ، شخص متقاضی به مدت ۶ ماه این اجازه را دارد که قانونا در خاک آلمان  به دنبال کار بوده و با شرکت های مختلف و متعددی صحبت نماید و همچنین جلسات  مصاحبه کاری ست کند و در صورت پذیرفته شدن در یکی از این جلسات ، روادید جست و جوی کار را به اقامت کاری تبدیل کند. اگر شخصی تصور می کند می تواند یکساله ، دو ساله یا در مدت زمان بیشتری روادید جست و جوی کار اخذ کند ، در حقیقت این امکان وجود نیست . در واقع اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای کار در آلمان هستید ، یا به دنبال کار در آلمان می گردید ، همانطور که در قسمت ویزای کاری آلمان در همین سایت توضیح داده شد ، در ابتدا با اخذ ویزای جست و جوی کار که ۶ ماه می باشد ، به خاک آلمان وارد می شوید ،به ۲ روش می توانید به روادید و اقامت کاری برسید.
 • ۱- رزومه خود را به دست بنگاه های کاریابی دولتی و یا غیردولتی بسپارید ، این گروه جهت تنظیم جلسات مصاحبه کاری با شرکت ها و کمپانی های مشخص اقدام می نمایند ، سپس به شما اطلاع می دهند و شما در جلسات مصاحبه کاری حاضر می شوید و اگر نظر آن کارفرما مثبت و مساعد بود ، به شما نامه ای به عنوان Sponsor letterیا دعوتنامه کاری داده می شود و شما را به اداره مهاجرت ارجاع می دهد و شما می توانید از طریق یک روال و فرآیند قانونی استفاده کنید و روادید جست و جوی کار خود را تبدیل به روادید و اقامت کاری کنید.

  معمولا در مورد اخذ هزینه های حق المشاوره و حق الوکاله این بنگاه های کاریابی دولتی و غیر دولتی به این گونه می باشد که مبلغی را دریافت می کنند ، شغل را برای شما پیدا کرده ، بعد از امضای کاری شما مابقی مبلغ باقی مانده از حق المشاوره یا حق الوکاله را از حقوق شما کسر کرده و یا نقدا با شما تسویه می نمایند.

 • بنابراین با توجه به صنعتی بودن کشور آلمان و اینکه قطب اصلی صنعت اروپاست ، دقت کنید در صورتی که تمایل به اخذ اقامت  کاری آلمان را دارید ، حتما قواعد کاری آلمان را مطالعه کنید ، و آخرین تغییرات موجود در اداره مهاجرت در مورد فرم های ویزای کاری آلمان و یا کاریابی آلمان را مطالعه کنید و با دانستن این موضوع که اگر تخلف و یا اشتباهی در پر کردن فرم ها وجود داشته باشد ، ممکن است آینده کاری شما را به خطر بیندازد.

  گروهی نیز با نیات بد ، افرادی که خود را وکیل مهاجرت می نامند ، ولی در واقع اینگونه نیست ، افرادی هستند که فقط با اهداف اتلاف منابع زمانی و مالی شما پا پیش می گذارند ، هزینه های گزاف و هنگفتی از شما اخذ می کنند ، اما کاری برای شما صورت انجام نمی دهند و فقط اقدام به کلاهبرداری می کنند.

  دقت بفرمایید به دلیل تمایل بسیاری از فارغ التحصیلان گرایش های مهندسی و غیر مهندسی و افراد متخصص ایرانی و خیلی از کشورهای دیگر و درخواست بسیار زیاد جهت ورود به کشور آلمان برای اخذ روادید کاری ، بسیاری از این افراد این موقعیت و فضا را برای خود فراهم می بینند و با فریب دادن متقاضیان و افرادی که آگاه به  علم حقوق یک کشور ، مثل آلمان نیستند، مبالغ زیادی از آنها بگیرند و کاری برای آنها انجام ندهند و برای خودشان باز و کسب و کار کذبی فراهم کنند.

  بنابراین اگر پا جای قانون بگذاریم ، به هیچ عنوان دچار ریسک و خطر نمی شویم . پس از اینکه شما روادید جست و جوی کار را اخذ نمودید ، فرصت کوتاهی دارید تا با اخذ بلیط پا به خاک آلمان بگذارید. از لحظه ورود شما به این کشور مجاز به ورود و تردد به تمام کشورهای اتحادیه شنگن می شوید ، اما توصیه می شود تمام زمان و وقت خود را صرف پیدا کردن موقعیت های شغلی در آن کشور کنید.

  عده ای از افردی که این روادید را اخذ کردند ، به اشتباه انتظار یک معجزه و یا فراهم شدن کار به راحتی را داشتند، در صورتی که به این دوستان توصیه می کنیم که به هیچ عنوان کار در یک کشور خارجی به راحتی به دست نمی آید. تصور دوستان این نباشد که با یک روادید جست و جوی کار فرش قرمزی برای آنها پهن است و اینها به راحتی می توانند به روادید کاری و اقامت دائم آلمان برسند.

  دقت بفرمایید حتما از روزها و لحظه ها استفاده کنید ، زمانی که شخصی روادید جست و جوی کار اخذ کرد ، پس از ورود او به خاک آلمان و پس از اینکه در جلسات مصاحبه کاری شرکت کرد و توانست شغلی پیدا کند، سریعا اقدام به امضای قرارداد کاری نموده و اگر شخصی متاهل باشد، بعد از امضای قرارداد کاری می تواند جهت اقدام برای اخذ اقامت همسر خود اقدام نموده و در واقع اگر شما روادید جست و جوی کار اخذ ننموده اید ، و تازه اقدام به اخذ ویزای جست و جوی کار می کنید، اگر متاهل باشید و فرزند نیز داشته باشید ، اجازه بردن همراه ندارید.

  دقت بفرمایید اگر خبری مبنی بر اینکه شخص می تواند جهت اخذ ویزای کار آلمان و اقامت کاری آلمان مستقیما از همان روز اول همسر و فرزند و خانواده خود را در آن کشور به همراه خود داشته باشد، کذب است و به این اخبار کذب توجه نفرمایید.

  قانون وجود دارد و قانون ذکر می کند که شخص متقاضی و اصلی ابتدا روادید جست و جوی کار را اخذ می کند و پس از ورود به آن کشور و پیدا کردن یک شغل اجازه ی این را دارد که برای خانواده خود دعوتنامه ارسال کند و بعد از یک ماه تا یک ماه و نیم آن خانواده به نفر متقاضی الحاق بشوند.

  بنابراین اگر قواعد را زیر پا نگذاریم و درست توجه کنیم که راه قانونی گرفتن اقامت کشور آلمان به چه صورت می باشد، همه مراحل درست و صحیح پشت سر هم انجام می شود.

audio کاریابی در آلمان

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب مهاجرت کاری از طریق رشته کامپیوتر به آلمان

audio کاریابی در آلمان

 

audio کاریابی در آلمان

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب پیشنهاد شغلی در آلمان

audio کاریابی در آلمان
 • سوال بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت کاری و کاریابی در آلمان این است:

  جهت کاریابی در آلمان به چه ارگانی باید مراجعه کرد؟

  درصد موفقیت یک مهندسی یا متخصص ایرانی جهت کاریابی در آلمان چقدر است؟

  آیا اصلا فضای شغلی برای کاریابی ایرانیان مقیم آلمان مثبت و سهل الوصول است؟

  جهت کاریابی در آلمان اگر شخصی مدرک زبان انگیلیسی داشته باشد ، آیا تفاوتی بین او و متخصصی که مدرک آلمانی دارد وجود دارد؟

  اگر شخصی محصل در کشور آلمان و فارغ التحصیل از دانشگاه های آلمان باشد، کاریابی در آلمان برای او به نسبت شخصی که مدرک تحصیلی خود را از کشور مبدا اخذ کرده و بعد با ویزای جست و جوی کار ورود به آلمان کرده آسان تر است؟ آیا شخص اول راحت تر موضوع کاریابی را انجام می دهد یا خیر؟

  به طور کلی بحث کاریابی در آلمان یک عرف و یک قانون دارد، عرف بیان می کند که اگر شما مدرک زبان آلمانی داشته باشید و به زبان آلمانی مسلط باشید، به راحتی می توانید کار پیدا کنید و اقامت کاری اخذ کنید. اما قانون و قاعده این را بیان می کند که الزاما نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی ندارید، ویا اگر شما تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشید ، می توانید جهت کاریابی در آلمان اقدام کنید.

  موسسه مشاوره ملک پوربه شما این امکان را می دهد تا جهت کاریابی بین المللی در کشور آلمان اقدام بفرمایید.

  موسسه حقوقی ملک پوربا همکاری بزرگترینholding  های مشاوره کاریابی بین المللی در ایران و خارج از ایران به شما توصیه می کند که حتما در مورد اخذ ویزای کار آلمان و اقامت کاری آلمان و جهت کاریابی در داخل خاک آلمان حتما از گروه وکلا و مشاورین متخصص و مجرب بهره ببرید و مشاوره اخذ کنید تا اینکه خدایی ناکرده وضعیت حقوقی شما در سفارت آن کشور دچار آثار حقوقی منفی نشود. جهت مرور شرایط اخذ یک شغل وکاریابی در آلمان بیان می داریم:

  ۱) ترجیحا ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی و تسلط بر دو زبان انگلیسی و آلمانی

  ۲) ارائه سابقه ی کار مستند ترجمه شده به ارگان ها و شرکت ها یا بنگاه های کاریابی دولتی و غیر دولتی در آلمان

  ۳) ارائه رزومه ی قوی تخصصی در باب تخصص شخص متقاضی درباره ی کاریابی در آلمان

  ۴) انجام یک مصاحبه ی کاری موفقیت آمیز و همراه با تسلط بر تخصص شخص متقاضی در جلسه ی مصاحبه ی حضوری

  و نهایتا خدمت شما متقاضیان عزیز این نوید را می دهیم که گروه مشاوره ی ملک پور با سابقه ی چند ساله در باب مشاوره ی شغلی مشاوره ی بین المللی کاری در سطح اروپا و اختصاصا در کشور آلمان با بهره مندی از گروه مجرب متخصصین و کادر زبده ی مشاورین بین المللی آماده ی ارائه برترین خدمات مشاوره ی حقوقی بین الملل در باب کاریابی آلمان در خدمت شما می باشند.

 • به طوریکه شما اگر قرارداد مشاوره ی روادید جست و جوی کار ببندید بطور گارانتی امر شما انجام شود. در صورتیکه شما به روادید نرسید گروه مشاورین شما تماما هزینه ی شما را عودت خواهند داد.

 • همچنین اگر شما روادید جست و جوی کار اخذ نمودید یا الان شهروند حاضر در آلمان هستید بر فرض مثال سابقا از طریق روادید تحصیلی ورود پیدا کردید به آلمان و از داخل آلمان اقدام به کاریابی بین المللی در آلمان مینمایید و به دنبال یک شغل در آلمان هستید اگر قرارداد کاریابی در آلمان را منعقد فرمودید اما پس از هدایت و تلاش و راهنمایی های گروه مشاورین موسسه ملک پور موفق به اخذ یک شغل نشدید تماما مبالغ شما عودت داده میشود.

  کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و سایر دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس آماده ی ارائه برترین خدمات در باب روادید کاریابی در آلمان و جست و جوی کار در آلمان و  اخذ ویزای کار آلمان می باشند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
137 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.