کاریابی در آلمان

کاریابی در آلمان

 • اگر شما متقاضی کاریابی در آلمان و اخذ اقامت کاری آلمان در سال ۲۰۱۸ و مهاجرت به آلمان از طریق کار در آلمان و کاریابی در آلمان هستید با توجه به آخرین قواعد نظام حقوقی موجود در سفارت آلمان ۲۰۱۸ باید دقت فرمایید که تمامی این اصول را رعایت فرمایید.

  نحوه مصاحبه در روادید کاری آلمان

 • بحث کار در آلمان و اخذ روادید کاری آلمان در سال های گذشته به این صورت بوده که امکان انجام مصاحبه کاری از طریق راه غیر حضوری ، اسکایپ یا نرم افزارهای دیگر امکان پذیر بود.

یعنی اگر متخصص یا مهندس خارجی به نسبت کشور آلمان ، اقدام به اخذ مجوز کار ، جهت کار در آلمان می نمود ، آن شرکت با کمپانی مخاطب می توانست مصاحبه کاری خود را از راه دور انجام دهد. اما امروزه به دلایل خاصی این امکان وجود ندارد.

 • بنابراین مهاجرت کاری و اخذ اقامت کاری آلمان تنها از یک طریق ممکن می باشد ؛ به این صورت که ابتدا روادید جست و جوی کار یا همان ویزای جست و جوی کار اخذ شود ، شخص متقاضی به مدت ۶ ماه این اجازه را دارد که قانونا در خاک آلمان  به دنبال کار بوده و با شرکت های مختلف و متعددی صحبت نماید و همچنین جلسات  مصاحبه کاری ست کند و در صورت پذیرفته شدن در یکی از این جلسات ، روادید جست و جوی کار را به اقامت کاری تبدیل کند. اگر شخصی تصور می کند می تواند یکساله ، دو ساله یا در مدت زمان بیشتری روادید جست و جوی کار اخذ کند ، در حقیقت این امکان وجود نیست . در واقع اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای کار در آلمان هستید ، یا به دنبال کار در آلمان می گردید ، همانطور که در قسمت ویزای کاری آلمان در همین سایت توضیح داده شد ، در ابتدا با اخذ ویزای جست و جوی کار که ۶ ماه می باشد ، به خاک آلمان وارد می شوید ،به ۲ روش می توانید به روادید و اقامت کاری برسید.
 • ۱- رزومه خود را به دست بنگاه های کاریابی دولتی و یا غیردولتی بسپارید ، این گروه جهت تنظیم جلسات مصاحبه کاری با شرکت ها و کمپانی های مشخص اقدام می نمایند ، سپس به شما اطلاع می دهند و شما در جلسات مصاحبه کاری حاضر می شوید و اگر نظر آن کارفرما مثبت و مساعد بود ، به شما نامه ای به عنوان Sponsor letterیا دعوتنامه کاری داده می شود و شما را به اداره مهاجرت ارجاع می دهد و شما می توانید از طریق یک روال و فرآیند قانونی استفاده کنید و روادید جست و جوی کار خود را تبدیل به روادید و اقامت کاری کنید.

  معمولا در مورد اخذ هزینه های حق المشاوره و حق الوکاله این بنگاه های کاریابی دولتی و غیر دولتی به این گونه می باشد که مبلغی را دریافت می کنند ، شغل را برای شما پیدا کرده ، بعد از امضای کاری شما مابقی مبلغ باقی مانده از حق المشاوره یا حق الوکاله را از حقوق شما کسر کرده و یا نقدا با شما تسویه می نمایند.

 • بنابراین با توجه به صنعتی بودن کشور آلمان و اینکه قطب اصلی صنعت اروپاست ، دقت کنید در صورتی که تمایل به اخذ اقامت  کاری آلمان را دارید ، حتما قواعد کاری آلمان را مطالعه کنید ، و آخرین تغییرات موجود در اداره مهاجرت در مورد فرم های ویزای کاری آلمان و یا کاریابی آلمان را مطالعه کنید و با دانستن این موضوع که اگر تخلف و یا اشتباهی در پر کردن فرم ها وجود داشته باشد ، ممکن است آینده کاری شما را به خطر بیندازد.

  گروهی نیز با نیات بد ، افرادی که خود را وکیل مهاجرت می نامند ، ولی در واقع اینگونه نیست ، افرادی هستند که فقط با اهداف اتلاف منابع زمانی و مالی شما پا پیش می گذارند ، هزینه های گزاف و هنگفتی از شما اخذ می کنند ، اما کاری برای شما صورت انجام نمی دهند و فقط اقدام به کلاهبرداری می کنند.

  دقت بفرمایید به دلیل تمایل بسیاری از فارغ التحصیلان گرایش های مهندسی و غیر مهندسی و افراد متخصص ایرانی و خیلی از کشورهای دیگر و درخواست بسیار زیاد جهت ورود به کشور آلمان برای اخذ روادید کاری ، بسیاری از این افراد این موقعیت و فضا را برای خود فراهم می بینند و با فریب دادن متقاضیان و افرادی که آگاه به  علم حقوق یک کشور ، مثل آلمان نیستند، مبالغ زیادی از آنها بگیرند و کاری برای آنها انجام ندهند و برای خودشان باز و کسب و کار کذبی فراهم کنند.

  بنابراین اگر پا جای قانون بگذاریم ، به هیچ عنوان دچار ریسک و خطر نمی شویم . پس از اینکه شما روادید جست و جوی کار را اخذ نمودید ، فرصت کوتاهی دارید تا با اخذ بلیط پا به خاک آلمان بگذارید. از لحظه ورود شما به این کشور مجاز به ورود و تردد به تمام کشورهای اتحادیه شنگن می شوید ، اما توصیه می شود تمام زمان و وقت خود را صرف پیدا کردن موقعیت های شغلی در آن کشور کنید.

  عده ای از افردی که این روادید را اخذ کردند ، به اشتباه انتظار یک معجزه و یا فراهم شدن کار به راحتی را داشتند، در صورتی که به این دوستان توصیه می کنیم که به هیچ عنوان کار در یک کشور خارجی به راحتی به دست نمی آید. تصور دوستان این نباشد که با یک روادید جست و جوی کار فرش قرمزی برای آنها پهن است و اینها به راحتی می توانند به روادید کاری و اقامت دائم آلمان برسند.

  دقت بفرمایید حتما از روزها و لحظه ها استفاده کنید ، زمانی که شخصی روادید جست و جوی کار اخذ کرد ، پس از ورود او به خاک آلمان و پس از اینکه در جلسات مصاحبه کاری شرکت کرد و توانست شغلی پیدا کند، سریعا اقدام به امضای قرارداد کاری نموده و اگر شخصی متاهل باشد، بعد از امضای قرارداد کاری می تواند جهت اقدام برای اخذ اقامت همسر خود اقدام نموده و در واقع اگر شما روادید جست و جوی کار اخذ ننموده اید ، و تازه اقدام به اخذ ویزای جست و جوی کار می کنید، اگر متاهل باشید و فرزند نیز داشته باشید ، اجازه بردن همراه ندارید.

  دقت بفرمایید اگر خبری مبنی بر اینکه شخص می تواند جهت اخذ ویزای کار آلمان و اقامت کاری آلمان مستقیما از همان روز اول همسر و فرزند و خانواده خود را در آن کشور به همراه خود داشته باشد، کذب است و به این اخبار کذب توجه نفرمایید.

  قانون وجود دارد و قانون ذکر می کند که شخص متقاضی و اصلی ابتدا روادید جست و جوی کار را اخذ می کند و پس از ورود به آن کشور و پیدا کردن یک شغل اجازه ی این را دارد که برای خانواده خود دعوتنامه ارسال کند و بعد از یک ماه تا یک ماه و نیم آن خانواده به نفر متقاضی الحاق بشوند.

  بنابراین اگر قواعد را زیر پا نگذاریم و درست توجه کنیم که راه قانونی گرفتن اقامت کشور آلمان به چه صورت می باشد، همه مراحل درست و صحیح پشت سر هم انجام می شود.

audio کاریابی در آلمان

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب مهاجرت کاری از طریق رشته کامپیوتر به آلمان

audio کاریابی در آلمان

 

audio کاریابی در آلمان

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب پیشنهاد شغلی در آلمان

audio کاریابی در آلمان
 • سوال بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت کاری و کاریابی در آلمان این است:

  جهت کاریابی در آلمان به چه ارگانی باید مراجعه کرد؟

  درصد موفقیت یک مهندسی یا متخصص ایرانی جهت کاریابی در آلمان چقدر است؟

  آیا اصلا فضای شغلی برای کاریابی ایرانیان مقیم آلمان مثبت و سهل الوصول است؟

  جهت کاریابی در آلمان اگر شخصی مدرک زبان انگیلیسی داشته باشد ، آیا تفاوتی بین او و متخصصی که مدرک آلمانی دارد وجود دارد؟

  اگر شخصی محصل در کشور آلمان و فارغ التحصیل از دانشگاه های آلمان باشد، کاریابی در آلمان برای او به نسبت شخصی که مدرک تحصیلی خود را از کشور مبدا اخذ کرده و بعد با ویزای جست و جوی کار ورود به آلمان کرده آسان تر است؟ آیا شخص اول راحت تر موضوع کاریابی را انجام می دهد یا خیر؟

  به طور کلی بحث کاریابی در آلمان یک عرف و یک قانون دارد، عرف بیان می کند که اگر شما مدرک زبان آلمانی داشته باشید و به زبان آلمانی مسلط باشید، به راحتی می توانید کار پیدا کنید و اقامت کاری اخذ کنید. اما قانون و قاعده این را بیان می کند که الزاما نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی ندارید، ویا اگر شما تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشید ، می توانید جهت کاریابی در آلمان اقدام کنید.

  موسسه مشاوره ملک پوربه شما این امکان را می دهد تا جهت کاریابی بین المللی در کشور آلمان اقدام بفرمایید.

  موسسه حقوقی ملک پوربا همکاری بزرگترینholding  های مشاوره کاریابی بین المللی در ایران و خارج از ایران به شما توصیه می کند که حتما در مورد اخذ ویزای کار آلمان و اقامت کاری آلمان و جهت کاریابی در داخل خاک آلمان حتما از گروه وکلا و مشاورین متخصص و مجرب بهره ببرید و مشاوره اخذ کنید تا اینکه خدایی ناکرده وضعیت حقوقی شما در سفارت آن کشور دچار آثار حقوقی منفی نشود. جهت مرور شرایط اخذ یک شغل وکاریابی در آلمان بیان می داریم:

  ۱) ترجیحا ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی و تسلط بر دو زبان انگلیسی و آلمانی

  ۲) ارائه سابقه ی کار مستند ترجمه شده به ارگان ها و شرکت ها یا بنگاه های کاریابی دولتی و غیر دولتی در آلمان

  ۳) ارائه رزومه ی قوی تخصصی در باب تخصص شخص متقاضی درباره ی کاریابی در آلمان

  ۴) انجام یک مصاحبه ی کاری موفقیت آمیز و همراه با تسلط بر تخصص شخص متقاضی در جلسه ی مصاحبه ی حضوری

  و نهایتا خدمت شما متقاضیان عزیز این نوید را می دهیم که گروه مشاوره ی ملک پور با سابقه ی چند ساله در باب مشاوره ی شغلی مشاوره ی بین المللی کاری در سطح اروپا و اختصاصا در کشور آلمان با بهره مندی از گروه مجرب متخصصین و کادر زبده ی مشاورین بین المللی آماده ی ارائه برترین خدمات مشاوره ی حقوقی بین الملل در باب کاریابی آلمان در خدمت شما می باشند.

 • به طوریکه شما اگر قرارداد مشاوره ی روادید جست و جوی کار ببندید بطور گارانتی امر شما انجام شود. در صورتیکه شما به روادید نرسید گروه مشاورین شما تماما هزینه ی شما را عودت خواهند داد.

 • همچنین اگر شما روادید جست و جوی کار اخذ نمودید یا الان شهروند حاضر در آلمان هستید بر فرض مثال سابقا از طریق روادید تحصیلی ورود پیدا کردید به آلمان و از داخل آلمان اقدام به کاریابی بین المللی در آلمان مینمایید و به دنبال یک شغل در آلمان هستید اگر قرارداد کاریابی در آلمان را منعقد فرمودید اما پس از هدایت و تلاش و راهنمایی های گروه مشاورین موسسه ملک پور موفق به اخذ یک شغل نشدید تماما مبالغ شما عودت داده میشود.

  کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و سایر دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس آماده ی ارائه برترین خدمات در باب روادید کاریابی در آلمان و جست و جوی کار در آلمان و  اخذ ویزای کار آلمان می باشند.

Rating: 5
131 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. دلشاد گفته:

  با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
  بنده مدرك فوق ديپلم برق قدرت از دانشگاه فني اروميه در سال ٨٢ دارم. بالاي ١٢ سال سابقه كار با مدرك مذكور دارم. الان ترم اول كارشناسي برق صنعتي هستم و ليسانس حسابداري سال٩٥ هم دارم. سنم ٣٦ سال هستش. بنظرتون مدرك ليسانس برق رو بگيرم بعد دنبال كار تو كشور آلمان باشم و دنبال مدرك زبان آلماني بروم يا وايسم تا سال ٢٠٢٠ آلمان زير ليسانس هم قبول ميكند؟ يا با مدرك فوق ديپلم و سنم بايد بيخيال كاريابي تو كشور آلمان بشم! لطفا راهنمايي بفرماييد…

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز نظر به اینکه یکی از حداقل های لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان داشتن مدرک لیسانس جهت کاریابی در همان رشته می باشد و در عین حال ادامه تحصیل موجب بالاتر رفتن پارامتر سن و کاهش شانس ویزای شما خواهد شد، لذا شرایط شما باید به شکلی ویژه و تخصصی توسط مشاورین موسسه حقوقی ملکپور مورد ارزیابی و تحلیل قرار گیرد تا بتوانید با آگاهی کافی برای مهاجرت خود برنامه ریزی نمایید. هرگونه اقدام بدون آگاهی ممکن است منجر به شکست و صدمات جبران ناپذیری گردد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. حمید گفته:

  با سلام و تشکر از شما و همکارانتون
  مدرک لیسانس برق قدرت دارم.زبان انگلیسی هم تا دوره های پیشرفتشو رفتم ولی مدرک ندارم. صد در صد تسلط ندارم.دو سال پالایشگاه عسلویه پروژه برق کار کردم الانم تو ی کارخونه تعمیرات نگهداری سیستم های برقی انجام میدم.آیا شانسی برای کار در آلمان برای من وجود داره ؟ اگر داره از چ طریقی اقدام کنم تحصیلی یا ویزای جست و جوی کار ؟

  پاسخ
 3. پارسا گفته:

  سلام و درود بر شما , من 39 ساله هستم و 16 سال سابقه كار در صنايع پتروشيمي را دارم . در بخش it تعميرات كيس , مانيتور , پرينتر و رفع اشكالات ويندوز و انبارداري فعاليت مي كنم . مدرك A+ و network+بين المللي دارم (البته مدارك مربوط به 7 سال پيشه ولي تا كنون مشغول بكار و به روز رساني خودم هستم ) . متاهل و داراي دو فرزند و مدرك تحصيلي ديپلم است. زبان انگليسي متوسط و در حال گذراندن دوره A1 زبان آلماني مي باشم . آيا امكان دارد كه شرايط كاري مناسبي در كشور آلمان برايم فراهم شود.
  ممنونم از لطفتون .
  ارادتمند شما
  پارسا

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای ویزای کار آلمان نیاز به مدرک لیسانس دارید. ولی ممکن است از روش های دیگر از طریق شما و یا همسر شما امکان مهاجرت وجود داشته باشد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. بهنام عیدی وندی گفته:

  سلام بنده فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی گرایش مکانیک و دو مدرک فنی و حرفه ای مختص رشتم دارم و مدرکB2 زبان المانی رو هم دارم خواستم بپرسم ایا میتونم نسبت به اخذ ویزای کار در المان اقدام نمایم؟؟؟با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اقدام برای اخذ ویزای کار آلمان نیازمند داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می باشد.همچنین رشته تحصیلی شما می بایست جزو رشته های مورد نیاز آلمان باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 5. سميرا دانشور گفته:

  سلام وخدا قوت به تيم مشاوره اقاي ملك پور
  من ٢٤سالمه وليسانس مامايي دارم و كلاس زبان الماني ميرم
  ولي سابقه كار ندارم هنوز
  با اين شرايط ميتونم اقدام كنم بري كار در المان؟؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، نیاز به سه سال سابقه کار دارید و مدرک شما باید معادل سازی شود. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند شوید تا روش های جایگزین به شما پیشنهاد شود.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مهندسی نرم افزار از جمله مشاغل مورد نیاز در آلمان است. اما یافتن کاملا به توانایی ها و مهارت های شما بستگی دارد.

   پاسخ
 6. Ali گفته:

  با سلام.مدرک فوق دیپلم مدیریت بازرگانی دارم
  ده سال سابقه کار در تعمیر و بازسازی اتومبیلهای تصادفی با مدرک فنی و حرفه ای ایا میتونم اقدام کنم؟؟؟

  پاسخ
 7. محمد گفته:

  با سلام
  بنده دارای کارشناسی برق گرایش کنترل و ابزار دقیق هستم حدود 9 سال هست در هنرستان بطور رسمی تدریس برق می کنم و 35سال سن دارم، تازه المانی رو.شروع کردم به سطح b2 برسم، این شرایط به نظر شما مناسب برای پیدا کردن کار در المان هست ؟ با تشکر

  پاسخ
 8. مهران گفته:

  دروووود به شما و همه عاشقان زنده دل. من مهران’ 27 ساله و مجرد هستم. به استحضار میرسانم بنده حقیر دارای مدرک تحصیلی مهندسی بهره برداری نفت و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم. در حال حاضر سابقه کارم بدین ترتیب هست که 3 سال به عنوان اپراتور ارشد محوطه پالایشگاه گاز پارس جنوبی(spgc) در خدمت صنعت و مردم کشورمم. با توجه به سرمایه کم و 150 ملیونی که دارم در صورت تردید مابین اتریش ‘ آلمان و استرالیا کدوم یک از این سه کشور رو برای ادامه کار به بنده پیشنهاد میفرمایید که در صورت اخذ ویزای کاری و مهاجرت به اون کشور ریسک کمتری برای عدم موفقیت داشته باشم. ممنون که هستین❤🌹❤💜❤🌹❤

  پاسخ
 9. هنگام گفته:

  سلام من ٤٣ سال دارم فوق ديپلم مامايي هستم و ١٤ سال سابقه كار اداري دارم و چند ماهي است خواندن زبان آلماني را شروع كردم آيا شانسي براي اخذ ويزاي كار در آلمان دارم با تشكر

  پاسخ
 10. Ali dadkhah گفته:

  با سلام من ۲۷ سالمه مدرک کارشناسی نرم افزار و ۴ سال کار مرتبط دارم میخواستم‌بپرسم برای اقامت کاری آلمان میتونم اقدام‌کنم ؟
  ضمنا مدرک زبان ندارم
  ممنونم

  پاسخ
 11. رضا گفته:

  سلام.من و همسرم هر دو ۳۹ سال داریم و دارای مدرک دکتری ریاضی محض هستیم. یک فرزند ۶ساله داریم .همچنین هر دو هیات علمی تمام وقت یکی از واحد های بزرگ دانشگاه آزاد میباشیم.با سابقه کار و تدریس ۱۲ سال.همچنین دارای سابقه بیمه در این مدت.ایا با توجه به رشته و مدرک تحصیلی و سابقه شغلی امکان کار برای ما در آلمان وجود دارد؟

  پاسخ
 12. الناز گفته:

  سلام.30سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم.برای چند شرکت کار میکنم ولی قابل مستند شدن و ارائه نیست.زبان المانی مکالمه میکنم.ایا می توانم در المان کار پیدا کنم؟

  پاسخ
 13. حسین ناصری گفته:

  سلام وقت بخیر
  ۲۶ سالمه,لیسانس برق قدرت ,۲ سال سابقه کار در نیروگاه گازی مقیاس کوچک,سطح زبان انگلیسی هم متوسط.
  چون تجهیزات ما همه آلمانی از شرکت mtu است ایا شانس پیدا کردن کار در آلمان وجود دارد?لطفا راهنمایی کنید..متشکرم

  پاسخ
 14. بهزاد گفته:

  سلام
  من تحصیلات دانشگاهی ندارم،ولی تعمیر ماشین سواری بلدم و دست به آچار حرفه ای هستم،مدرک مکانیک فنی حرفه ای هم دارم،ایا شانسی برای پیدا کردن کار دارم

  پاسخ
 15. علیرضا قلیپور گفته:

  با سلام من لیسانس مهندسی جوش دارم،۲۸ سالمه،۵سال سابقه کار دارم یک سال مرتبط به رشته مابقی سابقه کارم مرتبطه با شرکت کشتیرانی،در هر دو یعنی هم جوشکاری و هم کشتیرانی مدرک معتبر بین المللی دارم،زبان انگلیسی مسلطم،زبان آلمانیم شروع کردم برای یادگیری، بنظرتون شانسی برای دریافت ویزای کار دارم؟اگر دارم برای کدوم شغل اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست عزیز
   با توجه به شرایط سنی و سوابق کاری مرتبط به نظر میرسد از شرایط خوبی برای اخذ ویزای کاری برخوردار باشید.برای اخذ مشاوره بیشتر با شماره 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. احسان عسگري گفته:

  سلام من فوق ديپلم برق قدرت دارم با سابقه كاري حدود ١/٥ سال ولي پس از ان حدود ١٠ سال به صورت شخصي كار ساختماني و ساخت و ساز انجام دادم و مشاور املاك فعال هم دارا مي باشم با سطح زبان انگليسي متوسط به بالا و امكان شركت در هر كلاسي كه جهت كاريابي در آلمان مفيد باشه ميخواستم بدونم شانسي براي گرفتن كار در آلمان دارم ؟ با تشكر از راهنماييتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. میرزایی گفته:

  سلام. وقت بخیر
  .
  من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم و قراره سال آینده ویزای کار آلمان بگیرم.
  اما مایلم در حوزه فناوری اطلاعات(it) مشغول به کار بشم.
   آیا میتونم در کشور مورد نظر دوره های مربوط به آیتی رو بگذرونم و بعد کار پیدا کنم؟
  با توجه به اطلاعات و دانشی که شما دارین ، طی یک سالی که در ایران فرصت دارم چه دوره های رو بهتره یاد بگیرم که به دردم بخوره؟
  ممنونم میشم اگه راهنمایی بفرمایید.??

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. امیررحمان محمدپور گفته:

  با سلام.کارشناسی ارشد عمران دانشگاه ازاد هستم.با ۱۰ سال سابقه بیمه و سن ۳۹ سال.۴ سال اخر هم مدیر عامل شرکت ساختمانی هستم.ایا شرایط لازم جهت ویزای کار را دارم؟متشکرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. ناصر گفته:

  با سلام.31 ساله هستم.لیسانس مکانیک از دانشگاه علمی کاربردی.10 سال سابقه کار مرتبط با بیمه..آلمانی درد مکالمه و بدون مدرک.لطفا در باب کاریابی به من نظر بدهید.هزینه های موسسه شما چقدره و آیا تضمینی هست؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید. در مورد حق الوکاله و جزییات پروسه می توانید با شماره ی49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. یونس گفته:

  سلام . بنده تخصصم در برق الکترونیک و اتوماسیون صنعتی هست. با ۱۷ سال سابقه و تحصیلات لیسانس مهندسی برق قدرت . چقدر شانس پیدا کردن کار با درامد خوب هست و چقدر باید هزینه کنم بتونم اونجا ویزای کار بگیرم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست ارجمند بله به نظر می رسد شما شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار آلمان را دارید و خوشبختانه مهندسی الکترونیک از رشته های مورد نیاز در آلمان می باشد. هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. احمد گفته:

  با سلام خدمت جناب ملک پور یه سوال داشتم در مورد تبدیل سابقه کار به تحصیل برای کشور های آلمان ،کاناداو استرالیامثلا اگه سه سال سابقه کار آی تی داشته باشیم معادلش چی میشه ایا امکان معادل سازی برای این کشورها برای کار هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.