هزینه ­های تحصیل و زندگی در سنت کیتس

هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس ۲۰۱۸ از جمله هزینه مهاجرت به سنت کیتس و هزینه اجاره مسکن در سنت کیتس ، هزینه شهریه دانشگاه در سنت کیتس ، هزینه خورد و خوراک در سنت کیتس ، هزینه رفت و آمد در سنت کیتس ، هزینه خرید ملک در سنت کیتس ، هزینه تحصیل در سنت کیتس ، هزینه بیمه در سنت کیتس را در این مقاله آورده ایم ، در این مقاله در مورد هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس مطالب مفیدی را به اطلاع شما متقاضیان عزیز میرسانیم. در صورتی که تمایل به مهاجرت تحصیلی به این کشور دارید، هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس قطعا موضوع مهمی خواهد بود که روال زندگی شما را در آنجا شکل داده و موجب میگردد شما در این مسیر میزان استفاده از منابع مالی خود را مدیریت نمایید. دانستن هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس بسیار مهم و برای تمامی متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس و تحصیل در سنت کیتس لازم است بدانند هزینه هایی از قبیل تحصیل، اجاره ی مسکن، بیمه و امثالهم چقدر میباشد تا بتوانند برنامه ریزی صحیح داشته باشند و اینکه با وجود هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس، آیا این کشور اصلا گزینه ی مناسبی میباشد یا خیر؟

موسسه ی حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در سنت کیتس و هزینه های زندگی و تحصیل در سنت کیتس مقاله ای را به نگارش درآورده است،  بنابراین چنانچه شما عزیزان قصد مهاجرت به سنت کیتس و تحصیل در سنت کیتس دارید همواره با تماس با موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و با همکاری وکیل مهاجرت به سنت کیتس می­توانید به صورت تلفنی و رایگان در خصوص تحصیل در سنت کیتس مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

کشور جزیره ای گرمسیری عجیب و غریب، مجلل و باشکوه سنت کیتس و نویس همچون بهشتی خیالی است. سواحل شگفت انگیز سنت کیتس نسبتاً خلوت است و دوستداران طبیعت ضمن غواصی از تماشای گدازه ها،  جنگل های استوایی، تالاب ها و شگفتی های زیر آب لذت می برند. طبیعت گردی، تورهای طبیعت و کوهنوردی از جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس بشمار می روند.

سنت کیتس و نویس از لحاظ جمعیت و وسعت زمینی کوچکترین کشور در کارائیب (در واقع در سراسر آمریکا) محسوب می شود. جمعیت این دو جزیره حدود ۴۵۰۰۰ تن است که حدود یک چهارم آن در پایتخت، شهر باستر سکونت دارند.

میانگین دما در ماه ژانویه حدود ۲۵ درجه سانتیگراد و در ماه های ژوئن و اکتبر حدود ۲۸ درجه سانتیگراد است و هرگز چندان سرد نمی شود. در تمام فصول دمای آب به ندرت زیر ۲۶ درجه سانتیگراد می شود.

سنت کیتس و نویس یکی از اعضای کشورهای اقیانوس آرام، کارائیب و آفریقایی، انجمن کشورهای کارائیب، انجمن کارائیب، جنبش غیرمتحد، سازمان کشورهای کارائیب شرقی، سازمان ایالات آمریکا، سازمان ملل متحد و سازمان تجارت جهانی بشمار می رود.

هزینه های زندگی در سنت کیتس و نویس

هزینه ی زندگی در سنت کیتس و نویس نسبتاً گرانتر از کشورهای اطراف آن است و دلیل اصلی گرانی این است که تقریباً همه چیز وارد می شود. هزینه ی شام برای دو نفر در یک رستوران متوسط حدود ۶۰ دلار خواهد بود و هزینه ی یک هفته مواد غذایی تا حد زیادی به این بستگی دارد که آیا فرد مواد غذایی محلی تهیه می کند یا مواد غذایی وارداتی.

هزینه ی زندگی در سنت کیتس یا نویس متغیر است. گرچه هزینه های این دو جزیره گرانتر از ایالات متحده است، برای زندگی در فدراسیون سنت کیتس و نویس لازم نیست که لزوماً میلیونر باشید. بیشتر هزینه های خود را باید به هزینه ی مسکن، غذا و تفریح اختصاص دهید. آن دسته از مهاجرانی که به دنبال سبک زندگی جزیره ای گرمسیری هستند، سنت کیتس بهترین مقصد بشمار می رود.

دانشجویان باید بودجه ای را برای هزینه های زندگی از جمله مسکن، هزینه های خدماتی، غذا، حمل و نقل محلی و تفریح و سرگرمی در نظر داشته باشند. هزینه ها با توجه به نوع مسکن و محل آن متغیر است.

برای مثال هزینه ی صرف یک وعده غذا در یک رستوران ارزان قیمت حدود ۲۷٫۵۰ دلار کارائیب شرقی (EC$) است یا قیمت یک لیتر شیر ۱۰٫۰۰ دلار کارائیب شرقی، یک بطری آب یک و نیم لیتری حدود ۷٫۰۰ دلار کارائیب شرقی است.

در مورد هزینه های حمل و نقل در این جزیره لازم به ذکر است که نرخ یک کیلومتر تاکسی به طور معمول ۵٫۰۰ دلار کارائیب شرقی و قیمت یک لیتر بنزین حدود ۱۰٫۹۵ دلار کارائیب شرقی است.

هزینه ی خدمات رفاهی نظیر برق، گرمایشی، سرمایشی، آب و… برای یک آپارتمان ۸۵ متری حدود ۵۰۰٫۰۰ دلار کارائیب شرقی است. نرخ یک دقیقه مکالمه با موبایل ۱٫۰۰ دلار کارائیب شرقی است. هزینه ی اینترنت به طور معمول حدود ۱۵۰٫۰۰ دلار کارائیب شرقی است.

هزینه ی اجاره یک آپارتمان یک اتاق خوابه در مرکز شهر ماهانه ۴۸۶۴٫۵۹ دلار و در خارج از شهر حدود ۲۷۰۲٫۵۵ دلار کارائیب شرقی است. اجاره ی یک آپارتمان ۳ اتاق خوابه در خارج از شهر حدود ۴۸۶۴٫۵۹ دلار کارائیب شرقی است.

میانگین حقوق ماهانه در سنت کیتس و نویس حدوداً ۳۳۰۰٫۰۰ دلار کارائیب شرقی است.

بهترین دانشگاه های سنت کیتس

 • کالج کلارنس فیتزروی براینت
 • دانشگاه بین المللی علوم بهداشت
 • دانشگاه پزشکی آمریکا
 • دانشگاه پزشکی سنت ترزا
 • دانشکده دامپزشکی دانشگاه راس
 • دانشگاه وست ایندیز برنچ

هزینه های تحصیل در سنت کیتس

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی (University of Medicine and Health Sciences) یکی از بهترین دانشگاه های سنت کیتس بشمار می­رود. شهریه ی تحصیل علوم پایه (۴ ترم) در هر ترم در این دانشگاه به طور کلی حدود ۱۳۹۱۳٫۰۰ دلار تا ۱۴۳۰۴٫۰۰دلار است. شهریه ی علوم کلینیکی ترم ۵ تا ۱۰ به طور کلی حدود ۱۶۰۶۹٫۰۰ تا ۱۶۵۹۷٫۰۰ دلار است.

از سوی دیگر شهریه ی تحصیل در کالج کلارنس فیتزروی براینت تقریباً حدود ۱۷۵۰٫۰۰ یا ۱۸۵۰٫۰۰ دلار کارائیب شرقی است.

به طور کلی دو نوع هزینه ی تحصیل در مؤسسات آموزشی وجود دارد: مستقیم و غیرمستقیم

هزینه های مستقیم به ویژه شامل هزینه های مراحل آموزشی می شود. هزینه های مستقیم عبارتند از شهریه، شهریه ی آزمایشگاه، شهریه ی دوره، بیمه ی سلامت و هزینه ی ثبتنام.

هزینه های غیرمستقیم شامل هزینه ی مسکن، هزینه های زندگی، کتاب، لوازم آموزشی و حمل و نقل می شود.

به عنوان مثال هزینه ی تحصیل در دانشگاه بین المللی پرستاری سنت کیتس در هر ترم حدود ۶۵۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار متغیر است.

گذشته از هزینه ها و شرایط زندگی، در سنت کیتس از قلعه­ای بزرگ دیدن کنید، بر فراز آتشفشانی خاموش صعود کنید و در یک ریل باریک از تماشای مناظر شگفت انگیز لذت ببرید؛ سنت کیتس کوچک مناظر و فعالیت های حیرت انگیزی را پیش روی شما قرار می دهد.

ضمناً شما متقاضیان گرامی جهت ساده تر نمودن روند اخذ پذیرش خود به کمک مشاوران مجرب و در صورت داشتن هر گونه پرسشی در ارتباط با راه های اخذ ویزای تحصیلی سنت کیتس، شرایط تحصیل و زندگی در سنت کیتس، راه های مهاجرت به سنت کیتس از طریق تحصیل، شرایط اخذ پذیرش در سنت کیتس، هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس، شرایط و مدارک لازم جهت تحصیل در سنت کیتس و اخذ پذیرش از دانشگاههای سنت کیتس و همچنین پر متقاضی ترین راه مهاجرت به سنت کیتس که منجر به اخذ پاسپورت سنت کیتس میگردد ، سرمایه گذاری در سنت کیتس ، می توانید با تماس با موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران از مشاوره ی رایگان و تخصصی وکلای حقوقی و کارشناسان مجرب این موسسه بهره مند شوید.

2 پاسخ
 1. kim گفته:

  سلام اقای ملک پور لطفا اگر میبینید سوال من رو جواب بدید من تو کانال عضوم و ویس هارو گوش میدم.
  میخواستم بدونم تحصیل داروسازی تو مجارستان الان با سالی ۸۰ میلیون تومن میشه خوند؟و اینکه سطح زبان در حد متوسط و نمرات دیپلم بالای ۱۹ باشه.
  در ضمن من از یکی از دوستان شنیدم که یکی از آشناهاشون الان دندانپزشکی دانشگاه ازاد تهران میخونه ولی اولش چهار ماه به مجارستان رفته و بعد ۴ ماه انتقالی به آزاد ایران گرفته؛همچین چیزی میشه؟من شنیدم حداقل دو سال برای گرفتن انتقالی به ایران باید اونجا موند!شرایط انتقالی به ایران چیه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. هزینه تحصیل در مجارستان در مقاله فوق بیان شده است. اخذ انتقالی در کشور مجارستان نیاز به سپری نمودن تعداد واحد مشخصی دارد که پس از آن می توانید در کشور ایران ادامه تحصیل دهید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.