,

مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند و راههای مهاجرت به هلند 2018 و شرایط مهاجرت به هلند در سال 2018 و شرایط مهاجرت به هلند از طریق ویزای کار هلند ، مهاجرت به هلند از طریق ازدواج در هلند ، مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در هلند ، مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در هلند ، مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت ، مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی در هلند از موضوعات روز مهاجرت هستند که افراد به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با آنها میباشند ،شرایط مهاجرت به هلند چگونه می باشد؟ در این مقاله توضیحاتی در جهت راهنمایی شما برای اخذ ویزای هلند و یا اقامت هلند و مهاجرت به هلند متناسب با شرایط شما ارائه می شود. اگر قصد مهاجرت به هلند برای زندگی، تحصیل، کار و یا پیوستن به بستگان خود را دارید، می توانید برای ویزای هلند و یا دیگر مجوزها درخواست دهید. در این مقاله الزامات و شرایط انواع مختلف مهاجرت و اقامت هلند را توضیح می دهیم که می تواند در انتخاب ویزای مناسب با وضعیت فردی شما کمک کننده باشد. به طور معمول، ملیت و دلیل مهاجرت به هلند ، نوع ویزا و اقامت مورد نیاز شما را تعیین می کند.

فایل تصویری در باب زیبایی ها هلند

video مهاجرت به هلند

در این مقاله ما با بهره گیری از مشاوره ی وکیل مهاجرت قصد داریم به  سوالات شما متقاضی گرامی در مورد ویزا و اقامت هلند پاسخ دهیم.

چه نوع ویزا و یا اجازه کاری برای بازدید، زندگی، کار یا تحصیل در هلند نیاز دارید؟ چه کسانی به ویزا و یا اقامت هلند نیاز دارند؟ چه کسانی می توانند در هلند کار کنند؟ انواع مهاجرت و اقامت هلند کدامند و کدام  را نیاز دارم؟ هدف ازمهاجرت به هلند چیست؟برای ارائه درخواست و شهروندی هلند چه کسی باید “ضامن” شود؟ نحوه تجدید یا تمدید اجازه اقامت هلند چگونه است؟ هزینه ویزا و مهاجرت به هلند چقدر است؟ چه کسانی به ویزا و یا اقامت هلند نیاز دارند؟

شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس

هلند یکی از ۲۶ کشور عضو منطقه “شنگن” است: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، و هلند. این کشورها ویزای مشترک دارند و هیچ کنترل مرزی بین آنها وجود ندارد، به طوری که شهروندان منطقه شنگن می توانند آزادانه به هلند سفر کنند.

اگر شما شهروند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (EEA؛ اتحادیه اروپا به علاوه ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ) یا سوئیس هستید، برای بازدید، زندگی، کار و یا مطالعه در هلند – صرف نظر از مدت اقامت – به ویزا نیاز ندارید، مگر اینکه شهروند عضو جدیدتر اتحادیه اروپا یعنی کرواسی باشید.

اگر تابعیت دوگانه (و گذرنامه) دارید، نیاز یا عدم نیاز به ویزا بستگی به نوع مدارک مسافرتی شما برای سفر به هلند دارد (حتی اگر در زمان سفر در آنجا زندگی نکنید).

از شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس انتظار می رود که در صورت اقامت بیشتر از چهار ماه، در پایگاه داده سوابق شخصی (BRP) ثبت نام کنند و یک شماره خدمات شهروندی (burgerservicenummer یا BSN) دریافت کنند، که شماره مالیاتی و امنیت اجتماعی است.

اگر مدت اقامت کمتر از چهار ماه باشد، شما موظف به ثبت نام نیستید، اما همچنان باید برای تمام امور اداری BSN بگیرید. به شهرداری مربوط به خود مراجعه کنید و یا می توانید با خدمات اطلاعات دولتی ۱۴۰۰ (از داخل هلند) تماس بگیرید.

همکاران و بستگان نزدیک شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس

اگر قصد پیوستن به یکی از بستگان نزدیک خود (به عنوان مثال، همسر، همکار، پدربزرگ و مادر بزرگ و یا فرزند زیر ۲۱سال از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس را دارید که در هلند زندگی می کند (اما خود شما ملیت اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس ندارید)، شما نیز حق زندگی و کار در هلند بدون نیاز به مجوز دارید.

با این حال، باید طبق قانون اتحادیه اروپا برای دریافت گواهی اقامت قانونی درخواست دهید؛ این گواهی تایید می کند که شما از نظر قانونی مجاز به اقامت و کار در هلند بدون اجازه هستید.

اتباع غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس

اگر شما از اتباع کشورهای ثالث هستید، به این معنا که، از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس نیستید، و قصد پیوستن به بستگان خود در اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس در هلند ندارید، بنابراین، شما احتمالا نیاز به اجازه اقامت موقت (MVV) برای ورود به کشور و / یا اجازه اقامت به مدت بیش از سه ماه دارید.

در صورت نیاز به مشاوره در باب مهاجرت به هلند و راههای مهاجرت به هلند 2018 و شرایط مهاجرت به هلند در سال 2018 و شرایط مهاجرت به هلند از طریق ویزای کار هلند ، مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ، مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در هلند ، مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت ، مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی میتوانید با دفتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

 

اجازه کار هلند: چه کسانی می توانند در هلند کار کنند؟

همه شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس، به استثنای کرواسی، می توانند بدون محدودیت در همه بخش ها کار کنند. اگر کارفرما خواستار مدرک اقامت قانونی در هلند باشد، نامه IND را به او نشان دهید، که تغییر شرایط در سال ۲۰۱۴ در آن توضیح داده شده است، که به موجب آن شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس دیگر نیاز به ثبت اقامت بلند مدت خود در هلند ندارند.

در حال حاضر، برای شهروندان کرواتی محدودیت کار وجود دارد: آنان تنها در صورتی می توانند در هلند کار کنند که کارفرما اجازه کار آنها را برای ۱۲ ماه اول اخذ کند. پس از ۱۲ ماه اشتغال قانونی مستمر، می توان آزادانه و بدون اجازه کار در هلند کار کرد. این محدودیت ها در سال ۲۰۱۸ تجدید نظر خواهد شد اما تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ اعتبار دارد.

اتباع کشورهای ثالث (یعنی کسانی که خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس باشند) معمولا تنها در صورتی می توانند در هلند کار کنند که کارفرما به نام آنها اجازه کار بگیرد. IND  در حال حاضر مجوز واحدی ارائه می دهد که به عنوان اجازه کار و اجازه اقامت عمل می کند، و با عنوان GVVA شناخته می شود، که به طور کلی برای کارکنانی صادر می شود که برای بیش از سه ماه به هلند می آیند. معمولا کارفرما برای این مجوز درخواست می دهد و مجوز برای مدت سه سال صادر می شود.

برخی از افراد واجد شرایط این نوع مجوز نیستند، و کارفرما باید برای مجوز کار جداگانه (TWV) درخواست دهد.

استثنا: چه کسانی به اجازه کار نیاز ندارند؟

اگر بر اساس اجازه اقامت به عنوان “یک مهاجر بسیار ماهر”، و یا به عنوان فارغ التحصیلی که مدت یک سال را در جستجو برای کار می گذراند، به هلند می آیید، شما می توانید بدون اینکه کارفرما برای شما درخواست مجوز کار جداگانه بدهد، کار کنید. اگر به عنوان یک محقق علمی آمده اید، موسسه پژوهشی نیازی به اخذ اجازه کار برای شما ندارد، با این حال، اگر همزمان برای کارفرمای دیگری کار می کنید، کارفرمای دیگر شما نیاز به دریافت این مجوز دارد.

در برخی موارد، اعضای خانواده از همان بستگان خود که در هلند زندگی می کنند، برخوردار می شوند؛ بنابراین اگر بستگان یا شریک شما در حال حاضر اجازه کار دارد، شما نیز می توانید کار کنید، بدون اینکه کارفرای شما نیاز به اخذ مجوز کار برای شما داشته باشد. شما می توانید در مورد هر یک از انواع اجازه اقامت (در ادامه) مطالعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که آیا به اجازه کار نیاز دارید یا خیر، بسته به اینکه چه نوع مجوزی متناسب با وضعیت شما است.

شما به چه نوع ویزا یا اقامت هلند نیاز دارید؟

ویزای اقامت کوتاه مدت هلند: عبور و مرور تا سه ماه

برای کسانی که در مسیر خود به مقصد دیگری اقامت کوتاهی در هلند (حتی برای چند ساعت) دارند و یا تا سه ماه اقامت دارند، بسته به ملیت خود ممکن است نیاز به دریافت ویزای اقامت کوتاه مدت داشته باشند.

دو نوع ویزای اقامت کوتاه مدت وجود دارد:

 • ویزای نوع A فقط برای ترانزیت است و برای مسافرانی از ملیت های خاص که در مسیر خود به کشور دیگری خارج از منطقه شنگن در فرودگاه های هلند توقف دارند، مورد نیاز است. این ویزا تنها به شما امکان ورود به منطقه بین المللی فرودگاه هلندی را می دهد. اگر حتی برای یک روز از فرودگاه خارج شوید، نیاز به یک ویزای اقامت کوتاه مدت نوع C خواهید داشت.
 • ویزای نوع C (گاهی “ویزای توریستی” نامیده می شود) به شما اجازه می دهد تا به مدت سه ماه (۹۰ روز) در یک دوره شش ماهه در هلند (یا هر کشور دیگری در منطقه شنگن) اقامت داشته باشید. در این مدت شما می توانید در صورتی که کارفرمای شما یک مجوز کار به نام شما بگیرد، کار کنید اما نمی توانید بر اساس این ویزا درخواست اجازه اقامت دهید. شما مجبور به ترک هلند و ارائه درخواست در کشور خود می باشید.

 

ویزا و اجازه اقامت بلند مدت هلند: بیش از سه ماه

اگر قصد ماندن در هلند برای بیش از سه ماه دارید، جز در صورتی که ملیت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس را داشته باشید، ممکن است نیاز به ارائه درخواست برای ویزای بلند مدت (MVV) برای ورود به هلند و اجازه اقامت داشته باشید.

همه نیاز به MVV. ندارند. در صورت نیاز می توانید برای MVV و اجازه اقامت به طور همزمان و در یک پروسه واحد درخواست دهید که روش ورود و اقامت (TEV) نامیده می شود. هر دو مجوز به طور همزمان اعطا می شود؛ صدور MVV به شما اجازه ورود به کشور می دهد، و اسناد اقامت را در عرض دو هفته از ورود خود از دفتر IND دریافت خواهید کرد.

اگر به MVV نیاز ندارید، همچنان می توانید برای مجوز اقامت خود به روش TEV از خارج از هلند، و یا از IND پس ورود به هلند درخواست دهید.

مجوز اقامت هلند برای مقاصد مختلف اقامت

شما باید بسته به هدف شما از اقامت برای اجازه اقامت درخواست دهید. هر مجوز هلند شرایط، الزامات، محدودیت ها و طول اعتبار مختص خود را دارد.

پیوستن به یکی از بستگان یا همسر که شهروند اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس باشد.

پیوستن به یکی از بستگان یا همسر که عضوی از خانواده غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس باشد.

اجازه اقامت برای کارکنان

اجازه اقامت برای خود اشتغالی / شغل آزاد / کارآفرین

اجازه اقامت برای مهاجران بسیار ماهر

اجازه اقامت برای پژوهشگران علمی

اجازه اقامت برای کارگران فصلی / قراردادی کوتاه مدت

اجازه اقامت برای اهداف مطالعاتی

اجازه اقامت برای سال تعیین گرایش فارغ التحصیلان: فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا

اجازه اقامت برای خدمت تهاتری

اجازه اقامت برای برنامه های تبادلی

ویزای بازگشت

 

اگر شما در حال حاضر در هلند هستید و می خواهید کشور را موقتاً ترک کنید اما در این مدت اجازه اقامت فعلی شما منقضی می شود، و یا درخواست ویزای شما در انتظار بررسی است (جایگزینی سند اقامت مفقود شده و یا تغییر هدف اقامت)، ممکن است برای برگرشتن به هلند به ویزای بازگشت نیاز داشته باشید. اعتبار ویزا بستگی به شرایط شما دارد، و از سه ماه تا یک سال متغیر است.

 

اقامت دائم

پس زندگی به مدت پنج سال بدون وقفه در هلند، می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

 

اقامت دائم هلند در کشور هلند

شهروندی هلند

پس از زندگی به مدت پنج سال بدون وقفه در هلند (سه سال در صورتی که به مدت سه سال همسر یا شریک زندگی هلندی داشته باشید)، می توانید از طریق اعطای تابعیت، شهروند هلند شوید. شما باید واجد شرایط خاصی باشید، مانند اثبات اینکه شما می توانید به هلندی بنویسید و صحبت کنید، انکار ملیت قبلی خود (با چند استثنا)، و تغییر نام خود در صورتی که نوشتن و یا تلفظ آن به هلندی دشوار تلقی شود.

شما باید درخواست خود را از طریق شهرداری محلی خود ارائه دهید، اگر چه درخواست شما توسط IND بررسی می شود. این روند حدود یک سال طول می کشد.

حامیان مالی

بسیاری از افراد یک فرد یا سازمان را به عنوان پشتیبان دارند (مانند کارفرما، نهاد آموزشی و یا اعضای خانواده) که مشتاق سفر آنها به هلند باشد. حامی ممکن است از طرف شما اقدام کند، درخواست اجازه اقامت شما را ارائه دهد و در صورت رد درخواست شما، اعتراض و یا تقاضای تجدید نظر دهد.

دو نوع از حامیان مالی وجود دارد: غیر رسمی و رسمی. تنها سازمان ها، موسسات و شرکت ها می توانند حامیان مالی رسمی باشند (با هزینه)؛ اشخاص نمی توانند. سازمان های خاص باید برای استخدام کارکنان خارجی در IND ثبت نام کنند (تأیید شوند). با این حال، ثبت نام برای درخواست اجازه افراد در اشتغال با حقوق، کار فصلی، کارآموزی و یا دارندگان کارت آبی اروپا اختیاری است.

حامی رسمی می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • حامی رسمی الزامی – به منظور مطالعه، تبادل (از جمله خدمت تهاتری)، مهاجران بسیار ماهر و محققان علمی خاص.
 • حامی رسمی اختیاری – کارفرمایانی که کارکنان خارجی در اشتغال با حقوق دارند، کار فصلی، کارآموزی و یا دارندگان کارت آبی اروپا می توانند برای به طور داوطلبانه درخواست دهند. رسمی بودن الزامی نیست و اختیاری است.

در مورد شهروندان ترکیه دارای مجوز مهاجر بسیار ماهر، حامی اجباری مورد نیاز نمی باشد.

حامیان مالی رسمی تعهدات قانونی خاصی دارند، از جمله وظیفه اطلاع رسانی به IND در مورد هر گونه تغییر (به عنوان مثال تغییر کارفرما)، حفظ سوابق اداری و مسئولیت هزینه های بازگشت به وطن در صورتی که مدت اقامت بر اساس ویزا طولانی تر شود.

تجدید و یا تغییر اجازه اقامت

اگر اجازه اقامت دارید، IND قبل از انقضای آن با شما در تماس خواهد بود و شما ممکن است فرصت تمدید آن را داشته باشید (البته هر مجوزی قابل تمدید نمی باشد). اگر شما نمی توانید آن را تمدید کنید، اما می خواهید در هلند بمانید، باید برای اجازه اقامت جدید اقدام کنید و یا کشور را ترک کنید.

اسناد و مدارک مفقود شده یا به سرقت رفته

اگر مجوز شما مفقود شده یا به سرقت رفته است، می توانید به برای جایگزینی آن به IND درخواست دهید. باید یک کپی از پاسپورت خود، گزارش پلیس و یک قطعه عکس پاسپورت، همراه با دیگر اسناد مرتبط با وضعیت خود (به عنوان مثال، گواهی اشتغال) را ارائه دهید. همه اسناد خارجی باید ترجمه شده و تأیید قانونی شود.

رسیدگی به این مورد مبلغ ۲۵۹ یورو، بسته به اینکه چه مدارکی مفقود و یا به سرقت رفته است، هزینه دارد. پاسخ درخواست شما ظرف مدت هشت هفته از طرف IND ارسال می شود.

موسسه حقوقی ملک پور برترین موسسه در امر پروسه مهاجرت به هلند میباشد و امر مشاوره ی متقاضیان را بصورت تلفنی رایگان انجام میدهد ، در صورت نیاز به مشاوره در باب مهاجرت به هلند و راههای مهاجرت به هلند 2018 و شرایط مهاجرت به هلند در سال 2018 و شرایط مهاجرت به هلند از طریق ویزای کار هلند ، مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ، مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در هلند ، مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت ، مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی میتوانید با دفتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۰ نظرات, میانگین: ۴.۷۰ از طریق ۵)
Loading...
34 پاسخ ها
 1. milad می گوید:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۲۷ساله مجرد دارای ۲مدرک درجه۱و۲آرایشگری.
  و در مقطع کاردانی فنی نیز مدرک دانشگاهی دارم .
  ۳سال سابقه کار دارویی (بیمه ایی)نیز دارم.
  برای اقامت هلند شما چه پیشنهادی برای بنده در نظر دارید و هزینه اقامت برای یه شخص مثل من چقد در بر خواهد داشت.
  ممنون و سپاس

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام برای مهاجرت کاری باید مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس داشته باشید. میتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

   پاسخ
 2. فرهاد می گوید:

  با سلام و احترام
  اینجانب ۳۳ ساله فارغ التحصیل رشته داروسازی با ۵ سال سابقه کار در شرکت های دارويی هستم، همچنین دارای نمره آیلتس ۶/۵ هستم که قصد ارتقاء نمره خود در چند ماه آینده را دارم. آیا امکان مهاجرت اینجانب به هلند وجود دارد و درصورت مثبت بودن پاسخ، کدام گزینه برای اینجانب مناسب تر است؟ کاری، دانشجویی و ..
  با سپاس فراوان از توجه شما

  پاسخ
 3. حمیدرضا می گوید:

  سلام.من ۱۹ سال دارم و الان سرباز هستم.دیپلم معماری دارم دارای 2مدرک icdlکامپیوتر فنی حرفه ای و دارای مدرک برق خودرو فنی حرفه ای.میخاستم ببینم بعد خدمت شانسی دارم برای محاجرت به هلند ؟اگرم هلند نشد شما چه کشوری پیشنهاد میکنید که من هدفم رو اون کشور قرار بدم

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست عزیز
   امکان این که برای مقطع لیسانس مهاجرت نمایید به نظر میرسد برای شما وجود دارد.باید مدرک زبان هم دریافت نمایید.

   پاسخ
 4. alimousawi1375 می گوید:

  سلام خسته نباشید . من ۲۲ سال هستم دانشجو ترم ۷لیسناس برق قدرت زبانم تا حدودی خوبه ولی مدرک نگرفتم میخواستم برای سال آینده برا هلند بورسیه بشم و معدلم در ۱۵ ب بالا میشه ایا امکان بورسیه شدن برای هلند هست.

  پاسخ
 5. نسرین می گوید:

  با سلام..شرایط تحصیلی در هلند و لطف میکتید؟ چه معدل و چه سن و چه رشته و چه مدارک لازم؟ چقدر هزینه تحصیل؟ برای دختر ۱۴ سال میخواهم از الان اماده بشه برای ۴ سال دیگه ..

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. زهرا می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من و همسرم ۳۶سال سن داریم و یک بچه سیزده ماه داریم
  من لیسانس علوم آزمایشگاهی و چند سال سابقه کار با بیمه دارم و مدرک MBA هم دارم
  کارهای هنری هم از جمله خیاطی کار پتینه و نقاشی روی پارچه و نرم افزار مکس هم بلدم
  همسرم مدرک MCSE از ماکروسافت داره و نه سال سابقه کار مرتبط با شبکه و ای تی دارن
  مدرک دانشگاهی در حال گرفتن آی تی هستند ولی خب زمان می‌بره براشون
  آیا ما میتونیم از طریق ویزای کار اقدام کنیم
  سرمایه هم حدود هفتصد داریم
  شما چه روشی رو بهتر میدونید برای ما ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما و همسرتان میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار اقدام نمایید و رشتۀ همسر شما جهت پیدا کردن کار نیز شانس بالای دارد. اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات و سایر مسایل پرونده مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. سارا می گوید:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من 31 سال و همسرم 34 هر دو لیسانس کامپیوتر داریم با سابقه کار مرتبط و بیمه آیا امکان مهاجرت کاری به هلند برای ما وجود دارد؟ پسر عمه ام هم در هلند زندگی میکند.و آیا شما در زمینه پیدا کردن کار همکاری میکنید؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی روشهای مهاجرت به هلند با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. بهار می گوید:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید من 35 سالمه
  لیسانس عمران دارم بدون سابقه بیمه و درحال آموزش زبان
  و همسرم 35 ساله و لیسانس علوم آزمایشگاهی با حدود 6سال سابقه بیمه
  و دارای یه پسر 15ماهه
  آیا راهی برای مهاجرت ما به هلند وجود داره؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. با توجه به شرایط تشریح شده و در صورت داشتن مدرک زبان شما به همراه خانواده میتوانید از طریق تحصیل برای کشور هلند اقدام نمایید. جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره و بررسی های تکمیلی انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. پوریا می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  ببخشید من و همسرم تا ازدواج کردیم و برای شروع زندگی تصمیم به مهاجرت داریم . من ۲۷ سال دارم و فوق دیپلم صنایع چوب هستم ، در کارهایی مثل(عکاسی ، کار با نرم افزارهای گرافیکی ، اپراتوری دستگاه لیزر) تجربه دارم ولی متاسفانه سابقه بیمه ندارم ، همسرم هم لیسانس معماری هستن و به چند نرم افزار معماری مسلطه . حدودا ۱۷۰میلیون هم پس انداز داریم . با این شرایط شانسی برای مهاجرت و گرفتن اقامت هلند داریم ؟ و اینکه میتونیم از لحاظ کار و سطح زندگی شرایط مناسب رو محیا کنیم برای آیندمون؟؟ یا به فکر گزینه های دیگه باشیم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید در صورتی که مدرک زبان اخذ نمایید برای تحصیل اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. مرتضي می گوید:

  با سلام و عرض ارادت : بنده داراي سه فرزند دختر 15-13و5 ساله هستم مي خواهم از شرايط ادامه تحصيل فرزندانم در كشور هلند مطلع گردم خودم نيز هم اكنون در يكي از شركتهاي خودرسازي داخلي مشغول به كار هستم .لطفا” در صورت امكان راهنمايي بفرماييد . با تشكر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. پگاه می گوید:

  با سلام
  من ۴۱ ساله هستم لیسانس حسابداری دارم طی تماس با دفتر شرکت شما در وین مشاور مربوطه فرمودند میتوانم به همراه همسر و فرزندم جهت کارشناسی ارشد هلند اقدام کنم که یکساله است ولی توی سایت شما نوشته فوق لیسانس در هلند دوساله است.
  همچنین من نگران گپ تحصیلی طولانی بعد لیسانس ام هستم و همچنین شرایط سنی ام
  ممنون میشم بیشتر توضیح بدین من روشن بشم.
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در جهت اینکه در این بخش توضیحات ممکن است حق مطلب ادا نگردد لطفا مجددا تماس حاصل نمایید و مشاوره اخذ کنید .

   پاسخ
 12. شبنم می گوید:

  درود
  و پر انرژي باشيد
  من ٣٠ سالمه و فوق ديپلم طراحي دوخت و در حال أموختن دو زبان انگيليسي و آلماني هستم و مدرك فني حرفه اي در رشته ارايشگري دارم
  همسرم ٣٠ سالشه و ديپلم الكترونيك و داراي دو مدرك تربيت بدني و مربي باشگاه ودر حال أموختن زبان و مدرك آرايشگري از فني حرفه اي هم دارد
  كل سرمايه ما ٤٠٠ ميليون است
  آيا ما ميتوانيم به هلند مهاجرت كنيم ؟؟؟ آيا اصلا ميتونيم من و همسرم ب كشوري مهاجرت كنيم ؟؟ ما فرزند نداريم و براي زندگي بهتر طبق معيار هامون قصد مهاجرت داريم لطفا راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان برای هلند از طریق تحصیل اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. لیلا می گوید:

  با سلام من لیسانس حسابداری دارم و مدرک طراحی لباس همسرم لیسانس نهندسی شیی و فوق لیسانس مدیریت دارد. من ۱۶ سال سابقه کار با بیمه دارو و همسرم هم ۲۷ سال و با بیمه . سن من ۴۲ و همسرم ۵۰ هست یک بچه ۸ ساله داریم .من شرایط سرمایه گذاری و یا شرایط زایمان دوم در هلند و یا شرایط محاجرت از طریق کارفرما رو میخواستم بدونم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد بزرگوار امکان اخذ ویزای کاری فقط به خاطر ایتم سن شما مقدور نمیباشد مگر در موارد خاص . بنابراین افرادی با رزومه شما جهت مهاجرت بصورت خانوادگی میتوانند از روش هایی نظیر ثبت شرکت و کارافرینی به اقامت آن کشور دست یابند لذا در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در این مورد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. ناشناس می گوید:

  با سلام و عرض ادب خانمی 29 ساله هستم مدرک لیسانس تدوین از دانشگاه علمی کاربردی دارم و مدرک ارایشگری فنی و حرفه ای هم دارم و همسرم هم مکانیک ماهر ماشینهای کره ای و ژاپنی هست و مدرک از شرکت کیاموتور دارد ایا راهی برای اقامت در هلند داریم؟ پسرعموم هم در کشور هلند زندگی میکند

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در این کشور برای شما وجود دارد و رزومه همسر شما باید به صور جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. ساناز احمدی می گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  اینجاب لیسانس هنر های تجسمی دارم با ۳۵ سال سن متاهل و یک فرزند دارم دارای کارت مهارت از فنی و حرفه ای و مجوز آموزشگاه نقاشی که در حال حاضر فعال میباشد و در مدارس ابتدایی و راهنمایی در حال تدریس میباشم و همسرم دارای مجوز تولید پوشاک ودر حال حاضر فعال میباشد آیا ما میتوانیم مهاجرت موفق به کشور هلند را داشته باشیم از راهنمایی شما متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در رشته های مدیریت یا بیزینس برای مقطع کارشناسی ارشد برای شما وجود دارد. برای بررسی راه های مهاجرت به کشور هلند می توانید با دفاتر ما ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 16. mie editor2 می گوید:

  با سلام و خسته نباشید . صادق هستم ۱۶سال سابقه کار دربانک و دارای مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی . در خصوص مهاجرت به اروپا ، خصوصاً اسکاندیناوی ، آیا در این کشورها دوره های کارآموزی برای مشاغل مورد نیاز آن کشور وجود دارد که بعد از پایان دوره جذب بازار کار شویم ؟ سرمایه ۳۰۰هزار دلار . با تشکر .

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای ویزاهای کار یا دوره های کارآموزی باید سن شما بررسی گردد. رشته و سابقه کار شما مناسب است و در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای ویزاهای کاری اقدام کنید. برای بررسی شرایط متناسب با خود، پیشنهاد میشود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.