مهاجرت به امریکا

 • مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به امریکا از طریق کار
 • مهاجرت به امریکا از طریق تولد
 • مهاجرت به امریکا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به امریکا از طریق پناهندگی
 • گرین کارت امریکا
 • لاتاری امریکا
 • ویزاهای توریستی امریکا
photo 2018 11 17 22 48 07 300x300 مهاجرت به آمریکا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

روش های مهاجرت به امریکا

مهاجرت به امریکا و اخذ گرین کارت امریکا یکی از اهداف بزرگ مهاجرتی برای بسیاری بشمار میرود. مهاجرت به امریکا و روش های مهاجرت به امریکا دارای شرایط خاصی است و در کل شش دسته بندی دارد که در این مقاله به ان پرداخته ایم. همچنین مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت امریکا از طریق روشی به نام لاتاری نیز مرسوم است.

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل

کشور امریکا به دلیل داشتن دانشگاه هایی با رنکینگ جهانی و سطح علمی بالا همیشه مورد توجه متقاضیان ادامه ی تحصیل در دیگر کشورها بوده است. امکان پذیرش در سه مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر است که بسته به سطح دوره ی اقدام متقاضی باید مدرک زبان با نمره ی مناسب را ارائه دهد. شخص متقاضی به صورت میانگین در هفته بین ده تا بیست ساعت اجازه ی کار کردن دارد که با توجه به سبک زندگی اش می تواند این درآمد جوابگوی هزینه های زندگی اش باشد. هزینه های زندگی در امریکا به طور میانگین ماهیانه هزار دلار می باشد

مهاجرت به امریکا از طریق کار

در مهاجرت به امریکا، ویزای کار یکی از بهترین و پر طرفدارترین ویزاهای مهاجرتی می باشد.کشور امریکا هم به دلیل اقتصاد قوی که دارد متقاضیان اخذ ویزای کار در اکثر موارد این کشور را در اولویت قرار می دهند. نام ویزای کار امریکا اچ وان بی می باشد.که متقاضی اخذ ویزای کار در امریکا باید حتما جاب آفر داشته باشد. به این معنا که کارفرمایی در امریکا باشد که شخص متقاضی را به عنوان نیروی کار بخواهد استخدام کند. برای این منظور باید برای شخص متقاضی دعوت نامه ی کاری را تنظیم کرده و ارسال نماید. چنانچه شخص متقاضی کلیه ی مدارک را آماده کرد و منجر به اخذ ویزا شد مدت زمان ویزای اولیه برای شخص متقاضی سه سال می باشد. که پس از آن به مدت سه سال دیگر تمدید می شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مقایسه امریکا با اروپا

video مهاجرت به آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب مقایسه امریکا با اروپا

audio مهاجرت به آمریکا
کار در امریکا

مهاجرت به امریکا از طریق تولد

به طور کلی نظام حقوقی کشورها به دو صورت سی ویل لا و کامن لا می باشد. به طور کلی نظام اعطای تابعیت کشورها بر دو اساس سیستم خاک و سیستم خون می باشد. سیستم خاک به این معنا می باشد که افراد در هر کشوری که متولد می شوند تابعیت همان کشور را اخذ می کنند. بدون اینکه تابعیت پدر و مادر کودک متولد شده در نظر گرفته شود. که این قانون در مهاجرت به امریکا در کشورهایی نظیر کانادا و امریکا مجری است. سیستم اعطای تابعیت بر اساس خون به این معنا می باشد که تابعیت از ازطریق نسب به کودک متولد شده منتقل می شود. برای اخذ تابعیت امریکا شخص باید به سن هجده سال رسیده باشد. لازم به ذکر است قانون کودکانی که در خاک امریکا متولد شده اند ولی پدر و مادر آن ها معلوم نیست نیز امریکایی تلقی می شوند در صورتی که سن آن ها کمتر از پنج سال باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به امریکا از طریق ازدواج

یکی از راه هایی که می تواند منجر به اخذ اقامت در کشور دیگر و مهاجرت به امریکا شود مهاجرت از طریق ازدواج است که در این خصوص نظام حقوقی کشورها با همدیگر متفاوت است . برای مثال در نظام حقوقی ایران قوانین به این صورت تعریف شده است ازدواج با یک مرد ایرانی سبب تحمیل تابعیت از مرد به زن می باشد. اما اگر مردی که تابعیت کشور دیگر را دارد با یک بانو ایرانی ازدواج کند این ازدواج منجر به اخذ تابعیت نسبت به مرد نمی شود. شخصی که می خواهد اقامت یک کشور را از طریق ازدواج کسب کند باید فرم های مربوط به این موضوع را تکمیل نماید و مدارکی را به دولت آن کشور تحویل بدهد که بتواند بعد از آن اقامت آن کشور را اخذ نماید. در خصوص ازدواج در کشور امریکا شخص متقاضی باید با فردی که تابعیت کشور امریکا را دارد ازدواج کند تا بعد از آن بتواند درخواست اقامت کند. اگر شخص دوم گرین کارت امریکا را داشته باشد روند پروسه بین سه تا چهار سال زمان میبرد و اگر پاسپورت امریکا را داشته باشد روند پروسه بین شش ماه تا یک سال است و خیلی سریع انجام می شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به آمریکا
اخذ تابعیت آمریکا از طریق ویزای ازدواج و نامزدی

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری امریکا ای بی ۵ نام دارد که به دریافت گرین کارت امریکا منتهی می شود. به طور کلی شخص متقاضی سرمایه گذاری در امریکا نیازی به داشتن مدرک زبان و سابقه ی مدیرتی ندارد. اما بایستی مبلغ پانصد هزار دلار را در یک تجارت پر ریسک سرمایه گذاری کند که این مبلغ پس از گذشت پنج سال به شخص متقاضی برگردانده می شود. نوع دیگر از سرمایه گذاری برای کشور امریکا ویزای ای ۲ می باشد که از مهم ترین ویزاهای سرمایه گذاری برای کشور امریکا می باشد. در ابتدا فرد برای دو تا پنج سال برای شخص متقاضی ویزا صادر می شود. و از این طریق می تواند همسر و فرزندان کمتر از بیست و یک سال را با خود ببرد. در این راستا شخص متقاضی باید یک بیزنس پلن قوی داشته باشد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در امریکا

video مهاجرت به آمریکا
سرمایه گذاری در امریکا

مهاجرت به امریکا از طریق پناهندگی

افرادی که در دولت متبوعشان دچار تهدید سیاسی و یا اجتماعی قرار می گیرند و امنیت نداشته باشند به کشورهای دیگر درخواست پناهندگی می دهند که روندی بسیار سخت و پیچیده دارد و از راه های نا امن برای ورود به یک کشور است. پناهندگی می تواند با تغییر دین یک شخص هم باشد . موسسه حقوقی ملکپور شما عزیزان را با طرق قانونی مهاجرت آشنا می کند و هیچگونه خدماتی از بابت مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه نمی دهد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video مهاجرت به آمریکا
پناهندگی در امریکا

گرین کارت امریکا

گرین کارت یک کارت اقامت دائم در کشور مقصد است که به دارندگان این کارت اجازه قانونی کار و زندگی دائمی و همچنین استفاده از خدماتی از قبیل خدمات بهداشتی و تحصیلی و غیره را میدهد.همچنین دارندگان گرین کارت امریکا می توانند بدون ویزا در این کشور رفت و امد کنند.

لاتاری امریکا

لاتاری یکی از روش های جالب اخذ اقامت امریکا می باشد. در این روش دولت امریکا هرساله از طریق قرعه کشی به 55000 نفر در سراسر دنیا کارت اقامت رایگان اعطا میکند.ثبت نام در این روش از طریق وبسایت رسمی ان و کاملا بصورت رایگان است و برای تمام افراد امکان پذیر است . لاتاری یکسری شرایط عمومی دارد که عبارتند از جداقل دیپلم 12 ساله برای فرد و 2 سال سایقه کار در 5 سال گذشته.

ویزاهای توریستی امریکا

ویزاهای توریستی هرکشور امکان اقامت کوتاهی (6ماه) در سال را به فرد میدهد. هرکشور دارای شرایط خاصی برای ویزاهای توریستی دارند که امریکا هم انواع خاصی از ویزاهای توریستی دارد که اطلاعات کامل و دقیق هریک در لینک های زیر به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است

سخن آخر

انواع روش های مهاجرت به امریکا در این مقاله برای شماعزیزان بررسی گشت. مهاجرت به امریکا دارای شرایط خاصی و شاید سختی بخصوص برای ایرانیان است . مهاجرت به امریکا قطعا بدون اگاهی و مشاوره کاری سخت است و بهتراست با سنجش دقیق شرایط شما راه خوبی پیش پای شما قرار داده شود.

64 پاسخ ها
 1. Kasra می گوید:

  باسلام
  آیا دانشجوی رشته حقوق برای اروپا یا آمریکا میتواند بورسیه بگیرد ؟ یا فقط رشته های مهندسی میتوانند ؟

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب
   بله می توانند اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. سجاد می گوید:

  سلام و عرض ادب من 28 سال دارم متاهل بدون فرزند دارای مدرک مهندسی صنایع پلیمر البته تخصص من موسیقی هست بیش از 10 سال هست که ساز ویلن و سنتور رو تدریس میکنم البته آهنگسازی و تنظیم و مسترینگ هم انجام میدم و چندین ترک هم در رسانه های جهانی itunes و amazon منتشر کردم که خودم خوندم البته به زبان انگلیسی و برام درآمد زا هم بوده در واقع تمام کارهای یک موسیقی با کیفیت جهانی رو به تنهایی در استودیو شخصی خودم انجام میدم میخاستم بپرسم از چه طریق میتونم برای ویزا امریکا اقدام کنم
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز در حال حاضر ریسک برای اخذ ویزا از آمریکا بسیار بالا است. گرچه همچنان روش های مهاجرتی مناسبی برای پرونده شما وجود دارد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و بررسی گزینه های مناسب در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. سوزان می گوید:

  سلام خسته نباشيد
  من سيتيزن انگليس هستم ميخواستم ببينم اگر بخواهم از طريق كاري به امريكا مهاجرت كنم شرايط به چه صورت مي باشد ؟
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام. به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. سعید ذاکری می گوید:

  سلام روز بخیر ببخشید من برادرم الان 3 ساله وارد امریکا شده وگرین کارت داره البته ایشون با خانواده شون رفتند ایا میتونه برای اقدام به گرفتن گرین کارت کنه من 52 سالمه ودارای زن ویک فرزند هستم ویا میتونه فقط برای من اقدام کنه ممنون از پاسختون سپاس

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. متین می گوید:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید آیا امیدی هست که بشه برای تحصیل به آمریکا مهاجرت کرد یا باید قیدشو زد؟؟؟ودر چه مقطعی راحتتره امکان قبولیش.

  پاسخ
 6. مریم می گوید:

  با عرض سلام
  بنده دانشجوی ترم 2 دکترای مهندسی دانشگاه شریف هستم . همسرم هم ارشد از دانشگاه شریف دارن و چند ماهی است که مشغول کار هستن. تمایل دارم که برای پذیرش در مقطع دکترا برای کشورهای امریکا و یا کانادا اقدام کنم
  ایا همسرم هم میتواند همراه من بیاید یا باید او جدا اقدام به پذیرش از طریق کار بکند؟
  و اینکه برای پیدا کردن کار چه شرایطی باید داشته باشد؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. Kamyar vatandoost می گوید:

  با سلام. با توجه به فرمان صد مهاجرتی ترامپ در مورد اتباع ایرانی به جز ویزاهای دایمی eb1 و eb5 شنیده ام که ویزای موقت f1 یا j1 را میتوان به ویزای کاری تبدیل کرد و اقامت دایم را اخذ کرد.ایا این موصوع صحت دارد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. آرش شرفی می گوید:

  با سلام و احترام

  پدر من که سیتیزن امریکا هستن در سال 2015 برای من و همسرم فرم i-130 رو پر کردن و پرونده مون در جریان هست. سوال من اینه که آیا در حالیکه این پرونده در جریانه، من یا همسرم میتونیم برای دریافت ویزای تحصیلی امریکا هم اقدام کنیم؟ ممنون مشیم راهنمایی کنین.

  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. morteza می گوید:

  با سلام
  من به همراه خاناواده سیتیزن استرالیا هستیم و قصد مهاجرت به امریکا داریم.دارای مدرک مهندسی مکانیک هستم.
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب طرق مهاجرت شش طریق کلی می باشد که باید هر کدام جداگانه برای پلن شما بررسی شود بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. maryam می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشی بنده متآهل هستم و در سال 2011 از طریق مادرم که سیتیزن هستن برای من اقدام شده . در سایت ایمیگریشن تا سه ماهه قبل کیس های مشابه ما هنوز 2005 بود ولی دیروز که چک کردم اکتبر 2010 بود میحواستم بدونم من باید همین روز ها منتظره مصاحبه باشم و اینکه من مجدد باردارم و اگر فرزندم به دنیا بیاد روی کیس من تآثیر خواهد داشت ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار موضوع شما تخصصی بوده و باید با وکلا مشورت نمایید .
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 11. علی می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید جناب اقای دکتر ملک پور . اگر امکان داره در لایو در مورد بورسیه ورزشی صحبت کنید (بورسیه کامل) و اینکه بنده میتونم در دانشگاه airforce تحصیل کنم رشته پزشکی و معدل پیش دانشگاهی و دیپلم بنده ۱۷ هستش و اگر دردانشگاه نظامی تحصیل کنم باید خدمت کنم مدتی این خدمت داخل خاک امریکا هستش یا خاورمیانه . ممنون میشم در لایو در مورد بورسیه ورزشی صحبت کنید . ممنون بابت زحماتتون

  پاسخ
 12. کیاوش می گوید:

  با سلام و عرض ادب
  بنده ۲۶ سال لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور هستم.معدلم حدود ۱۲.۵ میباشد.بیش از ده سال فعالیت موسیقی و نوازندگی دارم که البته به صورت رسمی نبوده و فقط پیش استادان معروف ایران دوره گذروندم.۳ سال به صورت حرفه ای کار تتو انجام دادم که البته در ایران شرایط این کار به صورت مخفیانه هست.یک سال هم سرپرست خوابگاه دانشجویان خارجی هستم.ایلتس ندارم ولی توان گرفتن نمره خوب رو در ایلتس دارم.به نظرتون امکان مهاجرت به آمریکا،انگلیس و یا کانادا دارم؟یا مثلا فوق لیسانسم رو در رشته موسیقی یا عمران و یا غیره بگذرونم؟
  با تشگر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای شما وجود دارد اما باید توجه نمایید که تحصیل در رشته موسیقی دارای ازمون ورودی می باشد. برای بررسی شرایط ورود به این کشور پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. اردلان می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  پدر خانم اینجانب شهروند امریکا هستند ولی همسر بنده قبلا دارای کیس نامبر برای اقدام به اخذ گرین کارت در شرایط فرزند بالای 21 سال داشتن که با توجه به ازدواج ما، این شرایط تغییر کرده و پرسش بنده این هستش که آیا امکان فعال کردن همون کیس قبلی و اضافه کردن شرایط جدید متاهلی وجود دارد یا کلا همه ی پروسه باید از اول طی بشه

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب امکان اضافه شدن شما به پرونده هست اما اگاه باشید این اقدام پروسه را برای شما و همسرتان بسیار طولانی میکند. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. mie editor2 می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای ملک پور.از خداوند منان برای شما ارزوی سلامتی و تندرستی خواهانم.امیدوارم که به سوال بنده هم جواب دهید.من یک جوان ۱۷ ساله در رشته برق صنعتی در حال حاضر دیپلم.تمام درامد بنده همین یک میلیارد میباشد.از شما میخواهم بپرسم که چگونه به کشور آمریکا مهاجرت کرده و گرین کارت امریکا را بگیرم.ممنون میشوم اگر به این بنده قلب شکسته کمک کنید.در آخر از خداوند تبارک وتعالی برای شما ارزوی عمری طولانی را دارم. باتشکر از مرکز مشاوره مهاجرت MI و مخصوصا اقای ملک پور.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. در حال حاضر اخذ ویزای کشور آمریکا بسیار ریسکی بوده و شانس اخذ آن بسیار اندک می باشد. برای دریافت اطلاعات در خصوص شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اطلاع از راه های مهاجرت به کشور آمریکا می توانید متن مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

   پاسخ
 15. سارا ، م می گوید:

  با سلام جناب آقای ملک پور،
  بنده سیتیزن امریکا هستم و مقیم امریکا، با شوهرم که ایرانی هست در ایران ازدواج کردم و برای مهاجرتش پارسال اقدام کردم و همه چیز خوب پیش رفت و چند روز پیش وقت مصاحبه داشت، گفتند همه ی مدارکش کامله و هیچ مشکلی نداره ولی تا ماه جولای برای هیچ کس ویزا صادر نمیکنند. آیا این حقیقت داره یا که اشتباه متوجه شدیم؟ آیا مصاحبه رو رد شده و کاری باید بکنیم؟ یا که کاری از دستم بر نمیاد؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. این امر را باید از سفارت مورد نظر پیگیری نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. Mohamad می گوید:

  با سلام من در نظر دارم که استخدام ارتش امریکا بشم توی توضیحات سایت ارتش امریکا نوشته شده سن۱۷تا۳۴سال .باید شهروند امریکا باشید.یک پرونده قانونی داشته باشید.شرایط فیزیکی سالم داشته باشید.دیپلم دبیرستان یاgedداشته باشید. میخواستم ببینم ایا مدرک دیپلم ایران رو قبول دارند و سوال دوم اینکه من همه گزینه ها رو برخوردار هستم به جز شهروند امریکا حالا من باید از چه طریقی اقدام کنم و شهروند امریکا بشم پسر هستم ۱۶ سال هم سن دارم میخوام هرچه زودتر اقدام کنم و پرونده و مدارک لازمه رو تهیه کنم.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. روش تحصیلی مناسب ترین گزینه برای شما می باشد اما با توجه به شرایط کنونی شانس اخذ ویزای کشور آمریکا بسیار اندک است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. محمدرضا می گوید:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب اقای ملک پور،اقای ملک پور من دانشجوی مهندسی صنایع در مقطع لیسانس هستم و سال دیگه موفق به اخذ مدرکم از دانشگاه ازاد قزوین میشم ،معدلم ۱۵و خرده ای است و دوره های مربوط به رشتمو هم گذروندم از قبیل msp,primavera,isoها و چند دوره ی دیگر و ایتلس ۷ هم دارم ،میخواستم بدونم شانسم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های state امریکا چقدر است ؟بعد من نظر شخصی خودم برای اقدام برای mba هست ولی میخواستم بدونم اقدام برای رشته خودم که مهندسی صنایع هست بهتره یا mba?به خاطر همین تردید هم هنوز نمیدونم برای greاقدام کنم یا gmat،توصیه نامه هم میتونم بگیرم،فقط یه سوال دیگه دارم و اونم اینه که با پرداخت یک سوم هزینه تحصیل امکان داره مابقیشو بشه وام گرفت از دانشگاه؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. در حال حاضر اخذ ویزای تحصیلی از کشور آمریکا بسیار دشوار است و شانس آن اندک می باشد. می توانید هم مرتبط با رشته و هم در رشته های مدیریتی و بیزینس ادامه تحصیل دهید. دریافت بورس به طور معمول شرایط خاص خود را دارد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی بیشتر و اخذ اطلاعات لازم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن شرایط لازم امکان ثبت شرکت در این کشور وجود دارد که حداقل یکسال زمان می برد. برای بررسی شرایط ثبت شرکت و بررسی رزومه خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. فرزاد می گوید:

  سلام آقای دکتر من پسری ۲۵ ساله هستم، بردارم حدود ۴۰ سال هست که شهروند آمریکا هست، می‌خواستم بدونم برادر من باید چه نوع ویزایی را برای من درخواست کنن تا بتوانم به صورت دائم به آمریکا بروم، و پروسه زمانی گرفتن ویزا چه قدر طول میکشد؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. در حال حاضر شانس اخذ ویزای کشور آمریکا بسیار اندک است. برای اطلاع از شرایط ورود به این کشور متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. mie editor2 می گوید:

  سلام خدمت استاد بزرگوار ، مریم هستم وپسری دارم یک ساله می خواستم بپرسم ایا چنین قانونی در امریکا وجود دارد که با باز کردن حساب برای پسرم در بانک های امریکا و واریز پول به میزان مشخص تا پایان ۱۸سالگی اقامت برایش گرفت؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ اقامت کشور آمریکا شرایط خاص خود را دارد. با این روش متاسفانه امکان اخذ اقامت دائم وجود ندارد. برای بررسی شرایط موجود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. ناشناس می گوید:

  سلام من بسکتبال بازی میکنم و زبان انگلیسی هم در سطح خوب بلدم. پایه دهم و ریاضی میخونم. از چه راهی میتونم اقدام کنم؟ مدال و لوح تقدیر تیم قهرمانی ناحیه هم دارم.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام. در حال حاضر اخذ ویزای کشور آمریکا با دشواری هایی همراه است. تحصیل در کشورهای نظام برتر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با کشور آمریکا یا بررسی شرایط سایر کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. mie editor2 می گوید:

  با سلام بنده دوست پسرم تازه به امریکا رفتند و ۲هفته دیگه گرین کارتش ویاید ایشون از چه طریقی من میتونند ببرن ؟و چهقدر طول میکشه؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. به دلیل نبود سند قانونی مبنی بر داشتن نسبت شما با ایشان باید شما به صورت جداگانه از روش های مهاجرتی اقدام کنید. برای اطلاع از راه های متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. vahid می گوید:

  سلام آقای دکتر ملک پور
  اگر قرار کاری با شرکت امریکایی که busynesd میکند ببندیم از اون طریق چطور میتونیم برای مهاجرتت اقدام کنیم آیا ازطریق سفارت امریکا درترکیه یا امارات یا گرجستان یا ارمنستان میشه ؟
  اول باید وقت بگیریم ؟ شرکت مذکور قراره قرارداد روبفرسته برام اگر فرستاد براتون میفرستم نظر تون رو لطفا بگید و راهنماییم کنید ممنون میشم خانمم چطور میتونم با خانمم برم یا بعدا ایشون میتونه بیاد؟

  پاسخ
 23. آذر می گوید:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  خسته نباشید
  عذر میخوام من واقعا سردرگمم و خیلی دوست دارم پزشکی بخونم من ٣۶ سالمه فوق لیسانس شیمی معدنی دارم زبان هم فشرده میخونم آیلسم بگیرم
  من سالی ١٠٠ میلیون تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم آیا با وجود این شرایط من امکانش هست من پزشکی در آمریکا یا انگلیس بخونم یا هرجا که مدرکش معتبر و انگلیسی زبان باشه ؟؟؟؟
  ممنون میشم اگر پاسخی بدهید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با شرایط سنی شما متاسفانه امکان اخذ ویزای تحصیلی از ابتدا برای رشته پزشکی در کشورهای مذکور نیست. در حال حاضر نیز اخذ ویزای کشور آمریکا با دشواری هایی همراه است. در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم برای بررسی راه های متناسب با شرایط شما با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. mie editor2 می گوید:

  با سلام و احترام. راه های مهاجرت به کشور آمریکا متفاوت است اما در حال حاضر اخذ ویزای این کشور با دشواری هایی همراه است. برای دریافت اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 25. mie editor2 می گوید:

  سلامی اقای ملک پور عزیز من پسر ۲۰ ساله و مدرک CIW طراحی وب دارم میخاستم بدونم از چه طریق میتونم به امریکا مهاجرت کنم؟و اینکه حداقل چقدر سرمایه نیاز دارم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 26. mie editor2 می گوید:

  با سلام و عرض ادب. با شماره شهروندی پدر شما امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد اما متاسفانه تاثیری روی اخذ اقامت یا تابعیت ندارد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 27. mie editor2 می گوید:

  با سلام جناب پدر من حدود ۳۰ سال پیش جهت تحصیل به آمریکا مهاجرت می کنن و اونجا بعد از چند ماه ازدواج می کنن و بعد از حدود ۱ سال طلاق میگیرند ولی به دلیل دچارشدن به بیماری شیزوفرن بعد از ۷-۸ سال به ایران برمیگردند تنها مدرکی که ایشون داخل آمریکا بودن و در دست ما هست شماره شهروندی ایشون هستش می خواستم بدونم با این شماره امکانش هست که اطلاعات پدرم را دوباره بازگردانم؟و درصورت اثبات شهروندی پدرم آیا ممکن است فرزندان ایشون هم از طریق پدر شهروند آمریکا شوند؟

  پاسخ
 28. mie editor2 می گوید:

  با سلام و عرض ارادت. با توجه به تغییر قوانین مهاجرتی، اخذ اطلاعات برای ۲ سال اینده قطعا با تغییراتی همراه خواهد بود. در صورتی که هدف شما سال های آتی می باشد اطلاعات را بسته به شرایط همان زمان باید دریافت نمایید. برای مهاجرت کاری مدرک تحصیلی شما مورد نظر قرار خواهد گرفت. افزایش مدرک تحصیلی، تخصص، مدرک زبان و … کمک شایانی به شما خواهد کرد. برای اطلاع از راه های مهاجرت به توجه به شرایط فعلی خود می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 29. mie editor2 می گوید:

  سلام خدمت اقای ملک پور عزیز پیشاپیش از طولانی بودن متن عذرخواهی میکنم جوانی هستم ۳۰ ساله مجرد کاردانی عمران دانشگاه ازاد و کارشناسی علمی کاربردی به عنوان تکنسین شرکت اب مشغولم و ۳ سال بیمه دارم از نظر مالی وجه نقد ندارم ولی دارای ملک به ارزش ۳۰۰ میلیون هستم قصد آمدن به امریکا برای دو سال دیگر دارم که تا اون زمان وقت بذارم و زبانم رو کامل کنم و آیلتس بگیرم هیچ آشنایی و فامیلی در آمریکا ندارم اما نه از طریق سرمایه گذاری (چون پولش نیست) و نه از طریق دانشجویی (چون در دانشگاههای سطح پایینی تحصیل کردم و مسلما هیچ دانشگاهی در امریکا منو بورس نمیکنه) سوال اول : آیا روشی وجود داره که بتونم به امریکا بیام حالا هر روش ممکن (از نطر کار هم مشکلی با انجام دادن هر کاری ندارم منظور کسر شانم نیست ) سوال دوم: گر من در طی یکی دو سال اینده روی زمینه خاصی خواه مرتبط با عمران یا غیر عمران تخصصهای خاصی به دست اورم امکان وارد شدن به اونجا از طریق تخصص وجود دارد واگه جواب اری است میشه در مورد تخصص ها و شغلهای مورد نیاز اونجا منو راهنمایی کنید پیشاپیش ممنون

  پاسخ
 30. مشاور حقوقی می گوید:

  سلام ، من الهه ۲۹ ساله و مجرد هستم . مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر (نرم افزار ) را دارم. و همچنین مدرک مایکروسافت را دارم .و همچنین مدرک زبان آپر اینتر مدییت را نیز دارم . خواستم بدونم برای مهاجرت به آمریکا آیا شرایطی وجود دارد با توجه به اینکه خواهرم بنده نیز در یکی از ایالت های آمریکا زندگی می کند .باتشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.