مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

در مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش در هنگام مهاجرت به پرتغال 2018 و یا اخذ اقامت پرتغال مواردی که این کشورها را از هم متمایز می سازد را مورد بررسی قرار داده ایم و از شرایط به روز ۲۰۱۸ و آخرین قوانین در باب سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش با شما سخن خواهیم گفت ، همچنین در یکی از پارامترهای اصلی که به مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش میزان سرمایه مورد نیاز و همچنین تنوع برنامه های مهاجرتی از موضوعاتی خواهد بود که در این نوشته در موردش خواهید خواند .

فایل های تصویری استاد ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب اقامت خود حمایتی اتریش

video مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش
video مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش
video مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

و همچنین پیشنهاد می شود که قبل از هر گونه اقدامی در باب سرمایه گذاری در سنت لوسیا ،  سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش و یا ویزای طلایی پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا خریدملک در پرتغال از  وکیل مهاجرت خبره در موسسات معتبر مشاوره اخذ نمایید .

فایل تصویری استاد ملک پور در باب ویزای طلایی پرتغال

video مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

هر سال تعداد زیادی از مهاجران برای داشتن شرایط مناسبی برای زندگی بهتر در کشورهای طراز اول دنیا اقدام به مهاجرت می کنند ، سرمایه گذاری یکی از راه هایی است که افراد برای رسیدن به اقامت و یا پاسپورت کشور هدف در میان راه های مهاجرت برمی گزینند ، حال با توجه به کشورها و راه های متنوع برای سرمایه گذاری شما می توانید با مشورت با یک وکیل مهاجرتی و اخذ اطلاعات از وکلا و مشاورین و همچنین تحقیقات خود در انتخاب کشور خود مصمم تر شوید ، ما هم در یک مقایسه به تحلیل و نقد شرایط سرمایه گذاری در حوزه ی کشورهای کارائیب و کشورهای حوزه ی شنگن پرداخته ایم که مشخصا در این نوشتار به مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش پرداخته شده است .

در ابتدا شرایط سرمایه گذاری و راه های موجود در سنت لوسیا را بررسی می نمائیم .

سرمایه گذاران می توانند از چهار طریق اقدام به سرمایه گذاری در سنت لوسیا نمایند :

۱ صندوق ملی اقتصادی سنت لوسیا

صندوق ملی اقتصادی سنت لوسیا یک صندوق ویژه تحت بخش ۳۳ قانون شهروندی توسط قانون سرمایه گذاری می باشد که تنها به منظور دریافت کمک های مالی مناسب برای تأمین مالی پروژه های حمایت شده از سوی دولت ایجاد گردیده است .

وزیر مالیه در هر سال مالی برای تأیید مجلس از مجلس برای تخصیص بودجه برای اهداف مشخص مورد نیاز است.

هنگامی که یک درخواست برای شهروندی با سرمایه گذاری در صندوق ملی اقتصادی سنت لوسیا تأیید شده است، حداقل سرمایه گذاری زیر لازم است:

 • درخواست متقاضی ( فقط تنها برای خودش ) : ۱۰۰،۰۰۰ US $
 • متقاضی درخواست با همسر : ۱۶۵،۰۰۰ دلار آمریکا
 • متقاضی درخواست با همسر و حداکثر دو نفر (۲) دیگر وابستگان واجد شرایط : ۱۹۰،۰۰۰ دلار آمریکا
 • هر وابستگی واجد شرایط اضافی : ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا

۲ – پروژه های املاک و مستغلات

پروژه های املاک و مستغلات موجود در لیست تایید شده برای ارائه شهروندی با برنامه سرمایه گذاری انجام می گیرد . پروژه های تصویب شده املاک به دو دسته گسترده تقسیم می شوند:

 1. هتل ها و استراحتگاه ها با نام های شناخته شده
 2. املاک تجاری

پس از تائید پروژه املاک و مستغلات متقاضی واجد شرایط سرمایه گذاری جهت تقاضای شهروندی قرار می گیرد.

متقاضی باید قرارداد خرید و فروش لازم را برای سرمایه گذاری در یک پروژه املاک معتبر را ایجاد کند.  سرمایه گذاری برابر با قیمت خرید توافق شده در یک حساب سپرده معتبر قابل اعتباری که به طور مشترک توسط توسعه دهنده و شهروندی توسط واحد سرمایه گذاری در سنت لوسیا اداره می شود سپرده می شود.

هنگامی که یک درخواست برای شهروندی با سرمایه گذاری در یک پروژه املاک و مستغلات تایید شده است ، حداقل سرمایه گذاری زیر لازم است:

متقاضی اصلی : ۳۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا

متقاضیان ممکن است ملک با ارزش حداقل ۳۰۰،۰۰۰ دلار در یک منطقه توسعه یافته از قبیل املاک و مستغلات خریداری کنند . ملک باید حداقل پنج سال داشته باشد.  ثبت املاک ، هزینه پردازش و مالیات باید علاوه بر خرید ملک پرداخت شود  .

۳ پروژه های سازمانی

کابینه دولتی پروژه های سرمایه گذاری را که در لیست تایید هستند برای شهروندی با برنامه سرمایه گذاری در نظر می گیرد.

طرح های شرکت تصدیق شده به هفت (۷) دسته گسترده تقسیم می شوند :

 1. رستوران های ویژه
 2. بنادر کروز و اسکله ها
 3. گیاهان زراعی
 4. محصولات دارویی
 5. بنادر ، پل ها ، جاده ها و بزرگراه ها
 6. موسسات تحقیقاتی و امکانات
 7. دانشگاه های خارج از کشور

پس از تائید پروژه سرمایه گذاری که واجد شرایط بوده ، سرمایه گذار می تواند جهت اخذ شهروندی پروسه سرمایه گذاری را استارت نماید .

حداقل میزان سرمایه گذاری :

گزینه ۱ –  متقاضی اصلی

 • حداقل سرمایه گذاری ۳۵۰۰۰۰۰ دلار آمریکا

گزینه ۲ –  بیش از یک متقاضی (سرمایه گذاری مشترک).

 • حداقل سرمایه گذاری از ۶،۰۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا با هر متقاضی که مبلغی کمتر از ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا را شامل می شود .

۴ اوراق قرضه دولتی

ممکن است ارائه شهروندی از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی صورت گیرد.  این اوراق بهادار باید به نام متقاضی برای مدت پنج (۵) سال نگهداری از تاریخ خرید باقی بماند و نرخ بهره را نیز نمی تواند بگیرد .

هنگامی که درخواست شما برای شهروندی با سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی تایید شد ، حداقل سرمایه گذاری زیر لازم است :

 • متقاضی فقط یک نفر : ۵۰۰۰۰۰ دلار آمریکا
 • متقاضی با همسر : ۵۳۵،۰۰۰ دلار آمریکا
 • متقاضی با همسر و حداکثر دو (۲) دیگر وابستگان واجد شرایط : ۵۵۰،۰۰۰ دلار آمریکا
 • هر نوع واجد شرایط اضافی وابسته : ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا

شما در متن بالا راه های موجود برای اخذ اقامت و شهروندی کشور سنت لوسیا را خواندید و می توانید با توجه به تنوع راه های سرمایه گذاری در این کشور متناسب با شرایط خودتان بهترین مسیر را انتخاب نمائید ، حال برای اقدام حتما با کمک یک وکیل می توانید از شرایط به روز برای سرمایه گذاری خود یک پروسه مطمئن را پایه گذاری نمائید ، چرا که در بالا بیشتر میزان سرمایه مورد نیاز صحبت شد ، این پروسه دارای هزینه های جانبی اعم از حق الوکاله و همچنین هزینه های انجام پروسه و سایر موارد جانبی خواهد بود .

یررسی سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

در ادامه به بیان راه های موجود برای سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و مشخصا سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش می پردازیم ، همچنین شما می توانید در انتهای این مقاله مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش را بخوانید .

سرمایه گذاری در کشور پرتغال

کنوانسیون و پروتکل اجازه اقامت طلایی کشور  پرتغال براساس وزارت امور خارجه از طریق اداره امور کنسولی و آژانس های  تجارتی و سرمایه کشور پرتغال (AICEP)  ارائه می شود.

این پروسه  به منظور جذب سرمایه گذار مستقیم کشور خارجی به کشور طراحی و برنامه ریزی شده ، این برنامه یک مجوز اقامت در  کشور پرتغال را به سرمایه گذاران خارج از اتحادیه اروپا می بخشد که فرد  می تواند یکی از گزینه های سرمایه گذاری زیر را انتخاب نماید .

شخصی که قصد سرمایه گذاری در پرتغال را دارد می بایست شرایط ذیل را دارا باشد :

 • مدرکی مبنی بر اینکه تمکن مالی مناسبی دارید
 • هیچ سابقه کیفری ندارید
 • اموال اصلی متقاضی در مرزهای اتحادیه اروپا بلاک نشده .

گزینه های موجود سرمایه گذاری جهت کشور پرتغال

 1.  پروسه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در پرتغال

در ژوئیه سال  ۲۰۱۵، از طریق قوانین شماره  ۶۳/۲۰۱۵ و فرمان ۱۵-A / 2015، گزینه های  موجود سرمایه گذاری مورد نیاز مورد  تجدید نظر قرار گرفته و به برنامه ها اضافه گردیده  سرمایه گذاران هم اکنون می توانند از موارد زیر پروسه خود را انتخاب کنند :

 • متقاضیان می توانند اموال با ارزش ۵۰۰۰۰۰ € یا بیشتر را خریداری کنند
 • متقاضیان می توانند ملک با ارزش ۳۵۰،۰۰۰ یورو یا بیشتر برای ملک هایی که بیش از ۳۰  سال قدمت دارند یا در مناطق بازسازی شهری تعیین شده برای تعمیر مجدد آنها ملک را خریداری نمایند
 • ملک مناسب هر یک از الزامات فوق با ۲۰٪ کاهش در حداقل مقدار سرمایه گذاری خریداری می شود ، در مناطق کم جمعیت مبالغ (€ ۴۰۰،۰۰۰٫۰۰ یا € ۲۸۰،۰۰۰٫۰۰ ) می باشد.
 • تضمین بازگشت اجاره سالانه از سال اول عملیات سرمایه گذاری؛
 • استراتژی خروج آسان و انعطاف پذیر؛
 • تضمین ۱۰۰٪ که پس از ۵ سال تضمین میگردد
 • ۷ روز اقامت در هر سال.
 1. مقدار سرمایه در پروژه سرمایه گذاری در پرتغال
 • متقاضیان ممکن است حداقل ۳۵۰ هزار یورو در فعالیت های پژوهشی سرمایه گذاری کنند.
 • متقاضیان ممکن است حداقل ۲۵۰ هزار یورو را در زمینه هنر و یا بازسازی یا بازسازی پروژه های میراث ملی سرمایه گذاری کنند.
 • متقاضیان ممکن است حداقل ۵۰۰۰۰۰ € برای سهام در صندوق های سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری کنند.

متقاضیان باید ۱۰ یا بیشتر  موقعیت شغلی ایجاد کنند.

فایل صوتی استاد ملک پور در باب اقامت خود حمایتی

audio مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

 

audio مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش

بررسی اقامت از طریق خود حمایتی اتریش:

شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی به صورتی می باشد که تقریبا همه افراد می توانند این راه را برای اخذ اقامت این کشئر استفاده نمایند،  زیرا این ویزا به صورتی می باشد که فرد نه به مدرک تحصیلی بالایی نیاز دارد و نه عموما به مدرک زبان نیاز دارد البته در موارد خاصی دیده شده که بسته به شرایطی برای فرد ارائه مدرک زبان الزامی می شود که عموما افراد می توانند با رفتن به کلاس زبان این مدرک را تهیه نمایند.

یکی از اصلی ترین شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی این است که افراد تمکن مالی در حدود ۸۸ ملیون تومان به ازای هر نفر در حساب خود داشته باشند که البته میزان این مبلغ سال به سال ممکن است تغییر کند و میزان این مبلغ دولت اتریش هر سال اعلام می کند و همچنین به تغییرات این مبلغ با تفاوت قیمیتی نرخ ارز (یورو) نیز باید توجه کرد.

را ه مهاجرت از طریق خود حمایتی برای افرادی می باشد که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند و دارای منابع ثابت مالی هستند و نیازمند اینکه در کشورهای اروپایی کار کنند را ندارند ا فرادی که تمکن مالی مناسب داشته و می توانند از پس هزینه های زندگی و درمانی و … خودشان  در کشور اتریش بر آیند و الزامی به کسب و کار و  درآمد در اتریش نداشته باشند،  در نتیجه این راه برای افراد بازنشسته خیلی مناسب می باشد و برای افرادی که بیشتر به دنبال اقامت و سکونت در اتریش هستند زیرا که وقتی فرد این نوع راه مهاجرت را اقدام می کند در حال حاضر طی ۲ سال و نیم اجازه کار و فعالیت را ندارد و فقط می تواند طی مدت این سال در کشور اتریش پروسه خرید ملک را انجام دهد و یا اینکه بیزینس را شروع کند و به عنوان مالک یک بیزینس باشد.

در مورد افرادی که قصد بردن همراه (همسر یا فرزندان) از طریق ویزای خود حمایتی را دارند باید توجه کنند که به ازای هر همراه  باید میزان مبلغی که در بالا ذکر گردید به طور جداگانه در حساب هر همراه نیز لحاظ شود، و اگر فردی فرزندان خود را همراه با خود ببرد، فرزندان از همان لحظه اول که وارد کشور اتریش شوند می توانند به صورت رایگان تحصیل نمایند.

نکته قابل توجه دیگری که در مورد ویزای خود حمایتی اتریش باید مورد توجه قرار گیرد مدت حضور فرد در کشور اتریش می باشد که در طول یک سال حداقل فرد باید ۶ ماه در سال در آنجا حضور داشته باشد که این حضور می تواند به صورت مداوم یا متناوب باشد .

بعد از اخذ اطلاعات از طریق این دست نوشته در مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش می توانید در انتها با مشورت با وکال و یا مشاورین مهاجرتی که در این زمینه تخصص دارند ارتباط گرفته و از مشاوره آنها برای تصمیم نهایی خود استفاده نمائید .

حال با توجه به شرایط و مقایسه سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش اگر شما به دنبال گزینه ای مطلوب هستید که بتوان در آن کشور نیز اقامت داشت و از مزایای آن کشور نظیر نظام آموزشی ، رفاه بالا و همچنین دسترسی به خدمات بهتر و همچنین امکان اقامت و تنوع در انتخاب جای زندگی کشورهای اروپایی به مراتب گزینه ی پرتغال و اتریش برای دسترسی و رفت و آمد و همچنین اقامت با کیفیت زندگی بالاتر نسبت به کشور توریستی سنت لوسیا خیلی بهتر بوده و همچنین در پروسه به سرانجام رسیدن این پرونده ها همچنین با توجه نظم و اصول اروپا باز هم به مراتب در کشورهای اروپایی زودتر به اقامت و شهروندی دست می یابید .

سرمایه گذاری در سنت لوسیا با سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش مقایسه گردید لذا پیشنهاد می شود که قبل از هر گونه اقدامی در باب سرمایه گذاری در سنت لوسیا ،  سرمایه گذاری در پرتغال و خود حمایتی اتریش حتما با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص شرایط سرمایه گذاری در پرتغال و یا کار در پرتغال و قوانین سرمایه گذاری در پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا خریدملک در پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال مشاوره دریافت نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.