دانشگاه لئوبن

دانشگاه لئوبن

دانشگاه لئوبن و شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه مونتان لئوبن ۲۰۱۸ و تحصیل در دانشگاه مونتان لئوبن و تحصیل در اتریش و مهاجرت تحصیلی به اتریش از طریق تحصیل در دانشگاه مونتان لئوبن را با هم بررسی مینماییم. آیا می دانید دانشگاه لئوبن از جمله برترین دانشگاه های فنّی در کشور اتریش است؟ آیا شرایط نحوه ی اخذ پذیرش از دانشگاه مونتان لئوبن در مقاطع مختلف تحصیلی را می دانید؟ آیا می دانید دانشگاه مونتان لئوبن در مقاطع مختلف تحصیلی، چه رشته هایی را ارائه می دهد؟

این ها از جمله سوالاتی است که شما عزیزان همیشه همراه سایت موسسه حقوقی ملک پور از طریق تماس تلفنی و یا حضور در موسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور در مورد آنها سوال می پرسند. این نوشتار که توسط وکلا و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور برای شما عزیزان به رشته ی تحریر در آمده است در مورد یکی از برترین دانشگاه های اتریش و اروپا به نام دانشگاه مونتان لئوبن می باشد.

دانشگاه مونتان لئوبن واقع در شهر لئوبن، در استان اشتارمارک در کشور اتریش در سال ۱۸۴۰ میلادی تأسیس گردیده است. دانشگاه مونتان لئوبن دانشگاهی فنّی است. دانشگاه لئوبن از جمله برترین و معتبرترین دانشگاه های کشور اتریش می باشد که درجه ی کیفی آن عالی ارزیابی گردیده است. این دانشگاه ارائه دهنده ی برترین خدمات مربوط به تحصیل به دانشجویان است.

دانشگاه لئوبن در دو سطح عالی زیر به تحقیقات و پژوهش می پردازد. ۱٫ تحقیقات کاربردی و ۲٫ تحقیقات عالی.

دانشگاه لئوبن به دلیل تحقیقات در علوم مختلف، استانداردهای بالای تحقیق و پژوهش، برخورداری از برترین شیوه های تدریس، و بهره گیری از برترین و زبده ترین اساتید دانشگاه، همواره به عنوان یکی برترین دانشگاه بین المللی مطرح می باشد.

دانشگاه لئوبن اتریش دارای گروه های آموزشی و بخش های ذیل می باشد:

– دانشکده مهندسی پلیمر و علوم

– موسسه تکنولوژی فرآیند و حفاظت از محیط زیست صنعتی

– مؤسسه مهندسی برق

– مؤسسه مهندسی مکانیک

– گروه علوم و ژئوفیزیک

– گروه علم مواد

– گروه ریاضی و فناوری اطلاعات

گروه متالورژی

– گروه منابع معدنی و مهندسی نفت

– گروه شیمی تجزیه و فیزیکی

– گروه مهندسی محصولات

– گروه اقتصاد

رشته های مقطع کارشناسی که دانشگاه لئوبن آن ها را ارائه می دهد عبارتند از :

علوم زمین

حفاظت از محیط زیست، دفع زباله و بازیافت

لجستیک

علوم فناوری

مهندسی معدن

متالوژی

مهندسی منابع

مهندسی  پلیمر

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه لئوبن

علوم فناوری

مهندسی معدن

متالوژی

حفاری تونل

پردازش و مواد

مدیریت  کسب و کار

برنامه مطالعه در مهندسی نفت

مهندسی  پلیمر

حفاظت از محیط زیست، دفع زباله و بازیافت

فن آوری انرژی

علوم زمین

لیست رشته هایی که دانشگاه لئوبن در مقطع دکتری ارائه می دهد عبارتند از :

علوم معدن

مؤسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از برترین و زبده ترین وکلا و مشاورین حقوقی، تحت مدیریت امیرمحمد ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین، به عنوان یکی از برترین حقوقدانان دهه های اخیر، ضمن بهره گیری از بروزترین مطالعات و خدمات مؤسسه MIE اتریش، با مطالعات پژوهشی و راهبردی در قوانین و مقرّرات مهاجرتی کشورهای مختلف، علی الخصوص در خصوص قوانین و مقررات مربوط به دانشگاه های کشور اتریش، مانند دانشگاه لئوبن، آماده ی ارائه ی خدمات حقوقی تخصّصی به عموم شهروندان محترم می باشد. علی هذا چنانچه شما هموطنان عزیز در مورد مهاجرت به اتریش ، تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش ، نحوه ی اخذ پذیرش از دانشگاه لئوبن اتریش سوال و یا ابهامی دارید، می توانید سوالات خود را با مؤسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.