,

شرایط پناهندگی در کشور انگلستان

شرایط پناهندگی در کشور انگلستان

شرایط پناهندگی در کشور انگلستان

شرایط پناهندگی در کشور انگستان 2018 و ارائه کیس پناهندگی در انگلستان چیست؟ قانون دوبلین در کشور انگستان به چه صورت می باشد؟ محل اقامت در کشور انگلستان برای پناهندگان چه شهرهایی می باشد؟میزان هزینه های زندگی در کشور انگلستان چه میزان می باشد؟ هزینه های گرفتن وکیل مهاجرت انگلستان برای درست کردن شرایط پناهندگی در کشور انگستان چه میزانی است ؟ قوانین و شرایط پناهندگی در کشور انگستان 2018 را از کدام منبع بیابیم. از خطرات و شرایط پناهندگی در کشور انگستان چه میدانید.

 

توضیحات دکتر ملک پور در باب پناهندگی انگلیس و مسائل آن

audio شرایط پناهندگی در کشور انگلستان
audio شرایط پناهندگی در کشور انگلستان
audio شرایط پناهندگی در کشور انگلستان

 

همان طور که می دانید مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت از راه های مختلفی برخوردار می باشد که پناهندگی یکی از این راه ها می باشد. پناهندگی یکی از راه های غیر قانونی در باب مهاجرت می باشد که می تواند باعث ایجاد یکی رزومه منفی در کارنامه مهاجرتی فرد متقاضی می شود به دلیل عدم اطلاعات افراد پناهندگی توانسته است متقاضیان را به خود اختصاص دهد و توصیه ما به شما این می باشد که قبل از هرگونه اقدامی در باب مهاجرت به انگلستان با وکیل مهاجرت انگلستان در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ام آی ای اتریش تماس حاصل بفرمائید و از آخرین اطلاعات در خصوص اخذ تابعیت و اقامت برخوردار شوید.

در ابتدا مفتخر می باشیم اطلاعاتی در باب کشور انگلستان برای شما عزیزان شرح دهیم.کشور انگلستان به پایتختی شهر لندن ،نام نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر و یکی از چهار بخش کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است.

به محض برخورد واژه پناهندگی عباراتی نظیر فرد پناهنده،پناهچو و شرایط پناهندگی و پروسه پناهندگی، کیس پناهندگی به ذهن برخورد می کند که هدف از نگرش این مقاله اطلاعاتی در این باب می باشد.

پناهجو کیست: شهروندی است که برای فرار یا ترس از آزار و اذیت نژادی،مذهبی، قومی و ملّیتی یا برای عضویت در یک گروِه اجتماعیِ خاص یا داشتنِ عقاید سیاسی اقلیتی، توانایی به‌دست آوردن پناهگاهی امن در کشور خود را ندارد.یا کسی که دارای تابعیت و ملّیت ویژه‌ای نیست یا در بیرون از کشوری که پیشتر در آن بوده به‌سر می‌برد و به‌دلیل ترس از جان، ترجیح می‌دهد به کشوری که پیشتر در آن به‌سر می‌برده، باز نگردد.

پناهنده کیست: طبق کنوانسیون، یک پناهنده فردی است که در خارج از کشور خود قرار دارد و به دلیل ترس از آزار و اذیت به علت آنها نمی تواند یا نمی خواهد که به آن بازگردد.

پروسه پناهندگی در کشور انگلستان

متقاضیانی که می خواهند برای پناهندگی درخواست دهند در ابتدا می بایست خود را به کشور انگلستان برسانند و به محض ورود به کشور انگلستان می بایست درخواست پناهندگی خود را به کشور انگلستان بدهید. پس از درخواست شما یک ملاقات با مأمور مهاجرت شناخته شده به عنوان “غربالگری”و سپس یک مصاحبه پناهندگی با یک کارمند اداری خواهید داشت. معمولا تصمیم خود را درمورد درخواست پناهندگی خود در مدت 6 ماه دریافت خواهید کرد.در پروسه غربالگری متقاضی باید عکس بگیرد و اثر انگشت خود را ثبت نماید و پاسخ گویی به سوالات افسر جهت چگونگی ورود و دلیل پناهندگی است. از شما خواسته می شود که چرا شما پناهندگی را می خواهید.؟شما می توانید مدارک کتبی را برای حمایت از ادعای خود، اگر شما می خواهید، و همچنین اسناد هویت خود را، ارائه دهید. شما باید بدانید که آیا شما یا وابسته هایتان هر دارویی مصرف می کنید و اطلاعات پزشکی مربوطه را ارائه می دهید.

پس از غربالگری، پرونده شما به یک متهم پرونده داده خواهد شد.شما کارت ثبت نام پناهندگی (ARC) را به آدرس UK خود ارسال می کنید، مگر اینکه شما بازداشت شده باشید.اگر اداره خانه نمی تواند بلافاصله به شما یک ARC ارسال کند، به شما یک نامه ملاقات ارسال می کند که به شما می گوید که چه کاری باید انجام دهید.

شما مصاحبه پناهندگی با کارکنان پرونده شما خواهید داشت. آنها در مورد درخواست شما تصمیم می گیرند.همچنین فرایند پناهندگی را توضیح می دهند و به شما می گویند که چه اتفاقی می افتد در حالی که شما برای تصمیم گیری در مورد پناهندگی صبر می کنید، مانند رفتن به جلسات گزارشگری منظم.اگر به جلسات گزارشگری خود بروید، ممکن است بازداشت شویداگر به عنوان مثال نیازهای ویژه ای دارید، مثلا اگر معلولیت دارید یا نیاز به دارو دارید، به کارکنان مربوطه خود بگویید.

ARC

ARC نامه ایمی باشد دال بر این که شما برای پناهندگی اقدام کرده اید که در آن نامه نشان می دهد:

  • هویت اصلی
  • آیا اجازه کار دارید یا خیر؟
  • دریافت خدمات بهداشتی یا آموزشی

متقاضی هنگامی که به نشست های گزارشگری خود می رود، می بایست ARC را همراه داشته باشد.

متقاضیان در حالی که منتظر تصمیم برای درخواست  هستند، ممکن است در یک مرکز حذف مهاجرت بازداشت شوند.شما هم می توانید:

  • اگر اجازه اقامت شما در انگلستان را صادر کنند آزاد می شوید و تا زمانی که شما مجوز اقامت را دریافت نکنید از انگلستان خارج می شوید
  • اگر تصمیم بگیرید که یک کشور دیگر مسئول ارائه پناهندگی شما باشد، می توانید آن را نیز بازداشت و حذف کنید.

مصاحبه پناهندگی شما به زودی پس از غربالگری  انجام خواهد شد.

درخواست شما معمولا رد می شود اگر شما به مصاحبه پناهندگی خود بروید.

یک نامه به شما می گوید که وقت و کجا حضور دارید و اگر هر یک از افراد وابسته شما نیز باید مصاحبه شود.

اگر متقاضی نیاز به یک مترجم داشته باشد در اسرع وقت این کار انجام می شود و درمصاحبه پرسیده می شود که چگونه در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار می گیرید؟چرا ترس بازگشت به کشور خود وجود دارد؟و…

شما ممکن است سوالاتی درمورد مسائل دشوار داشته باشید، اما مهم است که توضیح دهید چه اتفاقی برای شما و خانواده شما افتاده است.

درخواست شما معمولا طی 6 ماه تصمیم می گیرد. برای مثال، اگر پیچیده باشد، ممکن است طول بکشد.

  • اسناد حمایتی شما باید تأیید شود
  • شما نیاز به مصاحبه بیشتر دارید

شرایط شخصی شما باید بررسی شود، به عنوان مثال، زیرا شما مجازات کیفری شده اید یا در حال حاضر تحت تعقیب قرار می گیرید

اگر می خواهید بروزرسانی درخواست خود را از مشاور حقوقی خود بپرسید به شما اجازه داده می شود یا مجاز به استفاده از یکی از روش های زیر می شود:

  • اجازه اقامت به عنوان یک پناهنده

اگر شما حق پناهندگی دارید، شما و افراد وابسته شما ممکن است اجازه اقامت در انگلیس برای مدت 5 سال داده شود. این به معنای “ترک ماندن” است.

پس از 5 سال، می توانید برای اقامت در انگلستان درخواست بدهید.

  • اجازه اقامت به دلایل بشردوستانه

اگر شما برای پناهندگی واجد شرایط نیستید، ممکن است اجازه داشته باشید که به دلایل بشردوستانه بمانید. این به این معنی است که شما باید در انگلستان برای حفاظت خود بمانید.شما و افراد وابسته شما ممکن است مجاز به اقامت در انگلیس برای مدت 5 سال داده شود. این شناخته شده به عنوان “اجازه ورود” و یا “ترک برای باقی ماندن”پس از 5 سال، می توانید برای اقامت در انگلستان درخواست بدهید.

  • اجازه اقامت برای دلایل دیگر

اگر اجازه ندهید به عنوان پناهنده یا به دلایل بشردوستانه واجد شرایط باشید، ممکن است اجازه داشته باشید که به دلایل دیگری بمانید.شما ممکن است بتوانید اقامت خود را گسترش دهید یا در انتهای اقامت خود در انگلستان اقامت کنید.

هیچ دلیلی برای ماندن نیست

از شما خواسته می شود که انگلستان را ترک کنید اگر پناهندگی را واجد شرایط نکنید و کارکنان مورد رسیدگی شما تصمیم می گیرند دلیل دیگری برای اقامت شما وجود ندارد.

شما ممکن است بتوانید در مورد این تصمیم تجدید نظر کنید. که اگر مجاز به تجدید نظر در زمان مجاز نباشید، یا اگر درخواست تجدیدنظر شما ناموفق باشد، باید کشور را ترک کنید.

وکلا  و کارشناسان ما در این مقاله مفتخر بودند اطلاعاتی در باب شرایط پناهندگی در کشور انگستان  و قوانین 2018 پناهندگی در کشور انگلستان برای شما عزیزان مطرح نمائیم.موسسه حقوقی ملک پور همکارموسسه مشاوره ام آی ای به شما عزیزان برای مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت توصیه می گردد قبل از هرگونه اقدامی با دفتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان در باب راههای قانونی مهاجرت به انگلستان بهرمند شوید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۰ نظرات, میانگین: ۵.۰۰ از طریق ۵)
Loading...
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.