شرایط ویزای تحصیلی کانادا

 • مقدمه ای بر شرایط ویزای تحصیلی کانادا
 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا و بررسی مقاطع تحصیلی در کانادا
 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا و نحوه ارزشیابی مدارك‌ تحصيلي‌
 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا و کار ضمن تحصیل در کانادا
 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا ومعرفی دانشگاههای کشور کانادا
 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا و اقامت پس از تحصیل در کانادا
 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا و هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا
شرایط ویزای تحصیلی کانادا شرایط ویزای تحصیلی کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مقدمه ای بر شرایط ویزای تحصیلی کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا ، مقاطع تحصیل در کانادا ، اقامت پس از تحصیل در کانادا و اهم مطالب در رابطه با تحصیل در کانادا در این مقاله بصورت کامل مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت.شرایط ویزای تحصیلی کانادا یکی از مواردی است که دانشجویان در سراسر جهان در رابطه با آن نیازمند اطلاعات زیادی هستند. تحصیل در کانادا را میتوان یکی از روشهای مهاجرت به کانادا به شمار برد . مهاجرت به کانادا یکی از جذاب ترین انواع مهاجرت به شمار میرود که تمامی افرادی که به فکر مهاجرت هستند به آن فکر نموده اند .شرایط ویزای تحصیلی کانادا از جمله عواملی است که قبل از هر اقدامی باید بر آن اشراف داشت یا اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید از متخصصین امر مهاجرت در رابطه با ویزای تحصیلی کانادا مشاوره اخذ نمایید تا با آگاهی کامل و دیدی باز تحصیل در کانادا را انتخاب نمایید.

مشخصات
نام کشورکانادا
پایتختاتاوا
واحد پولدلار کانادا
زبانانگلیسی (استان کبک : فرانسوی)
جمعیت 36،71 میلیون نفر
مساحت9،984،67 کیلومتر مربع
نرخ بیکاری6،33 %
اعزام دانشجو به کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا و بررسی مقاطع تحصیلی در کانادا

تحصیل در کانادا و بصورت کلی شرایط ویزای تحصیلی کانادا از جمله عواملی است که برای هر اقدامی باید اطلاع کافی از آنها داشت.متقاضیانی که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارند در ابتدا می بایست از شرایط ویزای تحصیلی کشور کانادا  مطلع شوند که از شرایط ویزای تحصیلی کشور کانادا  می توان به تحصیلات پیش دانشگاهی ،تحصیلات دانشگاهی،دوره های تحصیلی،ارزشیابی مدارک تحصیلی و دانشگاه های عالی اشاره کرد.مهاجرت تحصیلی به کانادا در مقاطع مختلف امکان پذیر است که کلیه مقاطع را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.چنانچه تمایل دارید تحصیل در کانادا را تجربه نمایید مطالب ذیل را از دست ندهید.

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا و تحصیل در مقطع دبستان ودبیرستان

  تحصیل در مدارس کانادا به دو دسته تقسیم می گردد و دبستان و راهنمایی در یک دسته قرار می گیرنددر کشور کانادا کودکان 3 تا 6 سالگی در مهم کودک ها و دوران‌ آمادگي، تحت‌ تعليم‌ و تربيت‌ قرار خواهند گرفت.  دوره‌ ابتدايي‌ از سن 6 سالگي‌ می باشد. دوره‌ دبيرستان‌   4 سال‌ است. نظام‌ تحصيلي‌ پيش‌ دانشگاهي‌ در  كشور کانادا به‌ نحوی‌ می باشدكه‌ تا قبل‌ از ورود به‌ دانشگاه‌ دانش‌آموزان‌ می بایست حدودا  12 سال‌ تحصيل‌ كنند.

      1.دبستان 

  مدارس ابتدایی( Elementary ) که از کودکستان تا سال ششم است .

      2.دبیرستان

  دبیرستان که شامل سالهای هفتم تا دوازدهم.

  بر اساس قانون کشور کانادا همه افراد بین سنین ۶ تا ۱۸ سال باید در مدارس تحصیل کنند.

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا برای تحصیل در کالج ها

  تحصیل در کالج های کانادا  برای اشخاصی مناسب است که به کانادا مهاجرت نموده و برای آماده شدن جهت ورود به دانشگاههای این کشور به مدت 2 الی 4 سال با توجه به رشته ای که تصمیم به تحصیل در آن دارند.هزینه تحصیل در کالج ها از 8000 تا 16000 دلاذر می باشد.رشته های تحصیلی کالج ها معمولاً فنی، کاربردی،مهندسی و هنری می باشد و آنان را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. از همین روی تکیه چندانی بر مسائل تئوریک وجود ندارد. با این وجود، طی موافقت نامه ای که با دانشگاه های کانادا دارند، دانشجویانی که نتوانستند در دوره ی دبیرستان معدل کافی را برای پذیرش در دانشگاه های موردنظرشان کسب کنند، پس از تحصیل در کالج و تقویت زبان انگلیسی می توانند با کسب نمرات لازم به دانشگاه مورد نظرشان انتقال یابند.

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا و تحصیل در مقطع لیسانس

  تحصیل در کانادا در مقطع  لیسانس بدین صورت است که بعد از گذراندن دوره 12 ساله مدارس و گرفتن مدرک آن و داشتن آیلتس۶ می توان وارد مقطع لیسانس شد، مقطع لیسانس در کشور کانادا ۴ ساله است اما در استان کبک دانشجویان می توانند پس از گذراندن ۱۱ سطح در دوره ی مدرسه وارد کالج شود و یا پس از گذراندن ۲ سال دوره پیش دانشگاهی، بعد از ۳ سال مقطع لیسانس خود را به پایان برساند.

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا وتحصیل در مقطع فوق لیسانس

  از شروط مهم در رابطه با ورود به مقطع فوق لیسانس معدل بالای ۱۳ در دوره کارشناسی و با توجه به رشته و دانشگاه مورد نظر در کانادا داشتن آیلتس ۶ و یا ۶٫۵ است. این مقطع باتوجه به تعداد واحد هایی که در هر رشته باید گذرانده شود یک ساله و یا دوساله است. دانشجویان این مقطع را یا به صورت پژوهش با همراهی استاد مورد نظر و مشخص یا نشستن در سر کلاس و گذراندن واحد های درسی و یا به صورت ترکیبی از هر دو می گذرانند.

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا برای تحصیل در مقطع دکترا

  برای پذیرش در دوره ی دکترا در دانشگاههای کانادا، شما باید معدل بالای ۱۳ در دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد داشته باشید، همچنین داشتن مدرک آیلتس 7 با توجه به رشته و دانشگاه مورد نیاز می باشد. این دوره ۳ تا۵ سال طول می کشد و شخص هم دوره های کورس یا آموزش و هم پژوهش یا پروژه را برعهده دارد. این پروژه ها معمولا، توسط شرکت ها، حمایت می شوند. لذا به دانشجوی این مقطع در اکثر موارد کمک هزینه تحصیلی اعطا خواهد شد.

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا جهت تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی

  بسیاری از افرادی که به مهاجرت تحصیلی تمایل دارند جهت تحصیل در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی  کشور کانادا را مقصد خود قرار می دهند.این روزها تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا با بازار کار خوب و طرفداران زیادی روبرو شده است.بدلیل پیشرفت روز افزون کشور کانادا در همه زمینه های اقتصادی ، علمی و دیگر زمینه ها مقصد بسیاری از مهاجرین می باشد.کیفیت آموزش در کشور کانادا بسیار بالا بوده و مدارک دانشگاههای این کشور از مجامع بین المللی از اعتبار بالایی برخوردار است.در حال حاضر اطلاع از مدارک مورد نیاز تحصیل پزشکى در کانادا ، شرایط سنی و شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل پزشکى در کانادا و هزینه ها ی تحصیل پزشکى در کانادا و هزینه های زندگی و سکونت در این کشور از نکات فوق العاده مهم و حائز اهمیت است .

  جهت کسب اطلاعات کامل از شرایط ویزای تحصیلی کانادا جهت تحصیل در رشته پزشکی ، دندان پزشکی   مقالات ذیل را از دست ندهید.

 • شرایط ویزای تحصیلی کانادا جهت دوره‌ های تحصیلیCertificate

  شامل دوره‌هاي‌ فنی ‌ و حرفه‌اي‌ براي‌ مدارك‌Certificate و Diploma از دوره‌هايي‌ می باشند كه‌ پس‌ از يك‌ تا سه‌ سال‌ تحصيل‌ به‌ دليل‌ شرط‌ ورود آسان‌تر و نداشتن‌ معدل‌ بالا براي‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها در كالج‌ها گذرانده‌ مي‌شود.

فایل های صوتی و تصویری استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در رابطه با تحصیل در مقاطع متفاوت در کانادا

audio شرایط ویزای تحصیلی کانادا
audio شرایط ویزای تحصیلی کانادا
audio شرایط ویزای تحصیلی کانادا
audio شرایط ویزای تحصیلی کانادا
audio شرایط ویزای تحصیلی کانادا
video شرایط ویزای تحصیلی کانادا
تحصیل کودکان در مدارس کانادا با امکان اخذ ویزای همراه برای والدین
تحصیل پزشکی در کانادا
تحصیل دندانپزشکی در کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا و نحوه ارزشیابی مدارك‌ تحصيلي‌

دوره کاردانی

مدارك‌Certificate و Diploma و كليه‌ مدارك‌ دانشگاهي‌ (آكادميك) 2 يا 3 سال‌ تحصيل‌ معادل‌ حداقل‌ 60 واحد به‌ شرط‌ تحصيل‌ پيوسته‌ و همگن‌ كه‌ منجر به‌ اخذ مدرك‌ Bachelor نمي‌شود، بعد از ديپلم‌ دبيرستاني، “كارداني” ارزشيابي‌ مي‌شود.

دوره کارشناسی

مدارك‌ Bachelor  بعد از ديپلم‌ دبيرستان، “كارشناسي” ارزشيابي‌ مي‌شود. بعد از ديپلم‌ دبيرستان، “كارشناسي” ارزشيابي‌ مي‌شود.

دوره کارشناسی

مدارک Master با شرط‌ داشتن‌ كارشناسي، “كارشناسي‌ ارشد” ارزشيابي‌ مي‌شود.

دوره دکترا

مدارك‌Ph.D. با شرط‌ داشتن‌ كارشناسي‌ ارشد، “دكترا” ارزشيابي‌ مي‌شود. ‌‌

بررسی تحصیل رایگان در کانادا
تحصیل در کانادا
بررسی مهاجرت تحصیلی در کانادا
دانشگاه های رایگان کانادا 2018
ویزای تحصیلی کانادا
ویزای تحصیلی کانادا
تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
تحصیل مهندسی در کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا و کار ضمن تحصیل در کانادا

با کار ضمن تحصیل می توان بخش قابل توجهی از هزینه های زندگی دانشجویی در کانادا را پرداخت نمود.هر چند از اقدامات مهم جهت فراهم آوردن شرایط ویزای تحصیلی کانادا و اخذ این ویزا باید قبل از ورود به کانادا شواهد کافی ارائه نمایید مبنی بر توانایی پرداخت شهریه و هزینه های زندگی در کانادا اگرچه باید قبل از ورود به کانادا شواهد کافی مبنی بر اینکه می توانید شهریه و مخارج زندگی خود را در کانادا پرداخت کنید. کار در کانادا می تواند مسیری طولانی در جهت کمک به شما در ایجاد کسب و کار خود در آینده باشد و حتی به شما کمک می کند که پس از فارغ التحصیلی به این کشور مهاجرت کنید.

جهت اگاهی کامل از این طرح ها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

شرایط کار ضمن تحصیل در کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا ومعرفی دانشگاههای کشور کانادا

کشور کانادا دارای دانشگاههای بسیار مطرح در عرصه بین المللی است که مدرک تحصیلی این کشور در بسیاری از کشورها مورد قبول واقع می شود.در ذیل همین مطلب به معرفی  دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي‌ كانادا خواهیم پرداخت:

1- University of Alberta

2- The University of British Columbia

3- The University of Calgary

4- Carleton University

5- Concordia University

6- Dalhousie University (Technical University of Nova Scotia)

7- Ecole Polytechnic (University of Montreal)

8- University of Guelph

9- Laval University

10- McGill University

11- McMaster University

12-The University of Manitoba

13- Memorial University of Newfoundland

14- Montreal School of Higher Commercial Studies

15- University of Montreal

16- University of New Brunswick

17- The Ontario Institute for Studies in Education

18- University of Ottawa

19- Institute Armand Frappier, University of Quebec

20- National Institute of Scientific Research, University of Quebec

21- Queens University at Kingston

22- The University of Regina

23- University of Saskatchewan

24- University of Sherbrooke

25- Simon Fraser University

26- University of Toronto

27- University of Victoria

28- University of Waterloo

29-The University of Western Ontario

30- University of Windsor

31- York University

32- University of Quebec en

33- Outaouais

34- (Universite du Quebec en Outaouais)

تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا
دانشگاه های کانادا
دوره های تحصیلی در کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا و اقامت پس از تحصیل در کانادا

بعد از فارغ التحصیلی این امکان برای فرد متقاضی مهاجرت به کانادا فراهم می آید برای مدت زمانی معین در کشور کانادا اقامت داشته باشد و کار مناسب را بیابد.بعد از فارغ التحصیلی به شخص این اجازه داده می شود تا کاری تمام وقت داشته باشد و در صورتی که تمامی هزینه های زندگی خود را تامین نماید و با پرداخت مالیات و عمل نمودن به تمامی وظایف شهروندی و رعایت قوانین ، بعد از 3 الی 5 سال موفق به اخذ اقامت دائم گردد.

اقامت بعد از تحصیل در کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا و هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا

معمولا هزینه های زندگی و تحصیل در کشوری که قصد مهاجرت به آن دارید از موارد بسیار مهمی است که آگاهی از آنها در اولویت قرار دارد.بسیار منطقی خواهد بود که تصمیم به مهاجرت به کشوری را داشته باشید که هزینه های تحصیل و زندگی در آن مطابق با سرمایه شما باشد.اگر تحصیل و زندگی در کانادا جزء علاقمندی های شما از از هزینه های زندگی و تحصیل در کانادا و شرایط ویزای تحصیلی کانادا واهمه دارید مقالات ذیل به شما کمک خواهند کرد که برآورد مناسبی از هزینه های تحصیلی و زندگی در کانادا داشته باشید. .در بین تمام راه های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق تحصیل و اقامت تحصیلی یکی از بهترین و مناسبترین و مطمئنترین راه ها است، فقط افرادی که دارای شرایط ویزای تحصیلی کانادا هستند می توانند این ویزا را دریافت نمایند.کشور کانادا در حال حاضر بیش از ۱۳۰ هزار داوطلب بین المللی را در سال می پذیرد و این آمار نشان دهنده آن است که در این کشور سیستم آموزشی دارای سطح بالا و تحصیلات و امکانات نیز دارای کیفیت بالایی است و همین مطلب سبب شده مقصد بسیاری از اتباع دیگر کشورها و همچنین هموطنان عزیز باشد.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا
درباره زندگی و هزینه های زندگی در کانادا
هزینه زندگی در کانادا
سخن آخر در باب شرایط ویزای تحصیلی کانادا

با توجه به مطالب ارائه شده در باب شرایط ویزای تحصیلی کانادا توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری و هر اقدامی و پرداخت هزینه های گزاف یورویی و دلاری جهت کسب اطلاعات و شرایط ویزای تحصیلی کانادا و بورسیه کشور کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در کانادا با مشاورین ارشد و وکلای زبده در امر مهاجرت در زمینه شرایط ویزای تحصیلی کانادا مشورت نمایید..در این مقاله تلاش نمودیم تمامی شرایط ویزای تحصیلی کانادا و راههای امن جهت اخذ آن را برای شما بزرگواران شرح دهیم.در صورت هرگونه سوال در ارابطه با شرایط ویزای تحصیلی کانادا در ذیل همین مقاله مطرح نمایید تا مشاورین موسسه ملک پور در صدد پاسخگویی به آن برآیند.

law شرایط ویزای تحصیلی کانادا
57 پاسخ
 1. علیرضا گفته:

  سلام.من 19 سالمه و از دانشگاه انصراف دارم اما مدرک دیپلم و پیش دارم. ایلس 6.5 دارم و اینکه مدارک گذراندن دوره های شبکه مانند ccna r&s,mcse 2016,ccnp routing,ccnpswitching,lpic1-2,python هستم.شانس این هست که پذیرش بشم و آیا شغل مناسب میتنم پیدا کنم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل و کار در کانادا دارای شرایط متفاوتی هستند. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. سمانه گفته:

  با سلام خدمت گروه MIE
  بنده هفده سال دارم با معدل 19.74 یازدهم و با مدرک ایلتس 7 وهنوز دیپلم نگرفتم .میخواستم بدونم در دانشگاه های نسبتا ارزونی مثل newfoundland یا brandon university برای سال اول حدودا چه مقدار باید هزینه کنم(اعم از خوابگاه و خوراک شهریه و کار دانشجویی پاره وقت) .
  2 – بعده یک سال حدودا تا چقدر میتونم بورسیه بشم ایا امکان فول فاند شدن بعد از سال اول هست یا خیلی سخت است مثل کنکور ایران باید امتحانات سختی رو داد تا بتونیم بورسیه بشیم ؟ شانسی دارم ؟
  3- به علاوه اینکه بنده دو بار به دفاتر شما زنگ زدم و متاسفانه هر دو بار تلفن بعد از دو دقیقه قطع میشد که دلیلش نفهمیدم . اگه بشه که بهم بگید چطور میتونم مشاوره تلفنی با اقای ملک پور بگیرم ممنون میشم.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام
   میزان شهریه شما باید در سایت دانشگاه مورد بررسی قرار گیرد.
   برای اخذ بورسیه آزمون نیاز نیست.اغلب چنانچه بین دانشجویان برتر باشید به شما فاند تحصیلی داده میشود و با درخواست شما موافقت میشود.
   برای اخذ وقت خصوصی با آقای دکتر ملک پور با دفاتر تماس بفرمایید و درخواست خود را اعلام نمایید.برای شما وقت رزرو خواهد شد.

   پاسخ
 3. سامان گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم جز شهریه دانشگاه هزینه های دیگه ای که احتمال دارد دانشگاه درخواست کند چیست و اینکه ایا تمام شهریه باید در ابتدای ترم پرداخت شود یا میشود طی چند قسط در طول ترم پرداخت شود ایا این امکان وجود دارد یا خیر ممنون

  پاسخ
  • m.n گفته:

   سلام و عرض ادب
   به جز هزینه ی شهریه هزینه ی fee دانشگاه هست که مقدارش زیاد نیست و هزینه ی کتابو اینها میشه..
   میتوانید در ابتدا مقداری از شهریه مثلا 40 درصد را پرداخت نمایید و باقی را بعدا.

   پاسخ
 4. شادی عبدلی گفته:

  برادر بزرگوار جناب اقای دکتر ملکپور سلام و عرض احترام دارم . من با شما مشاوره داشتم و قرارشد برای پذیرش وویزای کانادای خودم وپسرم باهاتون قرارداد ببندم . اما بادفتر تهران نتونستم به نتیجه برسم البته کل ماوقع رو برای شما نوشتم اما نمیدونم چطور به دستتون برسونم. خلاصه اینکه من میخوام هرچه سریعتر کارم رو با خودتون شروع کنم اما نمیتونم با دفتر اتریش تماس بگیرم خواهش میکنم با من تماس بگیرید.
  شدیدا منتظرم .
  سپاااااااااااااااااااااااااااااااااس
  شادی عبدلی

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ مشاوره اختصاصی با آقای ملک پور می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و درخواست مشاوره ی خصوصی بفرمایید.
   همچنین از لینک زیر هم میتوانید کمک بگیرید.
   مشاوره

   پاسخ
 5. آیدا گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی دکنرای پیوسته بیوتکنولوژی در دانشگاه تهران هستم.
  اما قصد تغییر رشته و خواندن رشته روانشناسی و یا مدیریت رو دارم. نمره زبان آیلتس ۷.۵ هم دارم.
  میخواستم بدونم امکان پذیرش من در هرکدوم از این ۲رشته برای مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در کانادا وجود داره؟

  پاسخ
 6. سینا گفته:

  سلام وقت به خیر یه سوال داشتم برا پذیرش کالج کانادا با مدرک پیش دانشگاهی تجربی و نمره زبان قابل قبول ۶ امکان پذیر هست اگه فاصله افتاده باشه چون مدرک دیپلم تقریبا ده سال پیش گرفتم شانس گرفتن ویزا هست

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   گپ تحصیلی شما زیاد است و امکان ویزای تحصیلی برای شما کم است.جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. سعيد احمدنژاد گفته:

  با سلام و خسته نباشيد . ميخواستم شرايط اخذ ويزاي كاركاناد رو بدونم . من 39 سالمه . متاهل و داراي يك فرزند .و مدرك مهندسي مكانيك از دانشگاه دولتي دارم با 13 سال سابقه كار مرتبط در صنعت . زبانم هم نسبتا خوبه و مكالمه ميتونم بكنم ولي مدرك زبان ندارم . در ضمن خانومم هم ليسانس پرستاري داره و 15 ساله كه شاغله .

  پاسخ
 8. z.hdr گفته:

  سلام من 22 سال دارم و امسال مدرک کارشناسی معماری داخلی دانشگاه سوره با معدل 17.5 را گرفتم ودر حال حاضر دارم زبانم رو تقویت میکنم برای مدرک آیلتس یا تافل حدود سه ماه سابقه کار در رشته خودم رو دارم و الان هم شاغل هستم. من متاهل هستم میخواستم ببینم شانسی برای گرفتن ویزای تحصیلی برای ارشد در رشته طراحی داخلی و یا منظر رو در کانادا دارم و با ویزای من همسرم هم میتواند همراه من بیاید و هزینه دانشگاه ها چگونه است؟ ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز برای شما این امکان وجود دارد و شانس شما جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا خوب است. همچنین این امکان وجود دارد که برای همسر شما نیز برای ویزای همراه اقدام کرد. البته باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. آناهيتا گفته:

  با سلام و عرض ادب
  نحوه راهنمايي و اطلاعات مندرج در سايتتون عالي هست
  بنده ٣٠ سالمه
  داراي مدرك كارشناسي مديريت دولتي با معدل ١٣.٥٩ از دانشگاه پيام نور و مدرك كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني گرايش بازاريابي با معدل ١٨.٢٠ از دانشگاه غير انتفاعي
  زبان هم دارم ميخونم
  ميخواستم به كشور كانادا مهاجرت كنم
  آيا امكان تحصيل در مقطع ارشد را دارم؟
  و اينكه پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد در دانشگاههاي كانادا هم ترم پاييز و هم ترم زمستان است؟
  يا نه در سال فقط يه ترم است؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز بله این امکان برای شما وجود خواهد داشت و زمان شروع ترم بسته به دانشگاه مورد نظر متغیر خواهد بود. البته باید از شرایط شما همانند میزان گپ تحصیلی، مسابقۀ کار و …… آگاه باشیم، تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. در صورت تمایل برای اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. مریم گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور
  من 36ساله هستم ایلتس 6دارم فوق لیسانس اقتصاد
  3 تا سوال داشتم اگر در رشتهMBA بتونم پذیرش بگیرم ایا امکانش هست همسر و فرزندم دختر 15ساله ویزا بگیرن؟
  و سوال دوم اینکه ایا دخترم تحصیل رایگان میتونه داشته باشه اگر نه هزینه تحصیلش به چه صورته؟
  و اینکه همسرم اجازه کار دارن یا نه ؟
  سپاسگذارم از شما

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   بله می توانند
   خیر سیستم آموزشی کانادا رایگان نیست و در مورد هزینه ها بسته به شرایط می تواند متفاوت باشد
   بله ایشان اجازه کار فول تایم در کانادا را خواهند داشت.
   پیشنهاد می شود جهت اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. hosseini گفته:

  سلام اگ پذیرش برای رشته ی معماری بگیرم مقطع کارشناسی ارشد بعدش میتونم کار پیدا کنم؟کدوم ایالت برای کار کردن ارشیتکت ها بهتره؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله دوست گرامی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا شما اجازۀ کار در تمام ایالت های کانادا را خواهید داشت. البته باید از جزئیات شرایط شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. Ali گفته:

  سلام‌ و خسته نباشید خدمت شما. من ۲۴ سالم هست . مدرک آیلتس ۷ آکادمیک دارم‌.لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد کرج با معدل بالای ۱۸ دارم و در حال تلاش برای دریافت GRE هستم . اگر GRE بالای ۳۰۰ بگیرم امکان دریافت ویزای تحصیلی برای رشته ی mba در کانادا رو دارم؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار گرفتن مدرک GRE الزامی ندارد و اگر دانشگاه نیاز به این مدرک داشته باشد و یا سطح زبان شما پایین باشد می توانید در ابتدا چند ماه Pre-MBA بخوانید. از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. رضا گفته:

  با سلام
  جناب دکتر من ۳۷ ساله و لیسانس با آیلتس هفت
  می‌خوام برای فوق لیسانس کانادا اقدام کنم
  آیا شانسی هست؟ لیسانس رو ده سال پیش گرفتم و از اون موقع هم در سمت مرتبط مشغول به کار هستم.
  لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار با توجه به آنچه شرح فرمودید شانس شما در اخذ ویزای تحصیلی کانادا پایین می باشد از این رو می توانید برای ویزای کاری و یا سرمایه گذاری کانادا اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی روش های مختلف و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. بهار گفته:

  سلام. خسته نباشید. من ۲۸ سال و شوهرم ۲۹ سال داره. خودم لیسانس فیزیک هستم و گپ تحصیلی من ۶ سال است و معدل ۱۴. شوهرم فوق لیسانس مهندسی مواد داره و یک سال است فارغالتحصیل شده و شاغل است. هر دو آیلتس ۶.۵ داریم. برای ویزای تحصیلی بهتره من اقدام کنم یا شوهرم؟ و اینکه آیا ویزای تحصیلی در کانادا شامل بیمه ی درمانی برای بیماری های خاصی مثل نارسایی کلیه میشه یا نه؟ ممنون اگه جواب بدید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار به نظر می رسد شرایط همسر شما جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا مناسب تر باشد. هر چند باید از جزئیات پروندۀ شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری در این زمینه داشته باشیم. همچنین توضیح در مورد شرایط بیمه در ضمن تحصیل در کانادا در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. از این رو برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. حبیب الله ابراهیمی گفته:

  باسلام خدمت شما بزرگوران
  بنده از اتباع کشور افغانستان وساکن کشور ایران هستم 31 سال سن وداری دیپلم ومدرک فنی وحرفه ای جوشکاری به تازگی در دانشگاه ثبت نام کردم ایا امکان انتقال یا ثبت نام در کانادا امکان دارد بدون مدرک زبان البته مشکلی که سن هست .اگرمیسر است ممنون میشم راهنمایی فرمایید. باتشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار متاسفانه شما شرایط لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی در مقطع کارشناسی در کانادا را ندارید و شانس شما در کشورهای دیگر بیشتر خواهد بود اما همچنان می توانید برای دوره کارشناسی ارشد در کانادا اقدام فرمایید. از این رو با توجه به روش های گوناگون مهاجرت بهتر است که شرایط شما بر اساس اطلاعات جزئی تری توسط مشاورین مجرب مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و سپس بهترین روش انتخاب گردد. بدین جهت برای بهره گیری از خدمات مشاوره ای در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. آرمان گفته:

  سلام جناب ملک پور
  من 18 سالمه امسال دیپلم گرفمن رشته ریاضی با معدل 19 ایلتس 8 هم دارم
  من چطور میتونم با هزینه کمتر از 20000 دلار ویزا دانشجویی بگیرم برای کانادا و چطور میتونم بعد از تحصیل کارشناسی اقامت دایم بگیرم؟
  سپاس

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی به نظر می رسد با توجه به شرایط شرح داده شده شما شانس خوبی در گرفتن پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی کانادا دارید. پس از فارغ التحصیلی نیز به دلیل تحصیل در کانادا شانس خوبی برای گرفتن اقامت دائم کانادا و یا پیدا کردن کار خواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است برای پرداخت هزینه ها در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار می باشد بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه خوب مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. Mahnoosh گفته:

  سلام خسته نباشید، سوالی داشتم در خصوص فاصله مقطع لیسانس در ایران و سپس درخواست برای پذیرش فوق لیسانس در کانادا،
  اگر همسرم دانشگاه پذیرش و حدود 10 الی 15 سال پیش لیسانس را گرفته و چون در سن 40 سال است، و با سابقه 15 سال مرتبط با رشته فوق لیسانس، امکان دارد که آفیسر به ما ویزا ندهد؟ ریسک بالایی دارد؟ یا همان سابقه کار گپ تحصیلی را پر می کند؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی متاسفانه بنا به شرایط شرح داده شده گرفتن ویزای تحصیلی کانادا با ریسک زیادی همراه است. اما همچنان باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. از این رو در صورت تمایل برای اخذ مشاوره کامل و دقیق در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  سلام آقای ملک پور در رابطه با تحصیل دختر ۹ ساله ام در کانادا و مهاجرت به اونجا پرسه ای که باید طی کنم و هزینه اش می خواستم که راهنماییم بکنید.من ۳۸ سالمه و فوق دیپلم کامپیتوتر در دانشگاه آزادرو دارم وخانه دار هستم و همسرم هم فوق دیپلم حسابداری و شغلش در رابطه با شیر آلات ساختمانی و بافت روی شلنگهای زیر دستشویی و از این قبیله لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. St گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه کارشناسی حسابداری دانشجوی سال آخرم.
  آیلتس ۷ دارم. معدلم ۱۷.۷۰ هست و میخوام برای فوق اقدام کنم میخواستم ببینم چه رشته ای بازار کار خوبی داره و بعدا راحت میتونم اقامت بگیرم؟ و حتی چه دانشگاهی؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی با توجه به شرایطتان رشته های فنی مهندسی می تواند گزینۀ مناسبی باشد. همچنین پس از اتمام تحصیل در کانادا شانس شما برای گرفتن اقامت دائم کانادا نیز بیشتر خواهد شد. از این رو جهت بهترین انتخاب شما می توانید از مشاورین مجرب دفاتر ما راهنمایی بگیرید.

   پاسخ
 20. Kaveh گفته:

  با سلام و احترام
  در رابطه با ویزای تحصیلی کانادا:
  پس از فرستادن کامل مدارک معمولا چه مدت طول میکشد تا ویزا صادر شود؟
  با تشکر از وبسایت شما

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   سلام و عرض احترام. دوست گرامی در حال حاضر پس از فرستادن مدارک به سفارت کانادا به صورت میانگین در حدود سه ماه تا صدور ویزا طول می کشد. البته این مدت بنا به شرایط پرونده می تواند تغییر کند.

   پاسخ
 21. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من 19 سالمه و مدرک فوق دیپلم برق صنعتی از دانشگاه فنی حرفه ای دارم میخوام بدونم میتونم برای دوره ی کارشناسی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا و اقامت در کانادا استفاده کنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در هر سطح آموزشی مدرک زبان با نمره خاصی مورد نیاز میباشد لذا شما باید بفرمایید در چه سطحی هستین.

   پاسخ
 22. نیل گفته:

  سلام . من با مدرک کارشناسی طراحی فرش در چه رشته هایی برای ارشد میتونم اقدام کنم ؟
  و اینکه با توجه به اینکه 26 سالمه میتونم دوباره برای لیسانس اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. Parsa hamedpanah گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما میخواستم بپرسم که من ۱۵ سالمه و زبان انگلیسی هم تقریبا خوب بلد هستم میخوام بدونم که چطوری میتونم برای کالج یا مدرسه تو تورنتو apply کنم و بعد من اونجا خالم هم هست میخواستم ببینم میتونم بیام یا نه با تشکر.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. مهرناز گفته:

  سلام
  من مدرک لیسانس معماری از دانشگاه سراسری با معدل گروه Bدارم و نمره ایلتس ۶.۵، تا چه حد امکان گرفتن فاند برای دوره ارشد از دانشگاه های رنک بالا مثل مک گیل و بریتیش کلمبیا برایم وجود دارد؟؟
  ممنون از راهنمایی شما.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و شانس شما بعد از اقدام مشخص میشود جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 25. سید فرزاد گفته:

  با سلام خدمت استاد ارجمند دکتر ملکپور عزیز بنده لیسانس مکانیک با معدل ۱۴از دانشگاه سراسری متاهل همسرم لیسانس ژنتیک دانشگاه ازاد متقاضی ویزای تحصیلی در مقطع ارشد مکانیک هستم میخواستم شرایط رو بدونم حدودا ۲۵۰ میلیون سرمایه داریم،ایا همسرم میتونه فول تایم کار کنه؟همچنین شنیدم که هنگام درخواست ویزا باید به افیسر تعهد بازگشت داده بشه این به چه صورت خواهد بود؟زنده باشید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و وقت بخیر
   شما نیاز نیست تعهدی بدید و صرفا تصریح شفاهی و یا از طریق ارائه ی مدارک صحیح، این موضوع حل شدنیست.
   شما نیاز به مشاوره ی کامل دارید و با دفاتر حتما تماس بگیرید.
   میتوانید برای کانادا اقدام نمایید تا همسر شما اجازه ی فول تایم کار کردن را بگیرند و خود شما نیز ۲ ساعت در هفته اجازه ی کار دارید.

   پاسخ
 26. آناهيتا گفته:

  با سلام
  بنده ٣٠ سال با مدرك ارشد مديريت بازاريابي با معدل ١٨:٣٠ هستم
  قصد مهاجرت به كشور كانادا را دارم
  لطفا راهنمايي مي كنيد كه چطور بايد اقدام كنم
  از طريق تحصيلي؟ و يا كاري؟
  با تشكر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بهتر است از طریق تحصیلی اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 27. maziar samiei گفته:

  بااهداي سلام.احتراما فرزند اينجانب داراي ALES زبان انكليسي وترم سه رشته حقوق مي باشد.جهت تحصيل در رشته حقوق در كشور كانادا يا انكلستان لطفا اينجانب را رهنمايي فرماييد.درضمن خواهشمند است در زمينه بورس تحصيلي نيز راهنمايي فرماييد.با تشك علي خسروي

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت .برای ویزای تحصیلی همراه شما باید درخواست ویزای تحصیلی بدهند و در صورت موفقت آمیز بودن این امر ویزای جدید صادر میشود اما اینکه به طور مستقیم ویزا تبدیل شود , این امکان وجود ندارد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 28. شیما گفته:

  با سلام و احترام

  پیشاپیش از راهنمایی های تیم شما کمال تشکر را دارم

  ببخشید من یه سوال دارم من تونستم از یک دانشگاه در ونکووربرای ارشد پذیرش بگیرم و به واسطه اون ویزای تحصیل

  ولی قصد تحصیل در یک رشته دیگر در یکی از کالج های تورنتو را دارم خواستم ببینم برای ویزای من مشکلی پیش میاد؟باید چه کار کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5