, ,

شرایط مهاجرت کاری به برزیل

شرایط مهاجرت کاری به برزیل

 

شرایط مهاجرت کاری به برزیل و مزایا و معایب شرایط مهاجرت کاری به برزیل را در این مقاله بصورت علمی بررسی خواهیم نمود ، در این مقاله سعی بر این میباشد تا متقاضیان گرامی با شرایط مهاجرت کاری به برزیل آشنا شوند و در این راستا موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور با در اختیار داشتن کادر مجرب و زبده آمادگی خود را جهت ارائه اطلاعات لازم در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل اعلام می دارد و متقاضیان جهت اخذ شرایط مهاجرت کاری به برزیل می توانند با موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرند.

 

درباره ی کشور برزیل

در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل ابتدا میبایست اطلاعات اولیه در ارتباط با کشور برزیل و مهاجرت به برزیل در اختیار متقاضیان گرامی قرار داده شود. این کشور بزرگترین کشور آمریکای جنوبی میباشد و زبان رسمی این کشور اسپانیایی میباشد. این کشور از جمله کشور های غنی در زمینه منابع طبیعی میباشد. از نکات قابل توجه این میباشد که هر ساله درخواست های بسیاری در باب مهاجرت کاری به برزیل ارسال می گردد و موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات مورد نیاز با در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل را در اختیار متقاضیان گرامی در این مقاله قرار خواهد داد.

 

شرایط مهاجرت کاری به برزیل

در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل باید به این نکته توجه کرد که اخذ ویزای کاری در برزیل کار آسانی نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد. جهت داشتن کار تمام وقت در برزیل٬ فرد متقاضی میبایست هم اقامت دائم یا موقت داشته باشد و هم دارای ویزای کاری باشد. اولین قدم در این ارتباط توسط کارفرمای آینده متقاضی صورت می گیرد که میبایست نسبت به اخذ اجازه کار از وزارت کار و اشتغال برزیل اقدام کند که این اجازه با ارائه قرارداد کاری و یک سری مدارک خاص صادر می گردد که متقاضیان گرامی جهت کسب اطلاعات دقیق می توانند با موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرند. پس از اخذ اجازه های لازم٫ متقاضی میبایست نسبت به اقدام از کنسولگری برزیل در کشور خود اقدام کند.

 

ارائه درخواست ویزای کاری برزیل

برای ارائه درخواست ویزای کاری برزیل ٫ کارفرمای متقاضی میبایست فرم CV متقاضی به همراه گواهینامه ها و مهارت ها و مدارک تحصیلی متقاضی را به همراه پاسپورت تایید شده وی را به وزارت کار ارائه دهد. نکته قابل توجه این میباشد که تمامی مدارک میبایست به زبان پرتغالی ترجمه شدن باشند و به تایید وزارد امور خارجه و وزارت دادگستری رسیده باشند. در این راستا٫ زمانی که در سفارت جهت اقدام برای ویزای کاری حاضر می شوید میبایست گذرنامه شما حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. نامه عدم سوء پیشینه نیز از دیگر موارد مورد نیاز میباشد که میبایست همراه با عکس و فرم های مربوطه ارائه شوند.

نوع ویزای کار در برزیل به نوع فعالیت متقاضی بستگی دارد. شغل های مختلف و سطوح متفاوت تحصیلی نیاز به اخذ ویزای کاری مخصوص به خود دارند. که این ویزا ها به اقامت های موقت و دائمی نیز دسته بندی می شوند. بطور معمول برای متقاضیان خارجی یک ویزای دو ساله صادر می شود که این اجازه اقامت موقت میباشد. در زمان اتمام این مدت میبایست متقاضی ۳۰ روز قبل از اتمام ویزا نسبت به تمدید ویزا برای ۲ سال دیگر نیز اقدام نماید و پس از یک دوره ۴ ساله می توان جهت اخذ ویزای کار دائمی اقدام کرد و امکان تغییر کارفرما نیز موجود میباشد.

 

نکته قابل توجه در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل

نکته قابل توجه در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل این میباشد که شرکت ثبت شده که کارفرمای آن برای نیروی کار درخواست می دهد حتما برزیلی باشد. بطور معمول ویزای کار دائم به افرادی با توانایی های خاص مانند محققان یا دانشمندان حرفه ای برای فعالیت های بیش از دو سال ارائه می شود. برای سرمایه گذار های شخصی که میزان سرمایه بیش از ۲۰۰۰۰ دلار باشد و یا شرکتی که سرمایه گذاری آن بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار باشد نیز قابل ارائه میباشد.

نکته با اهمیت این میباشد که برزیل یکی از بازار های کاری بزرگ را در اختیار دارد. در سال های اخیر نیرو های آموزش دیده فراوانی وارد بازار کاری این کشور شده اند و این مسئله حتی باعث کاهش اخذ نیرو های خارجی شده اند. از نکات با اهمیت در این ارتباط دانستن زبان پرتغالی میباشد و زبان انگلیسی به گستردگی زبان برزیلی نیست. زبان های دیگر به متقاضیان کمک چندانی نخواهد کرد و دلیل آن این میباشد که نیرو های بومی بسیار حرفه ای و مسلط به زبان پرتغالی در بازار کار این کشور حضور دارند. در یافتن کار نیز این نکته قابل توجه میباشد که کمی یافتن کار مورد نظر برای نیرو های کار خارجی دشوار میباشد. در این راستا پیشنهاد می شود حدف شرکت های بین المللی چند ملیتی باشد.

 

توصیه ما در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل

در این ارتباط موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه اطلاعات مورد نیاز شرکت های بین المللی میباشد که نسبت به اخذ نیرو های بین المللی اقدام می کنند و این مسئله بسیار در یافتن شغل مورد نظر متقاضیان کمک خواهد کرد. اما این نکته نیز میبایست در نظر گرفته شود که شغل های معمولی در کشور برزیل در درآمد بالایی برخوردار نمیباشند و حقوق پایینی شامل متقاضیان خواهد شد. این مسئله اخذ اقامت را کمی با دشوراری مواجه می کند که البته آن نیز شرایط و راه حل های خود را دارد. پیشنهاد موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل این میباشد که به دنبال فعالیتی باشید تا درآمد ارزی با ارزش بالا داشته باشید.

اگر شما نیز متقاضی کار در خارج از کشور میباشید پیشنهاد میگردد که حتما از مشاوره ی وکلای مهاجرت استفاده بفرمایید ، و شرایط خود را به طور کامل بازگو نموده و اجازه دهید که وکیل و مشاور با توجه به شرایط شما بهترین گزینه های کار و مهاجرت را برای شما بیابند.

در این مقاله سعی بر این بود تا شرایط مهاجرت کاری به برزیل برای متقاضیان گرامی بطور کامل شرح داده شود تا متقاضیان از تمامی جوانب شرایط مهاجرت کاری به برزیل آگاه باشند و بتوانند به بهترین شکل ممکن اقدام کنند. موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور با در اختیار داشتن کادر مجرب و نیرو های زبده نیز آماده ارائه خدمات در باب شرایط مهاجرت کاری به برزیل میباشد تا شما متقاضیان گرامی به بهترین نحو ممکن در مسیری که به عنوان هدف خود انتخاب کرده اید قدم بردارید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در تماس باشید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲ نظرات, میانگین: ۵.۰۰ از طریق ۵)
Loading...
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.