سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2018 به چه نحوی است؟ راه های مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا را می شناسید؟ شرایط سرمایه گذاری در استرالیا ۲۰۱۸ چگونه است؟ مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در استرالیا چیست؟ آیا از هزینه های سرمایه گذاری در استرالیا مطلع هستید؟ اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا امکان پذیر است؟ نکات سرمایه گذاری در استرالیا چیست؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره سرمایه گذاری در استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با سرمایه گذاری در استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره سرمایه گذاری در استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

 سرمایه گذاری در استرالیا یکی از گزینه هایی است که بسیاری از سرمایه گذاران محدوده اقیانوسیه و سرمایه گذاران آمریکایی و یا انگلیسی یا از سایر نقاط جهان، تمایل به اقدام برای آن دارند.

در جریان سرمایه گذاری در استرالیا امکان اخذ اقامت دائم برای شخص سرمایه گذار وجود دارد، سرمایه گذاری در استرالیا با توجه به آخرین قواعد حقوقی مربوط به سفارت و اداره مهاجرت این کشور می تواند یکی از مناسب ترین راه ها برای افرادی باشد که نیت سرمایه گذاری در یک کشور مدرن و اخذ اقامت آن کشور را دارند. سرمایه گذاری در استرالیا همچون سرمایه گذاری در انگلیس و سرمایه گذاری در آمریکا قواعد بسیار مشخصی دارد. در صورتی که متقاضی تمایل به اقدام در باب سرمایه گذاری در استرالیا داشته باشد و شرایط آن ها را رعایت نکند، ممکن است حتی به باخت سرمایه خود منجر شود.

اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا هستید باید بدانید کدام فرم ها مربوط به متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا می باشد. سرمایه گذاری در استرالیا بیش از ۱۰ سال زمان می برد که با پلن های مشخص در حال حاضر به متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور ارائه می شود.

حال اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا هستید می توانید با ارائه حجم و میزان مشخصی از سرمایه خود، برای خود افراد وابسته به خود یعنی همسر و فرزندتان بحث اقامت استرالیا را داشته باشید.

تعداد زیادی از متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا سوالات مشترکی دارند و آن هم اینکه سرمایه گذاری در استرالیا مقرون به صرفه تر و مناسب تر است یا سرمایه گذاری در سایر کشورها مانند آمریکا، انگلستان، نیوزیلند و کشورهای هم رده آن. به طور کلی نمی توان این کشورها را در مورد پرونده های سرمایه گذاری با هم مقایسه کرد، اما هر کدام از کشورها قوانین خاص خود را دارند که برای اقدام برای آن ها باید از آن به صورت کامل مطلع بود.

کشور استرالیا جز کشورهای غنی از نظر چندین منابع می باشد، ضمنا از نظر آب و هوایی و شرایط جغرافیایی نیز کشور استرالیا جز پر طرفدارترین کشورهای منطقه می باشد. بنابراین اگر شرایط شما متقاضی گرامی با توجه به آخرین قوانین مربوط به سرمایه گذاری در استرالیا با این امر حقوقی همسان گردد شما می توانید یکی از بهترین انتخاب ها را جهت سرمایه گذاری داشته باشید. بسیاری از افراد کم تجربه و غیر حقوقی که حتی قواعد ابتدایی در باب انتقال یک سرمایه از کشور مبدا به کشوری مانند استرالیا را نمی دانند،  در صورتی که دچار روابط با این افراد شوید ممکن است چشم به اموال و نیات بد در باب سرمایه های شما داشته باشند، پس دقت بفرمایید دچار فریب یا کلاه برداری نشوید.

متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا می توانند از subclass 188 استفاده بکنند که به صورت کار آفرینی ۴ سال برایشان روادید یا ویزا و اقامت لحاظ خواهد شد.

زمانی که متقاضی سرمایه گذاری در کشور استرالیا طی ۴ سال سرمایه گذاری را در کشور استرالیا نگه دارد و کار آفرینی ایجاد کند و شغلی راه اندازی بکند بعد از ۴ سال می تواند برای اقامت دائم اقدام بکند. در حقیقت زمانی که ۴ سال کار آفرینی شما در کشور استرالیا به اتمام رسید برای شما یک بازده زمانی ۲ ساله باز خواهد شد و دو سال دیگر تمدید اقامت خواهید داشت که در مجموع از لحظه ورود و اجرای شروع بیزنس شما مجموعا ۶ سال خواهد شد و شما به اقامت دائم خواهید رسید.

به محض آنکه بازده کارآفرینی و اشتغال زایی و اجرای بیزنس ۴ ساله به اتمام رسید، دولت استرالیا محاسبه خواهد کرد و اگر گردش مالی شما حداقل ۵۰۰ هزار دلار استرالیا از آن ۲ سال وجود داشته باشد، ۲ سال دیگر نیز تمدید خواهد شد.

راه دیگر جهت سرمایه گذاری در استرالیا انجام بیزنسی به حجم و ارزش ۱۵۰۰۰۰۰ میلیون دلار استرالیا می باشد که موارد و احتیاجات جهت امکان انجام این نوع بیزنس و سرمایه گذاری در استرالیا در ادامه خدمت شما توضیح داده خواهد شد.

 • در ۲ سال آخر از بازده ۴ ساله اولیه حضور خود در استرالیا میزان ۲۲۵۰۰۰۰هزار دلار استرالیا گردش مالی نشان دهید.
 • ایجاد حجم سرمایه ۱۵۰۰۰۰۰ دلار استرالیا در کشور استرالیا یا مناطق تحت سلطه این کشور
 • داشتن تجربه مدیریت ۳ ساله در سابقه بیزنسی شخص متقاضی
 • در حداقل یک سال از ۵ سال بیزنس و تجارت گذشته، شما می بایست در بیزنسی به ارزش ۱۵۰۰۰۰۰میلیون دلار استرالیا حداقل ۱۰ درصد سهام دار بوده باشید.

بنابراین اگر متقاضی سرمایه گذاری در کشور استرالیا هستید می توانید علاوه بر اینکه سایت های رسمی دولت استرالیا را مطالعه کرده و به صفحات سایت مربوطه مراجعه نمایید، مطالب ترجمه شده ی سایت سفارت و دولت استرالیا را نیز بررسی نموده و بر اساس آخرین قواعد مربوط به سرمایه گذاری در کشور استرالیا مدارک مورد نیاز را فراهم کنید و برای ویزای سرمایه گذاری در کشور استرالیا اقدام نمایید.

توصیه می کنیم در صورتی که متقاضی سرمایه گذاری در یک کشور انگلیسی زبان و مناسب هستید و اگر تعصبی بر کشور استرالیا ندارید، کشورهای آمریکا و موضوع سرمایه گذاری در آمریکا، کشورهای کانادا و انگلستان و موضوعات سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در انگلستان را در بخش های مربوط در همین وب سایت مطالعه فرمایید و با کسب اطلاعات جامع در این امر اقدام به تصمیم گیری نمایید.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره سرمایه گذاری در استرالیا، شرایط سرمایه گذاری در استرالیا، نکات سرمایه گذاری در استرالیا، مهاجرت به استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب سرمایه گذاری در استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب سرمایه گذاری در استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

4 پاسخ
 1. مهدی هزیزی گفته:

  سلام سوال بنده در مورد خرید سهام در استرالیاست ایا همچین چیزی صحت داره که با خرید حدود ۵۰۰۰۰ دلار استرالی میتوان اخ ذ اقامت کرد؟ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنیدا

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. داشتن سهام و یا خرید آن به تنهایی منجر به اخذ اقامت استرالیا نخواهد شد. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید

   پاسخ
 2. mie editor2 گفته:

  با سلام. سرمایه گذاری در استرالیا خود شامل چندین روش است. برخی از این روشها امتیاز بندی داشته و شما باید حداقل شرایط آن را رعایت نمایید. مبلغ ۷۵۰۰۰ دلار مبلغ مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور نمی باشد. شما می توانید از راه های کم هزینه تر و مناسب تر مانند تحصیل به این کشور وارد شوید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 3. mie editor2 گفته:

  باعرض سلام.میخوام تو استرالیا سرمایه گذاری کنم و مبلغ سیصد میلیون معادل ۷۵۰۰۰دلار دارم.بیست سالمه و مجردم. مکالمه رو میتونم انجام بدم.از اشناها هم پسر عموم استرالیا هست.میخواستم ببینم میتونم سرمایه گذاری کنم؟ایا اقامت دایم میدن؟و خانوادم رو میتونم با خودم ببرم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.