,

راههای مهاجرت به کانادا

راههای مهاجرت به کانادا

راههای مهاجرت به کانادا

بهترین روش های مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ کدامند ؟چگونه می توان از راههای مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ اطلاع کسب کرد ؟ آیا ازدواج در کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟اخذ ویزای توریستی کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟ سرمایه گذاری در کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟آیا مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا از راههای مهاجرت به کانادا می باشد ؟ ویزای کار کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟ آیا خرید ملک در کانادا از جمله راههای مهاجرت به کانادا است ؟بهترین راه از راههای مهاجرت به کانادا کدام است ؟ در مورد پناهندگی در کانادا چه میدانید ، ساده ترین راه از راههای مهاجرت به کانادا کدام است ؟ این مقاله درباره راههای مهاجرت به کانادا نگارش شده است و به تمامی سوالات شما در باب راههای مهاجرت به کانادا پاسخ می دهد .

مهاجرت به کانادا از جمله مباحثی  میباشد که توجه اکثر متقاضیان مهاجرت را به خود معطوف کرده است. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا در رسانه ها و در سایت های مختلف به دنبال پیداکردن بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشند. میتوان گفت اطلاعات ضد و نقیض بسیاری در باب شرایط مهاجرت به کانادا  در رسانه ها وجود دارد.

موسسه حقوقی ملک پور با در نظر گرفتن مباحث حقوقی بین الملل، از فضای قانونی امور مربوط به مهاجرت به کانادا استفاده کرده تا بتواند مشاوره ی صحیح و اطلاعات جامع در رابطه با طرق مهاجرت به کانادا در اختیار شما متقاضیان عزیز قراردهد. دوستان بسیاری تماس گرفته و سوال میپرسند که در میان راه های مختلف مهاجرت به کانادا سریعترین کدام است؟

یا برای گرفتن ویزای کانادا چه باید کرد؟

و یا مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا ، اقامت کاری کانادا ، skilled worker(express entry)   چه اقدامات اولیه ای  نیاز دارد؟

به جهت اینکه شرایط شما نیز ارزیابی شود تا مشخص شود که واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید یا خیر پیشنهاد میکنیم  تماسی برقرار کرده و در باب امر حقوقی مهاجرت به کانادا با مشاورین مجرب و وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ما صحبت نمایید.

کانادا کشوری است که در قسمت شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است.مساحت این کشور در حدود ۹٫۹۸میلیون متر مربع است که باعث شده این کشور چهارمین کشور پهناور دنیا شناخته شود. مرز زمینی کانادا باکشور آمریکا طولانی ترین مرز مشترک زمینی بین دو کشور در جهان است. جمعیت کشور کانادا در حدود ۳۵ میلیون نفر است ،حدود ۸۰% این جمعیت در قسمت جنوبی کانادا زندگی میکنند.

اقلیم جنوبی کشور کانادا از آب و هوای معتدلی در طول سال برخوردار است،اما به صورت عام کشور کانادا کشوری سردسیر محسوب میشود.کانادا یکی از کشورهایی است که بیشترین گوناگونی فرهنگی را در خود جای داده است دلیل این امر مناسب بودن شرایط مهاجرت در کشور کانادا میباشد. اقتصاد پیشرفته این کشور در رده ۱۱ دنیا قرار دارد. این امر ناشی از منابع طبیعی غنی در این کشور و نیروهای مجرب و شبکه  پیشرفته واردات و صادرات و روابط عمیق این کشور با آمریکا در زمینه های مختلف می باشد.

کانادا یک کشور فوق پیشرفته است که میتواند بهترین مقصد هر فردی برای مهاجرت باشد ، این کشور در رده دهم از لحاظ درآمد  سرانه میباشد و رده نهم از لحاظ استاندارد های زندگی در رده نهم قرار دارد.از نظر سیستم آموزشی و تحصیلات این کشور در رده اول دنیا قرار دارد

به طوری که ۹۹% مردم این کشور با سواد هستند. از نظر سطح دسترسی به اینترنت در حدود ۹۴% جمعیت این کشور دسترسی به اینترنت دارند. این نرخ خیره کننده گویای سطح استاندارد های زندگی در این کشور میباشد.

04 راههای مهاجرت به کانادا

با تمام این اوصاف کشور کانادا کشوری فوق العاده برای زندگی و ادامه تحصیل می باشد. این کشور سطح بالایی از رفاه و زیبایی برخوردار است و با درآمدی خوب هزینه های زندگی مناسب و خدمات درمانی با هزینه پایین به انتخابی بی همتا برای مهاجرت تبدیل شده است.کانادا دارای یکی از مثبت ترین سیاست های مهاجرتی در جهان است . دولت کانادا هر ساله به دلیل برنامه های رشد توسعه این کشور نیاز به جذب نیروهای متخصص نیروی کار دارد.

از لحاظ استانداردهای زندگی ، سازمان ملل متحد ، کانادا را به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی معرفی کرده است.
– امکان مهاجرت قانونی با تمام اعضای خانواده به صورت قانونی
– خدمات آموزشی (تا قبل از ورود به دانشگاه) و پزشکی با هزینه های فوق العاده پایین
– امکان مهاجرت از طرق مختلف از جمله نیروی متخصص و ماهر و همچنین سرمایه گذاری
– واجد شرایط بودن برای شهروندی کانادا ظرف مدت سه سال پس از ورود به کانادا با وضعیت اقامت دائم
– برخورداری از مزایای رفاهی دولت (در صورت ضرورت) مانند امکانات پزشکی رایگان ، آموزش رایگان، بیمه سن یا بازنشستگی ، بیمه بیکاری و غیره.
– اجرای حداقل مقررات و قوانین دولتی در هنگام شروع کسب و کار پس ازمهاجرت به کانادا .
– دسترسی به ایالات متحده و بازارهای مکزیک بر اساس موافقتنامه NEFTA
– چند فرهنگی بودن کانادا که مهاجران می توانند مطمئن باشد که کانادا آنها را به راحتی پذیرفته ودر ادامه مشکلی برای آنها ایجاد نخواهد شد.
– تراکم جمعیت فوق العاده پایین ،هر کسی که از فضاهای باز و گسترده لذت می برد عاشق آرامش کانادا خواهد شد ، با تراکم جمعیت ۳٫۵ نفر در هر کیلومتر مربع یعنی کمترین تراکم جمعیت در جهان.
– کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، با درآمد سرانه چشمگیر بالای ۳۵،۵۰۰ دلار است و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه(OECD) و گروه هشت(G8) نیز می باشد.
– قیمت مسکن در کانادا ، به طور قابل توجهی ارزان تر از دیگر کشورهای غربی مانند انگلستان و آمریکا می باشد. – کانادا به عنوان کشوری دارای مناظر خیره کننده و همچنین زندگی شهری درجه اول، یکی از قطب های توریستی جهان است با توجه به مساحت آن و وجود شرایط اقلیمی متفاوت ، بسیاری از کانادایی ها تعطیلات در داخل کشور را انتخاب میکنند، برای دیدن شهرهایی مانند اتاوا، تورنتو و مونترال که مناظر خیره کننده آنها چشم را متحیر میکند. کانادا کشوری است که مراقبت ساکنان خود است، در این جهت تعدادی برنامه رفاهی اجتماعی توسط دولت ارائه می شود. علاوه بر این دولت کانادا خدمات پزشکی و بهداشتی رایگان و همچنین آموزش رایگان کودکان تا پایان دبیرستان را ارائه می دهد، برنامه های رفاهی اجتماعی کانادا به شرح زیر است

ساکنان کانادا در صورتی که از کار اخراج شوند (بیکار شوند) تا ۶۰ درصد آخرین دستمزد دریافتی خود در صورتی که حداقل به مدت شش ماه در کانادا کار کرده باشند، بهره مند می شوند.

ساکنان کانادا از دولت کمک هزینه هایی تحت عنوان کمک هزینه رفاه اجتماعی دریافت خواهند کرد در صورتی که قادر به حمایت از خود و خانواده خود وهمچنین قادر به گرفتن هر گونه کار نباشند.

ساکنان کانادا تحت طرح بازنشستگی کانادا برای دریافت حقوق بازنشستگی بهره مند می شوند. این طرح به سنی که برای بازنشته شدن انتخاب میکنید بستگی دارد و سن مطلوب برای این طرح ۶۵ سالگی است.
.

دولت های فدرال و استانی در هر ماه مبلغ مشخصی برای تربیت هر کودک ارائه می شود . این مقدار بستگی به درآمد پدر و مادر در سال گذشته دارد.

امروز بیش از هر زمان دیگری آموزش و پرورش فرزندان برای ساختن آینده ای بهتر برای آنها حائز اهمیت است. آموزش و پرورش درکانادا در مدارس دولتی تا پایان دبیرستان رایگان است
هم چنین کشور کانادا دارای یکی از بهترین سیستم های مراقبت های بهداشتی در جهان است . بیمارستان ها، درمانگاه ها و یا مطب پزشکان درسراسر کانادا خدمات خود را معمولا به صورت رایگان در دسترس تمام ساکنان تحت برنامه بیمه بهداشتی ملی ثبت قرار می دهند با تمام این اوصافاین مقاله سعی بر این میباشد که بهترین راه ها برای مهاجرت به کانادا مورد بررسی قرار گیرد.

 

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری

 

پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در این کشور هستند قابل دسترسی است.این سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا است که حداقل با ۸۰۰,۰۰۰ $  سرمایه و نشان دادن توانایی مالی ۱٫۶ میلیون دلار میتوانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را در اختیار دولت کانادا برای مدت ۵ سال قرار میدهید و بعد از ۵ سال بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده میشود. برای اطلاعات تکمیلی جهت سرمایه گذاری در کشور کانادا و راههای تسهیل کننده این امر با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.توجه داشته باشید هر ساله ظرفیت این نوع  سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد  به دلیل حجم بالای تقاضای این امر و امن بودن این روش. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال میباشد و در نظر داشته باشید که هزینه هایی که در روند این پرونده شما باید پرداخت کنید حداقل ۷۵۰۰تا ۱۰۰۰۰ $ است.

کسب اقامت دائم از طریق skilled worker(express entry)کانادا

این راه یکی از بهترین راه ها برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا میباشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق میگیرد.این سیستم بر اساس point base systemمیباشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد دارد. برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد.

مرحله اول که به (pool)شناخته می شود شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید، در این مرحله امتیازها به سن شما ، مدرک تحصیلی شما ، سابقه کاری شما ، مدرک زبان انگلیسی شما، مدرک زبان دوم شما، داشتن آشنای درجه یک  در کشور کانادا و… تعلق میگیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد Poolمیشوید.

در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار میگیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت میکند.

البته پروسه این امر حداقل ۶تا ۱۸ماه طول میکشد

اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا

کشور کانادایکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا میباشد که هر سال  بالغ بر ۱۳۰۰۰۰تا ۱۵۰۰۰۰ نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا ،ویزای تحصیلی رابه یکی از پر متقاضی ترین راه ها برای امر مهاجرت به کانادا قرار داده است.

در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی TOEFLیا IELTSبه دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر میکند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره میشود. هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی میتواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار دلار در سال میباشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید.

پناهندگی در کانادا

در حال حاضربا توجه به ظهور داعش و به وجود آمدن شرایط امنیتی موجود در کشور کانادا  عقلانی نیست تا زمانی که مهاجرت به کانادا دارای مسیر های قانونی و بی خطر میباشد، افراد و خانواده ها به خاطر اخذ اقامت در کانادا به سراغ راهی چون پناهندگی در کانادا بروند. شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی میکنند دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمیشوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند، بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد.

حال بماند که افراد بسیاری هم بهکانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست میدهند! اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل میشود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است. آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست میخورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد میشود از راه های دیگر مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

ازدواج در کانادا

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد  کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد میباشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه(سایت های همسر یابی غیر قانونی) اقدامی را انجام داد  به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق  این امر حتما  به شما پیشنهاد میشود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی  انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما میخواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند.

مهاجرت به کانادا از راه خود اشتغالی

فرد خود اشتغال یا به عبارتی خویش‌ کارفرما کسی است که بتواند با تکیه بر تجربه کاری مناسب و مرتبط خود پس از ورود به کانادا شغلی برای خود ایجاد کند و به واسطه درآمد این شغل هزینه‌ های زندگی خود و خانواده خود را در کانادا پوشش دهد. منظور از تجربه کاری مناسب و مرتبط در اینجا تجربه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، و یا مزرعه ‌داری و کشاورزی است
فعالیت­های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می­آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده،  و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند، ممکن است واجد شرایط اقدام تحت این گروه مهاجرتی باشند.حداقل ارزش خالص (دارایی­های) شما برای این کار ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا می­باشد. همچنین شما باید حداقل ۲ سال تجربه مرتبط با کاری که قصد دارید در کانادا انجام دهید داشته باشید. اما باید توجه داشت که درصد موفقیت این پرونده ها بسیار پایین است زیرا از سرتاسر دنیا برای این امر اقدام خواهد شد و ظرفیت آن بسیار محدود است به طوری که در سال گذشته تنها ۵۰۰ نفر پذیرش شده اند.

 

در پایان باید اشاره کرد برای اقدام به مهاجرت به کشور کانادا و راههای مهاجرتی همچون مهاجرت کاری به کانادا ، مهاجرت تحصیلی به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و پناهندگی در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد در کانادا و … قبل از هر امری تمامی شرایط را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن هرگونه پرسش و برای آغاز کار خود  میتوانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید.

راههای مهاجرت به کانادا
5 (100%) 8 votes
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۳۹ نظرات, میانگین: ۴.۶۲ از طریق ۵)
Loading...
131 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. شیوا می گوید:

  سلام.من ۱۷سالمه و رشته ی تجربی در مدرسه ی نمونه دولتی درس میخونم.به زبان انگلیسی مسلطم و همچنین سطح من در زبان فرانسه B1,B2 هستش.
  این امکان هست که بعد از دیپلم ویزای تحصیل بگیرم یا بهتره تا لیسانس رو در ایران ادامه بدم؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل لیسانس از ابتدا در کشور کانادا برای شما وجود دارد. ممکن است برای سالهای آتی قوانین با تغییراتی همراه باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. سمانه می گوید:

  با سلام
  من ۳۷ سالمه، مجردم
  فوق لیسانس مدیریت اجرایی emba و لیسانس صنایع غذایی دارم با ۱۲ سال سابقه کار در صنعت لبنیات
  زبانم در حدایلتس ۵ هست (فعلا)
  دوستان زیادی در کانادا دارم. میخواستم بدونم از کجا باید برای مهاجرت شروع کنم و کدوم کشور موقعیت کاری بهتری برام میتونه داشته باشه.
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کشور کانادا امتیازبندی است و برای اخذ آن باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. می توانید برای ویزای کار کشورهایی نظیر آلمان و اتریش نیز اقدام نمایید. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. اکرم نوروزی می گوید:

  سلام من لیسانس گرافیک دارم و همسرم فوق لیسانس مکانیک سنگ و دارای تجربه مدیریتی هستند یک دختر ۹ساله دارم که در مدرسه انگلیسی زبان درس می خواند و دارایی ما ۳۰۰۰۰۰دلار کانادا است لطفا راهنمایی کنید که چه راهی وجود دارد که بتوانیم برای مهاجرت به کانادا افددام نماییم خیلی ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی و سطح زبان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. امکان اقدام از روش های مختلف برای شما وجود دارد. برای راهنمایی بهتر شما پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. علی می گوید:

  سلام .خسته نباشید .می خواستم ببینم با شرایطی که دارم بهترین و ارزان ترین راه محاجرت چیست.بنده ۲۳سال سن دارم .با مدرک لیسانس معماری .ودارای گواهینامه نرم افزار های معماری .همسرم ۲۳سال سن هستن لیسانس معمار .اگر برای ویزای تحصیلی بخوام اقدام کنم کنکور ارشد ایران کدام کشور ها قبول اگر قبول ندارن چطور باید اقدام کنم .واین که آیا کشور های دیگر مدرک دانشگاه آزاد قبول دارن .و برای ویزا گرفتن چه مدت طول میکشد .ممنون و تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. با داشتن مدرک زبان امکان اخذ ویزاهای تحصیلی برای کشورهای هلند، دانمارک، کانادا، انگلیس و … وجود دارد. در حال حاضر مدرک دانشگاه آزاد مورد قبول برخی از کشورها نظیر کشور اتریش نمی باشد. برای اطلاع از هزینه ها و نحوه اقدام پیشنهاد میکنیم با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. امیرمسعود می گوید:

  با سلام.امیرمسعود هستم، ۳۱ ساله، لیسانس رشته مدیریت بازرگانی، از دانشگاه غیرانتفاعی، با معدل ۱۸٫۲۰ ، و ایلتس ۵٫۵ ؛
  متاهل و بدون فرزند، ۵ سال سابقه کار با بیمه ، با ۵ سال گپ تحصیلی، در حال تکمیل دو مقاله در آستانه چاپ؛
  قصد سفر به کانادا برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و بدون همسر، و ترجیحا با بورسیه؛
  سپس اقامت گرفتن و آوردن همسر از ایران…
  ممنون میشم راهنمایی اجمالی در اختیارم قرار بدید..

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام. با توجه به گپ تحصیلی موجود هرچه سریعتر برای شروع روند تحصیلی خود اقدام نمایید بهتر می باشد. برای تحصیل حتما باید سطح زبان خود را افزایش دهید. همینطور برای دریافت بورس سطح زبان و نمرات شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. بهار می گوید:

  سلام، من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم، می خواستم بدونم با توجه به شرایطی کا دارم چه قدر شانس گرفتن ویزا و اقامت رو می تونم داشته باشم. شرایطم به این صورت هست: سن ۲۸ سال. تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت رسانه و حدود ۸ سال سابقه کار در حوزه مرتبط و همچنین کارشناسی زبان و ادبیات اسپانیایی. زبان انگلیسی ام هم خوبه ولی مدرک رسمی مثل آیلس یا تافل ندارم که می تونم بگیرم. ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   امکان مهاجرت به کشور کانادا برای شما محیا است . البته باید شرایط با شما دقیقا بررسی گردد زیرا راه های زیادی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد . اگر بتوانید امتیاز مورد نظر برای اسکیل ورکر نیز کسب نماید از این طریق نیز متوانید اقدام نمایید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 7. Ali مختلف بهر می گوید:

  سلام.
  من ۳۲ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس عمران از دانشگاه سراسری تبریز هستم. کاملا مسلط به زبان انگلیسی هستم و در آموزشگاه های مختلف تدربس میکنم. زبان آلمانی را هم در حد A2 بلدم. مدارک و گواهینامه های مختلفی دارم که ار خوصله این بحث خارجه و بیش از ۵ سال هم سابفه کار با بیمه دارم.
  لطفا بفرمایید که بهترین شرایط مهاجرت به کانادا برای من چیست؟؟
  متشکرم .

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   شرایط اولیه شما برای کشور کانادا مناسب به نظر میرسد ولی باید شرایط شما دقیقا بررسی گردد زیرا راه های بسیاری برای ورود به کشور کانادا وجود دارد و باید بهترین‌ راه را از طریق بررسی دقیق انتخاب نمایید.

   پاسخ
 8. جواد می گوید:

  سلام من ٣٢سالمه.متاهل و کارشناسی علمی کاربردی ساختمان دارم با معدل ١٣و ٧سال سابقه کار وشرکت ثبت شده از خودم دارم که ازسال ٩١باشهرداریها مشغول بکارهستم.با دو عنوان مقاله ارائه شده داخلی و ۴کنفرانس ملی هستم و آیتلس۶.سوال بنده این است که برای اینکه بتوانم در کشور کانادا موقعیت شغلی بهتری داشته باشم بااین شرایط بهتر است از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنم (و دوره های کانادا برای به روز رسانی علمی و کاربردی برای کار کافی هستند)یا اینکه اول برای ویزای تحصیلی ارشد اقدام کنم تا شرایط علمی بهتری داشته باشم و بعد برای ویزای کاری اقدام کنم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   ویزای کاری کانادا بر اساس امتیاز بندی است . شما باید در ابتدا امتیاز اولیه خود را محاسبه نمایید و سپس برای مرحله بعدی آماده شوید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی نماییم تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 9. نینا می گوید:

  سلام، من لیسانس شیمی کاربردی هستم و به مدت ۸ سال در پالایشگاه کار کردم، الان ۳۶ سال سن دارم و متاهل ودارای فرزند پسر ۵ ساله، میخوام با همسرم به صورت جدی برای مهاجرت اقدام کنیم، همسرم لیسانس ریاضی، و سابقه کار در پروزه های نفت گاز و پتروشیمی ، و همین طور تجربه در پرورش ماهی ،خودش مزرعه پرورش ماهی داره،
  لطفا ما رو راهنمایی کنید،
  من گپ تحصیلیم زیاده ، سال ۸۴ لیسانس گرفتم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   راه های دیگری برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد ولی باید شرایط شما را دقیقا بررسی کرد تا بتوان جمع بهتری به شما ارائه نمود . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   شما باید در نظر داشته باشید که به کدام رشته علاقه دارید و قصد تحصیل در آن را دارید . نمیتوان برای زمان آینده چیزی را پیش بینی کرد و گفت که کدام رشته در آینده بهتر پاسخ خواهد داد .

   پاسخ
 10. Shayee می گوید:

  سلام، من دانشجوی دوره ی بین الملل دانشگاه صنعتی امیر کبیر هستم و آیلتس شش و نیم دارم و زبان فرانسوی میخونم ، اما معدلم ۱۳.۵ هستش رشته م مهندسی پلیمر . میخواستم بدونم با شرایط من میشه از دانشگاه های کانادا پذیرش گرفت؟ و آیا این کشور دانشگاه بدون هزینه داره؟ کم هزینه ترین راه ادامه تحصیل در کانادا چطور هستش؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام . یکی از مهمترین شروطی که برای تحصیل در کشور کانادا وجود دارد داشتن مدرک زبان است که شما این مدرک را دارید . حال یکی دیگر از سوالاتی که وجود دارد این است که در کدام مقطع تحصیلی قصد ادامه تحصیل دارید ؟! لطفا شرایط خود را به صورت کامل در اینجا ذکر نمایید یا با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 11. Maede می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید من١٩ساله هستم و در رشته زیست سلولی و مولکولی دانشگاه نیمه دولتی قبول شدم قصد دارم برای ادامه تحصیل برای مقطع ارشد کانادا را مد نظر دارم برای تحصیل در مقطع ارشد معدل لیسانس تاثیر زیادی دارد؟اگر از ترم اول شروع به نوشتن مقاله کنم تاثیر دارد؟ترس از این دارم که۴سال دیگه شرایط برای ارشد سخت بشه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   یکی از مواردی که خیلی تاثیر گذار و مهم است دانش زبان انگلیسی شما است و دانشگاه در مرحله ی اول به این مورد توجه بسیار زیادی خواهد داشت . شرایط و قوانین در طول مدت زمان دچار تغییر خواهند شد و باید این تصمیم را بگیرید که آیا در حال حاضر زمان مناسبی برای شما است یا خیر

   پاسخ
 12. fardis می گوید:

  سلام.خسته نباشید
  من١٧سالمه و الان کلاس یازدهمم رشته ی ریاضی ام و مدرسه ی تیزهوشان درس میخونم و زبانمم کامله. به نظر شما بهترین راه واسه تحصیل در کانادا چه سنی است؟ آیا برای دبیرستان اقدام کنم بهتره یا صبر کنم و برای دانشگاه اقدام کنم؟! ایا امکان گرفتن بورسیه ی تحصیلی دارم ؟ و اگه امکان گرفتن هست شراط آن چجوریه و چجوری باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   به صورت معمول هر چه سن پایین تر باشد امکان ویزا شدن بالاتر میرود و دریافت پذیرش تحصیلی نیز آسان تر صورت میگیرد . شرایط دریافت بورسیه تحصیلی نیز گوناگون است و باید شرایط شما را کاملا بررسی کرد تا بتوان بهتر به شما پاسخ داد. شما میتوانید جهت دریافت راهنمایی های بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 13. Ramin می گوید:

  باعرض سلام و خسته نباشید جناب دکتر ملک پور اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برق کنترل از دانشگاه ازاد با معدل١۵/۵ولیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی قوچان با معدل١٣/۵۴میباشم و دارای٣مقاله کنفرانسی داخلی و١مجله خارجی و١مقاله Isi که اصلاحیه خورده است و در حال تکمیل ان هستم و در شرف گرفتن مدرک زبانIELTS تا اردیبهشت ماه میباشم بنده علاقه زیادی به ادامه تحصیل و ادامه زندگی در کشور زیبای کانادا میباشم با توجه به شرایط اینجانب چه روشی را پیشنهاد میدهید؟؟؟
  پیشاپیش از بذل توجه شما متشکرم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   روش های متفاوتی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد . باید شرایط شما دقیقتر بررسی گردد تا بتوان پاسخ بهتری برای شما اعلام کرد . رشته ای که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید چیست ؟ آیا حتما قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارید ؟ شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت اعلام یا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 14. پريسا می گوید:

  سلام ، وقتتون بخیر جناب آقاى ملک پور. بنده خانمى هستم ٣۶ ساله با مدرک فوق دیپلم مکانیک فنى و حرفه اى . متاهل هستم و دخترى ده ساله دارم، همسرم با مدرک دیبلم مدیر فروش یه شرکت وارداتى مى باشد، یه سند ملکى به نامم هست اما کل سرمایه زندگیمون ١٠٠ میلیون تومان مى شه، آیا راهى براى مهاجرت براى کانادا براى اینجانب وجود داره؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   در کل راه های زیادی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد ولی این مورد را در نظر داشته باشید که مهاجرت امری سخت و دشوار است و نیازمند هزینه های زیاد است . ممکن است در ابتدای امر این مبلغ ذکر شده از طرف شما کافی به نظر برسد ولی در میانه راهه دچار مشکل میگردید . به شما پیشنهاد میگردد مقداری صبوری نمایید و سرمایه زندگی خود را بیشتر نمایید تا در مراحل بعد دچار مشکل نگردید . در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر میتوانید با دفاتر ما در ایران و سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. رامین می گوید:

  سلام
  من ۲۵ سال سن لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم برای تحصیل آلمان رو پیشنهاد میکنند که بهترین کشور برای رشته مهندسی و کشوری کم هزینه برای دانشجویان است، ولی علاقه ای به رشته خودم ندارم میخواستم برای تحصیل انیمیشن به کانادا اقدام کنم که فعلا بلاتکلیف موندم. آیا ممکن هست ؟ یا بعد تحصیل میشه اقامت گرفت و در رشته انیمیشن کار کرد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   به طور کلی میتوان گفت که امکان تغییر رشته در بعضی از شرایط وجود دارد ولی باید گفت که ممکن است بعد از تغییر رشته دانشگاه به شما اعلام نماید که نیاز به دروس پیش نیاز دارید یا باید به طور مثال در مقطع پایین تر مشغول به تحصیل گردید و سپس وارد ارشد شوید .

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.