,

راههای مهاجرت به کانادا

 

 

راههای مهاجرت به کانادا

 

راههای مهاجرت به کانادا کدامند ؟چگونه می توان از راههای مهاجرت به کانادا اطلاع کسب کرد ؟ آیا ازدواج در کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟اخذ ویزای توریستی کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟ سرمایه گذاری در کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟آیا مهاجرت تحصیلی به کانادا از راههای مهاجرت به کانادا می باشد ؟ ویزای کار کانادا از راههای مهاجرت به کانادا است ؟ آیا خرید ملک در کانادا از جمله راههای مهاجرت به کانادا است ؟بهترین راه از راههای مهاجرت به کانادا کدام است ؟ ساده ترین راه از راههای مهاجرت به کانادا کدام است ؟ این مقاله درباره راههای مهاجرت به کانادا نگارش شده است و به تمامی سوالات شما در باب راههای مهاجرت به کانادا پاسخ می دهد .

مهاجرت به کانادااز جمله مباحثی  میباشد که توجه اکثر متقاضیان مهاجرت را به خود معطوف کرده است. در حال حاضر بسیاری از متقاضیانمهاجرت به کانادا در رسانه ها و در سایت های مختلف به دنبال پیداکردن بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشند. میتوان گفت اطلاعات ضد و نقیض بسیاری در باب شرایط مهاجرت به کانادا  در رسانه ها وجود دارد.

موسسه حقوقی ملک پور با در نظر گرفتن مباحث حقوقی بین الملل، از فضای قانونی امور مربوط به مهاجرت به کانادا استفاده کرده تا بتواند مشاوره ی صحیح و اطلاعات جامع در رابطه با طرق مهاجرت به کانادا در اختیار شما متقاضیان عزیز قراردهد. دوستان بسیاری تماس گرفته و سوال میپرسند که در میان راه های مختلف مهاجرت به کانادا سریعترین کدام است؟

یا برای گرفتن ویزای کانادا چه باید کرد؟

و یا مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا ، اقامت کاری کانادا ، skilled worker(express entry)   چه اقدامات اولیه ای  نیاز دارد؟

به جهت اینکه شرایط شما نیز ارزیابی شود تا مشخص شود که واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید یا خیر پیشنهاد میکنیم  تماسی برقرار کرده و در باب امر حقوقی مهاجرت به کانادا با مشاورین مجرب و وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور ما صحبت نمایید.

کانادا کشوری است که در قسمت شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است.مساحت این کشور در حدود ۹٫۹۸میلیون متر مربع است که باعث شده این کشور چهارمین کشور پهناور دنیا شناخته شود. مرز زمینی کانادا باکشور آمریکا طولانی ترین مرز مشترک زمینی بین دو کشور در جهان است. جمعیت کشور کانادا در حدود ۳۵ میلیون نفر است ،حدود ۸۰% این جمعیت در قسمت جنوبی کانادا زندگی میکنند.

اقلیم جنوبی کشور کانادا از آب و هوای معتدلی در طول سال برخوردار است،اما به صورت عام کشور کانادا کشوری سردسیر محسوب میشود.کانادا یکی از کشورهایی است که بیشترین گوناگونی فرهنگی را در خود جای داده است دلیل این امر مناسب بودن شرایط مهاجرت در کشور کانادا میباشد. اقتصاد پیشرفته این کشور در رده ۱۱ دنیا قرار دارد. این امر ناشی از منابع طبیعی غنی در این کشور و نیروهای مجرب و شبکه  پیشرفته واردات و صادرات و روابط عمیق این کشور با آمریکا در زمینه های مختلف می باشد.

کانادا یک کشور فوق پیشرفته است که میتواند بهترین مقصد هر فردی برای مهاجرت باشد ، این کشور در رده دهم از لحاظ درآمد  سرانه میباشد و رده نهم از لحاظ استاندارد های زندگی در رده نهم قرار دارد.از نظر سیستم آموزشی و تحصیلات این کشور در رده اول دنیا قرار دارد

به طوری که ۹۹% مردم این کشور با سواد هستند. از نظر سطح دسترسی به اینترنت در حدود ۹۴% جمعیت این کشور دسترسی به اینترنت دارند. این نرخ خیره کننده گویای سطح استاندارد های زندگی در این کشور میباشد.

04 راههای مهاجرت به کانادا

با تمام این اوصاف کشور کانادا کشوری فوق العاده برای زندگی و ادامه تحصیل می باشد. این کشور سطح بالایی از رفاه و زیبایی برخوردار است و با درآمدی خوب هزینه های زندگی مناسب و خدمات درمانی با هزینه پایین به انتخابی بی همتا برای مهاجرت تبدیل شده است.کانادا دارای یکی از مثبت ترین سیاست های مهاجرتی در جهان است . دولت کانادا هر ساله به دلیل برنامه های رشد توسعه این کشور نیاز به جذب نیروهای متخصص نیروی کار دارد.

از لحاظ استانداردهای زندگی ، سازمان ملل متحد ، کانادا را به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی معرفی کرده است.
– امکان مهاجرت قانونی با تمام اعضای خانواده به صورت قانونی
– خدمات آموزشی (تا قبل از ورود به دانشگاه) و پزشکی با هزینه های فوق العاده پایین
– امکان مهاجرت از طرق مختلف از جمله نیروی متخصص و ماهر و همچنین سرمایه گذاری
– واجد شرایط بودن برای شهروندی کانادا ظرف مدت سه سال پس از ورود به کانادا با وضعیت اقامت دائم
– برخورداری از مزایای رفاهی دولت (در صورت ضرورت) مانند امکانات پزشکی رایگان ، آموزش رایگان، بیمه سن یا بازنشستگی ، بیمه بیکاری و غیره.
– اجرای حداقل مقررات و قوانین دولتی در هنگام شروع کسب و کار پس ازمهاجرت به کانادا .
– دسترسی به ایالات متحده و بازارهای مکزیک بر اساس موافقتنامه NEFTA
– چند فرهنگی بودن کانادا که مهاجران می توانند مطمئن باشد که کانادا آنها را به راحتی پذیرفته ودر ادامه مشکلی برای آنها ایجاد نخواهد شد.
– تراکم جمعیت فوق العاده پایین ،هر کسی که از فضاهای باز و گسترده لذت می برد عاشق آرامش کانادا خواهد شد ، با تراکم جمعیت ۳٫۵ نفر در هر کیلومتر مربع یعنی کمترین تراکم جمعیت در جهان.
– کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، با درآمد سرانه چشمگیر بالای ۳۵،۵۰۰ دلار است و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه(OECD) و گروه هشت(G8) نیز می باشد.
– قیمت مسکن در کانادا ، به طور قابل توجهی ارزان تر از دیگر کشورهای غربی مانند انگلستان و آمریکا می باشد. – کانادا به عنوان کشوری دارای مناظر خیره کننده و همچنین زندگی شهری درجه اول، یکی از قطب های توریستی جهان است با توجه به مساحت آن و وجود شرایط اقلیمی متفاوت ، بسیاری از کانادایی ها تعطیلات در داخل کشور را انتخاب میکنند، برای دیدن شهرهایی مانند اتاوا، تورنتو و مونترال که مناظر خیره کننده آنها چشم را متحیر میکند. کانادا کشوری است که مراقبت ساکنان خود است، در این جهت تعدادی برنامه رفاهی اجتماعی توسط دولت ارائه می شود. علاوه بر این دولت کانادا خدمات پزشکی و بهداشتی رایگان و همچنین آموزش رایگان کودکان تا پایان دبیرستان را ارائه می دهد، برنامه های رفاهی اجتماعی کانادا به شرح زیر است

ساکنان کانادا در صورتی که از کار اخراج شوند (بیکار شوند) تا ۶۰ درصد آخرین دستمزد دریافتی خود در صورتی که حداقل به مدت شش ماه در کانادا کار کرده باشند، بهره مند می شوند.

ساکنان کانادا از دولت کمک هزینه هایی تحت عنوان کمک هزینه رفاه اجتماعی دریافت خواهند کرد در صورتی که قادر به حمایت از خود و خانواده خود وهمچنین قادر به گرفتن هر گونه کار نباشند.

ساکنان کانادا تحت طرح بازنشستگی کانادا برای دریافت حقوق بازنشستگی بهره مند می شوند. این طرح به سنی که برای بازنشته شدن انتخاب میکنید بستگی دارد و سن مطلوب برای این طرح ۶۵ سالگی است.
.

دولت های فدرال و استانی در هر ماه مبلغ مشخصی برای تربیت هر کودک ارائه می شود . این مقدار بستگی به درآمد پدر و مادر در سال گذشته دارد.

امروز بیش از هر زمان دیگری آموزش و پرورش فرزندان برای ساختن آینده ای بهتر برای آنها حائز اهمیت است. آموزش و پرورش درکانادا در مدارس دولتی تا پایان دبیرستان رایگان است
هم چنین کشور کانادا دارای یکی از بهترین سیستم های مراقبت های بهداشتی در جهان است . بیمارستان ها، درمانگاه ها و یا مطب پزشکان درسراسر کانادا خدمات خود را معمولا به صورت رایگان در دسترس تمام ساکنان تحت برنامه بیمه بهداشتی ملی ثبت قرار می دهند با تمام این اوصافاین مقاله سعی بر این میباشد که بهترین راه ها برای مهاجرت به کانادا مورد بررسی قرار گیرد.

 

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری

 

پاسپورت کانادابرای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در این کشور هستند قابل دسترسی است.این سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا است که حداقل با ۸۰۰,۰۰۰ $  سرمایه و نشان دادن توانایی مالی ۱٫۶ میلیون دلار میتوانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را در اختیار دولت کانادا برای مدت ۵ سال قرار میدهید و بعد از ۵ سال بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده میشود. برای اطلاعات تکمیلی جهت سرمایه گذاری در کشور کانادا و راههای تسهیل کننده این امر با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.توجه داشته باشید هر ساله ظرفیت این نوع  سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد  به دلیل حجم بالای تقاضای این امر و امن بودن این روش. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال میباشد و در نظر داشته باشید که هزینه هایی که در روند این پرونده شما باید پرداخت کنید حداقل ۷۵۰۰تا ۱۰۰۰۰ $ است.

کسب اقامت دائم از طریق skilled worker(express entry)کانادا

این راه یکی از بهترین راه ها برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا میباشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق میگیرد.این سیستم بر اساس point base systemمیباشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد دارد. برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد.

مرحله اول که به (pool)شناخته می شود شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید، در این مرحله امتیازها به سن شما ، مدرک تحصیلی شما ، سابقه کاری شما ، مدرک زبان انگلیسی شما، مدرک زبان دوم شما، داشتن آشنای درجه یک  در کشور کانادا و… تعلق میگیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد Poolمیشوید.

در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار میگیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت میکند.

البته پروسه این امر حداقل ۶تا ۱۸ماه طول میکشد

اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا

کشور کانادایکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا میباشد که هر سال  بالغ بر ۱۳۰۰۰۰تا ۱۵۰۰۰۰ نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا ،ویزای تحصیلی رابه یکی از پر متقاضی ترین راه ها برای امر مهاجرت به کانادا قرار داده است.

در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی TOEFLیا IELTSبه دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر میکند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره میشود. هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی میتواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار دلار در سال میباشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید.

پناهندگی در کانادا

در حال حاضربا توجه به ظهور داعش و به وجود آمدن شرایط امنیتی موجود در کشور کانادا  عقلانی نیست تا زمانی که مهاجرت به کانادا دارای مسیر های قانونی و بی خطر میباشد، افراد و خانواده ها به خاطر اخذ اقامت در کانادا به سراغ راهی چون پناهندگی در کانادا بروند. شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی میکنند دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمیشوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند، بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد.

حال بماند که افراد بسیاری هم بهکانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست میدهند! اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل میشود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است. آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست میخورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد میشود از راه های دیگر مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

ازدواج در کانادا

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد  کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد میباشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه(سایت های همسر یابی غیر قانونی) اقدامی را انجام داد  به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق  این امر حتما  به شما پیشنهاد میشود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی  انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما میخواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند.

مهاجرت به کانادا از راه خود اشتغالی

فرد خود اشتغال یا به عبارتی خویش‌ کارفرما کسی است که بتواند با تکیه بر تجربه کاری مناسب و مرتبط خود پس از ورود به کانادا شغلی برای خود ایجاد کند و به واسطه درآمد این شغل هزینه‌ های زندگی خود و خانواده خود را در کانادا پوشش دهد. منظور از تجربه کاری مناسب و مرتبط در اینجا تجربه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، و یا مزرعه ‌داری و کشاورزی است
فعالیت­های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می­آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده،  و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند، ممکن است واجد شرایط اقدام تحت این گروه مهاجرتی باشند.حداقل ارزش خالص (دارایی­های) شما برای این کار ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا می­باشد. همچنین شما باید حداقل ۲ سال تجربه مرتبط با کاری که قصد دارید در کانادا انجام دهید داشته باشید. اما باید توجه داشت که درصد موفقیت این پرونده ها بسیار پایین است زیرا از سرتاسر دنیا برای این امر اقدام خواهد شد و ظرفیت آن بسیار محدود است به طوری که در سال گذشته تنها ۵۰۰ نفر پذیرش شده اند.

 

در پایان باید اشاره کرد برای اقدام به مهاجرت به کشور کانادا قبل از هر امری تمامی شرایط را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن هرگونه پرسش و برای آغاز کار خود با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

 

راههای مهاجرت به کانادا
5 (100%) 8 votes
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (23 نظرات, میانگین: 4٫35 از طریق 5)
Loading...
121 پاسخ ها
 1. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  امکان مهاجرت به کشور کانادا برای شما محیا است . البته باید شرایط با شما دقیقا بررسی گردد زیرا راه های زیادی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد . اگر بتوانید امتیاز مورد نظر برای اسکیل ورکر نیز کسب نماید از این طریق نیز متوانید اقدام نمایید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 2. بهار می گوید:

  سلام، من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم، می خواستم بدونم با توجه به شرایطی کا دارم چه قدر شانس گرفتن ویزا و اقامت رو می تونم داشته باشم. شرایطم به این صورت هست: سن ۲۸ سال. تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت رسانه و حدود ۸ سال سابقه کار در حوزه مرتبط و همچنین کارشناسی زبان و ادبیات اسپانیایی. زبان انگلیسی ام هم خوبه ولی مدرک رسمی مثل آیلس یا تافل ندارم که می تونم بگیرم. ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید.

 3. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  شرایط اولیه شما برای کشور کانادا مناسب به نظر میرسد ولی باید شرایط شما دقیقا بررسی گردد زیرا راه های بسیاری برای ورود به کشور کانادا وجود دارد و باید بهترین‌ راه را از طریق بررسی دقیق انتخاب نمایید.

 4. Ali مختلف بهر می گوید:

  سلام.
  من ۳۲ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس عمران از دانشگاه سراسری تبریز هستم. کاملا مسلط به زبان انگلیسی هستم و در آموزشگاه های مختلف تدربس میکنم. زبان آلمانی را هم در حد A2 بلدم. مدارک و گواهینامه های مختلفی دارم که ار خوصله این بحث خارجه و بیش از ۵ سال هم سابفه کار با بیمه دارم.
  لطفا بفرمایید که بهترین شرایط مهاجرت به کانادا برای من چیست؟؟
  متشکرم .

 5. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  ویزای کاری کانادا بر اساس امتیاز بندی است . شما باید در ابتدا امتیاز اولیه خود را محاسبه نمایید و سپس برای مرحله بعدی آماده شوید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی نماییم تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

 6. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  تاریخ دقیق باز شدن در سایت دولت کانادا اعلام شده است . برای اقدام از طریق های دیگر ما نیاز داریم که علاقه ی شخصی شما و اطلاعات دقیق شما را داشته باشیم تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم . میتوانید اطلاعات خود را در همین بخش اعلام یا با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

 7. جواد می گوید:

  سلام من ٣٢سالمه.متاهل و کارشناسی علمی کاربردی ساختمان دارم با معدل ١٣و ٧سال سابقه کار وشرکت ثبت شده از خودم دارم که ازسال ٩١باشهرداریها مشغول بکارهستم.با دو عنوان مقاله ارائه شده داخلی و ۴کنفرانس ملی هستم و آیتلس۶.سوال بنده این است که برای اینکه بتوانم در کشور کانادا موقعیت شغلی بهتری داشته باشم بااین شرایط بهتر است از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنم (و دوره های کانادا برای به روز رسانی علمی و کاربردی برای کار کافی هستند)یا اینکه اول برای ویزای تحصیلی ارشد اقدام کنم تا شرایط علمی بهتری داشته باشم و بعد برای ویزای کاری اقدام کنم

 8. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  ویزای کاری کانادا شامل سیستم امتیاز بندی است که باید امتیاز مناسب را کسب نمایید تا بتوانیم وارد کشور کانادا شوید . پیشنهاد میگردد ابتدا مقاله اسکیل ورکر را مطالعه نمایید و امتیاز خود را محاسبه نمایید سپس جهت انجام مراحل بعدی با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

 9. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام پیشنهاد میگردد که مقاله تخصصی اسکیل ورکر کانادا را مطالعه نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب نمایید ولی باید به اطلاع شما برسانیم که ویزای کاری کانادا امتیاز بندی است و اگر شما به امتیاز مورد نیاز دست پیدا نکنید به هیچ عنوان امکان دریافت این ویزا برای شما وجود نخواهد داشت . شرایط همسر هم تاثیر گذار خواهد بود بر روی امتیاز شما . جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

 10. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  راه های دیگری برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد ولی باید شرایط شما را دقیقا بررسی کرد تا بتوان جمع بهتری به شما ارائه نمود . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 11. نینا می گوید:

  سلام، من لیسانس شیمی کاربردی هستم و به مدت ۸ سال در پالایشگاه کار کردم، الان ۳۶ سال سن دارم و متاهل ودارای فرزند پسر ۵ ساله، میخوام با همسرم به صورت جدی برای مهاجرت اقدام کنیم، همسرم لیسانس ریاضی، و سابقه کار در پروزه های نفت گاز و پتروشیمی ، و همین طور تجربه در پرورش ماهی ،خودش مزرعه پرورش ماهی داره،
  لطفا ما رو راهنمایی کنید،
  من گپ تحصیلیم زیاده ، سال ۸۴ لیسانس گرفتم

 12. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  شما باید در نظر داشته باشید که به کدام رشته علاقه دارید و قصد تحصیل در آن را دارید . نمیتوان برای زمان آینده چیزی را پیش بینی کرد و گفت که کدام رشته در آینده بهتر پاسخ خواهد داد .

 13. مشاور حقوقی می گوید:

  راه های زیادی برای ورود به کانادا وجود دارد . باید شرایط را کاملا بررسی نماییم تا بتوانیم به شما پاسخ بهتر و قطعی ارائه نماییم . زیرا ویزای کار کانادا شامل امتیاز بندی است که بدون مدرک زبان امکان دریافت آن وجود ندارد . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 14. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  امکان تحصیل پزشکی و در کل تحصیل در کانادا برای افراد وجود دارد ولی باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد تا بتوان به صورت به شما پاسخ داد . لطفا شرایط خود را در همین قسمت اعلام یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

 15. مشاور حقوقی می گوید:

  سیستم امتیاز بندی کانادا در ابتدا نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارد و سپس باید در مورد معادل سازی مدارک اقدام کرد . در صورتی که بعد از داشتن مدرک زبان به امتیاز مورد نیاز برسید میتوانید وارد مراحل بعدی شوید . شما مشخصات خود را به صورت کامل ذکر نکردید . میتوانید مشخصات خود را در همین قسمت ذکر یا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا جهان تماس حاصل نمایید .

 16. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  شرایط دریافت فاند برای رشته ها و دانشگاه های مختلف متفاوت است و باید قبل از هرگونه اقدام از شرایط آن مطلع باشید و سپس اقدام نمایید . اجباری نیز بر روی رشته ی خود شما وجود ندارد و میتوانید رشته ی جدید را نیز مطالعه نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است تعداد درس پیش نیاز به شما اضافه گردد یا با توجه به تصمیم دانشگاه مجبور به بازگشت به یک سطح پایین تر گردید و سپس وارد سطح بعدی شوید .

 17. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام . یکی از مهمترین شروطی که برای تحصیل در کشور کانادا وجود دارد داشتن مدرک زبان است که شما این مدرک را دارید . حال یکی دیگر از سوالاتی که وجود دارد این است که در کدام مقطع تحصیلی قصد ادامه تحصیل دارید ؟! لطفا شرایط خود را به صورت کامل در اینجا ذکر نمایید یا با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

 18. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام و تشکر از لطف شما
  باید گفت که دریافت بورسیه تحصیلی شرایط بسیار خاصی دارد که باید از آن قبل از هر گونه اقدامی مطلع باشید و به هیچ عنوان نمیتوان گفت که شانس شما چقدر است در دریافت بورسیه تحصیلی. آیا حتما میخواهید در رشته ی خود ادامه تحصیل دهید ؟ بهتر است که با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 19. Shayee می گوید:

  سلام، من دانشجوی دوره ی بین الملل دانشگاه صنعتی امیر کبیر هستم و آیلتس شش و نیم دارم و زبان فرانسوی میخونم ، اما معدلم ۱۳.۵ هستش رشته م مهندسی پلیمر . میخواستم بدونم با شرایط من میشه از دانشگاه های کانادا پذیرش گرفت؟ و آیا این کشور دانشگاه بدون هزینه داره؟ کم هزینه ترین راه ادامه تحصیل در کانادا چطور هستش؟

 20. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  همان طور که مطلع هستید دریافت بورسیه شرایط بسیار ویژه ای دارد و نمیتوان به هیچ عنوان پاسخ قطعی به شما داد که این امکان وجود دارد یا خیر . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم راهنمایی های بیشتری را به شما ارائه نماییم .

 21. مشاور حقوقی می گوید:

  برای تحصیل سن شما مناسب است ولی نیاز به مدرک زبان دارید در ابتدای امر زیرا بیشتر دانشگاه های خوب کانادا نیاز به مدرک زبان دارند تا پذیرش را صادر نمایند . در مورد مبلغ ذکر شده هم باید گفت که این مبلغ در ابتدای امر مناسب به نظر میرسد ولی در میانه راه دچار مشکل میگردید . پیشنهاد میگردد در ابتدا به دنبال مدرک زبان باشید و سپس به دنبال اضافه کردن به سرمایه خود باشید .

 22. مشاور حقوقی می گوید:

  به طور کلی میتوان گفت که امکان تغییر رشته در بعضی از شرایط وجود دارد ولی باید گفت که ممکن است بعد از تغییر رشته دانشگاه به شما اعلام نماید که نیاز به دروس پیش نیاز دارید یا باید به طور مثال در مقطع پایین تر مشغول به تحصیل گردید و سپس وارد ارشد شوید .

 23. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  در کل راه های زیادی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد ولی این مورد را در نظر داشته باشید که مهاجرت امری سخت و دشوار است و نیازمند هزینه های زیاد است . ممکن است در ابتدای امر این مبلغ ذکر شده از طرف شما کافی به نظر برسد ولی در میانه راهه دچار مشکل میگردید . به شما پیشنهاد میگردد مقداری صبوری نمایید و سرمایه زندگی خود را بیشتر نمایید تا در مراحل بعد دچار مشکل نگردید . در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر میتوانید با دفاتر ما در ایران و سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

 24. مشاور حقوقی می گوید:

  روش های متفاوتی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد . باید شرایط شما دقیقتر بررسی گردد تا بتوان پاسخ بهتری برای شما اعلام کرد . رشته ای که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید چیست ؟ آیا حتما قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارید ؟ شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت اعلام یا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا جهان تماس حاصل نمایید .

 25. مشاور حقوقی می گوید:

  یکی از مواردی که خیلی تاثیر گذار و مهم است دانش زبان انگلیسی شما است و دانشگاه در مرحله ی اول به این مورد توجه بسیار زیادی خواهد داشت . شرایط و قوانین در طول مدت زمان دچار تغییر خواهند شد و باید این تصمیم را بگیرید که آیا در حال حاضر زمان مناسبی برای شما است یا خیر

 26. Maede می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید من١٩ساله هستم و در رشته زیست سلولی و مولکولی دانشگاه نیمه دولتی قبول شدم قصد دارم برای ادامه تحصیل برای مقطع ارشد کانادا را مد نظر دارم برای تحصیل در مقطع ارشد معدل لیسانس تاثیر زیادی دارد؟اگر از ترم اول شروع به نوشتن مقاله کنم تاثیر دارد؟ترس از این دارم که۴سال دیگه شرایط برای ارشد سخت بشه

 27. مشاور حقوقی می گوید:

  به صورت معمول هر چه سن پایین تر باشد امکان ویزا شدن بالاتر میرود و دریافت پذیرش تحصیلی نیز آسان تر صورت میگیرد . شرایط دریافت بورسیه تحصیلی نیز گوناگون است و باید شرایط شما را کاملا بررسی کرد تا بتوان بهتر به شما پاسخ داد. شما میتوانید جهت دریافت راهنمایی های بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید .

 28. fardis می گوید:

  سلام.خسته نباشید
  من١٧سالمه و الان کلاس یازدهمم رشته ی ریاضی ام و مدرسه ی تیزهوشان درس میخونم و زبانمم کامله. به نظر شما بهترین راه واسه تحصیل در کانادا چه سنی است؟ آیا برای دبیرستان اقدام کنم بهتره یا صبر کنم و برای دانشگاه اقدام کنم؟! ایا امکان گرفتن بورسیه ی تحصیلی دارم ؟ و اگه امکان گرفتن هست شراط آن چجوریه و چجوری باید اقدام کنم؟

 29. Ramin می گوید:

  باعرض سلام و خسته نباشید جناب دکتر ملک پور اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برق کنترل از دانشگاه ازاد با معدل١۵/۵ولیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی قوچان با معدل١٣/۵۴میباشم و دارای٣مقاله کنفرانسی داخلی و١مجله خارجی و١مقاله Isi که اصلاحیه خورده است و در حال تکمیل ان هستم و در شرف گرفتن مدرک زبانIELTS تا اردیبهشت ماه میباشم بنده علاقه زیادی به ادامه تحصیل و ادامه زندگی در کشور زیبای کانادا میباشم با توجه به شرایط اینجانب چه روشی را پیشنهاد میدهید؟؟؟
  پیشاپیش از بذل توجه شما متشکرم

 30. پريسا می گوید:

  سلام ، وقتتون بخیر جناب آقاى ملک پور. بنده خانمى هستم ٣۶ ساله با مدرک فوق دیپلم مکانیک فنى و حرفه اى . متاهل هستم و دخترى ده ساله دارم، همسرم با مدرک دیبلم مدیر فروش یه شرکت وارداتى مى باشد، یه سند ملکى به نامم هست اما کل سرمایه زندگیمون ١٠٠ میلیون تومان مى شه، آیا راهى براى مهاجرت براى کانادا براى اینجانب وجود داره؟؟؟

 31. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  راه های متفاوتی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد ولی باید بررسی نمایید که کدام مورد برای شما بهترین انتخاب خواهد بود . شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 32. مشاور حقوقی می گوید:

  تحصیل در رشته هایی که با رشته ی قبلی شما یکسان نیست به طور معمول ممکن است که باعث گردد تعدادی درس پیش نیاز به شخص ارائه گردد یا ممکن است که حتی به طور مثال شما درخواست پذیرش تحصیلی در کارشناسی ارشد را دارید ولی دانشگاه این شرط را قرار میدهد که شما باید دو ترم در کارشناسی مشغول به تحصیل گردید و سپس وارد کارشناسی ارشد گردید . شما میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم .

 33. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام شرایط خود را ذکر نمایید . ما باید از شرایط شما مطلع باشیم تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم . بهتر است شرایط خود را در همین قسمت ذکر نمایید یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

 34. مشاور حقوقی می گوید:

  شرایط این موضوع کاملا به خود شما بستگی دارد . عده ای بر این باور هستند که تحصیل زبان نیازمند محیط است و به دنبال این قضیه هستند ولی عده ای دیگر خیر . شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید.

 35. رامین می گوید:

  سلام
  من ۲۵ سال سن لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم برای تحصیل آلمان رو پیشنهاد میکنند که بهترین کشور برای رشته مهندسی و کشوری کم هزینه برای دانشجویان است، ولی علاقه ای به رشته خودم ندارم میخواستم برای تحصیل انیمیشن به کانادا اقدام کنم که فعلا بلاتکلیف موندم. آیا ممکن هست ؟ یا بعد تحصیل میشه اقامت گرفت و در رشته انیمیشن کار کرد؟

 36. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  نحوه دریافت بورسیه در کشور کانادا دارای پیچیدگی های خاصی است که باید قبل از اقدام از آنها مطلع گردید . شرایط خود را ذکر نفرمودید. شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت اعلام یا با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر مستقل ما تماس حاصل نمایید .

 37. پریسا می گوید:

  سلام وقت بخیر ممنون از مطالب ارزنده ای که ارائه میفرمایید من گرافیست هستم با هشت سال سابقه در شرکتهای معتبر و مشهور ایران مدرک کارشناسی گرافیک دارم با معدل ۱۷/۷۵ تسلط بالا و مهارت در برنامه های گرافیکی ۲۶ سالم هستش،،میخواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت با شرایط من چی هستش؟مدرک زبان ندارم ولی دارم میخونم والبته سرمایه ام هم حدود صد میلیون تومان هستش!!سپاسگذارم.

 38. بیتا می گوید:

  سلام.برای بورس گرفتن از دانشگاه‌ها ی برتر کانادا در مقطع کارشناسی ارشد فیزیک اگر دارای معدل خوبی نباشیم اما چند مقاله is I داشته باشما مکان گرفتن بورس وجود داره؟

 39. Marjan می گوید:

  سلام خدمت دکتر ملکپور
  من دیپلم ریاضى دارم ، دارم پیش ریاضیمو میخونم به نظر شما مدرک زبانم رو اینجا بگیرم یا یک سال کالج زبان بخونم در کانادا ؟

 40. محمد حسن رضایی می گوید:

  سلام و درود فراوان خدمت آقای ملکپور
  من رضایی هستم ۲۰ سالمه دیپلم ریاضی و پیش انسانی خوندم از اونجا که تقریبا ۱سال از مطالعم با درسای ریاضی گذشته و از طرفیم مشتاق به تحصیل در رشته ی پرستاری یا مهندسی کامپیوتر در کانادا هستم خواستم از جنابعالی این سوالو بپرسم که بنظر شما برای منی که آخرین سال تحصیلیمو در حیطه رشته انسانی خوندم و قصد تحصیل در رشته ی پرستاری و یا مهندسی کامپیوتر دارم برای تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا دوره ی پیش نیاز برگزار میکنن تا پایه ی دروس مربوط به این دو رشته را قوی کنم یا که خیر ؟برای این کار کالج باید برم تا پایم قوی بشه؟ از طرفی هم ترس این را دارم که در درسهای مربوط به ریاضی و فیزیک و شیمی کم بیارم چون واقعن از شیوه ی تدریس اونا آگاهی کافی ندارم خیلی ممنون میشم پاسخمو بدین نمیدونین با پاسختون چقدر از نگرانی های من جوان کاسته میشه چون خیلی نسبت به این موضوع مضطرب هستم

 41. مژده می گوید:

  سلام استاد محترم . اول از همه ممنون ازشما بابت وقتی که می گذارید .من پزشک عمومی فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی شیراز و۴۵ سالمه رتبه کنکورم ۲۹ بوده .و الان ۱۶ سال سابقه کار در بخش دولتی ونیز در مطب پزشک خانواده دارم . الان دارم کلاس ایلتس می رم . همسرم رشته محیط زیست است ۳ بچه زیر ۱۸ سال دارم که بزرگترین انها پسرم در کلاس دهم است.خودم دوره مستر mphرو هم در دانشگاه شهید بهشتی گذروندم برای مهاجرت می خواستم اقدام کنم . در صورت امکان راهنمایی فرمایید .ممنون

 42. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  لطفا با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم طرح شما بررسی نماییم و راهنمایی های بیشتر برای مراحل بعدی را به شما ارائه دهیم .

 43. مشاور حقوقی می گوید:

  ویزا کاری کانادا امتیاز بندی است . باید در ابتدا امتیازات خود را محاسبه نمایید و در صورت رسیدن به امتیازات مناسب میتوانید برای آن اقدام نمایید .

 44. مشاور حقوقی می گوید:

  راه های مختلفی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد . لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید در همین قسمت یا با دفاتر ما در ایران و سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 45. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  در صورتی که گپ تحصیلی زیاد نداشته باشید میتوانید برای تحصیل در دکترا اقدام نمایید . ولی در کل دریافت پذیرش برای مقطع دکترا کمی مشکل است و پیچیدگی های خود را دارد . شما میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 46. مشاور حقوقی می گوید:

  مدرک زبان برای ورود به کشور کانادا به نظر مناسب میرسد ولی دانشگاه های متفاوتی برای تحصیل پزشکی در کشور کانادا وجود دارد که هر کدام مدرک متفاوتی را تقاضا میکنند . لطفا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

 47. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام برای دریافت ویزای اسکیل ورکر باید شرایط شما دقیقا بررسی گردد تا بتوان بهتر شما را راهنمایی کرد . شغل قبلی همسر خود را ذکر نفرمودید . شما میتوانید برای گفتن شرایط کامل خود را با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر مستقل ما تماس حاصل نمایید .

 48. مشاور حقوقی می گوید:

  ممکن است دختر شما که در آن زمان ۱۸ سال دارد به عنوان یک شخص مستقل شناخته شود و شرایط کمی سخت گردد . اگر شما گپ تحصیلی نداشته باشید میتوانید برای تحصیل در مقطع دکترا اقدام نمایید ولی باید مطلع باشید که شرایط برای تحصیل در مقطع دکترا کمی سخت است . برای موقعیت همسر شما نیز باید شرایط و راه انتخابی شما برای مهاجرت دقیقا بررسی گردد تا بتوان پاسخ بهتری انتخاب نمود .
  با تشکر از سوال کامل شما

 49. مشاور حقوقی می گوید:

  راه های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد ولی باید دید که کدام راه برای شما مناسب تر است . شما اطلاعات خود را به صورت کامل ارائه نکرده اید آیا سابقه کاری دارید ؟ اگر گپ تحصیلی نداشته باشید میتوانید برای تحصیلی نیز اقدام نمایید . لطفا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نماییم تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 50. مشاور حقوقی می گوید:

  همان طور که مطلع هستید سیستم ورود به کشور کانادا از طریق ویزای کاری امتیاز بندی است و باید در ابتدا در نظر بگیرید با جمع بندی تمامی موارد حال و آینده امتیاز شما به چه مقدار میرسد . در صورت رسیدن به نمره مورد نظر میتوانید از طریق کاری وارد کشور کانادا شوید . در غیر این صورت نیز میتوانید از طریق تحصیلی اقدام نمایید .
  با تشکر از سوال کامل شما

 51. مشاور حقوقی می گوید:

  رفتن به چه طریقی ؟ زیرا انتخاب مسیر بسیار مهم است و به طور مثال اگر شما قصد تحصیل در کانادا را داشته باشید ممکن است که دانشگاه شما به شما خوابگاه ارائه نماید . باید تمامی شرایط را بررسی کرد تا بتوان بهتر شما را راهنمایی کرد شما میتوانید با تمامی دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 52. مشاور حقوقی می گوید:

  راه های بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد . باید در ابتدا دید که شما از چه راهی مایل به اقدام هستید . نمره زبان نیز با توجه به دانشگاه و رشته ی شما متفاوت است

 53. بهار می گوید:

  درود جناب اقای ملک پور.
  بنده ۳۵ سال سن دارم. مدرک کارشناسی ارشد پرستاری با ۱۳ سال سابقه کار مرتبط همچنین ۳ سال عضو هیئت علمی دانشگاه و همچنین سابقه تدریس در دانشگاه دارم.
  بهترین و سریع ترین راه مهاجرت کاری به کانادا رو میخواستم بدونم. همچنین حداقل نمره زبان مورد نیاز برای اقدام.

 54. س از تهران می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشى
  دانشجو ى دکترى مدیریت آموزش عالى هستم با ٣١ سال سن ،دختر و مجرد هستم ، مىخواستم بدونم که براى گرفتن اقامت کشور کانادا بهترین راه براى من چیست ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 55. جعفر بابایی می گوید:

  سلام بنده یک طرح صنعتی (ایده)دارم که تا چند ماه اینده عملی میشود ،درصورتی که بنده علاقه مند به مهاجرت به کانادا برای استفاده ار این طرح باشم شما چه روشی را توصیه میفرمایید ۱ خوداشتغالی یا تخصص کاری متشکرم لطفا توضیح بفرمایید

 56. مصطفی می گوید:

  با سلام من ۴۵ ساله و دارای همسر و دوفرزند پس و دختر میباشم تحصیلات خودم کارشناسی ارشد سازه های آبی و همسرم دبیری زبان انگلیسی میباشد.دخترم دارای دیپلم و پسرم محصل دوره پنجم دبستان میباشد. میخواستم بنده را راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانم اقامت کانادا را بگیرم.با سپاس

 57. سیامک می گوید:

  با سلام
  من۲۸سال سن دارم،مدرک کارشناسی الکترونیک و تافل دارم،سابقه۳سال کار غیر رسمی دارم،یعنی سابقه بیمه ندارم ایا میتونم ویزای کار کانادا بگیرم؟مچکر میشم اگه راهنمایی کنید

 58. Elham می گوید:

  سلام خسته نباشید .آیا امکان تحصیل در مقطع کارشناسی رشته پزشکی در کانادا وجود داره؟ آیا بورسیه تعلق میگیره ؟وسوال دیگه اینکه چقدر هزینه داره برای تحصیل درکانادا؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید.

 59. مهشید می گوید:

  سلام
  من ۲۱ سالمه در حال تحصیل در رشته حسابداری هستم و معدل کلم ۱۹٫۳۰ هستش و در حال اماده شدن برای ازمون ایلتس برای نمره ۷ هستم. قصد مهاجرت به کانادا از طریق ویزا تحصیلی رو دارم برای مقطع کارشناسی ارشد و میدونم در این مقطع شرایط بورسیه ها محدودن با این حال میخواستم بدونم شانس گرفتن بورسیه تحصیلی رو دارم؟ دریافت بورسیه برای من خیلی مهمه و اگر ادامه تحصیلم در رشته دیگه شرایط بورسیه رو بهم بده میخوام بدونم که چیه. ممنون از توجه و زحماتتون

 60. E.A می گوید:

  با سلام حضور دکتر ملک پورو تشکر از مطالب مفید سایتتون. لیسانس اقتصاد نظری از دانشگاه پیام نور(البته نه فراگیر بلکه کنکور سراسری) سابقه کار در زمینه بازرگانی خارجی و۳۳ ساله زبان انگلیسیم خیلی خوبه و توی مدت کمی میتونم آیلتس بگیرم…همسرم لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور ایشونم از طریق کنکور سراسری ۳۵ ساله و ۱۰ سال سابقه کار بدون بیمه در زمینه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن سطح زبانشونم خیلی بالا نیست و یک پسر ۳ ساله داریم….با این شرایط برای کانادا شانسی داریم یا خیر؟ کدام روش؟ کشورهای دیگه ای که ممکنه بهمون پیشنهاد بدید چه کشورهایی هست؟ اگر بخواهیم طی یک سال آینده شرایط خودمون رو بهبود ببخشیم برای درخواست اقامت کانادا غیر از اخد مدرک زبان چه توصیه هایی میفرمایید با توجه به اینکه با شغل همسر من اینجا واقعا فقط میشه روزمرگی کرد و نه پس انداز و امیدی برای آینده پسرم نداریم و از هیچ تلاشی برای بالا بردن سطح و کیفیت زندگی پسرم و خودمون دریغ نخواهیم کرد… حتی از مشاغل پایینتر شروع کردن و به تدریج پیشرفت و ساختن زندگی…

 61. علی اکبری می گوید:

  سلام. با تشکر از فرصتی که در اختیار هم وطنان گداشته اید. دبیر آموزش و پرورش هستم و ۲۸ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی دبیرستان را دارم. همسرم لیسانس روان شناسی دانشگاه پیام نور را گرفته و پنج سال هست که با گرفتن مجوز مهد کودک به عنوان مدیر آن فعالیت می کند.سابقه ی بیمه اش نیز بیشتر مربوط به فعالیت قبلی است که ارتباطی با کار فعلی ندارد و اداره بیمه تامین اجتماعی هم اصرار به ادامه بیمه قبلی دارد. پس سابقه بیمه به عنوان مهد کودک نداریم و از آن پس باید به عنوان مشاغل آزاد حق بیمه می پرداختیم.با توجه به این که بیشتر بخاطر دو فرزندمان که یکی در آستانه کنکور هست و دیگری ششم ابتدایی قصد مهاجرت به کانادا یا استرالیا را داریم آیا می توانیم با همان سابقه بیمه ویزای اسکیل ورکر را تحت عنوان child care center manager دریافت کنیم یا خیر. در ضمن نمره آیلتس من ۷ و برای همسرم ۶ می باشد. با تشکر

 62. شاهين می گوید:

  با سلام
  من ٢١ سال سن دارم با مدرک ایلتس ٧ اکادمیک میخوام برای تحصیل پزشکی در کانادا اقدام کنم اگه میشه در مورد مراحل اپلی کردن و مقدار هزینه ها کمی توضیح بدید
  با تشکر

 63. صمدی می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید و تشکر از فرصت هایی که ایجاد میکنید برای اینکه افرادی نظیر بنده بتوانند با اطلاعات بیشتری تصمیم گیری نهایی خود را انجام دهند، زیرا که مهاجرت به خودی خود سختی های خود را دارد و اطلاعات غلط آن را سخت تر هم می کند.
  بنده ۳۵ سال سن دارم و ۹ سال سابقه کار در رابطه مستقیم با صنعت نیروگاه و لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مهندسی سیستم های انرژی – همسرم نیز کارشناسی آموزش علوم تجربی دارند و دارای دختری ۴ ساله هستم.
  ۱- آیا از طریق ویزای کاری می توانم اقدام کنم؟
  ۲- شرایط تحصیلی همسرم در این فرآیند موثر است؟
  ۳- با چه نمره ای در آزمون IELTS امکان دریافت این ویزا برای بنده فراهم خواهد شد؟
  ۴- سطح زبان همسر بنده چه تاثیری در این فرآیند خواهد داشت؟
  ۵- احتیاجی به اثبات وضعیت خوب مالی دارم؟ در چه حدی باید دارایی داشته باشم؟
  ۶- حدود ۴/۵ سال از اتمام تحصیل همسرم گذشته، آیا ایشان بطور موازی برای ویزای تحصیلی می توانند اقدام کنند؟

 64. محمد می گوید:

  با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر ملکپور و تیم حرفه ای ایشون

  استاد بزرگوار پیش از هر چیزی لازم میدونم که از شما بابت این میزان از لطف و بزرگواری که در حق ما دارین صمیمانه تشکر کنم. شما انسان فوق العاده ای هستین و اینکه با این سطح علمی و اجتماعی و با مشغله فراوانی که دارین اینقدر با سعه صدر و با همراه با تواضع به سوالات ما پاسخ میدهید ارزش فوق العاده ای داره که هر کسی قادر به درک اون نیست. حرف زیاده آقای دکتر اما با اطلاع از کمبود وقت شما سخن کوتاه می کنم و سوالم رو مطرح می کنم.
  بنده محمد ۳۳ ساله و متخصص شبکه و امنیت هستم. چندین مدرک بین المللی از شرکت های مایکروسافت و سیسکو دارم (مدارکی مثل MCITP، MCTS، MCSA، CCNA و CCNP) و شش سال هم سابقه کار دارم که البته تنها سه سال پایانی همراه با بیمه بوده. دانشجوی سال آخر رشته IT دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی هستم و انشاء الله امسال درسم تموم میشه. مدرک آیلتس ندارم اما بیشتر از یک سال هست که دارم به طور جدی زبان می خونم و تو آزمون های ماگی که شرکت کردم سطح آیلتس بنده رو ۷ الی ۷٫۵ تخمین زده اند. در حال حاضر هم دارم با یک سایت امریکایی رو تکنیک های آیتلس کار می کنم و تصمیم دارم تا پایان امسال در آزمون شرکت کنم.
  همسرم هم فارغ التحصیل کارشناسی پرستاری از دانشگاه ایران هستند و بیشتر از سه سال سابقه کار دارند. ایشون ۳۲ ساله هستند و یک ساله که دارند زبان فرانسه یاد می گیرند و حدودا در سطح B1 فرانسه هستند.
  تصمیم داریم که برای سال ۲۰۱۸ یعنی بعد از اتمام تحصیلات بنده و دریافت مدارک زبان برای مهاجرت به کانادا اقدام کنیم، ترجیحا از روش کاری و اگر نشد تحصیلی.
  اینکه نظر شما رو درباره این موضوع و مقدار شانسی که داریم بدونیم برای ما خیلی ارزشمنده، لطفا بر ما منت بگذارید و با نقطه نظرات ارزشمندتون روشنگر راه ما باشید.

  با تقدیم احترام و تشکر فراوان

 65. آزاده بی باک می گوید:

  سلام.وقت بخیر .ما یک خانواده ۴نفره هستیم که همسر من پزشک عمومی هستند و خودم فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات هستم.دخترم ۱۷سال و پسرم ۱۲ساله است و قصد داریم برای اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم.البته سرمایه ای حدود ۳۰میلیارد داریم که قطعا همه این رو نمی‌خواهیم از کشور خارج کنیم.همسر من نظامی هستند واول سال ۹۷ بازنشسته می‌شوند و تقریبا ۶ماه بعد از بازنشستگی ایشون اجازه خروج از کشور را دارند و سوال من اینه که
  ۱-چون ایشون نظامی بودند این مسئله برای درخواست ما مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
  ۲-آیا با این روش ما می توانیم دخترم که تا آن زمان بالای ۱۸سال هست را هم با خودمون همراه کنیم.یعنی اقامت از طریق سرمایه گذاری شامل فرزندان بالای ۱۸سال هم میشود؟؟؟
  ۳-ما از چه زمانی برای درخواست باید اقدام کنیم ؟؟؟از همین زمان یا بعد از بازنشستگی همسر؟؟؟
  ۴-آیا برای خود من در مقطع دکتری در کانادا امکان ادامه تحصیل هست؟البته من به دنبال دریافت بورس نیستم .
  البته همسر من سابقه مدیریت و کارآفرینی و سرمایه گذاری زیادی در این جا دارد و آیا این امتیازی برای ما به شمار میرود یا خیر؟؟

 66. فاطمه می گوید:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامی.من ۳۰ساله هستم و لیسانس روانشناسی دارم والان دانشجوی ارشد ترم دو مشاوره خانواده هستم.همسرم ۳۷ سالش هست و حدود ۱۴سال سابقه شغل تراشکاری داره.دوپسر ۹ساله و۱ساله داریم.قصد مهاجرت به کانادا رو داریم.اما نمی‌دونیم چطور اقدام کنیم که از لحاظ کار پیدا کردن برای شوهر یا هر دو سختی نداشته باشیم و اصلا از چه راهی اقدام کنیم.درضمن شوهرم دیپلم برق صنعتی و برق ساختمان هم دارد و آخرین مدرک تحصیلی اش لیسانس است.ممنون میشم اگه راهنماییمون کنید.بی نهایت سپاسگزارم

 67. وحید می گوید:

  با سلام خدمت شما استاد گرامی.
  جناب آقای ملک پور,در ابتدا عارض بشوم که خیلی باید دل دریایی داشت که تا این حد فردی خود را وقف مردم بنماید.مقایسه میکنم کانال شما را با کانال دیگر همکاران شما در زمینه امور مهاجرت و به اختلاف فاحش بین این موسسه و دیگر موسسات پی میبرم
  دوم اینکه ممنونم که تا این حد برای افرادی که از لحاظ مالی در حد ضعیفتری هستند و در سر رویای تحصیل در خارج از کشور را دارن,اطلاعات رایگان ارایه میکنید
  به یقین که این مساعدت ها بی پاسخ نمی ماند.اولین باز خورد این الطاف رو میتوان از تعداد بازدید فوق العاده بالا از سایت شما نسبت به دیگر سایت های همکاران شما در امور مهاجرت به وضوح درک کرد.
  سرور عزیزم سوال بنده در باب اخذ مهاجرت تحصیلی در کشور کانادا بدین قرار است:
  بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران در گرایش راه و ترابری از دانشگاه آزاد هستم.معدلم ۱۶ میباشد.آیلتس ۶٫۵ دارم.در حال تحقیق و تلاش برای یک مقاله بین المللی هستم
  ایده ای در سر برای طرح یک تحقیق و پروپزال دکتری که شما بسیار در فایل های صوتی به آن دقت بسیارمی کنید دارم که باید با استاد راهنمای تز ارشدم مشورت کنم
  جناب آقای ملک پور عزیز آیا این امکان برای من وجود دارد که بتوانم از بورسیه تحصیلی که شهریه دانشگاه را ویو کند و فاندی که مخارج زندگی را برای پوشش دهد در مقطع دکتری برخوردار باشم؟ضمنا این جانب متاهل بوده و خب به طبع باید در شرایطی قدم بردارم که ویزای همراه در آن شرایط برایم صادر شود.اگر امکان پذیر هست لطفا مراحل این اقدام را برای من روشن کنید که چطور برای طی این مسیر گام به گام قدم بردارم.
  یک جهان سپاس از این که حوصله فرمودید و عرایض بنده را مطالعه کردید.

 68. مشاور حقوقی می گوید:

  به صورت کلی تحصیل در کانادا نیازمند مدرک زبان است و یکی دیگر از شرایط آن نداشتن گپ تحصیلی زیاد است . بهتر است در ابتدای امر این مطلب را در نظر داشته باشید که مهاجرت امری سخت و پیجیده است و نیازمند هزینه است . بهتر است جهت بررسی شرایط شما با ما تماس حاصل نمایید .

 69. مشاور حقوقی می گوید:

  شرایط تحصیل بدون مدرک زبان دارای پیچیدگی های مربوط به خود است ولی این مورد را باید مطلع باشید که گپ تحصیلی در دانشگاه های کانادا تاثیر گذار است . راه های دیگری نیز برای مهاجرت به کانادا به غیر از تحصیل وجود دارد که نیازمند بررسی دقیق پرونده شما است . شما میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 70. مشاور حقوقی می گوید:

  یکی از شرایط تحصیل در کانادا مقدار زمان گپ تحصیلی است که بسیار تاثیر گذار است و دیگر شرط آن داشتن مدرک زبان است . اگر در ابتدای امر این دو شرط را پاس کرده باشید میتوانید برای دریافت پذیرش اقدام نمایید ولی اینکه دانشگاه به شما پذیرش بدهد یا خیر قابل ذکر نیست . هزینه های دانشگاه هم به توجه به سطح شما و رشته ی شما متفاوت است

 71. مشاور حقوقی می گوید:

  به صورت کلی فرایند مهاجرت دچار پیچیدگی و مشکلات مربوط به خود است . یکی از این مشکلات مشکل مادی است که ممکن است در ابتدای امر خیلی مهم به نظر نرسد ولی در میان راه بسیار مهم و حیاتی میگردد . پیشنهاد میگردد که با کمی صبر مقدار سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام به مهاجرت نمایید .

 72. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  شما میتوانید از راه های مختلف وارد کشور کانادا شوید ولی اینکه به صورت مستقیم بتوانید اقامت کشور کانادا را دریافت نمایید خیر . دریافت اقامت دائم کانادا نیازمند گذشت زمان و صبر و حوصله شما است. با توجه به اینکه اعلام نفرمودید که از چه طریقی قصد مهاجرت به کانادا را دارید پیشنهاد میگردد با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

 73. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  شما در طول تحصیل خود میتوانید مشغول به کار نیمه وقت و دانشجویی شوید . ولی بعد از تحصیل خود نیاز به یک شغل ثابت دارید تا بتوانیم اقامت موقت را کسب نمایید . به صورت معمول بعد از تحصیل بالافاصله اقامت دائم صادر نمیگردد و نیازمند زمان است .

 74. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نمایید . شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت اعلام یا با دفاتر ما در وین و سایر نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید .

 75. مشاور حقوقی می گوید:

  شرایط مهاجرت به صورت کلی بسیار پیچیده است و در طی این پروسه ممکن است که شرایط نیز سخت تر گردد . برای مهاجرت به کشور کانادا راه های مختلفی وجود دارد ولی بهتر است این را در نظر بگیرید که با مقدار مبالغی که شما ذکر کرده اید ممکن است بعد از مهاجرت دچار مشکل شوید یا حتی در حین مهاجرت نیز به مشکل برخورد نمایید . بهتر است مدتی را صرفا پس انداز مبالغ خود نمایید و سپس اقدام به مهاجرت نمایید . البته تصمیم گیرنده خود شما هستید و در صورتی که نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

 76. مشاور حقوقی می گوید:

  شرایط دریافت بورسیه تحصیلی برای دانشگاه های کشور کانادا در هر دانشگاه و در هر رشته متفاوت است . شما بهتر است قبل از هر اقدامی از این شرایط مطلع باشید و سپس اقدام نمایید . در ابتدای امر پیشنهاد میگردد که بفرمایید در چه رشته ای قصد تحصیل دارید و در مرحله ی بعدی نیز پیشنهاد میگردد با یکی از دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 77. مشاور حقوقی می گوید:

  شرایط متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد . لطفا شرایط خود و همسر خود را به صورت دقیق ذکر نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 78. مشاور حقوقی می گوید:

  به صورت معمول تحصیل در مدارس دولتی کشور کانادا دارای هزینه نیست مگر اینکه مدرسه دارای شرایط و قوانین خاصی باشد . دریافت بورسیه صرفا مربوط به دانشگاه های این کشور است .

 79. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  جهت مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر که باید شرایط شما به صورت تخصصی بررسی گردد ولی در مورد تحصیل فرزند شما در کانادا به صورت معمول اجازه ورود یک همراه با فرزند داده میشود و این مورد هم گاها مشاهده شده است که حتی به فرزند به دلیل سن کم ویزا داده نشده است . پس باید همه ی این موارد را در نظر داشته باشید و سپس اقدام نمایید . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

 80. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور کانادا و در کل تحصیل در کشور کانادا بستگی به این دارد که در ابتدای امر چه مدرک زبانی را دارا باشید . زیرا در رشته های مختلف و سطوح مختلف این مدرک و نمره آن فرق دارد . دکترا در کشور کانادا نیز شرایط خاص خود را دارد و در بعضی از رشته ها مجبور به صحبت با استاد دانشگاه هستید . بهتر است با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم.

 81. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام
  شرایط دریافت فاند در کشور کانادا دارای پیچیدگی های خاصی است که قبل از اقدام باید از آن مطلع باشید . ممکن است گپ تحصیلی زیاد تاثیر گذار باشد برای بعضی از دانشگاه ها و دریافت فاند را مشکل نماید ولی در هر صورت بهتر است در ابتدای امر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را به صورت اختصاصی و رایگان بررسی نماییم و بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

 82. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام شرایط هر شخص با شخص دیگری متفاوت است و باید شرایط دوست شما نیز دقیقا بررسی گردد ولی برای خود شما نیز باید این را در نظر بگیرید که ممکن است بتوانید برای تحصیل در کانادا اقدام نمایید ولی آیا امکان تحصیل مجدد را برای خود میبینید ؟ شما میتوانید با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را به صورت اختصاصی بررسی نماییم تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

 83. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام و تشکر از بابت دیدگاه بسیار خوب شما . باید به اطلاع شما برسانیم که در ابتدای امر شما باید انتخاب نمایید که از راهی قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید . ممکن است که بتوانیم از دانشگاه های کانادا پذیرش تحصیلی دریافت نمایید ولی آیا امکان تحصیل مجدد را دارید ؟ یا به طور مثال از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایید . با توجه به انتخاب شما سپس میتوان زمان را حدودا محاسبه و اعلام کرد . شما میتوانید مجددا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا شرایط شما دقیقتر بررسی گردد و پاسخ بهتری به شما ارائه گردد .

 84. کتایون می گوید:

  سلام وقت بخیر
  همسر من کانادا فامیل دارن اگر ایشون برای ما کار یا محل اقامتی تهیه بکنند آیا این برای رفتن امتیاز محسوب میشه ؟ و برای ما بهتررخواهد بود ؟
  ایشون ایران سابقه کار ندارن و ارشد خوندن.

 85. مشاور حقوقی می گوید:

  با سلام عده ای از افراد قصد تحصیل مجدد را ندارند و از ابتدای امر به دنبال شرایط دیگری هستند . این به خود شما بستگی دارد که کدام روش برای شما بهتر است . اسکیل ورکر هزینه های مربوط به خود را شامل میگردد و تحصیل در کانادا نیز به همین صورت . بهتر است که با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

 86. مهدي می گوید:

  با سلام و تشکر و احترام خدمت تمامی دست اندرکاران به ویژه جناب آقای ملکپور
  و تشکر ویژه به جهت فایل های موفقیت که متاسفانه نا تمام ماند
  بنده مهدی متولد ١٣۶١و دیپلم ٨٠ و فوق دیپلم ٨٣ و لیسانس ٨٧ و فوق لیسانس حسابداری ٩۵ اخذ کردم و از سال ٨٠ هم مشغول کار مالی بودم و سال ٩٢ وارد صنف کافه داران شدم ، زبان هم فکر کنم در حد ایلتس ۴ باشم الان – میخواستم بدونم از بین دو روش اسکیل ورکر و یا تحصیلی کدام روش برای من امکان پذیرتر و سهل تر از نظر مالی و شرایط ورود و البته زندگی در کانادا هست
  با احترام و سپاس فراوان

 87. مسعود می گوید:

  سلام اقای ملک پور عزیز ،خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید،چند روز پیش هم همسرم این سوالات را از شما پرسیده بودن ولی خب نتونستم جواب خودم رو بگیرم.من مسعود هستم مدرک فوق لیسانس عمران راه و ترابری دارم .فوق دیپلم از دانشگاه دولتی زنجان لیسانس از پیام نور تاکستان و ارشد را دانشگاه ازاد تهران جنوب و در هر سه مقطع معدل بالا داشته ام.٣١ سال سن دارم و ١١ سال سابقه کار در رشته تحصیلی خودم .با وزارت راه و ترابری و شرکت های خیلی معتبری مشغول به کار هستم و در دانشگاه علمی کاربردی ایوانکی تدریس کردم حتی در سازمان نقشه برداری کل کشور هم تدریس کردم و در رشته خودم واقعا حرفه ای هستم و کاملا مسلط به تمام نرم افزار های عمران و نقشه برداری.متاهل و دارای فرزند ٨ ماهه.اقذام به گرفتن مدرک ایلتس کردم. ولی تا شش ماه طول میکشه برای گرفتن ایلتس.قصد مهاجرت به کانادا دارم اما نمیدونم چه راهی بهتر و سریع تر است .خیلی ها میگویند به اروپا مهاجرت کنم اما رشته بنده در کانادا بسیار خواهان دارد اما شنیده ام که مهاجرت به کانادا روندی بس دشوار و طولانی دارد….هیچ کسی را قابل اعتماد تر از شما نمیشناسم تمام وویس ها و مطالب رو مطالعه میکنم و کلی انرژی مثبت میگیرم اما خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید نظر شما چیست ؟در واقعیت چه قدر زمان لازمه برای مهاجرت و گرفتن اقامت کانادا؟ایا اگر از شرکت شما اقدام کنم مدت زمان گرفتن. اقامت کوتاهتر میشود؟ دلم میخواهد فرزندانم در محیطی با ارامش و مناسب تحصیل و رشد کنتد میدانم شما هم فرزند دارین و حال مرا درک میکنید.با تشکر از راهنمایی های بسیار خوب شما🙏🏼

 88. آناهیتا می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید . من ۲۹ سالمه ارشد مهندسی شیمی دارم دو سال سابقه بیمه دارم تو رشته خودم و مقاله هم دارم بهترین روشی که میتونم برای کانادا اقدام کنم چی هست لطفا راهنماییم کنید. دوستم هم ۲۸ سالش هست ارشد مهندسی شیمی بدون سابقه کار و مقاله اون هم میخواد همراه با هم بریم.ممنون میشم کمکم کنید.

 89. سارا می گوید:

  با سلام .. وقتتون بخیر … من ۲۶ سالمه و کارشناسی علوم ارتباطات از دانشگاه تهران .. ارشد تو رشته خودم با رتبه ۳۴ قبول شدم ولی نشد که برم .. اما پیش از اکنون تصمیم داشتم تو رشته خودم ادامه تحصیل بدم که با کلی فکر نظرم عوض شدم و تصمیمم برا رشته روانشناسی بالینی شد .. آیا امکانش هست با فاند در حد تنها هزینه تحصیل پذیرش بگیرم و اینکه ۴ سال گپ تحصیلی دارم… معدل هم ۱۵٫۳۶ بوده و تجربه کار تو حوزه رشته لیسانسم دارم روزنامه نگاری … اگر امکانش نباشه آیا به نظرتون رایزنی با استاد شرایط تسهیل نمی کنه و همین طور نمره بالای زبان…پیشاپیش ممنونم از پاسخ گویی…

 90. پویا می گوید:

  سلام عرض میکنم خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و همکاران محترم ایشان. من ۳۹ سال سن دارم. چند ماه دیگه مدرک مهندسی IT از دانشگاه علمی کاربردی میگیرم. متاهل دارای دو فرزند زیر ۵ سال. بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومن موجودی سپرده بانکی من هست و سند مسکونی در تهران دارم. معدل پایان دوره به احتمال زیاد بالای ۱۶ هست. مدرک زبان ندارم الان اما در حد آیلتس ۶٫۵ آکادمیک آمادگی دارم. با توضیحاتی که عرض شد ، آیا برای ارشد از کانادا میتونم اقدام کنم؟ لطفاً عنایت بفرمایید که اصراری برای ویزای همسر و فرزندانم در ابتدای کار ندارم. در صورتیکه امکان اقدام برای ارشد مهیا نیست ، آیا اگر مدرک ارشد رو در ایران بگیرم آیا میتوانم برای دکترا در کانادا اقدام کنم؟
  اگر امکان اقدام برای کانادا فراهم نیست ، جنابعالی چه پیشنهادات دیگری و برای کدام کشورها دارید؟ ذکر این نکنه ضروری است که هدف نهایی بنده ، مهاجرت به همراه خانواده میباشد.از وقتی که گذاشتید و سوال بنده رو مطالعه نمودید بی نهایت سپاسگزارم.

 91. ناشناس می گوید:

  با عرض سلام و تشکر فراوان از جنای اقای دکتر ملک پور.بنده لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس مدیریت اجرایی با ۳۵ سال سن هستم که به همراه همسرم که ۴۴ سال سن دارن و دختر ۳ سالم قصد مهاجرت به کانادا را از طریق skill worker داریم.همسرم هم لیسانس کامپیوتر هستن. سابقه ۱۰ سال کار در بانک را دارم که البته نزدیک به ۲ سال هست از کارم استعفا دادم و خانه دار هستم.البته سابقه کاری من مرتبط به مدرک لیسانسم نیست بلکه مرتبط با مدرک فوق لیسانسم میباشد.در حال خواندن زبان انگلیسی هستم جهت دریافت ایلس.با توجه به این شرایط به نظر شما امکان اقدام و موفقیت در این روش مهاجرتی برای ما وجود دارد؟
  سوال دیگری که داشتم این بود که ایا از طریق تحصیل فرزندم در کانادا زمانی که ۶ ساله شد، من و همسرم نیز میتوانیم اقامت کانادا را اخذ کنیم و همراه او برویم و اینکه تا چند سال میتوانیم انجا اقامت داسته باشیم و در طول این مدت ایا اگر کاری پیدا کنیم میتوانیم شکل افامت خود را تغییر دهیم؟
  با تشکر بسیار ویژه از جنابعالی

 92. محمد می گوید:

  سلام خسته نباشید وخدا قوت.ایا برای مقطع دبیرستان بورسیه هس ممنون میشم ج بدید.اگه هست ممنون میشم شرایطو بگید؟

 93. سعید می گوید:

  سلام من لیسانس بهداشت حرفه ای و سن ۳۹ سال هستم با همسرم کلاس زبان میریم و دانشجوی کارشناسی ارشد و ۱۷ سال سابقه کار دارم برای مهاجرت به کانادا چه اقدامی بهتر است که انجام بدهم لطفاً راهنمایی نمایید ممنون

 94. Mahan shafiei می گوید:

  سلام قربان من پسری ۱۷ ساله هستم که با معدل بسیار خوبی(بالای ۱۹.۶) در مدرسه تیزهوشان(استعداد های درخشان)تحصیل می کنم میخواستم بدانم که آیا امکان گرفتن بورسیه تحصیلی برای کشور کانادا را دارم؟ اگر امکانش وجود دارد شرایط گرفتن آن به چه صورتیست؟و چه پروسه ای را باید طی کنم ؟ در ضمن به زبان انگلیسی هم تا حد زیادی مسلطم با تشکر

 95. سما می گوید:

  سلام. من و همسرم ۲۷ ساله هستیم. من کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی و کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی هستم. همسرم هم کارشناسی برق. خواهرم از طریق skill worker اقدام کرده اند و الان ۵سال هست که کانادا زندگی میکنند. میشه لطفا تاریخ دقیق باز شدن زمان بررسی پرونده های skill worker رو بفرمایید؟ و اینکه ما از چه طرق دیگه ای میتونیم اقدام کنیم؟

 96. طهماسبی می گوید:

  عرض سلام و ادب و احترام‌دارم خدمت شما جناب ملک پور.ممنون بابت راهنمایی های ارزشمند شما.خیلی خیلی کار کشا و راه ساز هستند.بنده ۳۷ ساله لیسانس حسابداری هستم و خانه دار و همسرم تکنسین برق الکترونیک و برق صنعتی کار می کنند .دوتا فرزند ۳و ۷ ساله داریم.زبان متاسفانه تسلطی نداریم .ملکی به ارزش ۲۰۰ میلیون و نقد حدود ۵۰ میلیون.با این شرایط به نظر شما کیسی برای معرفی و یا حتی عاقلانه هست که بتوانیم مهاجرت کنیم.ممنون از صبر و توجه شما

 97. Bahar می گوید:

  با سلام.بنده دانشجوی مهندسی نفت هستم.میخاستم بدونم از چه راهی میشه واسه استخدام در کانادا اقدام کرد؟

 98. میمنت می گوید:

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور
  بنده خانونی ۳۶ ساله و متاهل با فرزندی ۶ ماهه هستم. در سال ۸۴ از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با معدل ۱۶/۷۸ در رشته مامایی فارغ التحصیل شدم و سابقه ۱۲ سال کار مامایی دارم و الان هم مشغول به کار هستم .لطفا راهنمایی بفرمایید گرفتن اقامت کانادا از طریق ویزای کار برای من مناسبتر است یا ویزای تحصیلی با توجه به اینکه بنده مشکل هزینه هم دارم

 99. میمنت می گوید:

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور
  بنده خانونی ۳۶ ساله و متاهل با فرزندی ۶ ماهه هستم. در سال ۸۴ از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با معدل ۱۶/۷۸ در رشته مامایی فارغ التحصیل شدم و سابقه ۱۲ سال کار مامایی دارم و الان هم مشغول به کار هستم .لطفا راهنمایی بفرمایید گرفتن اقامت کانادا از طریق ویزای کار برای من مناسبتر است یا ویزای تحصیلی با توجه به اینکه بنده مشکل هزینه هم دارم

 100. پرویز می گوید:

  باسلام خسته نباشید من فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان از دانشگاه فردوسی هستم میخواستم بدونم راهی داره با توجه به رشتم برای دانشگاه اپلای کنم و فاند بگیرم یا رشته جدیدی رو بخونم

 101. Shadi می گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  من و همسرم قصد اخذ ویزای تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را داریم.آیا امکان اشتغال در کانادا پس از اتمام دوره ی تحصیلی و اخذ اقامت دائم آن کشور ۱۰۰درصد وجود دارد؟

 102. سپهر مرادی می گوید:

  درود فراوان
  بنده ۳۲ سال دارم مهندس ابزار دقیق ۶ سال هست در شرکت نفت سابقه کار دارم مدرک زبان ایلتس برای مهاجرت به کانادا چطور باید اقدام کنم با این شرایط شانسی برای اقامت دارم

 103. صادق می گوید:

  سلام. من صادق هستم. لیسانس فیزیک هسته ای و فوق لیسانس فیزیک اپتیک و لیزر دارم. تقریبا همه راه ها را جستجو کردم به نحوی همه به پول ختم می شوند. اگر بخواهم برای ویزای کار اقدام کنم چه شرایطی دارد با اینکه میدانم یک حساب با کارکرد ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می خواهد. خب من چنین حسابی ندارم آیا شما راهی برای من سراغ دارید؟
  ضمن اینکه بنده جوشکار صنعتی با مهارت بالا نیز هستم. خیلی دلم می خواهد برای دوره دکتری اقدام کنم اما شرایط فعی من کمی سخت است. امیدوارم راهکاری وجود داشته باشد

 104. Naser می گوید:

  با سلام،آقای دکتر خانم بنده دیپلم ۱۲ساله فنی حرفه ای داره رشته حسابداری با معدل بالای ۱۹،داره دورهای زبان هم میگذرونه ،برای دوره لیسانس در دانشگاهای خوب کانادا و شهرهای خوب کانادا،سالیانه هزینه چقدره،بعد میتونم بنده همزمان باهاش از طریق ویزای همراه بیام،و اقامت بعد از دوره تحصیلی و اشتغال شدن خانمم در اونجا چند درصد احتمالش هست که اقامت بگیره ،و اگر اقامت بگیره،بنده باید کانادا رو ترک کنم و مدت زمان زیادی طول میکشه که اقامت من رو هم از طریق خودش بگیره؟ آخه دیپلم فنی و حرفه ای ها الان ۱۲ساله شده،۱سال تحصیل به دوره فنی و حرفه ای اضافه شده.اگر امکانشم هست جواب سوال رو از طریق صوت بفرستید در کانال تلگرامتون ممنون میشم

 105. محسن می گوید:

  با سلام.من دوسدارم بدونم میشه بدون زبان هم اومد برای تحصیل ،از طریق پذیرش کالج و دانشگاه ؟و اینکه حداقل سرمایه گزاری میگن با ۲۰۰هزارتا هم میشه درسته؟ مرد.۳۰ساله.مجرد.بیمه ندارم.۵سال جواز کسب و فروشگاه دارم .مدرک لیسانس کامپیوتر.لطفا بهترین و راحتترین راهها رو پیشنهاد بدید که بتونیم بیایم.

 106. amir می گوید:

  با سلام
  میخواستم بدونم اگر کسی مدرک دندانپزشکی خودش رو بتونه در کانادا معادل سازی کنه میتونه از طریق مدرکش برای skill worker اقدام کنه؟

 107. الهام می گوید:

  سلام خسته نباشید دختری هستم ۲۴ ساله لیسانسه ی شهرسازی و داری مدرک های خیاطی نازک دوز، ژورنال، شلوار، ضخیم دوز، از فنی حرفه ای زبان هم. سه ساله که دارم کلاس میرم میخواستم بدونم بهترین راه مهاجرتم به کانادا چی هست ؟

 108. ام البنین شهری می گوید:

  سلام خسته نباشید خدمت شما،من متاسفانه نمیتونم جواب سوالاتمو بگیرم.ایمیل هم زدم تو وبسایت هم سوالمو نوشتم ولی جوابی دریافت نکردم.لطفا منو راهنمایی کنید من باید چی کار کنم.?

 109. مشاور حقوقی می گوید:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 110. اصغر می گوید:

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار،یکی از دوستانم الان ۲۰ساله کانادا زندگی میکنه و در یک شرکت ماشین سازی مشغوله کاره و بمن گفته بیا کنادا کارتو جور میکنم برات حالا از نظر شما از چه راهی وارد بشم که به مشکل بر نخورم و بتونم بمونم کانادا

 111. امير می گوید:

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب اقای دکتر ملک پور عزیز.من بیشتر از ٢سال هست که در کانال MIEشما عضوهستم و همیشه ازسخنان زیبا و مفید شما بهرمند شدم.و تا به امروز به بیشتر از ١٠٠نفر که قصدمهاجرت داشتن،مؤسسه شما و هم خوده شخص شما رو به دوستان و آشنایان معرفی کردم.و گفتم که شما چقدر إنسان پاک وصادق و راستگویی هستین.من خیلی شما رو دوس دارم.
  بنده لیسانس صنایع فلزی دارم أز دانشگاه آزاد..و جوشکار هستم.۵سال سابقه کار جوشکاری دارم از بیمه.پروانه کسب جوشکاری دارم.٣یا ۴نوع جوشکاری رو در حد خوب بلدم مانند جوشکاری مخازن تحت فشار.و بازرس جوش هم هستم.٢تا دپپلم جوشکاری و بازرسی جوش دارم.در سازمان فنی و حرفه ۴٠٠٠ ساعت سابقه اموزش جوشکاری و بازرسی جوش دارم با ٢٠تا مدرک جوشکاری و بازرسی جوش از فنی حرفه ای و ۵مدرک بین المللی ASNT و٢مدرک بین المللی جوشکاری AWS.٣٠سال سن دارم.و یک سال هست ک برای یاد گیری زبان انگلیسی اقدام کردم و برای یادگیری زبان همچنان درتلاشم.
  میخواستم أز حضرت عالی یک راهنمایی بگیرم.أگر من مکالمه زبان انگلیسی رو بلد باشم که در مصاحبه سفارت بتونم با مأمور ویزا مصاحبه بکنم و مکالمه رو بلدباشم ولی مدرک آیلتس یا تافل نداشته باشم میتونم برای کاریابی آلمان یا یکی از کشورهای اروپایی از طریق شما اقدام بکنم یا خیر؟؟وما از چه راهی از ایران میتونیم با دفترمرکزی شما قرار داد ببندیم برای کاریابی؟و هزینه قرار داد باشما برای کاریابی توسط شما چند هست؟
  أز این که همانند یک پدر دلسوز،ما مردم ایران رو راهنمایی میکنین کمال تشکر و قدر دانی رو دارم
  ممنونم از محبت شما..

 112. sara mosaferian می گوید:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
  بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
  با احترام فراوان
  و تجدید ادب و احترام

 113. sara mosaferian می گوید:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
  بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
  با احترام فراوان
  و تجدید ادب و احترام

 114. sara mosaferian می گوید:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
  بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
  با احترام فراوان
  و تجدید ادب و احترام

 115. sara mosaferian می گوید:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
  بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
  با احترام فراوان
  و تجدید ادب و احترام

 116. پویا می گوید:

  دانشجوی ترم آخر کارشناسی کارگردانی سینما هستم با ۲۴ سال سن
  چه روشی را پیشنهاد میکنید؟
  ممنون

 117. حامد می گوید:

  سلام.با تشکر از شما می خواستم امتیازمو در سیستم اکسپرس انتری حساب کنم ولی دقیقا نمیتونم.اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایین.

 118. ام البنین شهری می گوید:

  با سلام و خسته نباشید.آیا در کانادا دفاتری دارید برای گرفتن مهاجرت?آیا امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار وجود دارد?اگر پاسخ مثبت است هزینه و پروسه آن به چه صورت است?همسرم به صورت توریستی به کانادا رفته اند و آشپز بین المللی هستند آیا امکان تبدیل ویزا به ویزای کار هست?ممنونم از زحمات شما.

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.