راه های مهاجرت به کانادا

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق کار – اسکیل ورکر
 • مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی
لببلئ راههای مهاجرت به کانادا

فرم ارزیابی رایگان:

شما میتوانید از طریق این فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

راههای مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت مفصل و علمی بررسی و تشریح خواهیم نمود ، و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راههای مهاجرت به کانادا را در طرق مختلف به عرض شما بزرگواران خواهیم رساند ، مهاجرت به کانادا در سال 2018 همواره یکی از بزرگترین آرزوهای مردمان در سراسر جهان بوده است . راه های مهاجرت به کانادا 2018 بسیار متعدد است راههایی همچون سرمایه گذاری در کانادا ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا و راههای دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود، به هر جهت در امر مهاجرت باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید . پیشنهاد میگردد که در ابتدای امر قبل از مطالعه کامل مقاله فوق ، ویدیو ها و فایل های صوتی موجود در این صفحه را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکتر حقوق در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت  بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران مطالب ارزنده ای را در خصوص راه های مهاجرت به کانادا است را به صورت رایگان مشاهده نمایید .

جهت مهاجرت به کانادا باید به اطلاع شما برسانیم که راه های زیادی را میتوان امتحان کرد که به صورت سریع میتوان به تحصیل در کانادا به همراه بورسیه یا بدون بورسیه , مهاجرت از طریق اسکیل ورکر و سرمایه گذاری در کانادا اشاره کرد . البته شایان ذکر است که راه های دیگری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که از شما دعوت میگردد فایل های تصویری و صوتی را در ابتدا مشاهده و سپس مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید .

مهاجرت به کانادا از جمله مباحثی  میباشد که توجه اکثر متقاضیان مهاجرت را به خود معطوف کرده است. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا در رسانه ها و در سایت های مختلف به دنبال پیداکردن بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشند. میتوان گفت اطلاعات ضد و نقیض بسیاری در باب شرایط مهاجرت به کانادا  در رسانه ها وجود دارد. موسسه حقوقی ملک پور با در نظر گرفتن مباحث حقوقی بین الملل، از فضای قانونی امور مربوط به مهاجرت به کانادا استفاده کرده تا بتواند مشاوره ی صحیح و اطلاعات جامع در رابطه با طرق مهاجرت به کانادا در اختیار شما متقاضیان عزیز قراردهد. دوستان بسیاری تماس گرفته و سوال میپرسند که در میان راه های مختلف مهاجرت به کانادا سریعترین کدام است؟ یا برای گرفتن ویزای کانادا چه باید کرد؟ و یا مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا ، اقامت کاری کانادا ، skilled worker(express entry)   چه اقدامات اولیه ای  نیاز دارد؟

به جهت اینکه شرایط شما نیز ارزیابی شود تا مشخص شود که واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید یا خیر پیشنهاد میکنیم  تماسی برقرار کرده و در باب امر حقوقی مهاجرت به کانادا با مشاورین مجرب و وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ما صحبت نمایید.

اطلاعات جامع در مورد کشور کانادا

مهاجرت به کانادا و کسب اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در کانادا هستند قابل دسترسی است.این سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا است که حداقل با ۸۰۰,۰۰۰ $  سرمایه و نشان دادن توانایی مالی ۱٫۶ میلیون دلار میتوانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را در اختیار دولت کانادا برای مدت ۵ سال قرار میدهید و بعد از ۵ سال بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده میشود. برای اطلاعات تکمیلی جهت سرمایه گذاری در کشور کانادا و راههای تسهیل کننده این امر با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.توجه داشته باشید هر ساله ظرفیت این نوع  سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد  به دلیل حجم بالای تقاضای این امر و امن بودن این روش. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال میباشد و در نظر داشته باشید که هزینه هایی که در روند این پرونده شما باید پرداخت کنید حداقل ۷۵۰۰تا ۱۰۰۰۰ $ است.

کسب اقامت دائم کانادا از طریق skilled worker(express entry)کانادا

این راه یکی از بهترین راههای مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا میباشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق میگیرد.این سیستم بر اساس point base systemمیباشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد دارد. برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد.

مرحله اول که به (pool)شناخته می شود شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید، در این مرحله امتیازها به سن شما ، مدرک تحصیلی شما ، سابقه کاری شما ، مدرک زبان انگلیسی شما، مدرک زبان دوم شما، داشتن آشنای درجه یک  در کشور کانادا و… تعلق میگیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد Poolمیشوید.

در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار میگیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت میکند.

البته پروسه این امر حداقل ۶تا ۱۸ماه طول میکشد.

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا

کشور کانادایکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا میباشد که هر سال  بالغ بر ۱۳۰۰۰۰تا ۱۵۰۰۰۰ نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا ،ویزای تحصیلی رابه یکی از پر متقاضی ترین راههای مهاجرت به کانادا  قرار داده است.

در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی TOEFLیا IELTSبه دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر میکند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره میشود.

هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی میتواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار دلار در سال میباشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی در کانادا

در حال حاضربا توجه به ظهور داعش و به وجود آمدن شرایط امنیتی موجود در کشور کانادا  عقلانی نیست تا زمانی که مهاجرت به کانادا دارای مسیر های قانونی و بی خطر میباشد، افراد و خانواده ها به خاطر اخذ اقامت در کانادا به سراغ راهی چون پناهندگی در کانادا بروند. شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی میکنند دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمیشوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند، بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد.

حال بماند که افراد بسیاری هم به کانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست میدهند! اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل میشود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است. آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست میخورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد میشود از دیگر راههای مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج در کانادا

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد  کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد میباشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه(سایت های همسر یابی غیر قانونی) اقدامی را انجام داد  به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق  این امر حتما  به شما پیشنهاد میشود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی  انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما میخواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند.

مهاجرت به کانادا از راه خود اشتغالی

فرد خود اشتغال یا به عبارتی خویش‌ کارفرما کسی است که بتواند با تکیه بر تجربه کاری مناسب و مرتبط خود پس از ورود به کانادا شغلی برای خود ایجاد کند و به واسطه درآمد این شغل هزینه‌ های زندگی خود و خانواده خود را در کانادا پوشش دهد. منظور از تجربه کاری مناسب و مرتبط در اینجا تجربه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، و یا مزرعه ‌داری و کشاورزی است.
فعالیت­های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می­آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده،  و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند، ممکن است واجد شرایط اقدام تحت این گروه مهاجرتی باشند.حداقل ارزش خالص (دارایی­های) شما برای این کار ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا می­باشد. همچنین شما باید حداقل ۲ سال تجربه مرتبط با کاری که قصد دارید در کانادا انجام دهید داشته باشید. اما باید توجه داشت که درصد موفقیت این پرونده ها بسیار پایین است زیرا از سرتاسر دنیا برای این امر اقدام خواهد شد و ظرفیت آن بسیار محدود است به طوری که در سال گذشته تنها ۵۰۰ نفر پذیرش شده اند.

سخن آخر

در پایان باید اشاره کرد برای اقدام به مهاجرت به کشور کانادا و راههای مهاجرت به کانادا همچون مهاجرت کاری به کانادا ، مهاجرت تحصیلی به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و پناهندگی در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد در کانادا و … قبل از هر امری تمامی شرایط را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و اکیدا توصیه میگردد که ویدیو و ویس های موجود در این صفحه را مشاهده نمایید تا اطلاعات کامل تری را کسب نمایید . امید است که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی در باب مهاجرت به کانادا کسب کرده باشید .درصورت تمایل به اخذ مشاوره ای حرفه ای و دقیق که بتوانید با سنجیدن تمام جوانب و بررسی شرایط خودتان جهت راههای مهاجرت به کانادا تصمیم گیری درستی داشته باشید میتوانید با ما در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده بفرمایید.

دیگر مقالات مرتبط با کشور کانادا

درباره کانادا
زندگی در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا
ازدواج در کانادا
کار در کانادا
پناهندگی کانادا
اسکیل ورکر کانادا
خوداشتغالی در کانادا
329 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. سودابه می گوید:

  با سلام و عرض ادب.
  من 25سالمه و ارشد برق میخونم، و همسرم که 26 سالشونه هم همینطور. باتوجه به شرایط تحصیلیم تونستم از واترلو پذیرش بگیرم برای دکترا. همسرم متاسفانه نتونستن. الان میخواستم بدونم باتوجه به اینکه ایشون سربازی نرفتن ایا امکانش هست که با ویزای همسر بتونن مهاجرت کنن؟زبانشون و بقیه شرایط خیلی عالیه فقط معدل لازم رو نداشتن.

  پاسخ
 2. بابك می گوید:

  با سلام
  بنده به مدت سى سال در ژاپن زندگى ميكنم وپنجاه سال سن دارم
  چهار فروند ويك نوه
  دارم كه دامادم امريكايست
  براى خودم شركت وگست هاوس و منزل شخصى داشتم
  بخاطر كشيدن ماريجوانا ويزام باطل شده وبه احتمال قوى از همسرم جدا ميشم
  بغير از منزلم ومقدارى دارى همه چيزي را به همسرم دادم
  يك دوست خيلى خوب كانادايى دارم كه هشت سال بأهم در ژاپن زندگى ميكردم
  در تماس تلفنى ايشون گفتن هر كمكي كه من بخوام ميتونن انجام بدهنىد مثل دعوت نامه از كانادا
  ايشون در تورنتو شركت نفاشى ساختمان دارند ومن ميتونم در شركت ايشون كار كنم بعلاوه اينكه من از بابت اجاره منزلم در ژاپن هم مقدارى توان مالى دارم
  أيا راهى هست كه بنده به كانادا نقل مكان كنم وباقيمانده عمرم را انجا سپرى كنم
  اگر لطف كنيد وبتده را راهنمايى كنيد ممنون ميشم

  پاسخ
 3. محمد می گوید:

  سلام و عرض ادب خدمت شما و همکارانتون.
  من دارم مدرک مربی گریم رو در فیتنس، آمادگی جسمانی و تی آر ایکس میگیرم.
  میخواستم برنامه ریزی کنم برای مهاجرت از طریق روش خود اشتغالی
  دیدم باید دو سال سابقه کار داشته باشم.
  حالا میخواستم ببینم چطور باید توی این دو سال پیش برم و چه رزومه ای درست کنم که بعد دو سال بتونم به راحتی برااز این روش مهاجرت کنم و اقامت دائم کانادا رو بگیرم.

  در واقع من نمیدونم آفیسر مهاجرت چه مدارکی رو میخواد برای اثبات این موضوع که من دو ساله سابقه دارم.
  آیا بیمه ورزشی رو چک میکنن
  یا تاریخ مدرک مربی گری
  کلاً چه چیزایی میخوان.
  ممنونم.😙

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام
   در روش خود اشتغالی باید ثابت کنید در کشور خود باشگاهی داشته اید که به فعالیت در این زمینه میپرداخته اید و از ایت راه کسب درآمد مینموده اید و حال میخواهید اینکار را در کانادا ادامه دهید.

   پاسخ
 4. کیوان می گوید:

  بادرود.46سالمه مهندس عمرانم با20سال سابقه کارمفیددرسدسازی تونل ونیروگاه وجاده سازی خانمم کاردانی علوم آزمایشگاهی دارددوبچه10 و 7ساله داریم برای ویزای کانادا اقدام کردیم وقصد داریم بعد از ورودبه آنجا پناهنده کاناداشویم آیااین کنرمقدور است یانه؟ قبلا از راهنمایی تون کمال تشکر دارم

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست گرامی
   پناهندگی دلایل و شریط موجه خودش را نیازمند است و کانادا مشخص نیست شمارا بپذیرد یا خیر

   پاسخ
 5. توکل می گوید:

  سلام . من و همسرم 36 ساله هستیم و فرزندی نداریم. من لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی . همسرم هم فوق لیسانس عمران دارن. من سابقه کاری 14 ساله در یک شرکت لبنی بزرگ و معتبر ایرانی و همسرم هم سابقه کار دارن. حدود 2 میلیارد هم پول داریم. آیا به نظر شما امکان رفتن به کانادا و یا کشورهای دیگر اروپایی رو داریم؟ ویزای کار و یا تحصل؟ ترجیح ما کاناداست که اونجا چند تا آشنا هم داریم.

  پاسخ
 6. j.s می گوید:

  با سلام من دندانپزشکم با 18 سال سابقه در مطب خصوصی..بهترین شرایط مهاجرت رو لطف کنید بیان کنید برای من ممنونم

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
   بهترین شرایط برای مهاجرت به خواسته،اهداف و دلیل شما برای مهاجرت وابسته است.در این بخش با اطلاعات مختصر شما قادر به ارائه بهترین کشور مهاجرت نمیباشیم.لذا جهت اخذ مشاوره ی بیشتر در این زمینه با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. مریم دانشور می گوید:

  سلام وقتتون بخیر من فوق لیسانس زبان انگلیسی و خواهرم فوق لیسانس شیمی هست میخواستم بپرسم میتونیم ویزای کار بگیریم .سابقه کار نداریم ولی رتبه اول دانشگاه هستیم . غیر از ویزای کار چه اقامتهایی میتونیم بگیریم.با تشکر

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   دوست عزیز رشته خواهر شما برای ویزای کار المان و اتریش خیلی مناسب است اما باید شرایط شما بصورت کاملتر بررسی گردد.

   پاسخ
 8. وحید می گوید:

  درود بر شما
  من و خانمم 39 ساله و فرزندم 7 ساله ست.خودم کارشناسی ارشد مدیریت مالی با 12 سال سابقه کاری خسابداری هستم و خانمم فوق لیسانس شیمی با 2 سال سابقه کار .
  حدودا 700 میلیون تومن پول داریم و قصدمون رفتن هستش آیا راهکاری برای مهاجرت به کانادا یا کشوری اروپایی هست یا خیر؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید در اصفهان با کدامیک از همکارانتون در تماس باشیم

  پاسخ
 9. elnaz qanavati می گوید:

  با سلام ادب خدمت دکتر ملک پور بنده فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم و ۳۹ سال سن دارم و در شرکت ایران خودرو ۱۵ سال سابقه دارم و اینکه زبان انگلیسی هم در حد متوسط هستش میخواستم بپرسم با این اطلاعاتی که به شما دادم میتونم از طریق کار یا تحصیل به کانادا مهاجرت کنم وشما چه پیشنهادی برای بنده دارید ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر از شما

  پاسخ

  باسلام دوست گرامی برای  کسب اطلاعات دقیق تر درباب روش های مهاجرت کانادا روی لینک مقاله مرتبط کلیک نموده و ان را مطالعه بفرمایید می توانید با عضویت در تمامی شبکه های اجتماعی ما از اطلاعات دقیق و بروز بهره مند گردید.

  همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

  همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 10. اکبر می گوید:

  سلام تقریبا در همه موارد اقامت به خوبی توضیح داده شده است به جز یک مورد تولد در کانادا . میشه در این مورد هم توضیح بدهید

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در زمینه تولد نیز بصورت کامل توضیح داده شده است که از طریق لینک زیر میتوانید مقاله مرتبط با تولد را مطالعه نمایید.
   malekpour.ir/اخذ-تابعیت-کشور-کانادا-طریق-تولد-2018/

   پاسخ
 11. elnaz qanavati می گوید:

  پسری هستم 23ساله متولد کانادا و دارای تابعیت ایران و کانادا (شناسنامه وپاسپورت هردو کشور). از 6سالگی ایران زندگی میکنم. معافیت سربازی ( تحصیلی) تا آخر شهریور 97 داشتم.(دانشجو بودم). دانشگاه دیگر نامه خروج از کشور به من نميدهد. سوال من این است که اگر بخواهم بطور قانونی از کشور خارج شوم و در کانادا زندگی کنم چه راه هايي وجود دارد.
  پاسخ

  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 12. حسین می گوید:

  سلام بنده کارگر ریخته گری هستم و بیش از 15 سال سابقه کار دارم فنی هم هستم ایا میتوانم در کانادا کار کنم مدرک تحصیلی سیکل

  پاسخ
 13. حسین می گوید:

  سلام
  من ۲۱ سالمه دانشجوی حسابداری هستم
  پدر و مادرم پنجاه و دو سال و پنجاه و یک سالشونه
  پدرم سیکل و مادرم تحصیلات نهضت سواد اموزی دارد
  خواهرم ۱۴ ساله و محصل است
  امکانش هست ما به کانادا مهاجرت کنیم؟
  مرسی

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر و انتخاب گزینۀ مناسب تر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. علی دهقانی می گوید:

  علی دهقانی
  با سلام و خسته نباشید،بنده لیسانس مهندسی برق قدرت هستم،چهارسال توشرکت توزیع برق سابقه دارم ودوره های let’s goوadvanceرو قبلاگذروندم،خواستم بدونم برایwork skillsچه جوری میتونم اقدام کنم،ایاشانس پیداکردن کارتوکانادا رو دارم؟باتشکر

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسر و فرزندانتان و …. و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. فایزه می گوید:

  با سلام بنده خانم 34 ساله هستم مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران-7 سال سابقه کار-لطفا راهنمایی کنید چطور می توانم برای اقامت در کانادا اقدام کنم.با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی برای گرفتن اقامت امتیازات شما برای ویزای کاری کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت جامع تری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. علی حسین پور می گوید:

  با سلام . بنده 38 سالمه و متاهل هستم و یک فرزند 8 ساله دارم . کارمند بانک هستم و دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی . دنبال یک کشور جهت اقامت میگردم که اولویتم کانادا است .سرمایه درحد معمولی دارم . میخواستم بدونم امکان اقامت و کار در کشوری هست . لطفل بنده را راهنمایی کنید .ممنون

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. ملیکا غیاثی می گوید:

  با سلام و احترام من فقط یک سوال دارم . اینکه من می خواهم بعد از اتمام لیسانی مهندسی صنایع غذایی برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد به کانادا سفر کنم . و من می توانم در دو دانشگاه 1- علم و هنر و 2- دانشگاه آزاد یزد در این رشته لیسانس بگیرم. سوالم این است که آیا کدام یک از این دو دانشگاه که ذکر شد رتبه بالاتر و پذیرش راحت تر و مطمئن تری دارد تا در یکی از این دو دانشگاه لیسانس را به اتمام رسانده و در فوق لیسانس به کانادا مهاجرت نمایم . ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.