,

راههای مهاجرت به کانادا

راههای مهاجرت به کانادا

راههای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا در سال 2018 همواره یکی از بزرگترین آرزوهای مردمان در سراسر جهان بوده است . راه های مهاجرت به کانادا 2018 بسیار متعدد است و باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید . پیشنهاد میگردد که در ابتدای امر قبل از مطالعه کامل مقاله فوق ویدیو ها و فایل های صوتی موجود در این صفحه را که توسط آقای دکتر ملک پور دانشجوی دکتر حقوق در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت  بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران مطالب ارزنده ای را در خصوص راه های مهاجرت به کانادا است را به صورت رایگان مشاهده نمایید .

جهت مهاجرت به کانادا باید به اطلاع شما برسانیم که راه های زیادی را میتوان امتحان کرد که به صورت سریع میتوان به تحصیل در کانادا به همراه بورسیه یا بدون بورسیه , مهاجرت از طریق اسکیل ورکر و سرمایه گذاری در کانادا اشاره کرد . البته شایان ذکر است که راه های دیگری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که از شما دعوت میگردد فایل های تصویری و صوتی را در ابتدا مشاهده و سپس مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید .

فایل تصویری آقای دکتر ملک پور در باب مهاجرت به کانادا

 

video راههای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از جمله مباحثی  میباشد که توجه اکثر متقاضیان مهاجرت را به خود معطوف کرده است. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا در رسانه ها و در سایت های مختلف به دنبال پیداکردن بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشند. میتوان گفت اطلاعات ضد و نقیض بسیاری در باب شرایط مهاجرت به کانادا  در رسانه ها وجود دارد.

موسسه حقوقی ملک پور با در نظر گرفتن مباحث حقوقی بین الملل، از فضای قانونی امور مربوط به مهاجرت به کانادا استفاده کرده تا بتواند مشاوره ی صحیح و اطلاعات جامع در رابطه با طرق مهاجرت به کانادا در اختیار شما متقاضیان عزیز قراردهد. دوستان بسیاری تماس گرفته و سوال میپرسند که در میان راه های مختلف مهاجرت به کانادا سریعترین کدام است؟

فایل های صوتی آقای دکتر ملک پور در باب مهاجرت به کانادا

audio راههای مهاجرت به کانادا
audio راههای مهاجرت به کانادا
audio راههای مهاجرت به کانادا

یا برای گرفتن ویزای کانادا چه باید کرد؟

و یا مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا ، اقامت کاری کانادا ، skilled worker(express entry)   چه اقدامات اولیه ای  نیاز دارد؟

به جهت اینکه شرایط شما نیز ارزیابی شود تا مشخص شود که واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید یا خیر پیشنهاد میکنیم  تماسی برقرار کرده و در باب امر حقوقی مهاجرت به کانادا با مشاورین مجرب و وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ما صحبت نمایید.

کانادا کشوری است که در قسمت شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است.مساحت این کشور در حدود ۹٫۹۸میلیون متر مربع است که باعث شده این کشور چهارمین کشور پهناور دنیا شناخته شود. مرز زمینی کانادا باکشور آمریکا طولانی ترین مرز مشترک زمینی بین دو کشور در جهان است. جمعیت کشور کانادا در حدود ۳۵ میلیون نفر است ،حدود ۸۰% این جمعیت در قسمت جنوبی کانادا زندگی میکنند.

اقلیم جنوبی کشور کانادا از آب و هوای معتدلی در طول سال برخوردار است،اما به صورت عام کشور کانادا کشوری سردسیر محسوب میشود.کانادا یکی از کشورهایی است که بیشترین گوناگونی فرهنگی را در خود جای داده است دلیل این امر مناسب بودن شرایط مهاجرت در کشور کانادا میباشد. اقتصاد پیشرفته این کشور در رده ۱۱ دنیا قرار دارد. این امر ناشی از منابع طبیعی غنی در این کشور و نیروهای مجرب و شبکه  پیشرفته واردات و صادرات و روابط عمیق این کشور با آمریکا در زمینه های مختلف می باشد.

کانادا یک کشور فوق پیشرفته است که میتواند بهترین مقصد هر فردی برای مهاجرت باشد ، این کشور در رده دهم از لحاظ درآمد  سرانه میباشد و رده نهم از لحاظ استاندارد های زندگی در رده نهم قرار دارد.از نظر سیستم آموزشی و تحصیلات این کشور در رده اول دنیا قرار دارد

به طوری که ۹۹% مردم این کشور با سواد هستند. از نظر سطح دسترسی به اینترنت در حدود ۹۴% جمعیت این کشور دسترسی به اینترنت دارند. این نرخ خیره کننده گویای سطح استاندارد های زندگی در این کشور میباشد.

canada mie راههای مهاجرت به کانادا

با تمام این اوصاف کشور کانادا کشوری فوق العاده برای زندگی و ادامه تحصیل می باشد. این کشور سطح بالایی از رفاه و زیبایی برخوردار است و با درآمدی خوب هزینه های زندگی مناسب و خدمات درمانی با هزینه پایین به انتخابی بی همتا برای مهاجرت تبدیل شده است.کانادا دارای یکی از مثبت ترین سیاست های مهاجرتی در جهان است . دولت کانادا هر ساله به دلیل برنامه های رشد توسعه این کشور نیاز به جذب نیروهای متخصص نیروی کار دارد.

از لحاظ استانداردهای زندگی ، سازمان ملل متحد ، کانادا را به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی معرفی کرده است.
– امکان مهاجرت قانونی با تمام اعضای خانواده به صورت قانونی
– خدمات آموزشی (تا قبل از ورود به دانشگاه) و پزشکی با هزینه های فوق العاده پایین
– امکان مهاجرت از طرق مختلف از جمله نیروی متخصص و ماهر و همچنین سرمایه گذاری
– واجد شرایط بودن برای شهروندی کانادا ظرف مدت سه سال پس از ورود به کانادا با وضعیت اقامت دائم
– برخورداری از مزایای رفاهی دولت (در صورت ضرورت) مانند امکانات پزشکی رایگان ، آموزش رایگان، بیمه سن یا بازنشستگی ، بیمه بیکاری و غیره.
– اجرای حداقل مقررات و قوانین دولتی در هنگام شروع کسب و کار پس ازمهاجرت به کانادا .
– دسترسی به ایالات متحده و بازارهای مکزیک بر اساس موافقتنامه NEFTA
– چند فرهنگی بودن کانادا که مهاجران می توانند مطمئن باشد که کانادا آنها را به راحتی پذیرفته ودر ادامه مشکلی برای آنها ایجاد نخواهد شد.
– تراکم جمعیت فوق العاده پایین ،هر کسی که از فضاهای باز و گسترده لذت می برد عاشق آرامش کانادا خواهد شد ، با تراکم جمعیت ۳٫۵ نفر در هر کیلومتر مربع یعنی کمترین تراکم جمعیت در جهان.
– کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، با درآمد سرانه چشمگیر بالای ۳۵،۵۰۰ دلار است و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه(OECD) و گروه هشت(G8) نیز می باشد.
– قیمت مسکن در کانادا ، به طور قابل توجهی ارزان تر از دیگر کشورهای غربی مانند انگلستان و آمریکا می باشد. – کانادا به عنوان کشوری دارای مناظر خیره کننده و همچنین زندگی شهری درجه اول، یکی از قطب های توریستی جهان است با توجه به مساحت آن و وجود شرایط اقلیمی متفاوت ، بسیاری از کانادایی ها تعطیلات در داخل کشور را انتخاب میکنند، برای دیدن شهرهایی مانند اتاوا، تورنتو و مونترال که مناظر خیره کننده آنها چشم را متحیر میکند. کانادا کشوری است که مراقبت ساکنان خود است، در این جهت تعدادی برنامه رفاهی اجتماعی توسط دولت ارائه می شود. علاوه بر این دولت کانادا خدمات پزشکی و بهداشتی رایگان و همچنین آموزش رایگان کودکان تا پایان دبیرستان را ارائه می دهد، برنامه های رفاهی اجتماعی کانادا به شرح زیر است

ساکنان کانادا در صورتی که از کار اخراج شوند (بیکار شوند) تا ۶۰ درصد آخرین دستمزد دریافتی خود در صورتی که حداقل به مدت شش ماه در کانادا کار کرده باشند، بهره مند می شوند.

ساکنان کانادا از دولت کمک هزینه هایی تحت عنوان کمک هزینه رفاه اجتماعی دریافت خواهند کرد در صورتی که قادر به حمایت از خود و خانواده خود وهمچنین قادر به گرفتن هر گونه کار نباشند.

ساکنان کانادا تحت طرح بازنشستگی کانادا برای دریافت حقوق بازنشستگی بهره مند می شوند. این طرح به سنی که برای بازنشته شدن انتخاب میکنید بستگی دارد و سن مطلوب برای این طرح ۶۵ سالگی است.
.

دولت های فدرال و استانی در هر ماه مبلغ مشخصی برای تربیت هر کودک ارائه می شود . این مقدار بستگی به درآمد پدر و مادر در سال گذشته دارد.

امروز بیش از هر زمان دیگری آموزش و پرورش فرزندان برای ساختن آینده ای بهتر برای آنها حائز اهمیت است. آموزش و پرورش درکانادا در مدارس دولتی تا پایان دبیرستان رایگان است
هم چنین کشور کانادا دارای یکی از بهترین سیستم های مراقبت های بهداشتی در جهان است . بیمارستان ها، درمانگاه ها و یا مطب پزشکان درسراسر کانادا خدمات خود را معمولا به صورت رایگان در دسترس تمام ساکنان تحت برنامه بیمه بهداشتی ملی ثبت قرار می دهند با تمام این اوصافاین مقاله سعی بر این میباشد که بهترین راه ها برای مهاجرت به کانادا مورد بررسی قرار گیرد.

 

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری

 

پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در این کشور هستند قابل دسترسی است.این سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا است که حداقل با ۸۰۰,۰۰۰ $  سرمایه و نشان دادن توانایی مالی ۱٫۶ میلیون دلار میتوانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را در اختیار دولت کانادا برای مدت ۵ سال قرار میدهید و بعد از ۵ سال بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده میشود. برای اطلاعات تکمیلی جهت سرمایه گذاری در کشور کانادا و راههای تسهیل کننده این امر با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.توجه داشته باشید هر ساله ظرفیت این نوع  سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد  به دلیل حجم بالای تقاضای این امر و امن بودن این روش. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال میباشد و در نظر داشته باشید که هزینه هایی که در روند این پرونده شما باید پرداخت کنید حداقل ۷۵۰۰تا ۱۰۰۰۰ $ است.

کسب اقامت دائم از طریق skilled worker(express entry)کانادا

این راه یکی از بهترین راه ها برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا میباشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق میگیرد.این سیستم بر اساس point base systemمیباشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد دارد. برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد.

مرحله اول که به (pool)شناخته می شود شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید، در این مرحله امتیازها به سن شما ، مدرک تحصیلی شما ، سابقه کاری شما ، مدرک زبان انگلیسی شما، مدرک زبان دوم شما، داشتن آشنای درجه یک  در کشور کانادا و… تعلق میگیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد Poolمیشوید.

در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار میگیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت میکند.

البته پروسه این امر حداقل ۶تا ۱۸ماه طول میکشد

اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا

کشور کانادایکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا میباشد که هر سال  بالغ بر ۱۳۰۰۰۰تا ۱۵۰۰۰۰ نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا ،ویزای تحصیلی رابه یکی از پر متقاضی ترین راه ها برای امر مهاجرت به کانادا قرار داده است.

در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی TOEFLیا IELTSبه دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر میکند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره میشود. هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی میتواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار دلار در سال میباشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید.

پناهندگی در کانادا

در حال حاضربا توجه به ظهور داعش و به وجود آمدن شرایط امنیتی موجود در کشور کانادا  عقلانی نیست تا زمانی که مهاجرت به کانادا دارای مسیر های قانونی و بی خطر میباشد، افراد و خانواده ها به خاطر اخذ اقامت در کانادا به سراغ راهی چون پناهندگی در کانادا بروند. شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی میکنند دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمیشوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند، بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد.

حال بماند که افراد بسیاری هم بهکانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست میدهند! اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل میشود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است. آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست میخورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد میشود از راه های دیگر مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

ازدواج در کانادا

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد  کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد میباشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه(سایت های همسر یابی غیر قانونی) اقدامی را انجام داد  به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق  این امر حتما  به شما پیشنهاد میشود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی  انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما میخواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند.

مهاجرت به کانادا از راه خود اشتغالی

فرد خود اشتغال یا به عبارتی خویش‌ کارفرما کسی است که بتواند با تکیه بر تجربه کاری مناسب و مرتبط خود پس از ورود به کانادا شغلی برای خود ایجاد کند و به واسطه درآمد این شغل هزینه‌ های زندگی خود و خانواده خود را در کانادا پوشش دهد. منظور از تجربه کاری مناسب و مرتبط در اینجا تجربه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، و یا مزرعه ‌داری و کشاورزی است
فعالیت­های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می­آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده،  و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند، ممکن است واجد شرایط اقدام تحت این گروه مهاجرتی باشند.حداقل ارزش خالص (دارایی­های) شما برای این کار ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا می­باشد. همچنین شما باید حداقل ۲ سال تجربه مرتبط با کاری که قصد دارید در کانادا انجام دهید داشته باشید. اما باید توجه داشت که درصد موفقیت این پرونده ها بسیار پایین است زیرا از سرتاسر دنیا برای این امر اقدام خواهد شد و ظرفیت آن بسیار محدود است به طوری که در سال گذشته تنها ۵۰۰ نفر پذیرش شده اند.

 

در پایان باید اشاره کرد برای اقدام به مهاجرت به کشور کانادا و راههای مهاجرتی همچون مهاجرت کاری به کانادا ، مهاجرت تحصیلی به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و پناهندگی در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد در کانادا و … قبل از هر امری تمامی شرایط را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و اکیدا توصیه میگردد که ویدیو و ویس های موجود در این صفحه را مشاهده نمایید تا اطلاعات کامل تری را کسب نمایید . امید است که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی در باب مهاجرت به کانادا کسب کرده باشید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۶۲ نظرات, میانگین: ۴.۶۳ از طریق ۵)
Loading...
241 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. محسن می گوید:

  سلام من الان ۳۴ سال سن دارم و تا سال آینده مدرک فوق لیسانسم رو در رشته مدیریت مالی می گیرم کارشناسی ام حسابداری بود زبانم هم خوبه ولی مدرک آیلتس ندارم ولی آمادگی شرکت در آزمونش رو دارم با این شرایط میتونم از طریق ویزای کار اقدام کنم؟ در ضمن سرمایه چندانی هم ندارم و نزدیک ۱۱ سال سابقه بیمه دارم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. مولود می گوید:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۲ سال دارم لیسانس برق و فوق لیسانس علوم تربیتی هستم۲ سال در زمینه ی لیسانسم و ۷ سال در زمینه ی تدریس بیمه دارم.
  همسرم ۳۳ سال داره لیسانس تربیت بدنی
  ۱۵ سال بیمه و تجربه ی کاری دارن در زمینه ی مدیریتی( ارتباطات ،نصب و راه اندازی انتن های موبایل)
  یک فرزند هم داریم ۶ ساله
  از چه راهی اقدام کنیم بهتره؟
  و چه کشوری مناسب تره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. هومان می گوید:

  سلام خدمت شما جناب دکتر…بنده درحال حاظر 24 سالم هست و لیسانس پرستاری دارم و متاهلم که همسرم هم پرستار هستش…درحال ارتقا سطح زبان انگلیسی هستیم میخواستم بدونم بعداز گرفتن مدرک زبان شرایطمون مساعد هست و امتیاز لازم رو حدودا کسب میکنیم واسه ویزای کار؟؟؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. فرزاد می گوید:

  با سلام خدمت اقای دکتر
  من 34 سالمه و فوق لیسانس متاورژی از دانشگاه شیراز . یک ثبت اختراع – یک کتاب در زمینه ریخته گری – 6 مقاله علمی – با 5 سال سابقه کار در زمینه فولاد. متقاضی مهاجرت به خارج. شرایط رو میخاستم بدونم
  مچکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 5. لطفی می گوید:

  باسلام من۳۴ساله لیسانس معماری ومدرک ارایشگری با سابقه کار دارم اشنایی به زبان دارم اما مدرک نه
  همسرم ۳۷ساله لیسانس دامپروری جواز کسب ۱۰ساله کلا در هر کار فنی تبحر دارن مخصوصا در قسمت گرمایش و موتور خانه وساخت تجهیزات کشاورزی و.دامپروری مدرک زبان ندارند.
  از لحاظ مالی هم میتونیم سرمایه گذاری کنیم تا۱میلیارد. ویک پسر ۶ساله از کدام طریق میتونیم برای مهاجرت اقدام کنیم وبه نظر شما کدوم کشور مناسبتره
  ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 6. Omid می گوید:

  سلام و درود.کارشناس مدیریت هستم.40ساله و متاهل. مدرک b2زبان المانی دارم. و درحال افزایش سطح زبان انگلیسی برای گرفتن آیلتس.. مدرک حرفه ای و بین المللی شبکه، گرایش سیسکو هم دارم. در زمینه با ویزای کار در کانادا چقدر شانس دارم… ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب
   امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. Reza می گوید:

  با سلام خدمت کارشناس محترم
  من دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک هستم و تا اخر سال جاری دفاع میکنم 32 سالمه و..مدرک زبان ندارم ولی میتونم. تو یه دوره فشرده 6 ماهه برای ایلتس اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا از چه روشی میتونم اقدام کنم..هدفم پیدا کردن کار. هست اگه نشد تحصیل در مقطع دکتری آیا امیدی هست؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب
   امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. ضمن اینکه اگر بخواهید برای المان یا اتریش هم میتوانیم رزرومه تان را بررسی کنیم. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. امید قربانی می گوید:

  سلام.خسته نباشید.من مدرک دیپلم دارم، صدابردار تلویزیون و سینما هستم با 9 سال سابقه کار.هم اکنون 36 سالمه.میخواستم بدونم امکان گرفتن اقامت در چه کشوری و دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب با مدرک دیپلم شانس شما برای ویزا پایین میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. رضا الکثیر می گوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما ‌ پسری25ساله دارای مدرک تحصیلی فوق دیبلم شیمی کاربردی و مدرک دوره اموزشی فنی حرفه ای ،1سابقه کار در زمینه ساختمان سازی دارم ، میخواستم ویزا کار کانادا دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید امید وار بشم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب شرایط رزومه شما برای ویزای کار کانادا امتیازات بالایی ندارد . پیشنهاد میکنیم از طرق دیگر اقدام بفرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. محمد می گوید:

  با سلام خدمت آقای دکتر . بنده ۳۰ سال سن دارم و دارای مدرک IELTS نمره ۷ میباشم . رشته فوق لیسانس برق هستم و ۹ سال سابقه کار مرتبط دارم . داری یک فرزند ۱ ساله . البته همسرم هم آشنایی با زبان دارند . میخواستم بدونم امکان کسب ویزای کار برام هست یا خیر . ؟ و اینکه پس از گرفتن ویزای کار باید برای پیدا کردن کار از اونجا اقدام کرد یا قبل از ورود به کانادا امکان کار پیدا کردن هست ؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام شرایط شما برای ویزای کاری مناسب میباشد بایستی امتیازات شما برای ویزای کانادا بررسی شود و در صورت اوردن امتیازات لازم میتوانید اقدام فرمایید. همچنین رشته و سابقه شما برای ویزای کار المان نیز مناسب میباشد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. علی عالی پور می گوید:

  با سلام خدمت دکتر عزیز. من کارشناسی تکنولوژی جوشکاری با سابقه 11 سال در زمینه نفت و گاز هستم و با مدارک تخصصی زیاد و نیز مدارک فنی وحرفه ای. بهترین راه برای مهاجرت به کانادا کدوم راه می باشد لطفا راهنمایی بفرمایید. 2البته می توانم از طریق خرید ملک نیز اقدام کنم.. 3 یا از طریق متولد شدن بچه با تشکر از جنابعالی

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر مانند میزان دارایی شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. وحید می گوید:

  با سلام آقای دکتر امشب تو لایو اعلام کردین به هیچ عنوان دایرکت جواب نمیدین بنده ۲۴ سالمه تقریبا از ۱۶ سالگی دارم کار میکنم فروشندگی در تهران مدرک زبان ندارم مدرک تحصیلی دیپلم دارم شغل در کشور مقصد زیاد برام مهم نیست از رانندگی تا هر شغلی که باشه راضی هستم میخواستم بدونم شما کدام کشور رو توصیه می کنید البته برای تحصیل نمیخوام برای اقامت و کار ممنون میشم راهنماییم کنید خواهش میکنم کمکم کنید سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب حداقل مدرک مورد نیاز برای ویزاهای کاری مدرک لیسانس است و سابقه کار با بیمه در غیر اینصورت شانسی وجود ندارد.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. سیدکریم موسوی می گوید:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
  بنده ۳۷ سالمه کارشناسی حسابداری و مدرک بین المللی جوش آرگون تائیدیه اتریش ، متاسفانه در هیچ کدوم تجربه کاری ندارم درحال گذروندن کلاسهای زبان به صورت فشرده هستم دوست دارم فوق لیسانس حسابداری رو در یکی از دانشگاه های کانادا یا اروپا بگذرونم چه کشوری رو برای شرایط بنده مناسب جهت تحصیل و اقامت میدونید
  با تشکر فراوان از استاد عزیز.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای تحصیلی برای کشور کانادا اندک می باشد اما می توانید برای هلند، دانمارک و … اقدام کنید. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. گودرزي می گوید:

  عرض ادب و احترام
  داراي سرمايه كافي جهت أقامت در كانادا از طريق ايجاد كسب و كار ( خوداشتغالي ) هستم
  مدرك زبان ندارم
  سابقه كار كافي جواز كسب ١٠ ساله ٤٢ سال سن دارم
  براي كدوم إيالت واجد شرايط هستم ، ممنون

  پاسخ
 15. کریمی می گوید:

  سلام خسته نباشید
  خانم ۲۹ ساله ای هستم آرایشگر و ۳ سال سابقه ی کاری دارم و دارای ۷ مدرک تخصصی بین المللی و با مدرک ایلتس ۶ آیا امکان مهاجرت برایه کار به کانادا دارم واینکه همسرم و بچه هام هم میتونه کنارم باشند یا نه؟و آیا میتونم تو رشته ی خودم در کانادا تحصیل کنم ؟؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور کانادا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. محمدعلی ایرانی نژاد می گوید:

  سلام.من مدرک کارشناسی مکانیک از دانشگاه ازاد دارم.28 سالم هست و مجردم.مدرک زبان آیلتس6.5 دارم.2سال سابقه کار با بیمه دارم در زمینه برنامه نویسی و اپراتوری انواع مختلف دستگاه های تراش و فرزcncدارم به همراه مدارک معتبر و قابل ترجمه فنی و حرفه ای با درصد نمره بالا.همجنین شش ماه سابقه کار طراحی صنعتی با نرم افزارهای سالید ورکز و مسترکم به همراه مدارک معتبر و رزومه قوی و قابل ترجمه و مرتبط با هر دو زمینه شغلی دارم خواستم بپرسم واجد شرایط سیستم اکسپرس انتری کانادا میتونم باشم؟باتشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   امتیازات شما برای این ویزا باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. مهسا می گوید:

  سلام
  من ۳۲ سالمه و فوق لیسانس زبان ایتالیایی دارم. مدرک فوق لیسانسم رو از ایتالیا گرفتم و ۴ سال هم در اونجا زندگی کردم، قصد دارم برای کار به کانادا مهاجرت کنم، شرایط اخذ ویزای کاری به چه صورته و اینکه ایا میتونم اعضای خانواده ام رو هم با خودم بیارم؟ کدوم شهر های کانادا ایده ال هستن؟ و اینکه به جز ویزای کاری آیا از طریق خرید ملک هم میشه به کانادا مهاجرت کرد؟
  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که سابقه کار با بیمه و مدرک زبان داشته باشید پس از محاسبه امتیازاتتان شاید واجد شرایط باشید.

   پاسخ
 18. محمد۶۸ می گوید:

  سلام خدمت جناب دکتر ملک پور دلسوز و عزیز من دارای ۲۹سال سن دارای مدرک کارشناسی شاخه های بیولوژی پونصد میلیون پول دارم و دارای بیماری ام اس از نوع کنترل شونده هستم به خاطر بیماریم و مشکل در درمانم و همچنین زندگی و تحصیل قصد مهاجرت دارم بعد هم برا گرفتن مدرک زبان مشکلی ندارم دنبالشم که بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب
   بله پس از اخذ مدرک ielts امکان مهاجرت از طریق تحصیل را دارا میباشید گزینه اول برای شما کانادا و دوم هلند و دانمارک می باشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. علیرضا جهانی می گوید:

  سلام خسته نباشید که انقد بی ریا وبدون کلک به مردم خدم رسانی میکنید من 41 سال دارم وتجربه 10 ساله در زمینه دکوراسیون داخلی وکابینت دارم ولی سرمایه اندکی دارم ایا شما میتونید راهی رو واسه بنده در نظر بگیرید خواهشا اگر راهی هست راهنمایی بفرمایید .

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کاری شما باید حداقل مدرک لیسانس یا فوق لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی یا مدرک ielts بالای 6.5 تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. Nn می گوید:

  سلام . من ۳۷ ساله هستم و دارای ۲ مدرک کاردانی علوم آزمایشگاهی. ممنون میشم راهنماییم کنید که بهترین راه برای من برای کشور کانادا از چه طریقیست . آیا لاتاری کانادا هم داریم ؟!

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی برای مهاجرت به کشور کانادا کم هزینه ترین روشها تحصیل و کار هستند که در صورت اخذ مدرک IELTS میتوانید جهت تحصیل و همچنین امتیازات شما برای ویزای کاری کانادا باید محاسبه گردد بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. محمدعلی می گوید:

  سلام. من مدیر تبلیغات و بازاریابی هستم، نزدیک به 12 سال سابقه حرفه ای بعنوان مدیرمسئول و صاحب امتیاز موسسه تبلیغاتی دارم. 37 سالمه و متاهل با دو فرزند. زبان انگلیسیم تعریفی نداره. گرافیست حرفه ای هستم و با چندین نرم افزار گرافیکی بصورت حرفه ای کار می کنم. رزومه بسیار قوی شغلی در زمینه عنوان شده هم دارم.
  راهی مناسب برای مهاجرت به کانادا وجود داره؟ و اگر هست با چه شرایط و مشخصاتی؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی برای مهاجرت به کانادا شما نیازمند اخذ مدرک ielts بوده اید و از طرقی همچون ویزای تحصیلی و یا کاری برای خودتان یا همسرتان میتوانید اقدام فرمایید . بنابراین شرایط شما و همسرتان باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.