بررسی شرایط تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • بررسی تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • اجازه کار ضمن تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • مزیت تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

تحصیل رایگان در آلمان تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

از طریق فرم ارزیابی شما می توانید شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما بعد از بررسی اطلاعات شما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش همواره یکی از مهمترین مسائلی بوده که در سال های اخیر برای دانشجویان وجود داشته است . دانشگاه های آلمان جزو برترین دانشگاه های دنیا محسوب میگردد و دانشگاه های اتریش نیز دارای رتبه ی بسیار بالایی همانند آلمان هستند . تحصیل رایگان در این دو کشور زیبا همواره مورد توجه همگان بوده است و از این رو تعداد زیادی درخواست در سال های اخیر برای این دو کشور ثبت شده است . تحصیل رایگان در این دو کشور برای دانشجویان بین المللی بوده و شامل بیشتر رشته های تحصیلی میگردد . تحصیل رایگان در کشور های آلمان و اتریش را میتوان یکی از راه های مهاجرت شناخت که در اصل سکوی پرتاب شما به اتحادیه اروپا به شمار میرود .

مهاجرت به اتریش و مهاجرت به آلمان نیز در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا این دو کشور شرایط بسیار خوبی برای کار و زندگی دارند . پیشنهاد میگردد قبل از مطالعه این مقاله ویدیو های موجود در این بخش و فایل های صوتی را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران در باب تحصیل در اتریش و تحصیل در آلمان را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در این باب کسب نمایید .

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش و اخذ پذیرش از دانشگاههای رایگان آلمان و اتریش و اخذ ویزای دانشجویی آلمان و اتریش در تخصص وکلا و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور میباشد که با توان و علم کافی در این زمینه میتوانند شما را یاری نمایند .

برای مثال دانشگاه وین جزء صد دانشگاه برتر دنیا است و همچنین است دانشگاه فنی و مهندسی در آلمان نظیر دانشگاه اشتودگارت ، هانوفر و بسیاری از دانشگاههای دیگر. چنانچه مایلید در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش بیشتر بدانید این مقاله را کامل مطالعه فرمایید .اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

video تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

تحصیل در مقاطع مختلف آلمان

بررسی تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

شایسته است به شما عرض کنیم منظور از تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش ، تحصیلاتی است که بسیار ارزان می باشد. دانشگاههای آلمان و اتریش برای تحصیلات از شما هزینه شهریه دریافت نمیکنند و فقط ترمی بین ۱۵۰ الی ۱۳۰۰ یورو هزینه ثبت نام دریافت می کنند و بدین مفهوم که شما برای تحصیل تنها هزینه ی ثبت نام پرداخت می کنید ( حدود سالی ۲ الی ۷ میلیون تومان ) و دیگر شهریه نمی پردازید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

audio تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی دانشجویی در آلمان

اجازه کار ضمن تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

زمانی که شما مشغول تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش هستید اجازه ی کار هم خواهید داشت و معمولا دانشجویان بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار خواهند داشت. در آلمان برای اقدام جهت تحصیلات رایگان شما نیازمد ارائه مدرک آیلتس ۶٫۵  یا مدرک زبان آلمانی B2به بالا هستید اما در اتریش در بسایری از رشته ها شما می توانید به طور رایگان و بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی تحصیل کنید. کافی است مدارک خود را به طور صحیح آماده نموده و از مشاوره صحیح برخوردار باشید و آنها را پست فرمایید تا دانشگاه به شما پاسخ دهد. اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

تحصیل رایگان در آلمان و اتریش و اخذ پذیرش از دانشگاههای رایگان آلمان و اتریش و اخذ ویزای دانشجویی آلمان و اتریش در تخصص مشاوران موسسه حقوقی ملک پور میباشد که با توان و علم کافی در این زمینه میتوانند شما را یاری نمایند .

دانشگاههای اتریش و آلمان دارای این سیاست کلی هستند که دانشجویان در تمام دنیا باید حق تحصیل آزاد و رایگان را داشته باشند لذا شما می توانید هم اکنون جهت تحصیل رایگان در آلمان و اتریش اقدام فرمایید. البته بایستی کلیه ی مدارک خود را ترجمه کرده  و سپس مهر دادگستری و امور خارجه زده و بعد آنها را در سفارت اتریش یا آلمان تایید کنید. اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

audio تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مزیت تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

به دلیل کیفیت بالای تحصیل ،امکانات بسیار بالا در اتریش و آلمان و همچنین هزینه ی رایگان دانشگاهها (تقریبا رایگان ) بسیاری از دانشجویان در سال های اخیر جهت تحصیل رایگان در آلمان و اتریش اقدام کردند.

این کشورها بعد از اتمام دوره تحصیل به شما اجازه می دهند بین یک تا دوسال در این کشورها اقامت داشته باشید و به دنبال کار باشید محض یافتن کار می توانید مشغول به کار شوید و اگر سه سال در اتریش یا آلمان شما کار کرده و مالیات بپردازید از خدمات اقامت بهره مند خواهید شد.

بدیهی است درباب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالات زیادی وجود دارد شما می توانید هر روز سوالات خود را از موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور سوال نموده و همچنین در باب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش مشاوره رایگان دریافت نمایید.

همکاران ما در این موسسات با توجه به آموزش های هفتگی از سوی دفتر ما در اتریش کاملا به روز بوده و اطلاعات دقیقی را در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما ارائه می نمایند. ضمنا موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور این امکان را دارد که تنها برای پذیرش و ویزای شما اقدام کرده و به شما مشاوره صحیح ارائه کند بلکه پس از اخذ ویزاتان در کشور اتریش و آلمان به شما خدمات خاص و بسیار موثری را ارئه نماید.

مقاله مرتبط

لیست دانشگاه های رایگان آلمان

مقاله مرتبط

کار دانشجویی در آلمان

مقاله مرتبط

قوانین تحصیل در آلمان
سخن پایانی در مورد تحصیل رایگان در آلمان

خواهشمندیم توجه فرمایید موسساتی که هیچ گاه در اتریش و آلمان نبوده و یا دانشجویانی که در این کشورها دارای مشکلات مالی هستند با ارائه وعده هایی از مردم مبالغی دریافت کرده و خدماتی را ارائه نمی کنند لذا اطمینان مردم از این جهت سلب گردیده است .تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش موقعیت مناسبی است برای افرادی که قصد ادامه ی تحصیل به صورت رایگان را در خارج از کشور دارند به حساب می آید و البته مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در این دو کشور زیبا نیز امکان پذیر است .باز هم پیشنهاد میکنیم که ویدیوها و فایل های صوتی موجود در این بخش را که به صورت رایگان در باب تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش برای شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .

187 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. محمد گفته:

  سلام من یک پشت کنکوری هستم و هنوز فاقد مدرک تحصیلی زبان هستم و دنبال بورسیه هستم در کشور انگلیس و یا آمریکا به چه چیزهایی نیازمند و چه کار هایی باید انجام دهم

  Rating: 4
  پاسخ
 2. Sadegh گفته:

  سلام من 21 سالمه عمران میخونم میخوام کارشناسی در المان اگه بشه تحصیل رایگان داشته باشم b1 المان هم یه مدت دیگه میگیرم امکان تحصیل رایگان وجود داره و از لحاض نظام وظیفه هم مشکلی ندارم
  میشه یه توضیح بدین
  مرسی

  پاسخ
 3. aysan sbk گفته:

  باسلام وخسته نباشید
  من دخترم، ۲۲ سال سن دارم مجرد هستم دانشجوی مهندسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد تهران شمال ترم ۶ هستم به کلاس های فشرده ی آیلتس می روم و به صورت خصوصی زبان آلمانی را تا سطح B2خوانده ام و الان هم برای امتحان B2 می خوانم سال بعد فارغ التحصیل می شوم
  آیا با این شرایط میتوانم برا ی فوق لیسانس برای آلمان اقدام کنم؟
  هزینه های ارشد دانشگاه های آلمان چقدر است؟
  ویزای دانشجویی و گرفتن پذیرش چقدر زمان ب است

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. مسعود گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی مواد با معدل 13.90 و ارشد معدل 15 از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم.مدرک ایلتس 6.5 هم دارم.امکان پذیرش رایگان برای ارشد مجدد در المان دارم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام معدل و رزومه بسیارمهم است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 5. babak گفته:

  سلام . من ،دیپلم انسانی دارم . فوق دیپلم معماری . لیسانس عمران واز دانشگاه ازاد بدون کنکور میخام ارشد عمران رو تو المان ب صورت رایگان ادامه بدم ایا مشکلی پیش میاد یا ن؟؟

  پاسخ
 6. sina گفته:

  سلام من 18 سالمه امشسال پزشکی شهید بهشتی نیمسال اول روزانه دراومدم و معدل دیپلمم هم 19.88هستش مدرک زبانی هم ندارم می خواستم بدونم من توانایی بورسیه شدن رو دارم با توجه به اینکه در ایران نیز می توانم پزشک شوم

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   شما برای مهاجرت تحصیلی نیاز به مدرک زبان دارید.در صورت اخذ مدرک زبان شرایط مهاجرت تحصیلی را خواهید داشت.

   پاسخ
 7. رضا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید من دارای مدرک کارشناسی در رشته حقوق با معدل ۱۹ به بالا در دانشگاه پیام نور میباشم.
  و مدرک تاافل هم دارم بعلاوه مدرک زبان b2 آلمانی.
  میخواستم ببینم آیا من میتوانم برای مقطع کارشناسی ارشد برای آلمان بورسیه شوم؟؟؟و ضمنا اگر بورسیه شوم زبان تحصیلی من به زبان آلمانی خواهد بود یا انگلیسی؟؟؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   شما شرایط مهاجرت تحصیلی رو دارا میباشید.تحصیل در آلمان به زبان آلمانی است.برای اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. علی مقدسی گفته:

  با عرض سلام.
  بنده 18 سال سن دارم با مدرک دیپلم تجربی با معدل 19 و مدرک آیلتس7 وضع مالی چندان خوبی ندارم.میخواستم بدونم که آیا تحصیل رایگان پزشکی یا دندانپزشکی به زبان انگلیسی در کشور های آلمان یا اتریش میسر می باشد؟ اخذ کمک هزینه های تحصیلی چگونه است؟ لطفا راهنمایی کنید با سپاس فراوان.

  پاسخ
 9. رهاا گفته:

  سلام وقت بخیر .من ۱۷ ساله هستم و معدل سال یازدهمم ۱۹ و۷۸ است وامسال به دوازدهم میرم .
  سپاسگزارم راهنمااییم کنین در کدام کشور می توانم تحصیل رایگان در پزشکی یا دندان پزشکی داشته باشم که بورسیه داشته باشه مدرکش معتبر باشه و امنیت خوبی داشته باشه؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. میترا گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین
  من ۲۱ سالمه و سال دیگه مدرک کارشناسی رشته معماریم رو از دانشگاه آزاد تهران میگیرم و از الان تصمیم گرفتم برای ۲ سال آینده برنامه تحصیل در آلمان رو پیگیری کنم و تازه میخوام زبان آلمانی رو یاد بگیرم. ازونجا که تحقیق کردم تحصیل در آلمان نسبت به کشورای اروپایی دیگه کم هزینه‌تر هست ولی زندگی در اونجا هم هزینه های زیاد خودش رو داره. سوالم اینه که آیا کشور کم هزینه‌تری شبیه به شرایط آلمان هم هست برای تحصیل و بعد زندگی؟ و با این شرایط تحصیلی من برای مدرک ارشد با زبان سطح b2 میشه رایگان تحصیل کرد یا خیر یعنی معدل خیلی مهم هست؟ و در آخر اینکه پروسه مهاجرت چقدر زمان میبره؟ خیلی ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. حمید واله گفته:

  سلام وقت بخیر
  ضمن عرض خسته نباشی خدمت دوستان و کارمندان فهیم موسسه بنده با زحمت توانستم با دفتر وین تماس بگیرم واطلاعات خود را به مشاور شرکت اعلام و ثبت نمایم اما متاسفانه درهنگام توضیح مشاور موسسه تماس قطع شد و نتوانستم جواب سوالات وراهنمایی مشاور رادریافت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید به چه شکل و چگونه می توانم با همان مشاور یا مشاور دیگری تماس بگیرم یا با من تماس گرفته شود ۰۹۱۱۹۳۴۲۷۴۴
  سپاسگذارم از انرژی خوب و مثبت دکتر و همکاران فهیم موسسه
  به امید روزهای خوب و موفقیت برای شما

  پاسخ
 12. محمد گفته:

  سلام
  من یک ترم دیگ مونده تا مدرک لیسانسمو بگیرم در رشته مهندسی صنایع دانشگاه غیرانتفاعی با معدل الف(۱۷.۵۰) میخواستم بدونم میتونم واسه گرفتن بورسیه برای تحصیل به المان و اتریش اقدام کنم لطفا راهنماییم کنید چه کار باید بکنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، مدارک تحصیلی شما و مقطع مورد نظر و …) توسط تیم مجرب ما باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 13. Vahid7sh گفته:

  سلام و عرض ادب دارم خدمت مشاوران محترم.من 19 سالمه و رشته م تجربی هست میخواستم بدونم معدل دیپلم و پیش دانشگاهی باید در چه حدی باشه تا بتونم برم کالج در آلمان ادامه تحصیل بدم؟مدرک آیلتس 7 دارم و روی آلمانی هم دارم کار میکنم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز داشتن مدرک آلمانی در سطح B1 برای شما جهت پذیرفته شدن در دانشگاه رایگان آلمان و اخذ ویزای تحصیلی از اهمیت بیشتری برخوردار است. البته باید اطلاعات جزیی تری از شرایط شما داشته باشیم تا بتوان پاسخ دقیق تری انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. شهریار قاسمی گفته:

  با سلام
  من 23 سال سن دارم و لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم و برای ارشد MBA کنکور دادم احتمال زیاد یکی از پردیس بین الملل دانشگاه های سراسری تهران قبول میشم. دوستم هم لیسانس مهندسی مکانیک داره از دانشگاه تهران و ارشد دانشگاه تربیت مدرس درحال تحصیل هستش، با توجه به اینکه ما از ماه دیگر شروع به یادگیری زبان آلمانی خواهیم کرد، میخواستم بدونم در صورتی که مقاله ی ISI هم بدیم آیا من برای دکترا یا همون DBA بصورت رایگان میتونم نحصیل کنم یا نه در آلمان و دوستم نیز برای یه فوق لیسانس دیگه یا دکترا رایگان در گرایش های مربوط به رشته اش میتونه میتونه تحصیل کنه یا نه.
  مرسی

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. محمد رضا عسگري گفته:

  سلام من دانشجوي سال اخر در رشته مكانيك ساخت وتوليد هستم ودر مسابقات ملي مهارتي فني حرفهاي شركت كردم ولي نتوانستم مقام بياورم ولي چند تا مدرك فني حرفهاي در زمينه رشته خودم دارم مي خواستم بدونم ميتونم از دانشگاه هاي المان پذيرش بگيرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای پذیرش در آلمان باید قبولی دانشگاه سراسری و همچنین مدرک زبان B2 آلمانی را اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. صنم گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالمه و همسرم ۳۳ ساله
  خودم لیسانس معماری دارم معدلم ۱۷.۹۵
  همسرم لیسانس مکانیک معدلشون ۱۵،۲۳
  خواستم ببینم شرایط تحصیل رایگان چه جوریه برای ما؟
  در نظر بگیرید برای فوق میخوایم
  ما یه بچه دو سال و نیم هم داریم

  بیمه ای تعلق میگیره برای بچه؟ هزینه زندگی برای ۳ نفر چند میشه؟

  ممنون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای تحصیل رایگان باید در مقطع تحصیلی مورد نظرتان در دانشگاه های سراسری ایران قبول شده باشید.
   ویزاهای تحصیلی نیاز به مشاور هی کلی دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شمارهی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. الیاس گفته:

  با سلام خدمت استاد ملک پور عزیزوبزرگوار.
  26 سالمه.معدل تقریبا 15 مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود.میخاستم در اتریش پزشکی بخونم مدرک ایلتس هم دارم میگرم.آیا کار مرتبط با رباتیک میشه در اتریش پیدا کرد تا بتونم در حین تحصیل پزشکی خرج و مخارجمو در بیارم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. شیرین گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد سرامیک (متالورژی) در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد هستم. و مسلط به زبان انگليسي هستم. میخوام اگه ممکن باشه برای مقطع دکتری در یکی از دانشگاههای خوب استرالیا بورسیه شوم. متاهل میباشم. و میخوام که همسرم با من همراه باشد. و اگه بشه بعد از تحصیلم اقامت دائم بگیرم هم واسه خودم هم همسرم.
  اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید که در کدامیک از دانشگاههای استرالیا میتوانم بورسیه شوم؟ چه شرایطی و چه مدارکی برای بورسیه شدن باید داشته باشم؟ آیا همسرم میتواند همراهم باشد؟
  خانه، اقامت، کار به چه صورت است؟ چه مقدار پول نیاز داریم و…؟ و توضیحات تکمیلی
  ممنون میشم در اولین فرصت راهنمایی کنید.
  اکر شما کشور بهتر با شرایط بهتر و مناسب تری را پیشنهاد میکنید ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی با شرایطی که فرمودید امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 می باشد که ممکن است بتوانید جهت تحصیل و استفاده از شرایط بورسیه اقدام نمایید. بنابراین شاید بتوان گفت راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. البته پس از فارغ التحصیلی شما شانس بالایی برای گرفتن اقامت خواهید داشت. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین گزینه با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. احسان گفته:

  سلام، لیسانس حقوق دارم، سطح زبان آلمانی B1 . می خوام مجددا در آلمان لیسانس حقوق بخونم. وقت سفارت هم گرفتم البته می دونم که ممکنه خیلی طول بکشه. ولی تو این مدت تصمیم دارم سطح زبان رو تا C2 بالا ببرم و همچنین در آزمون وکالت ایران شرکت کنم. فقط میخواستم بدونم برای اخذ اجازه وکالت نیاز به گذراندن دوره خاصی بعد از لیسانس هست یا خیر؟ متشکرم

  پاسخ
 20. فاطمه هیزمی گفته:

  با عرض سلام آیا مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد تهران برای ادامه در رشته طب ورزشی در آلمان مورد قبول میباشد؟

  پاسخ
 21. علی اکبر توپچی گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم از دانشگاه آزاد تهران آیا لیسانس دانشگاه آزاد برای ادامه در مقطع ارشد از نظر دانشگاه آلمان اعتبار دارد

  پاسخ
 22. عسل گفته:

  سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم من ١٧ سالمه ميرم ١١ هم دارم زبان الماني ميخوانم تا ١ سال ديگه ايلس ميگيرم براي رشته انساني داره المان دانشگاه مجاني؟!

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. مریم نوری گفته:

  سلام من 33 سال دارم کارشناسی فیزیک دانشگاه سراسری با معدل 13 و ارشد زبان دانشگاه آزاد با معدل 16 آگه امکانش هست بگید میشه در صورت داشتن مدرک زبانی برای رشته ی فیزیک اقدام کنم یا نه (با توجه به کمی معدل)

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. شادی گفته:

  سلام من ترم ۲ شیمی کاربردی دانشگاه سراسری هستم با معدل دیپلم ۱۸ و پیش ۱۶/۵ مدرک b1 و ایلس ۶ دارم میخواستم بدونم با این شرایط میتونم واسه آلمان مقطع کارشناسی برم؟ اگه اره چه رشته هایی؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. مهسا گفته:

  سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم برای تحصیل رایگان آلمان امکانش هست مستقیم اقدام کرد یا حتما باید یک سال مجارستان و گذروند؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در صورت داشتن مدرک زبان میتوانید مستقیما اقدام نمایید اما در حال حاضر سفارت آلمان در ایران وقت مصاحبه را بسیار دیر رزرو میکند

   پاسخ
 26. خاطره گفته:

  با سلام روزتون بخير من تلزه ارشد حسابداري مديريتم رو از دانشگاه غيرانتفاعي گرفتم ٢٤ سالمه آيا امكانش هست من اتريش دكتري رو رايگان شروع كنم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 27. پوریا گفته:

  با سلام و تحیات خدمت آقای ملک پور بنده 27 سال سن دارم در حال گذراندن سربازی هستم و یک سال به پایان سربازیم مانده است همچنین مجرد هستم! دارای مدرک لیسانس فیزیک و فوق لیسانس فوتونیک (اپتیک و لیزر) هر دو از دانشگاه دولتی هستم! متاسفانه معدل لیسانسم 13.46 و معدل کارشناسی ارشدم 16.64 هست. بین مدرک لیسانس و فوق لیسانسم فاسله ای نیست و در حال کار کردن روی 3 تا موضوع برای دادن مقاله هستم و در دو مورد آن در حال نوشتن مقاله و فرستادن آنها هستم، همچنین در حال مطالعه زبان انگلیسی برای گرفتن مدرک IELTS هستم! و شرایط مالی ضعیفی دارم! و علاقه مند به تحصیل رایگان در مقطع دکترا در کشور آلمان یا اتریش در رشته خودم هستم! تصمیم دارم در ایران 4 الی 5 سال کار کنم تا هزینه زندگی را در یکی از از این دو کشور بتوانم پرداخت کنم! با این اوصاف آیا شانسی در پذیرش مقطع دکترا یا گرفتن بورس در دانشگاههای یکی از این دو کشور را دارم؟ برای تحصیل در مقطع دکترا در این دو کشور چه چیزهایی لازم است و آیا می توان حین تحصیل کار کرد و هزینه زندگی را حین تحصیل درآورد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 28. mm گفته:

  سلام وقت بخیر
  آیا دانشگاه های آلمان و اتریش مدرک لیسانس دانشگاه های غیرانتفاعی رو برای تحصیل رایگان در مقطع ارشد قبول دارند؟
  با تشکر

  پاسخ
 29. محمد گفته:

  سلام من ۱۸ سال دارم معدل دیپلمم ۱۹.۲۴ هست و به زبان انگلیسی مسلط هستم . زبان المانیم در حد A1 هست و در یادگیری بیشتر هستم .میخواستم بدونم با گذروندن ۲ یا ۳ ترم در دانشگاه امکان نرفتن به کالج یک ساله هست و میشه مستقیم دانشگاه رو شروع کرد یا در هر حال فرقی نمیکنه؟

  پاسخ
 30. علی گفته:

  سلام من رشته متالورژی هستم در یک دانشکده فنی در کارشناسی ناپیوسته تحصیل میکنم 21سالمه و معدلم حدود 15 هستش مدرک زبان ندارم ولی میتونم بگیرم ولی از پشتیبانی مالی بسیار ضعیفی برخوردارهستم بهترین کشور برای پذیرش ارشد کدام است راهنمایی میکنید چون میخواهم یک زبان دیگه غیر انگلیسی رو یاد بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اگر مدرک b2 المانی اخذ نمایید میتوانید برای تحصیل در المان اقدام نمایید اما این پروسه حدود یک تا دوسال زمان بر است .

   پاسخ
 31. محبوبه یعقوبی گفته:

  سلام خسته نباشید من 37 سالمه لیسانس وفوق لیسسانسم از دانشگاه ازاد با معدل بالای17 گرفتم پروانه وکالت ایران دارم زبان انگلیسی تاحد زیادی بلدم و دارم برای ایلتس میخونم یه دختر شانزده ساله دارم که چون پدرش اد دنیا رفته حتما باید همزمان با خودم بیارمش در ایدان حدود 12 میلیون در ماه اجاره میگیرم 120 میلیون هم سرمایه نقدی دارم قصد دارم برای ترجیحا دکتری یا ارشد مجدد اقدام کنم به نظر شما کدوم کشور برای ما مناسبه
  پیشاپیش اد توجه و پاسخ گویی شما بسیار متشکرم پایدار باشید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 32. امیرحسین گفته:

  سلام ببخشید من مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی دارم و معاف از سربازی هستم و تنها 18 سال سن دارم میخواسم بدونم بهترین کشو برای سن من چ کشوریه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر مدرک زبان اخذ نمایید برای بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان میتوانید برای تحصیل اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 33. زانیار.شیخ ویسی گفته:

  سلام.30سالمه ارشد فیزیولوژی ورزش دانشگاه ملی را دارم برای ایا ادامه تحصیل زایگان شامل من هم میشه ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 34. فرید گفته:

  درود و عرض ادب
  وقت بخیر آقای دکتر
  ۳۳ ساله هستم
  لیسانس الکتورنیک صنعتی همراه با ۶ سال کار مرتبط با رشته
  از سال ۹۴ لیسانس رو گرفتم
  و بین فوق دیپلم و لیسانس یه گپ ۸ ساله بود
  سوالی که داشتم اینه که با این شرایط سنی من
  برای ارشد در اتریش یا آلمان امکان ادامه تحصیل هست
  پیشاپیش ممنونم بابت راهنماییتون
  ممنون از سایت

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام به گپ زیاد و مسایل اخیر سفارت های اتریش و المان توصیه نمیشود از این طریق اقدام نمایید . میتوانید برای بررسی دیگر کشورها با کارشناسان مشورت نمایید

   پاسخ
 35. نبات گفته:

  با سلام. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. و زبان انگلیسی تدریس میکنم .
  به حد خیلی کم با زبان المانی اشنا هستم و علاقه دارم که زبان المانی رو در دانشگاه آلمان بصورت رایگان بخونم . ایا برای من امکانپذیره؟

  پاسخ
 36. مصطفی گفته:

  باسلام من ۳۷سالمه متاهل ودارای یم فرزند۷ساله دانشجوی ترم آخرکارشناسی ارشدرشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه آزادهستم اگه بخواهم درمقطع دکترادراتریش ادامه تحصیل بدهم چندمدت پذیرش من طول خواهدکشیدوآیامن میتوانم اقامت دایم اتریش رابگیرم وچه موقع میتوانم خاتواده ام روهم ببرم باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 37. Fateme گفته:

  باسلام و خدا قوت لطفا در مورد تحصیل رشته داروسازی در ترکیه توضیح بفرمایید که آزمون ورودی دانشگاه ها آیا نسبت به کنکور ایران سطحش آسونتره یا سختر؟ یا مثلا اگه بار اول قبول نشیم باید یک ساله دیگه منتظر بمونیم یانه؟از کی و چه سالی اجازه کار به دانشجو میدن؟
  چندین بار با شماره ای ک فرموده بودین تماس گرفتم اما موفق نشدم
  با تشکر.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 38. Fateme گفته:

  سلام وقت بخیر من ۱۹سالمه رشته تجربی و معدل کتبی دیپلمم۴۱\۱۸ هست مسلط به زبان نیستم ،میخواستم شما بفرمایید برای من امکان تحصیل در آلمان یا اتریش در رشته دندان پزشکی با توجه به اینکه زبان بلد نیستم وجود داره؟ و اگر از الان بخوام اقدام کنم حدودا تا کی میتونم وارد دانشگاه بشم؟ آیا امکان اینکه بورس تحصیلی بگیرم و تمامی هزینه ها رایگان باشه برای من وجود داره؟ورود به رشته های دندان یا پزشکی این دانشگاه ها آزمون ورودی داره؟و برای مشاوره با موسسه شما با چه شماره ای تماس بگیریم از ایران .ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدرک زبان برای المان باید داشته باشید . بله ازمون وجود دارد .جهت سایر اطلاعات جزیی تر که در این بخش امکان پذیر نمیباشد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. علی گفته:

  سلام من سال دوم تجربی هستم و میخواستم بدونم که با مدرک قبولی آیلتس میتوان برای تحصیل رایگان در المان اقدام کرد

  پاسخ
 40. Sh گفته:

  با سلام…
  من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه آزاد با معدل تقریبا 18…سال 85 فارغ التحصیل شدم و از اون موقع تا حالا مشغول کار مترجمی هستم و 3 کتاب چاپ شده هم دارم…دارای همسر و دو فرزند…
  خیلی علاقه دارم فوق لیسانس رشته ی creative writing در یکی از دانشگاههای آلمان یا اتریش بخونم(به خاطر شهریه های پایین)…نمی دونم با توجه به این گپ تحصیلی زیاد و سنم که در حال حاضر 36 ساله چنین امکانی برای من وجود داره؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای المان باید مدرک b22 المانی داشته باشید و برای اتریش با مدرک دانشگاه ازاد نمیتوانید اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. Sara گفته:

  سلام وقت بخیر اقای دکتر من ۱۹ سالم هست و دوره کالج رو تو مجارستان گذروندم و قبولی پزشکی رو هم گرفتم و شهریه ترم یک رو هم واریز کردم .میخواستم بدونم امکانش هست تحصیل رایگان در المان داشته باشم بدون اینکه دوباره کالج بخونم .و اینکه زبان المانی رو تازه شروع کردم .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله ممکن است انجام شود باید سطح زبان b2 داشته باشید و با دانشگاه های المان مذاکره کنید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4