تحصیل در نروژ

(تحصیل در نروژ ، وکیل مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل ، مهاجرت و اعزام دانشجو به نروژ ، تحصیل رایگان در نروژ ، اخذ اقامت تحصیلی نروژ ، تحصیل به زبان انگلیسی در نروژ ، تحصیل در نروژ در مقطع لیسانس ، ویزای تحصیلی نروژ ، مهاجرت به کشور نروژ از طریق تحصیل ، فواید و مزیت های تحصیل در نروژ ، تحصیل در نروژ در مقطع فوق لیسانس ، تحصیل در نروژ در مقطع دکترا )
در عصر حاضر دانشجویان بسیاری قصد تحصیل در نروژ و اخذ اقامت این کشور را از طریق تحصیل دارند ، کشور نروژ جزء کشورهای اتحادیه اروپا میباشد که امروزه زبان تدریس خود را در اکثر رشته ها زبان انگلیسی قرار داده است ، نروژ از جمله پنج کشور اروپایی میباشد که کماکان سیستم تحصیلات رایگان را برای شما عزیزان ارائه میدهد بنابراین تحصیل در نروژ رایگان می باشد، نروژ با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوای خاصی که که دارا می باشد نسبت به دیگر کشورها شرایط دشوارتری دارد، همین مساله باعث شده که اکثر دانشجویانی که نروژ را برای ادامه ی تحصیل خود انتخاب مینمایند بیشتر از این کشور به عنوان سکوی پرتاب برای کشورهای دیگر نظیر آمریکا ،انگلستان ،کانادا و … استفاده مینمایند ،البته ناگفته نماند که کشور نروژ بازار کار بسیار مناسبی برای رشته هایی نظیر مهندسی نفت و گاز، مهندسی مکانیک ،برق ،معماری و… دارد و با توجه به نزدیکی این کشور به قطب شمال و شرایط آب و هوایی آن و هم چنین نزدیک بودن به مناطق دریایی نفت خیز فارغ التحصیلان این رشته ها از شرایط کاری مناسبی در این رشته ها در نروژ برخوردار میباشند.
آیا قصد تحصیل در بهترین دانشگاه هایی اروپایی را دارید ؟ آیا تمایل به تحصیل در دانشگاه های رایگان در اروپا را دارید ؟ آیا نیازمند این هستید که وکیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور نروژ در کنارتان باشد قبل از هر اقدامی به شما توصیه میکنیم که با مشاورین موسسه حقوقی ملکپور و دفاتر همکار مشاوره رایگان داشته باشید.

نروژ یکی از مقصدهای تحصیلات عالیه دانشجویان ایرانی در چند سال گذشته بوده است که به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و از مهمتر رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین المللی به ویژه در مقطع دکترا، با استقبال عدیده و گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج از کشور رو به رو شده است ، در این مقاله سعی بر این داریم تا کشور نروژ را از لحاظ تحصیل در دانشگاه های معتبر و همینطور شرایط زندگی دانشجویان در کشور نروژ را مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم در این زمینه قصد داریم تا با استفاده از قوانین موجود بین الملل خصوصی به سوالات زیر پاسخ دهیم، افرادی که قصد تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی من الجمله نروژ را دارند با چه شرایطی روبه رو میشوند؟آیا شخص با مهاجرت تحصیلی میتوانند به اقامت دائم کشور نروژ برسد؟ شرایط کار در حین تحصیل در کشور نروژ چگونه است ؟ آیا کشور نروژ برای ادامه تحصیل مناسب می باشد ؟ آیا تحصیل در نروژ همانند اکثریت کشورها نیازمند مدرک زبان آیلتس می باشد یا خیر ؟ آیا در حین تحصیل درکشور نروژ دانشجو میتواند با خود همراه ببرد ؟ آیا همراه از حق اشتغال به کار در کشور نروژ بهره مند می شود یا خیر ؟ شرایط ویزای تحصیلی درکشور نروژ چیست؟ کشور نروژ از کشورهای اسکاندیناوی محسوب می شود و یکی از کشورهای زیبا در شمال اروپا می باشد ، پایتخت این کشور شهر اسلو می باشد که دانشگاه معتبر اسلو نیز در این شهر واقع شده است ، البته باید این را در نظر داشت که به دلیل پولی شدن سیستم آموزشی کشور سوئد از سال ۲۰۱۱ به بعد برای دانشجویان بین المللی خارج از حوزه اتحادیه اروپا در حال حاضر کشور نروژ و فنلاند به عنوان دو کشور منطقه اسکاندیناوی مقاصد اصلی تحصیلی تعداد کثیری از دانشجویان ایرانی قرار گرفته است حال به طور کلی افرادی که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده اند و تمایل به تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان و البته رایگان اروپا را دارند می توانند با اخذ ویزای تحصیلی شرایط ادامه تحصیل در اروپا من الجمله نروژ را فراهم سازند.
‌تحصیلات‌ دانشگاهی‌ در نروژ در دانشگاه‌ها و مؤ‌سسات‌ آموزش‌ عالی‌ صورت میگیرد که این مراکز تحت نظارت وزارت آموزش و پژوهش می باشند. این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.

فایل های صوتی آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین )در باب تحصیل رایگان در نروژ

audio تحصیل در نروژ

 

audio تحصیل در نروژ

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب رشته هنر دانشگاه نروژ

audio تحصیل در نروژ

فایل های صوتی آقای ملک پور در باب پذیرش دکترا در نروژ

audio تحصیل در نروژ

تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ

تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ به زبان نروژی صورت می پذیرد ، متقاضی پس از ورود به کشور نروژ به فراگیری زبان نروژی می پردازد و پس از یک سال تحصیل در زبان نروژی میتواند شروع به تحصیل در رشته دانشگاهی خود نماید ، از شرایط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی نروژ آنست که دانشجو در ایران در دانشگاههای دولتی و یا آزاد قبولی داشته باشد و حداقل به میزان سی واحد درس پاس نموده باشند ، و فقط در رشتۀ خود شخص و یا رشته های مرتبط با رشتۀ تحصیلی وی میتوان پذیرش را از دانشگاه اخذ نمود ، اما نکته قابل توجه آنست که جهت رشته های مرتبط با علوم پزشکی نمیتوان از دانشگاهها پذیرش اخذ نمود در صورتی که شما متقاضی گرامی علاقمند به تحصیل در کشور نروژ در مقطع کارشناسی می باشید، باید این را بدانید که اکثر رشته های این مقطع در دانشگاه های نروژ به زبان نروژی می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور نروژ برای دانشجویان ایرانی این امکان وجود دارد که بتوانند در اکثریت رشته های تحصیلی مانند هنر ، روانشناسی ، داروسازی ، مدیریت ، بازیگری ، زیست شناسی ، MBA ، رشته های مهندسی مانند مکانیک ، برق و مهندسی پزشکی و … مشغول به تحصیل شوند بنابراین این امکان را برای دانشجویان بیم المللی فراهم می سازد تا بتوانند در رشته دلخواه به تحصیل بپردازند ، البته در برخی از رشته ها در مقطع لیسانس امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد ، دانشجویان در مقطع لیسانس اجازه ۱۰ ساعت کار به صورت پارت تایم در هفته را دارند که با این ۱۰ ساعت کار میتوانند بخشی از هزینه های زندگی خود را ساپورت نمایند ، البته افرادی میتوانند زودتر به کار برسند که علاوه بر مسلط بودن به زبان انگلیسی به زبان نروژی نیز تسلط کامل داشته باشند، امکان اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس خیلی پایین است اما اگر اشخاص از رزومه قوی برخوردار باشند می توانند شانس خود را برای اخذ بورسیه بالا ببرند ، تحصیل در کشور نروژ در مقطع لیسانس به طور متوسط ۳ سال زمان می برد ، برای تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ شما متقاضی گرامی باید دارای مدرک دیپلم ۱۲ ساله و همین طور حداقل یک سال تحصیلات دانشگاهی (یا گذراندن ۳۰ واحد درسی) داشته باشید یا اگر دیپلم ۱۱ ساله داشته باشید باید حتما حداقل دو سال تحصیلات دانشگاهی یا مدرک فوق دیپلم داشته باشید و دارا بودن مدرک زبان IELTS با نمره ۶ آکادمیک یا TOEFL500 باشید .این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های نروژ به زبان نروژی ارائه می شوند البته باید این را در نظر داشت که اکثریت رشته های فوق لیسانس به زبان انگلیسی خواهد بود ، اما دانشجویان کشورهای دیگر می بایست در ابتدا دوره زبان نروژی را که تا یک سال طول می کشد، بگذرانند ، تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ غالبآ به زبان انگلیسی صورت می پذیرد ، و رشته انتخابی مقطع فوق لیسانس در دانشگاههای نروژ میبایست حتمآ یا رشتۀ دوره لیسانس باشد و یا مرتبط با رشته لیسانس باشد و حداقل تعداد شصت واحد از دوره لیسانس وی با رشته انتخابی وی مرتبط باشد ، از مهمترین شرایط برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ داشتن مدرک IELTS آکادمیک با نمرۀ ۶٫۵ می باشد . جهت تحصیل در نروژ به طور قانونی شرط معدل وجود ندارد ، لیکن تجربه چندین ساله ما این موضوع را اثبات کرده که متقاضیانی که معدل بالای شانزده دارند از شانس بسیار بالاتری جهت اخذ پذیرش و ویزای نروژ برخوردار هستند . . دانشجو در حین تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ اجازۀ بیست ساعت کار در هفته را خواهد داشت . تحصیل در دوره فوق لیسانس در نروژ حدود دو سال به طول می انجامد و تحصیل در دوره ی کارشناسی ارشد در نروژ رایگان می باشد البته شما متقاضیان گرامی باید در نظر بگیرید که رایگان بودن تحصیل در نروژ بدین معنا نیست که تحصیلات شما در کشور نروژ ارزان و کاملا رایگان محسوب می شود بلکه کشور نروژ در حال حاضر یکی از گرانترین کشورهای اروپایی محسوب میگردد . این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.

تحصیل در مقطع دکترا در نروژ

تحصیل در مقطع دکترا در نروژ همانند کشورهای اروپایی دیگر به گونه ای شغل محسوب می گردد ، به طوری که دانشجوی دورۀ دکترا در حین تحصیل می تواند حقوق نیز دریافت کند که دریافت حقوق میتوتند از مهمترین مزایای تحصیل در مقطع دکترا باشد و همچنین تحصیل در دوره دکترا در نروژ رایگان می باشد ، طول تحصیل در دوره دکترا در نروژ چهار تا پنج سال میباشد که شما بعد از پایان تحصیلات خود می توانید درخواست اقامت دائم نمایید .
به صورت کلی کشور نروژ برای اشخاصی که مایل به ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی بدون صرف هزینه زیاد را دارند، گزینه ی مناسبی برای اقامت در کشور های اروپایی می باشد.

در ذیل فهرست دانشگاه های معتبر کشور نروژ آمده است :
فهرست دانشگاه های نروژ
دانشگاه نروژی علوم زندگی (UMB)
دانشگاه نروژی علم و صنعت( NTNU)
دانشگاه نروژی آدر ( UiA)
دانشگاه نروژی برگن( UiB)
دانشگاه نروژی اسلو ( UiO)
دانشگاه نروژی استاوانگر(UiS) و دانشگاه ترومسو(UiT)
نهاد های دانشگاهی تخصصی(Specialised university institutions)
مدرسه نروژی مدیریت (BI)
مدرسه نروژی الهیات(MF)
آکادمی نروژی موسیقی(NMH)
دانشکده نروژی علوم ورزشی(NIH)
مدرسه نروژی علوم دامپزشکی
دانشکده معماری و طراحی اسلو(AHO)
موسسه بین المللی هنر
آکادمی بین المللی هنر برگن(KHiB)
آکامی بین المللی هنر اسلو ( KHiO)
کالج های دانشگاهی منطقه ای
کالج دانشگاهی برگن
کالج دانشگاهی بودو
کالج دانشگاهی اسلو
کالج دانشگاهی آکرشوز
کالج دانشگاهی یوویک
کالج دانشگاهی بوسکرود
کالج دانشگاهی فیننمارک
کالج دانشگاهی هارستد
کالج دانشگاهی هدمارک
کالج دانشگاهی ناروویک
کالج دانشگاهی سامی ها
کالج دانشگاهی ولدا
کالج نروژی پلیس(NPUC)
کالج دانشگاهی تلمارک
کالج های خصوصی با مجوز رسمی و سازمانی
دانشکده نروژی فناوری اطلاعات ( NITH)
آکادمیک معلمی (NLA)
کالج کوئین مود
کالج های خصوصی با برنامه های معتبر و دوره ای
دانشکده نروژی رقص ( DNBH)
مدرسه معماری برگن
این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.
اما به طور کلی باید متقاضیان تحصیل در کشور نروژ این را بدانند با توجه به شرایطی که سال های گذشته برای دانشجویان ایرانی در نروژ اتفاق اتفتاد و باعث اخراج ۶۴ دانشجوی ایرانی از کشور نروژ شد ، شرایط تحصیل در کشور نروژ به مراتب نسبت به سال های گذشته برای ایرانیان سخت تر شده است و شاید به راحتی برای ایرانیان ویزای تحصیلی صادر نکند حال شما متقاضیان تحصیل در بهترین کشورهای اروپایی هم تراز با نروژ که هزینه های تحصیل رایگان باشند می توان به کشوری چون اتریش و آلمان اشاره نمود که حتی نیازی به مدرک زبان IELTS ندارد و یا کشورهایی که امکان بورسیه تحصیلی و کمک هزینه زندگی برای شما متقاضیان بالا می باشد کشور ایتالیا است .
حال شما متقاضیان تحصیل در نروژ می توانید قبل از هر اقدام حقوقی ای با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و با مشاورین خبره این موسسه مشاوره رایگان داشته باشید.
امید جلالی فراهانی

Rating: 4
227 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. محمدرضا سبحانی گفته:

  با سلام
  من رشته عمران در دانشگاه ازاد شیراز مشغول به تحصیل هست و ۷۰ واحد هم پاس کردم ایا میتوانم برای کشور نروژ اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که سن مناسبی داشته باشید، می توانید از طریق تحصیل در مقطع لیسانس اقدام کنید اما تضمینی وجود ندارد که واحدهای گذرانده شده را بتوانید تطابق دهید.

   پاسخ
 2. مینا گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی روانشناسی در دانشگاه غیر انتفاعی ایران هستم… در مقطع لیسانس به من که در دانشگاه غیرانتفاعی هستم ویزا تعلق میگیره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما برای تحصیل در نروژ باید از مقطع لیسانس اقدام کنید. کشور نروژ نسبت به ویزای ایرانیان سخت گیری هایی دارد، اما برای اینکه بتوان پاسخ دقیق تری به پرسش شما داد، رزومه شما باید با جزئیات توسط کارشناسان موسسه بررسی شود.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. حسین گفته:

  سلام و عرض ادب بنده 30 ساله و دارای مدرک لیسانس حقوق هستم، خواستم بدونم آیا باشرایط فعلی امکان ادامه تحصیل کارشناسی ارشد حقوق رو تو کشور نروژ دارم؛ چقدر سرمایه لازم هست؟ ضمنا مدرک زبان دارم.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. زهرا گفته:

  با سلام من ٢٣ سالمه و ليسانس مهندسي نفت با معدل ١٤ دارم از دانشگاه سراسري و ايلتس نمره ٧ ميخواستم ببينم با وجود اين معدل براي من شانس گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي نروژ وجود داره يا ن؟ و اگر نتونم از نروژ پذيرش بگيرم از كدوم كشورا ميتونم پذيرش بگيرم ك ب زبان انگليسي تدريس شه؟؟ممنون از راهنماييتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله برای شما امکان تحصیل در نروژ وجود دارد. سایر کشورهای اروپایی و کانادا نیز می تواند برای شما مناسب باشد.

   پاسخ
 5. soheil گفته:

  سلام
  من ۱۷ سالمه و سال دیگ دیپلم میگیرم میخوام میخوام از طریق ویزا تحصیلی مهاجرت کنم
  زبان انگلیسیمم خوبه ولی مدرک ندارم
  برنامه نویسی و طراحی وب بطور پیشرفته بلدم
  میخوام ببینم شرایطش چیه من بتونم قبل از ورود ب دانشگاه مهاجرت کنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. این موضوع بستگی به میزان سرمایه شما خواهد داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. شهرزاد عبدالصمدی گفته:

  ببخشید کسی که ۳۶سال داشته باشه و دیپلم ۱۱ساله از فنی حرفه ای داشته باشه و‌مدرک کاردانی دولتی و کارشناسی ناپیوسه از دانشگاه مدیریت صنعتی علمی کاربردی در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار داشته باشه میتونه برای ویزای تحصیلی نروژ اقدام کنه؟کلا با این سن و گپ تحصیلی شانس ویزا شدن داره؟و بخواد همسر و دختر بچه ۶ساله ش رو با ویرای همراه ببره؟البته ۱۳سال سابقه کار و بیمه مرتبط با رشته ش رو داشته باشه.کلا با این شرایط کدوم کشور مناسب تره و درصد ویرا شدنش بالاتره ک دانشگاه یا کالج رایگان داشته باشه.البته داره زبان میخونه و تا شهریور ایلتس ۵.۵میگیره

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با شرایط اعلام شده توسط شما و با علم به این موضوع که گپ تحصیلی برای تحصیل در نروژ اهمیت دارد، و اینکه هزینه های زندگی در نروژ بسیار بالاست پیشنهاد ما به شما تحصیل در دانمارک می باشد که امکان بردن همراه را نیز برای شما خواهد داشت. مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در دانمارک برای مقطع فوق لیسانس به نمره زبان بالای 6.5 نیاز خواهد داشت مگر اینکه در دوره های زبان شرکت نمایید.
   شرایط تحصیل رایگان نیز متفاوت خواهد بود. سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در اروپا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. michaeil گفته:

  سلام من دانشجوی رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی در دانشگاه غیرانتفاعی هستم ولی از طریق کنکور وارد دانشگاه شدم
  به لحاظ زبان هم میتونم مدرک معتبر بگیرم تا چندماه دیگه…میخواستم بپرسم ممکن هست مشمول تحصیل در نروژ بشم؟
  کلا چه کشوری رو ممکنه بتونم برم؟ یا کلا به این روش اقامت تحصیلی خیلی خوشبین نباشم چون دانشگاه دولتی نیستم؟
  پیشاپیش ممنونم از پاسختون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مدارک دانشگاه های غیر انتفاعی در کشورهای مختلفی دارای اعتبار هستند. ولی ما به منظور ارزیابی شرایط شما برای تحصیل در این کشورها نیاز به دانستن شرایط سنی، میزان سرمایه و سایر موارد مشابه خواهیم داشت. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. ابوالفضل گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده دارای مدرک کارشناسی رادیولوژی با بیش از سه سال سابقه کار در بیمارستان های دولتی
  تقاضا تحصیل در رشته دندان پزشکی یا دارو سازی در کشور نروژ هستم
  شرایط هزینه ای به چه شکل هست؟؟
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 9. سامان گفته:

  سلام و درود
  میبخشید برای ویزا تحصیلی نروژ گپ تحصیلی هم مورد توجه قرار میدن؟
  من ۲ سال به خاطر سربازی و ۳ سال هم به خاطر کار و فراهم کردن هزینه تحصیل از درس دور بودم

  آیا مشکلی پیش نمیاد برای اقدام کردن برای ویزا؟

  سپاس از شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. سال ها سربازی به عنوان گپ مجاز شناخته می شود. گپ تحصیلی زیادی ندارید و می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 10. مهتاب گفته:

  سلام
  من سوالم اینه که اگر بتونم برای نروژ فاند برای دکترا بگیرم، آیا میتونم همسرم رو هم با خودم ببرم؟
  ممنون از راهنمایی های خوبتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. تحصیل رایگان در حال حاضر در کشورهای نروژ، آلمان و چند کشور محدود و عموما به زبان آن کشورها ارائه می شود و امکان بردن همسر و فرزندان خود را در صورت داشتن شرایط اخذ پذیرش به منظور تحصیل رایگان خواهید داشت. شرایطی مانند رزومه علمی و تحقیقاتی قوی، شرایط سنی مناسب، مدرک زبان مورد نیاز و اخذ سوپروایزر جهت پذیرش به همراه پوشش هزینه های زندگی در آن کشور.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 11. Mahdi گفته:

  سلام من دانشجوی سال اخر کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه بیرجند هستم. با یک مقاله ISI و چند مدرک معتبر بین المللی کدوم کشور اروپایی برای تحصیل بهتر ارزان تر است و اینکه چه طور می توان از بورس تحصیلی ان کشور استفاده کرد.ممنون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه کار آسانی نبوده و شرایط خاص خود را دارد. پیشنهاد می شود با توجه به کلی بودن سوالتان جهت بررسی شرایط با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 12. احمد هاشمی گفته:

  باسلام
  بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی و گرایش بازاریابی و صادرات از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران رو دارم و ۳۴ ساله میباشم،کدام دانشگاه و کشور رو شما پیشنهاد میدید که تحصیل در مقطع دکترا رایگان باشه و بتونم همزمان کار کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.