,

تحصیل در بلاروس

تحصیل در بلاروس

در این نوشتار سعی شده راجع به تحصیل در بلاروس اطلاعاتی در اختیار شما قرار بگیرد .مهاجرت تحصیلی به  کشور بلاروس چگونه است ؟ چه دلیلی باعث میشود شخص به دنبال تحصیل در بلاروس باشد ؟ اشخاص در چه مقاطعی میتوانند مهاجرت تحصیلی به  کشور بلاروس داشته باشند؟ تحصیل در بلاروس در کدام رشته ها بیشتر است؟ نکات مثبت مهاجرت تحصیلی به  کشور بلاروس چیست ؟

با مطالعه مقالات موسسه حقوقی ملک پور در سایت موسسه حقوقی ملک پور میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به مهاجرت تحصیلی به  کشور بلاروس را بدست بیاورید  مشاوران موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کافی راجع به مهاجرت تحصیلی به  کشور بلاروس را در اختیار شما قرار میدهند .

تحصیل در بلاروس:

تحصیل در بلاروس در تمام سطوح رایگان است،

سطح توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در یک کشوربسیار به سیستم آموزشی آن بستگی دارد. هر دولت  یک آرایش گروهی حرفه ای در سیستم آموزشی نیازمند است،  تااجازه دهد آن علم، سیاست، صنعت یا کشاورزی به طور منظک رشد کند. و تنها یک سیستم و به طور کامل به تفصیل میتوتند این رشد را ضمانت کند و آن آموزش و پرورش هر کشور میباشد بنابراین ممکن است، با وجود تمام مهارت ها و استعدادهای مردم ، آنها نتوانند بدون یک آموزش نظام مند به اطلاعات و سواد کافی برشند و نیاز است که یک سیستم آموزشی نظام مند اطلاعات را گام به گام در اختیار آنها بگذارد.

در صورتی که شما در حال فکر کردن در مورد تحصیل در بلاروس هستید

این کشور خوشحال است  که دانش آموزان بین المللی در بلاروس از فرهنگ ها و کشورهای مختلف در دانشگاه ارزشمند این کشور در حال تحصیل هستند.

دانشجویان بین المللی در بلاروس به راحتی میتوانند محیط آموزشی خود را پیدا کنند.

دانشجویان بین المللی در بلاروس احساس میکنند که این کشور مانند خانه خودشان است و در هر صورتی از خدمات این کشور در خدمت آنها است.

بلاروس دارای سابقه قوی  انطباق دانشجویان بین المللی را با خود در تمام نیازها و مسائل تحصیلی و حتی غیر علمی است

حضور دانشجویان بین المللی در بلاروس در اعداد به طوری بزرگ اثبات مهمان نوازی و همکاری جامعه با آنها میباشد.

بله. بیش از ۶۰۰۰ دانش آموزان خارجی در موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها در بلاروس در هر سال  مشغول مطالعه اهستند.

در هزینه های عمومی آموزش عالی برای دانشجویان خارجی از ۲۰۰۰-۴۰۰۰ دلار، بسته به موضوع و نهاد میباشد.

همه کالج ها و دانشگاه در بلاروس به عنوان محل اقامت است، که می تواند به دانشجویان بین المللی در بلاروس کمک کند برای به دست آوردن اجازه اقامت و پیدا کردن مسافرخانه.

تحقیقات نشان داده دانشجویان زیادی از کشورهایی چون:

استرالیا، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، بلغارستان، ویتنام، غنا، آلمان، گرجستان، یمن، هند، اردن، ایران، عراق، اسپانیا، اسرائیل، کامرون، چین، کویت، لتونی، لبنان، لیبی، لیتوانی، مقدونیه، مراکش، مولدووا، مغولستان، نپال، نیجریه، پاکستان، فلسطین، پرو، لهستان، روسیه، عربستان سعودی، سوریه، سودان، تاجیکستان، ترکیه، فرانسه، ازبکستان، اوکراین، استونی ، سوئد، سریلانکا، ایالات متحده به بلاروس یرتی تحصیل آمده اند.

استاندارد های آموزشی و پرورشی در بلاروس بیش از حد بالا است  به طوری که شما در همان باز ائل تعجب خواهد کرد از برآورده شدن تمام نیازهای علمی خود زیرا بلاروس دارای همه نوع دانشگاه مانند دانشگاه پزشکی، دانشگاه های فنی، دانشگاه مدیریت، دانشگاه اقتصاد، دانشگاه حمل و نقل، دانشگاه حمل و نقل هوایی و بسیاری دیگر، بنابراین شما فقط دوره مورد نظر خود را انتخاب و به تحصیل بپردازین به شما اطمینان هیچ گونه پشیمانی نخواهند داشت در طول دوره تحصیل در بلاروس

نظام آموزشی کشور بلاروس:

آموزش قبل از مدرسه:

آموزش قبل از مدرسه است اجباری نیست در بلاروس، اما حدود ۷۰٪ کودکان به مهد کودک (در سنین ۱ تا ۲) و مهد کودک (در سنین ۳ تا ۵) قبل از شروع مدرسه میروند

برخی از این  مهد کودک های تخصصی به کار با کودکان  از لحاظ روانی جسمی برای کمک به حسن  معاشرت آنها میپردازند.

این دوره شامل یک شبکه از موسسات پیش دبستانی متفاوت با انواع و مشخصات کار با کودکان. برای کودکان زیر ۶ سال هستند از جمله انواع موسسات پیش دبستانی به عنوان مهد کودک، مدرسه قبل از دبستان، وجود دارد

تحصیلات ابتدایی و متوسطه:

اکثر کودکان در بلاروس در سن ۶ سالگی مدرسه را  شروع میکنند.

همه دانش آموزان باید برنامه درسی آموزش و پرورش ابتدایی تا سن ۱۵ سالگی دنبال کنند، و اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان باید مدرسه بمانند تا آنها تحصیلات دبیرستانی خود را در  سالگی۱۸ به پایان برسانند.

در سن ۱۵ سالگی، دانش آموزان که با موفقیت مقطع ابتدایی را تکمیل کرده اند می توانید به کالج و یا موسسات فنی حرفه ای به منظور تکمیل آموزش مدرسه ای خود (دوره دبیرستان) بروند و بعد از اتمام این دوره آنها یه گواهی تکمیل حرفه ای دریافت میکنند.

پس از اتمام دبیرستان یا موسسات فنی حرفه ای با گواهی حرفه ای به آنها  اجازه می دهند تا تا درخواست به ادامه نحصیل در مقطع دانشگاه را داشته باشند.

دو زبان رسمی در سیستم آموزش و پرورش در بلاروس، روسیه و بلاروس است.

اکثر دختران و پسران که به مدرسه برای اولین بار آمده اند ۶ سال سن دارند. چهار سال اول مدرسه به کسب مهارت های اولیه و عادات نوشتن، خواندن، حساب اختصاص داده شده، تسلط دانش اولیه از طبیعت، جامعه و انسان ؛ کار با اصول بهداشت شخصی و زندگی سالم آشنا می شوند و میپردازند.

هدف اصلی از مدرسه ابتدایی علاوه بر اینکه توسعه فیزیکی و فکری دانش آموزان، خواص اخلاقی و معنوی از یک شخصیت است ، بلکه شامل تشکیل علاقه پایدار کودکان به مطالعات میباشد. مدرسه ابتدایی و متوسطه جلوتر است، که به آموزش به  افراد در زمینه چرخه و اجتماعی انسان دوستانه (زبان و ادبیات بلاروس و روسیه، زبان خارجی، تاریخچه بلاروس و تاریخ جهان، انسان و جامعه)، طبیعی و چرخه علمی (ریاضیات، انفورماتیک، جغرافیا، زیست شناسی، فیزیک، شیمی) و چرخه زیبایی (موسیقی، هنرهای زیبا، فرهنگ هنری جهان)، تربیت بدنی و آموزش و پرورش نیروی کار میپردازد.

اصول تداوم و توالی اجازه دانش آموزان از یک مرحله به یک مرحله بعدی جایگزینی میشود برای اینکه دانش خود را ادامه دهد. به هر حال، سیستم ارزیابی  درجه ۱۰ از دانش چند سال پیش به منظور افزایش رویکرد فردی به دانش آموزان و دانشجویان جایگزین مقیاس  درجه ۵ شد.

موسسات آموزش متوسطه عمومی مجاز به راه اندازی کلاس های gymnasia، کلاس های با موضوع مورد مطالعه ، به معرفی افراد اختیاری و دوره ها، برای برگزاری حفظ، تحریک و انواع دیگر از کلاس های میباشند. معرفی مولفه مدرسه برنامه درسی مجاز به آموزش در کلاس های ورزشی میپردازد.

 دوره فنی و حرفه ای :

آموزش حرفه ای یکی از لینک های مهم نظام آموزشی ملی واجد شرایط آموزش دانش آموزان است. بیش از ۲۴۰ موسسات آموزشی متعلق به بخش (شامل ۲۳۵ دولتی و ۷ خصوصی هستند). آنها عبارتند از مدارس حرفه ای، کالج ها و سالن سخرانی حرفه ای که در آن آموزش بیش از ۳۰۰ حرفه انجام شده است.

آموزش متوسطه ویژه:

آموزش متوسطه ویژه (آموزش حرفه ای ثانویه) با هدف ارائه جمهوری با کارکنان واجد شرایط. آموزش دانش آموزان در موسسات آموزشی متوسطه ویژه دولت (مدارس فنی، کالج ها، مدارس متوسطه، کالج هنر، سالن تربیت بدنی-کالج هنر، زبانی سالن تربیت بدنی-کالج، کالج های حرفه ای و …) در بیش از ۱۵۰ شغل و حرفه همه brunches اقتصاد ملی انجام شده است.

آموزش عالی در جمهوری بلاروس:

در مجموع ۵۵ موسسه آموزش عالی، که ۴۵ دولتی، ۱۰ خصوصی و ۲ توسط سازمان های مذهبی اجرا میشود ، وجود دارد. که آم.زش در این مکان ها به اقتصاد کشور کمک کرده است .

۳ شکل یادگیری در بلاروس موسسات آموزش عالی در دسترس هستند. یادگیری تمام وقت گسترده ترین و در بزرگترین تقاضا با ۲/۳ از دانش آموزان است. کمتر از ۱٪ از دانش آموزان با استفاده از فرم شب از یادگیری و بیش از ۳۵ درصد از دانش آموزان توسط مکاتبات یاد بگیرند.

ترکیبی از اشکال مختلف آموزش پذیرفته شده است، به طوری که در حال یادگیری در برنامه درسی است. بهره وری از هر نوعی از یادگیری است که توسط کارکنان آموزش برجسته واجد شرایط از جمله تعداد زیادی از نامزدها و پزشکان از علم، دانشیار و استاد را تضمین شده است.

آموزش بلاروس در میان دانشجویان خارجی محبوب است. پنجاه و یک نهاد ارائه خدمات آموزش و پرورش به خدمات به  شهروندان خارجی میپرذازند. هزینه های آن توسط نهادهای آموزش و پرورش خود را با توجه به هر حرفه ای مطابق با نرخ بین المللی در جامعه است.

حدود ۱۳۰ اتباع خارجی  به انجام دوره های کارشناسی ارشد در موسسات تحقیقاتی بلاروس و موسسه آموزش عالی در هر سال میپردازند.

بلاروس  دارای یکی  از بالاترین نسبت دانشجو به جمعیت در اروپا است. سیستم آموزش عالی در بلاروس به عنوان یک سیستم آموزشی  معتبر با توجه به کیفیت بالا و قیمت آن دیده است.

جهت تعیین وضعیت پایه علمی متقاضیان، فقط از متقاضیان رشته های پزشکی(انگلیسی) و دندانپزشکی(انگلیسی)، معمولا یک امتحان ورودی ساده از دروس زیست، شیمی و زبان انگلیسی به عمل می آید. در صورت عدم آمادگی و یا عدم تسلط به زبان، بهتر است اینگونه دانشجویان در  دوره ی ۹ ماهه کالج روسی یا انگلیسی شرکت نمایند.

دانشجویان بعد از گذراندن دوره ۹ ماهه کالج زبان (پاتفک) و انجام امتحان پایان دوره در شهریور ماه و با انجام یک امتحان ورودی (مشابه دانشجویان انگلیسی زبان) ودر صورت قبولی، وارد رشته مورد نظر خواهند شد.

نکته: کسانی که به زبان روسی تحصیل نمایند در بلاروس و بعضی کشورها، موقعیت بهتری خواهند داشت و در ایران هم در مراکزی خاص از دانشجویان فارغ التحصیل و آشنا به زبان روسی استفاده می گردد.

چهار نوع اصلی از موسسات آموزش عالی ، که به صورت خصوصی یا دولتی وجود دارد:

دانشگاه کلاسیک

Profile university or academy آکادمی حرفه ای

موسسات اموزشی

کالج عالی

بیشترین دوره ها به مدت ۵ سال اجرا شده  و دانش آموزان میتوانند این دوره ها را به صورت تمام وقت / شبانه یا به صورت مکاتبه ای انتخاب کنند.

کمک های مالی برای دانشجویان تمام وقت در دسترس هس و کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان بسیار با استعداد تعلق می گیرد.

تمام موسسات آموزش عالی توسط وزارت آموزش و پرورش در بلاروس اداره می شود.

در ماه می ۲۰۱۵ بلاروس به رسما فرآیند بولونیا پیوست (منطقه آموزش پرورش سظح بالا اروپایی)

کالج عالی بلاروس شامل:

کالج عالی ارتباطات دولت مینسک

کالج عالی حمل و نقل هوایی  ازدولت  Minsk

کالج ایالتی رادیو از دولت Minsk

دانشگاهای کلاسیک بلاروس شامل:

دانشگاه ایالتی Baranavichy

دانشگاه  دولتی برست (پوشکین)

دانشگاه دولتی هومیل (Francysk Skaryna)

دانشگاه دولتی هرودنا (Yanka kupala

دانشگاه ایالتی Mogilev

دانشگاه Palessie دولتی Pinsk از ، برست Voblast

دانشگاه دولتی پولوتسک Navapolatsk ، Vitsebsk Voblast

دانشگاه دولتی Vitsebsk (PM Masherau)

آکادمی حرفه ای بلاروس:

آکادمی نظامی از جمهوری بلاروس- مینسک

وزارت آکادمی داخلی جمهوری بلاروس-مینسک

آکادمی حرفه ای – هنرهای

آکادمی دولتی فرهنگی هنر-مینسک

آکادمی دولتی موسیقی-مینسک

آکادمی کشاورزی

آکادمی دولتی دامپزشکی

موسسات آموزشی در بلاروس:

موسسه تجاری مدیریت- مینسک

موسسه فعالیتهای کسب و کار – مینسک

موسسه Palimentarism و کسب و کار – مینسک

موسسه مالی

موسسه – کنترل اضطراری

موسسه مهندسی وزارت کنترل اضطراری هومیل

موسسه – علوم اجتماعی

موسسه (AM Shyrokаu) دانش بنیان – مینسک

موسسه علوم انسانی بین المللی و اقتصاد – مینسک

موسسه بین المللی روابط کار و اجتماعی – مینسک

موسسه شخصی زنان-مینسک

. بیش از ۶۰۰۰ دانش آموزان خارجی در موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها در بلاروس در هر سال به تحصیل میپردازند.

هزینه های عمومی آموزش عالی برای اتباع خارجی از ۷۰۰-۳۵۰۰ دلار، بسته به موضوع و نهاد میباشد.

کمک هزینه تحصیلی :

متاسفانه  هیچ هزینه تحصیلی و یا کمک های مالی موجود برای دانشجویان خارجی در بلاروس وجود ندارد.

همه متقاضیان باید هزینه های خود را خود پرداخت کنند. اما در کل هزینه تحصیل و زنزگی دز بلاروس خیلی کم و ارزان است.

دانشگاهای بلاروس:

دانشگاه های علوم پزشکی:

دانشگاه ایالتی پزشکی ویتبسک

دانشگاه ایالتی پزشکی Grodno

دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel

دانشگاه علوم پزشکی دولتی بلاروس

دانشگاه های فنی در بلاروس:

دانشگاه فنی ملی بلاروس

دانشگاه فنی دولت بلاروس

دانشگاه انفورماتیک و Radioelectronics

دانشگاه دولتی فنی برست

دانشگاه هومیل دولت فنی (PV Sukhoy)

دانشگاه فنی دولت ویتبسک

دانشگاه کشاورزی بلاروس:

دانشگاه دولتی ارضی فنی

دانشگاه کشاورزی دولت Grodno

دانشگاه اقتصاد بلاروس:

دانشگاه اقتصاد دولت بلاروس

تجارت و اقتصادی دانشگاه بلاروس

دانشگاه های دیگر:

دانشگاه ورزشی

دانشگاه ایالتی فرهنگ و هنر بلاروس

دانشگاه ایالتی حمل و نقل بلاروس

دانشگاه غذایی دولت Mahilyow

آکادمی دولتی دامپزشکی vitsebsk

دوره های روسی و انگلیسی :

:۱ پزشکی عمومی (ENGLISH)

۲: دندانپزشکی (ENGLISH)

۳: داروسازی (ENGLISH)

۴: پرستاری (روسی)

۵: مهندسی کامپیوتر (ENGLISH)

۶: اقتصاد (ENGLISH)

۷: مدیریت بازرگانی (ENGLISH)

۸: هوانوردی فنی و مهندسی (روسی)

MBA 9:روسی

۱۰: مدیریت (روسی)

۱۱: فناوری اطلاعات (ENGLISH)

۱۲: روابط بین الملل   (روسی)

RADIO11: فن آوری (روسی)

۱۳: مهندسی برق (روسی)

۱۴: دوره مقدماتی

۱۵: مخابرات (ENGLISH)

۱۶: قانون (ENGLISH)

۱۷: گردشگری (ENGLISH)

۱۸: مدیریت هتل داری (ENGLISH)

دوره های زبان در بلاروس:

دوره زبان در بلاروس: (کالج)

مدت زمان: ۱۰ ماه

متوسط دستورالعمل: انگلیسی به روسی

ثبت نام برای یک سال، خوابگاه به مدت یک سال، بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه: ۳۵۰۰ $

شهریه کامل سال اول ۳۳۵۰ $

دوره های زبان در بلاروس: (دانشگاه)

مدت زمان: ۱ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی به روسی

شهریه: ۲۳۹۰ $

یک سال اسکان هزینه: ۶۰۰ $

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه: ۴۵۴۰ $

شهریه در بلاروس:

پزشکی عمومی (MBBS، MD):

مدت زمان: ۶ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۴۳۰۰ $ / سال

اسکان در هزینه: ۸۰۰ $ / سال

بیمه، ویزا، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه: ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه: ۶۶۵۰ $

۲،۳،۴،۵،۶ سال: ۵۲۷۰ $ / سال (شامل محل اقامت )

۲: علوم کامپیوتر

مدت زمان: ۴ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۴۲۰۰ $

اسکان: ۳۶۰ $

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه: ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه: ۶۱۱۰ $

۲،۳،۴ سال: ۴۵۰۰ $ / سال (شامل محل اقامت)

۳: فن آوری اطلاعات

مدت زمان: ۴ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۴۲۰۰ $

اسکان: ۳۶۰ $

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه و: ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه ب: ۶۱۱۰ $

۲،۳،۴ سال: ۴۵۰۰ $ / سال (شامل محل اقامت)

۴: دندانپزشکی

مدت زمان: ۵ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۴۸۰۰ $ / سال

اسکان در هزینه: ۷۲۰ $ / سال

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه و: ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه ۷۰۷۰ $

۲،۳،۴،۵،۶ سال: ۵۷۲۰ $ / سال (شامل محل اقامت)

۵: MBA

مدت زمان: ۲ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۳۴۵۰ $

اسکان: ۷۲۰ $

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه: ۱۵۵۰ $

شهریه سال اول: ۵۷۲۰ $

۲سال: ۴۱۷۰ $ / سال (محل اقامت فراگیر)

۶: مهندسی کامپیوتر (کارشناسی ارشد)

مدت زمان: ۲ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۴۳۰۰ $ / سال

اسکان: ۶۰۰ $ / سال

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه و: ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه: ۶۴۵۰ $

۲ سال: ۴۹۰۰ $ / سال (شامل محل اقامت یک ساله)

۷: داروسازی

مدت زمان: ۵ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۳۶۰۰ $

اسکان در هزینه: ۸۰۰ $ / سال

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه و: ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه: ۵۹۵۰ $

۲،۳،۴،۵،۶ سال: ۴۴۰۰ $ / سال (شامل محل اقامت)

۸: دوره مقدماتی (انگلیسی به زبان روسی)

مدت زمان: ۱۰ ماه

متوسط دستورالعمل: انگلیسی به روسی

ثبت نام برای یک سال، خوابگاه به مدت یک سال، بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه و: ۳۵۰۰ $

۹: قوانین بین الملل

مدت زمان: ۴ سال

متوسط دستورالعمل: انگلیسی

شهریه: ۴۲۰۰ $

اسکان: ۳۶۰ $

بیمه، بازرسی پزشکی، حمل و نقل، هزینه ثبت نام، ترجمه و: ۱۵۵۰ $

سال اول شهریه: ۶۱۱۰ $

۲،۳،۴ سال: ۴۵۰۰ $ / سال (شامل محل اقامت)

هزینه های عمومی آموزش عالی برای اتباع خارجی از ۱۶۰۰-۱۹۰۰ یورو، بسته به موضوع و نهاد مورد نظر آنها

دوره های TECHINICAL شهریه – ۱۹۰۰ یورو در سال

مدیریت شهریه – ۱۷۰۰ یورو در سال

دیگر دانشکدها شهریه – ۱۶۰۰ یورو

 شرایط پذیرش:

. گواهی مقطع  متوسطه ، دیپلم پیش دانشگاهی (برای مقطع کارشناسی و یا دوره مقدماتی)

برای مقطع کارشناسی ارشد یا PG مدرک کارشناسی مورد نیاز است

کپی اسکن گذرنامه (کپی رنگی)

مبلغ ارزیابی پردازش

زمان پردازش ۲ هفته است

آیلس یا تافل مورد نیاز نیست

کپی پاسپورت و شناسنامه

فقط در صورتی ثبت نام خارجی ها پذیرفته است که توسط اداره مهاجرت مدارک تایید شده باشد.

با ارسال مدارک بالا و اخذ پذیرش از دانشگاه شما میتوانید برای اخذ ویزای تحصیلی افدام کنید .

مدارک مورد نیاز برای ورود:

. هزینه دانشگاه. (نشان دادن پول در فرودگاه)

آزمایش سل و دیگر آزمایش های پزشکی. (تاییدیه اصلی همرا مهر آزمایشگاه )

. گزارش HIV بر روی کاغذ جداگانه نباید با دیگر گزارش پزشکی باشد

. اصل گواهینامه دوره متوسطه و ریز نمرات

شناسنامه و گذرنامه

  1. عکس شش در چهار

همه اسناد ذکر شده در بالا باید گواهی محضری و توسط دولت بلاروس تایید شود.

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما در مهاجرت تحصیلی به کشور بلاروسکمک کرده باشد.

اگر شما هم خواهان تحصیل در بلاروس  هستید وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور که از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور می باشد میتوانند شما را یاری دهند  همچنین با مراجعه به سایت حقوقی ملک پور در https://malekpour.ir/  اطلاعات دیگری راجع به تحصیل در کشورهای دیگر کسب کنید.

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.