اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس ۲۰۱۸ و قوانین جدید آن را در این مقاله بررسی نموده ایم ، آیا با کشور سنت کیتس آشنایی دارید؟ آیا شرایط سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس وجود دارد؟ آیا اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس امکان پذیر است؟ مزایای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس چیست؟ معایب اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس چه مواردی است؟ شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس چیست؟ آیا برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس به تحصیلات دانشگاهی یا مدرک زبان نیاز است؟ آیا با اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس امکان بردن همراهان وجود دارد؟ اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس به چه روش هایی ممکن است؟ مراحل انجام کار به چه صورت می باشد؟ در این مقاله تلاش شده است در ارتباط با اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس و مهاجرت به سنت کیتس و سرمایه گذاری در سنت کیتس اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد، برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما همراه باشید.

کشور سنت کیتس که در آمریکای مرکزی و جنوب شرقی ایالت فلوریدا واقع شده است از کشورهای مستعمره انگلیس محسوب می شد که در سال ۱۹۸۳ به استقلال دست یافت. نام این کشور برگرفته از نام کریستف کلمب، کاشف قاره آمریکا می باشد و به افتخار وی نام گذاری شده است. آب و هوا در این کشور معتدل و مناسب و جمعیت آن بالای ۶۰ هزار نفر اعلام گشته است. از صنایع مهم در کشور سنت کیتس می توان به تولید و صادرات شکر و همین طور صنعت توریسم اشاره کرد. پایتخت کشور سنت کیتس شهر بستر (Basseterre) و واحد پول آن دلار کارائیب شرقی است که به دلار آمریکا وابسته می باشد. زبان رسمی مردم سنت کیتس انگلیسی بوده و دین اکثریت مردم پروتستان می باشد.

با توجه به شرایط مطلوب این کشور برای سرمایه گذاری، بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری در این کشور مشتاق بوده و خواهان آن می باشند. اخذ پاسپورت سنت کیتس از قدیمی ترین برنامه های اخذ پاسپورت می باشد که شرایط مطلوبی را برای علاقه مندان اخذ پاسپورت سنت کیتس فراهم نموده است که با اخذ آن افراد می توانند بدون دریافت ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا و همین طور انگلستان سفر کنند (متقاضیان امکان کار در کشور انگلستان به مدت ۲ سال، بدون نیاز به کارفرما یا شغل ثبت شده را خواهند داشت) هم چنین امکان سفر به کشورهای کانادا و استرالیا با ویزای الکتریکی برای این افراد وجود دارد. به سرمایه گذاران بدون سوء سابقه و خوشنام فرصت دریافت تابعیت و پاسپورت کشور سنت کیتس بر اساس قوانین این کشور اعطا خواهد شد.

زمان انجام پرونده ۳ تا ۴ ماه و زمان اخذ پاسپورت کمتر از ۸ ماه می باشد و فرد پس از اخذ نامه قبولی از دولت می تواند سرمایه گذاری خویش را آغاز نماید. سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس به مدرک زبان و مصاحبه نیاز ندارد و الزامی به داشتن تحصیلات و شرایط سنی خاص نیست هم چنین فرد می تواند در هنگام پردازش پرونده خارج از سنت کیتس باشد و به حضور وی و اقامت در سنت کیتس احتیاجی نمی باشد. با سرمایه گذاری در سنت کیتس فرد می تواند به صورت مادام العمر تابعیت دریافت کند و همینطور شانس وی برای اخذ ویزای مولتی ۱۰ ساله کشور آمریکا افزایش می یابد، هیچ گونه مالیاتی به فرد تعلق نمی گیرد و فرد می تواند برای حضور وابستگان خود (فرزندان زیر ۲۵ سال و والدین بالای ۶۲ سال) اقدام نماید (برای اقدام برای فرزندان بالای ۱۸ سال باید نشان داده شود که این افراد به متقاضی اصلی وابستگی دارند).

افراد برای اخذ پاسپورت سنت کیتس باید علاوه بر مزایا به این نکات نیز توجه نمایند که در این سرمایه گذاری هزینه نسبتا بالایی بدون امکان بازگشت پول از آنها دریافت می گردد و افراد با دریافت پاسپورت دوتابعیتی می شوند (کشور سنت کیتس دو تابعیتی را می پذیرد و نیازی به انکار تابعیت قبلی نیست)، با دوتابیعتی شدن افراد علاوه بر مزیت های آن، دشواری های مربوط به آن نیز مطرح می گردد و افراد شانس انتصاب به مسئولیت های مهم کشوری در ایران را از دست می دهند هم چنین امکان بروز تحولاتی نظیر سلب امتیاز از پاسپورت سنت کیتس وجود خواهد داشت.

برای اقدام برای سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس داشتن شرایطی از جمله سن بالای ۱۸ سال برای متقاضی اصلی، نداشتن هیچ گونه سوء سابقه کیفری، گذراندن معاینات پزشکی و هم چنین اقدام از طریق نمایندگی های رسمی الزامی می باشد.

به طور کلی در کشور سنت کیتس از دو روش می توان سرمایه گذاری نمود:

  • سرمایه گذاری در املاک

افراد می توانند در املاک و مستغلاتی که مورد تایید دولت سنت کیتس می باشد سرمایه گذاری نمایند که این ملک باید حداقل ۳۵۰ هزار دلار امریکا ارزش داشته باشد و هم چنین در یکی از نواحی توسعه یافته قرار گرفته باشد. در پروسه خرید ملک در سنت کیتس باید مبلغ ۳۵ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی، ۱۵ هزار دلار آمریکا برای همسر و هر یک از فرزندان زیر ۱۸ سال به طور جداگانه و ۳۵ هزار دلار آمریکا برای هر یک از افراد بالای ۱۸ سال به دولت این کشور پرداخت شود. کلیه هزینه های دولتی، به جریان انداختن ها و مالیات های متعلقه باید از سوی متقاضی پرداخت گردد. فرد با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می تواند پس از مدت ۵ سال ملک خود را بفروشد و بر اساس قوانین فروش در سال ۲۰۱۲ خریدار بعدی حتما واجد شرایط شهروندی خواهد بود.

 

  • سرمایه گذاری در صنعت شکر

برای سرمایه گذاری در این صنعت و اخذ پاسپورت نیاز به پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار دلار برای متقاضی اصلی، ۲۵۰ هزار دلار برای خانواده هایی با ۳ فرد وابسته (همسر و ۲ فرزند)، ۳۰۰ هزار دلار برای خانواده هایی با ۵ فرد وابسته (همسر و ۳ فرزند)، ۴۰۰ هزار دلار برای خانواده هایی که ۶ فرد وابسته یا بیشتر دارند و ۳۵ هزار دلار به ازای هر فرزند ۱۸ تا ۲۵ سال می باشد که این مبلغ بدون بازگشت است. متقاضی نباید هیچ گونه سابقه کیفری داشته باشد و از وی مدارک معاینه پزشکی و گواهی سلامت دریافت می گردد.

 

مراحل انجام کار برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس عبارت است از:

  • مرحله ۱ در ماه اول (آماده سازی پرونده)

در این مرحله شرکت Bahar Gate LTD تمامی مستندات موجود و امتیازدهی ها را مورد بررسی قرار می دهد، فرم های مربوطه را تکمیل می نماید و برای صدور نامه تائیدیه اولیه از نمایندگی سنت کیتس اقدام می کند. در این مرحله هزینه تکمیل فرم ها بر عهده متقاضی می باشد.

  • مرحله ۲ در ماه دوم و سوم (درخواست شهروندی)

پس از اخذ و تائید مدارک و فایل های دریافتی، تابعیت این کشور و تائیدیه اخذ ملیت برای فرد صادر خواهد شد.

  • مرحله ۳ در ماه سوم و چهارم (درخواست پاسپورت)

برای پاسپورت درخواست داده شده و پاسپورت فرد صادر خواهد شد.

حق الزحمه درخواست از دولت، هزینه خدمات و گذراندن مراحل قانونی که به بررسی سابقه و اعتبار اسناد می پردازد بین ۳۵ هزار دلار آمریکا تا ۵۵ هزار دلار آمریکا (بسته به تعداد افراد تحت پوشش متقاضی اصلی) متفاوت بوده و غیر قابل بازگشت است که بر عهده متقاضی اصلی می باشد.

با توجه به شرایط بسیار مناسب سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس و اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس و هم چنین مزایای مربوط به اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس بسیاری از افراد سالانه برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام می نمایند و از مزایای اخذ پاسپورت این کشور بهره می برند. متقاضی اصلی با دریافت پاسپورت کشور سنت کیتس می تواند برای همراهان و وابستگان خود نیز اقدام نموده و برای اخذ پاسپورت برای آن ها نیز درخواست نماید. به طور کلی در این مقاله در ارتباط با کشور سنت کیتس، سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس، اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس، شرایط و مزایای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس، مراحل انجام کار و نکات مربوط به اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس و …. اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده شد. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در ارتباط با اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس و موارد مربوط به آن با موسسات وکالتی معتبر تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.درصورت تمایل به مشاوره با ما میتوانید با دتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران نیز تماس حاصل بفرمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند گردید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.