, ,

اخذ ویزای کار کانادا

اخذ ویزای کار کانادا

اخذ ویزای کار در کانادا

آیا قصد دارید برای ویزای کاری  کانادا ۲۰۱۸ اقدام کنید ؟ چگونه می توان ویزای کار کانادا  را دریافت کرد ؟  قوانین اخذ ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ را می دانید ؟  آیا با  اخذ  ویزای کار در کانادا  می توان به اقامت دائم کانادا رسید ؟  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ چیست ؟ مهاجرت به کانادا و  کار در  کانادا  برای ایرانیان چه شرایطی دارد  ؟   ایا برای مهاجرت کاری به  کانادا   از مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۱۸ مطلع هستید  ؟ ایا شرایط اخذ ویزای کار کانادا در سال ۲۰۱۸ تغییر پیدا کرده است  ؟ ایا از هزینه ویزای کاری کانادا ۲۰۱۸ مطلع هستید ؟

اینکه از چه طریق می توان ویزای کاری کانادا را اخذ نمود و  مراحل  اخذ ویزای کار کانادا کدامند و ایا با ویزای کاری  کانادا می توان اقامت دائم کانادا  را کسب نمود  ، موضوع  بحث در این مقاله  می باشد . اخذ ویزای کاری کانادا در حال حاضر یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا  می باشد و علاقمندان زیادی دارد .برای کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه اخذ ویزای کار کانادا  و اگاهی از شرایط  کار در  کانادا برای ایرانیان  می توانید  با  موسسه حقوقی ملک پور  تماس گرفته و با وکلا مهاجرت به  کانادا و اخذ ویزای کار کانادا مشورت نمایید .

موسسه حقوقی ملک پور در مقاله ی پیش رو درصدد تبیین کامل ویزای کار کانادا برای شما عزیزان همیشه همراه می باشد. پس از خواندن مقاله ی اخذ ویزای کار در کانادا، بر روند چگونگی اخذ اقامت دائم در کانادا از طریق ویزای کار،آگاه خواهیم شد،البته این موضوع مهم را نیز از نظر دور نگه نداریم که کشور کانادا دارای ایالت های مختلفی است که هرکدام از آنها برای مجوز کار در خود قوانین مخصوصی دارند که جزاً باید به هرکدام مراجعه کرد، فی الحال شرایط کلی و اخذ ویزای کار کانادا و مشترک آن را را بررسی خواهیم کرد.

 

توضیح درباره مهاجرت کاری کانادا

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

 

برنامه ی ویزای کار کانادا، مهاجرت کارآفرینان با مهارت و پتانسیل بالقوه هدف قرار داده تا کسب و کار جدید و نویی را در کانادا به وجود بیاورد که شغل هایی را برای کانادایی ها ایجاد کند و رقابت را در یک مقیاس جهانی به وجود بیاورد.
به جز شهروندان کانادا و مقیمان دائم این کشور، تمامی ساکنین کانادا برای کار کردن در این کشور پهناور به اخذ مجوز کار از کشور کانادا یا به طور مشخص از اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا نیاز دارند.
دلایل بسیاری وجود داردکه چرا کانادا بهترین مکان برای ایجاد کسب و کار است . مزایای کانادا عبارت اند از:
• اقتصاد قوی
• مالیات پایین و هزینه های کسب و کار کم
• برتری پژوهش و نوآوری
• کیفیت بالای زندگی

01 اخذ ویزای کار کانادا

نکاتی پیرامون اخذ مجوز کار در کانادا

 • فعالیت هایی که براساس آن کشور کانادا برای آنها مجوز کار صادر می کند، محدود به فعالیت های خاصی می شوند که از سوی آن دولت اعلام می شود و برای توسعه ی اقتصاد کشور کانادا مفید و ارزشمند می نماید.
  • برای اخذ این مجوز نیاز به شرکت یا کارفرمایی است که شهروند یا مقیم دائم این کشور است.
  • مجوز کار از سوی اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا به صورت موقت صادر خواهد شد که البته قابل تمدید در خاک این کشور خواهد بود
  • ضروری است اداره منابع انسانی و توسعه کانادا تایید کند مجوز کاری را که از سوی اداره مهاجرت صادر می شود اثر منفی بر اقتصاد کانادا نخواهد داشت..
  • برای گرفتن این تاییدیه شغل مورد نظر باید به مدت یک ماه در سه نقطه مختلف کانادا آگهی شود ، اگر افرادی باشند که شهروند کانادا محسوب می شوند و یا اقامت دائم این کشور را دارا می باشند و برای شغل مورد نظر ماب تشخیص داده شو ند   اداره ی مذکور در خواست مجوز آنها را رد خواهد کرد
 • در موارد زیر نیاز به اخذ تاییدیه اداره منابع انسانی و توسعه درکانادا نمی باشد

۱)فعالیت مورد نظر دارای امتیاز های اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی قابل توجهی برای کشور کانادا باشد.
۲)فعالیت مورد نظر جزء فعالیت هایی باشد که یک دانشجوی بین المللی به عنوان اتمام دوره ی تحصیل خود باید آن را بگذراند.
۳)زمانی که شخصی دارای ویزای تحصیلی یا مجوز کار در این کشور باشد، همسران چنین اشخاصی برای دریافت مجوز کار نیاز به تایید این اداره ندارند.
۴)در مواقعی که اشخاص خارجی تحت عناوینی مانند پناهندگی نیاز به حمایت دولت کانادا را داشته باشند.
۵)شغل مورد نظر جزء آن دسته از فعالیت هایی باشد که در معاهده های تجاری بین المللی از آنها حمایت شده است.
۶) فعالیت مورد نظر تحت موافقت نامه های دوجانبه کشور کانادا و دیگر دولت ها قرار گرفته باشد.
* در صورت داشتن شرایط زیر شما می توانید از داخل خاک کانادا برای اخذ مجوز کار اقدام کنید:
! اگر شما دارای مجوز کار مخصوصی هستید و می خواهید برای دریافت مجوز یک نوع فعالیت دیگر از اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا درخواست مجوز کنید، می توانید از داخل خاک کانادا اقدام کنید.
! اگر شما در حال گذراندن مراحل کسب اقامت کانادا هستید و در کانادا ساکن هستید.
! اگر شما دارای اقامت موقت کانادا با اعتبار مدت بیش از شش ماه هستید.
! اگر همسر یا پدر و مادر شما دارای ویزای تحصیل یا مجوز کار در کانادا باشند.
• اگر شما دارای شرایطی باشید که بتوانید بدون ویزا وارد کانادا شوید و فعالیت شما جزء آن دسته مشاغلی باشد که برای اخذ مجوز نیاز به تاییدیه اداره منابع انسانی و توسعه کانادا نباشد، شما می توانید در هنگام ورود به کانادا نیز  برای اخذ مجوز اقدام کنید.
• پس از اخذ مجوز کار از سوی کشور کانادا شما برای ورود به کانادا نیاز به ویزا دارید . د ر اینجاست که مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور در سریع ترین وقت ممکن اقدامات لازم را برای شما فراهم خواهند کرد.
• پس از یکسال از ورود شما به خاک این کشور و شروع به فعالیت تمام وقت در این مدت و پرداخت مالیات به دولت کانادا، می توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید و بعد از چند سال پاسپورت این کشور را دریافت کنید و به عنوان شهروند کانادا در این کشور سکونت کنید.
• فرزندان اشخاصی که مجوز کار در کانادا را دریافت داشته اند می توانند تا پیان دوره ی دبیرستان از آموزش رایگان در مدارس کانادا بهره مند شوند.
• فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کانادا ظرف سه ماه پس از دریافت مدرک خود می توانند درخواست مجوز کار از دولت کانادا را بنمایند.
دو دسته از مشاغل هستند که برای گرفتن مجوز کار در کانادا نیاز به مجوز ندارند و یا پروسه ی مجوز آن به سرعت انجام می شود.
پرستارهایی که سرخانه باشند.
مدیران و تجاری که زیر نظر پیمان های تجارتی آزاد هستند که همانطور که در فوق ذکر شد، این دسته از افراد نیاز به تاییدیه اداره منابع انسانی ندارند.
همچنین افرادی که تحت عنوان بیزینس ویزیتور business visitor وارد خاک کانادا می شوند تحت شرایطی نیاز به اخذ این مجوز ندارند.

سیستم اکسپرس انتری: Express Entry

دولت کانادا مهاجران با مهارت را بر اساس توانایی هایشان به عنوان مقیمان دائم کشور کانادا انتخاب می کند تا در کانادا سکونت کنند و بخشی از اقتصاد کانادا باشند، یک سیستم جدیدی برای مدیریت وجود دارد نشان می دهد چطور افراد بامهارت و تجربه ی کاری درخواست مهاجرت به کانادا را بکنند، این سیستم اکسپرس انتری Express Entry نامیده می شود:
اکسپرس انتری چطور کار می کند:
سیستم اکسپرس انتری برای مدیریت درخواست هایی که برای اقامت دائم کشور کانادا می شودتحت عنوان برنامه های مهاجرتی اقتصاد فدرال مورد استفاده قرار می گیرد:
• برنامه ی اسکیل ورکر فدرال
• برنامه تجارت ماهرانه فدرال
• کلاس تجربه ی کار کانادایی
در زیر به توضیح سیستم امتیاز دهی SKILLED WORKER می پردازیم که بر اساس آن افراد بدون محدودیت در رشته تحصیلی و شغل به با تکیه بر مهارت ها و تخصصشان به صورت آنلاین تقاضا می دهندو اگر پس از بررسی، امتیاز لازم را کسب کنند، می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.
سیستم اکسپرس انتری دو مرحله دارد:
مرحله ی اول: کاندید هایی که قابلیت ورود دارند به صورت آنلاین، پروفایل اکسپرس انتری را تکمیل می کنند:
اطلاعاتی شامل
• مهارت ها،
• تجربه کاری،
• توانایی زبان،
• تحصیلات
• و جزئیات دیگری که برای ارزیابی به ما کمک خواهد کرد.
در این مرحله حداقل امتیازی که برای ورود به استخر باید کسب کنید ۶۷ است؛ شما می توانید این امتیازات را از ۶ طریق به دست آورید:
• از طریق مدرک زبان: حداکثر امتیازی که از این مهارت می توانید کسب کنید ۲۸ امتیاز است که هرچه نمره ی بالاتری کسب کنید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت، کسب این مهارت ضوابط مربوط به خودش را دارد که برای اطلاع از آن می توانید با موسسات حقوقی ملکپور تماس حاصل کنید.
داشتن مدرک زبان فرانسه نیز امتیاز جداگانه ای خواهد داشت.
همچنین توجه داشته باشید که برای ورود به استخر مدرک زبان الزای می باشید، به عبارت دیگر حتی اگر دارای نمره ی کافی را از سایر مهارت ها کسب کنید، بدون مدرک زبان وارد استخر نخواهید شد.
• از طریق تحصیلات: در این مهارت با توجه به مقاطع تحصیلی تان حداکثر تا۲۵ نمره می توانید کسب کنید.
مدارک شما باید مورد تایید اداره ی شهروندی و مهاجرت کانادا باشد.
• از طریق تجربه کاری: در این مهارت با توجه به تعداد سال هایی که کار کردید و در آن درآمد داشتید می توانید حداکثر ۱۵ امتیاز کسب کنید.
• از طریق سن: حداکثر امتیاز این موضوع ۱۲ ، می باشد که از سن ۱۸ سال محاسبه می شود و بالاترین امتیاز را افراد دارای سنین ۱۸تا ۳۵سال کسب می کنند.
• اگر یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و با درآمد در کانادا برای شما موجود باشد ۱۰ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد.
• از طریق گزینه سازگار پذیری که شامل مدرک زبان همسرتان که نمره ی کافی را دریافت کرده باشدو همچنین سابقه تحصیلی شما در کانادا می باشد، سابقه ی کارشما و همسرتان در کانادا، استخدام هماهنگ شده در کانادا و وجود بستگان درجه یک شما در این کشورکه برای هرکدام امتیاز جداگانه ای در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از جزئیات دقیق این امتیازات می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع امتیازات مذکور ۱۰۰امتیاز می باشد که شما باید حداقل ۶۷امتیاز برای استفاده از این روش کسب کنید.
ورود به استخر صدور دعوت نامه ی درخواست برای اقامت دائم را تضمین نمی کند، بلکه برای آن شما باید در مرحله ی دوم امتیاز لازم را کسب کنید.
مرحله ی دوم:
کسانی که در استخر بیشترین امتیاز را آوردند می توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند که ۶۰ روز برای ارائه ی درخواستشان زمان دارند.
حداکثر امتیاز قابل کسب در این مرحله ۱۲۰۰ امتیاز می باشد که ۶۰۰ تای آن تنها مربوط به پیشنهاد کاری در کانادا می باشد و ۶۰۰ تای بعد به خود شخص مربوط می شود.
• عوامل انسانی: در این گزینه افراد از سن، تحصیلات، زبان و تجربه ی کار کانادایی شان با وجو داشتن همسر یا بدون آن امتیازات متفاوتی کسب می کنند.
• عامل مربوط به همسر: در این قسمت افراد می توانند از تحصیلات، داشتن مدرک زبان و کار کانادایی همسرشان، هرکدام امتیازات جزئی ای را کسب کنند.
• تطابق مهارت ها: در این مرحله افراد با ترکیب چند مهارت به صورت جداگانه، امتیاز کسب می کنند؛ برای آگاهی از جزئیات این مهارت ها می توانید با مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع حداکثر هارت های مذکور در این سه گزینه ۶۰۰ امتیاز خواهد شد.
یکسری امتیازات اضافی نیز برای استخدام هماهنگ شده و و نامزدی تعریف شده است که جمع تمام این امتیازات در مرحله ی دوم ۱۲۰۰ امتیاز می باشد.
متقاضیان اقامت دائم کانادا که از این روش استفاده می کنند، تا ۱۲ ماه در این استخر خواهند ماند، و پس از آن در صورت عدم دریافت دعوت نامه باید مجددا برای ورود به استخر پروفایل جدید بسازند.

نتیجه

همانطور که ملاحضه فرمودید اخذ ویزای کار کانادا از طریق مجوز کار یکی از سریع ترین شیوه های مهاجرتی به کانادا می باشد، برای اخذ ویزای کار کانادا این مجوز و اینکه درخواست خود را چطور پر کنید تا اداره منابع انسانی کانادا به شما تاییدیه بدهد حتماً با مشاوران و وکلای برجسته ی بهترین و معتبرترین موسسه حقوقی کشور، تماس حاصل کنید تا با صرف هزینه ی کمتر در اسرع وقت زندگی در کشور پهناور کانادا را تجربه کنید. شما می توانید برای آگاهی از مدارک لازم و موسسات کاریابی و یا اخذ ویزای کار کانادا و کار در کانادا و کاریابی در کانادا و آشنایی با سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری کانادا و راههای مهاجرت به کانادا مقالات مربوط به آن را که در همین سایت موجود می باشد، مطالعه کنید ویا برای اطلاع دقیق تر از آن هم اکنون با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

اخذ ویزای کار کانادا
4.7 (93.33%) 9 votes
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۳۵ نظرات, میانگین: ۳.۶۹ از طریق ۵)
Loading...
50 پاسخ ها
 1. A می گوید:

  با سلام
  لیسانس پزشکی هسته ای از دانشگاه تهران و معدل ۱۸.۲۲ با سابقه کار ۵سال. ۳۰سالمه
  کد رشتم تو مشاغل فدرال ۳۲۱۵میشه
  واسه کانادا شانس موفقیتم چقدره؟
  برنامه فدرال یا استانی
  فرانسه نمیدونم ولی انگیسیم خوبه
  البته چون اطمینان نداشتم ایلتس شرکت نکردم
  با سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. باید شرایط و امتیازات شما برای این نوع ویزا مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم شانس برای شما وجود دارد. برای بررسی امتیازات خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. Mohammad reza می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید . ۲۵ سالمه . دارای مدرک خلبانی هستم . و لیسانس مترجمی زبان هم دارم . بدون سابقه کار هستم میخواستم ببینم ایا راهی وجود داره برای اقامت و کار در کانادا . ممنون میشم اگر اطلاعاتی در اختیارم قرار بدین .

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. ویزای کار کشور کانادا امتیاز بندی می باشد. برای اقدام در خصوص این ویزا امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. ایمان ضیایی می گوید:

  سلام دوستان بنده دیپلم دارم وتخصصم جوشکاری ارگون و برق هستش و مجردم زبانم بد نیست ودارم کاملش میکنم من شرایط ویزای کاردارم یا نه منو مختصر راهنمایی کنید ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای دریافت ویزای کار کانادا امتیازات شما باید مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای این ویزا اقدام کنید. در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. محمدجواد قره چاهی می گوید:

  با سلام
  ممنون آقای دکتر از توضیحات کامل و انرژیهای مثبتتون
  من فوق لیسانس برق قدرت هستم با ۱۲ سال سابقه کار ۳ سال اپراتور پستهای فشار قوی و ۸ سال کارشناس ناظر بر تعمیرات پستهای فشار قوی با ۳۵ سال سن و همسرم ۲۳ سال سن دارند و کارشناس روانشناسی هستن و یه پسر ۹ ماهه.در حال حاضر مدرک زبان ندارم ولی امکان اخذ اون رو در چند ماه آینده دارم.آیا شرایطم برای ویزای کار کانادا خوب هست یا نه. ممنون میشم اگه جواب بدید.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. ویزای کار کشور کانادا دو مرحله دارد و امتیازبندی است که نیاز است به صورت کامل امتیازات شما مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. Nima می گوید:

  سلام من لیسانس الکترونیک هستم ۳۰ساله و ۶سال سابقه کار شرکت نفت دارم مدرک آیلس ۶ همسرم فوق لیسانس IT و کارمند بانک آیا امکان گرفتن ویزای کار کانادا برای ما وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام. برای اخذ ویزای کار کانادا باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای این ویزا اقدام نمایید. پیشنهاد می شود برای محاسبه امتیازات خود توسط وکیل با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. نینا می گوید:

  با عرض سلام بنده لیسانس زیست شناسی دانشگاه آزاد با ۳۵ سال سن با دو سال سابقه کار تدریس بدون بیمه و ۳ سال کارمند بدون بیمه و همسرم مهندس شیمی ۴۰ ساله دارای ۱۵ سال سابقه کار و بیمه به عنوان مهندس شرکت های نفت و آب و فاضلاب هر دو بدون مدرک زبان هستیم از چه طریقا برای مهاجرت اقدام کنیم مناسب تر است

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام. امکان اخذ ویزای کاری کشورهای آلمان و اتریش برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در زمینه سایر روش های مهاجرتی به اطلاعات دقیق تری از شما (میزان سرمایه، سطح زبان و …) نیاز است. پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات جامع با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. منیره پارسیان می گوید:

  سلام.۴۱ سال دارم.دکتری روانشناسی دارم.همسرم فوت شده و یک فرزند پسر ۱۴ سال دارم.برای اقامت کاری شرایط لازم رو برای کسب امتیاز ۶۷ دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید از چه مسیری می تونم به این کشور راه پیدا کنم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   در صورتی که امتیاز مورد نظر را کسب کرده اید امتیازات خود را برای مرحله ی دوم نیز محاسبه نمایید . بعد از محاسبه مرحله ی دوم و کسب امتیاز مناسب با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار در ایران تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. مجتبی بهرامی کشکولی می گوید:

  سلام با تشکر از راهنمایی های سازنده شما اینجا دارای گواهینامه افسر دومی کشتی هستم به عنوان افسر اول بر روی کشتی ها کار میکنم دوست دارم ویزای کار کانادا را دریافت کنم لازم بذکر گواهینامه مورد تایید سازمان جهانی دریانوردی است خواهشمند است اینجانب را راهنمایی کنید

  پاسخ
 9. علی می گوید:

  سلام وقت بخیر
  من برای ویزیت ویزای با دعوتنامه از خواهرم ریجکت شدم امکان درخواست دوباره از طریق ویزای کار یا بیزنس ویزا برای ما وجود دارد؟
  با داشتن دو تا شنگن دوباره سعی کنم به نظرتون جواب میده؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   دلیل رد شدن پرونده شما به چه صورت بوده است ؟ ممکن است نیاز به مشاوره تخصصی برای بررسی پرونده خود داشته باشید . لطفا با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 10. ناشناس می گوید:

  سلام من ٢۵ سالمه کارشناس مامایی هستم ٢ سال سابقه کار مرتبط با رشتم داشتم
  مدرک زبان ندارم
  برای مهاجرت ب کانادا شانسی دارم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام از لحاظ سنی سن شما بسیار مناسب است ولی نیازمند اطلاعات بیشتری از جانب شما هستیم به طور مثال معدل شما چقدر است . قصد مهاجرت از چه طریقی بیشتر در ذهن شما است و … شما میتوانید اطلاعات مربوط به خود را در همین قسمت اعلام یا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. عماد می گوید:

  سلام
  سنم۲۹سال وسابقه کارم،کار درارتفاع هستش حتی مدرک کار در ارتفاع هم دارم آیا ویزای کار در کانادا میتونم بگیرم متاهلم هستم.با تشکر

  پاسخ
 12. شیرین می گوید:

  سلام بنده ۳۶ سال سن دارم و مدرک کارشناسی حسابداری با ۱۶ سال سابقه مرتبط و همسرم ۴۰ سال سن با مدرک کارشناسی کامپیوتر با ۱۶ سال سابقه برای اقامت کاری در کانادا امتیازم چقدر میشه وآیا میتونم اقامت کاری دائم بگیرم . مرسی از راهنماییتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   محاسبه امتیازات شما در این بخش امکان پذیر نیست . شما میتوانید جهت بررسی امتیازات خود برای ویزای کشور کانادا با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 13. مصطفي اقاپور می گوید:

  با سلام
  بنده دارای مدرک مهندسی برق با ٨ سال سابقه کار در پست های برق فشار قوی میباشم و دارای ٣١ سال سن و مجرد میباشم ایا میتوانم جهت اخذ ویزای کانادا اقدام کنم و پیشنهاد شما چیست با تشکر اقاپور

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   اگر شغل و رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز کشور کانادا وجود داشته باشد امکان دریافت ویزای کار برای شما فراهم است . اگر چه نیازمند بررسی دقیق پرونده شما است .

   پاسخ
 14. داریوش راد می گوید:

  درود،بنده ۲۷ سالمه لیسانس برق قدرت،در خال حاضر یک ساله در متروی تهران کار میکنم به عنوان کارشناس،مدرک زبان ندارم،خواهان ویزای کاری،هزینه موردنیاز چقدر میشود!؟لطفا راهنمای

  پاسخ
 15. شهناز می گوید:

  سلام ..قصد مهاجرت به کانادا دارم از طریق شغل همسرم و درخواست ویزای کار.ایا داشتن شغلی تخصصی در رابطه با حفاری کمکی به روند درخواست خواهد داشت

  پاسخ
 16. ام البنین تجددی بهمبری می گوید:

  باسلام اینجانب با۴۱سال سن و دارای مدرک کارشناسی پرستاری بوده،۱۸ سال سابقه کاری وبیمه ممتد دارم که ۱۴ سال درایران باسمت پرستارویژه وسوپروایز دربیمارستان خصوصی ودولتی و۴سال در مرکزنازایی وIVF بیمارستان اینترنشنال سلیمانیه عراق میباشد ودر حال حاضرنیزمشغول به کاردر این مرکزهستم.درضمن مدرک زبان انگلیسی(ایلتس ۵)نیز دارم.ایا اینجانب شانسی برای دریافت اقامت کاری در کانادا رادارم .لطفا ارزیابی نمایید ممنون

  پاسخ
 17. ام البنین تجددی بهمبری می گوید:

  سلام من دارای لیسانس پرستاری و۱۴سال سابقه کاری باسمت پرستاربخش ویژه وسوپروایزردر بیمارستان های خصوصی ودولتی در ایران بوده ودر حال حاضر باسمت سینیور نرس دربیمارستان اینترنشنال سلیمانیه عراق مرکز نازایی وIVFبه مدت ۴سال است که مشغول به کارهستم ودارای مدرک ایلتس ۵ میباشم .ایا برای ویزای کار از طریق دفتر وکالت شما میتوانم اقدام کنم وایا شانسی برای من وجود دارد ؟ درضمن من دارای ۱۸ سال سابقه بیمه ممتد هستم لطفا کمکم نمایید ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   جهت پاسخ به سوال شما نیاز به اطلاعات بیشتری داریم . مثلا نمره سن شما بسیار مهم است یا اینکه کدام کشور را برای مهاجرت انتخاب میکنید بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در چنین مواردی با ما تماس حاصل نموده تا بتونیم بیشتر از جزییات آگاه شده تا شما را بهتر راهنمایی کنیم

   پاسخ
 18. عبدالناصر گل محمدی می گوید:

  سلام بنده دارای لیسانس حسابداری بوده و بازنشسته هستم مدرک آیلتس ۶ هم دارم و میخواهم از طریق ویزای کار یا پناهندگی به کشور کانادا مهاجرت کنم لطفا راهنمائی فرمائید.باتشکر-گل محمدی

  پاسخ
 19. امیر مهدی می گوید:

  سلام.من ارشد فیزیک هستم.۶سال سابقه ی کار رسمی در آموزش و پرورش دارم.سنم ۲۹٫آیا احتمال پیدا شدن کار برای من در کانادا وجود دارد؟در ضمن من جایی شنیدم که برای بعضی رشته ها که امتیاز پایینی دارند باید مدرک زبان فرانسوی داشت تا بتوان در کانادا کار پیدا کرد.این موضوع صحت دارد؟

  پاسخ
 20. mohammad می گوید:

  سلام.
  من و همسرم آرایشگر هستیم و با سابقه بالا
  من ۱۳سال سابقه دارم و همسرم ۲سال
  سن من ۳۳ساله و همسرم ۲۵
  مدارک مورد نیاز رو تقریباً کامل هستیم فقط زبان بلد نیستیم
  مشکل ما فقط زبان است. پیشنهاد شما

  پاسخ
 21. فائقه منصوری زاده می گوید:

  سلام سن همسرم ۴۵ سال است .۱۰ مدرک وزارت کار در رابطه با برق و الکترونیک داردو تمایل به گرفتن ویزای کار و مهاجرت به کانادا را دارد.لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی می گوید:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   پاسخ سوال شما به شرایط متعدد وابسته است بستگی به این دارد که از چه طریقی مهاجرت نمایید و چه امتیازاتی به دست آورید تنها با اثبات سابقه کاری در کهریزک نمیتوان جهت مهاجرت به استرالیا یا نیوزیلند اقدام نمود

   پاسخ
 22. akam abbasi می گوید:

  سلام من لیسانس علوم آزمایشگاهى هستم با سه سال سابقه کار در بیمارستان خواهان ویزاى کار در کشور کاندا مى باشم با تشکر آکام عباسى

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.