اخذ ویزای کار کانادا

اخذ ویزای کار کانادا

آیا قصد دارید برای ویزای کاری  کانادا ۲۰۱۸ اقدام کنید ؟ چگونه می توان ویزای کار کانادا  را دریافت کرد ؟  قوانین اخذ ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ را می دانید ؟  آیا با  اخذ  ویزای کار در کانادا  می توان به اقامت دائم کانادا رسید ؟  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ چیست ؟ مهاجرت به کانادا و  کار در  کانادا  برای ایرانیان چه شرایطی دارد  ؟   ایا برای مهاجرت کاری به  کانادا   از مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۱۸ مطلع هستید  ؟ ایا شرایط اخذ ویزای کار کانادا در سال ۲۰۱۸ تغییر پیدا کرده است  ؟ ایا از هزینه ویزای کاری کانادا ۲۰۱۸ مطلع هستید ؟

اینکه از چه طریق می توان ویزای کاری کانادا را اخذ نمود و  مراحل  اخذ ویزای کار کانادا کدامند و ایا با ویزای کاری  کانادا می توان اقامت دائم کانادا  را کسب نمود  ، موضوع  بحث در این مقاله  می باشد . اخذ ویزای کاری کانادا در حال حاضر یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا  می باشد و علاقمندان زیادی دارد .برای کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه اخذ ویزای کار کانادا  و اگاهی از شرایط  کار در  کانادا برای ایرانیان  می توانید  با  موسسه حقوقی ملک پور  تماس گرفته و با وکلا مهاجرت به  کانادا و اخذ ویزای کار کانادا مشورت نمایید .

موسسه حقوقی ملک پور در مقاله ی پیش رو درصدد تبیین کامل ویزای کار کانادا برای شما عزیزان همیشه همراه می باشد. پس از خواندن مقاله ی اخذ ویزای کار در کانادا، بر روند چگونگی اخذ اقامت دائم در کانادا از طریق ویزای کار،آگاه خواهیم شد،البته این موضوع مهم را نیز از نظر دور نگه نداریم که کشور کانادا دارای ایالت های مختلفی است که هرکدام از آنها برای مجوز کار در خود قوانین مخصوصی دارند که جزاً باید به هرکدام مراجعه کرد، فی الحال شرایط کلی و اخذ ویزای کار کانادا و مشترک آن را را بررسی خواهیم کرد.

 

توضیح درباره مهاجرت کاری کانادا

audio اخذ ویزای کار کانادا

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

video اخذ ویزای کار کانادا

 

برنامه ی ویزای کار کانادا، مهاجرت کارآفرینان با مهارت و پتانسیل بالقوه هدف قرار داده تا کسب و کار جدید و نویی را در کانادا به وجود بیاورد که شغل هایی را برای کانادایی ها ایجاد کند و رقابت را در یک مقیاس جهانی به وجود بیاورد.
به جز شهروندان کانادا و مقیمان دائم این کشور، تمامی ساکنین کانادا برای کار کردن در این کشور پهناور به اخذ مجوز کار از کشور کانادا یا به طور مشخص از اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا نیاز دارند.
دلایل بسیاری وجود داردکه چرا کانادا بهترین مکان برای ایجاد کسب و کار است . مزایای کانادا عبارت اند از:
• اقتصاد قوی
• مالیات پایین و هزینه های کسب و کار کم
• برتری پژوهش و نوآوری
• کیفیت بالای زندگی

01 اخذ ویزای کار کانادا

نکاتی پیرامون اخذ مجوز کار در کانادا

 • فعالیت هایی که براساس آن کشور کانادا برای آنها مجوز کار صادر می کند، محدود به فعالیت های خاصی می شوند که از سوی آن دولت اعلام می شود و برای توسعه ی اقتصاد کشور کانادا مفید و ارزشمند می نماید.
  • برای اخذ این مجوز نیاز به شرکت یا کارفرمایی است که شهروند یا مقیم دائم این کشور است.
  • مجوز کار از سوی اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا به صورت موقت صادر خواهد شد که البته قابل تمدید در خاک این کشور خواهد بود
  • ضروری است اداره منابع انسانی و توسعه کانادا تایید کند مجوز کاری را که از سوی اداره مهاجرت صادر می شود اثر منفی بر اقتصاد کانادا نخواهد داشت..
  • برای گرفتن این تاییدیه شغل مورد نظر باید به مدت یک ماه در سه نقطه مختلف کانادا آگهی شود ، اگر افرادی باشند که شهروند کانادا محسوب می شوند و یا اقامت دائم این کشور را دارا می باشند و برای شغل مورد نظر ماب تشخیص داده شو ند   اداره ی مذکور در خواست مجوز آنها را رد خواهد کرد
audio اخذ ویزای کار کانادا
 • در موارد زیر نیاز به اخذ تاییدیه اداره منابع انسانی و توسعه درکانادا نمی باشد

۱)فعالیت مورد نظر دارای امتیاز های اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی قابل توجهی برای کشور کانادا باشد.
۲)فعالیت مورد نظر جزء فعالیت هایی باشد که یک دانشجوی بین المللی به عنوان اتمام دوره ی تحصیل خود باید آن را بگذراند.
۳)زمانی که شخصی دارای ویزای تحصیلی یا مجوز کار در این کشور باشد، همسران چنین اشخاصی برای دریافت مجوز کار نیاز به تایید این اداره ندارند.
۴)در مواقعی که اشخاص خارجی تحت عناوینی مانند پناهندگی نیاز به حمایت دولت کانادا را داشته باشند.
۵)شغل مورد نظر جزء آن دسته از فعالیت هایی باشد که در معاهده های تجاری بین المللی از آنها حمایت شده است.
۶) فعالیت مورد نظر تحت موافقت نامه های دوجانبه کشور کانادا و دیگر دولت ها قرار گرفته باشد.
* در صورت داشتن شرایط زیر شما می توانید از داخل خاک کانادا برای اخذ مجوز کار اقدام کنید:
! اگر شما دارای مجوز کار مخصوصی هستید و می خواهید برای دریافت مجوز یک نوع فعالیت دیگر از اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا درخواست مجوز کنید، می توانید از داخل خاک کانادا اقدام کنید.
! اگر شما در حال گذراندن مراحل کسب اقامت کانادا هستید و در کانادا ساکن هستید.
! اگر شما دارای اقامت موقت کانادا با اعتبار مدت بیش از شش ماه هستید.
! اگر همسر یا پدر و مادر شما دارای ویزای تحصیل یا مجوز کار در کانادا باشند.
• اگر شما دارای شرایطی باشید که بتوانید بدون ویزا وارد کانادا شوید و فعالیت شما جزء آن دسته مشاغلی باشد که برای اخذ مجوز نیاز به تاییدیه اداره منابع انسانی و توسعه کانادا نباشد، شما می توانید در هنگام ورود به کانادا نیز  برای اخذ مجوز اقدام کنید.
• پس از اخذ مجوز کار از سوی کشور کانادا شما برای ورود به کانادا نیاز به ویزا دارید . د ر اینجاست که مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور در سریع ترین وقت ممکن اقدامات لازم را برای شما فراهم خواهند کرد.
• پس از یکسال از ورود شما به خاک این کشور و شروع به فعالیت تمام وقت در این مدت و پرداخت مالیات به دولت کانادا، می توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید و بعد از چند سال پاسپورت این کشور را دریافت کنید و به عنوان شهروند کانادا در این کشور سکونت کنید.
• فرزندان اشخاصی که مجوز کار در کانادا را دریافت داشته اند می توانند تا پیان دوره ی دبیرستان از آموزش رایگان در مدارس کانادا بهره مند شوند.
• فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کانادا ظرف سه ماه پس از دریافت مدرک خود می توانند درخواست مجوز کار از دولت کانادا را بنمایند.
دو دسته از مشاغل هستند که برای گرفتن مجوز کار در کانادا نیاز به مجوز ندارند و یا پروسه ی مجوز آن به سرعت انجام می شود.
پرستارهایی که سرخانه باشند.
مدیران و تجاری که زیر نظر پیمان های تجارتی آزاد هستند که همانطور که در فوق ذکر شد، این دسته از افراد نیاز به تاییدیه اداره منابع انسانی ندارند.
همچنین افرادی که تحت عنوان بیزینس ویزیتور business visitor وارد خاک کانادا می شوند تحت شرایطی نیاز به اخذ این مجوز ندارند.

سیستم اکسپرس انتری: Express Entry

دولت کانادا مهاجران با مهارت را بر اساس توانایی هایشان به عنوان مقیمان دائم کشور کانادا انتخاب می کند تا در کانادا سکونت کنند و بخشی از اقتصاد کانادا باشند، یک سیستم جدیدی برای مدیریت وجود دارد نشان می دهد چطور افراد بامهارت و تجربه ی کاری درخواست مهاجرت به کانادا را بکنند، این سیستم اکسپرس انتری Express Entry نامیده می شود:
اکسپرس انتری چطور کار می کند:
سیستم اکسپرس انتری برای مدیریت درخواست هایی که برای اقامت دائم کشور کانادا می شودتحت عنوان برنامه های مهاجرتی اقتصاد فدرال مورد استفاده قرار می گیرد:
• برنامه ی اسکیل ورکر فدرال
• برنامه تجارت ماهرانه فدرال
• کلاس تجربه ی کار کانادایی
در زیر به توضیح سیستم امتیاز دهی SKILLED WORKER می پردازیم که بر اساس آن افراد بدون محدودیت در رشته تحصیلی و شغل به با تکیه بر مهارت ها و تخصصشان به صورت آنلاین تقاضا می دهندو اگر پس از بررسی، امتیاز لازم را کسب کنند، می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.
سیستم اکسپرس انتری دو مرحله دارد:
مرحله ی اول: کاندید هایی که قابلیت ورود دارند به صورت آنلاین، پروفایل اکسپرس انتری را تکمیل می کنند:
اطلاعاتی شامل
• مهارت ها،
• تجربه کاری،
• توانایی زبان،
• تحصیلات
• و جزئیات دیگری که برای ارزیابی به ما کمک خواهد کرد.
در این مرحله حداقل امتیازی که برای ورود به استخر باید کسب کنید ۶۷ است؛ شما می توانید این امتیازات را از ۶ طریق به دست آورید:
• از طریق مدرک زبان: حداکثر امتیازی که از این مهارت می توانید کسب کنید ۲۸ امتیاز است که هرچه نمره ی بالاتری کسب کنید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت، کسب این مهارت ضوابط مربوط به خودش را دارد که برای اطلاع از آن می توانید با موسسات حقوقی ملکپور تماس حاصل کنید.
داشتن مدرک زبان فرانسه نیز امتیاز جداگانه ای خواهد داشت.
همچنین توجه داشته باشید که برای ورود به استخر مدرک زبان الزای می باشید، به عبارت دیگر حتی اگر دارای نمره ی کافی را از سایر مهارت ها کسب کنید، بدون مدرک زبان وارد استخر نخواهید شد.
• از طریق تحصیلات: در این مهارت با توجه به مقاطع تحصیلی تان حداکثر تا۲۵ نمره می توانید کسب کنید.
مدارک شما باید مورد تایید اداره ی شهروندی و مهاجرت کانادا باشد.
• از طریق تجربه کاری: در این مهارت با توجه به تعداد سال هایی که کار کردید و در آن درآمد داشتید می توانید حداکثر ۱۵ امتیاز کسب کنید.
• از طریق سن: حداکثر امتیاز این موضوع ۱۲ ، می باشد که از سن ۱۸ سال محاسبه می شود و بالاترین امتیاز را افراد دارای سنین ۱۸تا ۳۵سال کسب می کنند.
• اگر یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و با درآمد در کانادا برای شما موجود باشد ۱۰ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد.
• از طریق گزینه سازگار پذیری که شامل مدرک زبان همسرتان که نمره ی کافی را دریافت کرده باشدو همچنین سابقه تحصیلی شما در کانادا می باشد، سابقه ی کارشما و همسرتان در کانادا، استخدام هماهنگ شده در کانادا و وجود بستگان درجه یک شما در این کشورکه برای هرکدام امتیاز جداگانه ای در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از جزئیات دقیق این امتیازات می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع امتیازات مذکور ۱۰۰امتیاز می باشد که شما باید حداقل ۶۷امتیاز برای استفاده از این روش کسب کنید.
ورود به استخر صدور دعوت نامه ی درخواست برای اقامت دائم را تضمین نمی کند، بلکه برای آن شما باید در مرحله ی دوم امتیاز لازم را کسب کنید.
مرحله ی دوم:
کسانی که در استخر بیشترین امتیاز را آوردند می توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند که ۶۰ روز برای ارائه ی درخواستشان زمان دارند.
حداکثر امتیاز قابل کسب در این مرحله ۱۲۰۰ امتیاز می باشد که ۶۰۰ تای آن تنها مربوط به پیشنهاد کاری در کانادا می باشد و ۶۰۰ تای بعد به خود شخص مربوط می شود.
• عوامل انسانی: در این گزینه افراد از سن، تحصیلات، زبان و تجربه ی کار کانادایی شان با وجو داشتن همسر یا بدون آن امتیازات متفاوتی کسب می کنند.
• عامل مربوط به همسر: در این قسمت افراد می توانند از تحصیلات، داشتن مدرک زبان و کار کانادایی همسرشان، هرکدام امتیازات جزئی ای را کسب کنند.
• تطابق مهارت ها: در این مرحله افراد با ترکیب چند مهارت به صورت جداگانه، امتیاز کسب می کنند؛ برای آگاهی از جزئیات این مهارت ها می توانید با مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع حداکثر هارت های مذکور در این سه گزینه ۶۰۰ امتیاز خواهد شد.
یکسری امتیازات اضافی نیز برای استخدام هماهنگ شده و و نامزدی تعریف شده است که جمع تمام این امتیازات در مرحله ی دوم ۱۲۰۰ امتیاز می باشد.
متقاضیان اقامت دائم کانادا که از این روش استفاده می کنند، تا ۱۲ ماه در این استخر خواهند ماند، و پس از آن در صورت عدم دریافت دعوت نامه باید مجددا برای ورود به استخر پروفایل جدید بسازند.

نتیجه

همانطور که ملاحضه فرمودید اخذ ویزای کار کانادا از طریق مجوز کار یکی از سریع ترین شیوه های مهاجرتی به کانادا می باشد، برای اخذ ویزای کار کانادا این مجوز و اینکه درخواست خود را چطور پر کنید تا اداره منابع انسانی کانادا به شما تاییدیه بدهد حتماً با مشاوران و وکلای برجسته ی بهترین و معتبرترین موسسه حقوقی کشور، تماس حاصل کنید تا با صرف هزینه ی کمتر در اسرع وقت زندگی در کشور پهناور کانادا را تجربه کنید. شما می توانید برای آگاهی از مدارک لازم و موسسات کاریابی و یا اخذ ویزای کار کانادا و کار در کانادا و کاریابی در کانادا و آشنایی با سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری کانادا و راههای مهاجرت به کانادا مقالات مربوط به آن را که در همین سایت موجود می باشد، مطالعه کنید ویا برای اطلاع دقیق تر از آن هم اکنون با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
285 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت اخذ ویزای کار کانادا باید یک پروسه امتیاز بندی را طی نمایید که داشتن نمره آیلتس الزامی می باشد و داشتن حداقل 3 تا 5 سال سابقه کار با بیمه شانس شما را بالا خواهد برد

   پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخير بنده ليسانس مددكاري وارشد حقوق جزا هستم ١٩ سال سابقه مددكاري وبرنامه ريزي خدمات اجتماعي دارم ومتأهل ويك فرزند ٤٦ساله أايا با ااين شغل مي تؤنم ويزاي كار بگيرم .ممنونم راهنمايي بفرماييد

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   سابقه کار شما مناسب می باشد اما برای کار مشاوره احتیاج دارید که نمره آیلتس بالا داشته باشید و بتوانید به راحتی با مردم ارتباط برقرار نمایید. البته شرایط سنی شما و عوامل متعدد دیگری در این زمینه موثر است

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  با سلام من فوق لیسانس پرستاری از دانشگاه دولتی هستم 33 سالمه 9 سال هم سابقه دارم شوهرمم فوق لیسانس میکروبیولوژی و لیسانس دامپزشکیه و 5 سال سابقه کار داره میشه راهنماییمون کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 3. arshia.lion7 گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  وقتتون بخیر
  من مدرک icdl 1&2 (مسلط به کامپیوتر هم هستم) و مدرک تعمیر کار تلفن همراه (یک سال دوره دیدم) از سازمان فنی حرفه ای دارم، مدرک زبان ندارم و حدود سه الی چهار سال رباتیک و الکترونیک هم کار کردم، همچنین دارای کاپ های مسابقات استانی و کشوری هم هستم به همراه گواهی حضور و تقدیر نامه رسمی مسابقات، گاهی اوقات هم طراحی مدار های الکترونیکی هم انحام میدم، و با برنامه پروتئوس هم کار میکنم.
  رشته درسیم شبکه و نرم افزار (کامپیوتر)
  بدمینتون بازم هستم نزدیک به 5 سال میشه که بازی میکنم.
  17 سالمه و هنوز یک الی یک سال و نیم برای یادگیری مهارت های دیگه فرصت دارم.
  میخواستم بدونم که شرایط اخذ ویزای کاری و یا شرایط اقامت رو دارم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر!

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. با توجه به اینکه مدرک دانشگاهی و سابقه کار در این سیستم دارای امتیاز است ممکن است نتوانید امتیازات لازم را کسب نمایید. شما می توانید از لینک زیر امتیازات خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   در صورتی که شرایط مورد نیاز برای این روش را دارید پیشنهاد ما به شما مشاهده محصول ویدئویی آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا می باشد.

   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   با توجه به سن شما تحصیل در کانادا نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد، مدرک دانشگاهی، سابقه کار و مدرک زبان از جمله مواردی است که دارای امتیاز می باشد.

   پاسخ
 4. محسن گفته:

  سلام ۲۲ساله هستم لیسانس حسابداری زبان انگلیسی هم مسلطم شرایط اقامت کاری چیه نوازنده ساز سنتی هم هستم و توانایی آموزش هم دارم

  Rating: 4
  پاسخ
 5. نرگس گفته:

  سلام من ٢٧ سالمه و فوق ليسانس مهندسي برق الكترونيك هستم و ايلتس ٧ دارم . ولي سابقه كار اصلا ندارم. براي ويزاي كاري ميتونم اقدام كنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در کانادا از طریق امتیازبندی بوده و داشتن سابقه کار جزو امتیازات آن می باشد. ولی داشتن مقالات ISI، تحصیل در دانشگاه های سراسری و سایر امتیازات این کمبود را برای شما تا حدودی جبران خواهد نمود. هرچند اطلاعی از میزان سرمایه و وضعیت تاهل شما در دست نیست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام من دیپلم دارم 5 سال سابقه کار در زمینه آی تی و پروژه های اینترپرایز دارم مدارک تخصصی CCNA CCNP MCSA Vmware و دارم زبانمم خوبه اما نمیدونم نمرم چنده آیا امیدی هست با این مدرک تحصیلی ؟؟؟برای ارایه سابقه کار باید چطوری ثابت کنم برای اون کشور؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 7. zhrasadatm7 گفته:

  سلام
  من 30سالم هست و دو سال سابقه کار دارم و فوق لیسانس دارم
  من تسلطم به زبان فرانسه هست
  میخواستم ببینم نمره من چقدر میشود ؟
  همسرمم دانشجوی دکتری فلسفه هست
  واینکه من دنبال کار در زمینه پیش دبستانی هستم و کارم در ایران همین هست اما تحصیلم مربوط به کارم نمیشود.
  ممنونم ازتون که وقت میگذارید.

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز محاسبه امتیازات ویزای کار کانادا امری تخصصی و زمانبر می باشد. پارامترهای متعددی در جمع این امتیازات دخیل می باشند و در گذر زمان بارم بندی ها از طرف دولت کانادا آپدیت می گردد. بنابراین بهتر است با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک ارتباط برقرار نمایید و در زمینه اخذ ویزای کار کانادا اطلاعات کامل به دست آورید، شما می توانید با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 8. علی گفته:

  با سلام واحترام
  بنده دارای مدرک مهندسی نرم افزار هستم و 3 سال سابقه کار مرتبط با بیمه را دارم.مجرد.34 ساله و متخصصص شبکه میکروتیک به همراه نرم افزارهای فروشگاهی هستم.مدرک زبان فعلا ندارم
  آیا می تونم اقدام کنم برای اخذ اقامت کاری در کانادا

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری کانادا از طریق امتیاز بندی بوده و نیاز به زمان خواهد داشت. مدرک تحصیلی و شرایط سنی شما مناسب است هرچند اطلاعی از شرایط مالی و دانشگاه محل تحصیل شما در دست نیست. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایط شما برای اخذ ویزای کار در کانادا و همچنین ارائه راه های جایگزین با توجه به شرایط شما، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام
  32 ساله و مجردم، ارشد برق قدرت دارم
  4 سال سابقه ی کار با بیمه دارم
  دارم روی نرم افزار و زبان کار میکنم

  لطفا منو راهنمایی کنید

  ممنونم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا دارید می توانید از طریق Skilled Worker کانادا اقدام کنید. امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق Skilled Worker نیز وجود دارد. همچنین می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام کنید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته تا شرایط شما بررسی شده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 10. هلاله گفته:

  درود بر شما بنده و همسرم 37و38ساله دارای یک فرزند هفت ساله هستیم هر دو لیسانس نقاشی داریم و در حدود 12سال هست که از طریق کار هنری زندگی میکنیم در واقع آموزشگاه دار هستیم مدرک زبان نداریم اما بسیار تمایل داریم برای مهاجرت به کانادا از طریق کارهنری اقدام کنیم و بتونیم با هم از ایران بیایم بیرون.راهنمایی میفرمایید

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور مهاجرت کاری به کانادا می بایست ابتدا مهارت و شغل شما در لیست مورد نیاز این کشور قرار گرفته باشد و سپس در صورت داشتن وضعیت سنی، تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان و حداقل سرمایه مناسب واجد شرایط حدنصاب امتیازی شده و در استخر قرار می گیرید تا اینکه پیشنهاد کاری برایتان ارسال شود. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-کانادا-در-سال-2018/

   پاسخ
 11. سارا گفته:

  سلام .بنده لیسانس رادیولوژی دارم .22 سالمه .مدرک زبان ندارم هنوز اقدام نکردم .میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم برای گرفتن ویزای کار در کانادا؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی است. برای محاسبه امتیازات شما جزئیات بیشتری از شرایط شما مورد نیاز است. جدول امتیازات را می توانید در سایت ما بیابید و امتیاز خود را حساب کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 12. امین گفته:

  با سلام .
  من 34 سالمه ازدواج کردم در حال حاضر شرکت دارم ولی تحصیل در دانشگاه ترم اخر ول کردم رشته تاسیسات ولی مدرک فنی حرفه ای دارم تاسیسات ولوله کشی ساختمان همسر لسیانس اقتصاد کشاورزی
  هست و زبانش خوبه تا چند ماه دیگه ایلس میگیره میخواستم بدونم میتونم ویزای کاری بگیریم
  ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. شما می توانید امتیازات خود را همان طور که در این مقاله ذکر شده است محاسبه کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 13. ali گفته:

  با سلام.من مدرک کارشناسی رادیولوژی دارم و 27 سالمه و متاهل هستم و همسرم 25 ساله و کارشناسی فیزیوتراپی دارن.میخاستم ببسنم واسه تخصص ما تو کانادا نیازی هست و ویزای کاری میدن؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اقدام برای ویزای اسکیل ورکر کانادا از طریق همسرتان برای شما وجود خواهد داشت. هر چند با توجه به عدم اطلاع از شرایط مالی و سطح زبان شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 14. فاطمه ریاضتی گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید من مدرک پاکسازی پوست از سازمان فنی و حرفه ای دارم و مدرک دکور کیک . آیا میتونم اقدام کنم برای اقامت ؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار کانادا از طریق مدرک فنی و حرفه ای نیازمند داشتن شرایطی خاص و مورد نیاز بودن آن رشته در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 15. فاطمه ریاضتی گفته:

  سلام وقتتون بخیر من هم مدرک پاکسازی پوست از سازمان فنی و حرفه ای دارم هم مدرک شیرینی پزی دارم میتونم به کشوری اقدام کنم؟؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری بدون مدرک دانشگاهی و سابقه کاری مرتبط و همچنین مدرک زبان امر دشواریست. پیشنهاد می گردد به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 16. هادی گفته:

  با سلام بنده 33سال دارم و فوق لیسانس شیمی و سابقه بیمه 7سال را دارا میباشم و خانوم بنده هم دکترای دامپزشکی و 1سال کار مرتبط دارند ایا میتوانم برای ویزای کار کانادا اقدام کنم حالا چه ازطرف خودم چه از طرف خانومم چون ایشون شرایط بهتری برای ورود به استخر دارند

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی و تحصیلی شما امکان اخذ ویزای کار کانادا برای شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد می شود جهت اطلاع از شرایط شما و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 17. هادی گفته:

  سلام بنده به اتفاق خانمم که بنده فوق لیسانس شیمی و کار نظارت شبکه های لوله گاز به مدت4سال و خانمم دکتر دامپزشکی و 1سال سابقه کار مرتبط دارند و برادرم در کانادا مشغول تحصیل در رشته عمران هستند ایا امکان اخذ ویزای کار را دارم؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، سیستم ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. می توانید جدول امتیازات را در سایت ما بیابید. عبارت اسکیل ورکر را به همراه کلمه کلیدی ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 18. وحبد گفته:

  سلام
  من مدک فنی حرفه ای در زمینه تعمیر موبایل و تبلت دارم. آیا با ابن عنوان میشه اقامت کانادا رو کسب کنم.

  باتشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت تایید مدرک فنی و حرفه ای در کانادا و قرار گرفتن عنوان شغلی در فهرست مشاغل مورد نیاز کانادا امکان اخد ویزای کاری برای شما وجود خواهد داشت.

   پاسخ
 19. amir.x7.66 گفته:

  سلام و وقت بخیر ، من فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک هستم ، 31 ساله و مجرد ، سابقه کار مرتبط ندارم ، در زمینه های برق ساختمان ، تابلو سازی ، امور چاپ دیجیتال کار کردم ولی متاسفانه سوابق بیمه ای زیر 1 سال هستش ، آیا امکان گرفتن ویزای کار برای من هست ؟ آیا با داشتن ویزای کار کسی میتونه اونجا ادامه تحصیل بده و شرایطش رو بهتر کنه ؟

  پاسخ
 20. سمیه خوش سیرت گفته:

  سلام روزبخیر،من 36سال سن دارم،دارای مدرک لیسانس حسابداری و8سال سابقه کار درزمینه حسابرسی رو دارم ایا شرایط ویزای کارکانادا رو دارم یا خیر؟

  پاسخ
 21. سیروان گفته:

  سلام بنده 30 سال سن دارم و ویزای توریستی کانادا رو دارم
  آیا میشه برم کانادا و ویزامو تبدیل به کاری کنم؟
  5 سال سابقه سرپرستی برق دارم تو شرکت صنعتی دارم و لیسانسمم که برق هستش.
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   این امکان به نظر نمیرسد وجود داشته باشد زیرا اخذ ویزای کار کانادا مراحل خود و کسب امتیازات لازم را دارد که باید انجام شود.

   پاسخ
 22. مريم ناز گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  بنده ٢٤ سال سن دارم و فارق التحصيل كارشناسي ارشد تربيت بدني هستم
  قصد مهاجرت ب كانادا رو دارم، همسرم مدرك ديپلم دارن ايا ايشون ميتونن همراه من بيان؟
  و من هيچ ثابقه كاري در ايران ندارم اگر ممكنه راهنمايي كنيد ، مرسي🙏🏻

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست عزیز
   چنانچه خود شما ویزای کانادا را دریافت نمایید همسر شما به عنوان همراه میتواند همراه شما وارد کانادا شود و بماند.

   پاسخ
 23. ناشناس گفته:

  باسلام
  همسرم رشته ی ممهندسی ماشینآلات کشاورزی هستش و۳۱ساله است و۷سال سابقه بیمه داره ولی درسازمان آب وفاضلاب مشغول به کاربوده وبسیاردرلوله کشی ولوله گذاری های بزرگ مهارت داره میخاسم ببینم رشته تحصیلی وشغلش به هم مربوط نیس آیابااین وجود میتونه ویزای کاربگیره
  همسرم زبان انگلیسی روهم نمیدونه بااین وجودشرایطش روداره؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   داشتن مدرک زبان الزامی است. و سوابق کاری خوب و مرتبط شانس ایشان را بالاتر خواهد برد.لازم به برسی امتیاز اکتسابی ایشان در سیستم اکسپرس انتری است.

   پاسخ
 24. ف.ب گفته:

  با سلام.
  بنده دارای مدرک مهندسی مکانیک و فوق لیسانس مهندسی مکاترونیک از دانشگاههای دولتی هستم، مجرد، جنسیت مرد، 30 سال سن دارم، دارای 35 گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای به مدت آموزش 10 هزار ساعت، 8 گواهینامه مربی گری فنی و حرفه ای و دو سال سابقه مربگری سازمان فنی و حرفه ای، 5 گواهینامه ثبت اختراع از سازمان ثبت اختراعات ایران، سابقه 5 سال تدریس دانشگاه دولتی و 4 سال سابقه کار فولادسازی دارم، گواهینامه های رانندگی موتور سیکلت- پایه سوم- پایه دو- پایه یکم و سه گواهینامه ویژه: بیل مکانیکی، جرثقیل و دام تراک را نیز دارم.
  هیچ اطلاعی راجع به ویزای کار کانادا ندارم و در این مورد به اطلاعات بیشتری نیاز دارم، لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   با توجه به سوابق کاری و همچنین مدارک تحصیلی شما و سن زیر 35 سال امتیاز خوبی میتوانید در سیستم اکسپرس انتری دریافت کنید.لازم است مدرک زبان هم داشته باشید و زبان خود را نیز تقویت نمایید.در سیستم اکسپرس انتری چنانچه امتیاز 67 از 100 را کسب نمایید میتوانید برای اخذ ویزا وارد اصطلاحا استخر گزینش یا Pool بشوید تا مدارک شما بررسی شود.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 25. احسان گفته:

  با عرض درود خدمت شما بزرگوار.
  بنده و همسرم ۳۰ ساله بهمراه نوزادمون ساکن سوئد هستیم.تا یک سال دیگه افامت دائم سوئد رو از طرق کاری میگیریم و تا ۲ یا ۳ سال دیگه هم شهروند میشیم.ما قصد مهاحرت به کانادا رو داریم بعد شهروند شدن در اینجا.من میخواستم بدونم شرایط ما چقدر با عزیزان هم وطن تفاوت داره؟ایا من هم باید درخواست کاری داشته باشم؟و این سیستم امتیاز گیری هم شامل حال ما میشه؟
  سپاس فراوان از شما و گروه زحمت کشتون.شاد و پیروز باشید.

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. ميهن يار گفته:

  با سلام خسته نباشيد
  من ليسانس مهندسي شيمي دارم،سنم ٢٨ سال ولي سابقه كاري در اين زمينه ندارم، ولي در زمينه ديگه كار كردم و بيمه دارم
  ميخواستم ببينم آيلتس چند نيازه واسه ويزاي كار؟؟

  پاسخ
 27. سپهر گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.من 27 ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر.آیلتس 7.5…1 سال سابقه کار بعنوان تکنسین کامپیوتر..و دارای مدرک advance برنامه نویسی پایتون…
  میخواستم بدونم واجد شرایط برای اخذ ویزای کار کانادا هستم؟
  و اینکه من نامزد هستم میخواستم بدونم شراط برای متاهلین بهتره یا من مجرد برم بعد برای ازدواج اقدام کنم؟
  همسر من هم 24 ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد و آیلتس7.ولی تجربه کار ایشون ندارن و عراقی هستند
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز می توانید امتیازات کامل خودرا در مقالات سایت ما محاسبه بفرمایید ولی همسر شماهم میتواند امتیاز اوری خوبی برای شما داشته باشد می توانید ایتم هارا در مقالات سایت ما چک کنید.

   پاسخ
 28. الهام گفته:

  سلام
  بنده فارق التحصیل رشته مدیریت هستم، دارای مدرک آیلتس 6، میتونم واسه اقامت کاری کشور کانادا شانسی داشته باشم؟؟؟؟؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتوت

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز شرایط دیگری مثل سن و زبان هم برای کانادا ملاک است بهتر است مقالات مرتبط درسایت را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 29. الیاس گفته:

  سلام و عرض ادب.من ۲۵ سال سن دارم مدرک تحصیلیم کارشناسی معماری هستش.حدوداتا شش ماه دیگه زبان انگلیسیم کامل میشه.شغل فعلیم کار فنی سقف و دیوار کاذب میباشد.۶ سالی سابقه کار دارم با تمامی مدارک بین المللی مربوط به ان حرفه اما به صورت آزاد در ایران کار کردم وجایی سابقه کاریم ثبت نشده است.آیا با این شرایط میتوانم ویزای کار در کانادا رو بگیرم

  پاسخ
 30. عبداله گفته:

  با سلام
  بنده ۳۷ سال دارم زبان فرانسه مدرک b1 دارم لیسانس پرستاری دارم طرح هم گذرندام مدرک ایلتس هم دارم یه سوال داشتم ایا با این شرایط سنی میتونم اقدام کنم برای ویزای کار در قسمت درمان ممنون میشم جواب بدین .

  پاسخ
 31. علي رضا گفته:

  سلام ٣٦سال سن دارم وداري مدرك ليفتراگ ميباشم داراي ده سال سابقه كار هستم زبان زياد بلد نيستم آيا ميتوانم با وجود داشتن دو فرزند وهمسرم براي ويزاي كار اقدام كتم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. سعید گفته:

  با سلام و عرض ادب
  اینجانب 40 سال سن دارم دارای 2 فرزند 4 و 8 ساله دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی هستم و 15 سال سابقه فعالیت در صنایع پتروشیمی میباشم درخواست داشتم بفرمایید
  1- چطور میتونم به کشور کانادا مهاجرت کنم و از آن کشور اقامت دریافت کنم ؟
  2- وضعیت تحصیل و زندگی فرزندانم به صورت خواهد بود؟
  3-با توجه به سابقه اینجاب و آشنایی با مسائل برنامه ریزی و کنترل پروژه چه مشاغلی را میتوان انتخاب کنم؟
  4- و چه مدت طول میکشه که بتونم اقامت دائم بگیریم
  سپاس از پاسخ شما

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. جمال گفته:

  سلام. وقت بخیر.من ۳۸ سال سن دارم .دانشجوی دکتری زبان شناسی هستم و دبیر با سابقه ۱۸ ساله.همسر بنده هم آموزگار ابتدایی هستند با سابقه ۱۷ ساله دارای دو فرزند ۸ و ۹ ساله .در حال آماده سازی برای آزمون ایلتس هستم ایا با شزایط بنده میتوانم برای ویزای کانادا اقدام کنم.ممنون می شوم راهنمایی کنید .

  پاسخ
 34. Omid گفته:

  با سلام.بنده لیسانس برق قدرت هستم.ولی شغلم دکوراسیون داخلی (کاغذ دیواری .. پارکت و…. ) میباشد.متاهل هستم.۲۷ سالمه.برای اقامت کاری در کانادا میتونم اقدام کنم؟ ممنون

  پاسخ
 35. امید ن گفته:

  با سلام.بنده لیسانس برق قدرت هستم.ولی شغلم دکوراسیون داخلی (کاغذ دیواری .. پارکت و…. ) میباشد.متاهل هستم.۲۷ سالمه.برای اقامت کاری در کانادا میتونم اقدام کنم؟ ممنون

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شما باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیتون داشته باشید و برای ویزای کار کانادا سابقه بیمه هم داشته باشید.برای اخذ مشاوره و اطلاعات کافی با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. ali گفته:

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مکانیک خودرو و مکانیک تاسیسات دارم میخواستم بدانم که کدام یکی از این دو برای اقدام ویزا کار بهتره (مکانیک خودرو یا مکانیک تاسیسات ) و همینطور این دو رشته بهتر برای کدوم کشور ها اقدام بشه بهتره ( استرالیا، کانادا، اتریش، المان ).
  ممنون

  پاسخ
 37. داريوش داداشپور گفته:

  باسلام
  وقت بخير
  بنده ٣٣ سال دارم و مهندسي معماري تموم كردم ولي در شاخه عمران ١٢ سال سابقه كار دارم
  ايا ميتونم ويزاي كار براي كانادا بگيرم
  اگه ميشه راهنماييم كنين

  پاسخ
 38. محمد گفته:

  سلام خسته نباشين عذرميخوام بنده ٢٤سالمه و دبير فيزيك هستم استخدام دولتم من چگونه ميتونم ويزاي كاري بگيرم و همين شغل معلمي رو در كانادا داشته باشم؟
  درضمن همسرم هم پرستار هستن ايا ميتونيم باهم به همين شغلي كه داريم اونجا ادامه بديم؟
  ممنونم از پاسخگوييتون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. ل . م گفته:

  سلام
  خسته نباشید ببخشید بنده ۴۳ سال سن دارم لیسانس حقوق ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول را دانشگاه ازاد دارم کارمند سازمان دولتی هستم ۱۹ سال کار می کنم لطف راهنمائی بفرمائید .بنده می توتم ویزای کار در کانادا را بگیرم .متشکرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.