موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات مشاوره محسوب میشود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر واندک است، اما موسسه MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه ی خدمات بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان موسسه ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب میگردد.

این موسسه تمامی امور شما را با توجه به مسائل تخصصی و وکلای تخصصی ارائه خواهد کرد. برای مثال برای امور کیفری از وکلای متخصص در امر کیفری استفاده نموده و برای امور تجارت یا امور حقوقی مرتبط با مسائل ملک و املاک  از وکلای متخصص در این کار استفاده میکند. در واقع این موسسه بی اغراق یکی از برترین موسسات تخصصی است که از لحظه ی عقد قرارداد وحتی پیش از قرار داد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه ی عقد قرارداد به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات به شما برنامه ی خاصی را دارد.

شما میتوانید با عقد قرارداد با موسسه مشاوره ای MIE از این نظام ویژه ی حقوقی بهره مند شوید؛ مشاوره ی تلفنی وکلای ما اکثرا به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان میتوانند جهت مشاوره ی تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورتی که موضوع حقوقی شما توسط ما قابل انجام بود، مشاوره ی حضوری یا عقد قرارداد را برنامه ریزی کنند.

امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان، در باب انجام امور حقوقی تمامی توان خود را به می گیرد. ایشان به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و آلمانی آشنایی داشته و فارق التحصیل رشته ی حقوق در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸ مقطع فوق لیسانس دردانشگاه سراسری در تهران معدل بالای ۱۸ و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه وین و تا کنون با معدل بسیار بالا هستند.ایشان سابقه ی تحقیق درباب مدیریت، موفقیت و روان شناسی و جامعه شناسی و مسائل  علمی بسیاری را داشته و شاید شما با فایل های موفقیت ایشان و یا سمینارهای مدیریت و تاثیرگذاری که آفای  ملک پور برگزار کرده اند آشنا باشید.

شما میتوانید با شخص آقای ملک پور به صورت مستقیم و یا از طریق دفاتر همکار ایشان زمانی را جهت مشاوره رزرو نموده و سپس با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره ی حقوقی داشته باشید. تمامی اعضای ما در موسسه مشاوره ای MIE به این موضوع می اندیشند که درچهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک موسسه ی مشاوره ای و مهاجرتی به عنوان یک موسسه ی خدمت گذار مردم ارائه ی طریق و خدمات بنماید. لطفا توجه داشته باشید؛ همگی دفاتر همکار کاملا مستقل هستند و ما قدرت اجرایی یا نظارتی ویژه و حقوقی بر دفاتر همکار نداریم. تنها امکان ما این است که در صورتی که مردم از این دفاتر ناراضی باشند آنها را از وب سایت خود حذف نموده و به عنوان همکار، همکاری خود را با این موسسات خاتمه دهیم. شما میتوانید در موتور جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازشما میتوانید در موتور های جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازسابقه ی درخشان موسسه تحقیق بفرمایید .

در پایان به شما پیشنهاد میکنیم مدارک قانونی این موسسه از جمله ثبت قرارداد با موسسه ی MIE به عنوان برترین موسسه مشاوره  ای در اروپا نمایندگی ما ازدانشگاه ها مراکز علمی کاریابی ها موسسات حقوقی دیگر را ملاحظه نموده و همچنین آثار عمل ما نظیر احکام دادگستری که به نفع موکلین ما صادر شده ویزا هایی که موکلین ما از طریق مشاوره ی ما اخذ نموده اند و بسیاری دیگر از این مدارک را در همین وب سایت مشاهده فرمایید.چنانچه مایلید با موسسه MIE مشاوره داشته باشید توصیه میکنیم در قسمت ارتباط با ما شماره ی تلفن آن را پیدا نموده و با این موسسه مشاوره ی اولیه ی تلفنی رایگان داشته باشید.

از این که وب سایت موسسه مشاوره ای MIE را مطالعه نمودید از شما سپاس گزاریم.