حقوق بین الملل چیست؟

شما اکنون در صفحه ی حقوق بین الملل موسسه ی حقوقی ملک پور حضور دارید. در این صفحه ما مطالب مختصری در رابطه با حقوق بین الملل در ابعاد مختلف داده و نوع خدمات خود را در انواع  رشته های حقوق بین الملل تعریف میکنیم.

موسسه ی حقوقی ملک پور مفتخر است  به عنوان بزرگترین موسسه ی حقوقی خاورمیانه با بالاترین تعداد شعب و همکاران و همچنین بیشترین سطح امکانات ذر خدمت شما عزیزان باشد.

حقوق بین الملل در مقابل حقوق داخلی از گرایش های حقوق میباشد که به تنظیم روابط حقوقی در سطح جامعه ی بین المللی و خارج از مرزهای یک کشور میپردازد. حقوق بین الملل به دو شاخه تقسیم میشود : حقوق بین الملل عمومی و حقوق بین الملل خصوصی.

حقوق بین الملل عمومی

به بررسی روابط فی ما بین کشورها و دولت ها و بعضی از سازمان های بسیار بزرگ بین المللی تحت نظارت سازمان ملل می پردازد.

حقوق بین الملل خصوصی

به تنظیم روابط ین افراد حقیقی و حقوقی در سطج بین المللی می پردازد.

 

سوالات زیر همه در دل حقوق بین الملل  خصوصی میگنجد :

چگونه در کشور خارجی سرمایه گذاری کنیم؟

روش های مهاجرت چیست؟

 چگونه در کشور دیگر اقامت کنیم و اساسا  تعریف اقامتگاه قانونی چیست؟

اگر مرد ایرانی با زن خارجی ازدواج کند آیا تابعیت ایرانی به زن منتقل میشود و آیا تابعیت خارجی زن به مرد منتقل میشود؟

تمامی سوالات بالا به انضمام سوالات مربوط به حقوق تجارت بین الملل که از زیرشاخه ها ی حقوق بین المللل خصوصی است  در این دایره قرار میگیرد . موسسه حقوقی بین المللی ملک پور به تمام موارد حقوق بین الملل خصوصی پاسخگوست. ما تجربه ی کافی در باب حقوق بین الملل عمومی  را نداشته  و مدعی ارائه ی خدمات در باب آن رشته نیستیم اما در زمینه حقوق بین الملل خصوصی با سابقه ای دیرینه و درخشان و کادری مجرب آماده ارائه خدمات هستیم. ما با به کار گیری وکلای حرفه ای خود در سطح جامعه ی بین الملل از جمله اروپا، آمریکا، استرالیا ،نیوزلند، کانادا و ایران بزرگترین شبکه ی حقوقی فرا ملی را در موسسه ی حقوقی بین المللی حقوقی ملک پور و همکاران فراهم کرده ایم.

شما میتوانید با مشاوران ما از سراسر دنیا تماس گرفته و در مورد مسائل حقوقی بین المللی عمومی و خصوصی، حقوق تجارت بین الملل، ثبت شرکت ها،  نظام جذب و حمایت از سرمایه گذار خارجی،  چگونگی انتقال سرمایه به ایران و یا چگونگی خروج سرمایه ی قانونی از ایران با مشاورین ما صحبت کرده و از مشاوره ی تلفنی رایگان اولیه برخوردار شوید. چنانچه مشاوره تلفنی برای شما قانع کننده بود و مایل به جلسه ی حضوری بودید میتوانید با وکلا و فارغ التحصیلان حقوق که متخصص امر شما باشند جلسه داشته و از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید.

اکثر مسائل حقوق بین الملل عمومی و خصوصی در مقالات موجود در همین وب سایت بررسی شده است. اگر پس از جستجو و مطالعه مقالات پاسخ خود را دریافت نکردید، میتوانید سوال خود را با ذکر جزییات از فرم تماس با ما ارسال کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.