1. دانشگاه ایالتی برست در بلاروس

تحصیل در دانشگاه برست در کشور بلاروس شاید یک فرصت و مناسب و راه موفقیت خوبی برای افرادی باشد که میخواهند در رشته های غیر پزشکی تحصیل کنند .
دانشگاه ایالتی برست در کشور بلاروس پس از A.S به نام پوشکین نام گذاری شده .
آیا میخواهید در دانشگاهای برتر دنیا تحصیل کنید؟
هزینه تحصیلی در دانشگاه ایالتی برست در کشور بلاروس چقدر میباشد؟
دانشگاه ایالتی برست دارای چه رشته هایی میباشد ؟
با مراجعه به سایت حقوقی مهاجرتی ملک پور از تمامی اطلاعات دانشگاهای دنیا با خبر شوید.
مشاوران موسسه حقوقی ملک پور آماده اطلاع رسانی به شما عزیزان میباشند .
دانشگاه ایالتی برست در سال ۱۹۴۵ بعد از خاق قطع نامه ای به عنوان موسسه استقرار معلمان تاسیس شد و در سال ۱۹۴۹ بعد از A.Sپوشکین نام گذاری شد و در سال ۱۹۵۰ پس از قطع نامه شورای اتحادیه جماهیر شوروی به عنوان موسسه اموزشی برست تاسیس شد و در آخر در سال ۱۹۹۵ به عنوان دانشگاه ایالتی برست تغییر نام داد ، بر اساس این تغییرات از کیفیت تدریس و تحقیقات و فعالیت های دانشگاه کم نشد و حتی اضافه ام شد.
در سال ۲۰۱۵ این دانشگاه جشن ۷۰ سالکی خود را جشن گرفت ، امروزه دانشگاه ایالتی برست بزرگترین موسسه آموزشی در منطقه برست میباشد .
دانشگاه ایالتی برست داراس سه ساختمان دانشگاهی/چها خوابگاه/ یک مجموعه ورزشی / استخر شنا / کتابخانه/موزهای زیست شناسی ، زمین شناسی ،تاریخی و فرهنگی و همچنین دارای باغ هایی چون باغ زمستان ،باغ فلورسانس و تجهیزات ورزشی و تناسب اندام ،مراکز تحقیقات و همچنین وزارت امور بین المللی و مرکز خرید میباشد .

فعالیت آموزشی:

مزایای این دانشگاه مدرن را میشود از چند نمایه و آموزش های حرفه ای از چند سطح مانند : اموزش پیش دانشگاهی ؛ آموزش عالی در ۹ حوزه همچون » حوزه وابسته به اموزش و پرورش علوم انسانی”، “علوم طبیعی”، “امنیت اجتماعی”، “ارتباطات. فقه. اقتصاد. اقتصاد مدیریت و مدیریت تولید “،” علوم محیط زیست “،” فن آوری و مهندسی “،” فیزیکی فرهنگ .Tourism و مهمان نوازی “،” پذیرایی عمومی .Public خدمات ” نام برد .
این دانشگاه شامل ۱۰ بخش: علم زبان، روانشناسی و تربیت، تربیت اجتماعی، زبان های خارجی، تربیت بدنی و ورزش، جغرافیا، زیست شناسی، تاریخ، فیزیک و ریاضیات، حقوق است
کالج Pinsk یک شاخه جدا از دانشگاه میباشد .
حدود هشت هزار دانش آموز تمام وقت و پاره وقت در دانشگاه درس میخوانند و۴۹۴ استادان (از جمله ۱۶ پزشکان علوم، ۱۹ استادان، ۲۲۵ نامزد علم، ۱۹۷ دانشیار) در ۴۵ بخش دانشگاهی مشغول به کار هستند.
۱۹ دانشجویی که دارای سوابق موفقیت بالا در یادگیری علوم انسانی/ علوم طبیعت / ورزش و خلاقیت داشته باشند بورسیه اسمی(nominal scholarship) میشوند.
در سال ۲۰۱۵ چهار تن از دانشجویان دانشگاه از طرف رییس جمهور بلاروس بورسیه تحصیلی از صندوق ویژه شدند.
شعار دانشگاه برست : خودت را باور کن است
دانشگاه دولتی برست برای دانشجویان خارجی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند یک دوره یک ساله کالج که شروع کلاس های آن در ماه نوامبر است را برگزار میکند
دانشگاه برست در سه مقطع لیسانس/فوق لیسانس/دکترا دانشجو میپذیرد

.
رشته های تحصیلی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس:

فلسفه
تاریخ
حقوق
اقتصاد
زیست شناسی
جغرافی
ریاضیات
شیمی
رشته های دانشگاهی د ر مقطع دکترا :
ریاضیات
شیمی
زمین شناسی
تاریخ
زبان شناسی
زبان بلاروسی
اقتصاد
علوم سیاسی
کشور بلاروس
گیاه شناسی

متقاضیان تحصیل در بلاروس که میخواهند ر مقاطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد و یا دکترا تحصیل نمایند می توانند بعد از گذراندن دوره پاتفک روسی با گرفتن معدل بالای ۱۴ به این مقاطغ راه یابند .
پیشنهاد ما به دانشجویان این است که به زبان روسی در دانشگاهای بلاروسی درس بخوانند زیرا هم خروجی بهتری دارند چون استادان زبان روسی دارای دانش بالاتری هستند و هم زودتر وارد بازار کار میشوند .

هزینه تحصیلی :

۱۶۵۰ دلار در هر سال (۲ ترم) در دانشکده آموزش و پرورش Preuniversit
۲۱۵۰ دلار در هر سال (۲ ترم) در دانشکده اصلی
۱۵۰۰ دلار در هر سال (۲ ترم) در دانشکده اصلی (برای شهروندان اوکراین و فدراسیون روسیه)
۱۷۵۰ دلار در هر یک سال درس خواندن (۲ ترم) در دانشکده اصلی (مطابق با توافق بین المللی)
فعالیت ایدئولوژیک و آموزشی در BrSU بر پایه عقاید و ارزش شامل ایدئولوژی ملی بلاروس به عنوان یک سیستم باورهای متناسب با اهداف و خصوصیات توسعه اجتماعی و اقتصادی و اجتماعی در بلاروس است.
برای هفت دهه از تاریخ کشور، دانشگاه ایالتی برست به طور شایسته تبدیل شده به یک مرکز آموزشی، علمی و فرهنگی منطقه ای .

رتبه های دانشگاه

:
رتبه ۲۹ در بلاروس
رتبه ۲۵۱۳ در اروپا
رتبه ۱۰۴۹۵ در جهان
جهت کسب اطلاعات بیشتردر خصوص دانشگاههای سایر کشورها وکسب ویزای تحصیلی وثبت نام می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه ودوستان حاضر در موسسه آماده پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز در مورد پذیرش و اخذ ویزا و اقامت واخذ تابعیت می باشند مراجعه کنید

فهیمه فرجی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.