, , , ,

گرفتن ویزای کار آلمان

گرفتن ویزای کار آلمان

گرفتن ویزای کار آلمان

گرفتن ویزای کار آلمان 2018 برای چه اشخاصی امکان پذیر است ؟ آیا با شرایط 2018 گرفتن  ویزای کار آلمان آشنا هستید ؟ شرایط گرفتن ویزای کار آلمان در همه رشته ها یکسان است ؟  گرفتن ویزای کار آلمان بدون مدرک زبان ممکن است ؟ شرایط گرفتن ویزای کار آلمان چیست ؟ آیا با ویزای کار آلمان می توان بلوکارت آلمان را به دست آورد ؟ میزان حقوق در آلمان با ویزای کار آلمان چقدر است ؟ این مقاله درباره گرفتن ویزای کار آلمان و مهاجرت کاری به آلمان توسط مشاور و وکیل مهاجرت در موسسه حقوقی ملک پور با همکاری MIE اتریش نگارش شده و به سوالات شما پاسخ می دهد .

فایل های تصویری و صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق دانشگاه ملی وین اتریش) در باب ویزای کار آلمان

video گرفتن ویزای کار آلمان
video گرفتن ویزای کار آلمان

فایل صوتی استاد ملک پور در باب ویزای کار آلمان

audio گرفتن ویزای کار آلمان

 

کشور آلمان بعد از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی در دنیا است همین امر موجب گردیده که همواره مهاجران زیادی برای کا رکشور آلمان را انتخاب کنند .

صنایع با اهمیت درکشور آلمان در زمینه های تکنولوژی الکترونیکی ، مکانیکی، منسوجات ، مواد شیمیایی و وسایل نقلیه است

فایل های صوتی استاد ملک پور در باب ویزای کاری آلمان

audio گرفتن ویزای کار آلمان
audio گرفتن ویزای کار آلمان

آلمان در نیروی کار با کمبود و پیری روبرو می باشد بنابراین این کمبود را با جذب نیروی کار خارجی تامین می کند .

از آنجا که کشورصنعتی  آلمان بعد ازکشورهای آمریکا و انگلیس سومین رتبه جذب دانشجویان خارجی را دارد . دانشجویان بسیاری پس از فارغ التحصیلی آلمان را برای کار و زندگی انتخاب می کنند .

چه اشخاصی می توانند در آلمان کار کنند :

اشخاص عضو اتحادیه اروپا EU

اشخاص عضو مناطق اقتصادی اروپا سویسEEA

شهروندان کشورهای ثالث که ویزای کار دریافت می کنند .

چنانچه علاقمند به اقامت در آلمان هستید . می توانید با مهاجرت کاری به آلمان این امکان را برای خود و خانواده خود ممکن کنید . شما می توانید  با دریافت ویزای کار آلمان به صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا مهاجرت نمایید . و اقامت این کشور را اخذ کنید .

گرفتن ویزای کار آلمان به دو شکل ممکن است  :

ویزای نیروی کار یا Skilled worker،در این نوع از ویزای کار به متقاضی کار در اتحادیه اروپا  اجازه داده می شود  برای مدت محدودی (سه تا شش ماه–۹۰روزه تا۱۸۰روز) در آلمان به  جستجوی کار بپردازد  .

پس از سپری شدن این مدت وی باید  به کشورش باز گردد ودر صورت پیدا کردن کارمناسب به رشته تحصیلی  ویزای سه ماهه میگیرد که در واقع حکم ورود او به آلمان برای کار است .

پس از اینکه متقاضی کار وارد  آلمان  شد و در واقع ویزا را دریافت نمود بایدتقاضای کارت اقامت دهد. او می تواند پس  از یک ماه این کارت را دریافت نماید .

بعد از قرارداد کاری کارت اقامت یکساله دریافت می کنند و اگر این اقامت کاری 3 سال تمدید شود می تواند درخواست کارت اقامت دائم دهد .

ویزا برای دریافت پیشنهاد کاری Job offer،،  در این نوع خاص از ویزای کار لازم است در ابتدا شغل مورد نظرآگهی شود . یعنی باید ابتدا کار موردنظر و متناسب با رشته تحصیلی و تخصص شما به مدت سه ماه درکشور آلمان و در صورت نبودن متقاضی کار به مدت  سه ماه در سایت کاریابی اتحادیه اروپا(جمعأ شش ماه،گاهی کمتر) آگهی شود  .چنانچه در هیچ کشوری از اتحادیه فرد مناسب برای این کار نبود می تواند کار را به متقاضی دهند .

 

اجازه و یزای موقت جستجو کار  Arbaeit sucheنیروهای متخصص وحرفه ای :

در ابتدای امر جهت دریافت این ویزا هدف از سفر به آلمان بایدبرای آفیسر قابل توجیه باشد .

طبق قانون ۶۶و۶۸اقامت آلمان متقاضی باید بتواند هزینه های خود را در مدت  Arbaeit suche تامین کند .

دارنده ویزا باید  در صورت پیدا نکردن کار منطقه شینگن را قبل ابطال ویزا ترک کند.

از جمله مدارک مورد نیاز جهت اخذ این ویزا می توان به بیمه درمانی سفر با پوشش حداقل ۳۰,۰۰۰€ برای کل منطقه شینگن اشاره کرد .

 

مدارک مورد نیاز برای گرفتن  ویزای کار آلمان :

تکمیل فرم تقاضا توسط متقاضی

دو قطعه عکس ۶*۴ مورد تایید

کپی صفحات ۲و۳پاسپورت متقاضی ویزا ی کار

شناسنامه متقاضی به همراه کپی آن

بیمه نامه مورد اعتبار

ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی با تایید مدارک

مدارک تحصیلی و ترجمه انگلیسی یا آلمانی آنها

سوابق کار در صورت وجود،عدم نیاز به سابقه کار بلند مدت برای متقاضی کار

رزومه کامل شخص متقاضی ویزای کار

پرینت موجودی حساب شخص متقاضی ویزای کار

 

یکی از نکات مثبت در ویزای کار آلمان این است که این ویزا  قابل تمدید و قابل تغییر به اقامت دائم آلمان است ، یعنی شخصی که بتواند این ویزا را به دست آورد  اجازه اقامت و کار در آلمان را دارد. از آنجا که نظلم آموزشی در آلمان رایگان است . اشخاصی که دارای خانواده و فرزند هستند تمایل بسیاری برای گرفتن این ویزا و اقامت در آلمان دارند .

خانواده شخص دارنده ویزا (همسر، شوهر،فرزند) که وارد آلمان شده است و موفق شده در مدت زمان مشخص شده  قرارداد کاری امضا نماید . اجازه کار و زندگی در آلمان را با توجه به مدت زمان اقامت فرد اصلی دارند .

قانون کارت آبی تسهیلات بسیار خوبی را برای  افراد خارج از اتحادیه مهیا کرده است و کارفرمایان  بدون در نظر گرفتن اولویت بندی های استخدام شهروندی استخدام می کنند .

 

ارزشیابی مدرک تحصیلی شما :

مدرک تحصیلی فرد متقاضی  باید  مورد تایید قرار گیرد که این تاییدیه  بین ۶تا۸ هفته زمان میبرد.

مدارک شما برای بررسی به آلمان فرستاده می شود .

هزینه های زندگی در آلمان در شهرهای مختلف متفاوت خواهد بود بطور میانگین بین 800 تا 1500 یورو برای دارنده ویزای کارخواهد بود . که متقاضی دریافت ویزای کار باید نشان دهد که این پول را در حساب خود دارد .

در این مقاله به بررسی شرایط گرفتن ویزای کار آلمان و مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای کار آلمان پرداختیم . اگر فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر و مورد تایید وزارت علوم آلمان هستید و سابقه کاری مورد نیاز در زمینه تحصیلی خود را دارید با ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی می توانید ویزای کار آلمان را دریافت نمایید .اگر علاقمند به دریافت ویزای کار آلمان هستید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ارشد و متخصصان معتبر برای گرفتن ویزای کار آلمان برخوردار شوید .

شما می توانید برای اخذ اطلاعات بیشتر در ارتباط با راههای مهاجرت به آلمان و گرفتن ویزای کار آلمان با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره ببرید.

 

Rating: 4
162 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. مه رو می گوید:

  سلام خانم مجرد 31 ساله مدرک لیسانس مدیریت بیمه و فوق لیسانس مدیریت فرهنگی دارای حدود 8 سال سابقه کار مرتبط با مدرک لیسانس و حدود 3 سال بیمه مرتبط و دارای مدرک زبان المانی ایا میتوانم کار در المان پیدا کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. برای ارزیابی شرایط شغلی خود در آلمان می توانید به وبسایت های کاریابی رجوع کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. میثم می گوید:

  با سلام. بنده 33سالمه. لیسانس مدیریت دولتی دارم و لیسانس حقوق. تو مرغداری پدرم مشغول به کارم به عنوان میدر پرورش. مدرک برق صنعتی درجه 1 و نجاری درجه 2 و در حال یادگیری زبان المانیم. اما سابقه کار انچنانی ندارم. میتونم با این شرایطم اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. در صورت مورد نیاز بودن رشته تحصیلی و داشتن سابقه کاری مرتبط و همچنین اخذ مدرک زبان مورد نیاز به همراه سرمایه مورد نیاز برای تامین هزینه های زندگی در آلمان لین امکان برای شما وجود خواهد داشت.
   پیشنهاد می شود به منطور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. محسن می گوید:

  با سلام و خسته نباشیدد.بنده لیسانس برق قدرت دارم و ۳۰سال سن.مدرک a2المانی البته از یک موسسه سیمین در تهران .در حال حاظر تعمیر کار موبایل هستم و چندسالی تجربه در سیم کشی ساختمان و هوشمند سازی وغیره ….دارم البته تمام سابقه کار من بدون مدرک معتبر هست و بدونه سابقه بیمه.خاستم بدونم شانس پیدا کردن کار برای بنده هست.ولازم بذکر هست یکی از قوانین جستجوی کار بستن قراردادحداقل ۳۴هزار یورو در سال است ایا برا ماهایی که تازه وارد خاک المان میشیم همچین کار پر پولی پیدا میشه؟؟هیجای سایت ب این موضوع اشاره نشده.بلکه یکی از پر اهمیت ترین فاکتور هست برای تمدید ویزا دایم.ممنونم از کمکای فراوان شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار آلمان می توانید از دو طریق جاب آفر و ویزای جستجوی کار اقدام‌ نمایید. رشته شما مناسب است و نیاز به سابقه کار مرتبط بدون نیاز به بیمه خواهید داشت. همچنین میزان حقوق دریافتی بسته به نوع کارفرمای شما خواهد داشت و بیشترین حقوق ها به رشته هایی مانند کامپیوتر و آی تی، برق و مکانیک پرداخت می شوند.ولی به منظور پاسخ به سوال شما نیاز به دانستن شرایط مالی شما جهت پوشش هزینه های زندگی در آلمان خواهیم داشت.
   پیشنهاد می شود به منطور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. امیر می گوید:

  با سلام و روز بخیر خدمت شما و همکاران محترمتون من و همسرم هر دو فوق لیسانس زمین شناسی داریم خودم گرایش تکتونیک هستم و خانمم گرایش زیست محیطی که البته خودم زمین شناسی رو به صورت پروژه ای کار میکنم ولی مدیر کارخانه بتن هستم که البته سابقه بیمه من نیز مرتبط با کارخانه بتن است و چندین مدرک تخصصی در حیطه کاریم دارم و همسرم نیزکارمند با پنج شش سال سابقه بیمه غیر مرتبط با رشتشون هستم زبان المانی رو تازه از بیس آغاز کردیم ، خواستم بدونم برای ما چقد شانس قبولی وجود داره؟؟ ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. علاوه بر مواردی که فرمودید نیاز به داشتن مدرک زبان آلمانی، شرایط سنی مناسب، مورد تقاضا بودن رشته تحصیلی در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و همچنین داشتن مقداری سرمایه به منظور گذران زندگی دارید. پیشنهاد می شود در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. حمیدرضا می گوید:

  سلام عرض ادب و احترام
  ۲۸ سال سن دارم لیسانس الکترونیک دارم
  حدود ۱۱تا مدرک فنی حرفه ای تو زمینه برق و الکترونیک دارم اما متاسفانه زبان المانی و یا زبان انگلیسی بلد نیستم.
  مدرک فنی و حرفه ای ۱۸ ماه ممتاز برق
  مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات تلفن همراه
  مدرک فنی و حرفه ای hse مقدماتی و پیشرفته
  مدرک فنی حرفه ای صنعت ساختمان
  مدرک فنی و حرفه ای دوربین مدار بسته
  مدرک فنی حرفه ای دزدگیر و اطفای حریق
  مدرک فنی و حرفه ای درب کنترلی
  مدرک فنی حرفه ای ایمنی در برق
  مدرک فنی حرفه ای آتش نشانی
  مدرک فنی و حرفه ای icdl درجه ۲
  مدرک فنی و حرفه ای پنیوماتیک
  مدرک فنی و حرفه ای هیدرولیک
  میخواستم ببینم شرایط برای ویزای کار تو آلمان دارم یا نه؟؟؟
  ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز شما شرایط کار در آلمان را دارد، اما مدرک زبان آلمانی B2 جزء الزامات می باشد. با توجه به روزمه عالی، شما شانس بالای برای یافتن کار در آلمان دارید.

   پاسخ
 6. آیدا شاکرین می گوید:

  با سلام
  ۲۷ ساله هستم رشته ام کارشناسی تغذیه ورزشی است در دانشگاه علمی کاربردی ابن سینا دوره ی زبان انگلیسی ام کامل کردم سابقه کاری زیاد ندارم و مدرک مربی گری بدنسازی بین المللی دارم در زمینه ارایشگری به طور حرفه ای کار میکنم می خواستم بپرسم آیا ویزای کار به من تعلق می گیره

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. با توجه به عدم اطلاع از شرایط تحصیلی و مالی شما و همچنین گسترده بودن مبحث ویزای کار پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 7. Yousef Shahmiry می گوید:

  با سلام خسته نباشی اینجانب متاهل 34 ساله و دارای یک فرزند یکساله دارای مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با معدل 14.71 از دانشگاه پیام نور و مدرک تخصصی مهندسی شبکه ماکروسافت mcitp و cnna از مشهد می باشم می خواستم ببینم میتونم درخواست ویزای کار المان را بدم و چقدر هزینه درخواست ویزا می باشد ممنون

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به رشته تحصیلی شما امکان کار در آلمان از طریق job offer و ویزای جستجوی کار آلمان برای شما وجود دارد هرچند که یافتن کار برای فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در کشور آلمان دشوارتر از فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری و آزاد است.

   پاسخ
 8. davary.mahyar71 می گوید:

  با عرض سلام دانشجویانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی شدن که با گذاشتن وثیقه مشکل خدمت سربازی رو حل کردن اگر بعد از اتمام تحصیلات ویزای تحصیلی رو به ویزای کاری تبدیل کنند احتیاج به کارت پایان خدمت نخواهند داشت شنیدم که بعد از برگشت بخواهند با ویزای کار کشور رو ترک کنند باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشند که مجبور به گذراندن دوره سربازی هستند آیا برای همه کشور ها صدق میکند

  پاسخ
 9. نیما می گوید:

  باسلام و عرض ادب و ارادت فراوان
  استاد گرانقدر جناب آقای دکتر ملک پور خواهشمندم همانند تخفیفات ویژه ۷۰ و ۸۰٪ ی برای تحصیل فرانسه و دانمارک و کانادا و …. برای ویزای کار آلمان هم همچین تخفیفی در نظر بگیرید.
  با درود و سپاس فراوان و آرزوی سلامتی برای شما و مجموعه mie

  پاسخ
 10. Nima می گوید:

  باسلام و عرض ادب و ارادت فراوان
  استاد گرانقدر جناب آقای دکتر ملک پور خواهشمندم همانند تخفیفات ویژه ۷۰ و ۸۰٪ ی برای تحصیل فرانسه و دانمارک و کانادا و …. برای ویزای کار آلمان هم همچین تخفیفی در نظر بگیرید.
  با درود و سپاس فراوان و آرزوی سلامتی برای شما و مجموعه mie

  پاسخ
 11. Javad می گوید:

  باسلام و عرض ارادت
  من فردی متاهل با مدرک فوق دیپلم معماری با29 سال سن و 4 سال سابقه کار مرتبط و غیر مرتبط هستم میخواستم من را در رابطه لا ویزای کار در آلمان یاری بفرمایید با تشکر فراوان

  پاسخ
 12. محمد غلامی می گوید:

  با سلام و عرض ادب
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی در مقطع کارشناسی هستم و حدود ۸ سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه دارم. همسرم هم فارغ التصیل رشته ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد است.دو فرزند یک ساله هم داریم.از نظر تمکن مالی هم اوضاع مناسبی داریم. ضمنا شهروند آلمانی مقیم برلین هم داریم که ما رو ساپورت مالی کند. سابقه گرفتن ویزای شینگن و سفر به اتحادیه اروپا و آلمان را برای چندین بار داریم. شانس ما برای گرفتن ویزای کار در آلمان چقدر است؟ ممنونم از وقتی که به ما میدهید.

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. مهدی می گوید:

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من 27 سالمه و فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد دارم ولی متاسفانه با معدل پایین و یک سال سابقه کار مرتبط البته بدون بیمه و در حال حاضر دارم سطح A2 زبان آلمانی رو میگذرونم ميخواستم ببینم با این شرایط می توانم آیا برای ويزاي جستجوی کار آلمان اقدم کنم؟ اگر میتوانم شما شانس من را برای گرفتن این ویزا چقدر می بینید؟ و اگر ویزا رو بگیرم با این شرایط شما شانس من را برای پیدا کردن کار در آلمان چقدر میبینید؟ با تشکر

  پاسخ
 14. فرشاد می گوید:

  با سلام. بنده کارشناسی ارشد مکانیک سنگ و لیسانس مهندسی معدن دارم . در زمینه معدن 5 سال سابقه کار دارم و سنم 31 سال هست. توی لیست مشاغل مهندسی معدن را ندیدم. ایا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم یا نیازی به رشته بنده وجود ندارد؟ ضمنا مدرک زبان المانی تا سطح بی 1 دارم

  پاسخ
 15. Reza yazdani moheb می گوید:

  سلام وقت بخیر،من ۴۱ ساله دارای مدرک فنی درودگری(نجار) هستم دارای ۲۲ سال سابقه کار ،میخواستم بدونم برای ویزای کاری میتونم اقدام کنم ؟

  پاسخ
 16. m.s می گوید:

  سلام وقتتون بخیر . بنده 33 ساله هستم لیسناس برق قدت دارم با تقریبا 8 سال سابقه کار مرتبط و خانومم هم پرستار هستن و با 4سال سابقه کار میخواستم بدونم شما میتونین برای آلمان یا اتریش برای هر دوی ما از ابتدا job offer بگیرین و دیگه اون ویزای 2 ماه جستجوی کار نگیریم . سپاس

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. محسن می گوید:

  سلام. من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه غیر انتفاعی و فوق دیپلمو رو از دانشگاه دولتی فنی حرفه ای شیراز گرفتم. میخواستم بدونم برای اعتبار سنجی مدرک ایا کسی که فنی حرفه ای و کاردانش رفته باشه و پیش دانشگاهی نگذرونده باشه و از طریق فنی حرفه ای وارد دانشگاه شده باشه مدرکش معتبر هست؟ ۱۰ سال سابقه کار و تخصص مرتبط با رشتم دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست ارجمند بله به نظر می رسد شما شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار آلمان را دارید و خوشبختانه مهندسی مکانیک از رشته های مورد نیاز در آلمان می باشد. هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   در اغلب موارد در صورت به اتمام رسیدن مدت اعتبار ویزای جستجوی کار آلمان می بایست این کشور را ترک کرده و مجددا از کشور مبدا درخواست ویزا نمایید.

   پاسخ
 18. m.s می گوید:

  سلام.من پزشک عمومی ۴۱ساله با۱۶سال سابقه کارهستم که ۸سال اخیردراورژانس مشغول کارم.آیامیتونم به آلمان برای کاربروم؟سنم مناسبه؟چه مراحلی داره؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام
   حداکثر سن مجاز برای کاریابی 40 سال میباشد و شما نمیتوانید برای این ویزا اقدام نمایید . اما راه های دیگری نیز برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

   پاسخ
 19. layla می گوید:

  با عرض سلام و احترام
  بامدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر میتوان برای آلمان ویزای کار گرفت ؟ از این روش که اونجا دنبال کار بگردم . آیا اگر نشد که متناسب با رشته ام کاری پیدا کنم میتوانم کارمند معمولی شوم حتا در آنجا و همونجا کار کنم ؟ سوال دوم اینکه آیا خویشاوند مقیم آلمان مبتواند کاری پیدا کند و از طریق job offer برم ؟ ممنون .

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و ادب. بزرگوار برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید .همچنین در صورتی که به بستگان مجوزات لازم از طرف دولت داده شود و هزینه های ضروری همانند بیمه و مالیات برای شما پرداخته شود این امکان برای شما نیز وجود خواهد داشت.

   پاسخ
 20. m.s می گوید:

  سلام وقت بخیر من 36 سالمه مدرک مهندسی عمران 12 سال سابقه کار دارم اگرلطف کنید درخصوص ویزای جاب آفر برای آلمان توضیح بفرماییدممنونم آیا ریسک زیادی داره وشماره های تماستون مدام مشغوله راهی هست تا راحت تر باهاتون تماس بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. بهروز شیرین زاده می گوید:

  با سلام خدمت اقای ملک پور بنده لیسانس عمران دارای کارت پایان خدمت و4 سال در رشته خودم مشغول به کار بوده ام در حال حاظر کار ازاد دارم میخواستم بدونم از چه راهی میتونم وارد المان بشم ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و احترام. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و همچنین باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و سطح زبان شما و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای ذکر شده برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. عارف می گوید:

  با سلام خدمت موسسه ملك پور
  بنده ٢٧ ساله ليسانس مهندسي صنايع با ١٠ سال سابقه كار در تدوين و برنامه سازي (٦سال سابقه بيمه ) و همسرم ٢٦ ساله ليسانس تكنولوژي آموزشي با ٥ سال سابقه كار (٢ سال در نمايندگي شركت آلماني) در تهران مايل به مهاجرت كاري در اتريش يا آلمان مي باشيم ،
  با توجه به قوانين موجود امكان اقدام مي باشد؟
  ايا هر دونفر ما شانس ويزاي كاري و پيدا كردن كار داريم ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   عرض ادب و احترام. دوست گرامی برای اخذ ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید. البته شرایط شما باید به صورت کاملتر برای تمام روش های مهاجرت به آلمان و اتریش بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. بهرام میلانی می گوید:

  با سلام..
  وقت بخیر
  من 31 سالم هست و 5 سال سابقه کاری و لیسانس برق الکترونیک
  فعلا دارم روی سطح a1 کار می کنم و در حال یادگیری هسنم
  میخام برای ویزای بلو کارت یا کاریابی در المان اقدام کنم
  سوال من اینه وقت ویزا را باید از کی گرفت ؟؟؟
  یعنی اگر حالا اقدام کنم وقت مصاحبه واسه چند ماه دیگه میدن؟؟
  راسته که دو سال بعد وقت ویزا میدن؟؟
  البته خیلی سعی کردم با دفتر اصلی تون تماس بگیرم نشد

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط و با تشکر از صبوری شما. بله شما در صورت داشتن مدرک B1 می توانید برای این ویزا اقدام کنید. در این راستا گرفتن وقت سفارت مستلزم زمان زیادی میباشد البته شما می توانید راهی جایگزین که برای فراگیری زبانتان هم مناسب باشد، پیدا کنید. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی روش های مختلف و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. maziar samiei می گوید:

  با سلام من کارشناس هوشبری با نه سال سابقه کار میخواستم برای نهاجرت کاری به آلمان اقدام کنم از طرفی اصل مدرک کارشناسیم تا حدود یک ماه آینده داده نمیشه میترسم تکمیل بشه نمیدونم چکار کنم

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. maziar samiei می گوید:

  سلام بنده کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد ابهر و کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه آزاد ساوه دارم. میتونم ویزای جستجوی کار در آلمان دریافت کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای راهنمایی دقیق نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. امیر می گوید:

  باسلام وتشکر از راهنماییهای شما که برای مردم خوبمون انجام میدین وباعث روشن شدن راهشون میشید. لطفا در مورد کسانی که در مشاغل صنعتی داری تخصص هستند ولی مدرک تحصیلی مورد نیاز رو ندارند هم توضیح بدید که شانسی برای گرفتن ویزای کار دارند یا فقط با مدرک تحصیلی و زبان میشه اقدام کرد . ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 27. امیرحسین می گوید:

  با سلام و عرض ادب

  من ویزای شنگن 3 ساله از آلمان دارم و مشکلی برای مسافرت به اروپا ندارم . می خواستم در حالی که در ایران هستم برای پیدا کردن یک شغل در آلمان یا اتریش یا هلند اقدام کنم. در واقع می خوام با شما قرارداد کاریابی ببندم تا برام کار پیدا کنید چون در ایران شاغل هستم و نمی تونم شغلم را رو ترک کنم و برای کاریابی به اروپا بیام و می خوام از راه دور شغل پیدا کنم و بعد اینجا استعفا بدم و بیام. . دو تا سوال دارم :
  1- هزینه قرارداد کاریابی با شرکت شما چقدر است؟
  2- آیا بعد از پیدا کردن کار می توام ویزای شنگن 3 ساله را در حالی که در آلمان یا اتریش هستم به ویزای اقامت تبدیل کنم؟

  با تشکر
  امیر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب مدارک تحصیلی و شغلی شما باید بررسی شود این امر امکان پذیر است . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 28. maziar samiei می گوید:

  سلام وعرض ادب جهت گذراندن دوره مرتبط با رشته کشاورزی و باغبانی در آلمان مرکزی روپیدا کردم جایی که ارائه میشه،آیا درحین گذراندن دوره واواخر آن میتونم همزمان تقاضای ویزای کار آلمان رو باهم در حالی که در خاک آلمان هستم؟ چقدر شانس موفقیت دارم؟آیا دوره کارآموزی من منجر به اقامت میشه اگر اونجا کارگیرم بیاد؟ با سپاس فراوان

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 29. ساسان باورصاد می گوید:

  با سلام و دورد فراوان…..۳۰ ساله لیسانس الکترونیکم و دو سال سابقه کاری غیر مرتبط دارم….خواستم واسه ویزا کاری اقدام کنم….زبان آلمانی هم بلد نیستم ….خواستم بدونم شرایط ویزا رو دارم یا نه؟! ممنون9

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.