کار ضمن تحصیل در بلاروس

کار ضمن تحصیل در بلاروس

در این نوشتار سعی شده راجع به کار ضمن تحصیل در بلاروس اطلاعاتی در اختیار شما قرار بگیرد .

کار ضمن تحصیل در بلاروس چگونه است ؟

چه دلیلی باعث میشود شخص به دنبال کار ضمن تحصیل در بلاروس باشد ؟

کار ضمن تحصیل در بلاروس در هر مقطع چند ساعت است؟

با مطالعه مقالات موسسه حقوقی ملک پور در سایت موسسه حقوقی ملک پور میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به کار ضمن تحصیل در بلاروس را بدست بیاورید  مشاوران موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کافی راجع به کار ضمن تحصیل در بلاروس را در اختیار شما قرار میدهند .

 

توضیح اولیه مخارج تحصیل و آموزش در بلاروس:

تحصیل در بلاروس در تمام سطوح رایگان است،

سطح توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در یک کشوربسیار به سیستم آموزشی آن بستگی دارد. هر دولت  یک آرایش گروهی حرفه ای در سیستم آموزشی نیازمند است،  تااجازه دهد آن علم، سیاست، صنعت یا کشاورزی به طور منظک رشد کند. و تنها یک سیستم و به طور کامل به تفصیل میتوتند این رشد را ضمانت کند و آن آموزش و پرورش هر کشور میباشد بنابراین ممکن است، با وجود تمام مهارت ها و استعدادهای مردم ، آنها نتوانند بدون یک آموزش نظام مند به اطلاعات و سواد کافی برشند و نیاز است که یک سیستم آموزشی نظام مند اطلاعات را گام به گام در اختیار آنها بگذارد.

در صورتی که شما در حال فکر کردن در مورد تحصیل در بلاروس هستید

این کشور خوشحال است  که دانش آموزان بین المللی در بلاروس از فرهنگ ها و کشورهای مختلف در دانشگاه ارزشمند این کشور در حال تحصیل هستند.

دانشجویان بین المللی در بلاروس به راحتی میتوانند محیط آموزشی خود را پیدا کنند.

دانشجویان بین المللی در بلاروس احساس میکنند که این کشور مانند خانه خودشان است و در هر صورتی از خدمات این کشور در خدمت آنها است.

بلاروس دارای سابقه قوی  انطباق دانشجویان بین المللی را با خود در تمام نیازها و مسائل تحصیلی و حتی غیر علمی است

حضور دانشجویان بین المللی در بلاروس در اعداد به طوری بزرگ اثبات مهمان نوازی و همکاری جامعه با آنها میباشد.

بله. بیش از ۶۰۰۰ دانش آموزان خارجی در موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها در بلاروس در هر سال  مشغول مطالعه اهستند.

در هزینه های عمومی آموزش عالی برای دانشجویان خارجی از ۲۰۰۰-۴۰۰۰ دلار، بسته به موضوع و نهاد میباشد.

همه کالج ها و دانشگاه در بلاروس به عنوان محل اقامت است، که می تواند به دانشجویان بین المللی در بلاروس کمک کند برای به دست آوردن اجازه اقامت و پیدا کردن مسافرخانه.

تحقیقات نشان داده دانشجویان زیادی از کشورهایی چون:

استرالیا، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، بلغارستان، ویتنام، غنا، آلمان، گرجستان، یمن، هند، اردن، ایران، عراق، اسپانیا، اسرائیل، کامرون، چین، کویت، لتونی، لبنان، لیبی، لیتوانی، مقدونیه، مراکش، مولدووا، مغولستان، نپال، نیجریه، پاکستان، فلسطین، پرو، لهستان، روسیه، عربستان سعودی، سوریه، سودان، تاجیکستان، ترکیه، فرانسه، ازبکستان، اوکراین، استونی ، سوئد، سریلانکا، ایالات متحده به بلاروس یرتی تحصیل آمده اند.

استاندارد های آموزشی و پرورشی در بلاروس بیش از حد بالا است  به طوری که شما در همان باز ائل تعجب خواهد کرد از برآورده شدن تمام نیازهای علمی خود زیرا بلاروس دارای همه نوع دانشگاه مانند دانشگاه پزشکی، دانشگاه های فنی، دانشگاه مدیریت، دانشگاه اقتصاد، دانشگاه حمل و نقل، دانشگاه حمل و نقل هوایی و بسیاری دیگر، بنابراین شما فقط دوره مورد نظر خود را انتخاب و به تحصیل بپردازین به شما اطمینان هیچ گونه پشیمانی نخواهند داشت در طول دوره تحصیل در بلاروس.

توضیح کار ضمن تحصیل در بلاروس :

به طور کلی افرادی که به عنوان تحصیل به خارج از کشور خودشان میروند سعس میکنند کشورهایی را انتخاب کنند که تحصیل در دانشگاهای آن رایگان میباشد و یا شهریه خیلی کمی داشته باشد تا آنها فقط مجبور باشند برای خرج زندگی خود فقط هزینه کنند و گاهی اوقات دیده شده که حتی افراد کشورهایی را انتخاب میکنند که هزینه زندگی دز آنها هم پایین و ارزان باشد مانند کشور بلاروس.

اگر شما هم خواهان این هستین که برای تحصیل به خارج از کشور بروید و کشورهایی را انتخاب کنید که تحصیل در /انها رایگان است و خرج زندگی در آنها پایین است به سایت موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور مراجعه کرده و یا با تماس با تیم مشاوران موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کسب کنید.

معمولا دیده شده که در اگثر کشورها دانشجویان برای اینکه هم درس بخوانند و هم بتواننند هزینه زندگی خود را دربیاورند میتوانند کار پاره وقت (part time jobs)   ضمن تحصیل داشته باشند، که اکثرا میزان ساعت کار پاره وقت ضمن تحصیل در اکثر کشورها مانند هم است ، مثلا دیده شده در مقطع لیسانس میزان ساعت کار ضمن تحصیل ده ساعت در هفته و در مقطع فوق لیسانس میزان ساعت کار ضمن تحصیل بین بیست تا بیست و پنج ساعت در هفته و در مقطع دکترا میزان ساعت کار ضمن تحصیل سی ساعت در هفته میباشد و حتی در بعضی از کشورها مانند کانادا به همراه هم اجازه کار پاره وقت میدهند .

بودجه آموزش و پرورش یک گزینه برای دانش آموزان برای حمایت از آنهااز لحاظ مالی از طریق طرح و روش های مختلف است. می توان آن را توسط دولت، سازمان های خصوصی و یا حتی از طریق روش های شخصی مانند شغل پاره وقت ارائه داد.

کار پاره وقت ضمن تحصیل یکی از کمک های مالی است  که دانش آموزان می توانند دریافت کنند. در این نوع از اشتغال ، دانش آموزان می توانند به صورت پاره وقت و یا برای چند ساعت کار کنند. در مقطع لیسانس میزان ساعت کار ضمن تحصیل ده ساعت در هفته و در مقطع فوق لیسانس میزان ساعت کار ضمن تحصیل بین بیست تا بیست و پنج ساعت در هفته و در مقطع دکترا میزان ساعت کار ضمن تحصیل سی ساعت در هفته میباشد ، در نتیجه دانش آموزان می توانند مقدار کافی از زمان را به تمرکز بر روی مطالعات خود را نیز بگذارند. هر منطقه از کشور بلاروس دارای انواع مختلف و فرصت ها ی شغلی مناسب برای دانش آموزان می باشد. ودانش آموزان به منظور یک کارمند پاره وقت بودن ضمن تحصیل، اول  دانش آموزان باید به تحقیق و پیدا کردن شغل مناسب ، متناسب با حرفه و نیاز خود باشند.

به عنوان یک ماده از حقوق کار کشور بلاروس و بسیاری از کشورها نیز این گزینه (کار ضمن تحصیل) از جمله قوانین و حقوق  برای دانشویان خارجی میباشد..

 

پیوستن به عنوان یک کارمند پاره وقت :

دانش آموزان می توانند به صورت پاره وقت کار کنند  برای رفع نیازهای مالی خود. کار کردن آنها  نه تنها برای رفع نیازهای مالی آنها است بلکه باعث میشود آنها تجربیات عملی را هم کسب کنند. ، بسیاری از کالج ها و دانشگاه کارآموزی را به دانش آموزان به عنوان بخشی از برنامه های خود ارائه می کنند. بنابراین، دانشجویان همچنین می توانید از طریق کارآموزی کار کنند و پول دریافت کنند و هم در کنارش به راحتی به تحصیل خود بپردازند.

نکاتی برای دانش آموزان   که به دنبال کار ضمن تحصیل هستند:

دانش آموزان می توانند برای فرصت های شغلی پاره وقت در محل کالج خود کار را جستجو کنند

گزینه هایی مانند کار در کافه تریا، کتابخانه، حمایت از بخش اداری برای دانش آموزان وجود دارد.

علاوه بر این، همچنین می توانید برای پیدا کردن شغل نزدیک کالج و یا اقامت خود زمان راصرفه جویی کنند برای تایم مسافرت و تفریح خود.

دانش آموزان می توانند با همسالان هم ترمان  خود که در حال حاضرکار میکنند به بحث و تحلیل در محل کار خور بپردازند

چند گزینه که دانش آموزان می توانند به خارج از ساختمان کالج خود برای کار پیوندند عبارت است از، در یک پارک تفریحی، فروشگاه مواد غذایی، بازار، نمایشگاه ها، رستوران ها، پمپ های بنزین، و یا حتی کار در خانه و …

   چندی از موسسات پاره وقت در بلاروس:

 

home based data entry jobs

Category:

Other – Work at Home

Type:  Part-Time | $3000 – $4000 Per Month

Features: Work at home

Company:    homebasework

Career in:    Zavodski Rayon/Horad Minsk/Belarus

Software Project Manager

Post date: 26 February 2016

Category:

Project/Program Management – General/Other: Project/Program Management

Type:

Full-Time | Part-Time | $14 – $22 Per Hour

Features:

Work at home

Company:

Scopic Software

Career in:

/Belarus (general)/Belarus

 

 

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما در کار ضمن تحصیل در بلاروس کمک کرده باشد.

اگر شما هم خواهان کار ضمن تحصیل در بلاروسهستید وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور که از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور می باشد میتوانند شما را یاری دهند  همچنین با مراجعه به سایت حقوقی ملک پور در https://malekpour.ir/  اطلاعات دیگری راجع به کار ضمن تحصیل در کشورهای دیگر کسب کنید.

فهیمه فرجی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.