کار در کانادا از طریق اسکیل ورکر

 • کار در کانادا و شرایط عمومی آن
 • کار در کانادا و بررسی اکسپرس اینتری Express Entry
 • کار در کانادا و بررسی مراحل اکسپرس اینتری Express Entry
 • کار در کانادا و سیستم امتیازبندی این کشور
 • کار در کانادا و امتیازات مرحله اول اسکیل ورکر (Skilled Worker)
 • کار در کانادا و امتیازات مرحله دوم اسکیل ورکر (Skilled Worker)
 • کار در کانادا و ویزای کاری کانادا
 • کار در کانادا و کاریابی در کانادا
کار در کانادا اصلی کار در کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در کانادا و مقدمه ای بر آن

کار در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار و اخذ ویزای کار کانادا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. مهم ترین نکات مهاجرت کاری به کانادا و مراحل مهاجرت به کانادا از طریق کار ارائه خواهد شد و به سوالات مطرح شده در این مورد پاسخ خواهیم داد. کار در کانادا در هنگام مهاجرت به کانادا پس از گرفتن وکیل مهاجرت و برای مهاجرت کاری به کانادا چگونه است؟ آیا از شرایط کار در کانادا اطلاع دارید؟ آیا می توان با اخذ ویزای کار در کانادا به اخذ اقامت کانادا رسید؟ مهاجرت به کانادا و قوانین کار در کانادا چیست؟ ما در این مقاله مفتخریم اطلاعاتی در باب شرایط کار در کانادا در اختیار شما متقاضیان قرار دهیم. موسسه ی حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سال های اخیر بالاترین تعداد روادید را برای هموطنان عزیز اخذ نموده است. بهتر است قبل از تصمیم گیری برای مهاجرت به کانادا و کار در کانادا با موسسات حقوقی معتبر در این باب مشورت نموده تا مناسب ترین مسیر مهاجرتی را برای خود و اعضای خانواده تان انتخاب نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت کاری به کانادا

video کار در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت کاری به کانادا

audio کار در کانادا

کار در کانادا و شرایط عمومی آن

کانادا را می توان یکی از مهاجرپذیر ترین کشورها دانست اما قوانین مهاجرتی این کشور نیاز به بررسی بیشتری دارند. مهمترین نکته ای که در مورد کار در کانادا می توان بیان کرد این است که نرخ بیکاری این کشور در سال 2017 معادل 6.33 درصد بوده است و باید در نظر داشته باشید که سیستم کاری این کشور براساس امتیاز بندی است و متقاضی اخذ ویزای کار کانادا باید در ابتدا حداقل امتیاز ممکن این سیستم را کسب کند. سیستم کار در کانادا به صورت دو مرحله ای می باشد و بعد از اخذ حداقل امتیاز لازم شما به اصلاح وارد یک استخر می شوید که در آن استخر افراد با بیشترین امیتاز برای کار در کانادا دعوت می شوند. نمودار نرخ بیکاری کانادا در ادامه برای شما ارائه خواهد شد.

نرخ بیکاری کانادا کار در کانادا

کار در کانادا و بررسی اکسپرس اینتری Express Entry

یکی از راه های کار در کانادا در کشور فوق العاده زیبا و پیشرفته کانادا، روش اکسپرس انتری می باشد. Express Entry یا اصطلاحا EE که از سال ۲۰۱۵ جهت بررسی پرونده‌ متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا در چهار گروه نیروی تجربی فدرال، نیروی متخصص فدرال، نیروی تجربی کانادایی و همچنین برنامه‌های پذیرش استان های این کشور تنظیم شده است.

طبق اطلاعیه ی اداره مهاجرت کانادا پروسه بررسی مدارک هر متقاضی جهت رد یا قبول درخواست ایشان و صدور ویزا برای ورود به کانادا شش ماه زمان می برد. جالب است بدانید که قبل از برنامه ی اکسپرس انتری پروسه بررسی مدارک متقاضیان بسیار طولانی بوده و اشخاصی که از امتیاز پایینی جهت مهاجرت به کانادا برخوردار بودند گاها سال ها در لیست انتظار برای بررسی پرونده شان منتظر می ماندند.

در قدم اول متقاضی می بایست امتیاز خود را محاسبه کند که آیا برای اقدام از این روش مجاز می باشد یا خیر. جهت بررسی و محاسبه ی امتیاز می توان از ابزار رایگان موجود در وبسایت رسمی مهاجرتی کانادا بهره برد. اگر مایلید با نحوه ی امتیاز دهی در این سیستم بیشتر آشنا شوید، می توانید به صفحه فاکتورهای انتخاب در وبسایت رسمی مهاجرتی کانادا رجوع کنید. در صورتی که شخص ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز مورد نیاز در این روش که FSW نامیده می شود را کسب کند می تواند وارد مرحله ی بعدی شود.

چگونگی از اخذ دعوتنامه کاری از کانادا
اکسپرس اینتری کانادا Express Enrty

کار در کانادا و بررسی مراحل اکسپرس اینتری کانادا

در قدم اول ابتدا متقاضی کار در کانادا می باید یک پروفایل که کاملا رایگان است در وبسایت مهاجرتی کانادا بسازد. این مرحله Expression of Interest نام گذاری شده است. سپس پروفایل درخواست دهندگان روش مهاجرت اکسپرس انتری در بانک اطلاعات متقاضیان که EOI Pool نامیده می شود ذخیره شده، سپس از ۱۲۰۰ امتیاز به هر فرد بر مبنای ویژگی های ایشان مانند سن، مدرک تحصیلی، نمره ی زبان انگلیسی (و گاها فرانسه برای برنامه فدرال و برخی استان ها) امتیازی اختصاص داده می شود. لازم است بدانید که در اواخر ژوئن سال میلادی گذشته تغییراتی در این سیستم امتیاز دهی داده شده که Comprehensive Ranking نامیده می شود و  طبق آن، اگر متقاضی کار در کانادا خواهر و یا برادری در کانادا داشته باشد (به طور کلی اقوام درجه یک) ۱۵ امتیاز به وی اختصاص داده می شود و هم چنین در خصوص کار در کانادا داشتن مهارت در زبان فرانسوی امتیازی را در بر دارد. به طور کلی می توان گفت اگر فرد امتیاز بالای ۴۱۵ کسب کند می تواند به دریافت اقامت دائم کانادا امیدوار باشد.

بعد از ثبت نهایی اطلاعات فرد در EOI Pool ، دعوت نامه هایی از طرف دولت فدرال و دولت استان ها ( به غیر از استان کبک) و هم چنین برخی کارفرماهای کانادایی برای متقاضیانی که امتیاز خوبی دارند فرستاده می شود. هرچه امتیاز شخص درخواست دهنده بالاتر باشد شانس وی برای دریافت دعوتنامه بالا می رود، افرادی که در برنامه ی استانی اکسپرس انتری قبول می شوند و دعوتنامه استانی را دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز به امتیازشان اضافه‌ خواهد شد. هر فرد نهایتا ۱۲ ماه زمان دارد که شانس خود را در استخر امتحان کرده و برای دریافت دعوتنامه منتظر بماند. در صورتی که این زمان به پایان برسد و فرد موفق به دریافت دعوتنامه نشود خود به خود از استخر خارج می شود و البته مجددا می تواند دوباره پروفایل ساخته و وارد استخر شود.

در خصوص کار در کانادا در صورتیکه شخص متقاضی کار در کانادا موفق به دریافت دعوتنامه شود تنها ۹۰ روز زمان دارد تا رزومه ی خود را به صورت آنلاین ثبت نماید. اگر موفق به ثبت پروفایل خود در این بازه ی زمانی نشود، دعوتنامه ی ایشان باطل شده و مجددا می بایست در استخر برای دریافت دعوتنامه ای دیگر منتظر بماند .بنابراین در خصوص کار در کانادا توصیه ی اکید بر این است که بلافاصله پس از دریافت دعوتنامه جهت فراهم کردن مدارک مورد نیاز و ترجمه ی آنها اقدام نمایید.

Job Bank سیستمی است در کانادا که میتوان از آن با عنوان بانک کار اسم برد و جهت ثبت‌نام و نگهداری رزومه ی متقاضیانی ست که موفق به دریافت دعوتنامه از هیچ کارفرمای کانادایی یا هیچ کدام از استان ها نشده اند. اشخاص می توانند به صورت کاملا رایگان در این سیستم ثبت نام کرده و پروفایل بسازنند تا بتوانند شانس خود را برای دریافت دعوتنامه از طرف یک کارفرمای کانادایی را امتحان کنند.ساخت پروفایل و درخواست در سیستم بانک کار کانادا کاملا اختیاری است.

دقت کنید و از صحت تمامی اطلاعاتی که وارد می نمایید اطمینان داشته باشید، چرا که اگر مشخص شود که شما به صورت عمد یا غیر عمد اطلاعات اشتباهی را وارد کرده اید به مدت پنج سال از شرکت در برنامه ی اکسپرس انتری منع خواهید شد.

مقاله مرتبط
برنامه های مختلف استانی ایالت های مختلف کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر کانادا

audio کار در کانادا
ویزای کار کشور کانادا
مدارک موردنیاز برای ویزای کار کانادا

کار در کانادا و بررسی سیستم امتیازبندی این کشور

ابزار CRS Tool در وب‌سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا جهت بررسی و امتیازدهی به متقاضیان قرار داده شده است و می توانید به طور رایگان از این برنامه استفاده نمایید. در پاسخگویی به سوالات مطرح شده در این ابزار دقت لازم را داشته باشید و با صداقت کامل پاسخ دهید. سوالات طوری طراحی شده اند که اطلاعات کلی و کاملی را از شما و در صورتیکه متاهل هستید در مورد همسرتان ، پوشش دهد و به عنوان مثال اگر شما در پاسخ به سوال «آیا مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی متقاضی کار در کانادا کمتر از ۲ سال گذشته گرفته شده است؟»، منفی باشد، سوالات بعدی نمایش داده نخواهند شد و  در نهایت سیستم پیامی می دهد مبنی بر این که شخص متقاضی نمی‌تواند در این برنامه شرکت کند. اگر تا آخرین مرحله این سوالات را پاسخ دهید در نهایت یک امتیاز کلی به شما داده خواهد شد. همچنین امتیازتان در هر بخش به عنوان مثال در بخش مهارت های زبانی و یا مدرک تحصیلی به صورت جز به جز نشان داده می شود. برای محاسبه امتیاز خود در سیستم امیتازبندی کانادا که مهمترین بخش کار در کانادا می باشد، از جداولی که در ادامه درج شده است استفاده کنید. شما در مجموع 2 مرحله امتیاز بندی خواهید داشت که در صورت کسب امتیاز در مرحله اول وارد قسمت دوم خواهید شد. شرح امتیازات در هر دو این مراحل، در ادامه بررسی می شود.

مقاله مرتبط
ویزای کار ایالت ساسکچوان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر کانادا و نوع مدرک زبان

audio کار در کانادا

کار در کانادا و امتیازات مرحله اول اسکیل ورکر (Skilled Worker)

6 عامل انتخاب برای FEDERAL SKILLED WORKER یا نیروی کار ماهر فدرال در سیستم امتیاز بندی بررسی می شود. شما در این بخض باید از 100 امتیازی که به این عوامل تعلق می گیرد، حداقل 67 امتیاز را کسب کنید. در صورت کسب امتیازات لازم وارد مرحله بعد می شوید، در غیر صورت شما واجد شرایط کار در کانادا از طریق اسکیل ورکر یا SKILLED WORKER نمی باشید. 6 عامل ابتدایی و امتیازات آن شامل مهارت های زبان، تحصیلات، تجربه کاری، استخدام هماهنگ شده در کانادا و سازگار پذیری می باشد. جزئیات هر عامل در ادامه بررسی می شود.

1. مهارت های انگلیسی و فرانسه

متقاضیان در این قسمت می توانند تا سقف 28 امتیاز را اخذ نمایند. این امتیازات بر اساس چهار مهارت Speaking, Listening, Writing و Reading خواهد بود.

توجه به این نکته ضرروی است که ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی الزامی می باشد. به این معنا که، حتی در صورتی که بدون مدرک زبان امتیازات لازم را اخذ نمایید، واجد شرایط نخواهید بود. در صورتی که تمایل به ارائه هر دو مدرک زبان دارید، باید به صورت همزمان انجام شود. امتیازات مربوط به مهارت های زبان در جدول زیر نمایش داده شده است.

کار در کانادا کار در کانادا

کار در کانادا 2 کار در کانادا

 • در صورت دارا بودن مدرک معادل CLB 5 در تمامی مهارت ها برای زبان دوم، 4 امتیاز اخذ می گردد.

2. تحصیلات

شما در این بخش می توانید تا سقف 25 امتیاز را بر اساس ارزش مدرک تحصیلی کسب نمایید. جهت تحقق این امر شما باید مدرک تحصیلی کانادایی داشته باشید یا مدرک تحصیلی شما ارزیابی و معادل سازی شده باشد. فرآیند معادل سازی باید توسط یک مؤسسه مورد تأیید اداره مهاجرت کانادا صورت پذیرد.

کار در کانادا 5 کار در کانادا

3. تجربه کاری

در این بخش حداکثر 15 امتیاز قابل دستیابی است. امتیازات مربوط به هر سال تجربه کاری در جدول زیر نمایش داده شده است. برای کسب امتیاز باید در هر سال به صورت تمام وقت کار کرده باشید. کار تمام وقت به معنای حداقل 30 ساعت کار در هفته و یا معادل پاره وقت آن می باشد. توجه داشته باشید که کار داوطلبانه امتیازی ندارد و باید در آمد کسب کرده باشید. 

کار شما باید جزء لیست NOC باشد و در skill level 0 یا A و یا B قرار گیرد. باید کد نوع کار را در طبقه بندی NOC پیدا کنید.

کار در کانادا 6 کار در کانادا

4. سن و سال

شما بر اساس سن می توانید تا سقف 12 امتیاز به دست آورید. نحوه امتیاز بندی در جدول زیر شرح داده شده است.

کار در کانادا 7 کار در کانادا

5. استخدام هماهنگ شده در کانادا

در صوت داشتن پیشنهاد کار در کانادا، امتیاز قابل اتخاذ در این بخش 10 امتیاز می باشد. این امکان وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد کار تمام وقت، پیش از اقدام برای Skilled Worker امتیاز کسب کنید. این پیشنهاد باید برای کاری دائمی و تمام وقت باشد. همچنین شغل مورد نظر باید در لیست NOC و در سطح شغلی 0 یا A و یا B باشد.

6. سازگار پذیری

در این بخش می توان حداکثر 10 امتیاز کسب کرد. در صورتی که متأهل هستید همسر شما می تواند 10 امتیاز کسب نماید.

کار در کانادا 8 کار در کانادا

کار در کانادا و امتیازات مرحله دوم اسکیل ورکر (Skilled Worker)

در صورت کسب حداقل 67 امتیاز در مرحله اول، شما اصطلاحاً وارد Pool یا استخر می شوید. در این مرحله تا سقف امتیار 1200 قابل دستیابی می باشد. در این مرحله 600 امتیاز مربوط به ویژگی های فردی می باشد و 600 امتیاز در صورت داشتن پیشنهاد کار در کانادا اخذ می گردد. متقاضیانی که بر اساس امتیازات واجد شرایط باشند، با توجه به امتیازات دسته بندی می شوند و در 25 نوبت در سال بر اساس بیشترین امتیاز یا داشتن پیشنهاد کاری انتخاب شده و می توانند جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. متقاضیان می توانند به مدت یک سال در Pool بماند، در پایان یک سال در صورت عدم دریافت دعوت نامه باید مجدداً پروفایل ایجاد کرده و مراحل را ابتدا طی کنند. جدول امتیاز بندی هر کدام از عوامل در ادامه با جزئیات شرح داده شده است.

1. عوامل انسانی

 • با همسر حداکثر 460 امتیاز برای تمام عوامل قابل دستیابی می باشد.
 • بدون همسر حداکثر 500 امتیاز برای تمام عوامل قابل دستیابی می باشد.

کار در کانادا 9 کار در کانادا

کار در کانادا 10 کار در کانادا

زبان – مهارت های زبان اول

حداکثر امتیاز برای هر مهارت (writing, speaking, listening, reading)

 • با همسر 32 امتیاز
 • بدون همسر 34 امتیاز

کار در کانادا 11 کار در کانادا

زبان – مهارت های زبان دوم

حداکثر امتیاز برای هر مهارت (writing, speaking, listening, reading)

 •  با همسر 6 امتیاز (تا حداکثر 22 امتیاز)
 • بدون همسر 6 امتیاز (تا حداکثر 24 امتیاز)

کار در کانادا 12 کار در کانادا

کار در کانادا 13 کار در کانادا

2. امتیازات همسر (در صورت وجود)

کار در کانادا 14 کار در کانادا

زبان – مهارت های زبان اول همسر

حداکثر 20 امتیاز و یا حداکثر 5 امتیاز برای مهارت قابل دستیابی است.

کار در کانادا 15 کار در کانادا

کار در کانادا 16 کار در کانادا

3. عوامل تطابق مهارت

حداکثر 100 امتیاز در این بخش قابل دستیابی است.

کار در کانادا 17 کار در کانادا

کار در کانادا 18 کار در کانادا

تجربه کاری خارجی – با سطح زبان خوب (CLB 7 و یا بیشتر)

کار در کانادا 20 کار در کانادا

تجربه کاری خارجی – با تجربه کاری کانادایی

کار در کانادا 21 کار در کانادا

کار در کانادا 22 کار در کانادا

4. نمرات اضافی (حداکثر 600 امتیاز)

کار در کانادا 23 کار در کانادا

مقاله مرتبط
ویزای کار ایالت اونتاریو

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قواعد پیشنهاد کار از کانادا

audio کار در کانادا

کار در کانادا و کاریابی در کانادا

برای کار در کانادا و کاریابی در این کشور شما باید به فرهنگ کاری این کشور آشنا باشید و بدانید که یک کارفرمای کانادایی به چه چیزی نیاز دارد. برای کار در کانادا شما به یک شماره بیمه اجتماعی SIN نیاز دارید. برای کاریابی در کانادا مراجع مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها را برای شما بیان می کنیم.

 • سازمان های خدمت دهنده به مهاجران که ورکشاپ های نوشتن رزومه، جلسات آموزشی شغلی و دیگر سرویس ها را برای کاریابی در کانادا ارائه می کنند.
 • بانک کار که اطلاعات کاری و حرفه ای در مورد کار در کانادا را ارائه می دهد. که مشاغل ، دستمزد ، وظایف اصلی ، روند اشتغال و پیش نیازهای آموزشی برخی از آن ها هستند.
 • خدمات کانادا که اطلاعات مهمی در مورد کاریابی در کانادا ارائه می دهد.
 • وب سایت استان موردنظر شما برای تازه واردین

متقاضی کار کانادا باید وبسایت های موسسات کاریابی را به صورت کامل مطالعه کند و برای کار موردنظر درخواست دهد. شما می توانید در این وبسایت مقالات مرتبط با کاریابی در کانادا که به صورت تخصصی روند و مراحل کاریابی در کانادا را بیان کرده اند مطالعه کنید. 

لیست مشاغل موردنیاز کانادا در سال 2018
کاریابی در کانادا
موسسات معتبر کاریابی در کانادا
سخن آخر در مورد کار در کانادا

در خصوص کار در کانادا روش اکسپرس انتری برای مهاجرت تخصصی به برخی از استان‌های کشور کانادا نیز کاربرد دارد. ولی برای مهاجرت به روش تخصصی به استان کبک نمی‌توان از این روش بهره برد. کانادا به عنوان یک کشور مدرن با امکانات بالا یکی از مقاصد پر طرفدار د ربین مهاجرین شناخته شده است. متقاضیان کار در کانادا برای زندگی در کانادا مسیرهای گوناگونی را انتخاب می نمایند مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری و هم چنین اکسپرس انتری که روش آخر در این مقاله به تفصیل توضیح داده شد. اگر به روش تحصیلی برای مهجرت به کانادا علاقه مند هستید می توانید از بورسیه های تحصیلی بهترین دانشگاه های جهان در این کشور بهره مند شوید. همچنین لازم به یاد آوری است که به دلیل بسته بودن سفارت کانادا در ایران، برای گرفتن وقت سفارت در کشورهای همسایه، می‌توانید با موسسات حقوقی معتبر مشورت کنید. شما می توانید جهت مهاجرت به کانادا و یا شرایط مهاجرت کاری به کانادا و یا کار در کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا با تماس با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ایی در یا دفاتر همکار در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از مشاوره و راهنمایی مشاورین و وکلای مهاجرتی اطلاعات اخذ نموده و با راهنمایی این افراد پروسه ای مطمئن و کم ریسک را برای کار در کانادا استارت نمائید .

77 پاسخ
 1. شقايق گفته:

  سلام من ٢٥سالمه و ديپلم رياضى هستم البته كارشناسى پيوسته معمارى ٣سال خوندم و رها كردم و همسرم ٣٣سالشونه و ليسانس معمارى دارن البته غير پوسته واز دانشگاه ازاد و حدودا ٦سال سابقه كار مرتبط دارن دفتر دكوراسيون دارن خودشون وكل سرمايمون ١٠٠ميليونه وميتونيم سند خونه يامغازه هم جور كنيم براى شوهرم بيمه شخصى هم رد ميشه حدودا ١٠ساله و سطح زبان هردومون در حد مدرسه و دانشگامونه ميخواستم ببينم براى اقامت كانادا ميتونيم اقدام كنيم؟از چه طريقى

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مهاجرت به کانادا و بسیاری از نقاط جهان با 100 میلیون تومان امکان پذیر نمی باشد و همچنین نیازمند سرمایه شخصی می باشد چرا که می بایست بخش زیادی از مبلغ مورد نظر را با خود به همراه ببرید نه اینکه سندی ارائه دهید که آن هم متعلق به خودتان نباشد. در مجموع اینکه مهاجرت امری حساس و خطیر بوده و دارای راه ها و ریزه کاری های بسیاری می باشد. پیشنهاد میکنیم به منظور آشنایی بیشتر با موضوع مهاجرت ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه و مشاهده نمایید تا با راه ها و شرایط مهاجرت قانونی آشنا شده و وکیل مهاجرت خود باشید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر
   همچنین به منظور اخذ اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. نوید گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  ۳۳ ساله متاهل و یک پسر ۴.۵ ساله دارم.
  مدرک تحصیلیم دیپلم (رشته کامپوتر)، تخصص هام جوشکاری برق (SMAW) دارای مدرک فنی و حرفه ای در این رشته و همچنین ونتیلیشن یا درواقع نصب و راه اندازی و تعمیر سیستم های تهویه مطبوع سبک و نیمه سبک و همینطور تهویه مطبوع خودرو است.
  سابقه کار با بیمه مربوط به جوشکاری بیست ماه برای بین یازده تا نه سال قبل ولی سابقه کار بدون بیمه با امکان گرفتن نامه کاری زیاد دارم. برای زبان هم در حال خواندن برای نمره حدود ۵ آیلتس هستم.
  ترجیحا برای ونکوور از هر راهی که ممکن باشه مثل ویزای کار بهمراه جاب آفر واقعی و درکل از هر راه مطمئنی با هزینه معقول که بشه اقدام کرد وموفق به مهاجرت شد.
  ممنون میشم و خواهش میکنم پاسخ بنده رو بدید.
  در صورتی که با این شرایط امکان مهاجرت وجود داره حدود هزینه و زمانی که طول میکشه برای انجام پروسه رو هم لطفا بگید.

  تشکر بسیار از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما برای اخذ ویزای کاری نیاز به حداقل مدرک لیسانس دارید. شما می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید. شرایط همسر شما و جزئیات دیگری نیز باید بررسی گردد تا بتوان پاسخ دقیقی به پرسش شما داد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. امین گفته:

  با سلام
  ممنون از وب سایت خوبتون ..
  سوالی داشتم در مورد ویزای مولتیپل .. اگر کسی با ویزای مولتیپل توریستی به کانادا سفر کند و در انجا کارفرما پیدا کند ایا می تواند در خاک کانادا ویزای مولتیپل خود را به ویزای دیگری مانند ویزای کار تبدیل کند یا اینکه این کار انجام شدنی نیست و شخص باید در ابتدا خاک کانادا را ترک کند و در کشور خودش از اول اقدام کند ؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. امکان این کار وجود دارد ولی شرای خاصی دارد. پیشنهاد می شود در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. محمد گفته:

  با سلام 39 ساله متاهل و یه دختر 10 ساله دارم.مدرک زیر دیپلم و مدرک فنی جوشکاری tig با سابقه 14 ساله .مدرک زبان ندارم .کمکم بفرمایید برای کار وزندگی کانادا با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 5. sepideh.heidari87 گفته:

  سلام من يك خانم ٣٣ ساله مجرد هستم ليسانس آمار ٨ سال سابقه كار همراه با بيمه همچنين داراي مدرك حسابداري از سازمان مديريت صنعتي و مدرك آيلتس ٥ ولي دارم ميخونم كه دوباره امتحان بدم نهايت سرمايه من ٢٠٠ ميليون هست
  ممنون ميشم منو راهنمايي بفرماييد براي كجا ميتونم اقدام كنم و اينكه با توجه به سن من ميتونم براي اين كالج هاي كانادا كه كار و تحصيل هست اقدام كنم .با تشكر

  پاسخ
 6. habib گفته:

  سلام
  31 ساله میشم چند ماه دیگه،مجرد هستم
  لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم
  سال 91 از دانشگاه ازاد فارغ التحصیل شدم با معدل 16/18
  سند زمین مسکونی ب نام دارم
  پرینت حساب هم میتونم اوکی کنم ،کل سرمایه ام همه چیمو بفروشم شاید 200میلیون بشه.بیشتر کاری دوست دارم برم
  پاسپورت دارم،ترکیه و صربستان رفتم
  مدرک زبان ندارم(دارم میخونم)
  دوست دارم سریعتر برم،کانادا،اتریش،از چ طریق زودتر و مطمعن تر میتونم برم؟کالج تحصیلی کاری کانادا میشه؟

  پاسخ
 7. جمشید گفته:

  با سلام. ممنون از سایت و اطلاع‌رسانی خوبتون.
  میخواستم بدونم برای برنامه اکسپرس انتری، سابقه کار حتما باید مرتبط با رشته تحصیلی باشه؟
  اگر دو سابقه کار داشته باشیم، یکی مربوط و دیگری نامربوط میشه هر دو رو ارائه داد؟
  سابقه کار کانادایی چطور؟ اون میتونه نامربوط به تحصیل باشه؟

  پاسخ
 8. Javad گفته:

  سلام و درود به آقای ملک پور عزیز، ضمن تشکر فراوان از راهنمایی و انرژی مثبت شما برای مردم عزیز سوالی داشتم گه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. همسر بنده فارغ التحصیل رشته بیو تکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد از پژوهشکده ملی ژنتیک هست و در حال حاضر روی مقاله کار میکنه برای گرفتن فول فاند از یکی از دانشگاه های کانادا، سوال بنده اینه در صورت گرفتن فول فاند آیا بنده هم میتونم به عنوان همراه در کانادا به صورت تمام وقت کار کنم. بنده لیسانس عمران دارم پ سن هر دو ما 28 سال میباشد و در حال اماده شدن برای آزمون تافل هستیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. m.s گفته:

  سلام من 37 سالمه و دارای فوق لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه اصفهان هستم. همسرم هم 35 سالشونه و کارشناسی ارشد برق و دارای 13 سال سابقه کاری در شرکت پتروشیمی هستن. مدرک آیلتس نداریم. و دو دختر 1/5و 7 ساله داریم. به نظر شما همسرم میتونه برای ویزای کار کانادا اقدام کنه؟ و چون تو پیجتون گفتید سقف سن برا دکترا 35 ساله آیا من میتونم برا ویزا تحصیلی اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. البته همسرم تماس گرفتن به مشاوراتون، گفتن ویزای کار کانادا سه چهار سال طول میکشه، ایا درسته؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. m.s گفته:

  سلام آقای دکتر من برای نیروی متخصص ساسکاچوان میخوام اقدام کنم اما مدرک تحصیلی ام فوق دیپلم هست به نظر شما این مدرک مورد تایید کانادا هست؟ و میتونم جهت نیروی متخصص ساسکاچوان اقدام کنم ؟ سابقه کاری بالای سه سال دارم . برای آیلتس هم دارم آماده میشم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   امتیاز شما باید در skill worker محاسبه شود تا بتوان نظر قطعی داد – برای بررسی کامل مدارک و شرایط خود با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 11. maziar samiei گفته:

  باسلام …دختری هستم 27 ساله فوق لیسانس حسابرسی با 3 سال سابقه کار مرتبط…در حال گرفتن مدرک زبان هستم…میخواستم برای ویزای کار کانادا اقدام کنم میخواستم بدونم شانسم برای گرفتن ویزا چقدر هست؟ و البته یکی از بستگان یک سالی هست که از طریق ویزای سرمایه گذاری مهاجرت کرده من میتونم از طرف ایشون پیشنهاد شغلی داشته باشم در اینصورت چطور؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. maziar samiei گفته:

  باسلام …دختری هستم 27 ساله فوق لیسانس حسابرسی با 3 سال سابقه کار مرتبط…در حال گرفتن مدرک زبان هستم…میخواستم برای ویزای کار کانادا اقدام کنم میخواستم بدونم شانسم برای گرفتن ویزا چقدر هست؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. maziar samiei گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما دکتر ملک پور …. درحال حاضر سن بنده 39 سال متاهل و دارای یک فرزند 2 سال می باشم . با مدرک تحصیلی کارشنسی حسابداری با 16 سال سابقه هستم .میخواستم بدونم آیاشانسی برای مهاجرت به کانادا از طرق ویزای کاری رو دارم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. زهرا گفته:

  با سلام و درود دكتر ملك پور،بنده ٣٢ ساله با مدرك كارشناسي معماري و سابقه كار ٩ سال به طور تخصصي با نرم افزار رويت . داراي شركت ثبت شده و روزمه بسيار فني هستم. براي كار در كانادا ميخوام اقدام كنم. لطفا راهنمايي نماييد.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم و در صورت کسب امتیاز کافی برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت محاسبه امتیاز و مشاوره تکمیلی و تخصصی در باب ویزای کاری کانادا با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  سلام من پسری هستم که دارای مدرک تجصیلی مهندسی عمران هستم برای مهاجرت کاری به کاناداچه مراحلی را باید طی کنم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. maziar samiei گفته:

  سلام خسته نباشید من مرضیه 27 سال سن و فارغ التحصیل رشته میکروبیولوی هستم و یک سال و دو ماه سابقه کار در آزمایشگاه را دارم برای مهاجرت کاری کاندا میخواستم اقدام کنم میشه راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. maziar samiei گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما .و خدا قوت به خاطر تمام خدمات بی منت شما.میخواستم بدونم برای پذیرش مهاجرت کانادا چه مشاغل و رشته هایی شانس بسیار بالایی دارند..

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  سلام وقت بخیر.ایا با داشتن گواهی نامه بین المللی کفاشی وده سال سابقه کار کفاشی میتوان به المان یا کانادا مهاجرت کرد؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. maziar samiei گفته:

  چگونه ویزای همراه (توریستی)مربوط به پدر یا مادر دانشجو را میتوان به ویزای کار تبدیل کردبا این توضیح که پسر من بزودی با ویزای تحصیلی عازم کاناداست ایا میتوان پس از اخذ ویزای همراه برای والدین و ورود به کانادا ویزای مذکوررو به ویزای کار تبدیل کرد ؟ متشکرم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز برای ویزای کاری اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. نجمه گفته:

  سلام خسته نباشید
  همسر من ۳۸ سالشه مهندس مکانیک و در شرکت فولاد ۱۳ سال سابقه کاری داره البته زبان انگلیسی رو‌تازه شروع به یادگیری کرده و به ما گفته شده حتما باید ایلتس ۷ داشته باشه برای گرفتن ویزای کار کانادا
  میخواستم‌ ببینم نمیشه تا زمانی که ما منتظر وقت سفارت هستیم تا اون موقع ایلتس رو بگیره و به‌پرونده اضافه کنه که مشکل پرونده که نداشتن مدرک زبان هست حل بشه
  من هم فوق دیپلم کامپیوتر دارم و زبان در حد خیلی کم بلد هستم و شروع به خواندن زبان کردم
  دو تا بچه ۶ و ۲ ساله هم داریم
  تو رو خدا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. maziar samiei گفته:

  با سلام ببخشید من با تحقیق در سایت دولت کانادا فهمیدم که کار برای نوجوانان بصورت پاره وقت 8 ساعت در هفته مشکلی ندارد اما شما گفته بودین که غیر قانونیه حتی توی خیلی از فیلم ها و سریال ها هم دیدم که نوجوانان 16 یا 17 سال میتونن برای خرج تحصیلشون کار پاره وقت انجام بدن

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. بهزاد گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید در مورد Job Bank و نحوه کار با این برنامه اگر لطف کنید کمی توضیح بدید ممنون میشم

  پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  سلام،من ٢٨سال سن دارم،با يك ليسانس شيمى و جديدا فارغ التحصيل رشته حقوق هستم،با نمره ايلتس ٧،دوره هاي نتورك پلاس و سيسكو رو هم بلدم و مدرك دارم،براى من ويزاي تحصيلى كانادا بهتره يا ويزاي كار؟خانم هستم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی میتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید در غیر اینصورت از طریق تحصیلی باید اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 24. B nor گفته:

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مهندسی صنایع و همسرم لیسانس عمران دارند
  ایا امکان داره فقط با داشتن ایلتس و بدون سابقه کار برای ویزای کار اقدام کرد؟ (چون هر دو ما دانشجویم)
  و حداقل سرمایه که نیاز داریم باید چقدر باشه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام خدمت شما

   داشتن مدرک زبان با نمره ی بالای ۷ نیازه به صورت جنرال
   اما ارائه ی سابقه کار مرتبط با بیمه مهمه
   بدون اون شانس زیادی ندارید.

   اما اگر بدونیم سرمایه ی شما چقدر هست میتونیم راهی را برای شما بیابیم که مورد تایید شما هم باشد.

   پاسخ
 25. maziar samiei گفته:

  با فرض داشتن تمام شرایط در روش مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری به کانادا این پروسه از ابتدا تا اخذ ویزا چقدر طول می کشد؟ آیا در مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری بیمه زایمان هم وجود دارد و ادامه تحصیل رایگان است؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 26. farshad گفته:

  با سلام
  من ۳۶ سالم هست و کارشناسی ارشد رشته آبیاری زهکش با ۱۰ سال سابقه کار دارم، سابقه کار در خصوص پروژه های خطوط لوله آب و گاز در شمت سرپرست دفتر قنی دارم، مدرک از دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان سال ۹۰ اخذ کردم و لیسانس از دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه در سال ۹۵ گرفتم، همسرم هم ۳۶ ساله هستن با مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه علوم تحقیقات واحد خوزستان، ۶سال سابقه کار در خصوص بیمه دارن و کارشناس بیمه عمر و حوادث و آتش سوزی هستن، یه دختر ۳.۵ ساله نیز دارم
  زبان هنوز آیلتس اقدام نکردیم
  می خواستم بدونم که برای ویزای کار می تونم اقدام کنم یا خیر؟ برای ایالت ساکساچوان آیلتس چند می خواد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید مدرک زبان بالای ۶ داشته باشید و سابقه کاری و تحصیلات نیزمهم است .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 27. maziar samiei گفته:

  با سلام و تشکر از اطلاعات بسیار ارزنده ای که ارائه می کنید. بنده عضو هیأت علمی دانشگاه دولتی با رتبه دانشیار در رشته زبان و ادبیات عربی هستم. آیا با این شرایط امکان مهاجرت به کانادا و فعالیت آکادمیک در رشته خودم را دارم؟ با تشکر فراوان —

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. Reyhaneh گفته:

  سلام من رشته عمران خوندم دانشگاه دولتي و همسرم رشته مكانيك سيالات خونده دانشگاه دولتي و كارمند شركت نفت هست و ٥ سال سابقه كار مرتبط داره ميخوام با خود دكتر ملك پور راجب گرفتن ويزا صحبت كنم تا بهترين راه كارو نشونم بدن با چه شماره اي ميتونم با ايشون در تماس باشم

  پاسخ
 29. maziar samiei گفته:

  سلام وقت بخیر و خسته نباشید. من 28 سالمه تعمیرکار خودرو با مدرک فوق دیپلم و فنی و حرفه ای 2500 ساعت با 3 سال سابقه کار میتونم واسه کانادا یا المان اقدام کنم ؟ و یا چطور میتونم job offer بگیرم ؟ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. maziar samiei گفته:

  سلام – برای مهاجرات به کانادا میخوام اقدام کنم – متاهل هستم و فرزند یکساله دارم -میخوام ویزای کاری داشته باشم که کار هم بتونم بکنم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. سارا گفته:

  سلام
  پدرمن ۶۴ سال سن دارن و تاجر هستند. آیا ایشان میتوانند شغل خود را در کانادا ادامه دهند یا حداقل یک فروشگاه راه اندازی کنند؟ چقدر سرمایه برای راه اندازی فروشگاه لازم است
  آیا کشور کانادا اجازه اقامت و کار افراد مسن را میدهد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر این پروسه دشوار است و باید از طرق دیگری اقدام نمایند.یشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. kamran گفته:

  سلام من داری مدرک فوق لیسانس عمران گرایش مدیریت ساخت با 14 سال سابقه در Project control هستم و همسرم دارای مدرک فوق لیسانس روانشناسی بالینی با یک سال سابقه کار می باشد دارای دو فرزند هستیم آیا شرایط نیروی کار متخصص جهت مهاجرت به مالزی را داریم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 33. حسین گفته:

  با سلام و احترام. ضمن تشکر از زحمات جنابعالی برای کمک های بی دریغتون. اینجانب با ۳۳ سال سن دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر و ارشد معماری کامپیوتر هستم و در حال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع دکترا در همان رشته معماری کامپیوتر هستم. دارای ۸ سال سابقه کاری هستم. همسرم با ۳۰ سال سن دارای مدرک کارشناسی و ارشد میکروبیولوژی هستن اما سابقه کاری ندارن. قصد داریم واسه کانادا یا آلمان یا هر کشور دیگه ای اقامت کاری بگیریم. خیلی ها میگن دکترا اینجا نخون و تو کشور دیگه بخون که بتونی اقامت تحصیلی بگیری. اما من نمیخام با اقامت تحصیلی برم و میخام اقامت کاری بگیرم. حالا ازتون مشاوره میخواستم که اقامت کاری گرفتن از کدوم کشور آسون تره و به شرایط من بیشتر میخوره. ضمن اینکه زبانم خوبه اما مدرک زبان ندارم. ویا اقامت گرفتن از طریق ثبت شرکت نیاز به چه مقدار هزینه داره. ممنون میشم اگه با فایل صوتی کیس منو تو کانال مطرح کنید خیلی خیلی ممنون از کمک های بی شائبه شما.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 34. reza گفته:

  سلام وعرض ادب خدمت آقای دکتر . وقتتون بخیر .
  بنده 31 سال فوق لیسانس کامپیوتر(نرم افزار) 7 سال صابقه کار . و دارای تعداد زیادی مدارک فنی …لطف بفرمایید راهنمایی کنید شرایطم برای اخذ ویزای کار کانادا چطوره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه مدرک زبان بالا میتوانید اقدام نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. علی گفته:

  با سلام و احترام
  ۳۴ سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس مکانیک گرایش خودرو هستم.دارای سابقه کار در رابطه با رشته تحصیلی در حدود ۱۳سال می‌باشم.همسرم دارای مدرک لیسانس پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشجوی ارشد همین رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند.دارای سابقه کار بالینی در حدود ۴سال و ۲۹سال سن دارند.ایا شرایط لازم برای نیروی کار متخصص را دارا هستیم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. علی گفته:

  با سلام و احترام
  اینجانب دارای مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آاد می باشم و 13 سال سابقه کار در امور اداری را دارم متاهل و دارای فرزند 9 ساله میباشم و در حال حاضر در شرکت های زیرمجموعه شرکت نفت مشغول بکارم آیا میتوانم اقامت کاری در کشور کانادا یا استرالیا را بگیرم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای ویزای کار باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5