, , ,

کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال

کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال

کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال

کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال یکی از راههای مهاجرت آسان به اروپا از جمله مهاجرت به پرتغال 2018 میباشد ، شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال 2018 و یا شرایط سرمایه گذاری در پرتغال و یا شرایط ویزای طلایی پرتغال چیست ؟ شرایط خرید ملک در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال چگونه است ؟ آیا با  کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال می توان به اخذ اقامت پرتغال 2018 را به دست آورد ؟ کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال از راههای اخذ تابعیت پرتغال است ؟

این مقاله درباره کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال نگارش شده است و سعی شده به تمامی سوالات شما درباره کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال  پاسخ دهد .

کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال  درتخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، پیشنهاد میگردد برای انجام پروسه مهاجرتی خود حتما با وکلای حقوقی و مشاوران با تجربه در زمینه کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال مشورت نمایید.

در مورد کشور پرتغال:
پرتغال یک کشور اروپایی است که در جنوب غربی این قاره واقع شده است.جمعیت کشور پرتغال کمتر از یاز ده میلیون نفر است و زبان رسمی این کشور پرتغالی است. این کشور جزو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است. این کشور غربی ترین کشور اروپاست که تنها همسایه آن اسپانیا است.

دو راه اصلی و کاربردی برای کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال   :

راه اول :
Empresa na Hora
این روش ساده ترین و مرسوم ترین روش ثبت یک شرکت و یا بیزینس در کشور  پرتغال است. در این روش شخص میتواند مرحله اول را در یک روز و در ارتباط با یک شخص انجام دهد.البته منوط به این نکته که شخص اصلی و یا شرکا تمامی مدارک لازم برای این کار را داشته باشند. در این روش شرکت در عرض کمتر از یک ساعت در  ارتباط با یکی از کارمندان اداره ثبت شرکت ها و تجارت های کشور پرتغال Spot Firm offices انجام می پذیرد. دفاتر ثبت شرکت ها در سراسر کشور پرتغال وجود دارند .فقط باید به این نکته توجه نمود که هر شرکت میبایست در اداره ی شهر مربوطه ثبت شود به عنوان مثال اگر شما خواهان تاسیس یک بیزینس در شهر لیزبن هستید میبایست به یکی از دفاتر ثبت شرکت در شهر لیزبن مراجعه نمایید.
اولین قدم انتخاب یک اسم برای تجارت شماست . شما می توانید این نام را از داخل یک لیست از پیش تعیین شده که در داخل وب سایت اداره ثبت شرکت و تجارت کشور پرتغال انتخاب نمایید. هم چنین می توانید اسم مورد نظر خود را به شخصه انتخاب نمایید پ به قسمت RNPC  که در داخل همان وب سایت می باش ارسال نمایید و منتظر ارسال تاییدیه آن باشید. اگر روش دوم را انتخاب نمایید می بایست که یک بازه ی زمانی ۹۰ روزه منتظر بمانید تا تاییدیه را دریافت کنید و چنانچه نام مورد نظر شما تایید نشد میبایست این پروسه را دوباره طی کنید.البته اگر نام انتخابی شما متشکل از اسامی سهام داران باشد این پروسه میتواند در عرض ۳ روز کاری نیز اجم پذیرد.
پس از مرحله انتخاب نام شما می باید مدارک زیر را به اداره ثبت تجارت و شرکت ها ارایه دهید:
شماره شناسایی مالیاتی که هر شخص اروپایی دارد و قابل دریافت از اداره مالیات برای اتباع خارجی است
مدارک هویتی مانند کارت اقامت دانشجویی.کاری و … و یا پاسپورت
تاییدیه از بخش ثبت علایم تجاری کشور پرتغال
دریافت تایید تاریخ افتتاح شرکت
شماره شناسایی و یا همان:
Bank Identification Number (BIN)
شما به عنوان ثبت کننده  بعد از افتتاح حساب می توانید  این شماره شناسیایی را از بانگ خود دریافت کنید.

بعد از اینکه شرکا و یا شخص اصلی مدارک بالا را به اداره ثبت تجارت و شرکت ها تحویل داد در همان روز می تواند گواهی سهام ها که در آن میزان سهم هر شریک مشخص شده است و همینطور گواهی تجارت را از اداره مذکور دریافت دارد.

راه دوم:
ثبت شرکت به صورت آنلاین:
Empresa Online
این سرویس نیز که به تازگی در کشور پرتغال راه اندازی شده است امکان اینکه شما شرکت خود را از طریق اینترنت ثبت نمایید به شما می دهد.این پروسه معمولا ۲ تا ۳ روز به طول خواهد انجامید.
شما می توانید برای ثبت شرکت خود از طریق اینترنت به پورتال ثبت شرکت های این کشور مراجعه نمایید.
(www.portaldaempresa.pt)
هزینه استفاده از این سرویس ۳۶۰ یورو می باشد.
بعد از اینکه شرکت شما ثبت شد شما میبایست اجازه فعالیت تجاری را دریافت کنید.
شما برای دریافت اجازه فعالیت تجاری باید به اداره مالیات مراجع کرده و فرم vat  را تکمیل کرده و به این اداره تسلیم نمایید.سهامداران می بایست شماره مالیاتی خود و همینطور شماره شناسایی  بانکی خود را نیز به این اداره اعلام نمایند.
اگر ثبت کننده شرکت یک کمپانی باشد به طور مثال یک کمپانی میخواهد شرکتی دیگر را تحت نام خود ولی به صورت مستقل ثبت نماید میبایست این مراحل را نیز انجام دهد.
کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال  درتخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، پیشنهاد میگردد برای انجام پروسه مهاجرتی خود حتما با وکلای حقوقی و مشاوران با تجربه در زمینه کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال مشورت نمایید.

مرحله بعدی ثبت در اداره امنیت اجتماعی منطقه ای کشور پرتغال است:
شخص متقاضی می بایست به اداره امنیت اجتماعی منطقه خود مراجعه نماید و درخواست خود را به بخش پذیرش کارفرمایان تسلیم کند.این پروسه نیز میتواند به صورت آنلاین و از طریق وب سایت www.seg-social.pt انجام پذیرد.
این پروسه نیز معمولا ۱ تا ۲ روز کاری به طول خواهد انجامید.

مرحله بعدی مراجعه به یک شرکت بیمه خصوصی است:
تعهد به بیمه کارکنان در کشور پرتغال اجباری است.به همین منظور شخص متقاضی می بایست به یک شرکت بیمه خصوصی مراجعه نماید و تعهد نماید که کارکنان خود را بیمه حوادث خواهد نمود.
این بیمه باید شامل تمامی کارکنان و مدیران و سهامداران شرکت شما باشد.تاریخ شروع بیمه نامه شما به محض شروع بیزینس خواهد بود.
توجه نمایید که بیمه تامین اجتماعی دولتی در کشور پرتغال حوادث ناشی از کار را برای کارکنان پوشش نمیدهد از این رو ثبت نام در بیمه خصوصی برای تمامی کارفرمایان الزامی است.
این فرایند نیز معمولا در یک روز کاری قابل انجام بوده و به زمان زیادی نیاز ندارد.

در انتها خاطر نشان می شود قبل از هرگونه هزینه  برای انجام پروسه مهاجرتی خود حتما با وکلای حقوقی و مشاوران با تجربه در زمینه کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال مشورت نمایید تا بهترین روش و بهترین کشور برای مهاجرت را با توجه به رزومه و درخواست شما به شما معرفی نمایند. دفاتر ما در سراسر کشور آماده ارایه خدمات مشاوره ای در زمینه کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال و مهاجرت تحصیلی کاری سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور های مختلف جهان برای شما می باشند. حتما با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص راههای مهاجرت به پرتغال و یا شرایط کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال و یا کار در پرتغال و قوانین سرمایه گذاری در پرتغال و یا ویزای طلایی پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا خریدملک در پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال مشاوره دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۵ نظرات, میانگین: ۵.۰۰ از طریق ۵)
Loading...