کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش و شرایط ۲۰۱۸ کاربابی در اتریش چگونه است ، آیا میتوان اقامت دائم اتریش را از طریق ویزای کار کسب کرد ؟ چگونه میتوان ویزای کار اتریش را به دست آورد ؟ آیا اخذ ویزای کار در اتریش شرایط خاصی دارد ؟ بعد از اخذ ویزای کار شرایط کاریابی در اتریش چگونه است ؟ آیا بهترین راه برای اخذ اقامت اتریش گرفتن ویزای کار است ؟ این مقاله برا شما همراهان همیشگی سایت موسسه حقوقی ملکپور نگارش شده و به سوالات شما در باب اخذ ویزای کار اتریش و کاریابی در اتریش پاسخ می دهد .

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video کاریابی در اتریش

اخذ ویزای کار اتریش

کشور اتریش برای تمامی مهاجرانی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا به منظورجستجوی کار به اتریش مهاجرت می کنند کارت” قرمز- سفید –قرمز” صادر می کند . اتریش متقاضی کار را بر اساس سیستم ارزیابی فردی انتخاب می کند  اساس این سیستم (تخصص،  تجربه کاری ، آشنائی به زبان ، سن و غیره)  می باشد. بر اساس این سیستم امتیاز بندی متقاضیان اخذ ویزای کار اتریش به راحتی خواهند دانست که آیا دارای شرایط لازم برای اخذ ویزای کار اتریش هستند یا خیر ؟  اگر متقاضی بتواند از ۱۰۰ امتیاز ۷۰ امتیاز را کسب کند موفق به اخذ ویزای جستجوی کار در اتریش می شود  و درصورتیکه شخص در مدت ۶ ماه موفق به یافتن شغل مناسب شود کارت قرمز سفید قرمز برایش  صادر می شود . واجد شرایط بودن  چگونه باید برای ویزای کار اتریش اقدام کرد برای آگاهی از سیستم امتیازبندی و اقدام برای اخذ اقامت اتریش از طریق ویزای کار با کارشناسان  و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملکپور تماس بگیرید و از تجارب کارشناسان این مجموعه در زمینه ویزای کار اتریش  بهره مند شوید .

بازار کار در اتریش

زمانی که شخص اجازه کار در کشور اتریش را دریافت نمود , سخت ترین بخش ماجرا پایان یافته است.جو حاکم بر بازار کار در کشور اتریش بسیار سالم بوده وبازار کار این کشور جزو سالم ترین بازارهای جهانی است و یافتن کار مناسب برای شخص متقاضی در یک پروسه ی زمانی منطقی دور از دسترس نخواهد بود.

نرخ بیکاری رسمی در کشور اتریش در سال ۲۰۰۴ به میزان ۷٫۱ درصد بوده است که این کشور را در بین بهترین کشورها از این حیث قرار میدهد . زمانی که در سال ۲۰۰۴ کشورهایی از اروپای مرکزی و اروپای شرقی  به اتحادیه اروپا پیوستند انتظار میرفت بعد از چند سال تاثیرات بلند مدت مخربی بر بازار کار اتریش گذاشته شود . به همین دلیل در سال ۲۰۰۶ محدودیت هایی برای نیروهای کار کشور های تازه وارد به اتحادیه ی اروپا گذاشته شد.نرخ بیکاری در ماه آگست سال ۲۰۱۶ میلادی ۵٫۴ درصد بوده  که کاهش چشمگیری در سال های اخیر داشته است.

تازه واردهایی که قصد کاریابی در کشور اتریش را دارند باید در نظر داشته باشند که مسایلی مانند نوع تحصیلات , تجربه ی کاری, دانش زبان آلمانی و انگلیسی , نوع کار درخواستی و محلی که آنها مایل به کار و زندگی در آن هستند در شانس کاریابی آنها موثر خواهد بود.راه های بسیار زیادی برای کاریابی در اتریش وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت :

قدم اول:

چه انتظاری از یک شغل در اتریش میتوان داشت؟

شناخت وضعیت شغلی در کشور اتریش

کشور اتریش همواره بازار کار مناسبی برای متقاضیان داشته و دارد. نکته مهم امنیت شغلی شماست بدین معنا که کارفرما تا کجا به شما نیاز خواهد داشت .امنیت شغلی شما در اتریش کاملا وابسته به قرارداد کاری شماست. و هرچقدر قرارداد قویتری با کارفرما امضا کنید از امنیت خاطر بیشتری برخوردارید .کشور اتریش قانون بسیار قاطعی در حمایت از نیروی کار دارد .که اکثر آنها نیز در محدوده ی سال ۱۹۵۰ میلادی به تصویب رسیدند.

ساعات کار در کشور اتریش

ساعت کار قانونی در کشور اتریش هم مانند بسیاری از کشور ها ۸ ساعت در روز است  .و ۵ روز در هفته. ساعات اضافه تر نسبت به آن نیز مشمول پرداخت دستمزد اضافه کاری خواهد شد.

نکته جالب

سیستم ساعات کاری متعارف در کشور اتریش بدین گونه است که اکثر مردم این کشور تمایل رفتن به محل کار در ساعات اولیه صبح دارند .و تایم کاری اکثر شغل ها ۷ صبح شروع خواهد شد .دیرترین تایم کاری هم معمولا ساعت ۸ صبح شروع خواهد شد.

تعطیلات

شما به عنوان یک نیروی کار در کشور اتریش سالانه ۲۵ روز مرخصی با حقوق خواهید داشت. در مواقع ضروری مانند مریضی و یا اسباب کشی نیز مرخصی با حقوق خواهد بود.

بیمه سلامت نیروهای کار

اگر نیروی کار دچار مریضی شود میتواند روز اول را بدون هیچ گونه توضیحی در خانه استراحت کند .برای روز دوم نیاز به گواهی دکتر خواهد بود .برای مریضی های طولانی مدت نیز بیمه حقوق شما را پرداخت خواهد نمود.

قدم دوم:

دنبال چه نوع شغلی هستید؟

برای هر نوعی از شغل مکان هایی خاص را جستجو کنید .

میتوان گفت در کشور اتریش برای هر نوع شغلی بازار کار وجود دارد .اما بعضی از زمینه های شغلی درخواست نیروی کار بیشتری دارند بنابراین یافتن شغل در آنها آسانتر است. کشور اتریش به آهستگی به سمت بازار کار خدمات-محور پیش میرود .و بازارهای سنتی مانند صنایع سنگین و کارخانجات عظیم  و یاصنعت معدن در آن رو به کاهش گذاشته است.  معمولا بخش دولتی به دلیل محدودیت های مالی و نفری تعداد نیروی کار زیادی نمیپذیرد .اما خوشبختانه بخش هایی مانند خدمات, بازاریابی و مدیریت , فناوری اطلاعات و … همواره نیاز به نیروی کار دارند. همینطور کشور اتریش همواره از کارآفرینان حمایت میکند و شخص متقاضی میتواند در این کشور کارآفرینی نیز انجام دهد.

یک کار بدون معطلی

اگر به دنبال یک کار موقت برای چند ماه هستید و سرعت در یافتن کار اولویت شماست , صنعت توریسم انتخاب مناسبی برای شماست. تفاوت این زمینه ی کاری با دیگر زمینه ها این است که بر خلاف بسیاری از شغل ها , شما میتوانید در این زمینه در شهر های کوچک و شهرستان های دور از پایتخت نیز وارد بازار کار شوید. بهترین شهرها برای یافتن شغل در این زمینه در اتریش اینها هستند :

Carinthia (Kärnten), Tyrol (Tirol), Salzburg, Styria (Steiermark) and (Wien)

بهترین راه برای جستجو در این زمینه جستجوی محلی است. سازمان AMS نیز میتواند کمک شما در یافتن موقعیت های خالی شغلی باشد.

یک پیشنهاد ساده : کاراموزی

متقاضی کاریابی در کشور اتریش  میتواند وارد دوره های کاراموزی شود .گذراندن دوره های کارآموزی میتواند راه مناسبی برای قرارداد کار دایمی باشد.

قدم سوم:

چگونه استخدام شوید؟

کجا باید دنبال کار گشت و چگونه باید اقدام نمود

راه های ساده زیادی برای کاریابی در اتریش وجود دارد : روزنامه های محلی , اینترنت , آژانس های کاریابی , دوستان و آشنایان و…یک ترکیب مناسب از مجموعه ی این راه ها میتواند به شما در یافتن سریعتر کار بسیار کمک کند.

توصیه میشود که شما تمامی راه ها و رسانه ها را برای کاریابی به کار ببرید . شما با یک بررسی کوتاه در رسانه ها نیز میتوانید از وضعیت بازار کار و همچنین موقعیت های شغلی مورد نیاز روز خبردار شوید . اکنون به معرفی راه کار های مفید در کاریابی کشور اتریش میپردازیم :

۱- سازمان خدمات کاریابی اتریش (AMS) :

( Arbeitsmarktservice) یک سازمان وابسته به دولت اتریش است که به افراد خواهان کار در یافتن کار کمک میکند . شرکت ها و موسساتی که نیاز به نیروی کار دارند درخواست خود را برای  AMSمیفرستند و AMS نیز در پاسخ , لیست نیرو های کار مناسب با هر موقعیت شغلی را به آنها ارایه میدهد تا ترتیب مصاحبه کاری با آنها داده شود .حتی افراد خارجی که خواستار کاریابی در اتریش هستند نیز  میتوانند رزومه و درخواست خود را به صورت آنلاین در سیستم AMS ثبت نمایند .

۲- جستجوی اینترنتی برای کار در اتریش :

کاریابی از طریق اینترنت بسیار ساده , سریع و ارزان است . اما یک نکته کار شما را سخت خواهد کرد. اکثر سایت های کاریابی در کشور اتریش به زبان آلمانی هستند . پس به خاطر داشته باشید که برای این کار یا از قبل زبان آلمانی را تمرین کنید و یا همراه یک فرد که به زبان آلمان تسلط کافی دارد به مطالعه ی این سایت ها بپردازید .

حال سوال همیشگی: آیا میتوان به سایت های اینترنتی اعتماد کرد؟

در این قسمت سایت های معتبر و محبوب کاریابی در اتریش را مورد بررسی قرار میدهیم :

www.jobpilot.at یکی از پر بازدیدترین و بهترین سایت های کاریابی در کشور اتریش است که بعد از دریافت رزومه ی شما, هر هفته موقعیت های جدید شغلی را به شما معرفی میکند.

www.derstandard.at/stellenmarkt  سایت کاریابی روزنامه DER STANDARD که از موتور جستجوی قوی برخوردار است.

www.dermarkt.at یک درگاه اینترنتی برای یافتن شغل, خانه و اتوموبیل مورد علاقه برای انواع سلیقه ها.

www.ams.or.at سایت رسمی سازمان خدمات کاریابی کشور اتریش

۳-استفاده رایگان از تمامی روزنامه ها :
وین همواره دارای فرهنگ کافه نشینی بوده و هست . برای مطالعه ی روزنامه ها نیازی نیست تا شما تمامی آنها را بخرید . شما با مراجعه به هر یک از کافه های شهرهای بزرگ اتریش مانند وین میتوانید دسترسی نامحدود و رایگان  به تمامی روزنامه ها را داشته باشید.

۴-آژانس های کاریابی موقت

بعضی از آژانس های کاریابی در کشور اتریش وجود دارند که کارهای موقت ارایه میکنند. شما میتوانید به استخدام آژانس در آمده و آنها شما را به شرکت ها و موسساتی که نیاز به نیروی کار موقت دارند قرض( اجاره )میدهند.این سیستم کاریابی معمولا مختص کارهای با لول پایین میباشد مانند نظافتچی, منشی ,کارگر ساختمانی و…برای بسیاری از متقاضیان این شغل ها یک شروع خوب برای دستیابی به کارهای بهتر است. اگر شما در این کارهای موقت از خود تبحر نشان دهید کمپانی هایی که شما را از آژانس اجاره کرده اند با شما قرارداد کار دایمی منعقد خواهند نمود.

در اینجا لیستی از آژانس های کاریابی موقتی را میبینید:

 • Manpowerhttp://www.manpower.at
 • Rantasahttp://www.rantasa.at
 • REXhttp://www.rex-dienstleistungen.com
 • AVMhttp://www.avm-personal.at
 • Adeccohttp://www.adecco.at

 

اگه تمایل به اخذ اقامت اتریش از طریق ویزای کار دارید قبل از هرگونه پرداخت و ضررهای یورویی با کارشناسان مجرب و وکلای ارشد موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید .

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش ، تحصیل در اتریش ، کار در اتریش و روش های مهاجرت به اتریش و کاریابی در اتریش ، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 4
45 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در اتریش به دو صورت امکان پذیر است: 1- از طریق داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای اتریشی 2- اخذ ویزای جست و جوی کار اتریش و کاریابی حضوری در این کشور به مدت 6 ماه
   در هر دو صورت می بایست دارای مدرک نحصیلی بالای لیسانس در رشته های مورد نیاز این کشور، مدرک زبان آلمانی بالای B2 ، سن زیر 35 سال و میزان مشخصی سرمایه جهتزندگی در این کشور است.

   پاسخ
 1. علی لنگ باف گفته:

  سلام من 37سالمه ومذکر تحصیلاتم زیر دیپلمم شغلم خیاطی وتخصص دیگه ای ندارم لطفا راهنماییم کنید که کجامیتونم برم وکارکنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای پاسخ گویی به سوال شما نیاز است که اطلاعات دیگری از قبیل سن، وضعیت تاهل و میزان دارایی بررسی شود. توصیه می کنم برای بررسی کامل شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  سلام وقت بخیر
  آقای دکتر می خواستم بدون ویزای کار برای من در کدام کشور مناسب است. کارشناس ارشد مهندسی عمران سازه هستم با ده سال سابقه کار که پنج سال آن با بیمه است. متاهل هستم دارای یک فرزند یک ساله و خانم بنده هم کارشناس ارشد آناتومی هستند با چهار سال سابقه بیمه. بی زحمت اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری مستلزم داشتن کارفرما می باشد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 3. مرتضی گفته:

  با سلام.بنده جوشکار لوله کشی گاز هستم5سال سابقه کار دارم.32سالمه مدرک زبان و دانشگاهی ندارم و دیپلم هستم متاهل ودارای دو فرزند هستم آیا میتونم کار مورد نظرم رو پیدا کنم؟

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد اما می توانید روش های دیگری را برای مهاجرت در نظر بگیرید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 4. محمد گفته:

  باسلام خدمت اقای ملک پور .بنده ۲۶ سال سن لیسانس زبان وادبیات انگلیسی و داری مدرک فنی حرفه ای ایمنی و نمره ۶ ایلتس هستم .بنظرتون میتونم در اتریش کار مرتبط پیدا کنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، پیشنهاد می شود از طریق تحصیل اقدام کنید. اگر هدف شما کار است می توانید برای دوره های کوتاه مدت تحصیل همزمان با کار در کانادا اقدام کنید.

   پاسخ
 5. سحر گفته:

  سلام دختر مجرد ۳۲ ساله هستم، مدرکم کاردانی اموربانکی و کارشناسی مدیریت بازرگانی هست و همچنین مدرک روزنامه نگاری از وزارت ارشاد رو دارم. خبرنگارم و دارای شش سال سابقه بیمه هستم. خواستم بدونم کدوم روش مهاجرت با توجه به شرایط من مناسب تره؟ ممنون

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 6. جمال گفته:

  سلام. خسته نباشید.بنده 28 ساله دارای مدرک کارشناسی عمران هستم.یکسال سابقه کار در این رشته دارم.آیا میتونم در یک رشته تحصیلی یا شغلی دیگر. بغیر از رشته خودم اقدام کنم؟
  سوال دوم اگردوست و آشنایی ک چندین سال هست در کشور اتریش اقامت دارند و دارای شرکت هستند داشته باشم.میتونن بنده رو ساپورت شغلی بکنند؟

  پاسخ
 7. Reza گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما ؛ من شغلم MDF و صنایع چوبیه ، میخواستم بدونم برای وارد شدن به بازار کار اتریش چه مراحلی رو باید طی کنم ؟

  پاسخ
 8. سجاد گفته:

  سلام .وقت بخیر.من لیسانس برق قدرت دارم از دانشگاه دولتی با معدل15.5 یک سال از دانشگاه میگذره 9 ماه سابقه کار در زمینه طراحی و نصب نیروگاه خورشیدی دارم.5 تا مدرک از فنی حرفه ایم دارم.میخواستم ببینم میتونم اقامت بگیرم واسه اتریش یا نه؟

  پاسخ
 9. یاسمن گفته:

  با سلام
  من لیسانس برق کنترل از دانشگاه غیرانتفاعی دارم
  ۲۶سالمه
  ۳ساله در زمینه هنر کار میکنم و زیورآلات ؛ نقاشی ,سفال و…
  آیا میتونم برای کار در آلمان یا اتریش اقدامی انجام بدم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلاام
   برای اخذ ویزای کار می بایست سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلی تان ارایه دهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. taher jabbarpour bonyadi گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامیتان .بنده 35 ساله هستم و متاهل .کارشناسی مکانیک دارم .ومدارک فنی حرفه ای فرزکار cnc,درجه 1و 2میخواستم در مورد مهاجرت کاری یا تحصیلی بنده رو راهنمایی کنید.متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید مدرک زبان المانی اخذ نمایید و برای المان اقدام نمایید در صورتی که سابقه کاری مرتبط داشته باشید.

   پاسخ
 11. فاطمه گفته:

  سلام وقت بخیر اینجانب 36 ساله دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی اراک و ارشد روابط بین الملل از دانشگاه آزاد تهران با 12 سال سابقه در واحد بین الملل یکی از پژوهشگاه های دولتی هستم. همسر اینجانب 44 ساله دارای دکترای شیمی تجزیه از دانشگاه خوارزمی تهران هستند دارای 18 سال سابقه بیمه در یکی از سازمان های معتبر دولتی هستند. سئوال:
  1. آیا امکان درخواست ویزای کار از سفارت اتریش برای ما وجود دارد؟
  2. آیا برای تقاضا برای کار ابتدا باید ویزای کار اخذ سپس apply شود؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. سعید گفته:

  با سلام من 34 سالم هست لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد و ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد نهران مرکز دارم 6 سال سابقه کارو بیمه در زمینه کامپیوتر دارم و متاهل هستم زبان آلمانی نیز بلد نیستم و شروع کردم به آموزش ، آیا امکان دریافت ویزا کاری در اتریش و امکان کار پیدا کردن در اتریش را دارم .
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر برای ویزای کار اتریش شانستان پایین است باید برای المان اقدام نمایید جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 13. بهاره پژوه گفته:

  سلام من ٢٩ سالمه
  فوق لیسانس برق و کنترل دانشگاه آزاد دارم
  سه سال سابقه کار و دو سال سابقه بیمه دارم
  امکان ویزا کار برای من هست

  پاسخ
 14. ايمان گفته:

  سلام من ٢٣ ساله تکنيسين فني برق صنعتي هستم و متاهل ميخواستم ببينم ميتونم کار پيدا کنم تو اتريش؟ مراحل اقامت من تقريبا اوکي شده

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه سابقه کاری و مدرک زبان میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. حامد گفته:

  سلام
  من 31 سالمه.فوق لیسانس برق قدرت دانشگاه آزاد. 9سال سابقه کار در صنعت برق و نیروگاه دارم.21 مدرک فنی و حرفه ای دارم. به نظرتون شرایط اولیه ام خوبه؟ متاهل هم هستم.
  تقریبا چه کاری میتونم پیدا کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما شرایط مناسبی برای ویزای کاری المان و اتریش دارید باید شرایط شما به صورت تخصصی تری بررسی شود.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. نسیم عباسی گفته:

  سلام و وقت بخیر ، من ۳۱ ساله و فوق لیسانس معماری دانشگاه ازاد هستم،۳ساله پروانه نظام مهندسی دارم اما بیمه ندارم، شوهرم هم کاردانی کامپیوتر هست، مدرک حسابداری هم داره، شغلش هم سردخانه سازیه، ۱ پسر ۲۱ ماهه دارم ایا امکان اقامت کاری داریم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک کاردانی شانس ویزای کار پایین است اما میتوانید از طرق دیگر اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. سورنا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 31سالمه،مدرک فوق لیسانس فیزیک دارم و 11سال سابقه تدریسدر رشته فیزیک، مدرک زبان معتبری ندارم.ایا امکان پیدا کردن کار در کشور اتریش برای من وجود داره.ممنون از پاسخ گوییتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور اتریش امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. رحمانيان گفته:

  با سلام من دو دختر ١٣ ساله و ٤ سال و نيم دارم ميخواستم ببينم از طريق ويزاي تحصيلي ميتونن در اتريش ادامه تحصيل بدهند يا خير ايا به بچه ها در ضمن تحصيل اقامت دايم داده ميشه لطفا راهنمايي فرماييد ايا اتريش بهتره يا فنلاند در ضمن من ايران نيستم در كشور عربي زندگي ميكنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در این کشور برای فرزندان شما وجود دارد که در حین تحصیل اقامت موقت خواهند داشت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. رضا گفته:

  سلام بنده 33 ساله، متاهل و دارای یک فرزند 18 ماهه و دارای لیسانس حقوق از دانشگاه غیر انتفاعی سراسری و فوق لیسانس حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد هستم. همسرم دارای لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه غیر انتفاعی سراسری و فوق لیسانس مهندسی صنایه از دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی می باشد. دو تا سوال دارم:
  1)بهترین و ارزانترین راه برای اخذ ویزای اتریش چیست؟ شرایط بنده مناسب تر است یا همسرم؟
  2) امکان کار برای همراه در ویزای پیشنهادی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خدمت شما بزرگوار ویزای کار اتریش برای رشته حقوق مناسب نیست ،ترجیحا رشته همسرتان بسیار مناسب تر است از انجایی که ویزای کاریابی اتریش امتیازی میباشد نفر اصلی میبایست مدرک زبان انگلیسی یا المانی ارایه دهد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. مهاجر گفته:

  سلام و عرض خسته نباشی خدمت شما
  من فارق تحصیل از دورشته ی ریاضی فیزیک و علوم تجربی هستم بامعدل دیپلم ١٩و درحد متوسط زبان انگلیسی بلدم و متأهلم و ٢٠سالمه و همسرم کارشناس ارشد رشته مدیریت ورزشی وکارشناس تربیت بدنی و عضو تیم ملی جودوی کشور بوده و ٢٩سالشونه و ۵سال کارمند یک بانک بوده میخواستم بدونم امکانش هست که بتونم در رشته ی پزشکی در اتریش ادامه تحصیل بدم و همسرم اونجا کار منتسبی متناسب با رشتش داشته باشه؟ ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل در کشور اتریش باید نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیلی داشته باشید هم چنین امتیازات همسر شما برای اخذ ویزای کار اتریش مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی بیشتر و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. اعظم مشهدی گفته:

  سلام.من کارشناس ازمایشگاه تشخیص طبی هستم و ۱۵ سال سابقه ی کار دارم.برای ادامه تحصیل اقدام کردم که بهم پذیرش داروسازی از دانشگاه وین دادن .ولی نگرانم بعد از ادامه تحصیل در اتریش نتونم اونجا کار پیدا کنم چون اکثر تجربیات دوستانی که سرچ کردم و خوندم بد بود و میگفتند شدنی نیست اینه که نمیدونم چیکار کنم .لطفا منو راهنمایی کنید .ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   پیدا کردن کار بعد از تحصیل کاملا به خود شخص بستگی دارد و نمیتوان هیچ مواردی را پیشبینی نمود . البته اگر در بین تحصیل کار نیمه وقت پیدا نمایید میتوانید از همان استفاده نمایید و بعد از فارغ التحصیلی در صورت توافق کارفرمای خود کار خود را از پاره وقت به تمام وقت تغییر دهید . با تشکر

   پاسخ
 22. مرتضی گفته:

  با عرض درود فراوان خدمت جناب ملکپور عزیز و همکاران گرامی
  اینجانب خواهان پیدا کردن شغل در کشور اتریش یا آلمان هستم (۳۰ ساله و متاهل)، مدرک تحصیلی بنده کارشناسی ناپیوسته برق از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل ۱۵ میباشد.هم اکنون در یکی از نیروگاه های برق ایران مشغول به کار هستم (۵ سال سابق بیمه) . زبان انگلیسی بنده در حد متوسط است که درحال تقویت آن هستم و همچنین مشغول یادگیری زبان آلمانی میباشم -همسر بنده مدرک کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه دولتی دارد:
  ۱-شرایط اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را دارم؟
  ۲-بعد از اخذ ویزای جستجوی کار اتریش چند درصد احتمال پیدا کردن شغل وجود دارد؟
  ۳-بعد از پیدا کردن شغل و عقد قرارداد چگونه همسرم میتواند به من ملحق شود؟
  ۴-آیا بعد از کسب جواز اقامت برای بنده ، همسرم میتواند به تحصیل یا کار مشغول باشد؟
  شرمنده از اینکه سوالم طولانی گردید ولی خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط دریافت ویزای جست و جو کار در کشور اتریش یا آلمان برای شما وجود دارد . ولی باید شرایط شما دقیقتر مورد بررسی قرار گیرد . شما میتوانید در صورت تمایل با دفتر مرکزی وین یا سایر دفاتر مستقل ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل بفرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.