کارت قرمز سفید قرمز

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش جهت اشخاص خارجی ای است که در اتریش استخدام  و  مشغول به کار در اتریش میگردند و از این طریق مهاجرت به اتریش مینمایند، نحوه دریافت کارت قرمز سفید قرمز ۲۰۱۸ یکی از مواردی است که برای همگان ممکن است سوال به وجود آورد . این اقامت و این کارت جزو شاخه ی سرمایه گذاری در اتریش محسوب میگردد و دارای محاسن بسیار بسیار زیادی است .  راه های دیگری نیز برای مهاجرت به اتریش موجود دارد که میتوان جهت مثال به تحصیل در اتریش نیز اشاره کرد .

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب کارت قرمز سفید قرمز اتریش

video کارت قرمز سفید قرمز

موسسه MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور این افتخار را دارد که برای اولین بار دریافت اقامت اتریش را از طریق کارت قرمز سفید قرمز ارائه نماید . شما عزیزان میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با کارت قرمز سفید قرمز اتریش و محاسبه امتیاز خود میتوانید به صورت رایگان با موسسه مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا امتیاز شما توسط مشاورین بررسی گردد .

حال به شرح اطلاعات کامل کارت قرمز سفید قرمز میپردازیم:

کارت قرمز سفید قرمز چیست ؟

بهترین روش اقامت در اروپا روش کاری است .شخصی که از نظر ویزا کاری وارد اروپا میشود اجازه کار تمام وقت دارد . در روش خود حمایتی شخص اجازه کار ندارد ولی در روش کارت قرمز سفید قرمز اجازه کار تمام وقت دارد . باید دقت نمایید که شخصی که این کارت را دارد بعد از شش سال میتواند تقاضای پاسپورت کشور اتریش را نماید .

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب کارت قرمز سفید قرمز اتریش

 

video کارت قرمز سفید قرمز

 

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video کارت قرمز سفید قرمز

دو راه برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز وجود دارد . که در زیر به شرح این دو روش میپردازیم.

راه اول : ثبت شرکت در اتریش

برای ثبت شرکت در کشور اتریش در ابتدا با طرح تجاری نوشته شود . اداره کار کشور اتریش در دولت اتریش طرح شما بررسی میکند و در صورت خوب بود طرح و تاثیر اقتصادی بالا و مثبت و نوآوری دارد .

متاسفانه طرح های تجاری فقط و فقط ده درصد امکان قبول شدن دارد . شانس ده در صد قبولی طرح تجاری بسیار کم میباشد .

سرمایه اولیه شرکت حداقل مبلغ ۳۵ هزار یورو میباشد که البته میتوانید ۱۷ هزار و پانصد هزار یورو در ابتدا پرداخت نمایید و مابقی را تعهد به پرداخت اعلام نمایید .

شما میتوانید از بین طرح های تجاری آماده اقدام به خرید نمایید . نکته ی این مورد این است که در صورت انتخاب طرح تجاری در ابتدا شما پولی پرداخت نمی نمایید . و در صورت انتخاب طرح توسط شما وکیل شما طرح را به اداره کار ارسال مینماید و در صورت قبولی شما مبلغ طرح را واریز و بعد از آن ثبت شرکت را انجام میدهید . بعد از ثبت شرکت به دلیل انتخاب طرح تجاری آماده شخصی که طرح تجاری را نوشته است در صورت عدم توانایی شما برای اجرای طرح تجاری شخصی که طرح را نوشته است در کنار شما مشغول به کار میگردد و در صورت کسب در آمد در صد و سهم خود را برمیدارد .

فایل های صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب کارت قرمز سفید قرمز

audio کارت قرمز سفید قرمز
audio کارت قرمز سفید قرمز
audio کارت قرمز سفید قرمز

راه دوم : استخدام

بر فرض مثال یک شرکت در اتریش قصد استخدام شما را دارد . اگر شرکت اتریشی قبول نماید که شما را استخدام نماید شما کارت قرمز سفید قرمز را دریافت مینماید . نکته ی قابل توجه این است که در این مورد سیستم امتیاز بندی برقرار است . همچنین شما میتوانید یک شرکت ثبت نمایید و روی آن اقامت را دریافت نکنید و از طریق استخدام اقدام به دریافت کارت قرمز سفید قرمز نمایید .

اداره کار در زمان استخدام اعلام مینماید که شرکت اتریشی چرا شخص اتریشی را استخدام نمیکند . در اینجا میتوان اعلام کرد که شخص دارای امتیاز ۵۰ است . بعد از رسیدن به ۵۰ امتیاز میتوان اعلام کرد که شخص دارای مشخصات ویژه ای است که شخص اتریشی این ویژگی را ندارد . نکته ی بسیار مهم در اینجا این است که اگر شخص دارای امتیاز ۷۰ باشد دیگر حتی نیازی نیست که با اشخاص اتریشی مقایسه گردد .

این مورد را دقت نمایید که در صورت داشتن وکیل قوی میتوانید برای گرفتن این کارت اقدام نمایید زیرا ممکن است اداره کار تعدادی از امتیازات شما را از بین ببرد و در اصل مورد قبول قرار ندهد . در صورت داشتن وکیل قوی وکیل شما میتواند امتیاز شما را زنده کرده و در صورت نیاز در دادگاه شکایت نماید .

 

دقت نمایید که در این طرح شما باید حتما در ابتدا امتیاز خود را محاسبه نمایید و سپس اقدام نمایید .

یکی از بهترین روش های مهاجرت به اتریش دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش است . این اقامت دارای بالاترین سطح اقامتی در اتریش بوده و مزایای بسیاری را به همراه دارد . دقت نمایید که روش های دیگری نیز برای مهاجرت به اتریش وجود دارد که میتوانید از بین آنها نیز اقدام به مهاجرت نمایید . باز هم تاکید میکنیم که ویدیو های موجود در این بخش را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .