, ,

چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در هنگام مهاجرت به پرتغال 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری در پرتغال را می دانید ؟ شرایط و چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری 2018 چه می باشد ؟ اقدامات اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری و شرایط ویزای طلایی پرتغال بر چه اساسی می باشد ؟ راه های چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری و یا چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری و یا شرایط خرید ملک در پرتغال و یا شرایط تمکن مالی در پرتغال چه می باشد ؟

video چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری
audio چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز همچنین می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین ارتباط بگیرید .

در ماه مه ۲۰۱۳، OECD پرتغال را به عنوان یکی از کشورهای برتر جهان برای خرید و املاک و مستغلات معرفی کرده است. طبق بیان این سازمان، املاک و مستغلات پرتغالی کم ارزش است و نسبت قیمت اجاره به کشور های دیگر،کشور پرتغال احتمالا جذاب ترین بازار املاک در قاره ی اروپا است.
در مقاله ای که در ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ منتشر شد، با عنوان ” شهر آلفای جهانی ” در لندن ،  شما وقتی در سال ۲۰۱۷ به  لیسبون نگاه کنید ، “فوربس” اظهار داشت: ” به خصوص پورتوریکو، به نظر می رسد که در بین خریداران جهانی محبوبیت بیشتری دارد. گزارش های آلفا ، مطالعات قبلی توسط املاک بین المللی کریستی، آن را به عنوان “شهری برای تماشا” برای ادغام املاک و مستغلات مقرون به صرفه و برنامه های سرمایه گذاری خارجی انتخاب کرده است.

 

گلدن ویزایی که بازار غیر اروپایی دارد و به غیر اروپایی هایی که مایل به اقامت در  پرتغال در کنار رونق اقتصادی ، فناوری ، آب و هوای عالی و پر جنب و جوش می باشند  به همراه فضایی خوشایند هستند می توان به پرطرفدارترین شهر پرتغال یعنی شهر  لیسبون ،اشاره نمود.
بازار املاک در پرتغال به شدت توسعه یافته است ، دارای کیفیت بالا برای  عرضه در تمام بخش ها و حضور قابل توجه کار آفرینان خارجی می باشد . بازار بسیار شفاف است و از مشاوران و عوامل مختلف بین المللی محسوب می شود . لازم به ذکر است که قوانین مربوط به توافق نامه های  اجاره ای بسیار آزادانه تر شده اند و اخراج یک مستاجر که هزینه اجاره را پرداخت نمی کند بسیار سریع تر انجام می شود .

از نقاط قوت پرتغال در این امر می توان به :

یک بازار بسیار پیشرفته و شفاف

کیفیت بالا در تمامی بخش ها

حضور قابل توجه کار آفرینان و سرمایه گذاران خارجی

مشاوران و عوامل مختلف بین المللی

قیمت املاک از سال ۲۰۱۰ تاکنون، حدودا  ۳۰ درصد کاهش یافته و مجدد در سال ۲۰۱۳ پایین آمده و با توجه به شواهد اخیر  ، پایین  نیز خواهد آمد.

محل سرمایه :

بهترین مکان مسکونی و تجاری در منطقه لیسبون Cascais-Sintra :

لیسبون مرکز اصلی هدف گذاری تجاری است، بیشتر شرکت های بزرگ در این شهر یا مجاورت آن قرار گرفته اند و به عنوان یک آهنربا توریستی بزرگ در این کشور واقع شده است .

فرودگاه بین المللی لیسبون مرکز اصلی پرواز در داخل و خارج از کشور می باشد .

اکثر مدارس بین المللی در این منطقه واقع شده اند .
دومین محل مسکونی املاک و مستغلات، الگره می باشد که در منطقه ی جنوبی پرتغال است و دارای یک فرودگاه مهم، چندین مدرسه بین المللی و استراحتگاه های درجه یک است که میلیون ها گردشگر و بازنشستگان را از شمال اروپا جذب می کند.

فرصت های این راه :
فرصت های عالی در بخش املاک تجاری ، عمدتا در مکان های پارک های ماشین و فضای اداری، فراوان است (در سال ۲۰۱۱، لیسبون مقام ۶ را در میان شهرهای اروپایی از نظر ارزش پول برای فضای اداری به دست آورده است.)

شرایط تملک در روستا ها نیز وجود دارند که بهترین فرصت برای به دست آوردن املاک با قیمت های باور نکردنی و بسیار پایین می باشد.

با این حال، املاک مسکونی محبوب ترین نوع سرمایه گذاری باقی مانده است ، عمدتا به دلیل تنوع بهره برداری از آن، که می تواند شامل استفاده شخصی و همچنین اجاره کوتاه مدت یا بلند مدت ، دوست داران بسیاری را دارد .

 

راه های جستجوی ملک :
به منظور انجام جستجوی ملک ، شما اساسا دو گزینه دارید: شما هم خودتان آن را می توانید انجام دهید، با شروع ساده جستجوی اینترنتی و سپس تماس با عوامل موثر و مطلع در این باب  با مشاور املاک و یا حتی شمامیتوانید یک نماینده(وکیل) برای جستجو ملک در انجام این امر پیدا کنید، مزایای اصلی این موضوع داشتن دانش عمیق وی از بازار و داشتن دسترسی به موارد غیرواقعی آن می باشد .

در رابطه با مذاکره خرید، دو گزینه ی مشابه برای شما باز است: شما هم خودتان این کار را میتوانید انجام می دهید، معمولا به طور معمول با کارگزار املاک که واسطه فروش است شروع می شود ؛ شما یک عامل خرید استخدام می کنید تا این کار را برای شما انجام دهد ، مزیت های اصلی آن در شناخت عمیق بازار است و توانایی پیش بینی مشکلات بالقوه با یک دارایی مشخص شده را می شناسد و توصیه های رفاهی  را به شما ارائه میدهد  و  بر اساس تجربه معامله ای که دارد به شما کمک می کند با قیمت نازل تری خرید نمایید و یا بتواند یک تخفیف قابل دستیابی را برای شما اخذ نماید .

خرید و فروش املاک و مستغلات :

به طور معمول یک قرارداد امضاء شده توسط طرف دوم را امضا کنید و مبلغی را پرداخت می کنید که پس از آن شما به شخص (به طور معمول وکیل خود) برای تکمیل مبادله قراردادهای نهایی و انتقال اموال پس از آنکه مبلغ لازم را پرداختید، انجام میدهد و شرایط به شرح ذیل است .

علاوه بر هزینه های حقوقی، مالیات های زیر توسط خریدار ملک پرداخت می شود:

مالیات بر (IMT)  و تمدید تمبر (IS) در قیمت خرید و یا در پروسه  مالکیت ،مالیات بر ارزش به  دفتر پرداخت می شود. نرخ صدور تمبر ۰٫۸٪ است و مالیات انتقال آن با توجه به نوع استفاده و ارزش ملک متفاوت است. به عنوان نمونه ای از املاک مسکونی که به عنوان خانه دائمی فرد مورد استفاده قرار نگرفته است، نرخ مالیات انتقال به شرح زیر است:

در قیمت تا € ۹۲،۴۰۷ مالیات ۱٪

در مقایسه با قیمت ۹۲،۴۰۷ یورو تا ۱۲۶،۴۰۳ یورو، مالیات ۲٪ کمتر از ۹۲۴٫۰۷ یورو می باشد

براساس قیمت از ۱۲۶،۴۰۳ یورو تا ۱۷۲،۳۴۸ یورو، مالیات ۵٪ کمتر از € ۴،۷۱۶٫۱۶ است

در قیمت ۱۷۲،۳۴۸ یورو تا ۲۸۷،۲۱۳ یورو، مالیات ۷٪ کمتر از ۸،۱۶۳٫۱۲ یورو است

براساس قیمت از ۲۸۷،۲۱۳ یورو تا ۵۵۰،۸۳۶ یورو، مالیات ۸٪ کمتر از ۱۱۳۵۳۵ یورو است

در قیمت بیشتر از  ۵۵۰،۸۳۶ یورو، مالیات ۶٪ است

هزینه جابه جایی یا تمدید برای هر ملک  € ۳۷۵ می باشد .

مالیات سالانه شهرداری  (IMI) سالیانه پرداخت می شود که در تاریخ ۳۱ دسامبر با ارزشی بین ۰٫۳٪ تا ۰٫۵٪ در ارزشیابی اداره مالیاتی اموال شهرداری (نرخ های متفاوتی برای اموال روستایی) پرداخت می شود .

مدیریت اموال
تعدادی از عوامل املاک و مستغلات هستند که خدمات مدیریت اموال را بر عهده می گیرند ، از جمله: مدیریت بازسازی و طراحی داخلی املاک . پیدا کردن مستاجرین ، مذاکره برای قراردادهای اجاره، بررسی مستاجرین در داخل و خارج، جمع آوری سپرده ها و جمع آوری اجاره ، مدیریت تعمیر و نگهداری اموال ، رسیدگی به قراردادهای خدمات و پرداخت و پرداخت هزینه های مالیات بر اموال و دارایی ها.

هزینه های مدیریت بر اساس نوع اموال، ساختار حقوقی سرمایه گذاری، نوع اجاره و غیره متفاوت است و بعد از تعریف همه چیز باید با نماینده مذاکره شود. به عنوان یک قاعده کلی، هزینه های مدیریت برای اجاره های بلند مدت (بیشتر ۱ سال) بین ۱۰ تا ۱۵ درصد از درآمد ناخالص متغیر است، در حالی که برای اجاره کوتاه مدت (کمتر از ۱ سال) بین ۲۰ تا ۲۵ درصد از درآمد ناخالص مالکیت (یا تا ۴۰٪ در صورت اجاره به روز، اگر شامل چک، خدمات تمیز کردن و تعمیر و نگهداری باشد).

مجوز برنامه ریزی
طبق قانون مصوب در سال ۲۰۱۲، کارهای بازسازی از یک راه ساده و سریع مجوز ارائه می دهند تا براساس سیستم ارتباطی قبلی توسط توسعه دهنده یک واحد (که توسط شهرداری تعیین شده) برای نظارت بر کارهای بازسازی ورود نمایند . بر اساس این سیستم، متخصص فنی توسعه دهنده (معمار واجد شرایط و / یا مهندس) مسئولیت انطباق کارهای برنامه ریزی شده با مقررات موجود را بر عهده می گیرد و مجوز برنامه ریزی به طور خودکار در ظرف ۲۰ روز از زمان در خواست صادر می شود، مگر اینکه شهرداری تصمیم به مخالفت با طرح در آن بازه زمانی، که تنها می تواند در زمینه های خاصی انجام دهد. به همین ترتیب، پس از اتمام کارها، استفاده از اموال و در صورت تقسیم، تقسیم آن به آپارتمان های جداگانه به سرعت توسط شهرداری بر اساس ارتباط متخصص که مسئولیت کار را بر عهده دارد، مجوز انجام شود.
مشوق های مالیاتی
بیشترین مشوق های مالیاتی برای توانبخشی اموال در جدول زیر نشان داده شده است.

* – مواد که بیش از ۲۰ درصد از ارزش کل قرارداد را از نرخ مالیات بر ارزش افزوده کاهش یافته بهره مند شوند.
** – مالیات دهنده ممکن است تصمیم بگیرد که این نرخ ویژه را رد کند و درآمد / درآمد خود را در درآمد کلی مالیات خود شامل کند.

حال در این مقاله در باب مهاجرت به پرتغال و یا چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ، شرایط و چگونگی اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ، اقدامات اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ، راه های سرمایه گذاری در پرتغال را بررسی شد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا ویزای طلایی پرتغال و یا خرید ملک در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از امکان مشاوره رایگان با ما بهره مند گردید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۰ نظرات, میانگین: ۴.۸۵ از طریق ۵)
Loading...