پناهندگی در سنت لوسیا

پناهندگی در سنت لوسیا و شرایط اخذ پاسپورت سنت لوسیا ۲۰۱۸ را در این نوشته مورد بررسی قرار می دهیم .آیا پناهندگی در سنت لوسیا راه مناسبی برای مهاجرت به این کشور می باشد ؟ آیا قصد پناهندگی در سنت لوسیا را دارید ؟ آیا از خطرات پناهندگی در سنت لوسیا اطلاعات کافی دارید ؟ آیا امکان پناهندگی در سنت لوسیا وجود دارد ؟ آیا برای پناهندگی در سنت لوسیا کمپ برای اسکان وجود دارد؟  آیا راه های مهاجرت به کشور سنت لوسیا را میدانید ؟ آیا از شرایط و مدارک لازم برای پناهندگی به کشور سنت لوسیا ۲۰۱۸  اطلاعاتی دارید ؟ آیا از شرایط ارائه ی کیس پناهندگی به کشور سنت لوسیا اطلاعاتی دارید ؟ برای پناهندگی در کشور سنت لوسیا چه شرایط و مواردی مورد نیاز است ؟

 

ما در این مقاله سعی بر این داریم تا شما را با شرایط مهاجرت از طریق پناهندگی به سنت لوسیا آشنا سازیم و از راه های موجود برای اقدام این امر و همینطور خطرات و سختی های این کار آشنا سازیم ، چرا که مهاجرت در هر کشوری راه های مختلفی خواهد داشت و شما میتوانید قبل از اقدام به پناهندگی راه های مختلف مهاجرت را بررسی کنید و بهترین تصمیم را در این مسیر داشته باشید ، به همین خاطر ما در این مقاله به صورت مختصر به راه های مهاجرت تحصیلی به سنت لوسیا ، مهاجرت کاری به سنت لوسیا ، سرمایه گذاری در سنت لوسیا که از عمده راه های مهاجرت به سنت لوسیا میباشد اشاره خواهیم کرد و در خصوص مهاجرت از طریق پناهندگی به سنت لوسیا توضیحات کامل خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد .

سنت لوسیا

کشور سنت لوسیا یک جزیره کوچک با جمعیت بسیار کم می باشد که در جزایر دریای کارائیب قرار دارد . پایتخت این کشور کاستریس با  ۶۱۳۴۱ نفر جمعیت میباشد ، زبان رسمی این کشور انگلیسی می باشد ، حکومت این کشور توسط ملکه الیزابت دوم اداره می شود ، فرماندار این کشور خانم دام الیزابت پیرلت لوئیزی می باشد و  آقای استفنسون کینگ نخست وزیر این کشور می باشد .

مساحت کلی این کشور جزیره ای ۶۲۰ کیلومتر مربع می باشد ، که ۱٫۶ درصد آن را آب تشکیل داده است . واحد پول این کشور دلار کارائیب شرقی می باشد .

کشور سنت لوسیا دارای ۱۱ ایالت می باشد که شرح ذیل است :

۱ . نسه لاره ۲ . کاستریس ۳ . چویسول ۴ . داوفین ۵ . دنری ۶ . گروس آیلت ۷ . لابوری ۸ . میکود ۹ . پراسلین ۱۰ . سوفریر ۱۱ . ویوفورت .

نیمی از مردم سنت لوسیا سیاه پوست می باشند و ۴۴% آن را مردم دو رگه و ۳ % از مردم این کشور را هندی ها تشکیل داده اند . ۶۷% مذهب مردم این کشور کاتولیک می باشد و ۲۲% آن را مردم مذهب پروتستان تشکیل داده اند  و مابقی مردم نیز مسیحی می باشند ، همانطور که معلوم است چند دستگی در این کشور قابل لمس می باشد .

به طور کلی شرایط مهاجرت به این کشور به صورت پناهندگی وجود دارد که میتوان به ۲ راه مختلف به این امر دست پیدا کرد :

۱ . اخذ ویزای توریستی سنت لوسیا  و ورود به کشور و اعلام پناهندگی .

۲ . ورود به خاک کشور به صورت قاچاقی به معنای مهاجرت قاچاقی به سنت لوسیا .

در حالت اول شما میتوانید به صورت قانونی وارد کشور سنت لوسیا شده و در آنجا اعلام پناهندگی کنید . اعلام پناهندگی در این حالت ، فرد متقاضی میتواند اعلام پناهندگی خود را یا در لحظه ورود خود در فرودگاه به ماموران بخش فرودگاه اعلام نماید یا حداکثر تا مدت ۲ هفته درخواست خود را به اداره پلیس ارائه دهد .

در حالت دوم فرد میتواند در حالتی که به خاک کشور میرسد اعلام پناهندگی خود را به اداره پلیس اعلام نماید ، ولی توجه فرمایید به دلیل غیر قانونی بودن ورود فرد میتواند اتفاقات ناگوار برای فرد رخ دهد ، که متاسفانه میبینیم در این سال ها تعداد زیادی از متقاضیان به خصوص متقاضیان بسیاری از منطقه خاورمیانه برای این امر از راه قاچاق دریایی اقدام مینمایند که متاسفانه اتفاقات ناگواری برای آنها رخ میدهد .

از دلایل متعددی که توصیه میشود افراد از راه های قاونی برای مهاجرت اقدام نمایند این می باشد که خطری متوجه فرد نخواهد شد و همینطور از شرایط حقوقی بسیار خوبی بهره مند خواهند شد.

شاید بسیاری از کسانی که برای پناهندگی اقدام مینمایند از شرایط کامل برای مهاجرت آگاهی ندارند ، برای مثال میتوان گفت که افرادی که شرایط تحصیل و کار در سنت لوسیا را ندارند میتوانند از طریق سرمایه گذاری ، بدون محدودیت سنی و نیاز به مدرک تحصیلی، به سنت لوسیا مهاجرت کنند .

میتوانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور در وین از شرایط کلی برای سرمایه گذاری در سنت لوسیا  برخوردار شوید .

مهمترین قوانین پناهندگی :

طبق قوانین پناهندگی ، فرد متقاضی می بایست برای درخواست پناهندگی خود ، اثبات کند تا جان وی در کشور خود در خطر می باشد و به همین خاطر دیگر شرایط زندگی کردن در کشور خود را نداشته و به همین دلیل درخواست دارد تا در کشوری دیگر اعلام پناهندگی نماید ، از دلایل دیگر افراد برای اعلام پناهندگی این می باشد که فرد از لحاظ اعتقادی و دینی با قوانین کشور خود مغایرت دارد .

 

 

پناهجویی سیاسی :

 

پناهندگی سیاسی برای افرادی می باشد که از لحاظ مسائل داخلی کشور برایشان مشکل امنیتی به وجود آمده است و فرد از لحاظ امنیتی مورد تعقیب قرار گرفته است و شرایط اقامت در کشور خودش بسیار سخت می باشد .

پناهجویی اقتصادی :

پناهجویی اقتصادی مختص به کسانی می باشد که قصد دارند تا برای ارتقا دادن شرایط مالی و اقتصادی خود شرایط دیگری را برای خود به وجود آورند ، به همین خاطر برای شروع کردن بیزنسی دیگر در کشور دیگر اعلام پناهندگی میکنند ، لازم به ذکر است که این دسته از افراد مشکلی برای زندگی در کشور مبدا را نخواهند داشت ، گفتنی است که بیشتر کسانی که از این طریق اعلام پناهندگی مینمایند درخواست آنها مورد تایید قرار نمیگیرد .

در این مقاله سعی بر این شد تا شما را با شرایط پناهندگی در سنت لوسیا و راه های پناهندگی در سنت لوسیا از قبیل پناهندگی سیاسی ، پناهندگی اقتصادی را در اختیار شما قرار دهیم اگر چنانچه اطلاعات فوق برای شما مکفی نبوده است میتوانید با تماس با موسسه مشاوره ای ام آی ایی اتریش با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و با مشاوره ی تلفنی رایگان از اطلاعات کافی در باب راه های مهاجرت به سنت لوسیا بهره مند شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.