پناهندگی در آمریکا

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

پناهندگی در آمریکا ، مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی ۲۰۱۷ ، شرایط پذیرش کشور آمریکا در مورد پناهندگان ۲۰۱۷ ، موضع دولت آمریکا در مورد پناهندگی، وضعیت پناهندگان در کشور آمریکا از موضوعات داغ مهاجرتی روز هستند .

 

با توجه به اینکه راههای مهاجرت به کشور آمریکا متعدد می باشد اما برخی از افراد مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور آمریکا را انتخاب میکنند  می توان گفت که مهاجرت از طریق پناهندگی به آمریکا یکی از اشتباهترین راههای مهاجرت به کشور آمریکا می باشد.افراد زیادی هستند که قصدمهاجرت به کشورامریکا ازطریق پناهندگی را دارند ما در این مقاله سعی بر این داریم که وضعیت پناهندگان در کشور آمریکا وکسانی که قصد مهاجرت به امریکا را از طریق پناهندگی  دارند رو مورد بررسی قراردهیم. برای اطلاع دقیق در مورد وضعیت پناهندگان در کشورهای دیگر به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه بفرمایید.

 

آیا کشور آمریکا کنوانسون مربوط به پناهندگی راپذیرفته است؟

شرایط پذیرش پناهندگان در کشور امریکا چگونه است؟

آیا از طریق پناهندگی میتوان به آمریکا مهاجرت کرد؟

آیا مهاجرت از طریق پناهندگی موجب اخذ گرین کارت امریکا میشود?پناهندگی در کشور آمریکا بیشتر از چه طریقی امکان پذیر میباشد؟

طیق تعریف کنوانسیون وضع پناهندگان پناهنده در اصطلاح به کسی گفته میشود که ازکشور خود فرار کردند ونمیتوانند برگردند زیرا او ترس موجه از آزار واذیت براساس مذهب، نژاد، ملیت، عقیده سیاسی یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص دارد. اولین گام برای اغلب  پناهندگان ثبت نام در کمیساریای  عالی سازمان ملل متحد است که مسئول  اجرای بندهای کنوانسیون وحمایت از پناهندگان بین الملی می باشد.

براساس آخرین آمار کمیساریای عالی پناهندگان  حدود ۱۵٫۴ ملیون پناهنده  در جهان وجود دارد  که اکثر قریب به اتفاق ان ها  از کشور خود فرار کرده اند که ایالت متحده امریکا بیش از نیمی از این پناهندگان را مورد اسقبال قرار میدهد. مهمترین بخش در  درخواست پناهندگی  این است که فرد باید یک پرونده قوی  ومناسب داشته باشد  وبتواند نشان دهد  که جان وامنیت او در کشورش در خطر است.

 

آیا میتوان با ویزای شنگن در خواست پناهندگی داد؟

ویزای شنگن یه نوع ورود قانونی به اروپا محسوب میشود وورود قانونی به اروپا باعث رد شدن پرونده پناهندگی نخواهد بودزیرا پناهندگان از طریق اثر انگشت رد یابی میشوند نه از طریق ویزا.

پناهندگی از طریق تغییر دین

تغییر دین دادن  در ایران کار خطرناکی میباشد وافراد مجبور هستند به کشور های همسایه بروند ودر آنجا اعلام  تغییر دین کنند اما برای گرفتن  پناهندگی مجبور هستند دوباره به ایران  برگردند  وبعد از یافتن  مشکل خطر جانی  ونشان دادن اینکه در کشورخود مورد اذیت وآزار و مورد باز خواست هستند از کشور فرارکنند. اما تنها داشتن کیس مذهبی موجب پناهندگی گرفتن نمیشود  چون شرط اصلی پذیرش پناهنده چو داشتن خطر جانی است. در برخی از کشورهای پناهنده پذیر هزمان بادر خواست پناهندگی  اجازه کاردارند  مانند کشور کانادا ولی در اکثر کشورها نمیتوانند به طور قانونی کارکنند.مگر در شرایط خاصی سازمان رسیدگی کننده به پرونده پناهندگی  این اجازه را به شخص پناهنده بدهد. اکثر پناهندگان بعد از شروع درخواست پناهندگی از حق حمایت مالی ،سرپناه، پوشاک وخوراک برخوردار خوهند بود مگر در موارد خاصی.

البته لازم به ذکر است کسانی که مرتکب اعمال جنایی جدی شده اند ویا جرائم مربوط  به نقض حقوق بشر  انجام داده اند مشمول حقوق واقع در کنوانسیون پناهندگی نمیشود.

پناهندگی در امریکا

افرادی که به دلایل مختلف از جمله دلایل مذهبی، نژادی، سیاسی،اعتقادی و… در کشور خود مورد بازخواست قرار گرفته اند  ودرصورتی که به کشور خود بازگردند مورد آزار واذیت قرار خواهند گرفت میتوانند با نشان دادن این دلایل  واثبات انها ازدولت امریکا درخواست پناهندگی کنند. شخص متقاضی پناهندگی در امریکا بعد از ورود به کشورامریکا تا یک سال زمان دارد که برای پناهندگی در امریکا اقدام کند. در غیر این صورت باید به دولت آمریکا  نشان دهد  شرایطش در طی این یک سال  تغییر کرده ودر صورت بازگشت به کشورش موجب آزار واذیت وبازخواست واقع میشود.

معمولا بعد ازاینکه پناهنده جو برای پناهندگی اقدام کرد مصاحبه حضوری با نماینده اداره مهاجرت امریکا خواهد داشت تا دلائل ومدارکش به صورت حضوری بررسی شود. در صورتی که ۵ ماه از مدت  اقدام کردن برای پناهندگی بگذرد وشخص متقاضی جوابی از پرونده خود  دریافت نکند میتوناد از دولت آمریکا درخواست اجازه کار بنماید. در صورتی که با پناهندگی فرد متقاضی موافقت شد ووی موفق به دریافت پناهندگی شد شخص میتواند برای خانواده خود(همسر وفرزندان زیر ۲۱ سال) نیز در خواست ورود به امریکا واقامت  بنماید. یک سال بعد از پذیرفته شدن درخواست پناهندگی شخص متقاضی میتواند  در خواست GREEN CARD کند. البته نکته ای مورد توجه وجود دارد که اگر شخص پناهنده مورد توجه وجود دارد که اگر شخص پناهنده در مدت اقامت  خود  در کشورامریکا به کشور خود بازگردد این خلاف ادعای مطرح  شده در دادخواست پناهندگیش ومصاحبه اش میباشد ودر صورتی که دولت آمریکا  از سفر پناهنده به کشور خود مطلع شود او را مورد  باز خواست قرار میدهد ودر بعضی موارد ممکن است green card شخص پس گرفته شود.

باید توجه داشت که تقاضای الحاق همسر شخص پناهنده باید پیش از ورود به ایالت  متحده امریکا با وی ازدواج کرده باشد وهمچنین در مورد الحاق فرزندان ضمن اینکه  باید شرایط  عمومی را دارا باشند یا قبل از ورود به ایالت متحده امریکا به دنیا آمده باشند ویا در زمان  ورود مادرش اورا باردار بوده باشد. برای در خواست در زمینه های فوق باید فرم I-730 را تکمیل کرده وتحویل مقامات مربوطه در ایالت متحده امریکا دهید. مهاجرت به امریکا به غیر از روش های فوق الذکر (پناهندگی سیاسی،اجتماعی ودینی و…) از طریق خانوادگی نیز انجام میشود.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور(فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)  در باب پناهندگی در آمریکا

audio پناهندگی در آمریکا

 

audio پناهندگی در آمریکا

آمریکا از ۲قانون در امور مهاجرتی پیروی میکند

-کشورآمریکا جزءکشورهایی است که با اخراج اتباع خارجی از کشور خود مخالف است. حتی در صورتیکه شخص به صورت غیر قانونی  وارد امریکا شده باشد  دولت آمریکا به هیچ عنوان حق اخراج  اورا در خاک آمریکا را ندارد.

-وهمچنین غلاوه بر قانون اول سیستم مهاجرتی کشور امریکا به گونه ایست که شخص میتواند خانواده خود را نیز به امریکا وارد کند.

-قانون سوم کشور امریکا مربوط به لاتاری است که هرساله از این طریق۱۰۰۰۰ نفر را به صورت اتفاقی  وقرعه کشی از بین درخواست کنندگان انتخاب  وموفق به اخذ گرین کارت مینماید.

هزینه زندگی در ایالات متحده امریکا متفاوت است ومخارج زندگی از ایالتی به ایالت دیگر تفاوت دارد برای مثال شهر نیویورک (بروکلین)خرج زندگی در این شهر۸۱٫۹% بالاتر از سطح متوسط زندگی میباشد. در مجموع مطالبی که گفته شد کشور امریکا کشوری است که حقوق پناهندگان را پذیرفته است.وچزء کشورهای عضو کنوانسیون وضعیت پناهندگان میباشد. این کشور اجازه خروج مهاجران را ازخاک کشور خود نمیدهد. پناهندگان در کشور امریکا بعد از مدتی اجازه کاردارند وبعد ازگذشتن چند سال میتوانند خانواده خود را به آمریکا بیاورند. در کل اکثر کشورهای عضواین کنوانسیون به تعهدات خود نسبت به پناهندگان عمل نمیکنند ونکته دیگر اینست که ورود به کشور امریکا از طریق پناهندگی  دارای شرایط بسیار سختی میباشد.

برای مطالعه منابع بیشتر در خصوص پناهندگان وشرایطشان به وب سایتهای دیگر موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمایید.

مطالب این مقاله درباره پناهندگی در آمریکا و مهاجرت قاچاقی به آمریکا صرفا آموزشی بوده و توصیه میشود پیش از هرگونه اقدامی از وکلای حرفه ای در باب قوانین آمریکا مشاوره دریافت کنید. پلیس مهاجرت آمریکا سالیانه حدود پانصد هزار نفر را به علت اقامت غیر قانونی در خاک این کشور بزرگ صنعتی اخراج میکند. موسسه مشاوره ای MIE تمامی مشاوره ها در زمینه انواع مهاجرت از طرق قانونی، مراحل و مدارک مورد نیاز را ارایه میدهند. شما میتوانید جهت اخذ مشاوره تلفنی رایگان با دفاتر موسسه مشاوره ای MIE  در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

Rating: 4
48 پاسخ
 1. آتئیست گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و آلان در ارمنستان هستم و ماسمورت هم ندارم و آتئیست هستم بیش تر از ۱۲ هزار دلار هم ندارم میخام پناهنده آمریکا یا کانادا شم لطفا درصد قبولی من را هم بگویید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد و اطلاعات موجود در این وبسات صرفا جهت آگاهی افراد از خطرات این روش و معرفی راه های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 2. Aziz گفته:

  با سلام من ۱۷ سالمه و پس از اینکه دیپلم بگیرم قصد دارم آزمون sat بدم و به آمریکا مهاجرت کنم میخواستم ببینم آیا به طور قانونی از ایران خارج شدن خرج داره(مثلا اینکه باید سربازی رو خرید یا نه؟)(یا اینکه چقدر باید وثیقه گذاشت؟)و …سر جمع تقریبا چقدر میشه؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مهاجرت به خارج از کشور نیاز به داشتن پاسپورت خواهد داشت. موارد بیان شده را می توانید از سازمان نظام وظیفه عمومی و پلیس +10 سوال نمایید. موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 3. هادی گفته:

  سلام من مجرد هستم و می خام در آمریکا زندگی کنم یه شغل معمولی دارم سنم هم 30 سال هست .میتونم بیام آمریکا؟ ((فقط یه جواب ناامید کننده ندین ))

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ارادت. دوست عزیز در حال حاضر تنها راه تحصیل در آمریکا برای ایرانیان باز است و سایر راه ها با توجه به تحریم های ترامپ برای ما ایرانیان مسدود شده است. جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات و وضعیتتان به منظور ارزیابی شرایط شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. ahmad گفته:

  سلام من ۱۷ سالمه الان در ترکیه هستم وضعیت ما چندان خوب نیست از نظر پول اینا تو ایران بودم ۸ سال درس خواندم و میخوام ادامه تحصیلم را در آمریکا ادامه بدم لطفا کمک کنید خواهشها

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مهاجرت تحصیلی به دلیل نیاز به شهریه و پرداخت هزینه های زندگی از سوی شما، نیاز به داشتن منابع مالی خواهد داشت. همچنین متاسفانه اطلاعی از سایر شرایط و وضعیت شما در دست نداریم.در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  سلام
  من از طریق دانشجویی به امریکا آمدم و بعدا با کیس پناهندگی گرین کارد گرفتم.
  حالا به نظر شما اگر به ایران برگردم مشکلی پیش میاد یا میفهمند؟ من بصورت قانونی از کشور خارج شدم و پاسپورت هیچ مهری ندارد.

  پاسخ
 6. دانیال گفته:

  سلام
  از وب سایت و گروه بسیار خوب و پر تلاش ملک پور سپاسگذارم
  من ارشد مهندسی الکترونیک دارم
  مدارک مربی گری و داوری ورزشی بین المللی از خود امریکا دارم
  رزومه و سابقه کار خوبی دارم
  زبانم خوبه و در شرف گرفتن ایلتس هستم
  آیا راهی هست که بتونم وارد امریکا بشم و بعد اقامت دائم بگیرم
  ممنونم

  پاسخ
 7. Master x گفته:

  با سلام من 17 سال دارم
  مدرک دیپلم هنوز نگرفته ام
  آیا می توانم با روشی ارزان (حداکثر ۵۰ میلیون) به آمریکا مهاجرت کنم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   سلام دوست عزیز
   باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد.قطعا به مدرک زبان و معدل و …نیاز دارید. لطفا برای اخذ مشاوره با 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 8. Elahe گفته:

  با سلام
  دختری ۴۲ ساله دارای مدرک فوق لیسانس مامای و ۲۰ سال سابقه کاری هستم
  شرتیط برای کار یا مهاجرت ب کشور اتریش رو میخوام بدونم
  شرایط بررسی پناهندگی این کشور چطور

  پاسخ
 9. شيوا گفته:

  سلام وقت بخير
  من آرايشگر هستم، براى كانادا بخواهم اقدام بكنم با مهارت خودم و اينكه خواستم بدونم روند كارى براى مهاجرت بنده به چه صورت ميباشد. مدارك بين المللي هم دارم
  باتشكر

  پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  با سلام و ارز ادب.
  من ورزشکار ملی پوش هستم 19سال سن دارم
  2 سال پشت سر هم بازیکن ارزشمند اسیا شدم تحصیلاتم فوق دیپلم تربیت بدنی دانشگاه تهران هست تقریبا به زبان انگلیسی هم تسلط دارم.
  میتونم با این شرایط به امریکا مهاجرت کنم؟ حالا از هر طریقی که شده؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. ناشناس گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم آیا میشه با ویزای توریستی و دیدار از اقوام وارد آمریکا شوم و بعد همونجا درخواست پناهندگی بدم؟ یعنی دیگه خارج نشم ؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. مسیب گفته:

  سلام وقت بخیر.

  بنده 30 سال سن دارم و تحصیلات عالیه ندارم و.مدرک فوق دیپلم کامپیوتر است.

  آیا با 60 میلیون سرمایه میشه مهاجرت کرد به یکی از کشورهای اروپایی؟ حالا به هر روشی باشه من قبول دارم (پناهندگی ، کار ، تحصیل و)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در خصوص پناهندگی خدماتی نداریم و پیشنهاد نمیکنیم اما در خصوص طرق قانونی میتوانیم راهنمایی داشته باشیم .

   پاسخ
 13. میلاد گفته:

  سلام،میلاد هستم 19 ساله،دیپلم تجربی دارم و تخصصم در امور کامپیوتری و انلاینه. میخواستم بدونم از طریق کار،چطور میتونم ویزای امریکا رو بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  سلام من 25 ساله هستم و دانشجویه علوم دامی هستم میخواستم اقامت دائم بگیرم واسه هر کشوری ک منبع درآمد داشته باشه لااقل چکار باید بکنم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. پرهام گفته:

  سلام من دانشجوی کامپیوتر رشته IT هستم ترم دوم خواستم بدونم از الان تصمیم گرفتم که به آمریکا برم بهتره که تا چند سال آینده که مدرکم رو میگیرم چه مهارتهایی رو یاد بگیرم در کل داشتن مدرک کامپیوتر از دانشگاه خوب و تسلط بالا به کامپیوتر میتونه به من کمک کنه یا نه و ضمنا از لحاظ مالی با توجه به اوضاع ایران باید از الان چهکار کنم
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این روزها با توجه به قوانین جدید شانس بالایی برای ویزای امریکا وجود ندارد و میتوانید از طریق کانادا یا سایر کشورها اقدام بفرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. Amir گفته:

  سلام من دیپلم زبان انگلیسی دارم و مدرک آیلتس ۷ سنم۲۲ سال هست چه راهی رو پیشنهاد میکنید برای مهاجرت به امریکا اصل راهی وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید پس از کسب شرایط لازم برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید اما با مدرک دیپلم این امر شانس بالایی ندارد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نیازمند اطلاعات بیشتری از شما هستیم جهت راهنمایی و مشاوره . به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 17. حامد بیگی گفته:

  حامد هستم 15 ساله من قصد مهاجرت به امریکا رو دارم مدرک تافل دارم ومسلط به کامپیوترهستم لطفا بگید چطوری میتونم به امریکا مهاجرت کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در خصوص مهاجرت به امریکا باید از راه تحصیل در مدارس اقدام نمایید اما شانس پایینی در این مورد دارید و ممکن است ویزای شما رد شود به علت قوانین جدید در نتیجه به شما پیشنهاد میکنیم که از طریق مدارس کانادا اقدام فرمایید و در رشته های کامپیوتر و it تحصیل فرمایید و پس از تحصیل برای امریکا اقدام نمایید و شانس بالاتری را داشته باشید .
   همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. فرهاد گفته:

  با سلام من یه افغانی هستم از افغانستان پیام میدم.شما که وضیعیت کشور مارو میفهمین. من خیلی مشکلات دارم مشکلاتم جوری هست که اصلا نمیشه اینجا نوشت در کل میشه بگی که اصلا من هیچ امنیت جانی مالی روحی روانی و… در این کشور ندارم.شما منو راهنمایی کنید که چطور میتونم درخواست پناهندگی به آمریکا بدم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. ساسان گفته:

  با سلام.من دیپلم حسابداری هستم 20 سالمه زبان انگلسی رو به خوبی بلدم و مدرک جوشکاری لوله های پلی اتیلن و نصب اسانسور رو دارم در ضمن پایان خدمت ندارم به نظر شما میتونم مهاجرت کنم به امریکا با 50ملیون سرمایه؟یا اونجا میتونم در این رشته های شغلی کار پیدا کنم؟ به علت برخی از مشکلات نمیتونم اینجا بمونم خواهش میکنم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. محمد بنیامین گفته:

  با سلام من دیپلم برق صنعتی دارم . و هجده سالمه . از نظر اشتغال چون در ایران کار دیگر برای فوق لیسانس ها هم دیگر میسر نیست سنگکاری هم کمی بلدم اما نمیدونم برقکار بهتر ه یا دیگری . من برای رفتن به امریکا باید چطور و چه نکته کار هایی کار ببرم چون خودم میدونم که هزینه رفتن به امریکا را ندارم اگه هم داشته باشم به فکر ساخت ساز شرکت می افتم . از طریق کیس مذهبی میتوان مهاجرت کرد و اینکه آنها مارا میبرند . چون شندیده دهشتم از طریق کیس مذهبی شاید به کشور های دیگر مهاجرت کنید . و لین درست که برای کیس مذهبی باید پنج سال یعنی به حد مقیم شدن تو کشور در ترکیه اقامت داشته باشم .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روشهای قانونی می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.