پناهندگی در المان

 • بررسی شرایط پناهندگی در المان
 • شرایط پناهندگان در المان
 • بررسی شرایط پناهندگی در المان از نظر محل زندگی
 • انواع درخواست پناهندگی در المان
 • مراحل پناهندگی در المان
پناهندگی در آلمان 300x300 پناهندگی در آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

بررسی شرایط پناهندگی در المان

همانطور که می دانید راههای متعددی برای مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان وجود دارد که یکی از این راهها مهاجرت از طریق پناهندگی در آلمان می باشد. مهاجرت از طریق پناهندگی در آلمان یکی از پر خطرترین و اشتباه ترین راههای مهاجرت به آلمان می باشد که موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی دارد شرایط پناهندگی در آلمان را به شما توضیح دهد و به سوالات شما در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی در آلمان پاسخ دهد.

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

video پناهندگی در آلمان

شرایط پناهندگان در المان

طبق کنوانسیون پناهندگی ۱۹۵۱ژنو پناهنده به کسی اطلاق می شود که در کشور خود به دلایل نژادی،مذهب،ملیت،عقاید سیاسی،تعلق به یک گروه اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.

از جمله مشکلاتی که پناهندگان در کشورهای اروپایی به ویژه کشور آلمان با آن رو به رو هستند نبود اطمینان می باشد به این دلیل که پناهندگان در کمپ های پناهندگی و در شرایط سخت در کنار هم زندگی می کنند از دیگر مشکلات تفاوت ملیت ها است به دلیل اینکه مردم زیادی با ملیت های متفاوت و با فرهنگ های مختلفی در این کمپ ها و در کنار هم زندگی می کنند.

پناهندگان در کشور آلمان در شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی به سر می برند با توجه به اینکه راههای قانونی بسیاری برای مهاجرت و اخذ اقامت وتابعیت وجود دارد اما هنوز برخی مهاجرت از طریق پناهندگی را برای اخذ اقامت و تابعیت انتخاب می کنند.

پناهندگان در کشور آلمان چندبن سال در شرایط حقوقی نا مناسبی قرار دارند تا با تقاضای پناهندگیشان موافقت شود.در کل می توانیم بگوییم که پناهندگان در این دوران در سخت ترین شرایط چه از نظر حقوقی و چه از نظر روحی قرار دارند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب پناهندگی در المان

audio پناهندگی در آلمان

بررسی شرایط پناهندگی در المان از نظر محل زندگی

پناهندگان در کشورآلمان در کمپ های پناهندگی در وضعیت نا مساعدی زندگی می کنند،اتاق های کوچک،شرایط بهداشتی نا مناسب و بدون امکانات،پناهندگان مجبور هستند تا زمانی که با تقاضای پناهندگیشان موافقت نشده است در کمپ های پناهجویی زندگی کنند.

پناهندگان در آلمان تا زمانی که وضعیت حقوقیشان مشخص نشده است از هیچ نوع حق وحقوقی برخوردار نخواهند بودو حتی اجازه کار را هم در کشور آلمان نخواهند داشت.

برای پناهندگان در آلمان ۳ نوع محل اقامت وجود دارد.

1:مراکز پذیرش اولیه 

۲:مراکز اقامت جمعی 

۳:محل اقامت غیر متمرکز.

پناهجویان در کشور آلمان در ۶ ماه اولیه موظف هستند که در مراکز پذیرش اولیه اقامت داشته باشند.

برخی از کشورهای فدرال آلمان مثل بایرن،نیدرزاکسن ونوردراین وستفالن دارای امکانات متعددی برای پذیرش اولیه هستند.

در کشور المان پس از ۶ ماه اولیه که پناهندگان باید در مراکز پذیرش اولیه اقامت داشته باشند پس از سپری شدن ۶ ماه باید در محل اقامت جمعی ساکن شوند که این مراکز معمولا در همان مرکز پذیرش اولیه می باشد.

بیشتر پناهجویان در کشور آلمان در محل اقامت جمعی زندگی می کنند.

برخی از مراکز پذیرش اولیه در کشور آلمان در نزدیک شهرهای بزرگ واقع شده است مثل برلین،مونیخ،دورتموند و برخی دیگر در شهرستان های کوچک و برخی دیگر از این مراکز در نقاط دور شهرستان ها قرار دارند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط پناهندگی در المان

audio پناهندگی در آلمان
 • کنوانسیون پناهندگی امتیازاتی را به پناهندگان داده است از جمله:
 • داشتن جای خواب،حق داشتن خورد وخوراک کافی،پاس سفید.
 • پاس سفید مدرکی است که فرد پناهنده اجازه سفر به کشورهای دیگر را خواهد داشت اما حق سفر به کشور خود را ندارد.
 • افرادی که در کشورهای اروپایی مثل کشور آلمان پناهنده می شوند اگر بعد از مدتی یعنی قبل از اینکه درخواست پناهندگیشان پذیرفته شود به کشور خود باز گردند تا ۱۰ سال اجازه ورود به کشورهای اروپایی را نخواهند داشت و هیچگونه ویزایی برای سفر به کشورهای اروپایی به آنها داده نخواهد شد.

انواع درخواست پناهندگی در المان

پناهندگی سیاسی

اشخاصی که در کشور آلمان درخواست پناهندگی سیاسی می کنند باید بتوانند اثبات کنند که در کشور خود مورد آزار واذیت جسمی و روحی قرار گرفته اند تا بتوانند به عنوان پناهنده در کشور آلمان پذیرفته شوند.

بررسی تقاضای پناهندگی سیاسی و صدور حکم نهایی در کشور المان حدود ۷ ماه به طول می انجامد.

اشخاصی که درخواست پناهندگی سیاسیشان قبول می شود از تمام حقوق شهروندان آلمانی از جمله حق کار واشتغال و همچنین از خدمات اجتماعی برخوردار خواهند شد.

پناهندگی مذهبی

افرادی که در کشور المان درخواست پناهندگی مذهبی می کنند باید بتوانند اثبات کنند که در کشور خود دین خود را تغییر داده اند و اگر به کشور خود باز گردند مورد اذیت وازار قرار خواهند گرفت به همین دلیل از کشور خود خارج شده و درخواست پناهندگی کرده اند این گونه افراد حق بازگشت به کشور خود را نخواهند داشت چون در غیر این صورت حرف خود را با عملشان نقض کرده اند.

پناهندگی اجتماعی

افرادی که در کشور آلمان درخواست پناهندگی اجتماعی می دهند این نوع پناهندگی مورد قبول کشور آلمان واقع نمی شود .

ایرانیانی که در کشور آلمان درخواست پناهندگی اجتماعی می کنند به دلیل اینکه کشور ایران شرایط اقتصادی نابسامانی ندارد و همچنین از امنیت بسیار بالایی هم برخوردار است پناهندگی اجتماعی مورد قبول واقع نمی شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط پناهندگی در المان

video پناهندگی در آلمان

مراحل پناهندگی در المان

درخواست پناهندگی به کشور آلمان در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.پناهجویان در کشور آلمان برای زندگی بین ۱۶ ایالت تقسیم می شوند ودر تمام ایالت ها در کمپ های پناهندگی زندگی می کنند.

متقاضیان دریافت پناهندگی در کشور آلمان باید موقع ورود به کشور درخواست پناهندگی خود را در اداره کنترل مرزی ویا اداره پلیس به ثبت برسانند پس از ثبت پناهندگی فرد به یکی از کمپ های پناهندگی منتقل می شود و بعد درمورد پناهجویان تصمیم می گیرند که به کدام ایالت منتقل شوند.
وقتی پناهندگان به کمپ های پناهندگی منتقل شدند از آنها توسط پلیس عکس واثر انگشت گرفته می شود تا مشخص شود که این افراد در کشور اروپایی دیگری درخواست پناهندگی کرده اند یا خیر.کمپ های پناهندگی در کشور آلمان دارای ساختمان های بزرگ،ایستگاه پلیس،پزشک،سالن غذاخوری وسالن های خواب با  ظرفیت بسیار زیاد می باشد.

در کشور آلمان کارکنان اداره مهاجرت و پناهندگان آلمان از پناهجویان سوالاتی را می پرسند که برای چه چیزی کشور خود را ترک کرده اند و بعد ازین پرسش وپاسخ ها از پناهجویان تصمیم می گیرند که برای فرد پناهنده پرونده پناهندگی صادر کنند یا خیر.در حال حاضر کشور آلمان بیشتر از سایر کشورهای اتحادیه اروپا پناهنده می پذیرد. بیشتر پناهندگان از کشورهای ایران،ترکیه،افغانستان،سوریه وعراق ذمی باشند.معمولا راه ورود پناهندگان به کشورهای اروپایی از مسیر یونان و ایتالیا می باشد.اداره فدرال مهاجرین کشور آلمان اعلام کرده است که انتظار دارد ۳۰۰۰۰۰پناهنده وارد کشور آلمان شود. در سال گذشته ۱٫۱ میلیون پناهنده وارد کشور آلمان شده است.

مراحل اخذ پذیرش توسط قانون پناهندگی برای پناهجویان اداره می شود.در کشور آلمان پس از درخواست پناهندگی به پناهجویان یک گواهی نامه اجازه اقامت در جمهوری فدرال آلمان در طول روند پناهندگی داده می شود.در کشور آلمان افرادی که درخواست پناهندگی داده و اجازه اقامت موقت  در کشور آلمان را دارند می توانند از بیمه های اجتماعی برخوردار شوند.

در کشور آلمان افرادی که گواهی نامه اجازه موقت کشور آلمان را دریافت کرده اند ممکن است پس از گذشت چند سال درخواست پناهندگیشان رد شود که در این صورت باید فورا کشور را ترک کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video پناهندگی در آلمان
سخن آخر

در نهایت می توان گفت که کشورهای اتحادیه اروپا به ویژه کشور آلمان شرایط نامناسبی را برای پناهندگان در نظر نگرفته اند و پناهندگان در شرایط سختی به سر می برند.البته این نکته را هم باید در نظر داشت که ورود غیرقانونی به اروپا تضمین قبولی پناهندگی نخواهد بود و ورود قانونی به اروپا دلیلی بر رد شدن پرونده پناهندگی نخواهد بود.هنوز بسیاری از متقاضیان پناهندگی در آلمان درک درستی از قوانین پناهندگی و جنبه های حقوقی آن ندارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در زمینه مهاجرت به صورت قانونی کسب نمایید. و در صورت نیاز به مشاوره در باب مهاجرت به آلمان از طرق قانونی و نه از طریق پناهندگی در آلمان میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

141 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. فاضل می گوید:

  باسلام خدمت مشاوران مواسسه من وخوانوادم سال ۹۵در کشور آلمان به صورت پناهنده بودم و درخواست بازگشت به کشورم رادادم در حال حاضر به دلیل مشکلات پیش اومده میخوام به آلمان برگردم آیا راهی برای بازگشت وجود دارد

  Rating: 3
  پاسخ
 2. mohammad می گوید:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما جناب برادر من 16سال تمام دارد و تابعه کشور افغانستان میباشد و میخواهد از طریق پناهندگی به کشور المان بره ایا کشور المان میپذیره برادر منو و چه برخردی باهاش دارن و تا چه مدت طول میکشه تا اقامت بهش بدن

  Rating: 3
  پاسخ
 3. علی می گوید:

  سلام من برای تحصیل در آلمان بورس تحصیلی گرفتم ولی در ایران تعهد خدمت به اموزش پرورش رو دارم…برای زندگی در آلمان چه کار میتونم بکنم…تورو خدا جواب بدین…

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. اخذ موافقت سازمان مربوطه برای شما الزامیست زیرا می بایست از راه قانونی مانند تسویه حساب با این سازمان موفق به اعزام به آلمان به منطور تحصیل و زندگی شوید. شما می توانید پس از مطالعه مقاله کار در آلمان (https://malekpour.ir/انواع-راه-های-مهاجرت-به-آلمان/) در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • negar valiyari می گوید:

   با سلام پناهندگی روش قانونی برای مهاجرت محسوب نمی شود همچنین موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید .

   پاسخ
  • negar valiyari می گوید:

   با سلام
   باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد که می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. عاطفه می گوید:

  سلام من یه پسر ۳ ساله دارم و چون میدونم پسرم اینجا هیچ آینده ای نداره میخوام راهنماییم کنین که از چه طریقی که هم آسونتر باشه هم هزینش کمتر باشه برم آلمان که پسرم از اول مدرسه اونجا تحصیل کنه؟

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شما باید اطلاعات کافی در مورد تحصیلات، سن و … در اختیار ما قرار دهید تا امکان مشاوره وجود داشته باشد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. Saman می گوید:

  سلام خسته نباشید برای پناهندگی چه مدارکی میخاد ویزا یا پاسپورت میشه توضیع بدید میشه بگید هزینه اینا چه قدر میشه اگه وار المان بشیم و زبان انگیلیسی رو بلد باشیم میتونیم راحت تر درخواست پناهندگی کنیم میشه از طریق دین و تابو تو ایران درخواست بدیم

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام، موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد. توصیه می شود از طریق روش های قانونی مهاجرت اقدام کنید.

   پاسخ
 6. زهرا می گوید:

  سلام خسته نباشید من ۲۰سالمه خواستم برا تحصیل وکار به المان برم دیپلم تجربی دارم معدل
  18/81ولی معدل چهارمم پایینه 14/91خواستم ببینم میتونم درخواست ویزا تحصیلی بدم تو دانشگاه رایگان پزشکی بخونم یا اینکه بهتره اول کالج برم بعد وارد دانشگاه بشم؟؟ من زبان المانی بلد نیستم ولی اگر بدونم اون جا شرایط برا تحصیلم انجام میشه بطور فشرده کلاس میرم و مدرکمو میگیرم یا همونجا کلاس زبان میرم میشه بهترین راه رو بهم بگید ممنون میشم

  پاسخ
 7. saeid می گوید:

  سلام به دوست گرامی.من 26 سال دارم ومجرد هستم ودر زمینه موسیقی سنتی ایران وکلاسیک ونقاشی چندین سال فعالیت دارم .میخواستم بدونم برای مهاجرت به کشور المان چه راه کار کم هزینه ای دارین چون هنرمندان در ایران هیچ درامدی ندارند

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست گرامی
   باید مدارک تحصیلی و سایر مدارک شما بررسی گردد.مهاجرت به آلمان برای تحصیل و کار امکان پذیر است با توجه به شرایطی که عرض کیدید ولی اطلاعاتتان کامل نیست که مشاوره ارائه شود.برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. محمد می گوید:

  سلام من ۱۸سالمه ومیخوام به کشورالمان برم خواستم بهترین راهکاروبرام انتخاب کنیدوتوضیح بدیدکه بایدچکارکنم
  ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 9. محمدجواد می گوید:

  سلام بنده لیسانس برق دارم و بر زبان المانی کاملا تسلط دارم میخواستم ببینم چجوری باید برای ویزای کار اقدام کنم

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. Mohammad می گوید:

  سلام خسته نباشید دانشجوی کارشناسی رشته برق هستم ۲۱ساله . میخواستم بپرسم ایا من میتونم برای ویزای کاردر کشور المان اقدام کنم (.تجربه خاصی در رشته تحصیلی خود ندارم .)

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز حتما باید حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با رشته اتون داشته باشید.همچنین مدرک b1 المانی

   پاسخ
 11. ناشناس می گوید:

  سلامدانشجوی کارشناسی گرافیک می باشم جهت ادامه تحصیل واقامت قصدرفتن به برلین المان را دارم چگونه وچه مبلغی باید داشته باشم .

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای رشته گرافیک گرفتن پذیرش در آلمان دشوار میباشد .جهت مشاوره برای مسیری که بیشتر مطابق با شرایط شما باشد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار
   بسته به اینکه از چه طریق می خواهید در این کشور سرمایه گذاری کنید مبالغ متفاوت خواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. Abolfazl می گوید:

  با سلام بنده ۱۸ ساله هستم دیپلم برق صنعت دارم میخواهم برای شرایط تحصیلی بهتر واینده کاریه بهتر مهاجرت کنم

  شرایط من چجوری میباشد ایا میتوانم اقدام به مهاجرت کنم؟؟؟!

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. فرهادلطف اله زاده می گوید:

  با سلام
  من داراى شغل ازاد هستم .همسرم خانه دار مى باشد.فارغ التحصيل رشته كشاورزى هستم و همسرم ليسانس نقاشى إز دانشگاه هنر تهران را دارد.هيچ سابقه كار دولتى يا بيمه ندارم .سن خودم ٤٥وسن همسرم٣٣سال مى باشد وداراى دوفرزندپسر١١و٢ساله مى باشم وتصميم به مهاجرت گرفته ام.لطفا مرا راهنمايى كنيد،

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. عالیه می گوید:

  از افغانستان هستم و مهندس عمران میباشم 10 سال سابقه کاری در دفتر UNOPS (دفتر خدمات پروژه ای ملل متحد) و 6 سال سابقه کاری در دفتر DACAAR ( دفتر دنمارک ) دارم میخواهم از طریق دریافت ویزای کار یا خرید خانه ویزا المان را بدست بیاورم میشود مرا راهنمایی نمایید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. پیمان می گوید:

  سلام،با حدود 20000یورو کدام روش قانونی مهاجرت شامل حال خودم با همسر و فرزند 12ساله ام میشه؟برای کشور آلمان یا فرانسه ……یا همچین کشور هایی.
  خودم لیسانس مدیریت دولتی با 15 سال سابقه کارمند رسمی دولت.
  همسرم تکنسین جراحی با 10 سال سابقه کار در بیمارستان.
  فرزند پسر 12 ساله ام کلاس ششم ابتدایی.

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و احترام. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق ویزای کار و تحصیل در اروپا اقدام نمایید. همچنین در این زمینه باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای شرایط شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. سرخوش می گوید:

  باسلام.همانطور که فرمودید راههای بهتری برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که پناهندگی راه مناسبی نیست.لطفا اینجانب را راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.