پاسپورت اتریش و بررسی روش های اخذ آن

 • پاسپورت اتریش و شرایط عمومی
 • پاسپورت اتریش و اعتبار آن
 • پاسپورت اتریش و روش های اخذ پاسپورت اتریش
 • پاسپورت اتریش از طریق کار
 • پاسپورت اتریش از طریق تحصیل
 • پاسپورت اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت اتریش از طریق تولد
 • پاسپورت اتریش از طریق ازدواج
 • پاسپورت اتریش از طریق پناهندگی
 • پاسپورت اتریش و نکات مهم در باب پاسپورت اتریش
 • پاسپورت اتریش و وکیل معتبر برای امور مهم
پاسپورت اتریش پاسپورت اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پاسپورت اتریش و مقدمه ای بر آن

پاسپورت اتریش، راه های اخذ پاسپورت اتریش و تابعیت اتریش در این مقاله مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت. آیا با تولد فرزند می توان پاسپورت اتریش را اخذکرد؟ روال اخذ اقامت و تابعیت اتریش به چه ترتیب است؟ پاسپورت اتریش از زوایای بسیاری قابل بررسی خواهد بود که به صورت خلاصه و موجز، اصلی ترین و مهمترین نکات حول وحوش آن، خدمت شما دوستان ارجمند ارائه می شود. کشور اتریش یکی از بهترین و امن ترین کشورهای دنیا بوده و کیفیت زندگی در این کشور با توجه به پارامترهای جهانی در سطح بالایی قرار دارد و همین موضوع متقاضیان زیادی را به این کشور جلب می نماید. همیشه اخذ پاسپورت برای افرادی که اقدام به مهاجرت می نمایند یک دغدغه می باشد چرا که مهاجرتی که منجر به اخذ پاسپورت و تابعیت نباشد موفق نخواهد بود. امید داریم این مقاله با عنوان پاسپورت اتریش که به وسیله متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر درآمده است، تمامی پرسش های شما را پاسخ دهد و مطالب مفیدی در خصوص پاسپورت اتریش به حضور شما دوستان و همراهان گرامی ارائه نماید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و تکمیل اطلاعات خود با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. پیشنهاد ویژه ما به شما متقاضیان مهاجرت، مشاهده فایل ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد تا بتوانید از بین تمامی روش های شرح داده شده بهترین مسیر مهاجرت را انتخاب نمایید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با پاسپورت اتریش

video پاسپورت اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با پاسپورت اتریش

audio پاسپورت اتریش

پاسپورت اتریش و شرایط عمومی

پاسپورت اتریش یکی از قوی ترین گذرنامه های دنیا می باشد. اخذ تابعیت اتریش و به تبعه آن پاسپورت این کشور مستلزم طی کردن مراحلی می باشد. اتریش در اروپای مرکزی قرار گرفته و وسعت این کشور 83،878 کیلومتر مربع و جمعیت آن 8،822،267 نفر اعلام شده است و زبان این کشور آلمانی می باشد. جهت اخذ پاسپورت اتریش ابتدا بایستی اقامت موقت اتریش، پس از آن اقامت دائم اتریش و پس از اینکه به دولت این کشور محرز شود که شخص متقاضی در جامعه اتریش ادغام شده است می تواند پاسپورت اتریش را اخذ نماید.

تابعیت بر دو قسم است تابعیت اصلی و تابعیت فرعی؛ تابعیت اصلی یا از طریق خون کسب می شود یا از قاعده خاک پیروی می نماید. کشور اتریش مانند بیشتر کشورهای اروپایی از قاعده خون پیروی می کند یعنی اینکه اگر فرزندی در هر جایی متولد شود اگر یکی از والدین اش اتریشی باشند آن بچه متولد شده تابعیت اتریش را اخذ می نماید. قاعده خاک که کشورهای آمریکایی از آن پیروی می کنند این است که  اگر فرزندی فارغ از اینکه والدین اش اهل کدام کشور باشند در خاک، سفارت یا هر چیزی که جزء مایملک این کشورها باشد متولد شود می تواند تابعیت اصلی این کشورها را اخذ نماید.

در خصوص تابعیت فرعی باید گفت، با توجه به اینکه اتریش یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد برخی از قوانین این کشور هم سو با قوانین این اتحادیه است. اخذ اقامت اتریش می تواند از طریق یکی از موارد نظیر ویزای کاری اتریش، سرمایه گذاری در اتریش و یا ازدواج در اتریش و تحصیل در اتریش امکان پذیر باشد.

پاسپورت اتریش پاسپورت اتریش

پاسپورت اتریش و اعتبار آن

پاسپورت اتریش یکی از قدرتمندترین پاسپورت های دنیا می باشد و از اعتبار بالایی برخوردار است و دارای رنکینگ 3 و هم رده کشورهایی نظیر دانمارک، سوئد، فنلاند و … می باشد. افرادی که پاسپورت اتریش را داشته باشند می توانند به 165 کشور تردد نمایند که از این تعداد به 125 کشور بدون ویزا و به 40 کشور با ویزای ورودی آمد و شد داشته باشند. دارندگان پاسپورت اتریش برای رفت و آمد به 33 کشور دیگر باید قبل از سفر ویزا دریافت نمایند.

پاسپورت اتریش 1 پاسپورت اتریش

اتریش
تردد آزاد
بدون نیاز به ویزا
ویزای ورودی
ویزای الکترونیکی
ویزای ورود و خروج آنلاین
اخذ ویزا قبل از اقدام به سفر

قبل از اینکه اتریش عضو اتحادیه اروپا شود، جلد گذرنامه اتریش دارای پوشش سبز تیره بود.

پاسپورت اتریش و روش های اخذ پاسپورت اتریش

پاسپورت اتریش را می توان از یکی از راه های زیر اخذ کرد. باید در نظر داشت در هریک از مسیرهای زیر شخص متقاضی مستقیماً نمی تواند پاسپورت اتریش را اخذ نماید بلکه فرآیندی باید طی شود تا افراد متقاضی بتوانند پاسپورت این کشور را کسب کنند. این نکته را باید گفت که کشور اتریش مانند کشورهای حوزه کارائیب و یا قبرس اقدام به اهدا کردن پاسپورت خود ندارد و پاسپورت اتریش را بایستی به یکی از طرق زیر اخذ نمود.

پاسپورت اتریش از طریق کار

پاسپورت اتریش از طریق کار به شرطی قابل وصول می باشد که به مدت 5 سال در این کشور کار کرده و مالیات پرداخت نمایید. پس از آن می توان برای اخذ اقامت دائم اتریش اقدام کرد نکته قابل توجه در مورد اتریش نرخ درصد بیکاری در این کشور می باشد که در نمودار زیر به آن می پردازیم:

پاسپورت اتریش 2 پاسپورت اتریش

کار در اتریش به دو طریق امکان پذیر می باشد.

پیشنهاد شغلی (JOB OFFER)

در این حالت شخص متقاضی باید یک پیشنهاد شغلی از یک شرکت یا موسسه اتریشی داشته باشد و امتیازات لازم را از سیستم امتیاز بندی کاری اتریش کسب نماید. در صورت کسب امتیازات لازم شخص می تواند ویزای کاری اتریش را اخذ نموده و به اتریش مهاجرت کاری داشته باشد. در این حالت فرد متقاضی کار اگر 55 امتیاز هم داشته باشد به واسطه پیشنهاد شغلی که دارد می تواند برای مدت 24 ماه مشغول به کار شود. که این زمان قابل تمدید می باشد. در جدول زیر لیست امتیاز های لازم در این خصوص به حضورتان اعلام می گردد:

امتیاز عنوان
حداکثر امتیاز: 30 واجد شرایط بودن
20 تحصیلات حرفه ایی / آموزش حرفه ایی در مهارت خاص
25 واجد شرایط عمومی برای پذیرش دانشگاه در اتریش
30 طی کرده یک دوره تحصیلات تکمیلی در اتریش به مدت 3 سال
حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری مطابق با شغل پیشنهاد شده
2 تجربه کاری در هر سال در کشور غیر اتریش در هر سال
4 تجربه کاری در هر سال در کشور اتریش در هر سال
حداکثر امتیاز: 15 مهارت زبان آلمانی
5 تا سطح A1
10 تا سطح A2
15 تا سطح B1
حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان انگلیسی
5 تا سطح A1
10 تا سطح B1
حداکثر امتیاز: 15 سن
15 تا 30 سالگی
10 تا 40 سالگی
90 مجموع حداکثر امتیاز
55 حداقل امتیاز مورد نیاز

ویزای جستجوی کار (JOB SEEKER)

ویزای جستجوی کار  اتریش برای افرادی صادر می شود که در سیستم امتیاز بندی این کشور حداقل 70 امتیاز را کسب نمایند. این ویزا به شخص متقاضی اجازه می دهد به مدت 6 ماه وارد اتریش شده و در طول این مدت به جستجوی کار در راستای مدرک دانشگاهی خود بپردازد. در صورت یافتن شغل و بستن قرارداد شخص می تواند خانواده (همسر و فرزندان زیر 18 سال) خود را به اتریش ببرد. در جدول زیر امتیازات مورد نیاز شرح داده خواهد شد:

امتیاز عنوان
حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
30 بیشتر از 70000 یورو
20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
20 جوایز علمی شناخته شده
حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
حداکثر امتیاز: 20 سن
20 تا 35 سالگی
15 تا 40 سالگی
10 تا 45 سالگی
حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
5 فوق دیپلم در اتریش
10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
100 حداکثر امتیاز مجاز
70 حداقل امتیاز مورد نیاز

در انتهای این بخش یادآور می شویم که به صرف اخذ ویزای کار اتریش نمی توان پاسپورت اتریش را اخذ کرد بلکه باید بعد از طی چند سال ابتدا اقامت دائم اتریش و پس از آن تابعیت اتریش و پاسپورت این کشور را اخذ نمود.

ویزای کار در اتریش

پاسپورت اتریش از طریق تحصیل

تحصیل در اتریش به دلیل سطح بالای علمی این کشور یکی از مباحث جذاب در این خصوص می باشد. اما به صرف اخذ ویزای تحصیلی اتریش نمی توان پاسپورت اتریش را اخذ نمود. در صورتی که بعد از تحصیل به واسطه فرصتی که جهت کاریابی به افراد متقاضی اعطا می گردد، مشغول به کار شوند و شروع به پرداخت مالیات نمایند پروسه اخذ اقامت دائم اتریش آغاز می شود و به دنبال آن می توان پاسپورت اتریش را اخذ نمود.

جهت تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش باید دانش زبان آلمانی داشت و علاوه بر آن در برخی از رشته ها قبولی دانشگاه سراسری ایران احتیاج است ولی در برخی از رشته هایی مانند: موسیقی، اقتصاد و روزنامه نگاری بایستی آزمون ورودی داد؛ هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش تقریباً رایگان است و هزینه شهریه بسیار پایینی دارد. تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش به زبان انگلیسی امکان پذیر است اما باید یک مدرک حداقلی از دانش زبان آلمانی را داشت (سطح A2 زبان آلمانی) هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش بین 7،000 تا 15،000 یورو می باشد. جهت تحصیل در مقطع دکتری داشتن نمره آیلتس 7 و 2 نفر استاد راهنما به عنوان سوپروایزر الزامی می باشد. نکته حائز اهمیت در تحصیل در اتریش این است که اگر دانشجویی قصد کار دانشجویی داشته باشد در صورت اجازه اداره کار اتریش امکان کار تمام وقت برای وی فراهم می باشد.

شرایط تحصیل در اتریش

پاسپورت اتریش از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در اتریش می تواند یکی از راه های اخذ پاسپورت اتریش باشد اما به صورت مستقیم و به محض سرمایه گذاری این امر محقق نمی گردد. اتریش یکی از امن ترین و باثبات ترین کشورها در خصوص سرمایه گذاری می باشد. برای اثبات این ادعا می توانید به نمودار های رشد اقتصادی در این کشور و تولید ناخالص داخلی در اتریش توجه بفرمایید:

نمودار رشد اقتصادی در اتریش

پاسپورت اتریش 3 پاسپورت اتریش

نمودار تولید ناخالص داخلی در اتریش

پاسپورت اتریش 4 پاسپورت اتریش

سرمایه گذاری در اتریش حالت های مختلفی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می نماییم.

 • سرمایه گذاری خود اشتغالی

  در این نوع سرمایه گذاری، سرمایه اولیه شرکت بایستی 100،000 یورو باشد و شرکت مورد نظر بایستی یا مشاغل جدیدی ایجاد نماید و یا به سایر صنایع و مشاغل موجود در اتریش سرویس دهی انجام دهد. این نوع کسب و کار باید اهمیت زیادی در منطقه ایی که فعالیت می کند داشته باشد و تکنولوژی جدیدی را وارد منطقه نماید.

 • سرمایه گذاری در شرکت هایی که طرح مبتکرانه داشته باشد

  این نوع شرکت بایستی با سرمایه 50000 یورو شرع به کار کردن نماید و طرح اقتصادی این نوع شرکت بایستی نوآورانه و مبتکرانه باشد و موسس این شرکت بایستی امتیازات لازم را کسب نماید در ادامه به جدول امتیاز بندی این نوع سرمایه گذاری اشاره می کنیم:

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز:30 واجد شرایط بودن
  20 آموزش حرفه ای مهارتی که قصد راه اندازی آن هست
  20 تحصیل حداقل 3 سال در اتریش
  30 تحصیل در کارشناسی ارشد یا دکتری یا فنی و حرفه ایی در اتریش
  حداکثر امتیاز:10 تجربه کاری
  2 سابقه کاری
  حداکثر امتیاز:15 دانش زبان
  5 دانش زبان آلمانی تا سطح A2
  10 دانش زبان آلمانی تا سطح B1-B2
  10 دانش زبان آلمانی تا سطح B2
  15 دانش زبان آلمانی تا سطح C1-C2
  حداکثر امتیاز:30 امتیاز اضافی
  10 شواهد سرمایه گذاری 50000 یورویی
  10 پذیرش یک شرکت استارت آپ اتریشی
  10 سن حداکثر تا 35 سال
  85 حداکثر امتیازات
  50 حداقل مورد نیاز

 • ثبت شرکت در اتریش (قرمز-سفید-قرمز)

  در این نوع از سرمایه گذاری باید شرکتی با سرمایه اولیه 35،000 یورو ثبت کرد و این شرکت می تواند استخدام انجام داده و به واسطه استخدام کارمند، کارمند اقامت کاری اتریش را اخذ می نماید. مقاله پیش رو توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش نگاشته شده و هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع از لحاظ شرعی و قانونی حرام و غیر قانونی می باشد. در ابتدا یک اقامت 2 ساله به وی تعلق می گیرد و سپس تمدید شده و منجر به اخذ اقامت دائم اتریش می شود و در پی آن می توان پاسپورت اتریش را کسب کرد.

 • سرمایه گذاری خودحمایتی

  این نوع سرمایه گذاری یکی از بهترین و پر مخاطب ترین سرمایه گذاری در اتریش می باشد. در اقامت خود حمایتی شخص سرمایه گذار عنوان می دارد که فرد متمولی بوده و برای اثبات این منظور مبلغ 22،000 یورو به ازای هر یک از اعضاء خانواده در بانک خود در کشور خود پس انداز کرده و در مدت زمان مشخصی این مبلغ باید بصورت ثابت در حساب باقی باشد و همچنین باید درآمد ماهیانه ایی بین 2،000 تا 3،000 یورو در ماه داشته باشد. در این مدل سرمایه گذاری ابتدا یک اقامت 1 ساله، مجدد برای 1 سال دیگر تمدید شده و پس از آن یک اقامت 3 ساله به شخص تعلق می گیرد و پس از آن می توان اقامت دائم اتریش را اخذ نموده و بعد از آن می توان پاسپورت اتریش را اخذ نمود.

سرمایه گذاری در کشور اتریش

پاسپورت اتریش از طریق تولد

پاسپورت اتریش از طریق تولد فرزند به شرطی قابل دریافت می باشد که وقتی کودکی در هر جایی متولد شود، پدر و مادر کودک اتریشی باشد. آن فرزند به صورت اتوماتیک تابعیت اتریش را دریافت می کند. هر گاه فرزندی که متولد می شود و پدر و مادر وی ازدواج نکرده باشند اگر پدر وی در طول مدت 8 هفته مادر بچه را تأیید کند و یا دادگاه تأیید کند فرزند متولد شده می تواند تابعیت اتریش را کسب کند. چراکه اتریش از قاعده خون پیروی می کند و افرادی که قصد اخذ تابعیت و پاسپورت کشوری را از راه تولد فرزند دارند باید کشورهایی را که از قاعده خاک تبعیت می کنند را انتخاب نمایند کشورهایی نظیر: کانادا، آمریکا، مکزیک و برزیل. در این کشور ها فرزندی که به دنیا بیاید به دلیل متولد شدن در مایملک این کشور ها می تواند تابعیت و پاسپورت این کشور ها را اخذ نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video پاسپورت اتریش
اخذ تابعیت از طریق تولد در اتریش

پاسپورت اتریش از طریق ازدواج

اخذ پاسپورت اتریش از طریق ازدواج امکان پذیر خواهد بود البته به شرطی که ازدواج با یک نفر اتریشی دارای آثار ازدواج باشد. به نوعی باید به دولت اتریش اثبات شود که ازدواج صورت گرفته واقعی بوده و مدت زمان معینی از تاریخ ازدواج شان گذشته باشد این مدت زمان حدود 5 سال می باشد و زن و شوهر بایستی باهم در یک خانه زندگی نمایند. بعد از گذشت 5 سال فرد متقاضی بایستی درخواست اقامت دائم و پاسپورت اتریش نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video پاسپورت اتریش
اخذ اقامت از طریق ازدواج در کشور اتریش

پاسپورت اتریش از طریق پناهندگی

 • پناهندگی یکی از خطرناک ترین راه های مهاجرت بوده و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نداده و به شدت این روش را نفی می نماید.

در این روش خطرات جانی و مالی زیادی فرد پناهجو را تهدید می کند. اتریش عضو کنوانسیون ژنو بوده و در خصوص امور پناهندگی خدمات انجام می دهد. شخص پناهجو بایستی پس از ورود به خاک اتریش درخواست خود را ارائه داده و منتظر نظر اولیه افسر مربوطه باشد و در صورت رد درخواست متقاضی ظرف 30 روز امکان تجدید نظر برای وی وجود دارد. مجدداً یادآور می شود که موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.

پناهندگی در اتریش

پاسپورت اتریش و نکات مهم در باب پاسپورت اتریش

جهت کسب شهروندی اتریش و به تبع آن پاسپورت اتریش یک سری الزامات عمومی را برای تصدیق پذیری باید رعایت نمایید. الزامات اضافی برای اعطای تابعیت اتریش به نظر مقامات اتریشی بستگی دارد. الزامات زیر جهت اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش لازم است:

 • 10 سال اقامت قانونی به شرطی که حداقل 5 سال در اتریش حضور داشته باشید
 • عدم سوء پیشینه
 • داشتن بیمه در اتریش با حداقل 6 سال سابقه
 • داشتن مهارت زبان آلمانی
 • اطلاع داشتن از نظام دموکراتیک اتریش و تاریخ این کشور
 • شخص متقاضی هیچ گونه خطری برای صلح و امنیت عمومی اتریش نداشته باشد
 • فرد متقاضی نباید در 12 ماه گذشته از محل کار خود اخراج شده باشد
 • فرد متقاضی نباید با هیچ گروه تروریستی و افراطی ارتباط داشته باشد
 • منزل مسکونی فرد متقاضی باید مشخص باشد

در مورد دانش زبان آلمانی و اطلاعات عمومی در مورد اتریش برای افراد زیر 14 سال و اشخاصی که دارای معلولیت ذهنی و جسمی دارند استثنائاتی وجود دارد.

پاسپورت اتریش و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت اتریش و راه های اخذ آن از موارد بسیار حساس و دقیق می باشد و این امر به ظاهر ساده پیچیدگی ها و ظرایف زیادی دارد. افرادی که قصد اخذ پاسپورت اتریش را دارند بایستی از مشاورت و همکاری یک وکیل آشنا و مسلط در امور حقوق بین الملل بهره مند شوند تا بتوانند با این کار ریسک این امر را به حداقل رسانند. موسسه حقوقی ملک پور با توجه به اینکه دفتر مرکزی آن در وین پایتخت اتریش قرار دارد پتانسیل بالایی در خصوص ارائه خدمات در تمامی زمینه های اقامتی در اتریش را دارا می باشد و از وکیل اتریشی برای پیشبرد پرونده های مهاجرتی بهره می گیرد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

پاسپورت اتریش و سخن پایانی

پاسپورت اتریش و شرایط اخذ آن، در این مقاله به تفصیل تحلیل شد. با توجه به اینکه پاسپورت اتریش به سبب رفاه و امنیت و شاخصه های رفاه اجتماعی در سطح بالایی قرار دارد مد نظر متقاضیان زیادی می باشد، بر آن شدیم پیرامون مسائل اصلی اخذ تابعیت اتریش و راه های اخذ پاسپورت اتریش مطالبی را نگاشته تا بتواند برای شما مخاطبین همیشگی ما مفید واقع گردد. همچنین راه های اخذ اقامت اتریش و اقامت دائم اتریش و بررسی اخذ تابعیت اتریش و قوانین مربوط به آن در این نوشتار تحلیل و بررسی شد. امیدواریم توانسته باشیم جوابگوی ابهامات شما بوده و سئوالات شما را پاسخ داده باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین حاذق ما در خصوص حقوق بین الملل تماس داشته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.