اقامت از طریق کار در امارات

 • بررسی شرایط کشور امارات جهت اخذ اقامت از طریق کار در امارات
 • شرایط کار در کشور امارات
 • شرایط اقامت از طریق کار در امارات
 • بهترین شرکت های بزرگ برای کار در امارات
 • موسسات و سایت های کاریابی در امارات جهت اقامت از طریق کار در امارات
 • قرارداد استخدام در امارات
کارامارات اقامت از طریق کار در امارات

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

بررسی شرایط کشور امارات جهت اخذ اقامت از طریق کار در امارات

امارات متحده عربی یا امارات یک پادشاهی مطلقه فدرال واقع در جنوب غربی قارهٔ آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان، در خاورمیانه است که از جنوب با قطر و عربستان سعودی، از شرق با عمان و از شمال با خلیج فارس همسایه است.

مساحت این کشور ۸۳٬۶۰۰ کیلومترمربع است. زبان رسمی امارات عربی و انگلیسی است ، فارسی، اردو و هندی نیز کاربرد زیادی دارد. مذهب رسمی این کشور اسلام است.واحد پول آن درهم است. جمعیت آن در سال ۲۰۱۲ حدود ۵٫۳۱۴٫۳۱۷ نفر بوده و رشد جمعیت آن ۳٫۰۵ درصد بوده است و با بیش از ۱۶ مهاجر در سال به ازای هر هزار نفر پنجمین کشور مهاجرپذیر دنیاست.

درامد اصلی این کشور کوچک از صادرات نفتی و توریسم است و بسیار کشور ثروتمندی میباشد.

دبی بخشی از امارات متحده عربی است، که این کشور متشکل از مجموعه ای از امیرنشین ها شامل ابوظبی، عجمان، فجیره، راس الخیمه، شارجه و امالقوین است. ابوظبی و دوبی دو منطقه اصلی هستند و دیر مناطق را تحت حمایت دارند. زیر بنای اقتصاد امارات مانند دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، نفت و گاز است. امارات سومین تولید کننده بزرگ نفت در خاورمیانه، با تولید روزانه حدود ۲٫۵ میلیون بشکه است، و ادعا می شود که این کشور از سومین ذخایر عمده نفت جهان برخوردار است. منابع گاز طبیعی در امارات متحده نیز فراوان است، و سرمایه گذاری های هوشمندانه در خارج از کشور از طرف شرکت های نفتی بین المللی (IPIC)، به ویژه در حوزه پالایش نفت و پتروشیمی صورت می یرد که به ارزش منابع انرژی امارات متحده عربی افزوده است.

همانند دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، تنوع اقتصادی در امارات حمایت می شود، به حدی که صنایع غیر نفتی در حال حاضر بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی را تامین می کنند. پروژه های عمده عبارت از پتروشیمی، پالایشگاه نفت، مخابرات، حمل و نقل هوایی و گردشگری است. امارات متحده عربی دارای بالاترین درآمد سرانه در جهان عرب است.
تنوع صنایع در دبی بیش از سایر شیخ نشین ها بوده است و مجموعه ای از پروژه های صنعتی، تولیدی، ساخت و ساز و خدماتی در حال انجام است. شرکت دوبال (DUBAL) از صنایع بزرگ ذوب آلومینیوم، با افزایش ظرفیت و صادرات به کشورهای اتحادیه اروپا و سایر کشورها است. بندر منطقه آزاد جبل علی (JAFZA) تا حد زیادی به اقتصاد این کشور کمک کرده است، و شرایط تجاری مساعد آن بسیاری از شرکت های بین المللی در زمینه تولید و توزیع را با ۱۰۰ درصد مالکیت مجاز به خود جذب نموده است. منطقه آزاد دیگر، ام القین واقع در ۵۰ کیلومتری (۳۰ مایلی) شمال دبی در پورت احمد بن راشد است، که در آن دبی درای داکز یکی از بزرگترین مراکز تعمیر کشتی در جهان است و با مرکز ASRY در بحرین در رقابت است.

شرایط کار در کشور امارات

دبی به تعداد زیادی از کاکنان خارجی اجازه ورود انحصاری و موقت به این کشور را می دهد. مهاجران به طور کلی نمی توانند بخشی از جمعیت دائمی کشور باشند. به طور کلی با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود، دستمزد کافی به آنان تعلق می گیرد و در پایان حضور در امارات به سبب تلاش های خود مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرند. از سوی دیگر، دولت از نیاز به ایجاد مشاغل مناسب با چشم انداز شغلی معقول برای شهروندان جوان و تحصیل کرده خود آگاه است. با توجه به سرمایه گذاری های عمده در آموزش و رفاه اجتماعی، در نهایت دبی به لحاظ کاریابی تقریباً خود کفا می باشد.
با این حال، اکثر ناظران خارجی، بر این باورند که مهاجران نقش قابل توجهی ایفا می کنند، و به نظر می رسد که نقش مهاجران برای دو یا سه دهه بعدی همچنان حائز اهمیت است، اگر چه بدون شک تغییراتی در تعداد افراد شاغل و نوع مهارت های مورد نیاز صورت خواهد گرفت. به عنوان مثال، با اتمام بسیاری از پروژه های ساخت و ساز در سراسر منطقه (از جمله، سیستم های جاده ای، فرودگاه ها، بنادر و مناطق تجاری) تعداد کارگران یدی مورد نیاز کاهش می یابد. با این حال، توسعه تجاری به برنامه های ساخت و ساز بیشتری منجر شود چرا که اقتصاد دبی همچنان در حال رشد است. تجربه مدیریتی، حرفه ای و به ویژه فناوری همچنان پس از سال ها با افزایش تقاضا روبرو است. اما روند مهاجرت انبوه و درخواست شهروندی و همچنین روند فعلی پناهندگان اقتصادی در پی زندگی بهتر با کاهش مواجه خواهد شد. دبی به سادگی چنین اجازه ای نمی دهد و خارجی ها نمی توانند شهروند دبی باشند، اگرچه به نظر می رسد برخی از محدودیت ها در رابطه با صاحبان تجارت مستقل رفع شده است.
مسائل کلی دیگری که باید در نظر گرفت: فرهنگ دبی ممکن است با کشور شما کاملاً متفاوت باشد؛ آیا با شیوه زندگی و به ویژه محدودیت های اعمال شده بر شما، توجه دارید یا خیر؟ آیا این جابجایی در چشم انداز حرفه ای بلند مدت شما تاثیر مثبت دارد؟ آیا خانواده و به خصوص فرزندان شما با مهاجرت شما موافق می باشند؟ مهاجرت چه تاثیری در چشم انداز تحصیلی و اشتغال آنان دارد؟ اگر آرزو دارید که مانند بسیاری افراد رئیس خود باشید، باید بدانید که شروع یک کسب و کار جدید در منطقه می تواند برای شما دشوار باشد و تقریباً همیشه به یک شریک محلی با اکثریت سهام نیازمندید. آیا این شرایط از نظر شما قابل قبول است؟
خاورمیانه در دهه های اخیر شاهد درگیری و ناآرامی بوده است، اگر چه کشورهای حوزه خلیج فارس مکان عموماً بی خطری برای زندگی و کار می باشد. با این حال، قبل از سفر به هر نقطه از خاورمیانه، بهتر است با وزارت خارجه کشور خود مشورت کنید. همچنین توجه داشته باشید که همجنس گرایی به عنوان یک جرم جنایی در سراسر منطقه محسوب می شود.
شما در حالت ایده آل باید قبل از سفر به دبی پیشنهاد کار داشته باشید. شما به ویژه باید خوش شانس بوده و شرایط و تجربه کافی برای استفاده از هر فرصتی را داشته باشید. علاوه بر این، شما همچنین به رابط های آگاه محلی و انجام بررسی های کافی برای آشنایی با شرکت هایی که بیشترین اهمیت را برای تجربه کاری شما قائل هستند، نیاز دارید.

کار در امارات

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب کار در کشورهای عربی

video اقامت از طریق کار در امارات

نرخ بیکاری در امارات:

سال نرخ بیکاری
2018 1.72%
2016 1.64%
2014 2.44%

شرایط اقامت از طریق کار در امارات

پروسه یافتن کار در امارات

برای شانس کار در امارات به تحقیق در بازار کاربپردازید، بسیاری از مهاجران شغلی کار خود را از طریق شرکت های بین المللی در کشور خود پیدا می کنند . معمولا از طریق درخواست کار در امارات توسط شخص در شرکت اماراتی به صورت مستقیم از شانس بالاتری برخوردار می باشد.

کار در امارات و جستجوی کار از طریق آژانس های استخدام و سایت های کاریابی قابل انجام است که از طریق فرم درخواست (cv) و یا به صورت آنلاین انجام می شود که ممکن است به عکس هم نیاز باشد.

قبل از ارائه شغل مصاحبه انجام میگیرد و همچنین معاینه پزشکی نیز از الزامات ان می باشد.

ویزا و گذرنامه

تمام مهاجران به گذرنامه و ویزای کار با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ ورود به امارات متحده عربی نیاز دارند. در صورت شاغل بودن شما در امارات قبل از ورود به این کشور، تمام امور مربوط به ویزای کار و مجوز توسط کارفرمای شما انجام می شود. علاوه بر این، اگر از مهاجرین دارای شغل تمام وقت باشید، همسر شما می تواند به راحتی برای یک شغل پاره وقت در امارات اجازه کار بگیرد.

ساعات کاری

ساعات کار در امارات متحده عربی نه ساعت در روز (۸:۳۰ صبح تا ۱۷:۳۰ بعدازظهر یا ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر) است. مردم معمولاً در امارات متحده عربی به مدت ۴۷ ساعت در هفته کار می کنند.

حقوق در امارات

متوسط دستمزد در امارات متحده عربی به شرح زیر است:

– بخش مهندسی: ۲۵۰۰۰ درهم در سال
– بخش مالی: ۵۵،۰۰۰ درهم در سال
– بخش املاک و مستغلات: ۳۵،۰۰۰ درهم در سال
– مدیریت خدمات: ۴۰،۰۰۰ درهم در سال
– بخش بهداشت و درمان: ۵۵-۸۰،۰۰۰ درهم در سال
– فناوری اطلاعات: ۲۰،۰۰۰ درهم در سال

مرخصی حین کار

هر کارمند مشغول به کار در این منطقه معمولاً برای ۳۰ روز مرخصی در سال مجاز است. به طور کلی ۲۲ روز از آن مرخصی با حقوق است. با این حال، کارکنان در طول دوره مرخصی استعلاجی مشمول دریافت مزایا نمی باشند. پس از تکمیل این دوره می توان به مدت ۱۵ روز در هر سال در ازای مرخصی استعلاجی حقوق گرفت.

شرایط پرداخت حقوق

شرایط مختلفی مانند پایان خدمات رسانی در مورد کارکنان مهاجر در امارات متحده عربی اعمال می شود. کارمندان مشغول به کار به مدت بیش از یک سال حق دارند برای پرداخت حق ESG درخواست دهند، که شامل ۲۱ روز حقوق برای هر سال از پنج سال اول و ۳۰ روز حقوق برای هر سال بیشتر است.

مالیات و انعام

یکی از دلایل عمده برای تمایل خارجیان به کار در امارات برخورداری از دستمزد کامل خود با توجه به فقدان وجود هر گونه مالیات در این کشور است. امارات متحده عربی معاف از مالیات است. با این حال، ممکن است بسیاری از هتل ها و باشگاه ها بین ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه خدمات رسانی دریافت می کنند و بنابراین لزومی به پرداخت انعام نیست. بدون احتساب هزینه خدمات، شما می توانید ۱۰ درصد به صورت حساب خود اضافه و پرداخت کنید.

بهترین شرکت های بزرگ برای کار در امارات

 • AstraZeneca خلیج( داروسازی)
  شرکت های پوشاک( خرده فروشی)
  DHL( تدارکات)
  IT) EMC)
  فدرال اکسپرس
  هیلتون( هتل های زنجیره ای در جهان)
  ماریوت( هتل های زنجیره ای)
  مایکروسافت خلیج
  چلب چلوب
  وبر شاندویک( ارتباطات)
  Omnicom ( رسانه گروه )

موسسات و سایت های کاریابی در امارات جهت اقامت از طریق کار در امارات

Akhtaboot

BAC خاورمیانه

Dubizzle

قرارداد استخدام در امارات

قرارداد استخدام باید به زبان عربی نگارش شود و یا به زبان عربی ترجمه شود. قرارداد کاری باید شامل موارد ذیل باشد:

_نام کارفرما و آدرس محل کار

_نام کارمند، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، ملیت، شغل و محل اقامت

_نوع کار

_مدت قرارداد

_حقوق پایه و مزایا

سخن آخر در باب اقامت از طریق کار در امارات

در پایان لازم به یادآوری است که پروسه اقامت از طریق کار در امارات و همچنین پروسه حقوقی مهاجرت و اقامت بسیار حساس بوده و گاهی یک اشتباه کوچک میتواند منجر به ردی ویزا گردد. از این رو توصیه می کنیم با گرفتن مشاوره صحیح از موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) شانس پرونده خود را بررسی کرده و با انتخاب درست، آینده خود را بیمه نمائید.

276 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. علی گفته:

  سلام من کارشناس فوریتهای پزشکی هستم..اگه شما بخوایید کشوری برای اقامت ب من معرفی کنین کدوم کشورو معرفی میکنین؟

  پاسخ
 2. سعید محمدی گفته:

  با سلام
  بنده کارشناس ارشد عمران هستم و 35 سال سن دارم.متاهل و دارای فرزند. جهت اخذ پیشنهاد کاری در دوبی حتما مدرک آیلتس ضروری است؟یا آشنایی با زبان کفایت میکند.؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به تخصصی بودن سوال، پیشنهاد می شود برای بررسی بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد کاری یا همان job offer میتوانید اقدام به کار در امارات کنید هرچند کار در امارات منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت امارات نخواهد شد.

   پاسخ
 3. محمد حسین گفته:

  سلام بنده کارشناسی مهندسی مکانیک دارم مسلط به نرم افزارهای Autocad و solidwork هستم و مسلط به زبان عربی هستم انگلیسیم هم خوبه ولی سابقه کاری ندارم لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اقامت کاری امارات و اخذ ویزای کاری این کشور منجر به اخذ تابعیت و اقامت دائم برای شما نخواهد شد. در هر صورت شما می بایست برای کار در امارات از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری یا همان job offer داشته باشید.

   پاسخ
 4. فاطمه گفته:

  سلام و خدا قوت. من در حال گرفتن مدرک مهندسی معدن هستم و همسرم فارغ التحصیل مهندسی سیستم های انرژی مقطع کارشناسی ارشد. هر دو 26 سال و مسلط به زبان انگلیسی و فعلا بدون مدرک.
  امکان دریافت اقامت و کار در زمینه انرژی های نو یا نفت در امارات وجود دارد ؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، باید پیشنهاد کاری داشته باشید. البته کشورهایی مثل امارات که کار در آن ها به اقامت دائم ختم نمی شود پیشنهاد نمی شود.

   پاسخ
 5. فاطمه گفته:

  سلام من لیسانس حسابداری دارم ۲۳سالمه کار حسابداری بلدم برای اقامت امارات میتونم اقدام کنم یا نه؟؟

  پاسخ
 6. خشايار تابي گفته:

  سلام وفت بخير. من ليسانس بازرسي فني از دانشگاه صنعت نفت و فوق ليسانس بازوسي فني با رتبه ٤ كنكور سراسري از همون دانشگاه رو دارم. با نمره آيلتس ٨ . خواستم بدونم امكان ادامه تحصيل و دريافت فاند در امارات مخصوصا شهر دبي براي من چقدر هست ممنون

  پاسخ
 7. AR گفته:

  سلام ، من لیسانس معماری هستم و در حال بررسی یه جای جدید برای زندگی هستم . شما پیشنهاد مناسبی میتونسد برای من داشته باشین ؟

  پاسخ
 8. رضا جمالی گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 30 سالمه فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر، 2 سال سابقه کار و مدرک پایه 1 رانندگی و ویژه جرثقیل
  در حال حاضر رو جرثقیل کار میکنم.
  منو راهنمایی کنید لطفا
  چطور میتونم برم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. نجمه گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من کارشناس رادیولوژی و با سه سال سابقه کار و طرحم تمام شده.۲۶سالمه و درحال گرفتن مدرک زبان میباشم همسرمم معلمه برای اقامت و رفتن به امارات و گرفتن ویزای کاری امکانش هست؟

  پاسخ
 10. امین اسکندری گفته:

  سلام خدمت شما من ۲۳ دارم و نجات غریق و مربی شنا هستم و مدرک لیسانس هم دارم و سابقه کار هم دارم برای ویزای امارات باید چکار کنم چقد هزینه ویزام میشه 🙏

  پاسخ
 11. Khateteh گفته:

  سلام
  خسته نباشین
  من و همسرم پزشکی عمومی هستیم که میخوایم به امارات مهاجرت کنیم.چطور برای ما امکان پذیر هست ؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام. شرایط سنی و مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. امین گفته:

  سلام من فوق دیپلم رشته مهندسی پلیمر دارم کارنبودرفتم کارگر شهرداری شدم زندگی سخته مجردم می خواستم بدونم میتونم برای کاربه دبی برم.

  پاسخ
 13. mojtaba گفته:

  باعرض صلام و خداقوت خدمت شما عزیزان دایی بنده متولد امارات متحده عربی شهر دبی در سال 1352 است الان برا کار میتونه به این کشور برود

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. Milad,ziarati گفته:

  با سلام و عرض ادب

  بنده 24 سالمه و متاهل هستم کارشناس پرستاری دارم و سه سال سابقه کار قصد مهاجرت دارم ولی نمیدونم کجا مناسب هست اگه ممکن هست خواهشا راهنمایی بفرمایید

  با تشکر …

  پاسخ
 15. mohammad.k گفته:

  سلام بنده 27 سالمه لیسانس نرم افزار کامپیوترم چه طور میتونم برای ویزای کار در امارات اقدام کنم در صورتی که پیشنهاد کاری ندارم از اونجا. الان هم در انفورماتیک یه اداره مشغولم

  پاسخ
 16. حمید گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  سوال من اینه که شرکت شما در نقش یک کاریابی فعالیت داره به اینصورت که اگه یک فردی به دنبال پیشنهاد شغلی(job offer) از کشوری مثل امارات بود شرکت شما این کار رو برای فرد انجام میده ؟ یا نه شرکت شما صرفا مسائل حقوقی رفتن اون شخص رو انجام میده؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. پارسا گفته:

  درود و خسته نباشید
  بنده دارای مدارک بین اللمللی مربی گری ورزشی از کمپانی های امریکایی در خود دوبی هستم و مهر سازمان repsuae در مدارک خورده است.سن ۲۷ سال.ایا می توانم در عرصه مربی کری در رشته های بدنسازی تی ار ایکس و یا پیلاتس در امارات فعالیت کنم؟!
  تشکر ویژه

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. نرجس پورعرفان گفته:

  سلام.
  من 34سالمه.کارشناس اتاق عمل با 8سال سابقه هستم عمسرم کارسناس ارشد مکانیک و دانشجوی دکترا هستندو 44ساله.برای ویزای کار امارات یاالمان چع باید کرد.و اینکه درامد اونجا چطور هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای کار در کشور امارات باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. این در حالی است که برای آلمان شما نیاز به ویزای جست و جوی کار دارید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای دریافت ویزای کار دبی باید از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد شغلی دریافت نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ویزای کاری می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. سعيد ح گفته:

  سلام من بالاي ده سال هيات علمي مهندسي پزشكي هستم با مدرك PhD و سابقه ١٤ سال كار تجهيزات پزشكي در بيمارستان دارم… از طزيق سايت هم اقدام زياد كردم ولي متاسفانه جواب درستي نميدهند … امكان كاريابي از طريق شما در كشورهاي حوزه خليج فارس وجود دارد؟
  باتشكر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. amirhossein گفته:

  باسلام ، همسر بنده داراي مدرك كارشناسي مامايي با 6 سال سابقه كاري مرتبط هستند ،آيا امكان اشتغال ايشون در قطر يا امارات هست يا خير؟ با تشكر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. دامپزشک گفته:

  با سلام بنده فارغ التحصیل رشته دکتری دامپزشکی از داشنگاه دولتی با معدل الف هستم. جهت کار در دوبی و شرایط کاری و هزیینه ها و درامد آن باید از کجا اطلاع بدست بیاورم؟ و اینکه در حال حاظر امکان اقامت کاری در دوبی هست یا شرایط آن در قطر بهتر و راحتتر ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار شما برای ویزای کار در امارات و قطر بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی کشورهای دیگر برای مهاجرت کاری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار مدرک رشتۀ شما جهت یافتن کار در کشور مورد نظر باید معادل سازی شود. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. احمد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  حداقل سرمایه که برای اقامت در دبی برای یک خانواده ۳ نفره نیاز میباشد چقدر است؟
  بنده شاغل در مواد غذایی هستم ایا میتوانم برای کسب در آمد و تحصیل فردم مشغول به کار شوم ؟؟

  پاسخ
 23. فرید گفته:

  سلام خسته نباشید
  بنده دارای مدرک ارشد مدیریت آموزشی می باشم و مدت دو سال هست که در آموزش و پرورش در مقطع ابتدایی مشغول به تدریس هستم
  ایا می توانم در حرفه خود اقامت دائم امارات را بگیرم ؟؟
  ممنون

  پاسخ
 24. عادل گفته:

  سلام بنده راننده تریلی هستم با ده سال سابقه چجوری میتونم تو دبی یا هر کشور دیگه ای مشفول بکار بشم واقامت بگیرم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. Asal گفته:

  با سلام…همسر من 31 سالشه و دیپلم فنی داره و 10 سال سابقه ی کار در اسکله ی شهید رجایی رو ب عنوان بارشمار داره و چندتا مدرک دیگه هم در رابطه با دستگاه های مختلف تخلیه ی کانتینر رو داره..خودم هم دانشجوی کارشناسی حسابداری هستم..آیا ما شانس مهاجرت ب دبی رو داریم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. شكوفه گفته:

  سلام و عرض ادب / بنده تاسال ٨٢ بواسطه ى پدر خدابيامرزم مقيم دبي بودم/ خواهرم كه درحال حاضر١٥ سال دارد متولد امارات است / من الان ٢٨ سال دارم بافوق ليسانس حقوق و سرمايه ٦٠٠ ميليون تومان / دوست پدرم رئيس شركت خصوصي مواد غذايي در دبي هست. از طريق كدام يك از موارد ذكرشده امكان مهاجرت به دبي هست درضمن بنده خانم هستم همسرم شغل ازاد و پسر ٦ ساله دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. همچنین به طور کلی طرق قانونی مهاجرت به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت انتخاب مناسب ترین روش با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. رضا موسوی گفته:

  با سلام وخسته نباشی
  یکی از دوستان بنده شهروندان امارات میباشد.. ایشان به چه طریق میتواند جهت اقامت به من کمک کنند… من لیسانس عمران دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسر و فرزندانتان و …. و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. پوریا معظمی گفته:

  سلام و عرض ادب بنده دانشجوی بیهوشی علوم پزشکی هستم میخواستم ببینم آیا امکانش هست بعد از فارق التحصیل شدنم برای کار به بیمارستان های دوبی برم؟ و اگر نیست کدوم کشور الان هست ک این امکان رو میده؟ و اگر شدنیه اینکار لطف کنید بهم بگین که شرایطش چطوره؟ برای شروع چقدر سرمایه نیاز داره؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. البته شما همچنان شانس خوبی برای روش های دیگر مهاجرت دارید. پیشنهاد می کنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. النامسعود گفته:

  سلام جناب ملک پوروقت بخیر,من 22سالمه دیپلم کامپیوترم ومدرک مدیرتورهم دارم درحال حاضرمیتونم برای اقامت دبی اقدام کنم؟درزمینه مدیرتور2ماه فقط کارآموزبودم,وچقدرسرمایه لازمه برای زندگی در دبی؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور امارات باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره و بررسی های تکمیلی در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. محمد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده لیسانس حقوق دارم میخوامم برم دبی برای کار در شرکت شرکت شخصی هست مال عموم لطفا راهنمایم کنید

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما بسیار مهم و تخصصی میباشد. اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور و نظارت ایشان مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. یحیی گفته:

  سلام
  ممنون از سایت خوب شما
  بنده 28ساله تکنسین تاسیسات و مکانیک هستم ایا می توانم در دبی مشغول به کار شوم ایا ماهانه 4میلیون تومان به طور متوسط می شود دستمزد گرفت اصلا کشور مناسبی برای کار هست
  ممنون

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و همچنین در این باب بحث سابقه کاری بسیار مهم میباشد.

   پاسخ
 32. MOJTABA گفته:

  سلام و ارادت
  سال قبل از کمپانی اکسپت گرفتم و درخاست ویزای کار دادن ، ولی ریجکت کردن بخاطر سیاست روابط با ایران .
  خاستم بدونم برای امسال چطوره ؟ درخاست داشته باشم ، ویزای کار میدن ؟؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. علی گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده لیسانس مهندسی شیمی هستم، و میخواستم در صورت امکان در حوضه پتروشیمی جذب بازار کار کشور های عربی مثل دبی و قطر بشم، چگونه باید برای job offer اقدام کنم؟چه مدارکی عموما لازم است؟ایا نیاز به کارت پایان خدمت سربازی ضروری است؟ با تشکذ

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. elahe گفته:

  با سلام..من کارشناس اتاق عمل هستم بدون مدرک زبان..آیا با این شرایط من امکان مهاجرت به امارات یا استرالیا وجود داره؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سابقه کار و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدام کشور و کدام روش برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط و انتخاب مناسب ترین گزینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. احسان فدایی زاده گفته:

  درود وسلام
  من ۳۵ ساله لیسانس عمران بدون بیمه چون پیمانکاربودم
  همسرم کارشناس بیهوشی هستن دارای ۱فرزند ۱ساله هستیم زبان تسلط کافی نداریم میخواستم بدونم شرایط کار وزندگی درکدام کشور راحت تره با سپاس فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. احسان فدایی زاده گفته:

  با درود و سلام
  من مهندس عمران هستم بدون سابقه بیمه چون پیمانکاربودم وهمسرم کارشناس بیهوشی با سابقه بیمه حدود 4سال و دارای فرزند 1ساله هستیم میخواستم بدونم جهت کار در کدوم کشور بهتر و راحت تر پذیرش دارند با سپاس از شما
  در ضمن مدرک زبان هم هنوز نگرفتیم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسرتان، شرایط کاریتان، میزان سرمایه شما و ….. داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت و کدام کشورها برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی شما برای ویزای کار بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما مورد تایید داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. فرزانه گفته:

  سلام
  36 ساله و مجرد. دارای مدرک دکترا باکتری شناسی پزشکی از یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی. مسلط به زبان انگلیسی. سابقه کار دو سال. آیا من شانس پیدا کردن کار در اروپا دارم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. نوشیhsoltani.hadise@gmail.com گفته:

  سلام. من یک دختر سی ساله هستم و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم آیا میتوانم به تنهایی اقامت دبی را کسب کنم و انجا کار کنم و زندگی و اقامت دائم داشته باشم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 39. فرناز گفته:

  سلام من معلم پایه پنجم هستم و ۶ سال در مدارس غیردولتی سابقه دارم اما رسمی نیستم . میخواستم بدونم که به چه صورت میتونم در مدارس دبی مشغول به کار بشم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 40. محمدی گفته:

  سلام بنده به همراه خانواده قصد مهاجرت وکار در دبی را دارم ودوست دارم بچه هام اونجا تحصیل کنند در مورد کارم در ایران واردات کالا از چین بود میخاستم در مورد همین کار در دبی وثبت شرکت در مناطق ازاد دبی ازتون راهنمایی بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 41. Fatemeh گفته:

  باعرض سلام و ادب.خواستم بدونم باتوجه به فعال بودن صنعت نفت و گاز در دوبی احتمال جذب همسره بنده که کارمند رسمی پارس جنوبی با ۱۰سال سابقه کار هستن چقدر هست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در صورتی که از یک شرکت در آنجا دعوت به همکاری داشته باشند میتوانند اقدام کنند و به این مورد بستگی دارد .

   پاسخ
 42. تارا گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  می خواستم بدونم کشور امارات برای ایرانی ها ویزای کار صادر می کنه؟
  ممنون بابت پاسختون

  پاسخ
 43. سهیل شاپور گفته:

  سلام،میخواستم بدونم کسی که مدرک تحصیلی مرتبط با کاری که انجام میده نداشته باشه،و از لحاظ کار فنی و مکانیکی خودرو(جوش ارگون،ساخت اگزوز،…) ماهر باشه و در ایران هم چندین نمونه کار و مغازه رسمی داشته باشه آیا میتونه بدون مدرک برای ویزای کاری اقدام کنه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بیشتر ملاک برای ویزا مدرک تحصیلی و سابقه کاری میباشد. دراین مورد با کارشناسان ما مشورت نمایید.

   پاسخ
 44. ستاره گفته:

  سلام و خسته نباشيد ،من و همسرم داراى مدرك بين المللى سرآشپزى از دانشگاه اكان استانبول هستيم ،مى تونيم واسه ويزاى كار در امارات اقدام كنيم؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4