, ,

ویزای کار آمریکا

ویزای کار آمریکا

ویزای کار آمریکا چگونه است؟ آیا با ویزای کار آمریکا ۲۰۱۸ آشنایی دارید؟ آیا مایل به اخذ اطلاعات در زمینه ویزای کار آمریکا هستید؟ شرایط ویزای کار آمریکا چیست؟ نکات ویزای کار آمریکا چیست؟ مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای کار آمریکا امکان پذیر است؟ هزینه های اخذ ویزای کاری آمریکا چه میزان محاسبه شده است؟ مدارک مورد نیاز ویزای کار آمریکا چیست؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره ویزای کار آمریکا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با ویزای کار آمریکا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره ویزای کار آمریکا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

 

فایل تصویری توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ویزای آمریکا

کشور آمریکا کشور آمال و آرزوهای بسیاری از مردم جهان است. به خاطر شرایط جوی و اقتصادی و شرایط رفاه اجتماعی بالا خیلی ها به دنبال پیدا کردن بهترین راه مهاجرت به آمریکا هستند و همانطور که می دانید اخذ ویزای آمریکا بسیار دشوار است، حال با هر عنوانی که بخواهید وارد آمریکا بشوید باید دلیل موجهی داشته باشید که افسر ویزا به اقناع برسد و به شما ویزا بدهد. اعطای تابعیت از طریق خاک در کشور آمریکا این سخت گیری را توسط افسر ویزا افزون تر کرده است، چون هر خانم بارداری بتواند با هر عنوانی وارد خاک آمریکا شود و فرزند خود را به دنیا بیاورد نه تنها فرزندش تابعیت آمریکایی می گیرد بلکه همه ی افراد خانواده به تبع فرزند متولد شده تابعیت آمریکایی اخذ می کنند.

فایل های صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ویزای کاری آمریکا

 

فایل صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ممنوعیت ویزای امریکا

فایل صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ویزای آمریکا کار آرایشگری

فایل صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ریجکت ویزای آمریکا

 

ما در این مقاله بر آن هستیم که به صورت مختصر راه های مهاجرت به آمریکا را بررسی کنیم و به طور گسترده در خصوص مهاجرت کاری به آمریکا مباحثی را ارائه دهیم. برای مهاجرت به آمریکا راه های متفاوتی همچون تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … وجود دارد. عزیزانی که در سن مناسب تحصیلی هستند و از پس هزینه های تحصیل در آمریکا برمی آیند و ابزار های مناسب و کافی برای تحصیل در آمریکا را دارند برای تحصیل در آمریکا اقدام می کنند. قاعدتا فردی که در این کشور تحصیل می کند برای پیدا کردن کار نسبت به دیگر افراد در آمریکا در اولویت است.

بهتر است قبل از مهاجرت تحصیلی به آمریکا روی رشته هایی که در آمریکا برای کار بازار کار خوبی دارند دقت کافی را مبذول دارید تا در آینده برای اخذ ویزای کاری آمریکا دچار مشکل نشوید. تا از این طریق به اقامت کاری در امریکا دست پیدا بکنید. شما برای انتخاب مناسب رشته ی تحصیلی خود می توانید از مشاورین مجرب ما مشورت بگیرید و حتی برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی خود به موسسه ی حقوقی ما تکیه کنید.

مهاجرت کاری در آمریکا را که موضوع مقاله ی ما هم هست در سطرهای بعدی مورد بررسی قرار می دهیم، سرمایه گذاری در آمریکا آخرین راه برای عزیزان است که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند چون موسسه ی ما مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را زیاد نمی پسندد و پیشنهاد می کند با تایپ ویزای دیگر حتی توریستی وارد کشور شوید اصطلاحا قاعده ی بازی را یاد بگیرید و خودتان سرمایه گذاری بکنید چون سرمایه گذاری یک امر ریسکی است و امکان سوخت شدن سرمایه ی شما بسیار بالاست. بهترین تایپ ویزا برای مهاجرت، ویزای کاری است، از این جهت که شما اگر موفق شوید و کار پیدا کنید یا با کارفرمایی قرارداد منعقد بکنید مسیر رسیدن به اقامت برای شما کوتاه و آسان تر می شود و شما با هر تایپ ویزایی غیر از کاری بخواهید وارد آمریکا بشوید اینکه به اقامت برسید روند طولانی مدت و سخت حقوقی و قانونی را باید پشت سر بگذارید.
 ویزای کار آمریکا یا همان H1B  ویزایی است که با داشتن این ویزا می توانید به عنوان نیروی کاری وارد آمریکا شوید جالب است بدانید که ویزای کار آمریکا را به آسانی نمی توان اخذ کرد و آن به این صورت است که شما حتما باید کارفرمایی یا موسسه یا شرکت خاصی در آمریکا پیدا کنید که متقاضی کار شما باشند و از قبل اطلاعیه جستجوی کارمند خود را در آمریکا به مدت سه ماه سپس در اروپا زده باشد. اگر نیروی کاری خود را پیدا نکرد می تواند شما را از خارج از کشور وارد بکند که درصد کاریابی از این طریق به ۲۰ درصد حتی پایین تر می رسد. مهاجرت با ویزای کاری آرامش روانی خاصی را فراهم می کند از آن جهت که فرد مهاجر تنها به اندوخته ی مالی خود اکتفا نمی کند و به حقوق و مزایایی که دریافت می کند تکیه می کند.

حداکثر مدتی که شما با ویزای کاری می توانید در آمریکا باشید نهایتا ۳ سال است و امکان تمدید این ویزا تا سه سال دیگر وجود دارد و حین این مدت کارفرما می تواند برای کارمند خود درخواست گرین کارت آمریکا را بکند اگر شش سال گذشت و هیچ اتفاقی در خصوص اقامت افراد نیفتد باید خاک آمریکا را ترک بکنند و دوباره برای ویزای کار آمریکا درخواست بدهند.

نوع دیگر ویزای کار آمریکا EB3 می باشد که برای جذب نیروی غیر متخصص یعنی کارگری بکار برده می شود، این ویزا برای مشاغلی به کار برده می شود که کشور آمریکا نیازمند آن می باشد. توجه بیشتر بر روی مشاغل فنی و مشاغل حرفه ای می باشد که با عنوان انگلیسی skill worker و professional و other worker می باشد. شما در هر کدام از این مشاغل باید سابقه کار معقول نشان دهید و باید مشخص شود که به نیروی کاری شما نیازمند می باشند حتی در برخی مشاغل باید پیشنهاد شغلی تمام وقت از کارفرمای آمریکایی داشته باشد.

روش های کاریابی در آمریکا متفاوت است شما می توانید از دوستان و خویشاوندان خود در آمریکا استفاده بکنید و از آنها درخواست بکند که معرف شما به شرکت یا کارفرمای خاصی در آمریکا باشند اگر همچین فردی را دارید خیلی راه رسیدن شما به کار آسان می شود. شما می توانید به موسسات یا شرکت های کاریابی رجوع کنید و رزومه ی خود را به این شرکت ها ارائه دهید، این شرکتها در قبال کاری که می کنند دستمزد اخذ می کنند و با بسیاری از شرکت ها و موسسات بزرگ لینک هستند.

راه دیگر کاریابی در آمریکا وبسایت های انگلیسی زبان هستند که شما با آپلود کردن رزومه ی کاری خود در این وب سایت ها و آبدیت کردن دائمی آن ها شانس پیدا کردن کار را برای خود بالا می برید.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره ویزای کار آمریکا، شرایط ویزای کار آمریکا، نکات ویزای کار آمریکا و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کار آمریکا با موسسه مشاوره ای ام آی ای همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب ویزای کار آمریکا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به آمریکا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

 

ویزای کار آمریکا
4.1 (82.86%) 21 votes
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۷ نظرات, میانگین: ۴.۴۱ از طریق ۵)
Loading...
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.