, ,

ویزای کار آمریکا

ویزای کار آمریکا

ویزای کار آمریکا چگونه است؟ آیا با ویزای کار آمریکا ۲۰۱۸ آشنایی دارید؟ آیا مایل به اخذ اطلاعات در زمینه ویزای کار آمریکا هستید؟ شرایط ویزای کار آمریکا چیست؟ نکات ویزای کار آمریکا چیست؟ مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای کار آمریکا امکان پذیر است؟ هزینه های اخذ ویزای کاری آمریکا چه میزان محاسبه شده است؟ مدارک مورد نیاز ویزای کار آمریکا چیست؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره ویزای کار آمریکا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با ویزای کار آمریکا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره ویزای کار آمریکا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

 

فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور در باب ویزای آمریکا

video ویزای کار آمریکا

کشور آمریکا کشور آمال و آرزوهای بسیاری از مردم جهان است. به خاطر شرایط جوی و اقتصادی و شرایط رفاه اجتماعی بالا خیلی ها به دنبال پیدا کردن بهترین راه مهاجرت به آمریکا هستند و همانطور که می دانید اخذ ویزای آمریکا بسیار دشوار است، حال با هر عنوانی که بخواهید وارد آمریکا بشوید باید دلیل موجهی داشته باشید که افسر ویزا به اقناع برسد و به شما ویزا بدهد. اعطای تابعیت از طریق خاک در کشور آمریکا این سخت گیری را توسط افسر ویزا افزون تر کرده است، چون هر خانم بارداری بتواند با هر عنوانی وارد خاک آمریکا شود و فرزند خود را به دنیا بیاورد نه تنها فرزندش تابعیت آمریکایی می گیرد بلکه همه ی افراد خانواده به تبع فرزند متولد شده تابعیت آمریکایی اخذ می کنند.

فایل های صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب ویزای کاری آمریکا

audio ویزای کار آمریکا

 

audio ویزای کار آمریکا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ممنوعیت ویزای امریکا

audio ویزای کار آمریکا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ویزای آمریکا کار آرایشگری

audio ویزای کار آمریکا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ریجکت ویزای آمریکا

audio ویزای کار آمریکا

 

ما در این مقاله بر آن هستیم که به صورت مختصر راه های مهاجرت به آمریکا را بررسی کنیم و به طور گسترده در خصوص مهاجرت کاری به آمریکا مباحثی را ارائه دهیم. برای مهاجرت به آمریکا راه های متفاوتی همچون تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … وجود دارد. عزیزانی که در سن مناسب تحصیلی هستند و از پس هزینه های تحصیل در آمریکا برمی آیند و ابزار های مناسب و کافی برای تحصیل در آمریکا را دارند برای تحصیل در آمریکا اقدام می کنند. قاعدتا فردی که در این کشور تحصیل می کند برای پیدا کردن کار نسبت به دیگر افراد در آمریکا در اولویت است.

بهتر است قبل از مهاجرت تحصیلی به آمریکا روی رشته هایی که در آمریکا برای کار بازار کار خوبی دارند دقت کافی را مبذول دارید تا در آینده برای اخذ ویزای کاری آمریکا دچار مشکل نشوید. تا از این طریق به اقامت کاری در امریکا دست پیدا بکنید. شما برای انتخاب مناسب رشته ی تحصیلی خود می توانید از مشاورین مجرب ما مشورت بگیرید و حتی برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی خود به موسسه ی حقوقی ما تکیه کنید.

مهاجرت کاری در آمریکا را که موضوع مقاله ی ما هم هست در سطرهای بعدی مورد بررسی قرار می دهیم، سرمایه گذاری در آمریکا آخرین راه برای عزیزان است که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند چون موسسه ی ما مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را زیاد نمی پسندد و پیشنهاد می کند با تایپ ویزای دیگر حتی توریستی وارد کشور شوید اصطلاحا قاعده ی بازی را یاد بگیرید و خودتان سرمایه گذاری بکنید چون سرمایه گذاری یک امر ریسکی است و امکان سوخت شدن سرمایه ی شما بسیار بالاست. بهترین تایپ ویزا برای مهاجرت، ویزای کاری است، از این جهت که شما اگر موفق شوید و کار پیدا کنید یا با کارفرمایی قرارداد منعقد بکنید مسیر رسیدن به اقامت برای شما کوتاه و آسان تر می شود و شما با هر تایپ ویزایی غیر از کاری بخواهید وارد آمریکا بشوید اینکه به اقامت برسید روند طولانی مدت و سخت حقوقی و قانونی را باید پشت سر بگذارید.
 ویزای کار آمریکا یا همان H1B  ویزایی است که با داشتن این ویزا می توانید به عنوان نیروی کاری وارد آمریکا شوید جالب است بدانید که ویزای کار آمریکا را به آسانی نمی توان اخذ کرد و آن به این صورت است که شما حتما باید کارفرمایی یا موسسه یا شرکت خاصی در آمریکا پیدا کنید که متقاضی کار شما باشند و از قبل اطلاعیه جستجوی کارمند خود را در آمریکا به مدت سه ماه سپس در اروپا زده باشد. اگر نیروی کاری خود را پیدا نکرد می تواند شما را از خارج از کشور وارد بکند که درصد کاریابی از این طریق به ۲۰ درصد حتی پایین تر می رسد. مهاجرت با ویزای کاری آرامش روانی خاصی را فراهم می کند از آن جهت که فرد مهاجر تنها به اندوخته ی مالی خود اکتفا نمی کند و به حقوق و مزایایی که دریافت می کند تکیه می کند.

حداکثر مدتی که شما با ویزای کاری می توانید در آمریکا باشید نهایتا ۳ سال است و امکان تمدید این ویزا تا سه سال دیگر وجود دارد و حین این مدت کارفرما می تواند برای کارمند خود درخواست گرین کارت آمریکا را بکند اگر شش سال گذشت و هیچ اتفاقی در خصوص اقامت افراد نیفتد باید خاک آمریکا را ترک بکنند و دوباره برای ویزای کار آمریکا درخواست بدهند.

نوع دیگر ویزای کار آمریکا EB3 می باشد که برای جذب نیروی غیر متخصص یعنی کارگری بکار برده می شود، این ویزا برای مشاغلی به کار برده می شود که کشور آمریکا نیازمند آن می باشد. توجه بیشتر بر روی مشاغل فنی و مشاغل حرفه ای می باشد که با عنوان انگلیسی skill worker و professional و other worker می باشد. شما در هر کدام از این مشاغل باید سابقه کار معقول نشان دهید و باید مشخص شود که به نیروی کاری شما نیازمند می باشند حتی در برخی مشاغل باید پیشنهاد شغلی تمام وقت از کارفرمای آمریکایی داشته باشد.

روش های کاریابی در آمریکا متفاوت است شما می توانید از دوستان و خویشاوندان خود در آمریکا استفاده بکنید و از آنها درخواست بکند که معرف شما به شرکت یا کارفرمای خاصی در آمریکا باشند اگر همچین فردی را دارید خیلی راه رسیدن شما به کار آسان می شود. شما می توانید به موسسات یا شرکت های کاریابی رجوع کنید و رزومه ی خود را به این شرکت ها ارائه دهید، این شرکتها در قبال کاری که می کنند دستمزد اخذ می کنند و با بسیاری از شرکت ها و موسسات بزرگ لینک هستند.

راه دیگر کاریابی در آمریکا وبسایت های انگلیسی زبان هستند که شما با آپلود کردن رزومه ی کاری خود در این وب سایت ها و آبدیت کردن دائمی آن ها شانس پیدا کردن کار را برای خود بالا می برید.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره ویزای کار آمریکا، شرایط ویزای کار آمریکا، نکات ویزای کار آمریکا و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کار آمریکا با موسسه مشاوره ای ام آی ای همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب ویزای کار آمریکا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به آمریکا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۳۰ نظرات, میانگین: ۴.۴۷ از طریق ۵)
Loading...
12 پاسخ ها
 1. امین می گوید:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.من ۲۱سال سن دارم دوستم در کالیفورنیا لس آنجلس مشغول به کار در شرکت باربری با کامیون کار میکنه ۱۸سال هست که امریکا ایا اون میتونه واسم از طریق شرکت دعوت نامه کاری بفرسته؟(کارت پایان خدمت ندارم چقدر وثیقه باید گذاشت و اگر کارت معاف پزشکی بگیرم واسم مشکل ساز میشه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   سلام و عرض ادب،
   بله اگر شهروند آن کشور باشند و به شما پیشنهاد شغلی دهند می توانید برای ویزای کار اقدام کنید.

   پاسخ
 2. محسن سخنوریان می گوید:

  با سلام و عرض ادب من محسن سخنوریان به همراه همسرم که هر دو پرستاریم و دختر دوساله ام که خواهرم هم سیتیزن آمریکا است میتوانم اقامت و ویزایی کار بگیرم. با تشکر.

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از جزئیات پرونده شما آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم و باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. وحید می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما،
  بنده کاردانی معماری دارم با معدل ۱۷/۰۷.
  و دوره های کوتاه مدت مربوط به این رشته از جمله :
  Revit
  3D max
  (Photoshop(post production
  عضویت ۳ سازمان معتبر فنی مهندسی رو هم دارم :
  ۱- سازمان نظام کاردانی ساختمان(نظام مهندسی)
  ۲- انجمن مهندسان راه و ساختمان ایران
  ۳-انجمن آموزش مهندسی ایران
  و دارای کارت بین المللی دانشجویی در مقطع کارشناسی معماری دارم،
  معدل ترم اول کارشناسی ۱۸/۳۶ و ترم دوم ۱۷ هست.
  و همچنین گواهی ۳ برگ عدم سوپیشینه هم دارم.
  معاف از سربازی هستم، کارتم رو دارم، معافیت من از نوع موارد خاص(ایثارگران) هست و پزشکی نیست.
  پاسپورت ایرانی تا سال ۱۴۰۰ دارم.
  و اینکه سن من تنها ۲۱ سال هستش.
  میخوام بدونم آیا میشه با شرایطی در بالا خدمتتون توضیح دادم،
  ۱- میتونم ویزای کاری آمریکا رو دریافت کنم؟
  ۲- آیا میتونم بورسیه کامل تحصیلی در مقطع کارشناسی رو دریافت کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. shayan می گوید:

  سلام روزتون بخیر. من یک job offer از یک شرکت فیلم سازی خیلی معتبر و بزرگ امریکایی دارم. میخواستم بدونم مستقیم با ویزای کاری میتونم اقدام کنم یا طبق شرایط جدید شدنی نیست و باید پاس غیر ایرانی تهیه کنم؟ شماره ای که گذاشتید امکان تماس نداره. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
  shayan.nick@gmail.com

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب با توجه به قوانین جدید امریکا ریسک دارید و افیسر ویزا تصمیم گیرنده است . جهت اطلاعات جزیی تر در این مورد با دفتر وین تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. سیما صارمی مقدم می گوید:

  با سلام
  اینجانب سیما صارمی مقدم متاهل و دارای دو فرزند دختر ۹ساله و پسر دو ساله ، داری مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی و معلم مقطع ابتدایی هستم . همسر بنده دارای مدرک دیپلم و به کار آزاد مشغول می باشد. ما تمایل زیادی به اخذ ویزای کار جهت مهاجرت به کشور آمریکا را داریم .با توجه به شرایط موجود آیا واجد شرایط اخذ این ویزا هستیم؟ در صورت عدم امکان مهاجرت به این کشور شما چه راهی و چه کشوری را پیشنهاد می فرمایید؟ لطفا پاسخگو باشید و در تصمیم گیری بهتر مرا یاری فرمایید. سپاسگزارم.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . ضمن اینکه الان ویزای امریکا بسیار دشوار است و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.