ویزای کاری ایسلند

ویزای کاری ایسلند

ویزای کاری ایسلند و اخذ اقامت ایسلند بوسیله ان و مهاجرت به اروپا مغوله ایست که بتازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است و توسط شما عزیزان به مراتب از ما پرسیده شده بود. به همین دلیل  مقاله ای درباب ویزای کار ایسلند اماده کرده ایم.همچنین مدیریت محترم موسسه ملک پور جناب اقای ملک پور(دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) ویدئو جامعی در این باب دارند که  خدمت شماارائه گردیده است و توصیه میگردد جهت اخذ اطلاعات بیشتر درباب اخذ اقامت ایسلند از طریق ویزای کاری ایسلند حتما ویدئو استاد ملک پور را تماشا بفرمایید.

video ویزای کاری ایسلند

 

 

audio ویزای کاری ایسلند

اقامت و تابعیت ایسلند

ایسلند جز ان دسته از کشورهایی است که اخذ تابعیت و اقامت در ان سخت است زیرا این کشور بسیار کوچک است و مردم این کشور همواره نگران این موضوع هستند که کشورشان از دست برود.به همین دلیل این کشور مهاجرپذیر نیست.کشورهایی مثل المان.اتریش و کاناداتمایل زیادی جهت پذیرش مهاجر دارند اما ایسلند اینگونه نیست. ایسلند به حدی زیباست که اکثر توریست هایی که حتی گذری از انجا عبور می کنند مدتی درانجا اقامت گزینند و از ابشارها و طبیعت بی نظیر ایسلند دیدن می کنند.

بررسی انواع ویزای کاری ایسلند

1-Job seeker یا ویزای جست و جوی کارایسلند

در ویزای جست و جوی کار به اینصورت است که فرد مدتی زمان دارد که در کشور مورد نظر دنبال کارباشد و در صورت یافتن کار  برای اخذ اقامت اقدام کند. مانند ویزای جست و جوی کار المان . اما ایسلند ویزای جست و جوی کار ندارد.

2-ویزای کاری ایسلند

اخذ اقامت ایسلند از طریق ویزای کاری ایسلند به اینگونه است که باید فردی در ایسلند  بعنوان کارفرما به کار شما نیاز داشته باشد و اعلام کند که خواهان استخدام شما است. شما می توانید با جست و جو در سایت های کاریابی معتبر کار مناسبی برای خود بگردید. درواقع شماباید اول این را بسنجید که ایا کار مناسبی با تخصص شما در کشور مورد نظر وجود داسته باشد.اگر کار مناسبی یافتید هم می توانید  به ما اطلاع دهید که جاب افر مناسبی پیدا کرده ایدو از استاد ملک پور درباب اخذ ویزا مشاوره دریافت نمایید. اما مادامی که شما پیشنهاد کاری ندارید عملا اخذ ویزای کاری ایسلند ممکن نمی باشد.این راهم در نظر بگیرید که جاب افر یا پیشنهاد کاری باید کاملا قانونی باشدوکارفرما حداقل حقوق را برای کارمند رعایت کند. بطورمثال یک شرکت معتبر در ایسلند. .با داشتن ویزای کاری ایسلند شما می توانید براحتی برای اخذ اقامت ایسلند اقدام نمایید.به این نکته توجه داشته باشید که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر خودتان می توانید درگوگل کاریابی در اروپا را با کلیدواژه ملک پور در انتها سرچ کنید.

ویدئوهای اموزشی کاریابی

دوستان عزیز علاوه بر ویدئوها و مقالات جامعی که برروی سایت های موسسه حقوقی ملک پور قرار می گیرند استاد ملک پور ویدئوهای دیگری نیز درباب کاریابی در ایسلند.کاریابی در المان و کاریابی در اتریش در دست تهیه دارندکه بزودی برروی وبسایت های موسسه قرار خواهند گرفت و شما می توانید به اسانی به اطلاعات بسیار کاربردی و دقیقی در این زمینه ها دست یابید.در این ویدئوها تمامی سایت های معتبر کاریابی هم معرفی شده اند که جز بهترین سایت های کاریابی اروپا هستند.این ویدئوها شامل نمونه های کاملی از طرز نوشتن رزومه و طرز نوشتن نامه و متن نامه هستند که توسط استاد ملک پور اموزش داده شده اند.اینکه چطور یک نامه خوب بنویسید و برای کاریابی ها ارسال کنید.در این ویدئوها موضوع کاریابی در ایسلند هم بطور کامل شرح داده شده است.همچنین  اموزش اینکه چگونه خودتان برای ویزای کاراقدام نمایید و چه اپلیکیشن هایی را پر کنید نیز را شامل می گردد.درصورت تمایل به اینکه موسسه حقوقی ملک پور برای شمااقدام کند بازهم بطور کامل توضیحات داده شده است.این ویئوهارا با مبلغ کمی قابل تهیه هستند.این هزینه هم بدلیل کیفیت اموزشی بالای ویدئوها می باشند. کسانی که در باب اخذ ویزای کاری ایسلند و دیگر کشورهای نامبرده شده نیاز به راهنمایی جهت اقدام دارند با تهیه این ویدئوها شانس بالاتری درموفقیت خواهندداشت.

ویزای کاری ایسلند به عنوان یکی از طرق مهاجرت به ایسلند در این مقاله بررسی گردید. چنانچه تمایل به بررسی شرایط خود یااطلاعات بیشتری درباب ویزای کاری ایسلند یا دیگر کشورهای اروپا هستید می توانید ویدئوهای اموزش کاریابی را تهیه نمایید یا با مشاوران ما در موسسه ملک پور تماس حاصل کنید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.