, , ,

ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال یکی از برترین ویزاهایی است که میتوان در اتحادیه اروپا دریافت کرد . سرمایه گذاری در پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا خریدملک در پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال چگونه است ؟ قوانین سرمایه گذاری در پرتغال و یا کار در پرتغال چگونه است  ؟ویزای طلایی پرتغال که در اصل ویزایی است که با خرید ملک در کشور پرتغال برای شما صادر میگردد .

این خرید ملک شامل موارد گوناگون و دارای مبالغ متفاوت است . یکی از بزرگترین مزایای دریافت ویزای طلایی پرتغال دریافت کارت اقامت اتحادیه اروپا برای تمامی اعضای خانواده بدون محدودیت در رفت و آمد به اتحادیه اروپا و کشور پرتغال است که در نهایت به مهاجرت به پرتغال میگردد .

در ابتدای امر و قبل از مطالعه این مقاله اکیدا توصیه میگردد که ویدیوهای این بخش را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین مطالب ارزنده ای را که در خصوص ویزای طلایی پرتغال تهیه و تنظیم شده است را به صورت رایگان مشاهده نمایید .

فایل تصویری آقای ملک پور( فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب ویزای طلایی پرتغال

video ویزای طلایی پرتغال

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش و وکلای اروپا و کارشناسان خبره در خصوص نحوه دریافت ویزای طلایی پرتغال و خرید ملک در پرتغال فعالیت داشته و با داشتن تجاربی ارزنده با همکاری مستمر با سازمانها و شرکتهای اروپایی و وکلای اروپایی در خدمت شما عزیزان است .

فایل تصویری مرتبط با ویزای طلایی پرتغال

video ویزای طلایی پرتغال

همه روزه تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر دنیا با موسسه حقوقی ملک پور،معتبرترین و برترین موسسه حقوقی خاورمیانه  تماس گرفته و در مورد اخذ اقامت در خارج از کشور ،از طریق خرید ملک سوالاتی دارند و این اشخاص در باب اخذ اقامت از طریق خرید ملک پرتغال سوالات بسیاری را مطرح میکنند،و ما را بر ان داشت که مقاله ایی جامع و تخصصی در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک تهییه کنیم  که به تمامی پرسش های شما عزیزان پاسخ داده شود. تقریبا می توان گفت این نوع مهاجرت از طریق خرید ملک جز برجسته ترین انتخاب های متقاضیان اخذ اقامت پرتغال بوده است. در حال حاضر نیز در سال 2018 شرایط مجددا به روز شده و مجددا دولت پرتغال جهت ارائه ی اقامت پرتغال از طریق خرید ملک امکاناتی رو فراهم کرده است.

فایل صوتی آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب ویزای طلایی پرتغال

audio ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال

برنامه ویزای طلایی پرتقال با توجه به انعطاف پذیری و مزایای آن برای سرمایه گذاران به عنوان محبوب ترین طرح در اروپا ثبت شده است. برنامه ویزای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۲ شروع شد و به طور فعال در سطح بین المللی مورد حمایت توسط دولت پرتغال قرار گرفت. با سرمایه گذاری به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو در املاک و مستغلات در پرتغال، می توان برای یک خانواده شامل فرزندان وابسته اجازه اقامت دریافت کرد. ویزای طلایی هر دو سال یکبار قابل تجدید است، به شرطی که متقاضی هر دو سال یکبار به مدت دو هفته در کشور اقامت داشته باشد.

اقامت دائم و شهروندی

یکی از جذاب ترین گزینه ها توانایی درخواست اقامت دائم پس از ۵ سال و اخذ شهروندی پس از ۶ سال بدون نیاز به اقامت در پرتغال است. در واقع، متقاضی و خانواده اش فقط باید هر دو سال یک بار به مدت دو هفته برای تجدید ویزای طلایی به پرتغال سفر کنند. در پرتغال به متقاضیان بدون نیاز به اقامت در کشور، شهروندی اعطا می شود. با این وجود سرمایه گذارانی که اقامت خود را از طریق برنامه ویزای طلایی دریافت کرده اند، باید حسن نیت خود نسبت به این کشور را نشان دهند و نمره لازم در یک آزمون زبان مقدماتی کسب کنند. شهروندی پرتغال و پاسپورت دوم به معنای حق زندگی، کار و تحصیل در هر جای اتحادیه اروپا است. کارت اقامت پرتغال که از طریق برنامه ویزای طلایی اعطا شود، به دارنده آن امکان می دهد تا به سراسر اتحادیه اروپا و منطقه شنگن سفر کند.

ویزای ۵۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری، متقاضیان زیادی به خصوص در پایتخت لیسبون داشته است. سرمایه گذاران در بازار املاک و مستغلات در پرتغال برای دریافت ویزا طلایی، در حال حاضر شاهد چشم انداز خوبی برای افزایش سرمایه در سال های آینده هستند. انجام این کار به خریداران جداً توصیه می شود، زیرا تفاوت چشمگیری بین خانه های ویلایی معمولی در سواحل پرتغال و ویژگی های شهری مانند لیسبون وجود دارد. به ویژه با توجه به تقاضای بازار برای انواع ملک و گزینه های اجاره یا شیوه زندگی برای سرمایه گذار باید آن را در نظر گرفت.

ویزای طلایی چیست؟

برنامه ویزای طلایی که توسط مقامات پرتغالی راه اندازی شده است، روشی سریع برای سرمایه گذاران خارجی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا است تا اجازه اقامت پرتغال (ویزای طلایی) را دریافت کنند.

طبق برنامه ویزای طلایی، شهروندان غیر اتحادیه اروپا به سادگی می توانند با انجام یکی از سرمایه گذاری های تعیین شده طبق قانون واجد شرایط دریافت مجوز اقامت در پرتغال باشند. این اجازه اقامت به سرمایه گذار و اعضای خانواده اش اجازه ورود  و زندگی در پرتغال و سفر به اکثر کشورهای اروپایی (حوزه شنگن) را می دهد.

ویزای طلایی به منظور جذب سرمایه گذاری خارجی به پرتغال، یک برنامه بسیار ساده و انعطاف پذیر با الزامات قانونی ساده و روشن است. ویزای طلایی با توجه حداقل شرایط آن برای اقامت، قطعاً یکی از جذاب ترین طرح ها سرمایه گذاران در جهان است.

کدام نوع سرمایه گذاری ها تحت قوانین ویزای طلایی مجاز است؟

برنامه ویزای طلایی به تازگی گسترش یافته و انواع سرمایه گذاری بیشتری را شامل می شود. در نتیجه، انواع مختلف سرمایه گذاری در حال حاضر برای ویزای طلایی واجد شرایط است که شامل موارد زیر می شود:

۱- سرمایه گذاری املاک:

خرید ملک به ارزش بیش از ۵۰۰ هزار یورو

خرید ملک به ارزش بیش از ۳۵۰ هزار یورو –  برای املاک با قدمت بیش از ۳۰ سال یا املاکی که در مناطق بازسازی شهری واقع شده است.

۲- سرمایه گذاری نقدی:

انتقال وجوه بیش از ۱ میلیون یورو

انتقال وجوه بیش از ۳۵۰ هزار یورو برای فعالیت های پژوهشی

انتقال وجوه بیش از ۲۵۰ هزار یورو برای فعالیت های هنری یا فرهنگی

انتقال سرمایه بیش از ۵۰۰ هزار یورو برای سرمایه گذاری شرکت های کوچک و متوسط

۳- ایجاد شغل:

ایجاد حداقل ۱۰ شغل؛

لازم به ذکر است که تنها سرمایه گذاری های انجام شده پس از ۸ اکتبر ۲۰۱۲ واجد شرایط برای برنامه ویزای طلایی می باشند.

ویزای طلایی پرتغال تا چه مدت اعتبار دارد؟

ویزای طلایی پس از صدور برای یک دوره اولیه یک ساله معتبر خواهد بود و پس از آن برای دوره های دو ساله تمدید می شود.

شرایط کلی سرمایه گذار چیست؟

برنامه ویزای طلایی شامل شرایط محدودی برای سرمایه گذاران است. طبق برنامه ویزا طلایی، سرمایه گذار باید الزامات کلی برای تمام انواع سرمایه گذاری و همچنین الزامات خاص هر سرمایه گذاری را داشته باشد.

به طور کلی، تمام سرمایه گذاران باید شرایط زیر را داشته باشند:

سرمایه گذاری باید به مدت حداقل ۵ سال باشد.

وجوه سرمایه گذاری باید خارج از کشور باشد.

ورود به پرتغال با یک ویزای معتبر شنگن صورت گیرد.

عدم ارجاع به اداره مهاجرت پرتغال و خدمات شنگن

عدم سابقه در زمینه جرایم مهاجرتی مربوطه

حداقل مدت اقامت در پرتغال: ۷ (هفت) روز در سال اول و ۱۴ (چهارده) روز در هر دوره دو ساله بعدی

ویژگی های خاص هر یک از انواع سرمایه گذاری مجاز چیست؟

هر نوع سرمایه گذاری مجاز دارای ویژگی های خاصی به شرح زیر است:

۱خرید ملک

خرید ملک به ارزش بیش از ۵۰۰ هزار یورو

– حداقل سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار یورو

– خرید یک یا چند ملک

– همه نوع ملک مجاز است

– امکان مالکیت مشترک وجود دارد

– مالک در استفاده از ملک، اجاره یا رهن دادن آن آزاد است.

۲خرید ملک به ارزش بیش از ۳۵۰ هزار یورو

– مختص املاک با قدمت بیش از ۳۰ سال و یا واقع در مناطق بازسازی شده شهری است. این مقدار شامل نه تنها املاک بلکه سرمایه گذاری در زمینه بازسازی است.

– امکان مالکیت مشترک

– آزادی برای استفاده و اجاره و مقاصد تجاری یا کشاورزی

۳انتقال وجوه

الف- انتقال وجه به مبلغ بیش از ۱ میلیون یورو

– حداقل سرمایه گذاری ۱ میلیون یورو

– انتقال وجوه از خارج از کشور به یک بانک در پرتغال

– آزادی کامل برای سرمایه گذاری وجوه

– امکان استفاده از وجوه برای سرمایه گذاری در سهام شرکت ها

ب- انتقال وجه به مبلغ حداقل ۳۵۰ هزار یورو برای فعالیت های پژوهشی توسط اشخاصی که بخشی از سیستم علمی و فناوری ملی هستند.

– حداقل سرمایه گذاری بیش از ۳۵۰ هزار یورو

– انتقال وجه از خارج از کشور به یک بانک در پرتغال

– برای استفاده در فعالیت های پژوهشی که توسط موسسات تحقیقاتی علمی یا دولتی خصوصی در سیستم علمی یا فناوری ملی انجام می شود.

پ- انتقال وجوه به مبلغ حداقل ۲۵۰ هزار یورو برای سرمایه گذاری یا حمایت از تولیدات هنری یا بازیابی و نگهداری میراث فرهنگی ملی

– حداقل سرمایه گذاری بیش از ۲۵۰ هزار یورو

– انتقال وجوه از خارج از کشور به یک بانک در پرتغال

– سرمایه گذاری در تولید هنری یا حمایت از هنر، برای بازسازی یا بازسازی میراث ملی

ج- انتقال وجوه حداقل به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو برای خرید واحدهای سرمایه گذاری یا مشارکتی یا شرکت های سرمایه گذاری کوچک و متوسط

– حداقل سرمایه گذاری بیش از ۵۰۰ هزار یورو

– انتقال وجوه از خارج از کشور به یک بانک در پرتغال

– سرمایه گذاری برای خرید سهام در صندوق های سرمایه گذاری و یا در سرمایه گذاری مشارکتی

۴ایجاد شغل

– ایجاد حداقل ۱۰ شغل

– بدون حداقل ارزش سرمایه گذاری

– بدون محدودیت در حوزه های فعالیت

– انطباق با تعهدات تامین اجتماعی

– امکان برخورداری از کمک های مالی / تشویقی / مزایا

– مقدار سرمایه گذاری به میزان ۲۰ درصد (۸ کارمند) کاهش می یابد در صورتی که سرمایه گذاری در مناطق کم جمعیت انجام شود.

مزایای اصلی برنامه های ویزای طلایی چیست؟

برنامه ویزای طلایی مزایای زیر را به سرمایه گذاران ارائه می دهد:

– عدم نیاز به گرفتن ویزا برای ورود به پرتغال

– عدم نیاز به گرفتن ویزا برای سفر در اروپا (منطقه شنگن)

– زندگی و کار در پرتغال، حتی در صورت اقامت در یک کشور دیگر

– اخذ اقامت برای اعضای خانواده

– حداقل دوره اقامت

– مالیات اندک

– اخذ اقامت دائم پس از ۵ سال

– اعطای شهروندی بعد از ۶ سال

منظور از منطقه شنگن چیست و کدام کشورها عضو آن هستند؟

منطقه شنگن یک گروه از کشورها شامل ۲۶ کشور اروپایی است که کنترل گذرنامه و مهاجرت را در مرزهای مشترک خود لغو کرده اند. با داشتن اجازه اقامت پرتغال، سرمایه گذاران حق دارند که آزادانه در سراسر کشورهای منطقه شنگن وارد شوند و آزادانه سفر کنند.

منطقه شنگن شامل این کشورها است: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس.

رومانی، بلغارستان و کرواسی در حال حاضر کشورهای متقاضی عضویت منطقه شنگن هستند.

آیا امکان گسترش ویزای طلایی به اعضای خانواده وجود دارد؟

بله، طبق برنامه ویزای طلایی، اعضای خانواده سرمایه گذار نیز می توانند درخواست مجوز اقامت پرتغال را همراه با درخواست «اتحاد خانوادگی» ارائه دهند. ویزای طلایی شامل اعضای خانواده، یعنی کودکان، همسر و اعضای وابسته به خانواده وابسته می شود.

اعضای خانواده نیز پس از ۵ سال واجد شرایط اقامت دائم و پس از ۶ سال واجد شرایط شهروندی پرتغال خواهند شد.

چگونه سرمایه گذار و خانواده او پس از ۵ سال می توانند اقامت دائم دریافت کنند؟

طبق قانون پرتقال هر فردی که اقامت موقت پرتغال (مثلا ویزای طلایی) را برای مدت حداقل ۵ سال داشته باشد، حق برخورداری از اقامت دائم در پرتغال را دارد.

سرمایه گذار و اعضای خانواده او باید شرایط زیر را برای درخواست اقامت دائم پرتغال داشته باشند:

– عدم سابقه جرایم مهاجرتی مربوطه طی پنج سال گذشته

– اثبات استقلال درآمدی / مالی

– مدارک اقامت در پرتغال

– دانش مقدماتی زبان پرتغالی

ویزای طلایی پرتغال 2 ویزای طلایی پرتغال

چگونه سرمایه گذار و خانواده او می توانند شهروندی پرتغالی بگیرند؟

طبق قوانین پرتغال هر فردی که به طور قانونی در پرتغال به مدت حداقل ۶ سال (یا تحت عنوان اقامت موقت یا دائمی) اقامت داشته باشد، واجد شرایط دریافت شهروندی پرتغال است.

به منظور دستیابی به شهروندی پرتغالی، سرمایه گذار و اعضای خانواده او باید شرایط زیر را داشته باشند:

– سن حداقل ۱۸ سال (یا حداقل ۱۶ سال، اما متأهل یا مسئول به لحاظ قانونی)

– عدم سابقه در جرائم مربوطه

– قبولی در آزمون مقدماتی زبان پرتغالی، که مدرک دانش کافی از این زبان است.

مدارک لازم برای درخواست ویزای طلایی سرمایه گذار چیست؟

درخواست سرمایه گذار برای ویزای طلایی باید با ارائه مدارک زیر صورت گیرد:

– مدرک سرمایه گذاری

– گذرنامه و  ویزای معتبر شنگن

– شماره مالی پرتغالی

– پرونده سوابق جنایی از کشور مبدا و یا کشور محل اقامت

– پرونده سوابق جنایی پرتغالی

– تاییدیه اداره مالیات برای اثبات عدم وجود بدهی به مقامات مالیاتی

– تاییدیه اداره امنیت اجتماعی برای اثبات عدم وجود بدهی به مقامات تامین اجتماعی

– تاییدیه سرمایه گذار مبنی بر قبول شرایط سرمایه گذاری

– بیمه درمانی معتبر در پرتغال (اگر ساکن پرتغال است)

– رسید پرداخت هزینه درخواست اولیه

در مورد مدارکی که به زبان پرتغالی نیست، سرمایه گذار باید چه کاری انجام دهد؟

هر یک از مدارک که به زبان پرتغالی یا انگلیسی نباشد، باید به پرتغالی ترجمه شود. ترجمه باید توسط مقامات ذی صلاح تایید شود.

آیا شرایط خاصی برای مدارک صادر شده توسط مقامات خارجی وجود دارد؟

مدارک صادر شده توسط مقامات خارجی قبل از ارائه در پرتغال باید قانونی شوند. این قانونی کردن به معنای تاییدیه کنوانسیون لاهه (در صورت لزوم) و یا قانونی کردن توسط خدمات کنسولگری پرتغال است.

شماره مالی چیست؟ چرا سرمایه گذار به آن نیاز دارد و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

شماره مالیاتی یک شماره شناسایی است که از طرف مقامات مالیاتی پرتغال صادر می شود (همچنین به عنوان شماره مالیات شناخته می شود). این شماره برای انجام سرمایه گذاری لازم است.

سرمایه گذار درخواست ویزای طلایی را کجا ارائه می کند؟

هر سرمایه گذاری که مایل به ارائه درخواست برای ویزای طلایی باشد، می تواند درخواست خود را به صورت شخصی یا از طریق نماینده قانونی منصوب شده توسط وی در یکی از روش های زیر ارائه دهد:

الف- ثبت نام آنلاین

با ثبت نام آنلاین در وب سایت خدمات خارجیان و خدمات مرزی (SEF) صورت می گیرد. پس از تکمیل ثبت نام، سرمایه گذار یک رمز عبور دریافت می کند و می تواند به صورت آنلاین به فرم ها و مدارک لازم دسترسی داشته باشد.

ب- به صورت شخصی

می تواند شخصاً به دفاتر خدمات خارجیان و خدمات مرزی در پرتغال مراجعه کند. لازم به ذکر است که سرمایه گذار و اعضای خانواده او باید در اداره خدمات خارجیان پرتغال حضور داشته باشند تا اثر انگشت، امضا و سایر امور مربوط را انجام دهند.

هزینه های مربوط به اخذ ویزای طلایی چیست؟

ویزای طلایی شامل پرداخت هزینه های زیر می شود که مستقیماً به اداره خدمات خارجیان و مرزها (SEF) پرداخت می شود:

هزینه بررسی (درخواست و تمدید) – ۵۱۷٫۴۰ یورو (به همراه ۸۰٫۶۰ یورو برای هر یک از اعضای خانواده)

هزینه اولین ویزای طلایی – ۵،۱۷۳٫۶۰ یورو برای هر متقاضی

هزینه تمدید ویزای طلایی – ۲،۵۸۶٫۸۰ یورو برای متقاضی

مدت زمان لازم برای بررسی درخواست چه مقدار است و آیا سرمایه گذار باید ویزای طلایی خود را شخصاً تحویل بگیرد؟

پس از ارائه درخواست به اداره خدمات خارجیان و مرزها (SEF)، برای رسیدگی به درخواست، چند ماه زمان لازم است.

پس از بررسی درخواست، اداره خدمات خارجیان و مرزها (SEF) با سرمایه گذار یا نمایندگان قانونی او در پرتغال تماس می گیرد تا هزینه های مربوط به تأیید آن را پرداخت کند.

آیا دلیلی برای امتناع از صدور ویزای طلایی یا تمدید آن وجود دارد؟

سرمایه گذار (یا هر عضو خانواده او) تنها در شرایط زیر از ویزا طلایی (یا تمدید آن) منع خواهند شد:

سرمایه گذاری را برای حداقل یک دوره ۵ ساله ادامه ندهد.

حداقل دوره اقامت در پرتغال را رعایت نکرده باشد.

دارای سوء سابقه کیفری باشد و مجازات زندان او بیش از یک سال باشد.

سرمایه گذار در شرایطی باشد که طبق معیارهای کشور، واجد شرایط ورود به کشور پرتغال نباشد.

بر مبنای قوانین سلامت عمومی منع شود (این مورد تنها برای بیماری هایی است که توسط سازمان بهداشت جهانی تعیین شده است و یا سایر بیماری های مسری و عفونی یا انگلی که با هدف اقدامات حفاظتی در کشور پرتغال از ورود آنها جلوگیری شود)

صدور ویزای طلایی ممکن است به لحاظ شرایط نظم عمومی، امنیت عمومی و یا بهداشت عمومی رد شود.

پس از ۵ سال سرمایه گذاری چه خواهد شد – آیا سرمایه گذار می تواند ملک خود را به فروش برساند یا پول را به کشور دیگری منتقل کند یا موقعیت های شغلی را کنسل کند؟

بله، سرمایه گذار فقط باید سرمایه گذاری را در طول دوره اعتبار ویزای طلایی یعنی به مدت ۵ ساله ادامه دهد.

آیا سرمایه گذار می تواند هر گاه بخواهد و در صورتی دیگر نیازی به ویزای طلایی نداشته باشد، سرمایه گذاری خود را به فروش برساند؟

بله، اما بدون اثبات این که سرمایه گذاری تداوم می یابد، سرمایه گذار قادر نخواهد بود مجوز ویزای طلایی را تمدید کند.

آیا سرمایه گذار باید در ملک خریداری شده زندگی کند و یا می تواند آن را اجاره دهد؟

خیر. سرمایه گذار ملزم به سکونت در ملک خود نیست و می تواند برای کسب درآمد از آن را اجاره دهد.

مالیات و هزینه های مالکیت چیست؟

در پرتغال سه دسته مالیات مربوط به املاک وجود دارد:

الف – قابل پرداخت با خرید ملک:

– IMT یا مالیات انتقال دارایی، که مالیات مربوط به انتقال مالکیت است.

– هزینه تمبر

توجه: مقدار دقیق مالیات پرداخت شده با توجه به ارزش واقعی خرید متفاوت است.

ب- قابل پرداخت به صورت سالانه:

IMI یا مالیات کنسولی، که مالیات سالانه املاک شهری است؛ میزان آن بین ۰٫۳ درصد و ۰٫۴۵ درصد از ارزش مالیاتی ملک در نظر گرفته می شود.

خدمت متقاضیانی که قصد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک را دارند عرض مینماییم که ویزای طلایی پرتغال یک فرایند و پروسه حقوقی بین الملل است که در حقیقت وجود کارشناسان و حقوقدانان و تحصیل کرده ای این رشته را میطلبد همچنین دریافت کارت اقامت پرتغال و مهاجرت به پرتغال مستلزم این هست که پروسه ی زمانی مشخص خرید ملک در پرتغال درست و قانونی ادامه پیدا کرده و طی بشود بنابراین توصیه می شود حتما ویدیوهایی مربوط به ویزای طلایی پرتغال را که در این صفحه موجود است را به طور کامل مشاهده نمایید .

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت اطلاعات حتما با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش و شماره تلفن 004315121969 به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص شرایط سرمایه گذاری در پرتغال و یا کار در پرتغال و قوانین سرمایه گذاری در پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا خرید ملک در پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال مشاوره دریافت نمایید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۴۱ نظرات, میانگین: ۴.۶۸ از طریق ۵)
Loading...