,

ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک

اخذ ویزای شنگن از دانمارک، اخذ ویزای توریستی دانمارک، شرایط اخذ ویزای توریستی دانمارک 2018 ، مراحل اخذ ویزای توریستی دانمارک ، وقت سفارت دانمارک جهت ویزای توریستی دانمارک، فرم درخواست ویزای توریستی دانمارک  را در این مقاله آورده ایم .

آیا قصد سفر به اتحادیه اروپا را دارید؟ آیا به دنبال اخذ ویزای توریستی به اتحادیه اروپا من جمله کشور دانمارک هستید؟ آیا مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی دانمارک را میدانید؟ با چه شرایطی میتوان ویزای توریستی دانمارک را اخذ کرد؟ برای دریافت ویزای توریستی دانمارک باید چه اقداماتی انجام داد؟ آیا ویزای توریستی دانمارک قابل تبدیل با سایر ویزاها می باشد؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی دانمارک چیست؟ آیا ویزای توریستی دانمارک فرم مخصوصی دارد؟ و چگونه میتوان فرم را تهیه نمود؟ آیا با ویزای توریستی دانمارک می توان در اتحادیه شنگن نیز تردد داشت؟ آیا ویزای توریستی دانمارک قابل تمدید است ؟ آیا اصلا برای سفر به کشور دانمارک ویزا لازم است ؟ با توجه به اینکه کشور های متعددی در باب مسافرت و تفریح و توریست گزینه ی مطلوبی می باشند، در بین کشور های عضو اتحادیه اروپا و حوزه ی شنگن کشور دانمارک که هم از نظر اینکه این کشور جایگاه بسیار بالایی در زمینه های مختلف سیاسی و اقتصادی در اتحادیه اروپا دارد و هم از نظر مناظر و مکان های دیدنی و گردشگری از اهمیت بالاتری برخوردار است.
در این مقاله سعی داریم در باب اخذ ویزای ویزای توریستی دانمارک اطلاعت جامع و کاملی را در اختیار متقاضیان ویزای توریستی دانمارک قرار دهیم، ویزای توریستی دانمارک در اصل نوعی از ویزاهای کوتاه مدت اتحادیه اروپا و شنگن به حساب می آید.
به طور کلی اگر شخصی می خواهد ویزای توریستی دانمارک را اخذ نماید می بایست موارد مورد نیاز اولیه را داشته باشد که البته به تفصیل در ادامه آن ها را تشریح خواهیم کرد. با توجه به اینکه این روزها بسیاری از افراد جهت مسافرت ها و سفر های خارج از کشور چه به صورت تفریحی و چه برای انجام اموری بسیار کوتاه مدت ، نیازمند اخذ ویزا های توریستی می باشند ، کشور دانمارک یکی از کشور هایی است که با توجه به نظم و نظام مرتب و منظمی که دارد و همچنین جزو پیشرفته ترین ، زیباترین و بهترین کشور های اتحادیه شنگن می باشد ، درخواست تقاضای اخذ ویزای توریستی دانمارک بسیار بالا بوده است و همچنین افراد بسیار زیادی در صفحات مجازی اینترنت دنبال مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی دانمارک در اتحادیه شنگن می باشند که در ادامه مقاله مدارک مورد نیاز خدمتتان ارائه میگردد.

اگر شما قصد سفر به دانمارک را دارید برای ورود به این کشور نیاز به ویزا دارید. هدف از لزوم اخذ ویزا برای ورود به دانمارک کنترل ورود افراد مختلف به این کشور یا سایر کشورهای عضو شنگن است. تصمیم درباره اینکه داشتن ویزا برای ورود به دانمارک و شنگن برای چه کشورهایی الزامی است را کشورهای عضو شنگن به طور متحد اتخاذ می کنند.

این نوع ویزا به دارنده ی آن اجازه می دهد برای مدت زمان کوتاهی در خاک کشور دانمارک یا سایر کشورهای عضو شنگن حضور داشته باشد. کسانی که قصد ماندن مدت زمان بیشتری در این کشورها را دارند باید درخواست اجازه اقامت ارائه کنند. اگر اداره مهاجرتی تشخیص دهد که شما قصد ماندن برای مدت طولانی و به طور غیرقانونی در خاک این کشور دارید درخواست ویزای شما رد خواهد شد، بعنون مثال شما به طور همزمان برای اخذ ویزای توریستی و اجازه اقامت ارائه کنید و یا درخواست مجوز اقامت شما در حال بررسی در اداره مهاجرت باشد.

اگر شما مجوز اقامت یا ورود مجدد به کشورهای دیگر شنگن را دارید برای ورود به دانمارک نیازی به ویزا ندارید. این مجوزها برای ورود به گرینلند و جزایر فارو دارای اعتبار نیستند. همچنین اگر شما دارای مجوز اقامت مشخصی از کشور های بلغارستان، کرواسی، قبرس و رومانی هستید مجازید به دانمارک سفر کنید اما نمی توانید بدون دلیل آنجا بمانید و این سفر نباید بیشتر از ۵ روز به طول بیانجامد. اگر شما کارت اقامت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا که عضو حوزه شنگن نیست را داشته باشید هم می توانید بدون ویزا وارد دانمارک شوید البته به این شرط که با یک شهروند اتحادیه اروپا همراه باشید.

اعضای خانواده شهروندان اتحادیه اروپا واتحادیه اقتصادی اروپا یا شهروندان سوئیس می توانند همانند اعضای خانواده شهروندان دانمارکی که حق نقل و انتقال آزاد به سایر کشور های اتحادیه اروپا را دارند از طریق مقررات مربوط به اتحادیه اروپا اقدام نمایند.

شما با دریافت ویزای شنگن میتوانید علاوه بردانمارک برای سفر به اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا ، سوئد و سوئیس نیز اقدام کنید. این نوع ویزا به شما اجازه می دهد نهایتاً ۹۰ روز در طول یک بازه ۱۸۰ روزه در منطقه ی شنگن بگذرانید.

اگر بعد از پایان اعتبار ویزای خود در دانمارک بمانید و برای بدست آوردن اقامت دائم دانمارک تلاش کنید برای شما مجازاتی ۳ تا ۵ ساله در نظر گرفته می شود. طی ای دوره شما قادرنخواهید بود ویزای توریستی دانمارک اخذ کنید. به این تخلف سوء استفاده از پاسپورت می گویند.

همچنین دارنده ی این ویزا حق کار کردن ندارد مگر در حالتی که اداره مهاجرت این حق را به طور صریح به شما اعطا کند. اگرچه اشخاص می توانند حتی بدون داشتن مجوز کار طی اقامت ۹۰  روزه ی خود فعالیت های مجاز مربوط به شغلشان را انجام دهند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی دانمارک

پاسپورت و سایر مدارک مسافرتی معتبر دیگر، این مدارک باید حداقل ۳ ماه اعتبار داشته باشد ضمناً این مدارک باید در ۱۰ سال گذشته صادر شده باشد.

نمونه ی فرم درخواست ویزای شنگن در فایل زیر موجود است. https://www.nyidanmark.dk/NR/rdonlyres/D4785E07-7C27-4AC6-970D-7FF3A8C7602D/0/application_schengen_visa.pdf

درخواست ویزا باید سه ماه قبل از روزی که فرد قصد ورود به دانمارک را دارد ارائه شود. این درخواست باید از کشور محل سکونتشان درخواست را ارسال نمایند. کسانی که خارج از ایران هستند نیز می توانند از طریق سفارت یا کنسولگری دانمارک در آن کشور اقدام نمایند. اطلاعات درخواست باید به طور کامل پر شده و امضا شود، عکس پاسپورت و اثر انگشت فرد ضروری است، همچنین هزینه ای برای ارسال درخواست ۶۰ یورو توسط متقاضی پرداخت شود. همچنین شخص باید اثبات کند که دلیل سفرش به دانمارک چیست و محل اسکانش را مشخص کند بیمه نامه ای به ارزش حداقل ۳۰ هزار یورویی نیز برای پوشش خدمات درمانی فرد حین سفر مورد نیاز است. این ویزا برای حضور نهایتاً ۹۰ روز طی یک بازه ۱۸۰ روزه اعتبار دارد.

فرایند رسیدگی به درخواست ویزا ۱۰ تا ۱۲ روز به طول می انجامد اما کسانی که از کشور ثالثی غیر از کشور خود اقدام به ارائه درخواست کنند ممکن است تا ۳۰ روز برای دریافت نتیجه انتظار بکشند.

موسسه حقوقی ملک پور با کادری مجرب از وکلا و مشاورین همراه شمادر راه به دست آوردن ویزای توریستی دانمارک میباشد حال شما متقاضیان درخواست ویزای توریستی دانمارک میتوانید برای کسب اطلاعات جامع و کامل در باب اخذ ویزای توریستی دانمارک با مشاورین خبره موسسه حقوقی ملکپور در وین و دفاتر همکار در ایران تماس داشته و مشاوره رایگان در زمینه ویزای توریستی دانمارک داشته باشید.

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۱ نظرات, میانگین: ۴.۶۲ از طریق ۵)
Loading...
3 پاسخ ها
 1. فرهاد می گوید:

  سلام.
  جهت اخذ ویزای توریستی دانمارک آیا صرفا باید دعوت نامه داشت؟
  آیا محل اقامت در دانمارک اگر منزل یکی از دوستان را اعلام کنیم اشکال دارد؟ یا صرفا میبایست رزور هتل باشد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   معمولا داشتن دعوت نامه برای شما امتیاز مثبت خواهد بود. بهتر است از سفارت دانمارک استعلام نمایید . همچنین میتوانید با دفتر مرکزی MIE نیز تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 2. پونه می گوید:

  سلام وقتتون بخیر
  من در مورد درخواست ویزای توریستی دانمارک سوال داشتم اول اینکه معنی این قسمت از جمله که گفته شده : پاسپورت و سایر مدارک مسافرتی معتبر دیگر، این مدارک باید حداقل ۳ ماه اعتبار داشته باشد {ضمناً این مدارک باید در ۱۰ سال گذشته صادر شده باشد. } یعنی ۱۰ سال از صدورش گذشته باشه را متوجه نشدم و ممنون میشم توضیح بدید
  سوال بعدی اینکه الزاما برای درخواست ویزای توریستی دانمارک باید دعوتنامه داشت چون در توضیحاتتون چیزی ذکر نشده.
  ممنون از پاسخی که میدید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.