وکیل

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت کیست؟ وکیل مهاجرت چه وظایفی دارد؟ انتخاب وکیل مهاجرت باید بر چه اساسی باشد؟ به چه افرادی با عنوان وکیل مهاجرت میتوان اعتماد کرد؟ چگونه در ایران به وکیل مهاجرت دست پیدا کنیم؟ آیا در ایران وکیل مهاجرت وجود دارد؟ آیا برای امور حقوقی بین المللی به وکیل مهاجرت نیاز است؟ راه های ارتباط و شناخت وکلای مهاجرتی چگونه است؟ اعتبار وکلای مهاجرتی از کجا مشخص میشود؟

اینها و ده ها مورد از این دسته سوالات از مواردی هستند که روزانه ذهن تعداد زیادی از هموطنان را به خود مشغول کرده است,  متقاضیانی که قصد دارند مهاجرت قانونی داشته باشند و امورات حقوقی خود را به یک وکیل آگاه که به قوانین کشورها و سفارتخانه ها آشنایی و اطاعات جامعی دارند بسپارند و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند. چرا که اصولا انتخاب وکیل مهاجرت امری حساس و تعیین کننده است که میتواند سرنوشت و آینده شما تاثیر بسیاری داشته باشد. ما در این مقاله سعی داریم که به سوالات شما متقاضی گرامی پیرامون چگونگی شناخت وکیل مهاجرت پاسخ داده و شما را با موسسات و وکلای معتبر بین المللی آشنا کنیم.عبارت مرسوم “وکیل مهاجرت” در اصل به کسی اطلاق می شود که وکالت شما را برای امر مهاجرت به عهده می گیرد. در اصطلاح زبان انگلیسی به این فرد Immigration Representative می گویند که ترجمه مستقیم آن نماینده مهاجرت است.

audio وکیل مهاجرت

درکشور جمهورى اسلامى ایران، وکیل مهاجرت وجود ندارد، براساس قانون وکالت، کلیه وکلاء دادگسترى، صلاحیت و حق ارائه مشاوره حقوقى و اظهارنظر در باب تمامى مسائل را دارند. مانند موضوع مهاجرت، اخذ پذیرش تحصیلى، اخذ ویزاى کارى، ازدواج با اتباع بیگانه، تولد فرزند در خارج از کشور و تبعات آن،کنوانسیون پناهندگى و همه و همه ازمسائل روز حقوق بین الملل خصوصى است و در دانشکده هاى حقوق تدریس مى شود.

وکیل دادگسترى، پس از فارغ التحصیلى از دانشگاه، شرکت در آزمون وکالت و طى دوره ١٨ ماهه کارآموزى، موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلاء دادگسترى مى شود.

بنابراین از نظر قانونی امروزه دو مرجع برای اعطای پروانه وکالت وجود دارند:

۱_کانون وکلای دادگستری ۲_هیأت اجرایی مشاورین و وکلای دادگستری قوه قضاییه

پس بدین ترتیب شخصی حق مشاوره قضایی و وکالت دادگستری را دارد که از یکی از این دونهاد، موفق به اخذ پروانه وکالت شده باشد و اشخاص فاقد این مجوز نه تنها حق مشاوره و وکالت و تأسیس دفتر ندارند بلکه اگر به این کار، تظاهر نموده، مرتکب جرم شده و به مجازات مقرر قانونی محکوم می شوند.

بنابراین متقاضیان امر مهاجرت باید توجه کنند پس از مراجعه به دفاتر مهاجرتى و موسسات حقوقى، براى اطمینان از قانونى بودن فعالیتشان، باید پروانه وکالت دادگسترى، پروانه موسسه حقوقی، مجوز انجام امور حقوق بین الملل و امثالهم را داشته باشند تا مطمئن باشید در دام کلاهبرداران بى نام و نشان گرفتار نشده اید.

امروزه می بینم در اکثر کشورهاى دنیا، هر خانواده،جهت مشاوره درمسائل مختلف،یک وکیل در اختیار دارد. در کشور ما به دلیل دخالت افراد غیر متخصص در امور حقوقى و مهاجرتی، میزان مراجعه به وکیل آگاه به قوانین حقوق بین الملل، در حد مطلوبى قرار ندارد و شهروندان ایرانى در زمان مشکلات، نسخه هاى قبلى را براى یکدیگر تجویز می کنند. ازطرفى، بعضى از موسسه هاى حقوقى که فاقد دانش حقوق و عارى از تعهد می باشند، با تظاهر به امر وکالت، امکان انتخاب صحیح را از مردم سلب می نمایند.

لذا امروزه، نقش حقوقدان و وکیل متخصص به حقوق و امور بین الملل، می تواند از خیلى از مشاغل و تخصص ها تاثیرگذارتر باشد چرا که اگر در انعقاد هر قراردادى، یک حقوقدان خبره و یا وکیل دادگسترى حضور داشته باشد، افرادى که نیت کلاهبردارى دارند پا پس کشیده و در معاملات امنیت روانى برقرار می شود.

بررسى و تنظیم قراردادها توسط وکیل ،راه هاى آسیب را خواهد بست و پاشنه آشیل معاملات رفع خواهد شد. بسیارى ازاختلافات قراردادى که باعث ایجاد استرس و درنتیجه از بین رفتن حق الوکاله و مبالغ پرداختی مال باخته می شود با یک پیشگیرى ساده و با حضور یک وکیل قابل جلوگیرى هستند و این نقش وکیل بین المللی در قراردادهاى بین المللی آشکارتر می شود.

موسسه حقوقی ملک پور بامدیریت جناب اقای امیر محمد ملک پور، نابغه حقوق بین الملل و بهره گیرى از متدهاى روز دنیا و با در اختیار داشتن صدها حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری با دانش امور حقوق بین الملل خصوصی این مهم را براى شما میسر خواهد ساخت.

چرا که موسسه حقوقى ملک پور، با بهره گیرى از دانش بهترین وکلاى دادگسترى، قضات بازنشسته و اساتید دانشگاه و امکان استفاده از خدمات مشاوره حقوقى در قراردادها، ازدواج و احوال شخصیه، تابعیت، اقامت، مهاجرت و همچنین طرح دعاوى بین المللى را در داخل و خارج از کشور فراهم کرده است.

در این موقعیت های خاص که اکنون از هر گوشه و کناری دفتری افتتاح می شود و و خود را وکیل مهاجرت می نامند و بی آنکه حتی یکبار خود این گونه افراد تجربه سفر به خارج از کشور داشته باشند و یا حتی از علم مشاوره برخوردار باشند اقدام به خیال پردازی کرده و چه بسا هزینه های سنگین مالی و معنوی را متوجه افراد کرده اند و حال در این شرایط حساس شخص جناب اقای ملک پور، به درخواست دانشجویان حقوق جهت یکسان سازی علم مشاوره مهاجرت و کمک به مردم و بالا رفتن سواد عمومی و بدون هیچ گونه نفع مالی و چشم داشتی و فقط با اعتقاد بر اصل صداقت و درستی، چند سالی است که اقدام به برگزاری آموزش دوره های تخصصی حقوق بین الملل خصوصی و امور  مهاجرتی کرده اند که حاصل آن وجود ده ها دفتر و صدها کارمند در داخل و خارج از کشور است که همگی با نام MIE ملک پور مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند.

همه روزه تعداد تماس ها و ایمیل های از طرف متقاضیان و علاقمندان دریافت می شود که چگونه میتوان در کلاس های اقای ملک پور شرکت کرد؟ آیا ما شرایط شرکت در کلاس ها را داریم؟ متقاضی گرامی توجه بفرمایید افراد واجد شرایط پس از طی مراحل ذیل می توانند بعنوان همکار و مشاور موسسه حقوقی بین المللی MIE معرفی شوند.

شرایط ثبت نام:

افراد متقاضی باید یکی از شرایط زیر را دارا باشند:

۱-وکیل دادگستری

۲-مشاور حقوقی شرکت ها یا سازمان ها

۳-قاضی دادگستری

۴-استاد دانشکده حقوق در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری

مراحل جذب مشاورین حقوقی توسط موسسه حقوقی مهاجرتی MIE بدین صورت است:

مرحله اول :فراخوان و دعوت از افراد فوق و فارغ التحصیلان حقوق

بعد  آزمون تستی و مصاحبه اولیه توسط وکلا موسسه MIE سپس مبادرت به جذب افراد علاقه مند و با استعداد  تحت پوشش خود می کنند.

قبول شدگان مرحله مصاحبه در مرحله بعد به شرط احراز صلاحیت حقوقی و تاییدیه جناب اقای ملک پور به شرکت در کلاس های حضوری و  کار آموزی دعوت می شوند. مدت کلاس های حضوری یک ماه است و قوانین حقوق بین الملل خصوصی، قوانین حقوقی و آرای دادگاه های بین المللی و روش های مهاجرت و قوانین و متون سفارت های هر کشور  برای فارغ التحصیلان حقوق توسط جناب اقای ملک پور تدریس می شود، در انتها داوطلبان باید در امتحانات پایانی شرکت کرده و از این دروس حد نصاب ۱۵ را کسب کنند و در این مدت کار آموز حق مشاوره ندارد.

سپس کار آموزان پس از برگزاری کنفرانس و قبولی در امتحانات توسط  جناب ملک پور در شعبات موسسه MIE  نزد وکلا و اساتید رفته و از نزدیک با روند کار مشاوره آشنا می شوند که مدت حضور ۱۵ روز می باشد.

پس از پایان دوره مدرک اعطا می گردد و می توانند در هر کدام از شعب معرفی شده بعنوان وکیل  مهاجرتی به کار خود ادامه دهند همگی با گذراندن دوره های حقوق بین الملل آمادگی برای ارائه ی مشاوره های حقوقی خاص را خواهند داشت. چنانچه مشاوره های ما در باب مهاجرت کافی نباشد و یا شما را قانع نکند شما می توانید از مشاور بخواهید که از شخص آقای  ملک پور استاد مسلم حقوق تجارت بین الملل سوال مورد نظر را طرح و پاسخ را برای شما در سریعترین زمان ممکن مطرح نماید.

بنابراین برای انتخاب یک وکیل مهاجرت خوب باید از دوستان و آشنایانی که پرونده مهاجرتی با وکلا آن مجموعه داشته اند تحقیق کنید، همچنین آن موسسه باید داری سایت، وبلاگ‌ها و کانال باشند  وکلای مجموعه در پاسخگویی به موکلین یکسان عمل کرده و پراکندگی سخن وجود نداشته باشد و همچنین وکلا دارای دامنه اطلاعات تخصصی در مورد برنامه مهاجرتی باشند.

و اینکه شرایط شما را به درستی‌ مورد ارزیابی قرار داده اند و آیا شما  واجد شرایط هستید یا خیر

این وکلا راز نگه دار هستند  و به حفظ حریم خصوصی افراد و اطلاعاتشان  پایبند هستند.

در پایان برای شناخت موسسات معتبر مهاجرتی و وکلا بین المللی

میتوانید به سایت

www.iranmohajerat.ir

و همچنین سایت موسسه حقوقی ملک پور نیز دارای بروزترین مطالب مهاجرتی و مطالب ترجمه شده سفارت می باشد که همگی دسته بندی شده و منظم هستند که جهت اطلاعات حقوقی و مهاجرتی به این منبع با ارزش میتوانید مراجعه بفرمایید.

Rating: 4
66 پاسخ
 1. مریم گفته:

  سلام وقتتون ب خیر. من دانشجوی سال سوم شیمی دانشگاه تهران هستم و میخواستم برای پزشکی برم یه کشوری ک مدارکش مورد قبول ایران باشه . ب رشتم علاقه ندارم. میخواستم بپرسم باتوجه ب این ک اینجا سراسری هستم باید مدرکمو بگیرم؟
  کشوری هست ک بتونم از لیسانسم استفاده کنم و وارد پزشکی بشم یا همه جا باید از اول اقدام کنم
  درمورد ایتالیا میشه توضیح بدید لطفا

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. تحصیل در رشته پزشکی دارای شرایط سنی بوده و نیازمند معادلسازی می باشد. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در رشته های پزشکی، طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. مگر اینکه پس از گذراندن دوره معادلسازی مدرک یکساله، نسبت به تحصیل در دانشگاه های خصوصی در برخی کشورها نظیر ارمنستان، اوکراین و ترکیه اقدام نمایید.

   پاسخ
 2. جواد گفته:

  باسلام خسته نباشید .ببخشید من یک سوالی داشتم ما تو ایران زندگی میکنیم و هیچ مدارک شناسایی نداریم نه مدرک ایرانی نه مدرک افغانی زندگی واقعا بدون مدرک بسیار سخت هستش بخاطر همین بی مدرکی چند سال پیش برادر بزرگترم کلیه هاش از کار افتاد و هفته ای سه جلسه باید دیالیز میشد هر جلسه آزادش 230هزار تومان می‌گرفتند تا دیالیز میکردن آخرش نتونستیم از پس هزینه هاش بر میایم برادر متاسفانه فوت کرد اگر مدرکی می‌داشتیم کت اینجور نمیشد حالا میخاستم بدونم آیا میشه کشورهای دیگه کیس بی مدرکی یا همون بی تابعیت بندازیم قبول میکنن ناگفته نماند کل مدرک ما چند تا کپی شناسنامه شاهنشاهی هستش که اونم وکیل گرفتیم به جای نرسید لطف میکنید جواب پیامم را بدین ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
 3. عرفان قهرمانپور گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  34 ساله با مدرک کارشناسی عمران و 12 سال سابقه کار.
  خانمم 35 ساله با مدرک کارشناسی ارشدآموزش بهداشت از دانشگاه شهید بهشتی.
  با یه دختر 3 ساله
  می خواستم بدونم ویزای تحصیلی یا کار میشه گرفت؟هزینش چقدر میشه؟چه مدرک زبانی میخواد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید هم از طریق کار و هم از طریق تحصیل اقدام کنید. برای پاسخ دقیق تر اطلاعاتی بیشتری مورد نیاز می باشد اما به طور کلی می توان گفت که کشورهای زیادی هست که می توانید برای تحصیل در آنها اقدام کنید و برای کار نیز می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش و همچنین ویزای کار کانادا، استرالیا و نیوزلند اقدام کنید. هزینه، مدرک زبان و سایر شرایط بستگی به روش و کشور پیشنهادی می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. Masih گفته:

  با درود و خسته نباشید به شما من ۱۸ سال سن دارم و در پایه تحصیلی یازدهم تحصیل می کنم که دارد تمام می شود. آیا من می توانم پایه دوازدهم را در کشور کانادا تحصیل کنم یا باید دوباره در مدارس کانادا از دهم شروع به تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 5. Maryam گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من اهل کشورافغانستان هستم و در ایران اقامت معتبر دارم واسه ویزای توریستی کشور اتریش میخواستم کمکم کنید اونجا کسی رو هم دارم که واسم دعوتنامه eve بفرسته اگه لطف کنید بگید اینجا من چه مدارکی باید داشته باشم ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. توصیه می شود با دفاتر ما تماس گرفته تا مراحل مورد نیاز برای شما شرح داده شود.

   شما می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. محمودزنگویی گفته:

  سلام وعرض ادب.فرزندم ۱۷سالشه وکلاس ۱۲رشته تجربی هستش.جهت تحصیل درترکیه دنانپزشکی یاپزشکی امتحانی جهت پذیرش اردیبهشت هرسال درتبریزبرگذارمیشه وتعدا معدودی پذیرفته ودرترکیه باهزینه کم مشغول به تحصیل میشن.استدعادارم نسبت به سقم یاصحت این موضوع ومعتبربودن دانشگاه ترکیه و…من راراهنمایی بفرمایید.ساکن مشهدم اگروکیلی لازمه هم معرفی وهمکاری بفرمایید.باکمال امتنان

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام دوست عزیز شما میتوانید از قسمت مقالات سایت ما در مورد آزمون های پزشکی کشور ترکیه تحقیق بفرمایید
   اگر سوالی داشتید در خدمت شما هستیم
   متاسفانه در مورد موسسه هایی که این اقدام را انجام میدهند نظری نمیدهیم

   پاسخ
 7. محمد ر.ی گفته:

  سلام من مدرک مهندسی شیمی صنایع گاز دارم با معدل بالا ،میخواستم بر کانادا جهت کار و اقامت ،در ضمن متاهل هم هستم لطف میکنید راهنمایی کنید چه کار باید کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. Masi گفته:

  با سلام
  بنده وکیل پایه یک دادگستری در یکی از شهرستانهای شمالی هستم .با توجه به مراجعین متعدد بابت مشاوره در امر مهاجرت بسیار علاقمندم در دوره های آموزشی شما شرکت کرده و در این زمینه تبحر لازم را بدست بیاورم.زمان برگزاری کلاسها و امتحان ورودی چه موقع میباشد؟

  Rating: 4
  پاسخ
 9. سارا گفته:

  با سلام
  من نامزدم اقامت ۳ساله آلمان دارره و پناهندس
  الان اومده ایران تا عقد کنیم و داخل عقدنامه بزنن غیابی که مشکلی براش دیش نیاد
  فقط یه سوال داشتم تروخدا زود جوابشو بهم بگین
  آیا برای آزمایش ازدواج که اینجا انجام میشه و داخل عقدنامه ذکر میشه که تهران آزمایش داده شده مشکلی براش پیش میاد در آلمان برای ثبت ازدواجمون؟ یا خیر مهم نیست فقط غیابی بودن ازدواج مهمه
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  Rating: 4
  پاسخ
 10. الهام گفته:

  سلام،وقت بخیر.
  آیا داشتن سو سابقه کیفری ( شش ماه زندان) ممکنه برای دریافت ویزای توریستی فنلاند ایجاد مشکل کنه؟
  توضیح اینکه فرزند این شخص دارای ویزای تحصیلی فنلانده

  Rating: 3
  پاسخ
 11. سارا جواهری گفته:

  با سلام
  میبخشید اگر در ثبت فامیلی برای وقت آنلاین سفارت در پاسپورت فامیلی بدون فاصله باشه ولی در سایت با فاصله زده باشیم برای روز مصاحبه مشکلی پیش میاد؟ آیا این شرایط برای میادلات با شرکت های خارجی هم صادق هست؟ یعنی در ثبت نام بر اساس پاسپورت بین دو بخش فامیلی فاصله گذاشته باشیم در صورتی که در پاسپورت این چنین نیست
  ممنون از پاسخ گویی شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ارادت. بستگی به نظر و تصمیم سفارت کشور مورد نظر خواهد داشت. ولی عموماً ملاک اسم نوشته شده در پاسپورت می باشد که سندی هویتی و معتبر محسوب می شود.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اکثر امور توسط وکیلتان صورت می پذیرد و نیازی به تماس با شما از طرف سفارت در اکثر مواقع نخواهد بود. در صورت عزم به معاجرت و داشتن سوالات تخصصی در این زمینه، پیشنهاد می شود جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 12. نادر گفته:

  باسلام متاهل ودارای فرزند و58ساله.بازنشسته هستم شرایط اقامت ترکیه رادرخواست دارم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید.ممنونم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای مهاجرت به ترکیه 6 روش اصلی وجود دارد. مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذای، ازدواج، تولد و پناهندگی. برای پاسخ گویی به سوال شما اطلاعات کامل در مورد شما و خانواده شما نیاز است. شما می توانید شرایط مهاجرت به ترکیه از روش های مختلف را در مقاله اقامت ترکیه از لینک زیر مطالعه کنید و شرایط خود را بسنجید و بهترین مسیر برای مهاجرت به ترکیه را انتخاب کنید.

   https://malekpour.ir/%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87/

   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های مقاله اقامت ترکیه مطرح کنید یا با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 13. علی گفته:

  با سلام. اخیرا کیس I140 من در اداره مهاجرت و شهروندی امریکا اپرو شده (niw). میخام برای مصاحبه سفارت وقت بگیرم. برای تهیه مدارک ویور آیا میتوانید کمکی به من بکنید؟

  پاسخ
 14. Armin گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده 22سال سن دارم و مشمول سربازی
  شغلمم مکانیک خودروهای خارجی

  ایا میتوانم بدون کارت پایان خدمت خارج شوم؟و یا میشود سند ماشین گذاشت و خارج شد؟
  ممنون میشم راهنماییم بکنید

  پاسخ
 15. امیر گفته:

  باسلام جناب آقای ملک‌پور ، من 17 سال دارم در حال تحصیل در مقطع دبیرستان تحصیل میکنم و دارای دیپلم زبان هستم ، آیا راهی برای مهاجرت به کشور های مثل آلمان هست برای تحصیل؟

  پاسخ
 16. سپیده گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۴ماهه باردارهستم و میخوام بدونم ک بمن ویزای توریستی برای کانادا میدن؟یا چطور میتونم ازطریق تولد فرزندم در کانادا اقامت بگیرم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. یونس گفته:

  سلام من مدرک فنی حرفه ای کابینت سازی دارم میخواستم بدونم چه جوری میتونم برای اقامت اقدام کنم ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. قربان گفته:

  با سلام
  من مربی تنیس روی میزم، حدود 10 سال مشغول این کار هستم میخواستم بدونم برای مهاجرت به اروپا ، کانادا،…. میشه اقدام کرد و چقدر احتمال موفقیت دارد
  سپاس

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. Sadegh گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه و فوق دیپلم تربیت بدنی و ۱۴ سال فوتبال حرفه ای در سطح کشوری بازی کردم و قصد دارم به کشور دیگر برم کدوم کشور باتوجه به شرایطم پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. MEHRAD گفته:

  سلام.
  میخاستم در مورد مهاجرت کاری بدونم که من و همکارم در ایران توانسته ایم روشی رو برای محصولات چوب انجام بدیم که خودش یه انقلاب در زمینه صنعت چوب هستش و بسیار گسترده در حد ایجاد چند صد فرصت شغلی و ارز آوری برای کشور صادرکننده خاهد بود
  دنبال کشوری برای اقامت و اجرای طرح خودمان در آن هستیم چون واقعا روشی منحصر به فرد هستش و حتا ما تولید هم کردیم و روش خودمون رو امتحان کردیم.لطفا راهنمایی کنید ما مشکل مالی شدید داریم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره و راهنمایی دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. فاطمه گفته:

  سلام.من۷سال سابقه معلمی رسمی دارم واز شوهرم متارکه کردم ومیخوام بخاطر بچه ۴ساله دریک کشور خوب اروپایی ادامه زندگی بدم.چطور میتونم قانونی اینکارو انجام بدم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. مجید زمانخانپور گفته:

  عرض ادب و احترام حضور جناب ملکپور عزیز و دوست داشتنی
  و سپاسگذاری بابت زحمات بی شائبه جنابعالی به مردم
  سوال بنده حقیر ابن است که چطور میشود در کشور آلمان وکیل مهاجرت شد؟
  بنده کارشناسی حقوق از ایران رو دارم و برای آزمون وکالت آماده میشم.
  سپاسگذاری میکنم اگر بندرو از طریق جی میل خودم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. مهسا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من به همراه خانواده ام میخواهیم به کنادا مهاجرت کنیم اما شرایط رو نمدونیم
  پدر من کارمند بانک است و خواستم اگ میشه شرایطش رو توضیح بدین ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. parveen akhavan گفته:

  با سلام آقای ملک پور من شهروند آمریکا هستم که همان داشتن سی تی زن شیپ هست میخواستم از شما بپرسم آیا من شامل مزایا وحقوق بازنشستگی میشوم با وجود اینکه در آمریکا کار نکردم و فرم مالیاتی هیجوقت پر نکردم منظورم از حقوق بازنسستگی همان social security هست لطفا جواب منو به ای میل من بفرستید parveenakhavan@gmail.com

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به بررسی توسط شخص اقای ملک پور دارد . جهت مشاوره تخصصی در این مورد با دفتر وین از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. امیر گفته:

  با سلام وعرض ادب.
  بنده قصد مهاجرت به یکی از کشورهای پذیرای نیروی فنی کار را دارم.چطور میتونم از همکاران شما مشاوره بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 26. مسیحا گفته:

  با سلام من ۲۹ سالمه فوق لیسانس میدیریت بازرگانی دارم ولی سابقه ی کار ندارم. شوهرم ۲۹ سالو ۵ سال هست که در سینما کار میکنه, دستیار فیلمبردار هست و ۱ ماهه ازطرف خانه سینما بیمه شده. میخواستم بپرسم با این شرایط میشه مهاجرت کرد؟ اگر میشه کدام کشورها؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار شما میتوانید از طرق تحصیلی اقدام نمایید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 27. حسینی گفته:

  سلام من وکیل پایه یک هستم میخواهم به عنوان وکیل مهاجرت کارم را ادامه بدم .چه کاری باید انجام بدم؟یه شماره تماس لطف میکنید؟ممنون

  پاسخ
 28. فرشاد گفته:

  یه سوال خیلی مهم… من دانشجو ام و معافیت تحصیلی دارم تا اخر این ترمم…
  اگر من برم گرجستان تا یک ماه تو پاسپورتم اجازه دارم بمونم بعدش مهلتم تموم میشه
  اینکه بعد 45 روز برم مثلا مرز ارمنستان خروج بزنم دوباره ورود بزنم چون از سی روز مهلت پاسپورتم که ایران اجازه داده گذشته حالا اون موقع مرز گرجستان اجازه میده برگردم داخل گرجستان و یه 45 روز دیگه تمدید شه یا اینکه چون مهلت یک ماه پاسپورتم از ایران گذشته باشه اون موقع گرجستان نمیزاره دیگه وارد گرجستان بشم؟؟

  پاسخ
 29. حسین گفته:

  محترم من اهل افغانستان هستم در افغاستان دانشگاه میخاندم به اساس مشکلات اقتصادی به ایران امدم برای کارکردن اما حالا میخام امریکا برم از راه قاچاق معلومات بدین یا از راه قانونی چیقدر هزینه داره

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.