ویزای تحصیلی اتریش

ویزای تحصیلی اتریش

 

ویزای تحصیلی اتریش  برای عزیزانی که قصد تحصیل در اتریش را دارند حائز اهمیت می باشند و قطعا تمایل دارند که در راستای اخذ فوری ویزای تحصیلی اتریش اطلاعاتی کسب نمایند. لذا این مقاله در باب ویزای تحصیلی اتریش برای شما عزیزان نگارش شده است تا دوستانی که  قصد مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و اخذ  ویزای تحصیلی اتریش را دارند بتوانند اطلاعات لازم را کسب نمایند. همچنین در این مقاله و فایل های موسسه موضوعاتی مانند اینکه چه افرادی می توانند برای  ویزای تحصیلی اتریش اقدام داشته باشند و میزان هزینه ی ویزای دانشجویی اتریش چه مقدارمی باشد نیز مطالبی عنوان شده است.

فایل های موسسه mie درباب تحصیل در اتریش

 

video ویزای تحصیلی اتریش
audio ویزای تحصیلی اتریش

ویدیویی کوتاه از ویزای تحصیلی اتریش موکل عزیز ما همراه با صدای پرمهر ایشان در رابطه با تیم ام آی ای

video ویزای تحصیلی اتریش

بررسی کشور اتریش جهت تحصیل

کشور اتریش برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در اتریش را دارند محیطی مناسب برای تمامی مقاطع تحصیلی فراهم کرده است.

مقاضیانی که برای این نوع ویزا اقدام می کنند قطعا موردی که مورد بررسی قرار می گیرد این است که ویزای تحصیلی اتریش ، ویزای همراه دانشجویی مورد توجه قرار می گیرد . که در این باره می توان به این مورد اشاره کرد که ویزا همراه در مقاطع فوق لیسانس اتریش و دکتری اتریش ویزا همراه را صادر می کند ، به این  صورت  که افرادی که ویزا تحصیلی اتریش را اخذ می کنند می تواند برای همراهانشان هم با ۳-۴ ماه تاخیر برای  ویزا همراه دانشجویی را هم اخذ نمایند . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید . کشور اتریش در تمامی  مقاطع تحصیلی اعم  از دبیرستان تا مقطع دیپلم و مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و مقطع دکترا پذیرش و ویزای تحصیلی صادر می نماید ، با توجه به تعدد دانشگاه ها و شرایط مختلف متقاضایان و وضعیت اخذ پذیرش و ویزا ممکن است کم و بیش متغیر باشد ، ولی در نهایت امکان تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی اتریش همواره ممکن خواهد بود  .

اجازه اقامت و ویزا برای دانشجویان بین المللی در اتریش :

شهروندان اتحادیه اروپا :

مهاجران کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شنگن و همچنین اهالی سوئیس نیازی به ویزا و مجوز اقامت برای اتریش ندارند. در طول اقامت در اتریش برای مدت بیش از ۳ ماه، آنها باید برای یک “Lichtbildausweis für EWR-Bürger / innen ” که درخواست تأیید ثبت نام در اداره مهاجرت (Landeshaupmann، Magistrat، Bezirkshauptmannschaft ) در مدت ۳ ماه از ورود به اتریش را ارائه نمایند .

شهروندان غیر اتحادیه اروپا :

سایر خارجی ها، اگر مدت بیش از ۶ ماه در آنجا ماندند، برای درخواست تحصیل برای اقامت (Aufenthaltsbewilligung Studierende) باید از مقام ارشد اتریش قبل از ورود به اتریش پس از دریافت پذیرش، ویزا درخواست کنند. درخواست شما به اتریش فرستاده می شود و تصمیم در کشور اتریش بررسی خواهد شد و شما در کشور باید منتظر پاسخ بمانید تا ویزا صادر گردد (بنابراین درخواست باید حداقل ۳ ماه قبل از ورود به مقصد در اتریش ارائه شود) . این استثنا وجود دارد ، متقاضیانی که مجاز به ورود به اتریش بدون ویزا باشند (اطلاعات مربوط به این در سفارتخانه های اتریش در دسترس است) می توانند برای اداره مهاجرت پس از سکونت در اتریش درخواست مجوز اقامت خود را تسلیم و سپس دریافت کنند.

مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی اتریش :

 1. فرم درخواست کامل تکمیل شده و امضا شده باشد ( که می توان از طرف نماینده مجاز است و همچنین می توانید از اینترنت نیز دریافت کنید ) .
 2. گذرنامه معتبر ( باید برای تمام مدت اقامت خود در اتریش معتبر باشد ) .
 3. عکس رنگی پاسپورت ( بین ۳٫۵ x 4.5 سانتی متر و ۴٫۰ x 5.0 سانتی متر )
 4. گواهی تولد
 5. توصیه نامه (در صورت موجود بودن)
 6. بیمه درمانی برای دوره ورود به اتریش برای تحصیل
 7. پذیرش موسسه آموزشی اتریشی .
 8. اثبات مؤلفه های مالی کافی برای پوشش هزینه های زندگی برای ۱۲ ماه پیش (برای دانش آموزان تا ۲۴ سال ۴۲۶٫۵۷ یورو در ماه؛ برای دانش آموزان بالای ۲۴ سال: ۷۷۲٫۴۰ یورو در ماه (این مبلغ شامل اجاره برای اقامت در سال ۲۰۱۹ به ۲۳۹٫۱۵ یورو )، به عنوان مثال: حساب بانکی / حساب بانکی در اتریش / اعلامیه تضمین یک فرد که در اتریش زندگی می کند / ساپورتر حساب .
 9. گواهی محل اقامت ( قرارداد اجاره ، قرارداد اقامت با سالن دانشجویی محل اقامت ).

موضوع مجوز اقامت مستلزم پرداخت هزینه (۱۱۰ یورو) است، هزینه های اضافی ممکن است قابل اخذ باشد.

ثبت نام برای اقامت در اتریش :

در اتریش، باید ظرف سه روز کاری از ورود به کشور ، از طریق مراکز شهرداری (Meldeamt: Gemeindeamt، Magistratisches Bezirksamt ) ثبت نام کنید . برای این منظور شما نیاز به یک فرم ثبت نام دارید (Meldezettel که از دفاتر ثبت یا از طریق اینترنت در دسترس است) را باید خودتان تکمیل نمایید و توسط مالک / موجر خانه شما امضا شود ( در خوابگاه ها و هتل های جوانان این ثبت نام توسط مدیریت انجام می شود شما نیز مجدد چک کنید) تغییر آدرس باید در مدت ۳ روز کاری به اداره ثبت احوال گزارش شود . لطفا فراموش نکنید که در هنگام ترک اتریش، دفتر ثبت اتریشی را مطلع سازید .

ملیت های اتحادیه اروپا / کشورهای عضو شنگن اروپا و کشورهای سوئیس باید برای تایید ثبت نام  (Anmeldebescheinigung)  می بایست اگر مدت حضور آنها در بیش از ۳ ماه در اتریش درخواست  اقامت تحصیلی نمایند .

شهروندان تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورها و مناطق زیر از تعهد به دریافت ویزا معاف هستند:

میکرونزی
مولداوی *
موناکو
مونته نگرو *
نیوزلند
نیکاراگوئه
پالائو
پاناما
پاراگوئه
پرو
ساموی
سان مارینو
سیشل
صرب *
سنگاپور
جزایر سلیمان
کره جنوبی
سنت کریستف و نویس
سنت لوسیا
سنت وینسنت و گرنادین
تایوان
تیمور لست
تونگا
ترینیداد و توباگو
توووالو
اوکراین *
امارات متحده عربی
ایالات متحده آمریکا
اروگوئه
وانواتو
ونزوئلا
آلبانی *
آندورا
آنتیگوا و باربودا
آرژانتین
استرالیا
باهاما
باربادوس
بوسنی و هرزگوین*
برزیل
برونئی
کانادا
شیلی
کلمبیا
کاستاریکا
دومینیکا
السالوادور
جورجیا
گرانادا
گواتمالا
مقدس
هندوراس
هنگ کنگ
اسرائیل
ژاپن
کیریباتی
ماکائو
مقدونیه *
مالزی
جزایر مارشال
موریس
مکزیک

* معافیت ویزا تنها به صاحبان گذرنامه های بیومتریک اعمال می شود .

اتریش یک کشور امضا کننده قرارداد شنگن است که منجر به لغو کنترل مرزهای داخلی شده است. با یک ویزای شنگن، این امکان وجود دارد تا در سراسر منطقه شنگن آزادانه سفر کنید.

کشورهای زیر اعضای شنگن هستند:

دانمارک
لیتوانی
لوکزامبورگ
مالت
هلند
نروژ
لهستان
پرتغال
اسلواکی
اسلوونی
اسپانیا
سوئد
سوئیس
اتریش
بلژیک
جمهوری چک
لیختن اشتاین
استونی
فنلاند
فرانسه
آلمان
یونان
مجارستان
ایسلند
ایتالیا
لتونی

 

اثبات اقامت در اتریش (به عنوان مثال قرارداد اجاره ، مقررات مالکیت)

Elektronische Verpflichtungserklaerung * :

انتقال الکترونیکی داده ها به سفارتخانه / کنسولگری توسط مقامات اتریش : فردی که به طور قانونی در اتریش اقامت دارد می تواند به مقامات محلی مجاز ویزا و اقامت (Bundespolizeidirektion، Bezirkshauptmannschaft، Polizeikomissariat) مراجعه نماید تا بتواند اعلامیه مسئولیت مهمان خود را امضا کند .

برای دعوت نامه های کسب و کار ، نماینده شرکت میزبان یا سازمان در اتریش باید درخواست خود را با اداره محلی برای ویزا و اجازه اقامت برای اتریش (Bundespolizeidirektion، Bezirkshauptmannschaft، Polizeikommissariat )  را به پرونده ارسال کند. مقامات اتریش هویت میزبان را بررسی و وضعیت مالی وی را بررسی می کنند . پس از اتمام فرآیند تأیید و پس از امضای تعهد، یک شماره شناسه ۸ رقمی به میزبان ارسال خواهد شد. این شماره شناسه توسط سفارت یا کنسولگری مورد نیاز در زمان درخواست است.

نکته: سفارت یا کنسولگری تنها ۴۸ ساعت پس از فرآیند تأیید می تواند به داده ها دسترسی داشته باشد، بنابراین درخواست فقط باید ۲ روز بعد ثبت شود.

مدارک تکمیلی ممکن است توسط مقامات اتریشی بر  اساس یک مورد بر اساس مورد نیاز باشد که بایستی توسط متقاضی متعاقبا ارائه گردد.

سفارت هیچ گونه اطلاعاتی در مورد وضعیت درخواست شما از طریق تلفن یا پست الکترونیکی ارائه نخواهد کرد. به محض اخذ ویزا، یک افسر کنسولی به شما اطلاع خواهد داد. در غیر این صورت سفارت با شما تماس خواهد گرفت اگر مستندات اضافی مورد نیاز باشد.

ما در این مقاله در باب ویزای تحصیلی اتریش مطالبی را ارائه نمودیم حال در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات مضاعف در مورد ویزای تحصیلی اتریش  می باشید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید .

Rating: 5
95 پاسخ
 1. روح اله گفته:

  درود بر شما. ایا در کشور اتریش یا المان امکان تحصیل در رشته آمار هست؟ و ایا با مدرک کارشناسی امار یا ارشد امار میشه کار پیدا کردن در این دو کشور؟ یا تحت عنوان دیگری در سایر زمینه ها میشه کار پیدا کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بله امکان تحصیل در رشته آمار و رشته های مشابه وجود دارد. هر چند که یافتن کار ارتباط مستقیم با توانایی های فرد دارد اما با توجه به اینکه نرخ بیکاری در این دو کشور زیر 4 درصد می باشد معمولا افراد متخصص بیکار نمی مانند.

   پاسخ
 2. یونس گفته:

  سلام ببخشید خواستم بپرسم که همراهی که بعد از شش ماه می تواند اقدام کند برای اخذ ویزا فقط همسر و فرزند می تواند باشد یا مادر،پدر،خواهر هم می شود؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. همراه شامل همسر و فرزندان زیر سن قانونی می باشند. برای این کار عموماً مشکل خاصی نخواهید داشت و امکان درخواست برای شما وجود خواهد داشت و بین 3 تا 6 ماه پس از ورود می توانید برای فرد مورد نظر درخواست ویزای همراه نمایید.

   پاسخ
 3. علی الشیخ گفته:

  سلام عرض ادب واحترام محصل پیش دانشگاهی هستم ورشتم حسابداریه خواستم بدونم که هزینه ها تقریبا چجوری ومن بافوق دیپلم میتوانم ویزا بگیرم یاخیر متشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. سوال شما کلی بوده و نیازمند بررسی دقیق شرایط شما می باشد. لذا پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. Hani گفته:

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم اخر دندانپزشکی هستم؛ میخواستم ببینم برای خوندن و در اینده اقامت در اتریش از چه راهی باید برم؛ رشته ی من شانس پذیرش داره یا نه؟! ممنونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در شرایط عادی مدارک پزشکی و پیراپزشکی نیازمند معادل سازی می باشند که فرآیند پیچیده و زمان بری است. در نتیجه امکان کار در اتریش با این مدرک بدون معادلسازی برای شما وجود نخواهد داشت. همچنین کار در اتریش نیازمند داشتن سن زیر 35 سال و میزان معینی سرمایه و مدرک زبان آلمانی است. ولی قطعاً با اطلاع از سایر شرایط شما امکان راهنمایی بهتر و معریف سایر راه های جایگزین برای شما وحود خواهد داشت. لذا به منظور اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. راحم گفته:

  با سلام. و. احترام
  ما اقامت اتریش داریم و.بیش از 10 سال پیش از طریق دانشجویی آمدیم.
  در خصوص دریافت پذیرش و ویزای دانشجویی برای برادر و خواهر زاده ام. سوال داشتم.
  چون با قوانین جدید آشنا نیستیم.
  چطور می تونم از اتریش با دفتر وین شما تماس بگیرم؟
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 6. سارا گفته:

  با سلام
  براي كشورهاي اروپايي و كانادا براي دريافت ويزاي تحصيلي و يا كار آيا نياز به چكاپ پزشكي قبل از ورود به اون كشور هست؟ اگر هست چه نوع ازمايش هايي دقيقا هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 7. m.s گفته:

  سلام ببخشيد من ليسانس مديريت مالي از دانشگاه تهران مركز با معدل ١٩ دارم ولي ايلس ٧.٥ دارم ميتونم با اين شرايط براي فوق و دكترا رايگان تو اتريش درس بخونم؟؟؟

  پاسخ
 8. آرمان اسدی گفته:

  با سلام و احترام

  ضمن تشکر از اطلاعات و توضیحات مفید شما، خواهشمندم راجع به نامه عدم منع تحصیلی برای مقطع مستر پیراپزشکی توضیح بفرمایید. اگر گپ تحصیلی بیش از 10 سال وجود داشته باشد از کجا باید این نامه رو گرفت؟

  با سپاس فراوان
  ارادتمند شما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. m.s گفته:

  باسلام و احترام پسرم ۱۵ساله و دارای علاقه و استعداد و آموزش موسیقی ست. آیا روش مهاجرتی کم هزینه براین مبنا به کشورهایی مثل کانادا و اتریش وجود دارد؟ ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. maziar samiei گفته:

  با سلام روند دریافت ویزای تحصیلی اتریش برای مقطع فوق لیسانس از طریق موسسه شما حدودا چقدر زمان میبره و اینکه آیا قرارداد منعقده گارانتی میشه ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. maziar samiei گفته:

  باسلام من ۱۲ سال قبل مدرک لیسانس دانشگاه دولتی گرفتم الان امکان تحصیل در فوق لیسانس در اتریش رو دارم یا باید حتما در آزمون ارشد در ایران قبول شوم و بعد اقدام کنم برای اتریش ؟ و اینکه مدرک آلمانی موسسه خصوصی ایران ارزش داره برای دانشگاههای اتریش ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   فقط مدرک زبان گوته مورد قبول میباشد و مدارک سایر موسسه مورد قبول نیست
   برای راهنمایی کامل و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. maziar samiei گفته:

  سلام قربان خدا قوت من لیسانس عمران دارم و دانشجوی فوق لیسان هستم برای ادامه تحصیل ایا میتونم بیام اتریش و ایا میتونم درسهایی که اینجا در دانشگاه گذروندم اونجا تطبیق بدم و ایا در اونجا اجازه کار همراه دانشگاه رو دارم چق

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. سمیرا گفته:

  با سلام
  ایا مدرک دانشگاه علمی کاربردی مورد تایید المان و اتریش هست یا نه ؟
  بنده فوق دیپلم ای تی از علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی هستم
  لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کشورهایی تحصیل رایگان دارند ؟
  با شرایط بنده کدام راه مهاجرت مناسب است؟ تحصیلی یا کاری؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد نشود و محل تحصیل از دید دولت المان توسط مرجعی باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱-۴۹۰۷۶ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. وحید انارکی گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز، وقت بخیر، خیلی ممنون بابت راهنمایی های ارزنده جنابعالی،بنده 32 ساله، کارشناس رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم، تصمیم دارم در مقطع فوق لیسانس در رشته فیزیک پزشکی در کسور اتریش ادامه تحصیل بدهم، با توجه به شرایطم تا چه حد امکان ادامه تحصیل برای بنده هست و اینکه امکان بردن همراه برای بنده فراهم هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. Saeed گفته:

  سلام29 سالم هست فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه ازاد دارم چند سال سابقه کار دارم می خواستم برای اتریش اقدام کنم زبان المانی رو اونجا بخونم امکانش هست؟تا با محیط و زبان اشنا بشم و دنبال کار باشم حالا اینکه چه مقطعی و چه رشته ایی مهم نیست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب طبق قوانین جدید با مدرک دانشگاه ازاد شانس شما بسیار پایین میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. سجاد نائینی گفته:

  با سلام خدمت شما جناب دکتر ملک پور عزیز و دوست داشتنی . میخواستم برای دبیرستان های اتریش اقدام کنم
  من 17 ساله هستم و در رشته کامپیوتر نرم افزار تحصیل میکنم و رزومه نسبتا خوبی دارم
  فقط مدارک زبان ندارم ولی انگلیسی خوب میتوانم ارتباط بزقرار کنم
  چند مقاله نوشتم و ویدیو های ایده های جدیدی که دارم را در یوتیوب منتشر کردم .
  1 – آیا من که الان سال یازدهم را تمام کردم برای سال آخر دبیرستان که دوازدهم میشه میتوانم در اتریش تحصیل کنم .
  2 – من که زیر 18 سال هستم باید برای قیم چه کار کنم .
  3 – بعد از تحصیل من اگر کار پیدا کنم میتوانم پاسپورت اتریشی بگیرم ؟
  4 – حدود هزینه تحصیل چفدر است ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 17. n hashemee گفته:

  با سلام و عرض ادب این پروسه 1 سال طول میکشدو در این رشته ازمون ورودی وجود دارد .برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 18. ريحان گفته:

  سلام وقت بخير آقاي ملك پور مهربان وبا تشكر از صحبتهاي انرژي بخشتون كه اميد را در دل ما آدمها زنده ميكنيد
  من خانمي هستم ٤١ساله مجرد ليسانس رشته معماري فارغ التحصيل از دانشگاه غيرانتفاعي مدتي هستش كه فايلهاي صوتي و ويديو هاي شما رو از سايت واينستاگرام وتلگرام دنبال ميكنم .قصد مهاجرت وتحصيل وكار وزندگي را در اروپا دارم وبا صحبتهاي زيباي شما علاقمند به كشور اتريش شدم وتصميم دارم زندگي جديد خودم رو دراين كشور زيبا آغاز وادامه بدم.با شرايطي كه دارم آيا دانشگاههاي اتريش اجازه تحصيل وپذيرش من رو ميدهند؟وبعد از تحصيل جوياي كار واقامت دائم وزندكي دراتريش را خواهانم ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد وبگين از كجا وچطور شروع كنم باتشكر ازشما.

  پاسخ
 19. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خداقوت خدمت شما آقای ملک پور و همکاران گرامیتان . امیدوارم که حالتان خوب باشد . میخواستم در مورد تحصیل در رشته ی تئوری موسیقی و آهنگسازی در مقطع لیسانس درکشور اتریش اطلاع کسب کنم … من الان 16 سال ارم و میخواستم بدونم که باید چه شرایطی رو به دست بیارم تا بتونم به راحتی برای یکی از دانشگاه های خوب اتریش پذیرش بگیرم ؟ با تشکرو سپاس فراوان بابت این حجم از کمک شما به هموطنانتون ، با آرزوی کسب موفقیت های هر چه بیشتر برای شما .

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای ورود به دانشگاه اتریش شما نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید که یا میتوانید از خود ایران این مدرک را بگیرید و یا در خود اتریش دریافت نمایید
   برای راهنمایی بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 20. علی گفته:

  با عرض سلام وادب خدمت دکتر ملک پورمن 38 سالمه و متاهل و فارغ التحصیل رشته مدیریت مالی از دانشگاه ازاد با معدل 19/99 ایا امکان ادامه تحصیل درمقطع ارشد وسپس اخذ اقامت وجود دارد؟ باتشکر

  پاسخ
 21. maziar samiei گفته:

  سلام خسته نباشین مدارای رشته مهندسی شیمی دانشگاه ازاد هست با ۲۵ سال سن دارای مدرک زبان المانی b2 میخواستم ببینم شرایط گرفتن ویزای تحصیل ممکن هس یا نه.. البته بنده دارای مدارک فنی حرفه ای جوش کاری لوله های صنعتی و بازرسی جوش و نجات غریق رو هم دارم… بهترین شرایط ممکن برای گرفتن اقامت از اتریش میخواستم بدونم

  پاسخ
 22. امید احمدی گفته:

  سلام و امید وارم روز خوبی داشته باشید
  من دیپلم فنی رشته برق و کاردانی رشته برق از دانشگاه فنی دولتی شهداء اهواز و کارشناسی رشته مهندسی کنترل ابزار دقیق از دانشگاه علمی کاربردی لوله سازی اهواز درسال ۹۴ را اخذ کردم.
  ۲۴ سال سن دارم و نزدیک به ۷ سال سابقه کار دارم و سربازی هم رفتم.
  لازم به ذکر است در سال ۹۲ در دانشگاه دولتی شهید باهنر شیراز در همین رشته کنترل قبول شدم ولی به بدلیل بعضی مشکلات خانوادگی نتوانستم آنجا بروم.
  می خواهم در آلمان یا اتریش مشغول به کار بشم یا در مقطع ارشد مشغول به تحصیل بشم.
  با توجه به صحبت های شما توانایی مالی برای یکی دو سال اول رو دارم
  زبان آلمانی بلد نیستم ولی انگلیسی را تا حدود خیلی زیادی بلدم و میتوانم صحبت کنم ولی مدرک زبان ندارم.
  ممنون می شم کمکم کنید بتوانم مهاجرت کنم آلمان یا اتریش و بهترین انتخاب رو داشته باشم‌. پیشاپیش از راهنمایی های شما کمال تشکر را دارم.
  من الان ۲ ماهی است که ارمنستان هستم و امکان تماس با شما را ندارم چگونه می توانم در پیام رسان ها با شما ارتباط برقرار کنم.

  پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  سلام بر استاد ملک پورعزیز و دوست داشتنی ، قصد دارم برای پسرم در پایه یازدهم دبیرستان اقامت تحصیلی در وین بگیرم می خواستم بدونم که هزینه خوابگاه در وین چقدر است و چگونه از جزییات هزینه های خوابگاه مثل اینکه آیا غذا به افراد سرور می شود یا باید از بیرون غذا سفارش دهند با خبر شوم. قصد دارم پسرم را در مدارس دولتی به زبان آلمانی ثبت نام کنم. ممنون می شون پاسخ مرا دهید و بنده را راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   هزینه خوابگاه ها متفاوت میباشد که بستگی به شرایط مالی شما دارد
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. maziar samiei گفته:

  سلام اقای ملک پور عزیز بنده سه ماهی هست که فایلهای شما رو پیگیری میکنم برای اتریش می خواهم اقدام کنم برای مهاجرت از چه راهی زودتر به نتیجه میرسم لطفا راهنمای کننین

  پاسخ
 25. مهشیدنوربالا گفته:

  با سلام. من درحال حاضر دانشجوی کارشناسی سال آخر دانشگاه سراسری تهران هستم. به زبان آلمانی مسلط نیستم ولی تمایل به گرفتن ویزای تحصیلی برای مقطع ارشد در اتریش دارم. این درسته که یک سال و نیم در ایران دوره های زبان آلمانی خودم رو تموم کنم یا اینکه به صرفه تر هست که در خود اتریش در دوره های زبان آلمانی شرکت کنم؟ از نظر هزینه همچنین.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل زبان در کشور اتریش یا مجارستان می تواند گزینه خوبی برای شما باشد زیرا با توجه به تغییر قوانین تصمیم گیری برای یک یا دو سال اینده قطعی نخواهد بود. برای اخذ اطلاعات و بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. صادق گفته:

  سلام وعرض ادب .میشه لطفا بفرماییدبرای من که اینجالیسانس تکنسین اتاق عمل هستم.برای استفاده از تحصیل رایگان اونجا بایدازدانشگاه خاصی بورس بشم یا هرکسی میتونه اونجابه صورت رایگان دانشگاه بخونه؟سوال دومم اینه که بالیسانسی که من دارم اونجا میتونم ارشد بخونم یا بایدازلیسانس شروع کنم مجددا.حدود۱۰۰ میلیون هم پول دارم.خانم و بچه و۲ ساله دارم.اونها روچجوری میتونم ببرم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرص ارادت. امکان تحصیل برای شما وجود دارد اما از ابتدا شانس بردن همراه برای شما وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات و بررسی شرایط تحصیل در این کشور در رشته تحصیلی خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. مريم گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من خانمی متأهل و ٣٨ ساله هستم دارای یک دختر ١١ ساله فارغ التحصیل رشته اقتصاد در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه آزاد با معدل ١٨ و نمره پایان نامه ١٩ دارای دو مقاله بین المللی و یک مقاله آی اس آی مدرک زبان ندارم دانشگاه مقطع لیسانسم سراسری بوده ولی معدل خوبی ندارم
  میخواستم برای مقطع دکتری رشته خودم برای کشور اتریش اقدام کنم پذیرش با فاند
  از نظر مالی متوسط هستیم یعنی حدودا تا صد میلیون نقد داریم والبته یه منزل که دو میلیارد می ارزه و در صورت درست شدن مهاجرتمون منزلمون رو اجاره میدیم که ماهیانه ۵ تا ۶ میلیون میشود
  با توجه به اینکه همسرم شغلش آزاد هست و مدرکش دیپلم نمیدونم واقعا تصمیم درستیه که ما أقدام به مهاجرت از طریق تحصیل من کنیم یا نه؟!
  ١- نظر شما به عنوان یک کارشناس و خبره برام خیلی مهمه لطفا نظرتون رو بفرمایید
  ٢- کارهایی که برای مهاجرت راحت تر و کم هزینه تر بتوانیم انجام دهیم را لطفا بفرمایید
  ٣- این جریان چقدر به طول می انجامد یعنی گرفتن پذیرش و ویزا و غیره
  ۴- آیا اگر از طریق تحصیل من اقدام کنیم از نظر بردن همراهانم که همسر.و دخترم هست مشکلی ندارم؟
  من تقریبا تمام فایلهای شما رو گوش میکنم و به صورت حضوری هم با شما مشاوره داشتم البته دو سال پیش و از راهنمایی های خیلی خوبتون بهره بردم
  ولی بزرگترین مشکل من کار همسرم هست و اینکه بیاد اونجا چه کار کنه و مشکلی برای خانواده ام پیش نیاد
  خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  با تشکر از تمام زحمات بی دریغ و لطف و محبت بی انتهاتون???????

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. با توجه به اینکه در گذشته مشاوره حضوری نیز اخذ نموده اید پیشنهاد میکنیم برای ارتباط مستقیم در این خصوص و دریافت اطلاعات کامل و جزئی با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. همتی گفته:

  سلام آقای دکتر
  بنده دکتری ژنتیک بیومتری دارم، به مدت ۱۷ سال هست که بر روی اثر درمانی گیاهان دارویی به صورت تخصصی کار می کنم، چندین بیماری رو با ترکیبات گیاهی درمان کرده ام که در پزشکی مولکولی قابل درمان نیست؛ مثلا ترکیبی تهیه کرده ام که انواع فیبروم (ساب موکوزال، اینترامورال و ساب سروزال) رو در مدت کمتر از یک ماه درمان قطعی می کند در حالیکه در دنیا با جراحی درمان می شوند، ترکیبات دیگری از این دست.
  سئوال: شرکتی در کانادا، اتریش، آلمان یا … وجود دارد ( که بنده در صورت اثبات ادعاهای فوق به هر نحوی که انها بخواهند) به بنده پذیرش بدهد، در ضمن چنانچه حضرتعالی مایل به شراکت در صورت دریافت اقامت برای بنده و خانمم باشید با کمال میل حاضر به همکاری هستم.
  البته به هر نحوی که شما بفرمایید حاضر به اثبات ادعاهایم هستم.
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض تبریک در خصوص موفقیت های حاصله. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. نیلوفر گفته:

  با سلام و خسته نباشید. من دانشجوی سال آخر پزشکی هستم میخواستم اگه امکانش هست راجع به شرایط ادامه ی تحصیل (تخصص) در کشور اتریش و اینکه شرایطش در مقایسه با دانمارک بهتره یا خیر سوال کنم. با سپاس فراوان

  پاسخ
 30. حمید گفته:

  با عرض سلام ک خسته نباشید..مدرک لیسانس مهندسی منابع طبیعی از معتبر ترین دانشگاه ایران رو دارم میخاستم ببینم میتونم برای ارشد اقدام کنم؟؟و سوال دوم اینکه شرایط کاری این رشته در انریش چگونه است؟
  با سپاس از لطف شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورتی که در دانشگاه سراسری تحصیل نموده باشید می توانید برای این رشته یا رشته های زیر مجموعه آن اقدام نمایید. برای ویزای کار کشور اتریش باید امتیاز شما محاسبه گردد. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 31. ناشناس گفته:

  سلام .در حال حاظر اجاره بها منزل ویلایى در حومه شهر که اب هواى خوب ومنظره خوبى داشته باشه چند یورو هست.ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. هزینه منزل بسته به محل و ویژگی های ملک متفاوت است. برای بررسی هزینه ها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. مهدی گفته:

  سلام من مهندسی مکانیکم و از دانشگاه آزاد سمنان گرفتم آیا اصلا برای فارغالتحصیلان دانشگاه آزاد امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور وجود دارد اما در حال حاضر کشور اتریش شانس اخذ پذیرش برای این دانشگاه را کاهش داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. Hamidi گفته:

  باسلام و عرض ادب خدمت استادبزرگوار.آقای دکترملکپورپرازانرژی مثبت

  بنده وهمسرم هردوفوق لیسان ازدانشگاه آزادواحدعلوم وتحقیقات تهران داریم.هم سن هستیم و۴۶ ساله.من ارشدمحیط زیست دارم وخانمم ارشد آموزش زبان انگلیسی.وسابقه تدریس هم دارنداستادنقاشی رنگ روغن.نگارگری روی چوب.چرم وسفال.برگزارکننده چندبن نمایشگاه استانی وعضوفعال سازمان صنایع دستی وگردشگری وداری جوازتاسیس کارگاه بین المللی.ومن سابقه ۱۵سال درشهرداری به عنوان مدبر درسمتهای مختلف ودرحال حاظرهم کارشناس مسئول وناظرعالی چندپروژه هستم.ودرحال مطالعه وفراگیری زبان آلمانی هستم.
  استادبزرگوار.ما علاقمندبه ادامه تحصیل دراتریش هستیم .وکل سرمایه ما ۲۰۰میلیون تومان است.دوتابچه ۱۲و۹ساله داریم.هردومون ورزشکاریم.من وپسر۱۲سالمون به ورزش رزمی جودو مشغولیم.ماقصدداریم باراهنمای های شمابه اتریش مهاجرت کنیم.
  باتشکرارادتمندشماحمیدی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای ادامه تحصیل در این کشور باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما (دانشگاه آزاد) شانس اخذ پذیرش تحصیلی برای شما اندک است. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
    • mie editor2 گفته:

     با سلام. می توانید در دانشگاه های خصوصی این کشور ادامه تحصیل دهید که مشمول هزینه می گردد. اطلاعات بیشتر را می توانید با تماس با دفاتر ما اخذ نمایید.

     پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد ملک پور،من و همسرم قصد مهاجرت داریم،شوهرم ۲۷ ساله و دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک از دانشگاه دولتی و لیسانس الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی است در حال حاضر کلاس های برنامه نویسی میرود و علاقه زیادی به این شاخه دارد من هم ۲۲ ساله دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه ازاد میباشم،بعد از شنیدن ویس های شما به این نتیجه رسیدیم که مهاجرت تحصیلی بهترین راه برای ماست ما علاقه زیادی به اسپانیا داشتیم ولی به دلیل تحصیل رایگان تصمیم گرفتیم که به المان یا اتریش مهاجرت کنیم میخواستم بدونم که بهترین راه برای مهاجرت ما چه روشی است و کدام کشور؟‎؟‎برای مهاجرت تحصیلی چه قدر سرمایه نیاز است؟‎ایا امکان تحصیل رایگان برای هر دوی ما وجود دارد؟‎ایا میتونیم هر دویمان در حین تحصیل مشغول به کار شویم و امکان چه کارهایی برای ما فراهم است؟‎برای تحصیل در کشور مربوطه ایا باید ان رشته ای که دوست داریم در ایران دولتی قبول بشویم؟‎ایا برای تحصیل و کار کردن محدودیت سنی وجود دارد؟‎ایا داشتن تافل یا ایلتس تاثیری در روند قبولی ما در دانشگاه دارد؟‎داشتن مدرک زبان المانی از موسسه گوته مورد قبول است؟‎من خودم قصد خواندن رشته حسابداری یا روانشناسی یا علوم اجتماعی رو دارم شما کدام رشته رو پیشنهاد میدهید؟‎ایا باید پشتیبان مالی داشته باشیم؟‎هزینه زندگی و اجاره خانه با کار کردن در حین تحصیل فراهم میشود یا خیر؟ببخشید که طولانی شد ولی فکر میکنم اکثر سوالات،سوالات مورد پرسش کاربران است،ممنون از شما‎

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش باید شرایط شما بررسی شود. به عنوان مثال برای کشور اتریش نیاز به نامه اشتعال به تحصیل یا عدم منع تحصیلی می باشد و برای تحصیل در کشور آلمان به مدرک زبان احتیاج است. امکان کار پاره وقت حین تحصیل برای هر دو کشور وجود دارد. پیشنهاد می کنیم برای بررسی شرایط هر یک از کشورها با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. mie editor2 گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید من ۲۱ سالمه و مدرک طراحی دکراسیون داخلی از مجتمع فنی تهران دارم و رشته ی دانشگاهیمم مرتبط با معماری نیست میخواسم ببینم میتونم برای تحصیل در دانشگاه های اتریش در رابطه با مدرکم اقدام کنم یا نه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای تحصیل در کشور اتریش به نامه عدم منع تحصیلی یا اشتغال به تحصیل نیاز دارید. در صورتی که چنین شرایطی را داشته باشید می توانید برای ادامه تحصیل اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای ملک پور من محمدامین کثیری ۲۲ ساله از تهران هستم. ۴ سال موسیقی کار کردم و به سازهای پیانو و گیتار مسلط هستم و طی این مدت اجراهای متعددی داشتم. در دانشگاه آزاد واحد تهران شمال رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار میخوانم و سال چهارم هستم و تا دو سال دیگر درسم تمام میشود. تا حدی متوسط زبان انگلیسی بلدم. میخواستم بپرسم میتوانم در رشته موسیقی در اتریش بورس تحصیلی بگیرم؟ با تشکر از وقتی که گذاشتین ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورتی که تمایل به تحصیل موسیقی در کشور اتریش دارید باید نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیلی داشته باشید. تحصیل در این کشور تقریبا رایگان بوده و برای اخذ بورس تحصیلی رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر بسیار عزیز. سپاسگزارم از زحمات بی دریغی که می کشید. مجموعه ی سایت و کانالهای شما بهترین راهنما و کاملترین مرجعیه که تا به حال دیدم، کانال آموزش زبان هم فوق العاده ست، سوال من از شما اینه: من سی و دو ساله هستم،فارغ التحصیل رشته ارتباطات- روابط عمومی با معدل هجده از دانشگاه سوره هستم، تصمیم به ادامه تحصیل رایگان در اتریش یا فرانسه را دارم و ازتون استدعا دارم شرایط و موقعیت تحصیلی در این دو کشور رو دارم، لازمه ذکر کنم که من پنج بار شنگن ایتالیا و فرانسه دارم و نمی دونم که آیا داشتن شنگنهای قبلی شانس گرفتن ویزای تحصیلی رو افزایش میده یا خیر، همچنین می خواستم از شما بپرسم بعد از گرفتن ویزای تحصیلی در مقطع فوق لیسانس آیا قانونی هست که به کمک اون بتونم برای پارتنرم هم ویزای همراه بگیرم؟ ممنون میشم محبت کنید و جواب سوالات من رو بدید. پیشاپیش قدردان و سپاسگزار زحمات شما هستم. (یاسی)

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما (دانشگاه آزاد) شانس اخذ پذیرش در کشور اتریش اندک است. می توان برای ادامه تحصیل شما در کشورهایی نظیر هلند، فرانسه، دانمارک و … اقدام کرد. داشتن سفر شنگن شانس شما را افزایش می دهد. برای اطلاع از شرایط هر یک پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. mie editor2 گفته:

  با عرض ادب و احترام خدمت شما آقای ملک پور و همکاران گرامیتون. بنده هم اکنون در حال تحصیل در دانشگاه مجارستان در رشته پزشکی هستم ولی به علت هزینه سنگین شهریه قصد دارم تا اگر امکانش باشه بتونم به کشور دیگری در اروپا انتقالی بگیرم که شهریه پایین تری پرداخت کنم. طی تحقیقات به کشورهای اتریش و نروژ رسیدم که برای هر دو هم باید زبان همان کشور رو یاد بگیرم اما فراتر از این نتونستم اطلاعاتی کسب کنم که آیا اصلا امکان گرفتن انتقالی به دانشگاه دیگری در اروپا هست یا خیر. این سوال خیلی از دانشجویان اینجا است چون متاسفانه ارز داره قیمتش بالاتر میره و اکثرا به مشکل خوردن و دنبال این موضوع هستن اما کسی نیست که کمکشون کنه و الان تو دردسر بزرگی افتادن. سوال من الان اینه که آیا من میتونم (الان سال ۳ پزشکی هستم) انتقالی بگیرم به دانشگاه دیگری در اروپا؟ (واحدهامون رو قبول میکنن؟ معدل حدود ۴.۲ هستش) آیا موسسه شما در این حوزه هم فعالیت میکنه؟ خیلی ممنون میشم اگر بتونین جواب بدین. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان گرفتن انتقالی به دانشگاه های اروپا مانند کشور اتریش وجود دارد و می توانید ادامه تحصیل خود را در این کشور داشته باشید. امکان تطبیق واحد نیز برای شما وجود دارد. برای اطلاع از ریز شرایط پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. سلمان گفته:

  با عرض سلام و ادب
  بنده فارغ التحصیل فوق لیسانس محیط زیست از کشور آلمان هستم و به زبان انگلیسی و آلمانی مسلط هستم. متاسفانه بعد از فرستادن صدها تقاضانامه هنوز موفق به دریافت پذیرش شغلی یا تحصیلی ( دکترا ) نشده ام و درمانده شده ام. آیا شما میتوانید به بنده کمک کنید؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای بررسی رزومه خود و اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما (بخش تماس با ما) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بسته به مقطع تحصیلی دانشجو اجازه کار پاره وقت را خواهد داشت و اجازه کار همراه نیز به اندازه نفر اصلی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. در صورتی که دانشگاه شما سراسری بوده باشد مدارک شما باید معادل سازی شود تا بتوانید در این کشور ادامه تحصیل دهید. اخذ ویزای کاری کشور اتریش امتیاز بندی است و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. تحصیل در این کشور تقریبا رایگان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 41. mie editor2 گفته:

  سلام..
  من لیسانس پرستاری إز یکی إز دانشگاه های معتبر تهران رو دارم..
  اما شنیدم که دراتریش رشته های مارو نمیپذیرند؟!
  درخصوص مهاجرت شغلی و یا ادامه تحصیل دررشته ی پزشکی و یا ارشد همین رشته امکان پذیر هست؟!
  و هزینه ی ادامه تحصیل در اتریش حدودا ماهی چقدر هست؟!

  پاسخ
 42. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. برای ورود به مقاطع تحصیلی اتریش به نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیلی نیاز است. در صورتی که این شرایط را دارا باشید می توانید برای ادامه تحصیل به کشور اتریش مهاجرت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 43. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نباشید اقای ملک پور من سوالی داشتمم که آیا من که کنکور قبول نشدم نمیتونم در اتریش درس بخونم ؟ و یک رشته انتخاب کنم و همان رشته را در اتریش ادامه بدهم؟ لطفاً جواب سوال منو بدید که ایا تحصیل در اتریش شرط قبولی کنکور است و چه رشاه هایی برای خواندن وجود داره؟

  پاسخ
 44. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به رشته تحصیلی شما و شرایط آن، امکان پذیرش از کشورهای انگلیس و اتریش وجود دارد. برای اطلاع از شرایط هر یک پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 45. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام وادب خدمت دکترملک پور.من خانم ۲۰ ساله ای هستم که در رشته حقوق دانشگاه اصفهان درس میخونم. برای تحصیل قصد مهجرت به المان واتریش داشتم زبان المانی خوندم اما به خاطر شرایط مهجرتی المان از المان صرف نظر کردم .الان زبان انگلیسی میخونم برای مدرک ایلتس.سرمایه ام ۳۰۰م هست میخواستم ببینم به جز اتریش برای چه کشورای دیگه ای میتونم واسه ارشد اقدام کنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.