هزینه ویزای کار آلمان

هزینه ویزای کار آلمان

هزینه ویزای کار آلمان  برای مهاجرت به آلمان دارای شرایط خاصی میباشد. هزینه ویزای کار آلمان و نیاز به مدرک زبان و شرایط دیگر همگی در اخذ ویزای کار المان و سایر کشورها مهم می باشد. مقاله درباره هزینه ویزای کار آلمان و ویزای کار آلمان و شرایط دریافت ویزای کار آلمان نگارش شده و به سوالات شما درمورد هزینه ویزای کار آلمان پاسخ می دهد .

فایل تصویری استاد ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب ویزا کاری آلمان

video هزینه ویزای کار آلمان
audio هزینه ویزای کار آلمان

درباره کشور المان

کشور آلمان بعد از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی در دنیا است همین امر موجب گردیده که همواره مهاجران زیادی برای کا رکشور آلمان را انتخاب کنند .

صنایع مهم آلمان در زمینه های تکنولوژی الکترونیکی ، مکانیکی، منسوجات ، مواد شیمیایی و وسایل نقلیه می باشد .

آلمان در نیروی کار با کمبود و پیری روبرو می باشد بنابراین این کمبود را با جذب نیروی کار خارجی تامین می کند .

از آنجا که همچنین آلمان بعد از آمریکا و انگلیس سومین رتبه جذب دانشجویان خارجی را دارد . دانشجویان بسیاری پس از فارغ التحصیلی آلمان را برای کار و زندگی انتخاب می کنند .

چه اشخاصی می توانند در آلمان کار کنند :

اشخاص عضو اتحادیه اروپا EU

اشخاص عضو مناطق اقتصادی اروپا سویسEEA

شهروندان کشورهای ثالث که ویزای کار دریافت می کنند .

اشخاصی که علاقمند به اقامت آلمان هستند می توانند با مهاجرت کاری به آلمان این امکان را برای خود و خانواده خود مهیا می کنند تا با دریافت ویزای کار آلمان به صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا مهاجرت کنند .

ویزای کار آلمان دو نوع است :

ویزای نیروی کار یا Skilled worker،در این ویزا متقاضی اجازه دارد برای مدت محدودی (سه تا شش ماه–۹۰روزه تا۱۸۰روز) در آلمان جستجوی کار انجام دهد  .

بعد به کشورش باز می گرددودر صورت یافتن کار ویزای سه ماهه میگیرد که حکم ورود شما به آلمان برای کاراست.

پس از ورود به آلمان ب ویزای کار تقاضای کارت داده  که بعد از یک ماه این کارت را دریافت می کند.

بعد از قرارداد کاری کارت اقامت یکساله دریافت می کنند و اگر این اقامت کاری 3 سال تمدید شود می تواند درخواست کارت اقامت دائم دهد .

ویزا برای دریافت پیشنهاد کاری Job offer،،  در این نوع ویزا ابتدا باید کار موردنظر به مدت سه ماه درکشور آلمان وسپس به مدت  سه ماه در سایت کاریابی اتحادیه اروپا(جمعأ شش ماه،گاهی کمتر) آگهی گردد .اگر متقاضی برای این کار نبود می تواند کار را به متقاضی دهند .

ویزا ی موقت جستجو کار  Arbaeit sucheنیروهای متخصص وحرفه ای :

هدف از سفر به آلمان بایدبرای آفیسر قابل توجیه باشد .

طبق قانون ۶۶و۶۸اقامت آلمان متقاضی باید دربتواند هزینه های خود را در مدت Arbaeit suche تامین کند .

دارنده ویزا باید  در صورت پیدا نکردن کار منطقه شینگن را قبل ابطال ویزا ترک کند.

بیمه درمانی سفر با پوشش حداقل ۳۰,۰۰۰€ برای کل منطقه شینگن را به سفارت ارائه دهد .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت  ویزای کار آلمان :

تکمیل فرم تقاضا توسط متقاضی

دو قطعه عکس ۶*۴ مورد تایید

کپی صفحات ۲و۳پاسپورت متقاضی ویزا ی کار

شناسنامه متقاضی به همراه کپی آن

بیمه نامه مورد اعتبار

ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی با تایید مدارک

مدارک تحصیلی و ترجمه انگلیسی یا آلمانی آنها

سوابق کار در صورت وجود،عدم نیاز به سابقه کار بلند مدت برای متقاضی کار

رزومه کامل شخص متقاضی ویزای کار

پرینت موجودی حساب شخص متقاضی ویزای کار

کارت آبی

کارت آبی  EU Blue card : این کارت عملا یک اجازه کار مورد تایید در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد .  این کارت از یک اوت ۲۰۱۲ در قانون آلمان اجرا شده . وبه افراد متخصص این امکان را می دهد که براحتی درکل کشورهای اتحادیه کار و زندگی کنند که البته شامل کشورهای ایرلند و دانمارک نمی شود .

ایده کارت آبی در اروپا از کارت سبز آمریکا گرفته شده است . با این تفاوت اصلی که  گرین کارت مجوز اقامت دایم است ،اما بلو کارت به منظور جذب نیروی کار متخصص در اتحادیه اروپا می باشد .

داشتن مدرک دانشگاهی معتبر که باید توسط سازمان ارزشیابی مدارک تحصیلی در آلمان تایید شود . و ارائه قرارداد کاری با درآمد سالانه حداقل ۴۹,۶۰۰€  از مهمترین شرایط اصلی دریافت کارت آبی است.

البته متخصصانی که در فهرست مشاغل خاص وموردنیاز آلمان هستند می توانند با داشتن قرارداد کاری با درآمد سالانه حداقل در حدود  ۳۸,۶۸۸€ هم این کارت را دریافت کنند .

پزشکان ، تمامی مهندسان در رشته فنی ، دانش آموختگان رشته های علوم طبیعی ، ریاضی و کارشناسان علوم رایانه و انفورماتیک شامل این متخصصان می شود .

حداکثر مدت اقامت کار برای کارت آبی آلمان ، ۳۳ماه (۲/۹ماه) است که پس از آن در صورت شاغل بودن امکان تبدیل آن به کارت اقامت دائمی PRآلمان می باشد . اگر شخصی که کارت آبی دارد  در ابتدا یا در طول مدت اقامت خود در آلمان ، مدرک زبان آلمانی  B1 ارایه نماید کارت اقامت دائم را در مدت  ۲۱ماه کاهش دریافت می کند .

*توجه کنید که کارت آبی آلمان ، ویزا یا اجازه اقامتی نیست که بدون ارائه  پیشنهاد کاری قابل دستیابی باشد.

ویزای کار آلمان قابل تمدید و قابل تغییر به اقامت دائم آلمان است ، یعنی دارنده این ویزا اجازه اقامت و کار در آلمان را دارد.

خانواده شخص (همسر، شوهر،فرزند) که ویزای کار دارد و قرارداد کاری دارد حق کار و زندگی در آلمان را به مدت اعتبار اجازه اقامت فرد  دارند.

قانون کارت آبی تسهیلات بسیار خوبی را برای  افراد خارج از اتحادیه مهیا کرده است و کارفرمایان  بدون در نظر گرفتن اولویت بندی های استخدام شهروندی استخدام می کنند .

ارزشیابی مدرک تحصیلی شما :

مدرک تحصیلی فرد متقاضی  باید  مورد تایید قرار گیرد که این تاییدیه  بین ۶تا۸ هفته زمان میبرد.

مدارک شما برای بررسی به آلمان فرستاده می شود .

هزینه های زندگی در آلمان در شهرهای مختلف متفاوت خواهد بود بطور میانگین بین 800 تا 1500 یورو برای دارنده ویزای کارخواهد بود . که متقاضی دریافت ویزای کار باید نشان دهد که این پول را در حساب خود دارد .

هزینه ویزای المان متفاوت است و در این مقاله به بررسی شرایط ویزای کار آلمان و هزینه ویزای کار آلمان پرداختیم . اگر فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر و مورد تایید وزارت علوم آلمان هستید و سابقه کاری مورد نیاز در زمینه تحصیلی خود را دارید با ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی می توانید ویزای کار آلمان را دریافت نمایید .اگر علاقمند به دریافت اطلاعات در خصوص مهاجرت به آلمان از جمله مهاجرت کاری به آلمان و شرایط ویزای کار آلمان هستید همواره می توانید ا موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
90 پاسخ
 1. یوسفف گفته:

  با سلام بنده 20سال دارم 30میلیون بودجه دارم میخوام از این کشور برم میخوام یک کشور دیگه کار کنم ایا با این مقدار پول میتوان به کشوری رفت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه با توجه به قیمت دلار و یورو با این میزان سرمایه نمی توانید برای مهاجرت اقدام کنید.

   پاسخ
 2. gh.hajiabadi1 گفته:

  سلام . ممنون بابت مقالات و اطلاعات خوبی که به اشتراک گذاشته اید .
  من 37 ساله با لیسانس فنی از دانشگاه آزاد در رشته تاسیسات حرارتی و برودتی و سابقه کار به مدت 13 سال در واحد فنی و تاسیسات نگهداری و تعمیرات در بیمارستان به عنوان کارمند مشغول به کار هستم . دارای زن و سه فرزند هستم . و یک موضوع دیگه پسرم 13 ساله استعداد فوتبال داره و توی چندین برنامه اسعدادیابی به اثباط رسیده و به انبال فوتبال حرفه ای برای پسرم هم هستم.
  آیا میتوان از ایران برای blue card اقدام کنم و از این طریق اقامت کشور آلمان رو بگیرم
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. امکان اخذ بلوکارت دارای شرایط سخت و ویژه ای است . کار در آلمان نیز شاانسش برای افراد زیر 35 سال بیشتر است. پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. محمد سعیدی عارف گفته:

  سلام به استاد عزیز، دکتر ملک پور پر انرژی،
  بنده 30 سال کارشناسی ارشد فیزیولوژی دام، از دانشگاه علوم تحقیقات تهران،دارای سابقه بیمه، و همچنین چندین مدرک فنی حرفه ای، و دوره‌ای های و سمینارها پژوهشکده رویان تهران، که قابل ترجمه است، الان کلاس آلمانی شروع کردم، خانمم لیسانس حسابداری، و یه کوچولو تو راهی دارم، سوال اول، کل پرسه صفر تا صد ویزا برای خودم و همراه، چقدر مقدار برآورد میشه،؟
  و چه مقدار زمان می برد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز احتراما ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. رهام كيا گفته:

  سلام وقت بخير
  داشتن يا نداشتن قرارداد كاري با شرايط بلوكارت از يك كمپاني معتبر در آلمان چه تاثيري در طول زمان روند مصاحبه و دريافت ويزا داره؟ شروع قراردادي كه گرفتم از حدود ارديبهشت هست و زمان ثبت درخواست مصاحبه م اسفندماه گذشته ست! به نظر شما به موقع به قراردادم ميرسم؟ اينكه روز مصاحبه اصل قرارداد لازمه يا با پرينت ايميل كارم انجام ميشه؟!
  دنيا دنيا سپااااس

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در روز مصاحبه سفارت نیازی به قرارداد کاری ندارید و می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان درخواست دهید و پس از عقد قرارداد ویزای خود را به ویزای کاری آلمان تغییر دهید.

   پاسخ
 5. گیسو گفته:

  سلام و خدا قوت به تیم پر انرژیتون
  من ۲۹ ساله هستم با مدرک کارشناسی کشاورزی گراایش باغبانی و مدرک آرایشگری و ۵ سال سابقه کار آرایشگری و همسرم ۳۵ ساله با مدرک دیپلم برق خودرو و فوق دیپلم عکاسی و ۱۵ سال سابقه کاری در مصالح ساختمانی و فروش.. درحال حاضر کلاس زبان آلمانی رو شروع کردیم.. سوال اولم اینکه مدرک فنی و حرفه ای ایران در آلمان اعتبار دارد یا نه? سوال دومم اینکه ما شرایط اخذ ویزای کار داریم? اگر نداریم باید چکار کنیم? یا لازمه مدرک فنی دیگه ای بگیریم? ممنونم از محبت های بی دریغ و لبهای همیشه خندونتون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کاری آلمان می بایست دارای حداقل مدرک تحصیلی لیسانس، مدرک زبان آلمانی، شرایط سنی مناسب و سابقه کار مرتبط باشید تا بتوانید با اخذ پیشنهاد کاری از کارفرما و یا ویزای جستجوی کار موفق به اخذ اقامت کاری آلمان شوید. پیشنهاد می شود ابتدا مقاله کار در آلمان (https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان/ ) را مطالعه نموده و در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان و همچنین دانستن سایر راه های ممکن برای شما به منطور مهاجرت به آلمان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 6. بهداد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد مشهد دارم، 27 سالمه و 2 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام را دارم.همسرم بنده هم 25 ساله و لیسانس معماری دارند.میخواستم بدونم برای ویزای کار به صورت Blue card امکانش را دارم ؟و یک سوال مهم اینکه کارت آبی مثل پیشنهاد کار نیست که آگهی 6ماه در آلمان و اتحادیه اروپا باید بمونه؟ و واسه کارت آبی میتونم مستقیما از ایران از طریق ایمیل با شرکت های آلمانی مکاتبه کنم؟بنده و همسرم در حال گذراندن سطح B1 آلمانی هستیم.
  بسیار ممنون از راهنمایی های شما استاد خوش اخلاق و انرژی مثبت.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ کارت آبی نیز شغل مورد نظر باید در آلمان و اتحادیه اروپا آگهی شود. با این وجود با توجه به رشته تحصیلی شما می توان گفت که فرصت های شغلی زیادی در آلمان برای شما وجود خواهد داشت. برای اخذ کارت آبی باید شغلی بیابید که در سال 44 هزار یورو به شما حقوق بدهند و با اخذ آن می توانید در اغلب کشورهای اتحادیه اروپا مشغول به کار شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 7. محمدرضارنجبرحسین آبادی گفته:

  باسلام من محمدرضارنجبر کارشناسی پرستاری فارغ التحصیل رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اراک هستم.باتوجه به اینکه همسر من نیز کارشناس عربی دوفرزند پسر داشته وتمایل به مهاجرت به کشورهای صنعتی وبااقتصاد قوی برای آینده خانواده ام داشته،میخواهم جهت پرستاری درآلمان یا کانادا اقدام عملی وجدی کنم.لطفا راهنمایی کنید..

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مدرک شما نیاز به معادل سازی دارد. اگر قصد جدی برای مهاجرت دارید توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 8. Shima گفته:

  سلام وقت شما بخیر
  در رابطه با طرح بلوکارت اتحادیه اروپا سوالاتی داشتم

  من۲۲ سالمه و دانشجوی ترم ۷ مهندسی کشاورزی گرایش گیاه پزشکی هستم و در دانشگاه رازی کرمانشاه تحصیل میکنم
  و همسرم ۲۸ ساله و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته فلسفه و منطق از دانشگاه تهران هستند
  سابقه کاری نداریم
  و در حال یادگیری زبان انگلیسی برای مکالمه هستیم.(مدرک دیپلم زبان)
  سوالم اینه بعد از تمام شدن دانشگاه من ،
  آیا ما شرایط دریافت بلو کارت رو داریم؟
  و اینکه هزینه اون چقدر هستش؟
  و این پیشنهاد کاری رو چجوری باید گرفت؟
  یه کانالی هست که میگن مدارکتون رو ترجمه میکنیم و تویه سایت کاریابی اتحادیه اروپا پروفایلی برای شما درست میکنیم و کارفرمایان اتحادیه اروپا از طریق اون سایت نیرو پذیرش میکنن
  ایا این مطلب درسته؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ بلوکارد باید شغلی با درآمد حداقل 44 هزار یورو در سال داشته باشید.
   برای ویزای جستجوی کار در آلمان به حداقل مدرک لیسانس و حداقل سه سال سابقه نیاز دارید.

   پاسخ
 9. علیرضا دریاکار گفته:

  با سلام خدمت جناب آقای ملک پور عزیز من متولد ۱۳۵۶ هستم دارای دوازده سال سابقه کاری مونتاژ دکوراسیون داخلی ونجار هستم میخواستم بدونم میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم و در ضمن دیپلم هستم از طریق موسسه شما میخواستم اقدام کنم.

  پاسخ
 10. امین گفته:

  سلام و وقت بخیر.مهندسی معماری دارم حدودا 8 سال سابقه بدون بیمه و دوسال و نیم با بیمه دارم به کارم کاملا مسلط هستم و در رسته دکوراسیون داخلی کار میکنم مدرک زبان ندارم چجوری میتونم ویزای کار آلمان رو بگیرم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 11. ایوب گفته:

  درود به مرد همیشه خندان
  من ۳۱ سالمه و لیسانس معماری از دانشگاه آزاد و لیسانس مکانیک سیستمهای حرارتی وبرودتی از دانشکده پژوهشی پردیس ایرانیان ودارای ۷ سال سابقه کار تآسیسات مکانیکی هستم .متآهل ودارای یک فرزند دوساله هستم لطفآ برای ویزای کار آلمان من را راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام
   میتوانید در موسسات کاریابی جست و جو کرده و در صورت یافتن پیشنهاد کاری پس از مکاتبه با کارفرمایان اقدام به اخذ ویزا کنید.
   همچنین میتوانید در صورت داشتن حداقل 3 سال سابقه کار نرتبط با رشته تا پیش از 40 سالگی به اخذ ویزای جست و جوی کار بپردازید و به مدت 3 تا 6 ماه در آلمان به دنبال کار بگردید.

   پاسخ
 12. مجتبی قدرتی گفته:

  دردد بر شما
  اینجانب ۳۶ ساله و دارای مدرک کارشناسی برق الکترونیک(دانشگاه آزاد) و کارشناسی ارشد برق کنترل( دانشگاه آزاد)، دارای دو مقاله ISI…بالای ۶ سال سابقه کار در زمینه طراحی و راه اندازی سیستم های حفاظتی و امنیتی،ویک شرکت در همین زمینه که اواخر سال ۹۵ تاسیس نموده ام.دارای ۶ مدرک فنی کاملا معتبر در زمینه ی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق(PLC,HMI,ابزار دقیق,DRIVE,…)امتحان آیلتس به تازگی شرکت کرده ام که هنوز جوابش نیومده.علاقمند به تحصیل ونیز کار در آلمان می باشم.ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز رشته شما جز ان دسته از رشته های مورد نیاز المان می باشد و می وانید جهت دریافت ویزای جست و جوی کار المان با ما اقدام فرمایید. می توانید جهت شروع کار یا اخذ مشاوره بیشتر با خود اقای ملک پور یا مشاوران ما یک مشاوره حضوری یا اسکایپی دریافت نموده که درصورت اخذ قرارداد هزینه مشاوره نیز کسر می شود.

   پاسخ
 13. اسماعیل پیکتن گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  من۴۵ ساله و لیسانس نا پیوسته در رشته مهندسی تکنولوژی قالبسازی با ۲۰ سال تجربه کاری وسابقه بیمه ۱۰ ساله مرتبط با کارم را دارم و همچنین مدارک فنی و حرفه ای قالبسازی پلاستیک را دارم.
  لطفاً در مورد ویزای کاری از کشورهای آلمان،اتریش ،سوئد راهنمایی کنید. با تشکر

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز سن شما برای ویزای کار مناسب نمی باشد جهت بررسی دقیق تر برای سایر روش ها بهتر است مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

   پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   پروسه اخذ ویزای کار بدلیل دیر نوبت دادن سفارت آلمان یکسال تا چهارده ماه است و ظرف شش ماه شما باید شغلی مرتبط با مدرکتون بیابید.

   پاسخ
 14. R.mobasheri گفته:

  سلام
  جناب ملک پور
  من مکانیک خودروهستم وأملا از پس هر کار فنی بر میام
  سوال اینکه راهی برای مهاجرت بند هست

  پاسخ
 15. مهدی مومن گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  من 28 سال سن دارم و لیسانس it هستم و 1 سال سابقه کار و بیمه دارم .سوالم اینه من قبل از رفتن به آلمان کار واسم هست اونجا؟ اگر هست میتونم خانومم با خودم ببرم ؟ میزان حقوقی که پرداخت میکنن چقدره؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. Hosein گفته:

  سلام و عرض ادب
  ضمن تشکر از مقالع کامل و مفیدتون
  ۳۱ ساله هستم متاهل بدون فرزند، لیسانس برق دارم و سه سال سابقه در زمینه برق قدرت و چندین سال در زمینه برق ساختمان، در حال گذراندن چند دوره تخصصی در زمینه برق هستم. زبان المانی بلد نیستم اما با استفاده از کلیپ های اموزشی که در کانال زبان شما موجود هست (داخل پرانتز همینجا یه تشکر جانانه و خاص از شما و تیمتون و همینطور آقای فرهمند عزیز که مدرس دوره هستن میکنم که واقعا بی نظیره…. دمتون گرم. )اموزشم رو شروع کردم تا در ماههای اینده همزمان کلاس هم بروم.
  سوالم اینکه که برای پیدا کردن کار در المان چند درصد از افرادی که ویزا میگیرن منجربه قرارداد کاری میشه و موفق میشن، درسته که خیلی به توانایی های شخص بستگی داره اما برای کسانیکه از لحاظ مالی شرایطشون متوسط هست و عالی نیست هزینه کردن شش ماه اقامت در المان اگر منجر به کار نشه خب خیلی بده.
  پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • M.N گفته:

   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما با شماره 02149196000 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 17. فرشاد گفته:

  سلام و خسته نباشید ….من 36’سال سن دارم و لیسانس مدیریت ولی رشته کاریم تعمیرات ماشین سنگین راهسازی و دیزل هستش که حتی مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه هستم با مدرک زبان B2 آلمانی . با سه سال سابقه کاری ….می خواستم بدونم آیا میشه برای اقامت کاری اقدام کرد ؟ ممنون

  پاسخ
 18. Hadis گفته:

  سلام.من دختر ۲۳ساله و فوق لیسانس مدیریت ورزشی از دانشگاه علامه طباطبایی هستم.میخواستم بدونم ک ایا احتمال بورس شدنم توسط یکی از دانشگاه های رایگان المان برای من وجود داره؟من مقاله و معدل بالایی هم دارم.باتشکر

  پاسخ
 19. علی گفته:

  با سلام خدمت جنابعالی. سوال بنده این هست که ایا با ویزای جستجوی کار در المان میتوان در اتریش هم دنبال کار گشت. همچنین ایا میتوان همزمان هم برای المان و هم اتریش درخواست ویزا جستجوی کار کرد?

  پاسخ
 20. Mohammad گفته:

  باسلام ‌عرض ادب من ۳۹سال دارم ولیسانس روابط عمومی و۲۰سال کارمندبانک ایامیتوانم ویزای کاری بگیرم
  وقبولی چه رشته های دانشگاهی می اونم ویزای تحصیلی بگیرم
  تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید. البته شرایط شما باید به صورت کاملتر برای روش های مختلف مهاجرت بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. mohamad گفته:

  با سلام من ۲۸ سالمه .مهندسی مکانیک جامدات دارم و ۶ ماه سابقه کار مرتبط با رشته. سطح زبانم خوبه .سوالم ینه که اگر من تا ۲ سال ونیم دیگه در ایران کار کنم و سابقه ۳ سالو پر کنم آیا شرایط سنی در اون زمان برای من مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ عملا تا چه سنی ویزای کاری شانس داره؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی شما همچنان در سن 31 سالگی شانس بالایی برای یافتن کار خواهید داشت. البته به طور حتم اگر اطلاعات جزئی تری از شما داشته باشیم می توان راهنمایی دقیق تری انجام داد که در حال حاضر کدامیک از روش ها برای شما مناسب تر می باشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. H.ESHTAD گفته:

  با سلام به آقای دکتر ملکپور
  من 46 سالمه و یک دختر ۱۱ ساله و یک پسر ۵ ساله دارم . فوق دیپلم برق قدرت و لیسانس مخابرات دارم .سابقه کارم هم ۲۲ سال سابقه کار (نقشه کشی برق ، ساختمان و تاسیسات ) مرتبط با برق قدرت هست. زبان انگلیسی در سطح متوسط به بالا هستم ولی مدرکی ندازم . زبان آلمانی رو هم تازه شروع کردم. خانمم هم 40 ساله و لیسانس بهداشت مواد غذایی داره . مدرک زبان هم نداره. به نظر شما بهترین موقعیت برای ما با این شرایط چه ویزایی و برای چه کشوری می تونه باشه ؟ آیا آلمان ویا اطریش می تونه خوب باشه ؟ چه پیشنهادی در این خصوص می دهید؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 23. محمد رضا گفته:

  با عرض سلام
  من فوق لیسانس هوش مصنوعی از دانشگاه آزاد دزفول + مهندسی نرم افزاز از دانشگاه آزاد ابادان دارم ، 17 سال سابقه بیمه و سابقه کار مرتبت با رشته ام دارم ، 34 سال دارم
  ایا امکان استفاده از درخوسات ویزای جستجوی کار دارم ؟ نتیجه میده ؟
  میشه پرونده منو بررسی بفرزمایید چند بار تماس گرفتم ولی موفق به ایجاد ارتباط با کار شناس شما نشدم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   عرض ادب و احترام. دوست گرامی ضمن عذر خواهی از بابت شلوغی خطوط رشته شما شانس بالایی در پیدا کردن کار در آلمان خواهد داشت. هرچند برای اخذ ویزای جست و جوی کار شما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید. در این راستا شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره لطفاً با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. maziar samiei گفته:

  من فوق لیسنانس مهندسیمکانیک ازدانشگاه علم و صنعت با حدود بیست سال سابقه کار در بخش مهندسی و تولیدد و ساخت دارم. چطور میتونم برای ویزای جستجوی کار المان اقدام کنم؟

  پاسخ
 25. ا-ح گفته:

  سلام
  من لیسانس پرستاری دانشگاه تهران دارم
  ۸سال سابقه کار دارم
  زبان در حد a2
  ایا ویزای کار میتونم بگیرم؟!
  و ایا ویزا گرفتم میتونم کار پیدا کنم ؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام مدارک شما باید معادل سازی شود بنابراین باید از طریق ویزای تحصیلی ورود پیدا کنید تا بتوانید مدارکتان را معادل کنید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 26. سارا گفته:

  سلام .من لیسانس پرستاری از دانشگاه سراسری و ایلتس ۶ و مدرک b2 المانی دارمو بدون سابقه کار .میخواستم بدونم من واجده شرایط ویزای ۶ ماه جستجوی کار هستم؟ و سرمایه در حد خرجه ۶ ماه برای جستجوی کار کافیه یا نه؟

  پاسخ
 27. مصطفی علی دوست اقدم گفته:

  سلام.من 35 سالمه مدرک تحصیلی دیپلم و معادل کارشناسی فناوری اطلاعات دارم…دارای 12سال بیمه و سابقه کاری در امور نگهداری شبکه مخابراتی هستم ایا میتونم با این شرایط ویزای کار المان رو دریافت کنم?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 28. اردوان گفته:

  با سلام.
  ۳۲ سالمه
  لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ازاد دارم
  بیش از ۳ سال سابقه بیمه مرتبط دارم
  حدود ۷ سال سابقه کار مرتبط دارم البته مدرکمو سال ۹۳ گرفتم اما زمان دانشجویی هم مرتبط با رشتم فعالیت داشتم
  مدارک دیکه ای هم از فنی و حرفه ای مرتبط با مهندسی عمران و دوره ایمنی صنعتی از دانشگاه غیر انتفاعی زیر نظر TUV المان دارم
  میخام سال اینده از طریق پیشنهاد شغلی(job offer)اقدام به مهاجرت به المان بکنم برای زبان المانی هم قبل از مهاجرت میتونم مدرکش رو بگیرم
  هزینه هام چقدر میشه و ایا میتونم از طریق شما اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 29. ساسان باورصاد گفته:

  با سلام و خسته نباشید ….خواستم عرض کنم من ۳۰ سالمه و مدرک مهندسی الکترونیک دانشگاه آزاد رو دارم و خواستم واسه ویزا کاری اقدام کنم….دو سال سابقه کار دارم اما متاسفانه مرتبط با رشته ام نیست…مدرک فنی و حرفه ای ابزار دقیق هم دارم اما تجربه عملی ندارم….با مشاوراتون تماس گرفتم و راهنمایی کردن تا حدودی اما بم گفتن وقت سفارت تا ۲ سال دیگه پره و از همین الان باید اقدام کرد…در مورد زبان هم بگم آلمانی بلد نیستم اما انگلیسیم بد نیست….خواستم بگم با توجه به شرایطم اصلا شرایط ویزا کاری رو دارم یا نه و اینکه با توجه به شرایط سنیم به نظرتون میشه یا نه ؟!مرسی ازتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام همانطور که عرض شده این پروسه دوسال زمان میبرد و اگر زبان المانی را مسلط باشید شانس شما برای کاریابی بیشتر میشود.

   پاسخ
 30. Maryam گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر و کادر محترم،یک سوال در مورد هزینه های دریافت ویزای کاری رو دارم،یعنی کلا حق وکالت و تمام کارها برای این ویزا چقدر میشه چون قبلا باهاتون مشاوره کردم و فرمودید میتونم اپلای کنم،فرمودید شرایطش رو دارم،فقط میخوام بدونم چقدر هزینه داره برام بدونم ک میتونم شروع کنم یا نه

  پاسخ
 31. علی باقری جناب گفته:

  با سلام و خسته نباشید.شغل من طراحی فررش است. حدود ۷سالی هست که طراحی با مداد و کامپیوتر کارخانه های مختلف انجام میدهم.بنظرتان امکان درخواست ویزای کار برای من هست. کشور دیگری با این شغل برای ویزای کار چطور.من تا حدودی کار گرافیکی و فتوشاپی هم وارد هستم مدرک تحصیلیم لیسانس مدیریت و همسرم ارشد جامعه شناسی است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته شما برای کاریابی کمی دشوار است .اما شرایطتان باید بررسی بیشتری گردد.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. محمد گفته:

  با سلام به شما دکتر پر از انرژی و‌خوب
  من یک سوال داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید و شاید سوال خیلی ها باشه
  افرادی هستن برای ویزا کار ممکنه مدرک دانشگاهیش رو‌نداشته باشند ولی مدرک فنی حرفه ای داشته باشن میخاستم ببینم مدارک فنی حرفه ای هم قابل قبول هستن؟
  و یا ممکنه مثلا یک شخص بدون مدرک چند سال تعمیرکار خودرو و یا آی تی باشه آیا امکانش هست بدون مدرک و با تجریه کاری و یا مدارک فنی حرفه ای اقدام کنه شخص؟

  ممنونم از حضور گرمتون در دنیا

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدارک فنی کافی نمیباشد برای ویزای کاری باید حتما حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و سابقه کاری مرتبط .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. حامد گفته:

  سلام خدمت شما
  رشته من مدیریت بازرگانی هست و در حوزه دیجیتال مارکتینک و طراحی کمپین های بازاریابی و سایر کارهای مشابه مثل سئو و…بمدت ۳ سال برای خودم پروژه میگیرم و کار میکنم و تا حالا برای موسسه ایی کار نکردم. سوال من اینه که آیا منی که دارم برای خودم کار میکنم، و ۳ سال سابقه کار دارم این سابقه کاری مورد تایید آلمان هست یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در مورد بحث سابقه کاری باید با وکیل مشورت نمایید تا بررسی شود. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. Deutscher گفته:

  درود.من ۲۸سالمه و مهندس برق کنترل و ابزاردقیق ازدانشگاه آزاد هستم که در رشته خودم ۳سال سابقه کار دارم ولی پیمانکار برای من بیمه واریز نکرده ولی درکارخودم استاد هستم.اکنون A2زبان آلمانی دارم و پیشرفت خواهم کرد.به نظر شما ویزای آلمان امکان پذیر هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما مناسب میباشد اما بیمه الزامی نمیباشد اما سابقه کار مرتبط مهم میباشد . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. سینا. ط گفته:

  باسلام و عرض ادب و احترام.
  من 31 سالمه، متاهل و دارای یک پسر 10 ماهه هستم. لیسانس مهندسی نقشه برداری و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی هستم. 7 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی در مترو دارم. همچنین دارای پروانه اشتغال پایه دو نظام مهندسی در رشته نقشه برداری و 4 سال سابقه کار با پروانه دارم. مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم شرایط مهاجرت برای من به چه ترتیبی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب سابقه کاری شما بهتر است مرتبط با تحصیلتان باشد.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. مسعود گفته:

  با سلام و عرض ادب
  اقای دکتر من ۳۰ سالمه و مجرد هستم کارشانسی ارشد رشته برق گرایش الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم و حدود 3 سال سابقه کار در شرکت های پتروشیمی عسلویه در زمینه رشته خودم را دارم( ابزاردقیق) و ۶سال سابقه کار در مترو زبان انگلیسی را هم در حدمتوسط میدونم و زبان آلمانی هم بلد نیستم میخواستم بدونم میتونم برای ویزای کاری آلمان اقدام کنم و به نظر شما در صورت دریافت ویزای کار شانس پیدا کردن کار برای من چقدر هست و لطفا در صورت امکام در مورد هزینه های دریافت ویزای کاری از شروع تا پایان هم توضیح دهید.
  ممنون از لطف و بزرگواری شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای ویزای کار خوب است و باید مدرک زبان المانی نیز اخذ نمایید و در مورد هزینه ها و کاریابی پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. سامان گفته:

  سلام و عرض ارادت
  اینجانب 29 سالمه و مجرد.دارای لیسانس برق گرایش قدرت هستم و حدود 20 ماه سابقه بیمه ای مرتبط با رشته دانشگاهی دارم و همچنین مدارک فنی حرفه ای در شاخه “برق صنعتی درجه 1” و “plc درجه 2” زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور و “فن ورز هوایی” زیر نظر اداره توزیع برق منطقه ای می باشم که با توجه به اینکه تا 7 ماه آینده سربازی من تموم میشه و در حال حاضر کارت پایان خدمت و پاسپورت ندارم من میتونم استارت پروسه اداری رو بزنم یا باید به زمان دیگه ای موکول شه؟ بفرمایید با این شرایط برای اخذ مدرک زبان آلمانی اقدام کنم؟شانس بنده رو در این مسیر چطور ارزیابی می فرمایید.ممنون میشم از پاسخگویی شما.
  با تشکر از کادر موسسه مهاجرتی دکتر ملک پور.
  روز خوش

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میزان سابقه کاری شما حداقل باید 3 سال باشد و در مورد مسایل خدمت میتوانید استعلامات لازم را بگیرید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. شایان گفته:

  سلام و عرض وقت بخیر.باتشکر از وقتی که در پاسخگویی به سوالات در اختیار مخاطبین میزارید.بنده 29 سالمه ومجرد هستم.دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ناپیوسته در رشته برق گرایش قدرت هستم.در رابطه با رزومه کاری سابقه بیمه به مدت 6 ماه در شرکتی با ماهیت طراحی و تولید نرم افزارهای اداری در سمت کارشناس پشتیبان و به مدت 30 ماه به عنوان کارمند در سازمان دولتی با قرارداد پیمانی مرتبط با رشته تحصیلی فعالیت داشته که کماکان این همکاری به قوت خودش ادامه دارد.و دارای مدرک فنی وحرفه ای در فیلد “سیستم های خورشیدی” و “سیستم های هوشمند(BMS)” و “دوره فن ورز هوایی” هستم.درجه کیفی سطح زبان انگلیسی خوب ولی هنوز اقدامی جهت اخذ مدرک زبان آلمانی نکرده ام.با این تفاسیر جهت اخذ ویزای کاری کشور آلمان شانس من رو چطور ارزیابی می کنید و ممنون میشم توضیح بفرمایید با توجه به مجرد بودن و سن ذکر شده و مدارک تکمیلی “حدودا” چه میزان زمان رو میبایستی پیش رو در صورت داشتن شانس پیش بینی کنم.با احترام و سپاس و تشکر از محبت کادر محترم مشاوره و آرزوی بهروزی و شادکامی.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما شرایط اولیه برای ویزای کار را دارا هستید و باید اقدام به اخذ مدرک زبان المانی بکنید و حتما با کارشناسان ما جهت اقدامات لازمه تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • شایان گفته:

    سلام و عرض خداقوت عنوان
    تخصص شغلی من “راهبر قطار” هست.که در واقع با رشته تحصیلی برق قدرت جذب شدم و در کامنت قبلی خودم اشاره داشتم که 30 ماه در این سمت رزومه بیمه دارم.ارزیابی شما چیه؟

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     حداقل اگر سابقه کاری شما سه سال باشد شانس دارید اما کمتر از ان شانسی ندارد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 39. احسان گفته:

  با عرض سلام خدمت شما و همکاران گرامیتان.

  بنده مدتی هست که به فکر مهاجرت هستم و با سایت شما آشنایی پیدا کردم و از مطالب مفید آن هم استفاده نموده ام.
  بنده 32 سال سن دارم، مدرک لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه موناش استرالیا دارم، از لحاظ زبان انگلیسی در سطح بالایی هستم و به تازگی شروع کردم به یادگیری زبان آلمانی. 5 سال سابقه کاری در زمینه سرپرستی تیم تاسیسات پروژه های در حال ساخت را دارم. در مورد طراحی تاسیساتی علم زیادی ندارم و فقط در بحث اجرا و نظارت بر اجرا فعالیت دارم. با توجه به شرایط بنده سوالات ذیل را داشتم:

  1- رشته تاسیسات در لیست مشاغل مورد نیاز واضحا ذکر نشده، اشاره ای به لوله کشی و تهویه مطبوع شده، ولی میخواستم بدانم ناظرین اجرایی تاسیسات مانند بنده در پروژه های در حال احداث شامل whitelist هستند یا خیر.
  مشاغل به زبان آلمانی توصیف شده اند، کار سختی در پیدا کردن شغل مرتبط با رشته خودم هستم.
  2- در یکی از فایل های صوتی جناب ملک پور اشاره کردند به وبینار ها و ویدِوهایی که در آن ایشان نحوه کاریابی موفقیت آمیز در آلمان را توضیح داده اند ولی بنده موفق به پیدا کردن آن نشده ام. راهنمایی می کنید فایل های مرتبط را پیدا کنم.

  3- شانس بنده برای مهاجرت به آلمان بهتر است یا استرالیا؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما با توجه به تسلط به زبان المانی میتوانید برای ویزای کاری المان اقدام فرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 40. Shabnam گفته:

  سلام آقای دکتر توی لایو به کسانیکه خواهان اقامت کاری آلمان هستند فرمودین که تاچند روز آینده درکانال اعلام می فرمایید که سی ویشون رو برای شما ارسال کنند!!!؟تا بررسی بشه.
  درست متوجه شدم یا نه ؟اگرنه میشه بیشتر درین باره توضیح بفرمایید وهمینجا پاسخ من رو بفرمایید

  پاسخ
 41. سهید فرج پور گفته:

  سلام
  من دیپلم کامپیوتر دارم میخوام ببینم میتونم با همین دیپلم وارد آلمان بشم و ویزا دریافت کنم
  اگه ممکنه راهنماییم کنید
  ممنون…

  پاسخ
 42. احد داننده گفته:

  سلام وخسته نباشید من راننده بیل مکانیکی هستم وحدودا ۱۵سال سابقه کاردارم مدرک تحصیلیم هم سوم راهنمایی هستش ایا من میتونم ویزای کار درالمان بگیرم یا نه وبه زبان انگلیسی زیاد مسلط نیستم چقدر باید هزینه کنم تا بتونم درالمان کارپیداکنم‌ومشغول بکار باشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. سپیده گفته:

  با سلام و تشکر از اطلاع رسانی
  آیا میتوان از ایران برای blue card اقدام کرد و موسسه ای وجود دارد که بتواند در یافتن کار از ایران کمک نماید ، اگر وجود دارد هزینه آن چگونه خواهد بود .
  لطفا جواب رو برام ایمیل نمایید
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار در صورت داشتن شرایط میتوانید اقدام کنید باید شرایط شما بررسی گردد.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.