هزینه مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا 2018  چه میزان است؟ آیا هزینه مهاجرت به استرالیا برای همه افراد یکسان است؟ شرایط 2018  و هزینه مهاجرت به استرالیا چگونه است؟ هزینه های اسکان در مقوله هزینه مهاجرت به استرالیا چقدر است؟ حداقل هزینه های زندگی در کشور استرالیا در مقوله هزینه مهاجرت به استرالیا چه میزان است؟ هزینه راه های مهاجرت به استرالیا  و هزینه ی وکیل مهاجرت به چه صورت است؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره هزینه مهاجرت به استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید.

video هزینه مهاجرت به استرالیا
audio هزینه مهاجرت به استرالیا

نرخ بیکاری در کشور استرالیا بسیار پایین می باشد (۵ درصد) که این امر از جمعیت این کشور نشات می گیرد. کشور استرالیا با جمعیت ۲۳ میلیون نفری از کشورهایی با تراکم کم نسبت به مساحت آن و از کشورهای توسعه یافته محسوب می شود که عمده فعالیت اقتصادی این کشور در بخش های بازرگانی و کشاورزی سرمایه گذاری شده است. بر اساس آخرین آمارها در راستای برترین شهرهای دنیا، شهرهای ملبورن، پرت، آدلید و سیدنی دررده های دوم، چهارم، هفتم و نهم قرار گرفته اند که این امر نشانی بر سطح رفاه و کیفیت زندگی در کشور استرالیا می باشد به همین جهت هزینه های زندگی در این کشور نسبتا بالا می باشد که با وجود بحث اشتغال با توجه به دریافت حقوق های مکفی این امر چندان قابل لمس نخواهد بود. هزینه های زندگی در کشور استرالیا در شهرهای مختلف این کشور متفاوت است به عنوان مثال شهر بزرگی چون سیدنی بیشترین هزینه زندگی را نسبت به سایر شهرها این کشور داراست همچنین شهری چون آدلید جزء کم هزینه ترین شهرهای کشور استرالیا محسوب می شود.

اطلاع از هزینه مهاجرت به استرالیا و هزینه ی متوسط زندگی در این کشور از مهم ترین نکات جهت تامین مالی متقاضیان می باشد. شرح این هزینه ها مرجعی مناسب جهت مهاجرت به استرالیا می باشد.

روش های مهاجرت به کشور استرالیا

مهاجرت به کشور استرالیا از طرق و روش های گوناگون امکان پذیر است. برخی از این روش ها به ویزای دائم منجر شده و برخی از آن ها به ویزای موقت ختم می گردد. از راه های مهاجرت به این کشور می توان به مهاجرت از روش های تحصیل، مهاجرت از روش کار، مهاجرت از روش سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ثبت شرکت، مهاجرت از روش خرید ملک و …. اشاره کرد.

برخی از هزینه های مربوط به روش های مهاجرت به استرالیا عبارت است از:

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

برای اخذ ویزای تحصیلی نیاز است که به صورت مستقیم برای این امر اقدام گردد. در این روش ویزای کشور استرالیا با هزینه کم یا به صورت رایگان توسط دولت استرالیا قابل دریافت است.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت کاری یا مهاجرت از طریق تخصص از محبوب ترین روش های مهاجرت به کشور استرالیا می باشد.

هزینه های مهاجرت از روش کار به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شود:

 • هزینه های دریافت شده توسط دولت استرالیا
 • هزینه حق الوکاله وکیل مهاجرت در امر مهاجرت به کشور استرالیا

هزینه هایی که توسط دولت دریافت می شود در واقع هزینه هایی است که فرد باید به دولت استرالیا پرداخت نماید. این هزینه ها خود شامل ریز هزینه هایی از جمله هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی می باشد که با توجه به سازمانی که مورد بررسی قرار می گیرد حدودا مبلغی بین ۵۵۰ تا ۱۱۰۰ دلار استرالیا را شامل می شود. هزینه حق الوکاله وکیل قانونی مهاجرت به استرالیا برای هر موسسه حقوقی متفاوت است و آن را از موسسه حقوقی مورد نظر خود می توانید پیگیری نمایید.

تمامی هزینه های مطرح شده به دلار استرالیا می باشد و مربوط به شاخص قیمت مصرف کننده است.

 

هزینه های اسکان در مقوله هزینه مهاجرت به استرالیا:

 • هزینه های هتل های شبانه روزی و مهمان خانه ها برابر با ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های اجاره مکان زندگی مشترک برابر با ۷۰ تا ۲۵۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های اقامتگاه دانشجویی برابر با ۸۰ تا ۲۵۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های سکونت در منازل به اشتراک گذاشته شده برابر با ۱۰۰ تا ۳۰۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های مدارس (مدارس شبانه روزی) برابر با ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار در سال می باشد.
 • هزینه های آپارتمان یک خوابه برابر با ۲۵۰ تا ۵۵۰ دلار در هر هفته می باشد.

 

حداقل هزینه های زندگی در کشور استرالیا در مقوله هزینه مهاجرت به استرالیا:

 • هزینه های نفر اصلی ۲۰ هزار دلار می باشد.
 • هزینه های همسر متقاضی ۷ هزار دلار می باشد.
 • هزینه های مربوط به فرزندان ۳ هزار دلار می باشد.

 

دیگر هزینه های زندگی در مقوله مهاجرت به استرالیا:

 • هزینه های مواد غذایی و غذای بیرون برابر با ۸۰ تا ۲۰۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های گاز، برق برابر با ۵۰ تا ۱۰۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های تلفن و اینترنت برابر با ۲۰ تا ۵۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های حمل و نقل عمومی برابر با ۱۰ تا ۵۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های جانبی اتومبیل پس از خرید برابر با ۱۵۰ تا ۲۵۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های سرگرمی برابر با ۵۰ تا ۱۰۰ دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های بیمه خصوصی برابر با ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورو دلار در هر هفته می باشد.
 • هزینه های پوشاک برابر با ۲۰۰ تا ۸۰۰ دلار می باشد.

 

با توجه به مقاله فوق یافتیم برخی از هزینه های مربوط به کشور استرالیا مانند هزینه تحصیل، زندگی، کار و به طور کلی هزینه مهاجرت به استرالیا با توجه به مدارس و دانشگاه های عالی این کشور و همچنین کیفیت خوب زندگی تقریبا بالا بوده و پرداخت هزینه تحصیل و زندگی و مهاجرت به استرالیا به توانایی مالی اشخاص وابسته است. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره هزینه مهاجرت به استرالیا، هزینه مهاجرت به استرالیا از روش های مختلف، نکات مهاجرت به استرالیا و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با هزینه مهاجرت به استرالیا یا هزینه های مربوط به سایر کشورها در بخش های مختلف (تحصیل، کار، زندگی و …) با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وين و يا دفاتر همكار ما در ايران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان با کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در ارتباط با هزینه مهاجرت به استرالیا می تواند کمک بزرگی در جهت اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به استرالیا باشد و مسیر پیشرفت را برای متقاضیان این امر هموار نماید.

 

8 پاسخ
 1. ALIREZA گفته:

  سلام
  در خصوص ويزاي همراه دانشجوي مقطع دكتري (همسر) سوالاتي دارم:
  1- آيا همراه ويزاي دانشجو، ويزاي همسر نيز صادر مي گردد؟
  2- حداكثر هزينه ويزاي همراه دانشجو چند دلار استراليا مي باشد؟
  3- آيا جهت ويزاي دانشجويي، احتياج به حساب بانكي كه نشان دهنده تمكن مالي باشد، مي باشد؟ در صورت مثبت بودن، چه ميزان نياز است ؟
  با تشكر از موسسه حقوقي ملك پور بابت مطالب بسيار مفيد و كاربردي تان

  پاسخ
 2. ابوالفضل گفته:

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس معماری دارم . 28 سال سن دارم و همچنین مهارت انجام تاتو رو هم دارم. زبان انگلیسی در حد متوسط میدونم . میخواستم ببینم چه کشوری برام مناسب تر و راحت تر هست از نظر مهاجرت کاری و پیدا کردن شغل و همچنین رفاه اجتماعی.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی برای اخد ویزهای کاری حتما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال و همچنین مدرک زبان داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید. بنابراین شرایط شما باید برای روش های مهاجرتی دیگر همانند ویزاهای تحصیلی که غالباً منجر به اقامت کاری می شود، به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. hamid گفته:

  سلام
  خب حالا بعد از مدرک تحصیلی،شغلی،زبان
  هزینه مراحل دریافت ویزا چقدره
  یعنی ویزا چقدر برامون آب میخوره
  و
  برای پیدا کردن شغل
  باید اینجا اوکی کنیم یا رسیدیم اونجا دنبال کار باشیم
  ممنون میشم توضیح بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. Shahin hamidi گفته:

  ایا من حائز شرایط مهاجرت هستم؟ من برقکار ساختمان هستم بامدرک کاردانی یعنی فوق دیپلم پنج سال سابقه بیمه وسی وسه ساله لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام جهت اخذ ویزای کاری شما باید حداقل مدرک لیسانس و مدرک زبان انگلیسی یا المانی داشته باشید تا بتوانید امتیازات لازم را کسب نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.