, ,

موسسه های کاریابی در آلمان

موسسه های کاریابی در آلمان

موسسه های کاریابی در آلمان 

موسسه های کاریابی در آلمان و کاریابی در آلمان برای ایرانیان و شرایط کاریابی در آلمان ۲۰۱۸ و مدارک مورد نیاز کاریابی در آلمان و یافتن کار برای ایرانیان در آلمان توسط موسسه های کاریابی در آلمان  یکی از پر طرفدارتین موضوعات در زمینۀ مهاجرت کاری به آلمان میباشد ، و برخی افراد نیز در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به دنبال اطلاعات مربوط به کار در آلمان  و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸میگردند ، چرا که قطعا جهت مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای جستجوی کار آلمان افراد در مدت زمان محدود شش ماه نیاز به پیدا کردن کاری مناسب خواهند داشت ، حتی اشخاصی که از طریق مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اقدام مینمایند بیشتر تمایل دارند تا با موسسه های کاریابی در آلمان کار مناسب خود را بیابند ،  آیا میدانید که موسسه های کاریابی در آلمان چگونه کار می کنند؟آیا از موسسات کاریابی در آلمان اطلاعی دارید؟روش های کاریابی در آلمان چگونه است؟ آدرس سایت کاریابی اتحادیه اروپا چیست؟ مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چه شرایطی دارد؟ معتبرترین وب سایت های کاریابی در آلمان کدامند؟ کار در آلمان برای ایرانیان به چه شکل است؟ ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ کاریابی در آلمان به چه شیوه ای انجام می شود؟

در این مقاله سعی شده است که به موسسات کاریابی در آلمان پرداخته شده و معتبرترین موسسات کاریابی در آلمان به شما معرفی گردد.همچنین مطالبی کوتاه در مورد ویزای جستجوی کار المانکاریابی در آلمان ,کار در آلمان برای ایرانیان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ بیان شود.

اگر شما به دنبال درک بهتری از موقعیت کاری در آلمان هستید این مطالب برای شما راه گشا خواهد بود:

اطلاعاتی در زمینه ی بازار کار کنونی نیازمندیهای شغلی و اجازه اشتغال در کشور المان را برای شما بیان میکنم:

اگر به دنبال کار در کشور آلمان به عنوان یک فرد خارجی هستید ،شاید سخت بتوانید نقطه شروع پروسه کاریابی را پیدا کنید،اما باید بدانید اگر شما به خوبی اموزش دیده باشید و دارای مدرک معتبر دانشگاهی باشید و بتوانید کمی المانی و یا انگلیسی صحبت کنید و دارای سابقه کاری باشید راه برای کار کردن شما باز است. و جهت کاریابی در آلمان یادگیری زبان آلمانی جهت سهولت کار خودتان نیز پیشنهاد میگردد.

موقعیت آلمان

المان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا را به خود اختصاص داده و پنجمین اقتصاد بزرگ جهان نیز هست. بنابرین موقعیت های شغلی فراوانی برای نیروهای ماهر و حرفه ای و دانش اموختگان دانشگاه وجود دارد.

این کشور حتی برای کارها روتین نه چندان تخصصی هم بازار نسبتا خوبی دارد.

بازار کار در آلمان

المان کمترین نرخ بیکاریها در اتحادیه اروپا دارد(در حدود۳٫۶%) و در برخی شهرهای جنوب المان (مانند باواریا)  نرخ بیکاری حتی از این هم کمتر است.

امار موسسه تحقیقاتی فدرال المان در زمینه جمعیت نشان میدهد بیش از ۳/۲ افرادی که تبعه کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند در مدتی زیر ۱۲ ماه موفق به یافتن شغل در المان شده اند.

مشاغل مورد نیاز در آلمان در سال ۲۰۱۸

انواع مختلفی از مشاغل نیروهای حرفه ای در المان موجود است  شامل:

مهندسین  متخصص(مکانک اتوماتیک برق ساختمان دانشمندان ریاضیدانان مهندسین it،پزشکان بیمارستان،افراد  با تخصص ها فنی همچنین در زمینه ها مختلف مشغول به کار شوند .همچنین با پیر شدن جمعیت متخصصین مربوط به سلامت و پرستاری همچنین از موقعیت خوب شغلی برخوردارند.

 

germanyyy موسسه های کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

Tml-professional Sp. z o.o.

AZ Futuro – Trabajar en Alemania

Schwarzwaldstraße, 18
Tuttlingen, 78532
Germany

Contacts & Management

Stresemannstraße, 28, 28
Düsseldorf, 40210

Email:
info@contacts-management.de
Tel: +49 (0)211/876714-0
Fax: +49 (0)211/3858328

Proco Global Frankfurt

An der Welle, 4
Frankfurt, 60322

Accenture Germany

Recruitment agencies in Germany

TTA Personal GmbH

Warschauer Str., 39
Berlin, 10243
Germany

English Language Jobs

Melrose 42
۶۹۲۲ BD Duiven

Hays

Willy-Brandt-Platz 1-3
Mannheim, 68161
Germany Show map

S & W

Charlottenstr. 17
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

stuwex

Waldenserstr. 2-4
۱۰۵۵۱ Berlin
Germany

Job Center Berlin-Lichtenberg

Gotlindestr. 93
۱۰۳۶۵ Berlin
Germany

Lichtenberg

Job Point Neukölln

Karl-Marx-Str. 131
U-Bhf Karl-Marx-Str
۱۲۰۴۳ Berlin
Germany

Az Personalkonzepte

Wilmersdorfer Str. 108-111
۱۰۶۲۷ Berlin
Germany

Agentur für Arbeit Berlin Süd

Sonnenallee 282
۱۲۰۵۷ Berlin
Germany

Bip Dientleistungen

Friedrichstr. 191
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

randstad

Friedrichstr. 148
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59
۱۲۳۵۹ Berlin
Germany

شغل های موقت

شغل ها ی روتین موقت و انواع شغل ها مانند (گارسونی)همچنین  دیگر شغل ها در دسترس افراد  خارجی ساکن در کشور المان است  که به دنبال کار موقت و یا پاره وقت هستند و تخصصی ندارند.

ساعت کاری معمول در المان ۳۸ ساعت با حداقل ۱۸ روز مرخصی در سال است.

در امد برمبنای  بین اللملی در کشور آلمان برای کار بدون تخصص ۵/۸ یورو در هر ساعت ثبت شده است.

 

 اجازه کار در آلمان

اگر شما تبعه اتحادیه اروپا و یا اسراعیل هستید نیازی به اجازه کار در المان ندارید.تا زمانی که شما یک محل اقامت معتبر داشته باشید اجازه کار در المان خواهید داشت.

اگر  شما تبعه کرواسی  باشید با توجه به مصوبات که در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید  برای فعالیت ،نیاز به اجازه رسمی خواهید داشت.

تبعه های کشورهایی چون ایران, استرالیا، اسراعیل ،ژاپن ،کانادا، نیوزلند و امریکا میتواند وارد المان شد ه و مشغول فعالیت شوند .

اتباع تمامی کشورهای احتیاج به اجازه رسمی برای شروع رسمی کار در المان خواهند د اشت اما در هر صورت تخصص  فرد در حوزه کاری برای شروع کار در المان و اخذ این اجازه در اولویت است.

ممکن است گاهی دریافت اجازه کار در المان سخت باشداما اشتغال به کار به طور غیر قانونی به هیچ وجه توصیه نمیشود.

زبان

برای انجام هر نوع کاری در المان (حتی تدریس زبان انگلیسی )شما میبایست دانش زبان المانی را داشته باشید و بسیار بعید است که بدون دانش زبان مناسب شما به جایگاه مهم شغلی دست بیابید.دانش زبانی در حد مکالمات روزمره برای موفقیت شما الزامی است.

شغل در آلمان

به طور معمول در حدود۶۰شغل اصلی و چند برابر این تعداد شغل های وابسته در المان  وجود دارد مانند معلمی ،پزشکی،اپتومتریست و…

شما برای اشتغال به هریک از این مشاغل میبایست مدرک معتبر در زمینه اموزش خود ارایه دهید برای تشخیص اعتبار مدرک خود در المان میتواند به وب سایت KMK.ORG مراجعه کنید.

پیدا کردن شغل در آلمان

وب سایتها مختلفی برای کاریابی در المان موجود است که برای دسترسی آسان انگلیسی  زبانها و حتی دیگر زبانها دنیا فراهم شده است .

اژانس فدرال (bundesagentur  fur arbeit)

اژانس فدرال  بزرگترین سرویس بازار کار در المان است .این اژانس در حدود ۷۰۰ دفتر زیر مجموعه در کشور المان دارد .این آژانس یک سرویس گسترده بین اللملی در خصوص اطلاعات شغلی میباشد.

شما همچنین میتوانید رزومه خود را به پورتال کاری این شرکت ارسال کنید.

شما میتوانید از طریق ایمل ادرس    meke_it_in_germany @arbeit sagentur.de

و یا تماس با شماره ۰۲۲۸۷۱۳۱۳۱۳-۴۹ برای دریافت مشاوره در ارتباط باشید.

 

بعد از شغل در آلمان

به محض اینکه شما شغلی در المان یافتید و برای ان اقدام به ثبت نام کردید میبایست فرم ها مربوطه را بر طبق خواسته های کشور آلمان به زبان المانی پر کنید . ضمنا شما میبایست رزومه خود ،کپی مدارک تحصیلی و سوابق  کاری را نیز فراهم کنید.معمولا قرارداد شما یک قرارداد ۳ است زیرا کارفرمایان کشور آلمان معمولا قراردادی زیر سه سال با نیروی کار منعقد نخواهند کرد.حقوق یک نیروی کار بدون تجربه کاری در کشور نیز معمولا بین ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه شروع می شود.و با تجربه کاری بیشتر این مبلغ بالاتر خواهد رفت.

در انتها خاطر نشان می شود برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد موسسه های کاریابی در آلمان  با موسسات حقوقی معتبر تماس بگیرید و از مشاوره وکلا و مشاوران در این موسسات بهره مند شوید. و در صورت تمایل به اخذ مشاوره رایگان در باب مهاجرت به آلمان ، ویزای کاری آلمان ، کار در آلمان ، موسسه های کاریابی در آلمان میتوانید با تماس مستقیم با دفاتر وین ما از مشاوره با برترین مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بصورت رایگان  بهره مند گردید.

Rating: 4
148 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. زهرا ابراهيمي می گوید:

  سلام زهرا ابراهيمي هستم
  ٣١ ساله،دانشجوي كارشناسي ارشد،ترم دوم روانشناسي و اموزش كودكان استثنايي در دانشگاه ازاد هستم،٧سال سابقه بيمه دارم،متاهل هستم هسرم ديپلم فني داره و اكنون مشغول به كار در زمينه ي ساخت قطعات موتور اسانسور هستند، تصميم دارم تا تموم شدن درسم كلاس زبان الماني هم برم،ميخواستم بدونم براي مهاجرت بهتره ازطريق كار اقدام كنيم يا تحصيل رايگان؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما احتمالا ویزای کاری برای شما مناسب تر می باشد. البته شرایط شما نیاز به بررسی دقیق تری دارد تا بتوان پاسخ قاطع تری داد. توصیه می کنم برای بررسی تخصصی شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. مه رو می گوید:

  سلام خانم مجرد 31 ساله مدرک لیسانس مدیریت بیمه و مدرک فوق لیسانس مدیریت فرهنگی با 8 سال سابقه کار مرتبط با مدرک لیسانس و 3 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی مرتبط با رشته تحصیلی و مدرک زبان المانی ایا میتوانم در المان کار پیدا کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار آلمان می توانید از دو طریق جاب آفر و ویزای جستجوی کار اقدام‌ نمایید. رشته و سابقه کار شما تقریبا مناسب است ولی به منظور پاسخ به سوال شما نیاز به دانستن سطح زبان و شرایط مالی شما جهت پوشش هزینه های زندگی در آلمان خواهیم داشت.
   پیشنهاد می شود به منطور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. مهدی پورقلی می گوید:

  با عرض ادب و احترام.
  بنده۳۴ سالمه و متاهل هستم و تا مقطع لیسانس در رشته مکانیک تحصیل کردم.(رشته تحصیلیم مکانیک جامدات هستش اما در زمینه مکانیک سیالات کار میکنم) بنده ۱۱ سال سابقه کار در زمینه تاسیسات مکانیکال ساختمانی با بیمه دارم. البته گواهینامه پایه ۲ نظارت تاسیسات مکانیکال و گواهینامه آبفای سازمان نظام مهندسیم دارم.زبان انگلیسیم خوبه ولیکن مدرک آیلتس یا تافل ندارم. آیا با این شرایط اونجا میتونم کار پیدا کنم یا همه این مدارک رو اونجا باید بزارم کنار؟ با این شرایط بهترین راه چیه؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارا می باشید و رشته تحصیلی شما از مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان می باشد. برای اخذ این ویزا به مدرک زبان آلمانی نیز نیاز دارید و پس از اخذ ویزا شش ماه فرصت دارید که در آلمان به جستجوی کار بپردازید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. رسول قربانی می گوید:

  باسلام . وقت بخیر
  من اکنون 37 سال دارم از دوران نوجوانی در امر کارهای ساختمانی فعالیت دارم حدود 16 سال تمام در یک شرکت صنایع غذائی قسمت پروژه فعالیت دارم و سابقه بیمه تامین اجتماعی هم شانزده سال دارم . مدرک مهندسی اجرائی عمران را هم سال قبل از موسسه آموزش عالی دریافت کرده ام . و سمت فعلی هم که دارم سرپرستی پروژه های ساختمانی هست . زبان آلمانی آشنایی ندارم و زبان انگلیسی را هم در حد مبتدی هستم . متاهل نیز هستم . لطفا راهنماییم کنید که آیا می توانم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 5. مرتضی می گوید:

  سلام
  27سالمه کارشناس مهندسی نرم افزار 1 سال سابقه
  دارای دیپلم بهیاری 2/5 سال سابقه کار در بیمارستان.
  همسرم 25 ساله کارشناس پرستاری 2 سال سابقه کار
  در حال خوندن زبان المانی هستیم ..بزوذی b1 میگیریم
  چطور میشه اقدام کرد ؟ شانسمون چقدره ؟
  چقدر هزینه نیازه ؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای درخواست ویزای کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس داشت بنابراین مدرک بهیاری شما قابل استفاده نمی باشد. و مدرک پرستاری همسر شما نیز نیاز به معادل سازی دارد. بنابراین توصیه می کنم از طریق مدرک مهندسی نرم افزار خود اقدام نمایید. شرایط کار برای این رشته نیز بسیار مناسب می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. عسل خازني می گوید:

  سلام بنده ٢٩ سالمه و مجرد هستم مدرك فوق ليسانس ژنتيك و ليسانس زيست شناسي دارم زبان انگليسي ايلس ٧ جنرال و مدرك B1 الماني رو قراره امتحان بدهم و گوته ثبت نام كردم سه سال سابقه كار تو ازمايشگاه هلال احمر دارم و يك سال و نيم فقط بيمه تامين اجتماعي مربوط به كارم رو تو ازمايشگاه شهرداري دارم شرايطم مناسب هست كه وقت سفارت براي المان بگيرم؟ يعني براي رشته تحصيلي بنده كار پيدا ميشه؟

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب می باشد. از آنجا که وقت سفارت آلمان 1.5 تا 2 سال ممکن است به طول انجامد، توصیه می شود در اولین فرصت برای وقت سفارت آلمان اقدام کنید. کشور آلمان نرخ بیکاری پایینی دارد و نیازمند نیروی کار می باشد، همچنین شرایط کاری خود را می توانید با جستجو در سایت های کاریابی بررسی کنید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 7. h.e می گوید:

  با سلام .من فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه سراسری دارم و حدود 12 سال در زمینه حمل ونقل ریلی کارکردم و یک دوره آموزشی تو مونیخ هم گذروندم ..مدرک زبان انگلیسی ندارم ..میخواستم برای آلمان اقدام کنم میخواستم بدونم به دنبال زبان اینگیسی باشم یا آلمانی ..و اینکه چقدر شانس دارم..و حدودا برای یک خانواده 3 نفره چقدر باید هزینه بکنم..با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به سوالات متعددتان و نگنجیدن آن در یک پاسخ به صورت جامع، پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 8. حسین می گوید:

  با عرض سلا م وتشکر تخصص من در ساخت در ب و پنجره دو جداره و نمای الو مینیوم می باشد مدرک فنی وحرفه ای هم دارم ایا می تونم در این حرفه مشغول بکار شوم

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای ویزای جستجوی کار آلمان نیاز به مدرک لیسانس و زبان دارید. اما ممکن است از روش های دیگر امکان مهاجرت برای شما وجود داشته باشد. لازم است شرایط شما با جزئیات بیشتری بررسی شود. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. مژده می گوید:

  سلام من ۴۶ سالمه . پزشک عمومی ۱۶ سال سابقه کار دارم در بخش دولتی و خصوصی . دارای ۳ فرزند هستم . زبان آلمانی درحد B1. امکان پیدا کردن کار در المان رو دارم؟

  پاسخ
 10. مهدي محمدپور می گوید:

  با سلام من كارشناسي الكترونيك دارم و در زمينه خانه هوشمند bms ٨سال در تهران هم تدريس ميكنم و هم برنامه نويسي در زمينه plc هم فعاليت دارم
  در كار شبكه و سانترال و دوربين هاي ip هم كار ميكنم
  راهنمايي ميكنيد لطفا

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. با توجه به روزمه کاری امکان یافتن کار در آلمان را دارید. موسسه ما می تواند در زمینه اخذ ویزا و جستجوی کار به شما کمک کند. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 11. Ahmad می گوید:

  سلام من ۲۶ ساله و متاهل هستم
  مدرک تحصیلیم کاردانی مدیریت هستش و شغل که در حال حاضر دارم فروشندگی در شرکت مواد غذایی هستش اما به نجاری و mdf کاملا مسلطم و کار کردم
  شانسی برای پیدا کردن کار دارم در المان؟

  پاسخ
 12. Ali می گوید:

  باسلام
  ببخشید برای استخدام در آلمان، کدام زبان بهتر است که بلد باشیم؟ آلمانی یا انگلیسی و یا هردو؟

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام، بیشتر مشاغل در آلمان به زبان آلمانی است و سفارت آلمان نیز از شما مدرک زبان آلمانی می خواهد.

   پاسخ
 13. علي كاظمي می گوید:

  سلام من 28 ساله هستم ليسانس مهندسي عمران از دانشگاه آزاد. 5 سال سابقه ي كار در بيمارستان دارم كه بيمه ي غير مرتبط با رشته ام محسوب ميشه .البته سابقه ي كمي در اجرا بدون بيمه دارم . مدرك زبان B1 اگر دريافت كنم ميتوانم براي ويزاي كار اقدام نمايم و آيا جواب ميگيرم؟ و ميتوانم همسرم را همراه خودم ببرم؟
  با تشكر

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق job offer و ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش برای ویزای کاری اقدام نمائید. با توجه به مدرک مهندسی عمران دانشگاه آزاد، ابتدا می باست اعتبار مدرک شما توسط ZAB تایید شود. پس از یافتن کار و اخذ ویزای کاری آلمان امکان به همراه بردن همسر برای شما وجود خواهد داشت.

   پاسخ
 14. alikarbasi718 می گوید:

  سلام بنده ۲۹ سالمه و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و لیسانس برق الکترونیک دارم و پنج سال سابقه کار بیمه شده در شرکت لوازم خانگی ایرانی دارم، خدمت رفتم و الان زبان آلمانی میخونم، لطفا بفرمایید برای مهاجرت کاری چه اقدامی انجام بدم، با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به مدارک تحصیلی شما (بخصوص لیسانس برق الکترونیک) و همچنین داشتن سابقه کاری مرتبط و شرایط سنی مناسب، از شانس اولیه بالایی برای کار در آلمان برخوردار هستید. شما می توانید با داشتن مدرک زبان آلمانی سطح B1 برای کار در آلمان از طریق job offer و یا ویزای جستجوی کار job seeker اقدام نمائید. با توجه به طولانی بودن وقت سفارت آلمان شما می بایست هرچه سریعتر برای این کار اقدام نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشترو مشاوره تخصصی شما می توانید با موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 15. alikarbasi718 می گوید:

  سلام بنده فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و لیسانس برق الکترونیک دارم و پنج سال سابقه کار بیمه شده در شرکت لوازم خانگی ایرانی دارم، خدمت رفتم و الان زبان آلمانی میخونم، لطفا بفرمایید برای مهاجرت کاری چه اقدامی انجام بدم، با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به مدارک تحصیلی شما (بخصوص لیسانس برق الکترونیک) و همچنین داشتن سابقه کاری مرتبط و شرایط سنی مناسب، از شانس اولیه بالایی برای کار در آلمان برخوردار هستید. شما می توانید با داشتن مدرک زبان آلمانی سطح B1 برای کار در آلمان از طریق job offer و یا ویزای جستجوی کار job seeker اقدام نمائید. با توجه به طولانی بودن وقت سفارت آلمان شما می بایست هرچه سریعتر برای این کار اقدام نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشترو مشاوره تخصصی شما می توانید با موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 16. وحید می گوید:

  با سلام .من ۲۷سالمه .دارای مدرک کارشناسی برق قدرت هستم .تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم وچهار سال سابقه کاری دارم و در شرکت های کار کردم که از محصولات زیمنس استفاده میشده ودارای لایسنس های زیمنس بودن آشنایی با محصولات زیمنس رو دارم.ودانش فنی در مورد تابلو‌ های برق رو دارم.و توانی انجام امور تابلو سازی برق را به صورت کامل دارم.مدرک فنی که به زبان انگلیسی هست هم دارم اگه لازم باشه زبان آلمانی هم یاد می‌گیرم .ایا امکان مهاجرت از طریق ویزای کار به المان یا سوئد برام ممکنه؟؟؟؟

  پاسخ
 17. farazbastami می گوید:

  سلام من فراز هستم 43 ساله فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک (امیرکبیر) با 24 سال سابقه کار شاغل در شرکت سایپا اما همزمان مدرک MCSE شرکت ماکرو سافت و مدرس دوره های ICDLبصورت حرفه ای و تحلیل و پایش فرآیندهای سازمانی وگزارش نویسی بصورت اینفوگرافیک و داشبرد های مدیریتی(Power BI) می باشم البته تخصص فعلی من در حوزه CRM و زیرفرآیندهای ان نیز می باشد
  میخواستم ببینم امکان کار یا تحصیل در کدام کشور برای من وجود دارد؟
  با تشکر از بذل عنایت شما

  پاسخ
 18. سعید یاری می گوید:

  سلام.. من فوق لیسانس ژنتیک دارم. زبان انگلیسی هم در حد متوسط بلدم..7سال سابقه کار تو شرکت داروسازی دارم و الانم مشغولم. متاهل هستم و یک فرزند دارم.. کاری برای من پیدا میشه تو آلمان؟

  پاسخ
 19. علي می گوید:

  سلام من بيست و پنج سالمه ليسانس برق قدرت دلرم الان هم دانشجوي فوق كنترل هستم چهار سال سابقه كار بيمه دارم كارشناس فني و برق يه شركتم زبان انگليسيم خوبه و كلاس الماني دارم ميرم

  پاسخ
 20. سعید می گوید:

  سلام. من مهندس برق _الکترونیک هستم 29 سالمه و مجرد هستم. مدرک زبان B1 آلمانی رو هم دارم. 8 سال سابقه کار دارم متاسفانه بدون بیمه .
  دارای مدارک فنی بین المللی مورد تایید اتحادیه اروپا هم هستم از جمله این مدارک : HSE (افسر ایمنی ) ،Plc ، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی، AVR ، ARM، و تعمیرات موبایل .
  آیا بنده شرایط گرفتن ویزای کار آلمان را دارم یا خیر؟ و اینکه آیا طبق رشته ای که دارم میتونم در آلمان کار پیدا کنم؟
  آیا دفتر مهاجرتی شما در زمینه کاریابی هم فعالیت دارد؟

  پاسخ
 21. احسان می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده 26 سال سن دارم مدرک لیسانس مهندسی برق قدرت که دانشگاهم هم توی انابین H+ هستش همراه با 4 سال سابقه کار مرتبط با رشته دارم انگلیسی رو متوسط به بالا بلدم واسه آلمانی هم مدرک B1 دارم اما دانشم خیلی بالاتر از B1 هست plc های زیمنس و آلن بردلی رو بلدم و همچنین برق ساختمان هم مسلطم و نرم افزار های زیر رو هم تسلط دارم میخواستم بپرسم آیا شانسی برای یافتن کار توی آلمان دارم ؟
  TIA Portal
  Wincc flexible
  Step 7
  Logo
  Factory i/o
  S5
  S7
  EPLAN
  Power simulation
  Autocad
  Autocad electrical
  C++
  Proteus
  Word office
  Excel office
  Power point office
  Rs logix studio 5000
  Factory talk view
  Rs logix 500

  پاسخ
 22. سحر می گوید:

  سلام.همسرم 38 سالشونه و مدرک لیسانس مهندسی مکانیک سیالات و 13 سال سابقه کار مرتبط با رشته.و دارای تقدیرنامه از شرکت گپرد اتریش در رابطه با داشتن همکاری با هم.و همچنین دارای مدرک آیلتس 7. و ما دو فرزند زیر 6 سال داریم که همه به زبان انگلیسی مسلطیم تا حدودی.برای ویزای کاری به آلمان میخواستم ازتون مشاوره بگیرم

  پاسخ
 23. علی حکیمی می گوید:

  سلام برقکارم حرفه ای
  ۲۲سالمه مجرد
  مدرک ندارم
  سربازی رفتم
  از بچه گی برق کاری کار کردم
  کاری تو المان هست میام با حقوق پایین در حد بخور نمیر

  پاسخ
 24. مسعود شاهسواری می گوید:

  سلام و عرض ادب. من وهمسرم هر دو لیسانس معماری از دانشگاه آزاد داریم و هر دو 27 سالمونه. البته همسرم تو کار آرایشگری هم مهارتی داره و در حال گرفتن مدرکش هست، میخواستم ببینم با این شرایط میتونیم برای ویزای کار آلمان اقدام کنیم. ممنون میشم راهنماییمون کنید.

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام شخصی که میخواهد به عنوان متقاضی اصلی اقدام نماید برای اخذ ویزای کار لازم به دارا بودن مدرک زبان است.

   پاسخ
 25. کاوه ترابی می گوید:

  با عرض سلام و تشکر از وبسایت خوبتون.
  من 28 ساله و مجرد هستم. فوق لیسانس معماری. از 18 سالگی در زمینه معماری فعالیت کردم و دارای 9 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیم هستم. 6 سال سابقه بیمه دارم. زبان انگلیسی در حد معمولی بلدم و میتونم مکالمه کنم ولی آلمانی بلد نیستم.
  به کدوم روش بهتره عمل کنم؟ دریافت پیشنهاد شغلی؟ یا دریافت ویزای کاریابی؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.