موسسه های کاریابی در آلمان

موسسه های کاریابی در آلمان 

موسسه های کاریابی در آلمان و کاریابی در آلمان برای ایرانیان و شرایط کاریابی در آلمان ۲۰۱۸ و مدارک مورد نیاز کاریابی در آلمان و یافتن کار برای ایرانیان در آلمان توسط موسسه های کاریابی در آلمان  یکی از پر طرفدارتین موضوعات در زمینۀ مهاجرت کاری به آلمان میباشد ، و برخی افراد نیز در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به دنبال اطلاعات مربوط به کار در آلمان  و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸میگردند ، چرا که قطعا جهت مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای جستجوی کار آلمان افراد در مدت زمان محدود شش ماه نیاز به پیدا کردن کاری مناسب خواهند داشت ، حتی اشخاصی که از طریق مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اقدام مینمایند بیشتر تمایل دارند تا با موسسه های کاریابی در آلمان کار مناسب خود را بیابند ،  آیا میدانید که موسسه های کاریابی در آلمان چگونه کار می کنند؟آیا از موسسات کاریابی در آلمان اطلاعی دارید؟روش های کاریابی در آلمان چگونه است؟ آدرس سایت کاریابی اتحادیه اروپا چیست؟ مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چه شرایطی دارد؟ معتبرترین وب سایت های کاریابی در آلمان کدامند؟ کار در آلمان برای ایرانیان به چه شکل است؟ ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ کاریابی در آلمان به چه شیوه ای انجام می شود؟

در این مقاله سعی شده است که به موسسات کاریابی در آلمان پرداخته شده و معتبرترین موسسات کاریابی در آلمان به شما معرفی گردد.همچنین مطالبی کوتاه در مورد ویزای جستجوی کار المانکاریابی در آلمان ,کار در آلمان برای ایرانیان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ بیان شود.

اگر شما به دنبال درک بهتری از موقعیت کاری در آلمان هستید این مطالب برای شما راه گشا خواهد بود:

اطلاعاتی در زمینه ی بازار کار کنونی نیازمندیهای شغلی و اجازه اشتغال در کشور المان را برای شما بیان میکنم:

اگر به دنبال کار در کشور آلمان به عنوان یک فرد خارجی هستید ،شاید سخت بتوانید نقطه شروع پروسه کاریابی را پیدا کنید،اما باید بدانید اگر شما به خوبی اموزش دیده باشید و دارای مدرک معتبر دانشگاهی باشید و بتوانید کمی المانی و یا انگلیسی صحبت کنید و دارای سابقه کاری باشید راه برای کار کردن شما باز است. و جهت کاریابی در آلمان یادگیری زبان آلمانی جهت سهولت کار خودتان نیز پیشنهاد میگردد.

موقعیت آلمان

المان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا را به خود اختصاص داده و پنجمین اقتصاد بزرگ جهان نیز هست. بنابرین موقعیت های شغلی فراوانی برای نیروهای ماهر و حرفه ای و دانش اموختگان دانشگاه وجود دارد.

این کشور حتی برای کارها روتین نه چندان تخصصی هم بازار نسبتا خوبی دارد.

بازار کار در آلمان

المان کمترین نرخ بیکاریها در اتحادیه اروپا دارد(در حدود۳٫۶%) و در برخی شهرهای جنوب المان (مانند باواریا)  نرخ بیکاری حتی از این هم کمتر است.

امار موسسه تحقیقاتی فدرال المان در زمینه جمعیت نشان میدهد بیش از ۳/۲ افرادی که تبعه کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند در مدتی زیر ۱۲ ماه موفق به یافتن شغل در المان شده اند.

مشاغل مورد نیاز در آلمان در سال ۲۰۱۸

انواع مختلفی از مشاغل نیروهای حرفه ای در المان موجود است  شامل:

مهندسین  متخصص(مکانک اتوماتیک برق ساختمان دانشمندان ریاضیدانان مهندسین it،پزشکان بیمارستان،افراد  با تخصص ها فنی همچنین در زمینه ها مختلف مشغول به کار شوند .همچنین با پیر شدن جمعیت متخصصین مربوط به سلامت و پرستاری همچنین از موقعیت خوب شغلی برخوردارند.

 

germanyyy موسسه های کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

Tml-professional Sp. z o.o.

AZ Futuro – Trabajar en Alemania

Schwarzwaldstraße, 18
Tuttlingen, 78532
Germany

Contacts & Management

Stresemannstraße, 28, 28
Düsseldorf, 40210

Email:
info@contacts-management.de
Tel: +49 (0)211/876714-0
Fax: +49 (0)211/3858328

Proco Global Frankfurt

An der Welle, 4
Frankfurt, 60322

Accenture Germany

Recruitment agencies in Germany

TTA Personal GmbH

Warschauer Str., 39
Berlin, 10243
Germany

English Language Jobs

Melrose 42
۶۹۲۲ BD Duiven

Hays

Willy-Brandt-Platz 1-3
Mannheim, 68161
Germany Show map

S & W

Charlottenstr. 17
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

stuwex

Waldenserstr. 2-4
۱۰۵۵۱ Berlin
Germany

Job Center Berlin-Lichtenberg

Gotlindestr. 93
۱۰۳۶۵ Berlin
Germany

Lichtenberg

Job Point Neukölln

Karl-Marx-Str. 131
U-Bhf Karl-Marx-Str
۱۲۰۴۳ Berlin
Germany

Az Personalkonzepte

Wilmersdorfer Str. 108-111
۱۰۶۲۷ Berlin
Germany

Agentur für Arbeit Berlin Süd

Sonnenallee 282
۱۲۰۵۷ Berlin
Germany

Bip Dientleistungen

Friedrichstr. 191
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

randstad

Friedrichstr. 148
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59
۱۲۳۵۹ Berlin
Germany

شغل های موقت

شغل ها ی روتین موقت و انواع شغل ها مانند (گارسونی)همچنین  دیگر شغل ها در دسترس افراد  خارجی ساکن در کشور المان است  که به دنبال کار موقت و یا پاره وقت هستند و تخصصی ندارند.

ساعت کاری معمول در المان ۳۸ ساعت با حداقل ۱۸ روز مرخصی در سال است.

در امد برمبنای  بین اللملی در کشور آلمان برای کار بدون تخصص ۵/۸ یورو در هر ساعت ثبت شده است.

 

 اجازه کار در آلمان

اگر شما تبعه اتحادیه اروپا و یا اسراعیل هستید نیازی به اجازه کار در المان ندارید.تا زمانی که شما یک محل اقامت معتبر داشته باشید اجازه کار در المان خواهید داشت.

اگر  شما تبعه کرواسی  باشید با توجه به مصوبات که در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید  برای فعالیت ،نیاز به اجازه رسمی خواهید داشت.

تبعه های کشورهایی چون ایران, استرالیا، اسراعیل ،ژاپن ،کانادا، نیوزلند و امریکا میتواند وارد المان شد ه و مشغول فعالیت شوند .

اتباع تمامی کشورهای احتیاج به اجازه رسمی برای شروع رسمی کار در المان خواهند د اشت اما در هر صورت تخصص  فرد در حوزه کاری برای شروع کار در المان و اخذ این اجازه در اولویت است.

ممکن است گاهی دریافت اجازه کار در المان سخت باشداما اشتغال به کار به طور غیر قانونی به هیچ وجه توصیه نمیشود.

زبان

برای انجام هر نوع کاری در المان (حتی تدریس زبان انگلیسی )شما میبایست دانش زبان المانی را داشته باشید و بسیار بعید است که بدون دانش زبان مناسب شما به جایگاه مهم شغلی دست بیابید.دانش زبانی در حد مکالمات روزمره برای موفقیت شما الزامی است.

شغل در آلمان

به طور معمول در حدود۶۰شغل اصلی و چند برابر این تعداد شغل های وابسته در المان  وجود دارد مانند معلمی ،پزشکی،اپتومتریست و…

شما برای اشتغال به هریک از این مشاغل میبایست مدرک معتبر در زمینه اموزش خود ارایه دهید برای تشخیص اعتبار مدرک خود در المان میتواند به وب سایت KMK.ORG مراجعه کنید.

پیدا کردن شغل در آلمان

وب سایتها مختلفی برای کاریابی در المان موجود است که برای دسترسی آسان انگلیسی  زبانها و حتی دیگر زبانها دنیا فراهم شده است .

اژانس فدرال (bundesagentur  fur arbeit)

اژانس فدرال  بزرگترین سرویس بازار کار در المان است .این اژانس در حدود ۷۰۰ دفتر زیر مجموعه در کشور المان دارد .این آژانس یک سرویس گسترده بین اللملی در خصوص اطلاعات شغلی میباشد.

شما همچنین میتوانید رزومه خود را به پورتال کاری این شرکت ارسال کنید.

شما میتوانید از طریق ایمل ادرس    meke_it_in_germany @arbeit sagentur.de

و یا تماس با شماره ۰۲۲۸۷۱۳۱۳۱۳-۴۹ برای دریافت مشاوره در ارتباط باشید.

 

بعد از شغل در آلمان

به محض اینکه شما شغلی در المان یافتید و برای ان اقدام به ثبت نام کردید میبایست فرم ها مربوطه را بر طبق خواسته های کشور آلمان به زبان المانی پر کنید . ضمنا شما میبایست رزومه خود ،کپی مدارک تحصیلی و سوابق  کاری را نیز فراهم کنید.معمولا قرارداد شما یک قرارداد ۳ است زیرا کارفرمایان کشور آلمان معمولا قراردادی زیر سه سال با نیروی کار منعقد نخواهند کرد.حقوق یک نیروی کار بدون تجربه کاری در کشور نیز معمولا بین ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه شروع می شود.و با تجربه کاری بیشتر این مبلغ بالاتر خواهد رفت.

در انتها خاطر نشان می شود برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد موسسه های کاریابی در آلمان  با موسسات حقوقی معتبر تماس بگیرید و از مشاوره وکلا و مشاوران در این موسسات بهره مند شوید. و در صورت تمایل به اخذ مشاوره رایگان در باب مهاجرت به آلمان ، ویزای کاری آلمان ، کار در آلمان ، موسسه های کاریابی در آلمان میتوانید با تماس مستقیم با دفاتر وین ما از مشاوره با برترین مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بصورت رایگان  بهره مند گردید.

Rating: 4
168 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.