, ,

موسسه های کاریابی در آلمان

موسسه های کاریابی در آلمان

موسسه های کاریابی در آلمان 

موسسه های کاریابی در آلمان و کاریابی در آلمان برای ایرانیان و شرایط کاریابی در آلمان ۲۰۱۸ و مدارک مورد نیاز کاریابی در آلمان و یافتن کار برای ایرانیان در آلمان توسط موسسه های کاریابی در آلمان  یکی از پر طرفدارتین موضوعات در زمینۀ مهاجرت کاری به آلمان میباشد ، و برخی افراد نیز در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به دنبال اطلاعات مربوط به کار در آلمان  و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸میگردند ، چرا که قطعا جهت مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای جستجوی کار آلمان افراد در مدت زمان محدود شش ماه نیاز به پیدا کردن کاری مناسب خواهند داشت ، حتی اشخاصی که از طریق مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اقدام مینمایند بیشتر تمایل دارند تا با موسسه های کاریابی در آلمان کار مناسب خود را بیابند ،  آیا میدانید که موسسه های کاریابی در آلمان چگونه کار می کنند؟آیا از موسسات کاریابی در آلمان اطلاعی دارید؟روش های کاریابی در آلمان چگونه است؟ آدرس سایت کاریابی اتحادیه اروپا چیست؟ مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چه شرایطی دارد؟ معتبرترین وب سایت های کاریابی در آلمان کدامند؟ کار در آلمان برای ایرانیان به چه شکل است؟ ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ کاریابی در آلمان به چه شیوه ای انجام می شود؟

در این مقاله سعی شده است که به موسسات کاریابی در آلمان پرداخته شده و معتبرترین موسسات کاریابی در آلمان به شما معرفی گردد.همچنین مطالبی کوتاه در مورد ویزای جستجوی کار المانکاریابی در آلمان ,کار در آلمان برای ایرانیان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ بیان شود.

اگر شما به دنبال درک بهتری از موقعیت کاری در آلمان هستید این مطالب برای شما راه گشا خواهد بود:

اطلاعاتی در زمینه ی بازار کار کنونی نیازمندیهای شغلی و اجازه اشتغال در کشور المان را برای شما بیان میکنم:

اگر به دنبال کار در کشور آلمان به عنوان یک فرد خارجی هستید ،شاید سخت بتوانید نقطه شروع پروسه کاریابی را پیدا کنید،اما باید بدانید اگر شما به خوبی اموزش دیده باشید و دارای مدرک معتبر دانشگاهی باشید و بتوانید کمی المانی و یا انگلیسی صحبت کنید و دارای سابقه کاری باشید راه برای کار کردن شما باز است. و جهت کاریابی در آلمان یادگیری زبان آلمانی جهت سهولت کار خودتان نیز پیشنهاد میگردد.

موقعیت آلمان

المان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا را به خود اختصاص داده و پنجمین اقتصاد بزرگ جهان نیز هست. بنابرین موقعیت های شغلی فراوانی برای نیروهای ماهر و حرفه ای و دانش اموختگان دانشگاه وجود دارد.

این کشور حتی برای کارها روتین نه چندان تخصصی هم بازار نسبتا خوبی دارد.

بازار کار در آلمان

المان کمترین نرخ بیکاریها در اتحادیه اروپا دارد(در حدود۳٫۶%) و در برخی شهرهای جنوب المان (مانند باواریا)  نرخ بیکاری حتی از این هم کمتر است.

امار موسسه تحقیقاتی فدرال المان در زمینه جمعیت نشان میدهد بیش از ۳/۲ افرادی که تبعه کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند در مدتی زیر ۱۲ ماه موفق به یافتن شغل در المان شده اند.

مشاغل مورد نیاز در آلمان در سال ۲۰۱۸

انواع مختلفی از مشاغل نیروهای حرفه ای در المان موجود است  شامل:

مهندسین  متخصص(مکانک اتوماتیک برق ساختمان دانشمندان ریاضیدانان مهندسین it،پزشکان بیمارستان،افراد  با تخصص ها فنی همچنین در زمینه ها مختلف مشغول به کار شوند .همچنین با پیر شدن جمعیت متخصصین مربوط به سلامت و پرستاری همچنین از موقعیت خوب شغلی برخوردارند.

 

germanyyy موسسه های کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

Tml-professional Sp. z o.o.

AZ Futuro – Trabajar en Alemania

Schwarzwaldstraße, 18
Tuttlingen, 78532
Germany

Contacts & Management

Stresemannstraße, 28, 28
Düsseldorf, 40210

Email:
info@contacts-management.de
Tel: +49 (0)211/876714-0
Fax: +49 (0)211/3858328

Proco Global Frankfurt

An der Welle, 4
Frankfurt, 60322

Accenture Germany

Recruitment agencies in Germany

TTA Personal GmbH

Warschauer Str., 39
Berlin, 10243
Germany

English Language Jobs

Melrose 42
۶۹۲۲ BD Duiven

Hays

Willy-Brandt-Platz 1-3
Mannheim, 68161
Germany Show map

S & W

Charlottenstr. 17
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

stuwex

Waldenserstr. 2-4
۱۰۵۵۱ Berlin
Germany

Job Center Berlin-Lichtenberg

Gotlindestr. 93
۱۰۳۶۵ Berlin
Germany

Lichtenberg

Job Point Neukölln

Karl-Marx-Str. 131
U-Bhf Karl-Marx-Str
۱۲۰۴۳ Berlin
Germany

Az Personalkonzepte

Wilmersdorfer Str. 108-111
۱۰۶۲۷ Berlin
Germany

Agentur für Arbeit Berlin Süd

Sonnenallee 282
۱۲۰۵۷ Berlin
Germany

Bip Dientleistungen

Friedrichstr. 191
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

randstad

Friedrichstr. 148
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59
۱۲۳۵۹ Berlin
Germany

شغل های موقت

شغل ها ی روتین موقت و انواع شغل ها مانند (گارسونی)همچنین  دیگر شغل ها در دسترس افراد  خارجی ساکن در کشور المان است  که به دنبال کار موقت و یا پاره وقت هستند و تخصصی ندارند.

ساعت کاری معمول در المان ۳۸ ساعت با حداقل ۱۸ روز مرخصی در سال است.

در امد برمبنای  بین اللملی در کشور آلمان برای کار بدون تخصص ۵/۸ یورو در هر ساعت ثبت شده است.

 

 اجازه کار در آلمان

اگر شما تبعه اتحادیه اروپا و یا اسراعیل هستید نیازی به اجازه کار در المان ندارید.تا زمانی که شما یک محل اقامت معتبر داشته باشید اجازه کار در المان خواهید داشت.

اگر  شما تبعه کرواسی  باشید با توجه به مصوبات که در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید  برای فعالیت ،نیاز به اجازه رسمی خواهید داشت.

تبعه های کشورهایی چون ایران, استرالیا، اسراعیل ،ژاپن ،کانادا، نیوزلند و امریکا میتواند وارد المان شد ه و مشغول فعالیت شوند .

اتباع تمامی کشورهای احتیاج به اجازه رسمی برای شروع رسمی کار در المان خواهند د اشت اما در هر صورت تخصص  فرد در حوزه کاری برای شروع کار در المان و اخذ این اجازه در اولویت است.

ممکن است گاهی دریافت اجازه کار در المان سخت باشداما اشتغال به کار به طور غیر قانونی به هیچ وجه توصیه نمیشود.

زبان

برای انجام هر نوع کاری در المان (حتی تدریس زبان انگلیسی )شما میبایست دانش زبان المانی را داشته باشید و بسیار بعید است که بدون دانش زبان مناسب شما به جایگاه مهم شغلی دست بیابید.دانش زبانی در حد مکالمات روزمره برای موفقیت شما الزامی است.

شغل در آلمان

به طور معمول در حدود۶۰شغل اصلی و چند برابر این تعداد شغل های وابسته در المان  وجود دارد مانند معلمی ،پزشکی،اپتومتریست و…

شما برای اشتغال به هریک از این مشاغل میبایست مدرک معتبر در زمینه اموزش خود ارایه دهید برای تشخیص اعتبار مدرک خود در المان میتواند به وب سایت KMK.ORG مراجعه کنید.

پیدا کردن شغل در آلمان

وب سایتها مختلفی برای کاریابی در المان موجود است که برای دسترسی آسان انگلیسی  زبانها و حتی دیگر زبانها دنیا فراهم شده است .

اژانس فدرال (bundesagentur  fur arbeit)

اژانس فدرال  بزرگترین سرویس بازار کار در المان است .این اژانس در حدود ۷۰۰ دفتر زیر مجموعه در کشور المان دارد .این آژانس یک سرویس گسترده بین اللملی در خصوص اطلاعات شغلی میباشد.

شما همچنین میتوانید رزومه خود را به پورتال کاری این شرکت ارسال کنید.

شما میتوانید از طریق ایمل ادرس    meke_it_in_germany @arbeit sagentur.de

و یا تماس با شماره ۰۲۲۸۷۱۳۱۳۱۳-۴۹ برای دریافت مشاوره در ارتباط باشید.

 

بعد از شغل در آلمان

به محض اینکه شما شغلی در المان یافتید و برای ان اقدام به ثبت نام کردید میبایست فرم ها مربوطه را بر طبق خواسته های کشور آلمان به زبان المانی پر کنید . ضمنا شما میبایست رزومه خود ،کپی مدارک تحصیلی و سوابق  کاری را نیز فراهم کنید.معمولا قرارداد شما یک قرارداد ۳ است زیرا کارفرمایان کشور آلمان معمولا قراردادی زیر سه سال با نیروی کار منعقد نخواهند کرد.حقوق یک نیروی کار بدون تجربه کاری در کشور نیز معمولا بین ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه شروع می شود.و با تجربه کاری بیشتر این مبلغ بالاتر خواهد رفت.

در انتها خاطر نشان می شود برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد موسسه های کاریابی در آلمان  با موسسات حقوقی معتبر تماس بگیرید و از مشاوره وکلا و مشاوران در این موسسات بهره مند شوید. و در صورت تمایل به اخذ مشاوره رایگان در باب مهاجرت به آلمان ، ویزای کاری آلمان ، کار در آلمان ، موسسه های کاریابی در آلمان میتوانید با تماس مستقیم با دفاتر وین ما از مشاوره با برترین مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بصورت رایگان  بهره مند گردید.

Rating: 4
148 پاسخ ها
دیدگاه های جدیدتر »
 1. Zhaleh می گوید:

  سلام وعرض ادب
  اينجانب ٤٣ساله كارشناسي ارشدفناوري اطلاعات به عنوان مدير شبكه وIT دردانشگاه اميركبير به مدت ١٧سال مشغولم داراي يك پسر ١٦ساله ودختر ٣ساله هستم خواستم وضعيت خودم رو درحوزه ويزاي كار جويا باشم كه ايا اميدي هست اقدام كنم يا خير؟
  با تشكر

  پاسخ
 2. ضرغام می گوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما جناب ملک پور.از اینکه اینقدر صبورانه جواب سوالات دوستان را می دهید بسیار متشکرم.
  من ۳۹ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران با سابقه کار ۱۲ ساله و سابقه بیمه ۸ ساله و همچنین سابقه بیش از ۶ سال به عنوان مدیر عامل شرکت پیمانکاری در زمینه راه و ساختمان و همچنین سابقه ۸ ساله تدریس در دانشگاه می باشم. در زبان انگلیسی تقریبا ضعیف هستم و الان تصمیم گرفتم در دوره های فشرده ، زبان آلمانی را یاد بگیرم.
  سوال من اینه که آیا برای ویزای کار آلمان شرایطم مناسبه
  ضمنا یاداوری کنم. همسرم نیز دیپلم گیاهان دارویی و فوق دیپلم حقوق دارند و پسر بزرگم که ۱۵ ساله است الان رشته گرافیک درس میخونه و پسر دومی کلاس هفتم و پسر کوچکم نیز ۲.۵ ساله می باشد. با تشکر فراوان

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   دوست عزیز شایط و رشته شما خوب است اما متاسفانه برای سن بالای 40 سال ویزای کار با ریسک هایی همراه است اما چون شرایط کاری شما خوب است جهت بررسی سایرروش ها با ما مشاوره دریافت نمایید.

   پاسخ
 3. فاطمه میرزایی می گوید:

  با سلام همسرمن یه نصاب حرفه ای در زمینه انواع درب چوبی وکابینت میباشد می خواهم بدانم بازار کار المان در این زمینه چگونه است وایا امکان مهاجرت کاری در این زمینه میتواند نجام دهد یانه به همراه خانواده واو دارای ۱۵ سال سابقه کاری میباشد

  پاسخ
 4. شهریار می گوید:

  با سلام خسه نباشید ممنون که جواب تک تکتون دوستانو میدید من لیسانس برق دارم ۲۹ سال سن دارم و ۴ سال دارم کار اسانسور انجام میدم ولی سابقه بیمه ایم ۱.۵ ساله ایا من شانسی برای گرفتن کار در المان دارم؟؟؟

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   باید حداقل سه سال سابقع کار .رشته شما در آلمان متقاضی داره.به یادگیری زبان اقدام نمایید.

   پاسخ
 5. رسا رئیسی می گوید:

  سلام و روز بخیر
  من کارشناس ارشد طراحی شهری هستم از دانشگاه علم و صنعت، سابقه کاری هم دارم. میخواستم بدونم در زمینه رشته شهرسازی در آلمان کار میشه پیدا کرد.
  ممنون میشم پاسخ بدهید

  پاسخ
 6. علیرضا می گوید:

  با عرض سلام و درود
  من ۲۳ ساله دارای مدرک کارشناسی پرستاری هستم سابقه کار هم تو زمینه تخصصی ۵ سال دارم زبان آلمانی رو شروع کردم برای یادگیری ولی هنوز مدرکشو نگرفتم
  من یه شرایط خاص دارم و اون اینکه استخدام رسمی ناجا هستم و پاسپورت ندارم و برای اخذ پاسپورت و اجازه خروج از کشور نیاز به استعفا یا اخراج دارم تا زمینه خروجم فراهم بشه ولی قبلش میخواستم از شرایط کاری توی آلمان مطمین بشم (یعنی اطمینان گرفتن شغل توی آلمان حاصل بشه برام ) و اینکه هزینه های مربوطه برای رفتن و کاراهای اولیه توی آلمان و حالا شرایط مسکن و بیمه … توی آلمان چجوری هستش
  ممنون میشم راهنمایی کنین و اگه فرصت بشه حضورا خدمت برسم برای انجام کارهای مربوطه و اقدام

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. شیما می گوید:

  با سلام و ممنونم از اطلاعات خوبتون. من موفق شدم برای آلمان ویزای جستجوی کار بگیرم، شرکت شما میتواند در زمینه پیدا کردن کار به من کمک کند. رشته من IT هست و حدود 10 سال سابقه کار دارم. مدرک A1 آلمانی رو دارم و مشغول ادامه دادن یادگیری هستم. زبان انگلیسی هم بلدم. ممنون

  پاسخ
 8. خشایار می گوید:

  جناب ملک پور سلام
  خیلی ممنون ازتون بابت همه چیز
  24 ساله هستم لیسانس مهندسی برق قدرت از دانشگاه سراسری گیلان مدرک سطح b1 آلمانی و Ielts6.5 دارم سابقه کاری مرتبط هم یکسال وهفت ماه میشه که دارم و دوره های فنی حرفه ایplc .شبکه.مانیتورینگ رو هم رفتم و مدارکشو دارم یکسال ازمقطع تحصیلی هم به صورت جهشی خوندم که می تونم مدارکشو بگیرم برای اینکه رزومه ام بهتر شه .فقط سوالم اینه که الان من با این شرایط می تونم وبزای جستجوی کار بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. داوود می گوید:

  سلام.تشکر میکنم ازهمه عزیزانی که دراین وبسایت خدمات جامع رادراختیار مامیزارن…..من مدرک تحصیلی دیپلم دارم..حرفه من پالایشگاههای صنعتی خواستم ببینم درراستای شغل من کار هست…مچکرم

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی متاسفانه شانس شما با مدرک دیپلم جهت پیدا کردن کار در آلمان بسیار کم است. به شما پیشنهاد می کنیم جهت بررسی گزینه ها و راه های دیگر جهت مهاجرت به آلمان با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. مریم می گوید:

  با سلام.من مدرک آشپزی از فنی و حرفه ای و همسرم مدرک سخت افزار و تعمیرات کامپیوتر از فنی و حرفه ای دارد،میشه بگید کار برای این دو شغل در کشور آلمان هست؟

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. سعید می گوید:

  سلام،بنده لیسانس حسابداری دارم با ۷سال سابقه کار و ۲۷ سال سن مجرد هستم،ایا میتونم اقدام کنم؟اگر بله برم زبان درمانی رو بخونم

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. تینا می گوید:

  سلام . و تشکر و اطلاعات خوبتون . من لیسانس مهندسی زمین شناسی هستم اما سابقه کار ندارم ولی ۱۵ سال سابقه آرایشگری در تمام لاینها دارم و مدرک معتبر میکروپگمنتیشن از کمپانی آمیا آلمان دارم . آیا برای شغل من که جز شاخه فنی حرفه ای هست در سایتهای کاریابی میشه شغل پیدا کرد ؟
  آیا میشه از طریق آوس بیلدونگ ویزای جستجوی کار گرفت ؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. نگی می گوید:

  سلام من کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه سراسری دارم و مدرک زبان المانی سطح b1 دارم برای درخواست کار چگونه باید اقدام کنم ؟

  پاسخ
 14. محمد می گوید:

  سلام و عرض ادب . بنده ۳۳ سال سن دارم و دانشجوی رشته ارشد برنامه ریزی شهری .و ۵ سال سابقه در شهرداری ایا میتونم اقدام کنم برای ویزای کار آلمان.؟ البته به شرط مدرک زبان. ممنون اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای رشته شما ممکن است کاریابی دشوار باشد بنابراین بهتر است در این مورد با کارشناسان ما مشورت نمایید

   پاسخ
 15. حسن می گوید:

  ا عرض سلام خدمت جناب دکتر ملک پور
  بنده دکتری برق گرایش قدرت هستم و همسرم نیز پزشک عمومی می باشد. مشغول یادگیری زبان آلمانی هستیم. آیا شانس قابل توجهی برای یافتن شغل مناسب در آلمان برای من و همسرم وجود دارد؟
  با تشکر

  پاسخ
 16. Hani می گوید:

  با سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی الکترونیک در مقطع لیسانس و در حال اتمام دوره کارشناسی ارشد مکاترونیک هستم. 14 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی دارم که سه سال آخر در یک شرکت بین المللی مشهور در زمینه مواد غذایی ( اسم محفوظ ) مشغول بکار هستم. در حال حاضر 37 ساله ، متاهل و یک پسر 8 ساله دارم.زبان انگلیسی را خوب بلدم اما آلمانی اصلا.لطفا در مورد شانس من برای اقدام به مهاجرت کاری به آلمان اظهار نظر کنید. ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام رشته شما خوب است در صورتی که سابقه کاری مرتبط داشته باشید و مدرک زبان المانی اخذ نمایید میتوانید برای این مورد اقدام نمایید .

   پاسخ
 17. مهرداد می گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  من دانشجو سال اخر رشته معماری مقطع ارشد هستم
  دو سال سابقه کاری دارم ولی متاسفانه یک سال بیمه رد شده واسم
  ۲۴ سال سن دارم و میخوام شروع به یادگیری زبان المانی کنم
  واسه کار میخوام اقدام کنم میتونم نتیجه ای بگیرم تو حرفه خودم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 18. علی مهدوی می گوید:

  با عرض سلام و ادب
  من فوق دیپلم برق در گرایش قدرت دارم و حدود 15 سال سابقه بیمه و 13 سال سابقه کار دارم مهارت کامل در زمینه برق ساختمان دارم و همچنین اپراتوری سیستم های برقی دارای کار دولتی هم هستم و عنوان شغلی کارگر فنی ارشد تاسیسات رو دارم آیا امکان دریافت ویزا کاری برای من هست یا خیر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب با مدرک فوق دیپلم شانس شما بالا نخواهد بود . باید مدرک لیسانس داشته باشید و به زبان المانی مسلط باشید

   پاسخ
 19. ساره می گوید:

  با سلام
  من رشته مهندسی کشاورزی خوندم مدرک زبان ندارم امکان این هست ک برای ویزای کاری اقدام کنم مجردم و ۳۱ سالمه ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام باید رشته شما مورد تایید قرار گیرد در صورتی که سابقه کاری و مدرک زبان المانی داشته باشید میتوانید اقدام نمایید

   پاسخ
 20. فرزاد خماسي زاده می گوید:

  با سلام
  بنده داراي ليسانس مهندسي مكانيك. داراي حدود ٢٠ سال سابقه كار در كارخانجات فولاد (گندله سادي)با تخصص تعميرات و نگهداري مي باشم.
  ٤٣ سال سن و داري همسر و يك فرزند پسر با ١٥ سال سن مي باشم

  تمايل دارم در صورت امكان جهت كاريابي در ألمان. و يا يكي از كشورهاي اروپايي اقدام كنم.
  لطفا راهنمايي بفرمايين
  با سپاس

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب به علت سن ریسک دارید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 21. سخید آل گز می گوید:

  سلام بنده لیسانس مدیریت بازرگانی دارم ولی سابقه شغلی مرتبط با رشته ام ندارم کارم کاشی کاری ساختمان میباشد ایا امکان کار برای بنده هست باتشکر

  پاسخ
 22. هادي می گوید:

  با سلام و خسته نباشيد
  من كارمند شركت فولاد هستم و داراي مدرك فوق ديپلم شيمي و ليسانس متالوژي گرايش جوش هستم و حدود ١١ سال سابقه كار در شركت فولاد دارم و داراي تعدادي مدرك از شركتهاي مختلف و همچنين يك مدرك از شركت آلماني كه دوره اش را در كشور آلمان گذرانده ام ميخواستم بدونم با توجه به توضيحاتي كه ارائه دادم امكان پذيرش كار از كشور آلمان دارم .
  ممنون از راهنمايتون

  پاسخ
 23. ف . ش می گوید:

  سلام .روز بخیر
  من و همسرم دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری) هستیم و27 سال سن داریم و صاحب فرزند نیستیم . برادرم و همسرش در آلمان اقامت دارند.
  آیا شرایط گرفتن اقامت کار برای ما فراهم است.؟؟ به چه طریقی؟؟؟ بهترین و مطمئن ترین راه برای گرفتن اقامت برای ما چه راهی می باشد؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. محمدرضا می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی کامپیوتر دارم و حدود 5 سال سابقه کار در زمینه شبکه دارم. متاهل هستم مدرک زبان آلمانی ندارم. اگه مدرک بگیرم امکان کار پیدا کردن در آلمان وجود داره؟ به چه طریقی میتونم اقدام کنم؟ و سوال بعدی اینکه اول باید خودم برم بعد خانمم بیاد یا میتونیم همزمان با هم بریم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب رشته شما برای ویزای کار المان مناسب است و باید مدرک زبان المانی نیز اخذ نمایید .خیر همزمان نیست و پس از کسب شغل ایشان میتوانند به شما ملحق شوند. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. ناشناس می گوید:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید سوال من این هست که اگر رشته تحصیلی با شغلی که در آن سابقه کاری داریم تفاوت داشته باشد بازهم میتوانیم برای مهاجرت اقدام کنیم یا خیر؟(به طور مثال عرض میکنم که من ارشد کامپیوتر هستم ولی در حسابداری سابقه کاری دارم،میتونم برای حسابداری اقدام به مهاجرت کاری کنم یا حتما باید سابقه کاری مرتبط داشته باشم با مدرک تحصیلیم؟کشورهای کانادا،استرالیا،سوئد مد نظر من هست)،اگر لطف کنید و جواب سوالمو بدین ممنون میشم.

  پاسخ
 26. ویدا می گوید:

  سلام و خدا قوت . رشته ی تحصیلی من آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی هست که از گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشی ست. مقطع ارشد رو تموم کردم و همچنین کارشناسی ، کاردانی و دیپلم هم تربیت بدنی خوندم . برای این رشته من ایا در المان کار هست؟ درضمن من 32 ساله هستم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما کاریابی در المان دشوار است و بهتر است از طرق دیگری مهاجرت نمایید .

   پاسخ
 27. مسعود می گوید:

  سلام وقت بخير. بنده ٢٠ سال سابقه كار در زمينه اسانسور دارم و امسال مدرك كارداني آسانسور ميگيرم داراي همسر و دو فرزند هستم و ٣٨ سال سن دارم. بنظرتون شرايط اقامت كاري در المان دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. رامین می گوید:

  سلام من کارشناس ای تی گرایش خدمات رایانه ای در شهرداری ها و کاردانی نرم افزار و متاهل و همسرم مدرکش دیپلم هست ودارای یک فرزند ۳ ساله وبا ۸ سال سابقه کار در اداره دولتی و مدرک زبان ندارم ولی زبان انگلیسی را در حال اموزش هستم .امکان یافتن کار در المان برای من به همراه خانواده وجود دارد یا خیر.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید در صورت ارایه مدرک زبان المانی برای این پروسه اقدام نمایید و پس از یافتن شغل خانواده را هم به خودتان محلق فرمایید.

   پاسخ
 29. مژگان می گوید:

  سلام آقای دکتر. خسته نباشید. همسرم مهندس عمران با 10 سال سابقه کار البته خودشون دفتر دارند و پایه 2 در رشته مهندسی عمران هستند. من خودم هم مدیر عامل دفتر هواپیمایی هستم و سه سال سابقه مدیریت دارم که البته آژانس مسافرتی مال خودم میباشد . رشته تحصیلی م لیسانس زبان و فوق دیپلم معماری هست. میخواستم بدونم از طریق رشته همسرم که مهندس عمران هستند میتونیم برای ویزای کار از طریق تخصص اقدام کنیم. ؟ برای کشور آلمان آیا راهی هست؟ این پروسه چقدر زمان میبره و چقدر هزینه لازم داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 30. پیمان می گوید:

  باسلام و خسته نباشید رشته تحصیلی من مهندسی کشاورزی هستش و دو سال سابقه بیمه مرتبط دارم همچنین مدیر تولید داخلی شرکت جام پلاستیک بمدت 4 سال هستم که تولید سبد های کشاورزی دارد همچنین 33 سال سن دارم میخواستم ببینم ایا شانسی برای گرفتن ویزای جاب سیکر دارم یا خیر لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب است و در صورتی که 3 سال سابقه کار ارایه دهید میتوانید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. شیما می گوید:

  با سلام.جناب دکتر بنده مدرک دیپلم دارم و دارای آرایشگاه زنانه با جواز کسب و چندین مدرک معتبر بین المللی درشاخه های مرتبط با شغل خودم و همسرم هم در رشته ی تولید و فروش سنگهای ساختمانی با مدرک دیپلم و سرمایه در حدود پنج میلیارد تومان…آیا از طریق شغل خودم میتونم اقدام کنم برای ویزای کاری ،چه کشوری رو شما پیشنهاد میکنید .و اکر نه با چه روشی میتونیم اقدام کنیم.کشورهای مد نظر خودمون اول کانادا بعد آلمان و اتریش…ممنون از زحمات و اخلاق بی نظیر و صداقت کم نظیرتون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 32. .... می گوید:

  ضمن سلام و خسته نباشید، من متاهل و 39 ساله هستم. مدرک کارشناسی را از دانشگاه غیرانتفاعی در رشته مدیریت صنعتی گرفته ام. مدرکb1 زبان المانی دارم. Certificateدر رشته ای تی، شبکه(سیسکو، ccnp) دارم. حدود 15 سال سابقه بیمه دارم.پیشنهاد شما در زمینه وضعیت کاری من در آلمان چگونه است؟ با تشکررررر.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای رشته های مدیریت بازار کار به نسبت رشته های دیگر سخت تر است .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. عاطفه می گوید:

  سلام اقای دکتر
  رشته من عمران و رشته همسرم ارشد برق قدرت هست و قصد داریم در صورت امکان از طریق ویزای جستجوی کار اقدام کنیم. همسرم مدرس در فنی و حرفه ای هستن. انگلیسی تقریبا مسلط و آلمانی رو هم در حال یادگیری هستن. شانس اشتغال چقدر هست؟ برای اقدام از ابتدا تا پایان کار و اشتغال چقدر هزینه باید بکنیم . با توجه به اینکه وقتی که سفارت الان میده برای اواخر 2019 هست ایا شانسی وجود داره که زمان مصاحبه زودتر باشه. باتوجه به اینکه قبلا فرمودین پروسه 9 ماهه هستش. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب رشته های شما در صورت داشتن سابقه کاری و مدرک زبان المانی برای ویزای کار المان مناسب میباشد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. شایان می گوید:

  سلام جناب دکتر عزیز
  من مهندس برق و ۹ سال سابقه مدیریت برق و برودت از یک شرکت بسیار معتبر دارم و پایه یک نظام مهندسی ساختمان هستم و همسرم ۱۵ سال سابقه فروش در یک شرکت بسیار مهم رادارد
  هر دو فوق لیسانس داریم و من مدرس دانشگاه هم هستم ، آیا شانس اقامت داریم ؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب رشته شما برای ویزای کاری المان مناسب میباشد و در صورت اخذ مدرک زبان المانی میتوانید جهت این امر اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. omid می گوید:

  سلام جناب ملک پور وقت بخیر
  من دارم آموزش جوش آرگون میبینم که مدرک بین المللی بگیرم و همزمان روزانه هم ی وقتی رو اختصاص دادم به زبان آلمانی، امکانش هست یه توضیح مفصل درباره جوشکاری درآلمان رو توی سایتتون بدید؟؟ البته من مدرک تحصیلیم کاردانی عمران هستش

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب رشته عمران از رشته های مورد نیاز در کشور المان میباشد اما شرایط اولیه برای ویزای کاری را باید بررسی شود که داشته باشید .
   عرض ادب و احترام برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. علیرضا صائمی می گوید:

  سلام خدمت شما.من ۳۱ سال هستم.۵سال سابقه رانندگی ماشین سنگین.فوق دیپلم برق دارم و ۹ سال کارمند اداره برق هستم.میخواستم بدونم شرایط مهاجرت و کار در آلمان رو دارم؟ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. Z.k می گوید:

  سلام وقت بخیر سپاسگذارم از همکاری حناب عالی سوالی داشتم از خدمت شریفتان
  همسر من در کار شیرینی پزی و قنادی هم تخصص این کار با ۲۰ سال سابقه هر نوع از شیرینی ها و هم دارای مدرک فنی وحرفه ای و هم دارای کارگاه و فروشگاه قنادی سه شعبه در شهر خودمون هست یعنی مهارت و تخصص در سه نسل که به ایشون رسیده خیلی علاقه به مهاجرت به آلمان داریم دارای دو فرزند و خودم هم کارشناسی آموزش ابتدایی و کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی هستم
  میخواستم بدونم برای شرایط ما هم امکان پذیر هست ؟؟
  متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. رضایوسفی می گوید:

  سلام جناب دکتر من گواهینامه ویژه لیفتراک لودر وبابکت دارم ۱۰سال سابقه کار در پروژه های بزرگی دارم وکامل مسلط به هرسه آیا برای شرایط من موقعیت کاری هست؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
 39. سجاد نظری می گوید:

  سلام جناب ملک پور. همسرم مدرک لیسانس مامایی با 5 سال سابقه کار و بیمه داره. با 30سال سن ایا برای ویزای کار المان واجد شرایط هست؟ایا جزء مشاغل مورد نیاز المان هست؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   ایشان شرایط اولیه را دارا هستند باید مدرک زبان المانی نیز اخذ بفرمایند وسپس رزومه ایشان توسط تیم کارشناسان ما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. مریم می گوید:

  با سلام. بنده دانشجوی ترم اخر مهندسی منابع طبیعی هستم و فعلا نیز برای فرصت مطالعاتی در دانشگاه کیل آلمان مشغول پژوهش هستتم. قبل از اتمام این دوره شش ماهه مایلم که بتوانم قرارداد کاری ببندم و بعد از برگشت به ایران و دفاع از رساله دکتری خود برای شروع کار به آلمان برگردم. همسرم نیز کارشناسی ارشد رشته عمران دارند. خودم 31 ساله و همسرم 35 ساله هستند. مشغول یادگیری زبان آلمانی هستم. آیا شانس قابل توجهی برای یافتن شغل مناسب چه در آلمان و جه در سایر کشورهای اروپا دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله شانس شما در زمینه ویزای کار المان و برای سایر کشورهای اتحادیه اروپا مناسب است .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. سامان می گوید:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملک پور عزيز ، من 33 سال سن دارم ، مدرک تحصيلي من ديپلم و 12 سال در زمينه ساخت کابينت mdf ودکور و غيره همچنين نصب ديوارکوب و انواع کارهاي چوبي فعاليت داشتم . آيا من و همسرم ميتوانيم از طريق کار به آلمان مهاجرت کنيم ممنون از وقتي که براي ما مي گذاريد. با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. رزومه شما به صورت دقیق تر باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. صحرا می گوید:

  با سلام
  ممنون از وقتی که برای خواندن پیام من می گذارید.
  من فوق لیسانس مهندسی صنایع غذایی(لیسانس از دانشگاه سراسری تبریز و فوق لیسانس از دانشگاه آزاد تبریز) به همراه همسرم که دارای فوق لیاسنس مهندسی متالوژی (لیسانس از دانشگاه یزد و فوق از دانشگاه صنعتی اصفهان) قصد مهاجرت به آلمان رو داریم و هیچ اطلاعاتی در مورد شروع کار و نحوه گرفتن ویزا و شرایط لازم برای کار یا تحصیل ندارم آیا می توانیم برای پیدا کردن کار مناسب در آلمان که دارای تضمین باشد امیدوار باشیم اگر امکان دارد مقداری توضیحات در این مورد بفرمایید
  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. رشته تحصیلی شما جزو رشته های مورد نیاز این کشور می باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. مهدی می گوید:

  سلام
  وقت شما بخیر
  من ۳۴سالمه متاهلم و دارای مدرک کارشناسی مکانیک خودرو از دانشگاه ازاد و ده سال سابقه کار فنی و سرپرستی و ۹۰ میلیون سرمایه
  و دارای مدرک فنی حرفه ای جوش e3, e6 و جوش co2 و جوش ارگون و نرم افزار کتیا میباشم
  تا چندی پیش قصد پناهنده شدن به المان رو داشتم که با فرمایشات شما منصرف شدم
  الان ایا میتونم برای ویزای کاری و Blue کارت اقدام کنم با توجه به اینکه زبان المانی نمیدونم؟؟؟
  یا راه دیگه ای هست که بتونم قانونی برم و اجازه کار داشته باشم
  ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   سرمایه اولیه شما کم میباشد ولی باقیه موارد شما مناسب به نظر می آید . بهتر است اندکی سرمایه ی خود را افزایش دهید و سپس اقدام نمایید . در صورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 44. حمیدرضا خیاط زاده می گوید:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما. قبل از شرح سوالم تشکر میکنم از پیگیری دلسوزانه شما که بدون هیچکونه چشم داشتی اطلاعات و تجربیاتی رو که به سادگی بدست نمی آید در اختیار همه قرار میدید.بنده سی سال سن دارم و مدرک کاردانی کامپیوتر رشته نرم افزار دارم همچنین حدود ۳۰ واحد از دروس کارشناسی همین رشته رو گذراندم که به دلایل شخصی ترک تحصیل کردم ولی ریز نمراتی رو که گذراندم موجود هست. همچنین ۱۰ سال سابقه کار قابل ارائه با بیمه دارم که مرتبط با رشته تحصیلیم هست. در حال حاضر هم به عنوان یکی از مدیران فنی بخش IT بانک پارسیان مشغول به کار هستم.
  مدرک ایلس ۶ دارم ولی زبان المانی رو تازه دارم شروع به یادگیری میکنم. برای وقت سفارت اقدام کردم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه مدرک تحصیلی من کاردانی هست شانس دریافت ویزای کار رو خواهم داشت یا خیر. پیشاپیش از زمان و انرژی که برای راهنمایی بچه ها میزارید کمال تشکر را دارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   به صورت کلی برای دریافت ویزای کاری باید سوابق کاری خود را نیز ارائه نمایید ولی ممکن است که سوابق کاری هم مد نظر گرفته نشود . سن شما برای دریافت این ویزا مناسب است . بهتر است با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا شرایط شما دقیقا توسط مشاورین بررسی گردد .

   پاسخ
 45. shima rasouli می گوید:

  با عرض سلام خدمت جناب دکتر ملک پور
  همسر من با سن ۴۱ سال و مدرک فوق لیسانس فن آوری اطلاعات و ۱۶ سال سابقه کار در شرکت ملی پخش آیا شانسی برای یافتن کار و مهاجرت از طریق ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش دارد؟

  پاسخ
 46. مشاور حقوقی می گوید:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 47. مشاور حقوقی می گوید:

  با عرض سلام مجدد خدمت شما آقای دکتر ملک پور و همکاران محترمتون. با پوزش فراواون بنده چند روز پیش سوالی مطرح کردم اینجا اما متاسفانه با اینکه خیلی منتظر شدم ولی جوابی دریافت نکردم. صد البته که حتما به خاطر حجم بالای کاری جنابعالی هست. اگر اجازه بدید یکبار دیگه سوالم رو مطرح کنم. من ۳۸ ساله متاهل دارای یک فرزندلیسانس مهندسی شیمی و دارای یک سابقه ۱۳ و خوب در صنعت خودروسازی هستم .مدیر کنترل و تضمین کیفیت بوده ام و در حال حاضر مدیر تحقیق و توسعه هستم. تکنیکهای مربوط به خودروسازی رو کامل مسلط هستم. با توجه به اینکه کشور آلمان مهد خودروسازی می باشد آیا امکان اینکه بتوانم کار پیدا کنم وجود دارد؟ قبلا امتحان تافل را انجام داده ام و نمره ۷۵ دارم ولی اکسپایر شده است و زبان آلمانی هم نمی دانم.با سپاس فراوان از الطاف شما جناب آقای دکتر

  پاسخ
 48. mohammad می گوید:

  سلام جناب ملک پور عزیز.بدون مقدمه میخاستم سوالامو بپرسم به منظور صرفه جویی در وقت.ایا بنده به عنوان یک فرد ۲۷ ساله دارای لیسانس الکترونیک دارای مدرک ایلتس ۵٫۵ اکادمیک و ۶٫۵ جنرال در المان در صورت اقدام برای ویزای کار اموزشی میبینم در اون فیلد کاری از طرف اون شرکت؟به هر حال صنعت اونها پیشرفته تره و من شخصا حاضرم یه مدت بدون حقوق کار کنم تا بیشتر یاد بگبرم.سوال دوم اینکه ایا اجازه سفر به کشوری مثل سوعد رو هم داریم در این ۶ ماه؟(چون فکر میکنم سوعد هم در ضمینه الکترونیک قوی هست) یا اینکه صرفا فقط باید در المان باشیم. و سوال اخرم در ضمینه accommodation هست.حدودا ارزون ترین قیمت برای یک ماه چقدره.چون واقعا نمیدونم من رسیدم فرودگاه چیکار باید بکنم و کجا برم و همچنین هزینه تقریبی خورد و خوراک و … یه توضیح مختصری بدید.تشکر فراوان
  (دوست مشمار آنکه در نعمت زند لاف یاری و برادر خواندگی دوست آن دانم که گیرد دست دوست,در پریشان حالی و درماندگی)

  پاسخ
  • علی می گوید:

   با درود من ۳۲ساله هستم مجرد ،در زمینه ی تاسیسات لوله کشی فاضلاب وآب و شوفاژ و لوله کشی استخر و جکوزی و نصب شیر آلات و راه اندازی موتور خانه، فنی وارد هستم و در تاریخ ۶/۷/۹۳ مدرک فنی حرفه ای رو دریافت کردم و سابقه ی ۱۲سال کار در تاسیسات لوله کشی ساختمان رو دارم آیا من با این شرایط میتونم برای کار در اروپا اقدام کنم زبان انگلیسی بلد نیستم

   پاسخ
   • n hashemee می گوید:

    
عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.