موسسات کاریابی معتبر در کشور اتریش

موسسات کاریابی معتبر در کشور اتریش

موسسات کاریابی معتبر در کشور اتریش و کمک جستن از آنها یکی از راههای کاریابی در اتریش ۲۰۱۸ میباشد ، ایا با بازار کار کشور اتریش اشنایی دارید ؟ ساعات و شرایط کاری در کشور اتریش چگونه است ؟ ایا موسسات کاریابی معتبر در کشور اتریش وجود دارد ؟ برای موسسات کاریابی در اتریش از چه روش هایی می توان استفاده کرد ؟ سایت های موسسات کاریابی معتبر در کشور اتریش چگونه است ؟ نحوه ی کار موسسات کاریابی در اتریش چگونه است ؟ برای کمک گرفتن از موسسات کاریابی در اتریش چه اقداماتی را باید انجام داد ؟ ایا اطلاعاتی راجع به معتبرترین موسسات کاریابی در اتریش دارید ؟ برای یافتن کارهای موقت در کشور اتریش از چه روش هایی باید اقدام کرد ؟ در این مقاله به کاریابی در کشور اتریش ، روش های کاریابی در کشور اتریش و کار در اتریش و مهاجرت به اتریش از طریق کاریابی در اتریش و اژانس ها ، سایت ها و موسسات کاریابی در اتریش می پردازیم .

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video موسسات کاریابی معتبر در کشور اتریش

 

کشور اتریش با بازار کار بسیار سالم و شرایط مطلوب کاری مورد تقاضای بسیاری از افراد برای کار در سطح جهان می باشد ، نرخ بیکاری به گزارش سایت اداره کار اتریش ، امسال ( ۲۰۱۷ ) حدودا ۹.۱ پیش بینی شده است و محدودیت هایی برای نیروهای کار جدید در این کشور قرار دارد ، افرادی که قصد کاریابی در کشور اتریش دارند اگر شرایط لازم مانند تحصیلات متناسب ، تجربه کاری مطلوب ، سن مناسب ، دانش زبان و …. را داشته باشند شانس انها برای یافتن کار مطلوب خود بیشتر می شود و می توانند کار مورد نظر خود را بیابند . مهمترین نکته در کاریابی امنیت شغلی کار مورد نظر است که بسیار متکی بر قرارداد کاری است و هرچه قرارداد قوی تر باشد امنیت کاری بیشتری را رقم می زند .

ساعت کاری در کشور اتریش به طور معمول ۸ ساعت در روز می باشد ( معادل ۴۰ ساعت در هفته ) که در صورت کار بیشتر شامل اضافه کاری می شود که طی ان ۵۰ ٪ اضافه پرداخت یا مرخصی به فرد اعطا می شود هم چنین مردم کشور اتریش طبق نظرسنجی دولت تمایل دارند از ساعات اولیه صبح ساعات کاری خود را شروع کرده و مشغول به کار شوند و در مواقع ضروری مانند بیماری می توانند مرخصی با حقوق دریافت نمایند ، به طور معمول افراد در سال ۲۵ روز مرخصی با حقوق دارند .

در کشور اتریش متقاضیان می توانند برای هر نوع شغلی درخواست دهند اما در بخش های دولتی یا بازارهای سنتی ( کارخانجات یا صنایع ) به دلیل محدودیت های موجود در زمینه مالی و نیروی انسانی ، جذب نیرو کاهش یافته و بسیار مشکل است . بیشترین جذب نیرو به طور معمول در کشور اتریش در زمینه های خدمات ، مدیریت و بازاریابی ، it یا فناوری اطلاعات و …. می باشد همینطور صنعت توریسم گزینه مناسبی برای کار افراد در زمان محدود ( برای چند ماه ) با بازار کار فراوان حتی در شهرستان های کوچک و دورافتاده است ، به طور معمول در شهرهای کرنتن ( Carinthia ) ، تیرول ( Tyrol ) ، سالزبورگ ( Salzburg ) ، اشتایرمارک ( Styria ) و وین ( Wien ) کاریابی راحت تر خواهد بود .

برای یافتن کار در کشور اتریش از روش های گوناگون می توان اقدام کرد که با بکار گرفتن چندین مورد از انها در زمینه کاریابی یافتن کار سریع تر و راحت تر خواهد بود :

یکی از راه ها جست و جو در روزنامه ها  ، رسانه ها و اینترنت (‌ سایت های کاریابی ) است ، متقاضیان می توانند برای مطالعه روزنامه های روز کشور اتریش از کافه ها استفاده کنند که دسترسی نامحدودی به تمامی روزنامه ها دارند هم چنین به این نکته توجه نمایید که اکثر سایت های کاریابی کشور اتریش به زبان المانی می باشند و تسلط به این زبان یا زبان انگلیسی هم در زمینه کاریابی هم پس از یافتن کار بسیار موثر است ، معمولا کسانی که بالای ۲ سال در کشور اتریش حضور داشته باشند به راحتی می توانند از طریق سایت ها کار مورد نظر خود را بیابند ، از نمونه این سایت ها ، سایت رسمی سازمان خدمات کاریابی www.ams.or.at در کشور اتریش یا سایت www.jobpilot.at می باشد که از سایت های معتبر و پربازدید برای یافتن کار است و با تکمیل رزومه و ثبت نام در این سایت موقعیت های شغلی روز را به اطلاع متقاضیان می رساند . از دیگر سایت ها می توان به سایت های www.karriere.at / www.metajob.at / www.monster.at / www.jobkralle.at / www.job.at و …. اشاره کرد .

سازمان ها و موسسات کاریابی موجود در اتریش گزینه مناسبی برای کاریابی در این کشور می باشند ، از جمله این سازمان ها می توان به سازمان AMS  ( Arbeits Markt Servise ) اشاره کرد ، این سازمان از سازمان های وابسته به دولت می باشد و در زمینه مسائل مربوط به کار به متقاضیان خدمات ارائه می نماید به این صورت که شرکت ها و سازمان ها که نیازمند نیروی کار هستند برای سازمان AMS درخواست نیرو ارسال می نمایند و این سازمان با یافتن نیروهای کار متناسب با شغل مورد نظر لیستی از افراد متقاضی را به این موسسات ارائه می کند ، متقاضیان می توانند به صورت انلاین در سایت سازمان AMS برای کاریابی ثبت نام کرده و رزومه خود را ارسال نمایند .

در زیر به موسسات دیگر در زمینه کاریابی اشاره می نماییم :

AMS  : شماره تلفن  : +۴۳ ۱ ۸۷۸۷۱   / ادرس سایت : ams.at

MAN POWER  :  شماره تلفن  : +۴۳ ۱ ۵۱۶۷۶۷۰۰۰ / ادرس سایت : manpower.at

PEPECTIVE GLOBAL EXECUTIVE SEARCH : شماره تلفن  : +۴۳ ۱ ۵۱۲۲۳۵۵-۰ / ادرس سایت : perspective.at

JOBBOX : شماره تلفن  : +۴۳ ۱ ۵۳۵۱۶۶۶ / ادرس سایت : jobbox.at

PERS-CON PERSONAL CONSULTING : شماره تلفن  : +۴۳ ۱ ۸۱۷۸۵۹۵ / ادرس سایت : pers-con.at

HAYS OSTERREICH PERSONNEL SERVICES : شماره تلفن  : +۴۳ ۱ ۵۳۵۳۴۴۳۰ / ادرس سایت : hays.at

 

در کشور اتریش برای کارهای موقت مانند منشی ، کارگر ، خدمه یا نظافتچی و …. اژانس های کاریابی وجود دارد که اینگونه افراد را به شرکت ها معرفی می نماید ، در صورت مطلوب بودن متقاضی و داشتن مهارت در زمینه کاری خود ، امکان بستن قرارداد دائم با فرد نیز از طرف موسسات و شرکت ها وجود دارد . نمونه این اژانس های کاریابی www.manpower.at / www.rex-dienstleistungen.com / www.adecco.at و ….. می باشد .

متقاضی می تواند علاوه بر موارد فوق با طی کردن دوره های کاراموزی و کسب مهارت وارد بازار کار شده و قراردادهای کاری ببندد .

روش دیگر جست و جو و پرس و جو در زمینه کار مورد نظر در محل مورد نظر می باشد .

کشور اتریش در رشته های فنی ، مهندسی ها مانند مکانیک و برق ، پرستاری ، تکنسین و …. جذب نیروی بیشتری نسبت به سایر رشته ها دارد .

همانطور که بیان شد روش های مختلفی مانند روزنامه ها ، سایت های کاریابی ، موسسات کاریابی ، اژانس های کاریابی و …. برای یافتن کار در کشور اتریش وجود دارد ، متقاضیان با ثبت نام در موسسات کاریابی در اتریش و ارسال رزومه یا جستجو در سایت های کاریابی می توانند کار متناسب با رشته و علاقه خود را بیابند هم چنین شرایط کاری به طور معمول در سایت ها ذکر می شوند یا موسسات کاریابی در اتریش متناسب با شرایط متقاضیان کار مرتبط با انها را جست و جو و به انها پیشنهاد می نمایند . به طور کلی با به کار بردن یک روش یا چند روش برای کاریابی در کشور اتریش می توان کار مورد نظر را یافت ،‌ به طور معمول به کار بردن چند روش کاریابی به طور همزمان پروسه کاریابی را سریع تر و راحت تر می نماید . شما عزیزان در صورت داستن هر گونه پرسش در زمینه کاریابی در کشور اتریش و موسسات کاریابی در اتریش و مهاجرت به اتریش از طریق کار در اتریش می توانید با موسسات حقوقی تماس حاصل نموده و برای یافتن پاسخ پرسش های خود اقدام نمایید . و در صورت تمایل به مشاوره با ما میتوانید با دفتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

2 پاسخ
 1. Nader گفته:

  سلام
  من تو زمینه های فنی مهارت دارم ثبت اختراع صنعتی دارم و تو رشته های قالب سازی و شیتمتال فعالیت داشتم
  56 سالمه دو تا بچه دارم حدودا 20 ساله
  میخواستم بدونم امکانش هس بدون پول زیاد توی اتریش فعالیت کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب به علت ایتم سن شما جهت ویزای کاری شانسی نداشته اید و در صورتی که میزان سرمایه شما مناسب ثبت شرکت و یا کارافرینی باشد این دو مسیر به شما پیشنهاد میشود. می بایست جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.