, ,

موسسات کاریابی در روسیه

 

 

 

موسسات کاریابی در روسیه

موسسات کاریابی در روسیه چگونه می توانند در جستجوی کار به من کمک کند؟ هدف موسسات  کار یابی در روسیه چیست؟ چگونه موسسات کاریابی مناسب در روسیه پیدا کنم؟ چگونه می توانم برای کار به موسسات کاریابی در روسیه درخواست دهم؟ موسسات کاریابی در روسیه در چه مواردی میتوانند به کمک کنند؟ کار در مسکو و سنت پترزبورگ برای کسانی که به دنبال کسب تجربه در بخش های ساخت و ساز و انرژی می باشند، انتخاب مناسب است. مسکو مرکز مالی و اقتصادی تایید شده کشور روسیه است. نیروی کار آن تقریبا یک چهارم کل تولید ناخالص داخلی روسیه را تشکیل می دهد. علاوه بر این سرمایه، کمترین میزان بیکاری در کل کشور را دارد.

بزرگترین شرکت های بزرگ روسیه با همکاری بسیاری از شرکت های بین المللی وارد بازار روسیه شده اند. بنابراین، مسکو یک شهر جذاب برای بسیاری از مهاجران است؛ چرا که شرکت های چند ملیتی اغلب به زبان انگلیسی و یا زبان آموزان خارجی با مهارت های ویژه نگاه می کنند. اگر شما به دنبال مشاغل در روسیه برای زبان انگلیسی هستید، مسکو می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

اقتصاد مسکو توسط بخش خدمات هدایت می شود و اکثریت مردم را استخدام می کند. کارهای زیادی برای مهاجران دو زبانه در هتل ها، رستوران ها و سایر مشاغل مرتبط با گردشگری وجود دارد. مسکو به عنوان یک مرکز سیاست و فرهنگ، یک زمین بازی برای مترجمان با تجربه است. بخش های قابل توجهی از مردم کار در مسکو در بخش تولید مثل مواد غذایی، پالایش نفت و الکترونیک هستند. بخش های قابل توجهی از مردم کار در مسکو در بخش تولید مثل مواد غذایی، پالایش نفت و الکترونیک هستند.

nemune2 موسسات کاریابی در روسیه

بازار کار در سن پترزبورگ

سنت پترزبورگ علاوه بر داشتن مرکز فرهنگی، فرصت هایی را برای اشتغال موقت و بلند مدت ایفا می کند. به گفته اداره مهاجرت فدرال، سنت پترزبورگ در حال حاضر بیش از ۱٫۶ میلیون نفر خارجی دارد. و تا سال ۲۰۲۰، تخمین زده می شود که مهاجران ۲/۵ از نیروی کار خود را تشکیل می دهند. بازار کار در سنت پترزبورگ کوچکتر و کمتر از مسکو است و در حالی که قیمت کالاها و خدمات تقریبا یکسان است، پرداخت متوسط ​​در حدود ۲-۳ برابر بهتر از مسکو است. درآمد متوسط ​​برای این ساکن در حدود ۷۵۰ دلار در ماه است

در قانون کار روسیه سه نوع اصلی از قراردادهای کاری وجود دارد:

 • قرارداد کار با متن آزاد – بیشترین قرارداد فعلی بدون اعتبار دقیق، اما شامل شرط خاتمه است.
 • قرارداد استخدامی با زمان مشخص – اعتبار قرارداد تا پنج سال است و فقط زمانی که یک کارمند موقت قرارداد دائمی ارائه می دهد.
 • قرارداد کار برای کار فصلی فقط برای دو ماه معتبر است.

در قراردادهای استخدام در دو نسخه امضا شده توسط هر دو طرف است. قراردادها باید به زبان روسی و انگلیسی باشد که توسط دادگاه روسیه پذیرفته شود.

چه کسانی می توانند در روسیه کار کنند؟

تمام اتباع خارجی که مایل به کار در روسیه هستند (مسکو یا سن پترزبورگ) باید اجازه کار داشته باشند. خدمات مهاجرت فدرال اجازه کار می دهد که شما قبل از درخواست ویزای کار باید بدست آورید. اکثر خارجی ها نیاز به یک ویزای کار کامل برای کار در مسکو یا سن پترزبورگ دارند، اما برخی موارد استثنایی وجود دارد:

کسانی که قبلا مجوز اقامت دائمی دارند نیازی به اجازه کار ندارند. کسانی که به طور موقت برای یک کشور خارجی کار می کنند یا اغلب در خارج از کشور سفر می کنند. یک ویزای تجاری یک فرد را قادر می سازد تا ۹۰ روز در روسیه کار کند. کسانی که در مأموریت های دیپلماتیک، مؤسسات کنسولی و سازمان های بین المللی کشورهای خارجی در روسیه مشغول به کار هستند. نمایندگان رسانه ها معتبر در این کشور هستند. موسسات آموزشی

هنگام درخواست برای اجازه کار برای مشاغل روسیه ثبت نام کنید، این روند به شرح زیر است:

 • بخش دولتی مربوطه درخواست اجازه کار را برای یک کارفرما ارسال می کند. پس از آن، فرد درخواست اسناد مربوط به مهاجرت فدرال را با اسناد ارائه می دهد
 • یک فرم درخواست در روسیه تکمیل شده است
 • چاپ عکس یا گذرنامه
 • کپی از تاریخ استخدام، و یا یک سند رسمی برابر با دیپلم روسیه از آموزش حرفه ای
 • مدارک پزشکی که کارمند خارجی معتاد به مواد مخدر نیست؛
 • اچ آی وی یا هیچ بیماری دیگری ندارد
 • دریافت هزینه درخواست

پس از ارسال تمام اسناد، مجوز ظرف مدت ۳۵ روز کاری صادر می شود. پس از آن، شما می توانید آزادانه وارد کشور روسیه شوید و در طول سه ماه پس از تاریخ دریافت مجوز. این مجوز برای مدت زمان کار طول می کشد، اگر چه ویزای کار باید هر ۱۲ ماه یکبار به روز شود.

کاندیداهای دارای مهارتهای تخصصی که به دنبال کار در مسکو و سنت پترزبورگ می توانند برای سفارتخانه یا کنسولگری روسیه در کشور خود درخواست مجوز کار متخصصین با مهارت فراوان را درخواست کنند. این روند معمولا ۱۴ روز طول می کشد. ملیت های کشورهای مستقل مشترک المنافع روش ثبت نام برای اجازه کار را ساده کرده اند. افراد می توانند برای دریافت اجازه در اداره مهاجرت فدرال درخواست دهند.

شما ملزم به ارائه اسناد زیر هستید:

 • یک عکس گذرنامه رنگی
 • یک فرم درخواست در روسیه تکمیل شده است این می تواند چاپ شود
 • دریافت هزینه درخواست
 • کارت مهاجرت و یا مهر کنترل گمرک زمانی که شما وارد روسیه میشوید
 • صدور گواهینامه پزشکی که نشان می دهد کارگر خارجی مستخدم معتاد نیست؛ اچ آی وی یا هر اختلالی دیگر ندارد
 • مجوز در ظرف ده روز کاری صادر می شود.

مشاغل درخواست شده در روسیه برای خارجی ها:

بسته به تجربه و پس زمینه شما، پیدا کردن شغل در روسیه برای خارجی ها ممکن نیست آسان باشد. تقاضای زیادی برای کارشناسان خارجی در مسکو وجود دارد، اما به بخش های خاص محدود می شود. منابع انسانی، فناوری اطلاعات، توسعه کسب و کار و امور مالی بیشترین اهمیت را دارند.

گزینه های دیگر برای expats عبارتند از آموزش زبان مادری شما، پرستاری بچه یا کار کردن برای شرکت های چند ملیتی به دنبال استخدام زبان مادری. شرکت های غیردولتی یا روسیه که در بخش های انرژی، مالی و ساختمانی فعالیت می کنند نیز ممکن است فرصت ها را ارائه دهند

آژانس های مستقر در اینترنت که در سنت پترزبورگ فعالیت می کنند توجه داشته باشید که برخی از متقاضیان شغلی به چندین جای خالی در شهر دسترسی دارند. بزرگترین تقاضا برای کارگران در موارد زیر است: مدیران فروش، فروشندگان، رانندگان، کارکنان ماهر و مهندسان.

بخش پزشکی و دارویی با کمبود نیروی کار ماهر مواجه است، در حالیکه متخصصان بازاریابی، وکلا و متخصصان تبلیغات، خیلی زیاد هستند. رقابتی ترین مشاغل در روسیه برای سخنرانان انگلیسی در نهادهای دولتی، نشریات و رسانه های جمعی است

درصد بالائی از مشاغل انگلیسی زبان در مسکو و سن پترزبورگ آموزش زبان انگلیسی و کار ترجمه است. با این حال، لازم به ذکر است که جریان مداوم کار همیشه نمی تواند تضمین شود..

چگونه در روسیه مشاغل پیدا کنیم؟

بسیاری از آژانس های استخدام و وب سایت های کاری با امکانات در مسکو و سنت پترزبورگ وجود دارد. با این حال، آنها برای کسانی که بسیار واجد شرایط هستند و برای شرکت در شرکت های بزرگتر شرکت می کنند، مناسب هستند. اکثر این سازمان ها نیاز به CV شما را به زبان انگلیسی ارسال می کنند یا در وب سایت خود تکمیل می کنند. یکی دیگر از راه های مفید برای پیدا کردن کار در روسیه این است که با شرکت های بین المللی به طور مستقیم از کشور خود تماس بگیرید و در صورتی که آنها در روسیه فعالیت می کنند بپرسید.

مصاحبه

روند مصاحبه مشابه انگلستان است. نامزدها برای مصاحبه دعوت می شوند و سوالاتی در مورد صلاحیت حرفه ای، شخصیت و انگیزه از آنها پرسیده می شود. سپس کارفرمایان ارزیابی می کنند که آیا شما با فرهنگ سازمان آنها تناسب دارید یا خیر. آنها انتظار دارند که شما درک خوبی از کسب و کارشان داشته باشید. آزمون های روان سنجی و استعداد، به ویژه در شرکت های بزرگتر مورد توجه فزاینده ای هستند .

 

در اینجا برخی از وب سایت های مفید هستند با:

 

Jobs in Russia for foreigners

 

The Moscow Times Career Centre

SuperJob.ru

HeadHunter.ru

Jobs in Moscow

The Escape Artist

The Moscow Expat Site

The Russian Connection Group

Xpat Jobs

Career.ru

CareerJet

Moscowjob.net

Indeed

Learn4Good

IRR

JobRapido

Job.ru

Penny Lane Personnel

Rabota

Go Go Jobs

TrovitRussia

Iagora

AntalRussia

CEE-Legal

ExpatRu

Morgan Hunt

Russian jobs

 

Bankir.ru

Career.ru

CareerJet

eGraduate

Indeed

Headhunter

IRR

JobRapido

Job.ru

Penny Lane Personnel

Rabota

SuperJob

TrovitRussia

 

آژانس های استخدام در روسیه کانال خوبی برای پیدا کردن شغل های روسیه هستند. اکثر ثبت نام آنلاین را قبول می کنند و شما را قادر به ارسال رزومه خود می کنند.

 برخی از بهترین موسسات کاریابی در مسکو و سنت پترزبورگ عبارتند از:

 

Lapa

g-nius

Texon

Target Jobs

Awara Group

Global Vision

Moscow City

St. Petersburg.com

موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن کادری مجرب از کارشناسان و وکلا متخصص برای کمک به شما در انتخاب درست کشور و اهداف شما متقاضی گرامی اماده و  مشاوره تخصصی می دهند. ما همچنین شما را در درخواست های کاری و چگونگی اقدام برای یافتن کار در دانمارک مشاوره و  حمایت می کنیم. موسسه حقوقی ملک پور  به شما کمک میکند برای زندگی و کار در دانمارک آماده شوید، با اعتماد به نفس  شروع کنید و مطمئن شوید که آینده موفقی در پیش رو دارید.جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت ذیل مراجعه بفرمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۲ نظرات, میانگین: ۴.۶۷ از طریق ۵)
Loading...
4 پاسخ ها
  • n hashemee می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.