, ,

مهاجرت کاری به سنگاپور

مهاجرت کاری به سنگاپور

مهاجرت کاری به سنگاپور در بحث مهاجرت به سنگاپور 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت و همچنین اخذ ویزای کار سنگاپور برای کار در سنگاپور و همچنین موسسات کاریابی در سنگاپور و یا لیست مشاغل مورد نیاز سنگاپور یکی از مواردی است که افراد به شدت به دنبال آن هستند . اگر از طریق مهاجرت کاری به سنگاپور اقدام به مهاجرت به سنگاپور کرده اید یا قصد اقدام دارید باید با موضوع مهاجرت کاری به سنگاپور برای اخذ اقامت سنگاپور آشنایی پیدا نمایید .

ویزای کار سنگاپور

ویزای کار سنگاپور انواع مختلفی دارد که با اجازه کار برای کارجویانی که مهارت کمتری دارند آغاز می گردد و به ردهP1 وP2 می رسد که این افراد بسیار حرفه ای هستند و از لحاظ آموزشی و سوابق کاری دارای اعتبار می باشند.

برای اینکه با انواع مختلف ویزای کار در سنگاپور آشنا شوید و مناسب ترین ویزا را برای خود انتخاب کنید به مطالب زیر که بصورت خلاصه می باشد توجه کنید:

 

WORK PASS: SINGAPORE EMPLOYMENT PASS – (EP)

 

به این ویزا ویزایE یاEP هم گفته می شود ،این ویزای برای افراد حرفه ای بین المللی،پرسنل مدیریتی (مدیر عامل،مدیر کل و مدیر اجرایی) و در کل مدیران ومتخصصانی است که تمایل به کار در سنگاپور را دارند . متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از ۳۰۰۰ $ باید داشته باشند.

 

WORK PASS: SINGAPORE ENTREPRENEUR PASS – (ENTREPASS)

 

این ویزا بنامEntrePass نیز شناخته می شود.این ویزا برای افرادی است که ممکن است تحصیلات و مهارت خاصی نداشته باشند اما سابقه شراکت یا داشتن تجارتی موفق دارند و یا اینکه دارای ایده های نوآورانه و خلاقانه هستند که چشم انداز شغلی خوبی از لحاظ اقتصادی در آینده بهمراه خواهد داشت. متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از ۳۰۰۰ $ باید داشته باشند.

 

WORK PASS FREEDOM: SINGAPORE PERSONALISED EMPLOYMENT PASS – (PEP)

 

این نوع ویزا بر اساس شایستگی های یک فرد صادر شده و مستقل از هر کارفرمایی می باشد.دارندگان ویزای(PEP) می توانند کارفرمایان خود را بدون تاثیر در وضعیتشان تغییر دهند و آنها می تواند برای ارزیابی فرصت های شغلی در سنگاپور حد اکثر برای شش ماه در آنجا بمانند.مدت این ویزا پنج ساله است و بعد از آن غیر قابل تمدید می باشد.برای واجد الشرایط بودن حقوق فرد در شش ماه گذشته باید حداقل $۸,۰۰۰  در ماه بوده باشد.

 

WORK PERMIT SCHEME

 

اجازه کار(WP) معمولا برای کارگران ماهر و نیمه ماهر خارجی صادر می گردد.مدت زمان اجازه کار بطور کلی دو سال می باشد و به اعتبار گذرنامه فرد ،ضمانت نامه بیمه یا بانکی و مدت اشتغال کارگر هر کدام کوتاه تر باشد بستگی دارد.این افراد فقط تحت نظارت کارفرما و در شغل تعیین شده می توانند کار کنند و برای واجد الشرایط بودن حقوق ۲۰۰۰ $ یا کمتر هم می تواند باشد.

 

WORK PERMIT: S PASS

 

این ویزای کار برای کارگران با مهارتی در سطح متوسط در نظر گرفته شده است که توسط شرکت هایی که در سنگاپور فعالیت می کنند استخدام می شوند.پذیرفتن متقاضیان بر اساس یک سیستم امتیاز بندی انجام می شود که عبارتند از:درآمد،تحصیلات ،مهارت ها ،نوع شغل و میزان سوابق کاری.سهمیه تعداد دارندان این ویزا کمتر از ۲۵ درصد کل شرکت هایی است که نیاز به نیروی کار دارند. متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از ۳۰۰۰ $ باید داشته باشند. متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از ۲۰۰۰ $ باید داشته باشند.

 

WORK PERMIT: MISCELLANEOUS WORK PASS

 

اتباع خارجی برای کار در کشور سنگاپور در زمان کوتاه حداکثر ۶۰ روزه باید از این نوع ویزا استفاده کنند.این ویزا جایگزین ویزایProfessional Visit Pass شده است.

 

TRAINING EMPLOYMENT PASS

 

دانشجویان خارجی دوره کارشناسی یا جویندگان کار برای انجام و گذراندن آموزش های عملی در رابطه با حرفه ،تخصص ،مدیریت یا مشاغل اجرایی می توانند از این ویزا استفاده کنند.اگر متقاضی در مقطع کارشناسی از دانشگاه های مورد تایید باشد این موضوع باید بخشی ضروری از دوره کارشناسی و گرفتن مدرکش باشد.درآمد ثابت و ماهیانه متقاضیان باید حداقل ۲۸۰۰ دلار باشد و مدرکی قابل قبول ارائه دهند.

 

MULTIPLE-JOURNEY BUSINESS VISA

 

این نوع ویزا عبور و مرور مدیران کسب و کارهای گوناگون که نیاز به تردد به کشور سنگاپور را دارند تسهیل می گرداند.استفاده از این ویزا بنفع تاجران و سرمایه گذارانی است که مکررا به سنگاپور برای تجارت و سرمایه گذاری سفر می کنند.

 

WORK HOLIDAY PROGRAMME

 

این ویزای بیشتر مورد علاقه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱۷ تا ۳۰ ساله است که از دانشگاه های مورد تایید در استرالیا ،فرانسه ،آلمان ،هنگ کنگ،ژاپن ،نیوزیلند و آمریکا فراغ التحصیل شده اند.این ویزا بمدت شش ماه است و چون مدت زمان آن کوتاه است متقاضی در هر حرفه های که بخواهد می تواند مشغول بکار شود.

 

SINGAPORE EMPLOYMENT WORK VISA PROCESSING SERVICES

 

بخشRikvin به پردازش ویزاها ی کاری اختصاص داده شده است.متقاضیان برای انجام امور اداری خود تنها با این بخش سرو کار دارند. Rikvin کارهای اداری را انجام داده تا متقاضیان مناسب ترین ویزا را برای کارجویان خارجی در نظر بگیرد.ما در طول این پروسه از مرحله قبل از اقدام و بعد از آن در کنار فرد هستیم تا نگرانی حتی در مورد استخدام کارمندان نداشته باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به سنگاپور از جمله مهاجرت کاری به سنگاپور و یا شرایط مهاجرت کاری به سنگاپور و یا هزینه تحصیل و  زتدگی در کشور سنگاپور و در نهایت شرایط اخذ اقامت سنگاپور با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان ما نهایت استفاده را بکنید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲ نظرات, میانگین: ۴.۵۰ از طریق ۵)
Loading...
4 پاسخ ها
 1. نگین. می گوید:

  سلام ببخشید من هرچی تماس میگیرم نمیتونم با مشاورینتون صحبت کنم. میخواستم در مورد ویزای کاری سنگاپور بدونم. با توجه به شرایط متقاضی در صورت امکان شما درخواست کار برای ما از کارفرما فرم درخواست کار میگیرید؟ و خب چجوری هست شرایطش.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. جلال می گوید:

  با سلام. جلال هستم. 26 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی گرایش مهندسی محیط زیست هست و مدارک آموزشگاهی دیگری مانند کنترل پروژه، تعمیرات پمپ های سانتریفیوژ، HSE، بازرسی جوش VT، افسر ایمنی را دارا می باشم. به مدت یک سال معلم بودم و سپس به عنوان مشاور محیط زیست در پتروشیمی بندرامام مشغول بکار شدم و بعد از آن به مدت یکسال به عنوان کارشناس کنترل پروژه در پتروشیمی امیرکبیر و پتروشیمی مارون مشغول بکار بودم. لطفا مرا جهت گرفتن ویزای کاری به سنگاپور راهنمایی فرمایید. سپاس فراوان.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.