مهاجرت کاری به سنت کیتس

مهاجرت کاری به سنت کیتس در سال ۲۰۱۸ و اخذ ویزای کاری سنت کیتس از شرایطی برخوردار است که در این مقاله درمورد آن خواهید خواند ، اگر قصد مهاجرت کاری به سنت کیتس را دارید می توانید در این مقاله اطلاعاتی در باب شرایط و مدارک مورد نیاز پروسه مهاجرت کاری به سنت کیتس بخوانید ، یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به سنت کیتس ، مهاجرت کاری به سنت کیتس خواهد بود و البته که اتباع خارجی برای مهاجرت به سنت کیتس و ورود به این کشور و مهاجرت کاری به سنت کیتس  و کار در سنت کیتس نیاز به مجوز کاری دارند ، بر این اساس مراحل انجام مهاجرت کاری به سنت کیتس را با ذکر مدارک و شرایط مورد نیاز در ادامه خواهید خواند . و پیشنهاد میگردد جهت مهاجرت به سنت کیتس از هر طریقی همچون مهاجرت کاری به سنت کیتس و یا سرمایه گذاری در سنت کیتس و اخذ پاسپورت سنت کیتس حتما با وکیل مهاجرت به سنت کیتس مشورت نمایید.

برای مهاجرت به سنت کیتس انواع راه های مهاجرت از جمله مهاجرت از طریق ازدواج در سنت کیتس/ تولد در سنت کیتس / تحصیل در سنت کیتس در مقاطع مختلف/ مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس و همچنین مهاجرت کاری به سنت کیتس وجود دارد که در این مقاله به مهاجرت کاری به سنت کیتس و چگونگی کاریابی در سنت کیتس می پردازیم .

در این مقاله مطالبی که عنوان می گردد بیشتر در قالب مدارک و شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار سنت کیتس و مهاجرت کاری به سنت کیتس می باشد ، چرا که عملا در کشورهای کوچکی نظیر سنت کیتس آن چنان موقعیت های کاری برای مهاجر خارجی وجود ندارد و اکثر مهاجران به این کشور جهت انجام سرمایه گذاری و رسیدن هرچه سریعتر به سیتی زنی این کشور می کوشند و مناسب دیدیم برای آن دسته عزیزانی که قصد انتخاب یک کشور انگلیسی زبان برای اقامت کاری هستند بیشتر هدف را کشورهای بزرگ مهاجر پذیر نظیر کانادا و استرالیا که این کشورها هم نظیر سنت کیتس از مستعمره های انگلستان می باشد و هر ساله در برنامه های امتیاز دهی برای پذیرش مهاجران ماهر با داشتن تخصص ظرفیت بالایی از این افراد را با اقامت دائم و یا اقامت های کاری ۲ ساله فرا می خوانند .

البته همچنان مهاجران می توانند جهت اخذ ویزاهای شش ماهه کوتاه مدت در حرفه های خاص و مورد نیاز اقدام نمایند که اکثرا کارهای ساده بوده و کارگر ساده را نیازمند هست ، در حال حاضر می توان گفت که بیشترین درخواست در بین ویزاهای موجود در کشور سنت کیتس به سمت سرمایه گذاری و ویزاهای پر ریسک می رود ، حال اگر شما بخواهید جهت اخذ ویزای کار در کشور سنت کیتس اقدام نمائید ، می بایست مراحل زیر را طی نمائید .

اولین قدم داشتن یک موقعیت کاری و ارائه نامه عقد قرارداد کاری بین شما و یک کارفرماست ، که اتباع خارجی برای داشتن این دعوتنامه می توانند از راه های متفاوت نظیر ارسال رزومه در سایت های کاریابی و ارتباط مستقیم و حضور فیزیکی با کارفرما مصاحبه نموده و رضایت او را براوره سازد ، اگر شما توانستید به یک همچین موقعیتی دست یابید حال می بایست به دنبال مدارک ذیل باشید .

مدارک مورد نیاز برای اجازه کار در سنت کیتس :

۱- تکمیل فرم اجازه کار و درخواست کار

۲-گزارش پزشکی از وضعیت سلامت فرد و آزمایش پوست دارای مانتوکس  و همچنین میزان پلاسما برای تشخیص سفلیس

۳- سه قطعه عکس شبیه به عکس گذرنامه

۴- گواهی تولد

۵- گذرنامه

۶- گواهی پلیس

۷- نامه سو پیشینه از کشور محل اقامت که تاریخ آن بیش از ۶ ماه نگذشته باشد

۸ – نامه آزمایش HIV

۹- شواهد ارا ئه شغلی از آگهی شغل

۱۰- صفحه شناسایی تایید شده از گذرنامه فرد

 

اگر متقاضی متاهل باشد علاوه بر مدارکی که در بالا ذکر شد باید شناسنامه و گواهی ازدواج را ارائه دهد و فرم مربوطه را تکمیل کند و همچنین اوباید درخواست  فرم اقامت موقت را نیز تکمیل کند.

 

اگر متقاضی دارای فرزند  باشد باید علاوه بر مدارکی که در بالا ذکر شد مدارک اضافی برای کودکان خود از جمله سابقه واکسیناسیون ، شناسنامه، ۲ قطعه عکس، پاسپورت، ریز نمرات مدرسه(برای ثبت نام در مدارس و کالج ها) که این مدارک در وزارت نخست وزیری در دسترس افراد قرا می گیرد.

 

تمام مدارکی که در بالا ذکر گردید باید در فرمت اصلی خود همراه با کپی برابر اصل و ترجمه رسمی ارایه شود.

چگونگی پیدا کردن شغل به عنوان شغل در کشور سنت کیتس:

کشور سنت کیتس :

به زبان انگلیسی Saint Kitts نامیده می شود  سنت کیتس کشوری می باشد جزیره ای که د ر دریای کارائب و همچنین غرب آنتیگوا و باربودا و شرق جزایر ویرجین آمریکا واقع شده است. جمعیت این کشور حدود ۵۲٬۰۰۰ نفر. پایتخت آن باستر می باشد ، زبان اصلی این کشور انگلیسی است و البته نام این کشور تا سال ۱۹۸۶ سنت کریستوفر و نویس بوده است .

طرق کاریابی در کشور سنت کیتس :

 

اگر فردی بخواهد در کشور سنت کیتس مشغول به کار شود توصیه می گردد از منابع معرفی شده در سایت های رسمی این کشور برای فرصت های شغلی در این کشور به عنوان یک فرد خارجی اقدام نماید:

۱- موتورهای جستجو شغلی در سایت های بازار یابی:

با سایت های معرفی شده در این کشور فرد می تواند با فرستادن رزومه شانس خود را امتحان کند البته با وجود میزان پاسخ دهی کم به میزان  ۰.۵ تا ۱،۰ درصد اما به افراد پیشنهاد می شود شانس خود را امتحان نمایند

تا حدودی یکی از بهترین موتورهای جستجوی شغل و کاریابی در کشور سنت کیتس است  SKNوبسایت

این وبسایت دارای شمار زیادی آگهی های شغلی می باشد که روزانه به طور منظم روی سایت قرار گرفته و به روز می شوند.

یکی دیگر از سایت های بزرگی می باشد که آگهی های شغلی به صورت هفته ای در این سایت قرار می گیرند Career Jet:

هم یکی دیگر از وب سایت های موتور جستجوگر کاریابی و شغل می باشد.Riley Guide:

 

اجازه کار در کشور سنت کیتس :

ویزاهای کار:

 

در نوع اول از ویزا های کار منظورمان  این می باشد که کار فرما مربوطه  باید یک دعوت نامه کاری برای فردی که در خارج از کشور در جستجوی کار می باشد، تهیه کند  ،  مشخص است که برای پیدا کردن و استخدام شدن در  یک موقعیت شغلی در هر کشور اولویت با متقاضیان و افرادی که داخل آن کشور سکونت دارند و همنچنین واجد شرایط آن شغل هستند ، می باشد  و زمانی این شغل به فرد خارجی خواهد رسید که کسی در داخل آن کشور واجد شرایط آن شغل یافت نشود .

به طور مثال در کشور های اروپایی این قانون به این صورت هست که کارفرما آن شغل مورد نظر را باید به مدت ۳ ماه در داخل آن کشور به صورت عمومی آگهی کند  ، اگر کسی پیدا نشد و خواستار آن شغل نبود سپس آن شغل به مدت ۳ ماه در دیگر در کشوهای عضو اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر باز هم شخصی واجد شرایط آن شغل نبود کار فرما میتئاند از متغاضیان خارجی واجد شرایط دعوت به همکاری کند .

در کشور سنت کیتس  کارفرمایان ملزم هستند که درخواست اجازه کار از دولت برای استخدام افراد خارجی غیر تبعه بگیرند و طی این اجازه و درخواست ، برای عموم افراد از طریق روزنامه های رسمی و رسانه های بومی و محلی در مورد عنوان های شغلی که که کارفرمایان مایل به استخدام و جذب افراد هستند آگهی و اطلاع رسانی شود .

درخواست مجوز کار برای افراد و همچنین روند سالانه هستند، در نتیجه با وجود این فرضیه با وجود اینکه برای اولین درخواست ممکن است افراد بومی و محلی و تبعه های واجد شرایط خود کشور سنت کیتس برای عنوان شغلی مربوطه وجود نداشته باشد، با این فرض فرد تبعه خارجی می تواند برای عنوان شغلی خاص استخدام شود. با این وجود ممکن است یک سال بعد وضعیت تغییر کرده باشد .

برای افراد خارجی که به دنبال کار و اقامت و مهاجرت کاری به سنت کیتس هستند ، مدارکی مانند پاسپورت معتبر، بلیط برگشت و همچنین گواهی اشتغال که می تواند شامل  دعوتنامه کاری یا نامه کاری از طرف کارفرما باشد، لازم می باشد، کارفرمای مربوطه برای دادن مجوز کار و استخدام  اتباع خارجی باید از اداره مهاجرت و اداره امنیت کاری و پلیس این درخواست را نماید که درخوست آن ها به وزارت کار ارسال شود، اما قبل از دادن این مجوز به کار به افراد خارجی ، کارفرما باید عنوان شغلی را به صورت محلی به مدت دو هفته برای استخدام کارگران محلی و بومی تبعه آگهی و تبلیغ نماید .

موارد الزامی مورد نیاز برای درخواست دوباره مجوز کار از کارفرما :

برای درخواست دوباره فرد حتما باید درخواست قبلی اجازه کار خود را داشته باشد

شناسنامه و ترجمه شناسنامه

فرم درخواستی که شامل ۲۴ سوال می باشد

پاسپورت معتبر دارای حداقل ۶ماه انقضا

۱ قطعه عکس رنگی

استشهاد محلی و گواهی از پلیس

پرداخت هزینه ۱۵۰۰دلار

HIV انجام دوباره تست

در انتها می توانیم این توصیه را خدمت عزیزان داشته باشیم که پروسه مهاجرت کاری به سنت کیتس کاملا امری است حقوقی و می توان با داشتن یک وکیل در این پروسه موفق بود ، البته در حال حاضر با توجه به موقعیت های کاری نه چندان مطلوب در این کشور پیش از اقدام برای مهاجرت کاری به سنت کیتس حتما اگر دارای مهارت خاصی هستید در کشور انگلیسی زبان نظیر آفریقای جنوبی که در حال حاضر درخواست بالایی در رشته های متفاوت چه در صنعت و چه در بخش پزشکی و درمان و در بخش های مدیریتی و سایر رشته ها دارد که می توان لیست مشاغل مورد نیاز در این کشور را در مقاله مختص به این کشور بخوانید .

 

توصیه ما به شما این می باشد که با کارشناسان ما بصورت تلفنی مشاوره رایگان شوید و از مشاوره حضوری ما بهرمند شوید. جهت مشاوره در باب مهاجرت به سنت کیتس ، تحصیل در سنت کیتس ، کار در سنت کیتس ، سرمایه گذاری در سنت کیتس ، اخذ ویزای سنت کیتس ، اخذ پاسپورت سنت کیتس و … میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.