مهاجرت کاری انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به انگلستان 2018 چه شرایطی دارد ، و جهت مهاجرت کاری به انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان نیاز به چه مدارکی داریم ، آیا با مهاجرت کاری به انگلستان میتوانیم اقامت انگلستان را اخذ نماییم ، در این مقاله به سوالات شما در باب مهاجرت کاری به  انگلستان و آخرین قوانین مهاجرت از طریق ویزای کاری به انگلستان در سال 2018 پاسخ خواهیم داد.

قصد مهاجرت به کشور انگلستان از طریق اخذ ویزای کاری انگلستان برای اخذ اقامت انگلستان را دارید؟ شرایط و قوانین اخذ ویزای کاری کشور انگلستان چه می باشد؟ طرق مهاجرت کاری به کشور انگلستان کدامند؟

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت و اخذ اقامت انگلیس

video مهاجرت کاری به انگلستان

 

اگر سوالات بالا و از این قبیل سوالات در ذهن شما بوجود آماده و در صدد پاسخ به آن می باشید در این مقاله بر آن شدیم که به شما را در این زمینه یاری نماییم.

کشور انگلستان یکی از مهمترین کشورهای جهان در زمینه اقتصاد و سیاست به حساب می آید و در زمینه فناوری و خدمات پزشکی یکی از مطرح ترین های دنیا می باشد.

پایتخت انگلستان،لندن که از نظر جمعیتی بزرگترین شهر اروپا می باشد مقصد اول سالیانه بسیاری از تجار و صاحبان مشاغل می باشد و همین امر سبب گشته تا سالیانه بسیاری از افراد از اقصی نقاط جهان از طریق مهاجرت تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری برای کشور انگلستان اقدام نمایند.

مهاجرت کاری خود به چند دسته تقسیم می شود در دسته اول به این گونه می باشد که به فرد ویزایی اعطا می شود که شخص در مدت معلوم می بایست به جستجوی کار در آن کشور بپردازد و در غیر این صورت می باید خاک آن کشور را ترک نماید که این نوع ویزا به ویزای جستجوی کار نیز شناخته شده می باشد که با توجه به قوانین هر کشور می تواند شروط اخذ آن امتیاز بندی یا به صورت شرطی می باشد.

از دیگر انواع ویزای مهاجرت کاری می توان به ویزای کاری از طریق پیشنهاد کاری (Job Offer ) اشاره نمود که فرد را یک کارفرما از کشور مذکور برای جذب نیروی کار با شرایط شخص در خواست می نماید که فرد از روز اول که وارد آن کشور می شود دارای کار و حقوق می باشد و همین امر سبب گشته یکی از بهترین روش های مهاجرتی به حساب آید.

روش آخری مهاجرت از طریق کار ،ویزایی است که فرد بعد از ارزیابی یا امتیازبندی های مربوطه اقامت دائم کشور اخذ می نماید و بعد از آن نیازی حتی به  استخدام در آن کشور جهت اخذ اقامت دائم نمی باشد و فقط برای باطل نگشتن افامت خود شرط حضور خواهد داشت.

در حال حاضر کشور انگلستان تنها از یک روش مهاجرت کاری می توان به اخذ ویزای آن دست یافت و آن پیشنهاد کار از یک شرکت و یا کارفرما حاضر در آن کشور است. اخذ این نوع ویزا دارای دو مرحله می باشد:

مرحله اول آن دریافت یک دعوت نامه کاری از یک شرکت معتبر از طریق یک کارفرمای دارای شرایط می باشد.

در مرحله دوم شخص متقاضی کار پس از دریافت این دعوت نامه می بایست در آگهی استخدامی آن پذیرفته شود که قابل ذکر است

که این نوع آگهی در ابتدت باید ۳ ماه داخل انگلستان آگهی شود و در صورت نبود همچین نیروی کاری سپس در کل اتحادیه اروپا و  باز در صورت عدم یافتن همچین نیرویی می توان از کشور های دیگر از جمله ایران جذب نیرو نمود.

حال با توجه به شرایط فوق الذکر و قانون اولویت بندی جذب نیروی کار کشور انگلستان در خواهیم یافت که این امر،امری  به مراتب سخت و دشوار برای اخذ این نوع ویزا می باشد.

شاید بتوان راه های سهل تری برای نحوه ورود به کشور انگلستان برای شخص متقاضی با توجه به شرایط فرد اتخاذ نمود.

حال اگر فردی با دارا بودن شرایط فوق موفق به اخذ این نوع ویزا گردد می تواند با اشتغال. و پرداخت مالیات خود بعد از سپری کردن بالغ بر ۴ سال به اقامت دائم این کشور دست یابد و همچنین بعد از گذشت ۴ سسال دیگر بعد از اخذ اقامت دائم برای پاسپورت انگلیسی درخواست نماید.

همان طور که در بالا ذکر شد این طریق ویزا امری صعب الوصول می باشد بنابراین فرد می تواند از طرق مهاجرتی دیگر از جمله ویزای تحصیلی اقدام نماید .

شایان ذکر است که فردی که در کشور انگلستان مشغول به تحصیل باشد و بعد از گذراندن مدارج عالیه دولت انگلستان در یک مدت معلوم اجازه جستجوی کار در خاک خود را بعد از فراغت از تحصیل می دهد که مسلما شرایط استخدامی و اخذ شغل برای فردی که در این کشور تحصیل نموده به مراتب بهتر می باشد که شخص بعد از اشتغال به کار می تواند تایپ ویزای خود را به کاری تغیر داده و در نهایت به اقامت دائمی این کشور برسد.

حتی کشور انگلستان برای ترقیب تحصیل در کشور خود قانونی برای افرادی که بالای ۵ سال در انگلستان تحصیل کرده باشند را دارا می باشد که فرد بعد از گذراندن ابن ۵ سال به اقامت دائم انگلستان دست یابد.

از دیگر راه های اخذ اقامت انگلستان می توان به سرمایه گذاری و کار آفرینی اشاره نمود که این روش برای اشخاص واجد شرایط گزینه بسیار مناسبی به نظر می رسد .

همچنین افراد دارای تحصیلات عالیه (کارشناسی ارشد و دکتری) در این کشور با مبالغی بسیار کمتری می توانند به این نوع کار آفرنی بپردازند که این خود یکی دیگر از مزایای دولت انگلستان برای افراد تحصیل کرده در این کشور می باشد.

حال شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که با توجه به شرایط فردی خود کدام  گزینه جهت مهاجرت به انگلستان برای شما  مناسب می باشد؟

مدارک و شرایط اخذ ویزای تحصیلی یا سرمایه گذاری کشور انگلستان چه می باشد؟

حداقل سرمایه مورد نیاز چه میزان می بایست باشد؟

ما با در اختیار داشتن مشاورین متخصص و مجرب خود آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشیم تا شاید کمکی در راه آینده شما جهت رسیدن به آرزوهایتان باشد.

می توانید همواره با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت کاری به انگلستان و شرایط مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ اقامت انگلستان مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
69 پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شرایط شما برای دریافت ویزای کار بسیار مطلوب هست. ولی این را در نظر داشته باشید که پروسه اخذ ویزا ارتباط زیادی به نظر افسر ویزا دارد.

   پاسخ
 1. Navid گفته:

  با سلام و احترام . من 34 سالمه و همسرم 29 سالشه . خودم ارشد اقتصاد از دانشگاه صنعتی شریف و همسرم دکترای داروسازی از دانشگاه شهید بهشتیه. آیلتس 7 داریم هر دو . حدودا 5 سال سابقه کار در حوزه مرتبط با اقتصاد و فاینانس دارم. به نظر شما شانس ما برای اخذ ویزای کار انگلستان چقدره ؟ آیا بهتره برای ویزای کار اقدام کنم یا تحصیل در مقطع دکترا ؟ و از کجا باید اقدام کنیم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   به منظور اخذ راهنمایی در زمینه ویزای تحصیلی و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام اگه برای ویزای کاری انگلیس ازیه شرکت معتبر دعوت نامه کاری بگیرم وفوق لیسانس حقوق بین الملل از کانادا داشته باشم میتونم برا ویزای کاری انگلیس اقدام کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 3. البرز گفته:

  با سلام
  من قصد دارم از طریق با تاسیس یک سینما در لندن برای دریافت اقامت دائم انگلساتن اقدام کنم. می خواستم درباره شرایط دریافت این نوع از ویزا من رو راهنمایی کنید. واینکه برای گرفتن وکیل در این زمینه چه هزینه ای باید پرداخت بشه؟ و آیا شما وکالت چنین موضوعی رو انجام میدید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در انگلستان باید پیشنهاد کار داشته باشید و مدرک تحصیلی شما نیز نیاز به مغادل سازی دارد.

   پاسخ
 4. آرزو گفته:

  باسلام و وقت بخیر من و همسرم قصد مهاجرت داریم خودم 23 ساله و همسرم 27 ساله هست رشته خودم روابط عمومی هست زبانم در حد Upper-Intermediate و همسرم زبانش در حد Pre_intermediate، آیا با این شرایط میتوانیم مهاجرت کاری داشته باشیم؟ حالا به هر کشوری که مارو بپذیرن و شرایط خوب زندگی رو داشته باشن مثل کانادا یا انگلستان یا استرالیا یا …

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار انگلستان باید ابتدا یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در انگلستان داشته باشید. برای ویزای کار کشورهای کانادا و استرالیا نیز باید از سیستم امتیازبندی آن که با نام اسکیل ورکر شناخته می شود، امتیازات لازم را اخذ نمایید. در حال حاضر تنها کشورهای آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار ارائه می دهند که برای اخذ آن باید حداقل مدرک لیسانس، سه سال سابقه کار و مدرک زبان داشته باشید.
   کشور آفریقای جنوبی نیز ویزای جستجوی کار ارائه می دهد که به مدرک فوق دیپلم نیاز دارد.

   پاسخ
 5. امیدرضا گفته:

  سلام من یکساله مدرک کارشناسی رادیولوژی گرفتم و میخواستم ببین برای دسته پیراپزشکی مثل رشته من شرایط ویزا چجور هست و از طریق نیروی کار متخصص میتونم ویزا بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Marzieh.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما برای اینکه بتوانید در کشورهای دیگر مشغول به کار شوید بایستی مدرک تحصیلی خودتون رو معادل سازی کنید تا مدرک شما را کشور مقصد بپذیرد. رشته شما رشته خوبی هست .مهاجرت کاری به انگلستان از ابتدا ممکن است برای شما سخت باشد چون نیاز به پیشنهاد کاری دارید. در حال حاضر برای رسیدن به کار در کشور انگلستان بهتر است از طریق تحصیل وارد شوید. البته شما سن خودنان را عنوان نکردید. پیشنهاد می کنم برای بررسی شرایط خودتان و رسیدن به نتیجه نهایی با موسسه تماس حاصل نمایید. شماره موسسه 02149196000

   پاسخ
 6. محمدرضا گفته:

  با عرض سلام برای اینکه به کشور انگلستان مهاجرت کنیم . میتونیم از طریق کار در یک شبکه تلویزیونی فارسی زبان کار کنیم . باز هم باید ویزای کار داشته باشیم . یعنی میشه رزومه خود رو برای شبکه بفرستیم و اونا میتونن کار اقامت ما رو درست کنند.

  Rating: 4
  پاسخ
 7. مسعود گفته:

  سلام
  یکی ازآشنایان من صاحب یک لاندری در انگلیس است. با او صحبت کرده ام و او موافق است که مرا به عنوان نیروی کار جذب کند. اگر لطف کنید راهنمایی مان کنید که چه کارهایی باید انجام دهیم. ممنونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کاری برای شما، ایشان ابتدا می بایست مراحل قانونی جذب نیرو در انگلستان را طی نمایند و در صورت عدم جذب نیروی انگلیسی و اروپایی در زمینه کاری خود، بتوانند شما را در صورت داشتن شرایط لازم جذب نمایند.

   پاسخ
 8. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب
  خانمم انگليسيه ٧ ساله باهم ازدواج كرديم و در ايران زندگي ميكنيم. خانمم كار و يا درآمدي در انگلستان نداره.. راهي وجود داره از طريق خانمم اقامت انگليس بگيرم؟

  پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  با سلام
  ضمن سپاس از زحمات و تلاش صادقانه شما
  می خواستم از شما بپرسم با توجه به اینکه به تازگی بعضی از شرکتها در ایران اقدام به اخذ ویزای کاری سه ساله جهت کشور انگلستان می کنند ایا این مطلب صحت دارد یا خیر . در واقع منظورم این است که امکان اخذ چنین ویزاهایی برای ایرانیان وجود دارد ؟ و اینکه چطور میتوانیم صحت و اعتبار این شرکتها را بررسی کنیم.

  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام درحال حاضر انگلیس یکسری طرح های تجاری و کار افرینی دارد میتوانید جهت کسب اطلاعات دقیق تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. امین گفته:

  سلام چندی پیش از شرکتی که من قبلا براشون رزومه فرستاده بودم تماس گرفتن که میتونن برام اخذ ویزای کاری در انگلستان کنم و ازم ترجمه مدارکمو خواستن .با پرسشی که من کردم گفتند که کارفرمایی در انگلستان راضی شده برای شما دعوت نامه بفرسته .با توجه به مطالب وب سایت و اینکه من مدرک زبان ندارم میخوام بدونم ایا شانسی برای ویزای کاری دارم یا نه ؟

  پاسخ
 11. مهرداد گفته:

  سلام.
  دکتری نرم افزار دارم.
  5 سال هم سابقه کار.
  تو سایت های کاریابی انگلیس کارهای مرتبط زیادی با اسکیل هام هستش.
  می تونم اپلای کنم براش؟ اگه کارفرما اوکی بده حله؟
  یا اون قانون سه ماه براش هست؟
  الان که انگلیس تو اتحادیه نیس بازهم این قانون سه ماه اتحادیه هم هست؟
  سپاس از لطفتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله داشتن مدرک زبان برای ویزاهای کاری نیاز است. البته باید اطلاعات جزیی تری از شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. نرگس گفته:

  سلام
  ٢٧ سالمه فوق ليسانس مديريت مالي
  هشت سال سابقه بيمه و كاري
  داراي مدرك فرانسه و درحال خواندن زبان انگليسي جهت كسب نمره هفت هستم
  خواهان اقدام به كشور كانادا يا استراليا يا نيوزلند هستم
  ايا با اين شرايط جهت لندن شانسي دارم يا خير
  يا كشورهاي مذكور رو شما ميتوانيد كمكم كنيد جهت اقدام
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار جهت ویزای کاری انگلیس شما باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. این در حالی است که این امکان وجود دارد که بدون پیشنهاد شغلی برای ویزاهای کاری استرالیا و کانادا اقدام کرده و از بدو ورود اقامت دائم بگیرید. البته امتیازات شما باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و باید شرایط شما باید جهت پاسخگویی به سوال مطرح شده به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره و بررسی مدارک مورد نیاز با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. آرمان گفته:

  باسلام و عرض ادب / بنده 31 سالمه و سابقه 7 سال کار در یک شرکت دولتی رو دارم ، مدرک تحصیلی ارشد IT و تخصص هایی از قبیل مدیریت HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) ، کارهای برقی و فنی و … رو دارم ، سرمایه بخصوصی هم ندارم . خواستم بپرسم با این شرایط آیا امکان مهاجرت کاری برای من وجود داره ؟ اگر هست به چه شیوه و روشی ؛ و آیا بعدا امکان تبدیل به اقامت رو داره یا خیر .
  بسیار سپاسگذارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
 14. rad گفته:

  سلام من۲۷سالمه و رشته رادیولوژی در مقطع کارشناسی خوندم و همسرم هم ۲۷سالشون هست و رشته معماری در مقطع کارشناسی ارشد خوندن امکان مهاجرت و پیدا کردن شغل برای هردومون هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله در صورت اخذ مدرک زبان و سابقه کاری برای برخی از کشورها امکان اقدام از طریق کار و یا تحصیل را دارید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 15. عصمت گفته:

  سلام.خسته نباشد.بنده 24سالمه و در دانشگاه ازاد اسلامی واحد بندر جاسک درحال تحصیلم.رشته پتروشیمی.ایا اعتبار دانشگاه اینکه مثلا حتما باید دولتی باشه مهمه یا ن.میخام برا ادامه تحصیل برم انگلستان.لندن.لطفا راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نوع دانشگاه خیلی تاثیری ندارد بیشتر معدل و مدرک زبان شما مهم است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. Mohammad گفته:

  با سلام و خسته نباشید من22سالمه دارای مدرک بین المللی تاسیسات مکانیکی ساختمان و مدرک جوشکاری هستم ایا می تونم در انگلستان کار پیدا کنم و نیازمند شغل من هستند یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. Mahson گفته:

  سلام بیست و هشت سالمه لیسانس جغرافیا طبیعی
  چهار سال سابقه کار غیر مرتبط
  قصد مهاجرت دایم دارم چه از طریق تحصیل چه دیگر روش ها
  هشتاد تا صد میلیون سرمایه
  لطفا راهنمایی کنید کدام کشور با شرایط مطابقت دارد.
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 18. سمانه گفته:

  سلام خسته نباشید . من ۳۶سال و همسرم۳۹ سال و پسرم ۲۰ ماهشه . ما در حال آموزش دوره های فنی و حرفه‌ای در رشتهء نجاری و نگارگری هستیم (شوهرم نجاری خودم نگارگری) که بتونیم با همکاری هم کار کنیم . ما هدفمون برای کار در خارج از کشور است ، سرمایه ای هم نداریم ، میخواستم بپرسم آیا شرایطی هست که بشه در کشوری انگلیسی زبان کارآفرینی کنیم ؟ با توجه به اینکه ما سرمایهء چندانی هم نداریم ولی اگر شغل و کارمون خاص و هنری باشه آیا کشوری هست که ما رو حمایت کنه ؟
  در استرالیا پسرخالهء همسرم کار دکوراسیون داخلی انجام میده و در انگلیس فامیل داریم که ایشونم همین کارو انجام میدن در واقع ایشون شرکت دکوراسیون داخلی دارن اونجا . آیا از طریق آنها میشه اقدام کرد ؟ ممنون از راهنماییتون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب ویزاهای سرمایه گزاری ویا کارافرینی نیازمند سرمایه بوده و بدون سرمایه این امر محقق نمیگردد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 19. maziar samiei گفته:

  درود برشما آقای ملکپور .من 38 سال دارم متاهل ودارای یک فرزند 9 ساله.فوق دیپلم استخراج معدن هستم ولی زمینه وسابقه کاری من ارتباطی با این مدرک نداره.من 15 سال سابقه کار فنی دارم .در زمینه ساخت قطعات دقیق صنعتی تبحر دارم وبه برخی نرم افزارهای صنعتی از جمله اتوکد تسلط دارم.به دستگاههای تراش و فرز cnc تسلط دارم.درضمن مدرک فنی حرفه ای اپراتوری cnc دارم.شش ماهه که دارم کلاس زبان میرم.میخواستم بدونم امکانش هست بتونم از طریق کاری و قانونی اقامت (ترجیحا کانادا یا یک کشور انگلیسی زبان)بگیرم.در ضمن از شما بابت پاسخگوییتون تشکر میکنم.

  پاسخ
 20. mie.editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای ملکپور و تشکر بابت راهنمایی ها و نصیحت های دلسوزانه ایشان بنده 30 سال سن دارم و مجرد و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه و ارشد مهندسی صنایع هستم و ایلتس 7 هم دارم خواستم ببينم چقدر سرمایه برای مهاجرت کاری يه فرد مجرد مثل بنده به انگلستان نیازه؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در این کشور به پیشنهاد شغلی نیاز است. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی می توانید برای کار در این کشور اقدام کنید. برای بررسی شرایط کار در کشورهای مختلف پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. mie.editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر وقت شما بخیر ابتدا ضمن تشکر از توضیحات خوب شما بنده و هسمرم 37 ساله و یک دختر 8 ساله هستیم من و همسرم هر 2 دارای مدرک حسابداری دانشگاه آزاد که بنده 15 سال سابقه و همسرم 9 سال سابقه کار مرتبط در بخش تلفیق مالی و نرم افزار هستیم . جهت اطلاع شما دارای 9 سابقه مدیریتی ، 4 سال مدیر فروش و 3 سال کارشناس در حوزه پیاده سازی ، مشاوره و استقرار نرم افزارهای مالی و اصطلاحا Erp هستم (تمامی این سوابق کاری تماما در حوزه مالی و it بوده است که در خط قبلی به آن اشاره نمودم) ممنون خواهم شد پیرو بررسی فایلهای صوتی و تصویری شما بنده را جهت مهاجرت راهنمایی فرمائید . بر اساس برداشت بنده ظاهرا موقعیت کاری 1 با توجه به تخصص من ابتدا انگلستان است و پس از آن آلمان و اتریش (که البته این 2 کشور به جهت هزینه رایگان تحصیل میباشد ) و همچنین سوئد ممنون از شما و ارادت خوب و خوش باشید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار کشور انگلیس یا سوئد به پیشنهاد شغلی نیاز است. ویزای کار کشور اتریش نیز امتیازبندی بوده و شرایط شما برای کار در کشورهای آلمان یا اتریش باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. حسین گفته:

  درود فراوان و وقت بخیر خدمت استاد عزیز و گرانقدر
  من کارشناس پرستاری از دانشگاه سراسری ، ۲۹ ساله و چهار سال سابقه کار در حال حاضر برای اخذ ویزای تحصیلی برای یکی از کالج های ایرلند شمالی که جز uk هم هست اقدام کردم. نمیدونم در جریان هستید یا نه ما پرستاران با مدرک oet که همون معادل ایلتس برای پیرا پزشکان هست میتونیم در انگستان و استرالیا و نیوزلند اقدام به کار کنیم .
  با همه این اوصاف من برای تحصیل بعد از این دوره و گرفتن ویزای کاری میتونم به عنوان مستر در دانشگاهای انگلستان یا گشور دیگه اقدام کنم
  پر حرفی بنده رو ببخشید
  ممنون از این همه انرژی خوبی که به بچه ها میدید??

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای کار در کشور انگلیس به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. ویزای کار استارلیا و نیوزلند نیز امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. ویزای تحصیلی شرایط خاص خود را داراست. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. مجید گفته:

  با سلام
  بنده از انگلستان پیشنهاد کاری دارم و قرارداد برای امضای اینجانب فرستاده شده
  زبان انگلیسی بنده در حدی نیست که بتوانم در انگلستان کار کنم و نیاز به یک مدت 6-8 ماهه دارم تا بتوانم خودم را آماده کنم ، به نظر شما چه اقداماتی باید انجام بدهم .
  با تشکر

  پاسخ
 24. بابک گفته:

  سلام وخداقوت به تمامی همکاران عزیز
  رحمانی هستم، 35 ساله با بیش از 15 سال سابقه بیمه ،فوق دیپلم،کارمند دولت و10 سال دفتری و پنج سال در قست تاسیسات اداره ،با سرمایه حدود 40 هزار دلار، متاهل، با یک دختر چهارماهه،البته همسرم معلم پایه ابتدایی، لیسانس،با 10 سال سابقه بیمه،میخواستم امکان مهاجرت و راهی برای بنده به انگلستان هست، یا خیر، امیدی نیست،به کشور های دیگر شنگن چطور؟البته دخترخالم در لندن زندگی میکنه واقامت انگلیس را گرفته،میتونه کمکی برای مهاجرت بنده باشه،
  بسیار سپاسگذار میشم راهنمایی بفرمایید،ممنونم
  مچکرم، بابک

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام و عرض وقت بخیر
   بهتر است این مورد را در نظر داشته باشید که همیشه امیدی وجود دارد . و در مرحله ی بعدی باید به اطلاع شما برسانیم که شرایط شما ظاهرا برای بعضی از کشورها مناسب است ولی دقت نمایید که این کشورها فقط سکوی پرش شما میباشد . بهتر است با شماره تماس 49196000 تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

   پاسخ
 25. علیرضا رضایی گفته:

  با عرض سلام بنده دارای ۳۰سال سن و مجرد هستم و دارای ۵۰۰میلیون تومان سرمایه
  و در ایران الان هم شرکت پخش عمده کامپیوتر و موبایل دارم به مدت ۲سال است
  برای ثبت شرکت در انگلیس میتوانم اقدام کنم و یا از طریق سرمایه گذاری خرید ملک میتوانم اقامت خودم را بگیرم ویا دیگر کشور های اروپای چطور میشود؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. می توانید از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … در کشورهایی نظیر انگلیس، اتریش و … اقدام کنید. برای بررسی شرایط هریک پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای مهاجرت کاری به کشورهای نامبرده باید از این کشورها پیشنهاد شغلی داشته باشید. در غیر این صورت باید از سایر روشها به این کشور ورود کنید. برای اطلاع از روشهای قانونی ورود به این کشورها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 27. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای ملکپور بنده ۳۰ سال سن دارم و مجرد و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه و ارشد مهندسی صنایع هستم و ایلتس ۷ هم دارم با سرمایه متوسط میخواستم ببینم شرایط بنده برای مهاجرت کاری به انگلستان و اسکاتلند یا ولز مناسب هست یا خیر؟ با تشکر

  پاسخ
 28. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید.با تشکر از وقتی که برای پاسخگویی به سوالات قرار میدهید.من ۲۸ ساله هستم و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با معدل ۱۴/۸۰ از دانشگاه ازاد شیراز هستم.در حال حاضر کتاب تالیف کردم که درحال چاپ هست.و در حال اقدام برای فراگیری ایلتس هستم.برای دکتری در دانشگاه انگلیس میتونم اقدام کنم یا کشور کانادا؟و اگر در ایران وکالت قبول شده باشم در کشور انگلیس میتونم وکالت انجام بدهم.چون طبق قرارداد جدیدی که بین کانون وکلای مرکز و انگلیس منعقد شده میتوانند افراد در انجا وکالت انجام دهند.اما شرایط را کامل بیان نکرده اند.ممنون میشوم اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید پاسخ بدهید.درضمن از لحاظ مالی شرایط اینکه برای ویزا اقدام کنم ندارم ایا دانشگاهایی درخارج از کشور هستند که هزینه تمام بورسیه و حتی سفر رو به عهده بگیرند.با تشکر

  پاسخ
 29. دربندی گفته:

  شخصی که دارای اجازه کار و اقامت از یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست،می خواهد:

  ۱-برای ویزای کار دائم یا موقت انگلیس اقدام کند(مدرک فوق الیسانس مدیت برنامه ریزی در گردشگری از دانشگاه معتبر اتحادیه اروپا)
  یا
  ۲-برای اقامت دائم انگلیس اقدام کند که البته زیاد هم برایش در الویت نیست

  تا چه اندازه شانس موفقیت در این کار را دارد؟!

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم با توجه به شرایط شما بهترین گزینه را برای شما انتخاب نماییم زیرا ویزاهای زیادی برای کشور انگلستان وجود دارد

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.