آفریقای جنوبی

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبیمهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کارکار آفرینی در آفریقای جنوبی

 

اخذ ویزای کار در آفریقای جنوبی ۲۰۱۸ یکی از راه های مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی میباشد. در حال حاضر، مهندسین، پزشکان، حسابدار ها و افراد متخصص بسیاری، اطلاعات مهاجرتی کشور آفریقای جنوبی را تحت عنوان عبارت های مختلف در وب سایت ها خصوصا وب سایت موسسه حقوقی ملک پور جست و جو می کنند. مانند:  مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی، شرایط کار در آفریقای جنوبی، امکان کار مهندسین در آفریقای جنوبی و راه های اقامت در کشور آفریقای جنوبی. دوستان زیادی هم به اشتباه وارد وبلاگ ها یا وب سایت موسساتی میشوند که غیر حقوقی بوده و خود را موسسه ی مهاجرتی و وکیل مهاجرت مینامند، در حالیکه حتی یک وکیل حقوق بین الملل نیز در آن موسسات فعالیت ندارد. در حقیقت نمیتوان به اطلاعات و سابقه ی آنها اعتماد کرد.

لطفا خوب دقت فرمایید، اگر به دنبال پیدا کردن راه های مختلف مهاجرت به آفریقای جنوبی و اقامت در این کشور هستید، باید به عرض برسانیم به غیر از راه اقامت از طریق ازدواج در آفریقای جنوبی اکنون شرایط برای کار در آفریقای جنوبی، تحصیل در دانشگاه ههای آفریقای جنوبی، سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و کار آفرینی در این کشور وجود دارد اما از میان این راه ها، طریقمهاجرت کاری و تحصیلی از شرایط سهل تر و امن تری بر خوردارند. کارشناسان موسسه حقوقی ملک پورنیز راه کار در آفریقای جنوبی را  منطقی دانسته، و بیشتر به دنبال فراهم کردن شرایط کار در آفریقای جنوبی هستند زیرا از طریق کار میتوان به راحتی به اقامت دائم آفریقای جنوبی رسید. بر اساس آخرین قوانین سفارت آفریقای جنوبی میدانیم که مهاجرت کاری به کشور آفریقای جنوبی نیاز به اخذ ویزای کار دارد. سوال بسیاری از شما عزیزان اینست که آیا ما شرایط کار در کشور آفریقای جنوبی را داریم؟ چه مدارکی جهت اقامت کاری در آفریقای جنوبی مورد نیاز است؟ و اصلا آیا کار در آفریقای جنوبی موجب اخذ اقامت این کشور میشود یا خیر؟

 

از مهمترین کشورهای انگلیسی زبانی که تحت حمایت مستقیم قدرت های اقصادی جهان همچون آمریکا و انگلستان فعالیت میکند, کشور آفریقای جنوبی است. لذا اخذ ویزای کار کشور آفریقای جنوبی فرآیندی است تخصصی که فقط افرادی میتوانند این ویزا را برای شما اخذ کنند که آگاهی و اشراف کامل به قوانین مهاجرتی و کاری کشورهای مختلف از جمله کشور آفریقای جنوبی را داشته باشند. در حقیقت ، وجود یک زیربنای اقتصادی پیشرفته در کنار یک بازار بین المللی در حال ظهور در کشوری همچونآفریقای جنوبی موجب تشکیل فضایی قوی جهت رشد ایده های تجاری و نیز کارآفرینی و البته محیطی جوان با ظرفیت های بالای سرمایه گذاری شده است. بنابراین زندگی و کار در آفریقای جنوبی فرصتی طلایی برای مهندسین، حتی دانشجویان و نیز  کارآفرینی ایجاد می کند. کشور آفریقای جنوبی با توجه به بهره مندی از امکانات بهداشتی، آموزشی، ورزشی و تفریحی پیشرفته، همچنین با هزینه های پایین زندگی و سهولت دسترسی به کشورهای تراز اول، شیوه ای جذاب و مدرن از زندگی مهاجرین به این کشور را در معرض نمایش گذاشته است.

از اصلی ترین مزایای کشور آفریقای جنوبی که این کشور را از دید متقاضیان مهاجرت کاری از بهترین گزینه ها قرار داده است، دستیابی به بهترین خدمات مالی درسطح قاره آفریقا، دروازه ورود به قاره آفریقا، ثبات سیاسی و البته انگلیسی زبان بودن کشور آفریقای جنوبی میباشد. زبان انگلیسی‌ در تمامی مناطق آفریقای جنوبی محاوره میشود و این کمک بزرگی‌ به خارجیهای مقیم این کشور است. نکته ی حائض اهمیت این است که آیلتس جزء مدارک مورد نیاز برای ویزای کار آفریقای جنوبی نیست و این کمک بزرگی‌ به روال دریافت ویزا می‌کند. اگرچه دانستن سطح مورد نیاز زبان، کاملا توصیه میشود.

متقاضیان عزیز، در مورد آفریقای جنوبی باید به عرض برسانیم از دیگر راه های مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی میتوانید راه سرمایه گذاری را نیز انتخاب فرمایید، چنانچه علاقمند راه اندازی یک کسب وکار یاسرمایه گذاری درآفریقای جنوبی هستید نسبت به درخواست مجوزکسب وکار باید اقدام نمایید. این کار مستلزم آن است که شما نسبت به راه اندازی یک واحد کسب وکار حداقل پنج نفر ازاتباع آفریقای جنوبی یا اشخاص مقیم دائمی این کشور را استخدام کنید و آموزش دهید.  همچنین این نوع تقاضا باید شامل حداقل سرمایه گذاری به میزان ۵/۲میلیون رند وفوایدی معین برایاقتصاد آفریقای جنوبی باشد.  همچنین نیاز است که یک حسابدارمجاز(Chartered Accountant) تایید نماید که شما توانایی تامین الزامات وزارت کشور درخصوص حداقل سرمایه گذاری را دارید. حال با کمی دقت میتوانید دریابید که این مسیر ها از میان طرق مهاجرت و اخذ اقامت در آفریقای جنوبی پیچیدگی و کمی دشواری خاص خود را دارد. لذا به شما توصیه میکنیم شما نیز برای انتخاب راه مهاجرت به آفریقای جنوبی با دید باز، ابتدا پیش از هر اقدامی با زکاوت خود تحقیق نموده و سپس مقدماتمهاجرت به آفریقای جنوبی را فراهم نمایید.

 

متقاضی محترم، قطعا اگر ویزای کار آفریقای جنوبی هم مانند سایر ویزاهای کار نیازمند مدرک زبان بود در حال حاضر یکی از پر طرفدار ترین ویزاهای کار نمیشد. اگر شما از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی مطلع نیستیداکنون ما با افتخار به این سوال شما عزیزان پاسخ میدهیم و شما را در راستای فراهم کردن مدارک مورد نیاز کار آفریقای جنوبیراهنمایی میکنیم.

مدارک کلی مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار برای آفریقای جنوبی:

 

 1. شناسنامه ی متقاضی
 2. پاسپورت متقاضی
 3. کلیه مدارک تحصیلی شامل (مدرک دکترا و ریز نمرات ،مدرک فوق لیسانس و ریز نمرات ،مدرک لیسانس و ریز نمرات )
 4. رزومه معتبر
 5. مدرک عدم سوء پیشینه متقاضی
 6. نامه اشتغال به کار (لازم به ذکر است برای ترجمه اشتغال به کار در بسیاری از مواقع احتیاج به اساسنامه شرکت ،دفترچه بیمه، سابقه ی بیمه و …. می باشد )
 7. سند ازدواج یا سند طلاق (در صورت وجود)
 8. مدارک شناسایی شامل پاسپورت و شناسنامه همراهان.
 9. پرینت موجودی حساب ۱ماهه.

 

افرادی که برای جمع آوری این مدارک نیازمند اطلاعات جامع هستند نیاز است با مشاورین ما در موسسه ی حقوقی ملکپورتماس داشته باشند تا علاوه بر کسب مشاوره ی تلفنی رایگان، آگاهی کامل بیابند.

اگر شما متقاضی ویزای کار آفریقای جنوبی هستید میتوانید با سپردن پرونده ی خود به مشاورین متخصص موسسه ی حقوقی ملکپور در مدتی کمتر از ۳ماه و نیم به هدف خود که ویزای کار آفریقای جنوبی است برسید. تمام این شرایط کمک کرده است تا متقاضیان بسیاری با موسسه تماس داشته و جویای شرایط اولیه ی شروع، جهت این ویزا باشند.

حال، گروه مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به شما این نوید را میدهد که اگر به دنبال کار در خارج از کشور هستید میتوانید با اخذ مشاوره از کارشناسان ما در خصوص مهاجرت کاری به کشورهای مختلف همچون آفریقای جنوبی, آلمان,اتریش ، دانمارک و سایر کشور های صنعتی اقدام فرمایید. شما میتوانید در بخش های مربوط به کشورهای مذکور، علاوه بر کشور آفریقای جنوبی اطلاعات تکمیلی و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار کشور های دیگر نیز را مطالعه فرمایید.

در صورتی که اطلاعات مذکور در باب مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی جهت شما متقاضی گرامی مهاجرت به آفریقای جنوبی و کار در آفریقای جنوبی مکفی نبوده است می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
73 پاسخ
 1. محسن گفته:

  سلام.من آتشنشان هستم و قصد گرفتن اقامت کاری بعنوان آتشنشان رادارم بارزومه ومدارک معتبر شامل گواهینامه پایه یک ویژه لودر گریدر بولدوزر بیل مکانیکی تراکتور موتور سیکلت دیپلم مکانیک دیپلم کامپیوتر غواصی ایراتا مربیگری و داوری در رشته های والیبال کاراته هاپکیدو و قهرمانی در رشته های کاراته والیبال شنا فوتبال و مدرک تحصیلی کاردانی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی مدیریت حرفه ای فرماندهی عملیات در حریق.آیا بامدارک ورزومه موجود امکان گرفتن اقامت کاری بعنوان آتشنشان برای بنده فراهم میباشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز کشورهای مختلف نیازمندی های شغلی متفاوتی را دارند. شغل آتشنشانی از جمله مشاغل بسیار خاص می باشد که بهتر است پیش از هرچیز در مشاغل مورد نیاز هر کشور جستجو بفرمایید تا امکان و احتمال یافتن این شغل را دریابید. به طور کلی چگونگی اخذ ویزاهای کاری نیاز به توضیحات ویژه و تخصصی دارد، بنابراین بهتر است با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان در این زمینه نیز بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم و مدرک حرفهای ماساژ دارم4سال سابقه کار دارم متاهل هستم ایا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
 3. ف گفته:

  با سلام من 32سال سن دارم.کارشناس ارشد تغذیه دام هستم و چهارسال سابقه کار دارم. ایا برای ویزای کار به افریقای جنوبی میتونم اقدام کنم؟اگر نه، برای چه کشوری میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
 4. حمید گفته:

  سلام بنده ۴۷ سالمه کارشناس فیزیوتراپی هستم.خانمم هم روانشناس بالینی هست..دوتا فرزند داریم یکی ۹ ساله و دیگری ۱۱ ساله. ۱۵ سال سابقه کار دارم ایا شرایط کار در افریقای جنوبی را دارم یا خیر ؟؟؟

  پاسخ
 5. پیمان گفته:

  با عرض سلام،چندتا از سوال و جواب هارو خوندم و کمی گیج شدم،من کارشناس عمران هستم ۳۲ سال سن دارم با ۶ سال سابقه کار،بلاخره مدرک آیلتس لازم هست برای ویزای کار آفریقای جنوبی یا نه؟با شماره دفتر هم نتونستم تماس حاصل کنم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 6. ابراهیم واحدی گفته:

  سلام من دیپلم فنی اتو مکانیک دارم و ۸سال سابقه کار با بیمه و همسرم دیپلم ارایشگری داره و ۳۶ سال سن دارم شرایط ویزای کار رو دارم

  پاسخ
 7. حسین گفته:

  سلام بنده دیپلم جوشکاری برق و آرگون هستم با یک سال و نیم سابقه کاری میتونم اقدام کنم برای آفریقای جنوبی

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. ط. م گفته:

  سلام، دندانپزشک عمومی هستم ۳۱ ساله. ۷سال سابقه کار دارم.
  همسرم کارشناس ارشد مهندسی عمران گرایش آب و لیسانس مهندسی معدن و ۳۶ ساله هستند. پایه دو مهندسی معدن، ۴سال سابقه کار طراحی و نظارت معدن دارند. بنده یا همسرم شرایط مهاجرت به آفریقای جنوبی رو داریم‌یا خیر؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد.همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. محمد نوشری گفته:

  با سلام و احترام
  بنده 43 سال دارم و مهندس کامپیوتر هسنم و دارای 17 سال سابقه کار. ایا امکان مهاجرت به افریقا با شرایط من وجود دارد.
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. ستوده گفته:

  سلام
  من ۳۸ سال دارم و ترم ۴ کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات هستم و یک سال هست که ازدواج کردم
  مدارک ۲۰۰_۱۲۰ccna و۲۰۱۴ mcse و vb رو دارم اما مدرک زبان ندارم.
  میشه من رو راهنمایی کنید که چطور میتونم ویزای کاری بگیرم

  پاسخ
 11. امید گفته:

  سلام.بنده ۳۳ سالمه.متاهل هستم.با مدرک مهندسی صنایع شیمیایی و سابقه حدود ۱۰ سال بصورت رسمی در امور نیروگاهی کشور هستم.امکان مهاجرت واسه کار واسه بنده وجود داره؟

  پاسخ
 12. محمد ظفری گفته:

  با سلام
  بنده متاهل و 36 ساله کارشماس نرم افزار با حداقل 12 سال سابقه برنامه نویسی در سطح عالی هستم و الان هم کارشناس فن آوری اطلاعات و برنامه نویس شاغل در یک سازمان دولتی هستم. در حال گذروندن دوره آیتلس و همسرم با 35 سال سن کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و دارای یک فرزند 3 ساله هستم.
  با توجه به اینکه در زمینه برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب و اتوماسیون های اداری و سیستم های بانک های اطلاعاتی دارای مهارت و تجربه مناسبی هستم امکان مهاجرت به نسبت ساده تر را به افریقای جنوبی دارم ؟
  و اینکه آیا این کشور در این زمینه دارای مشاغل زیادی هست که برای پیدا کردن کار به فرض داشتن مهارت های مناسب دجار مشکلات زیادی نشم ؟
  توضیح اینکه 8 سال از سابقه کار حرفه ای من قبل از اخذ مدرک کارشناسی بوده.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 13. شعبانی گفته:

  سلام
  من با لیسانس حسابداری و حدود ۱۵ سال سابقه کار و۴۰ سال دارم . آیا امکان دریافت ویزای کاری برای آفریقای جنوبی رو دارا هستم ؟ در ضمن مدرک زبان ندارم . لطفا” راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 14. پونه گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۴۳ سال دارم .رشته تحصیلی من لیسانس مامایی است و ۲۲ سال سابقه کار دارم .متاهل هستم و داریه سه فرزند میباشم.
  ایا میتوانم به کشور آفریقای جنوبی مهاجرت نماییم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله شما می توانید برای نوع مهاجرت به کشور افریقای جنوبی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. پرهام گفته:

  با سلام و خسته نباشید من فوق لیسانس شیمی دارم و همسرم لیسانس حسابداری خودم الان معلم ابتدایی هستم و همسرم حسابدار یک شرکت دارویی خدا را شکر وضعیت نسبتا خوبی هم داریم اما با این شرایط به نظر شما مهاجرت صلاح هست واین که با این شرایط ما برای مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی اقدام کردن صحیح هست یا نه من کودک دو ساله دارم و از این جهت خیلی نگران هستم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت به آفریقای جنوبی تمامی مدارک شما باید بررسی شود
   لطفا برای راهنمای کامل و بررسی شرایط خود با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. مهرداد دهقان گفته:

  با سلام.
  خانم بده 29 ساله کارشناسیه حسابداریه با 1 سال سابقه بیمه ایا برای ما امکان مهاجرت کاری وجود داره و در صورت اکی شدن بنده میتونم در اونجا شغل ارایشگری خودمو پیگیری کنم یا نه؟
  سپاس از راهنماییتون…

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. حسین گفته:

  با سلام
  تو توضیحات گفته شده برای ویزای کار افریقای جنوبی نیازی به مدرک ایلتس نیست.خواستم بدونم در حال حاضر این شرایط برای بنده که یک مهندس برق ۳۴ ساله با ۸ سال سابقه کار هستم وجود داره و میتونم بدون مدرک زبان برای ویزای کار اقدام کنم..خیلی متشکرم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله خوشبختانه به نظر می رسد با شرایطی که فراهم شده است، شما در حال حاضر صلاحیت لازم برای ویزای کار آفریقای جنوبی را دارا می باشید. البته برای راهنمایی دقیق تر باید بررسی های بیشتری انجام شود که در صورت تمایل پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. احمدی گفته:

  سلام و خسنه نباشید
  من لیسانس مکانیک جامدات دارم.و همچنین مدرک فنی حرفه ای برق خودرو درجه ۱و ۲ را دارا میباشم.30 سالم هست وسابقه کاری در گرایش تحصیلی (مکانیک جامدات)ندارم ولی در زمینه برق خودرو ۲سال سابقه کار دارم.خواسنم بپرسم امکانش هست از مدرک فنی حرفه ای برای اقامت کاری در افریقای جنوبی استفاده کنم؟و ایا تخصص برق خودرو جزمشاغل مورد نیاز در ان کشور میباشد؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید .با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 19. sam گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 38 ساله مهندس برق الکترونیک هستم و 15 سال سابقه کار دارم که حدود 10 سال فنی و 4 سال مدیریتی است
  برای ویزای کار میتونم اقدام کنم ؟ شرایط کاری اونجا مناسب رشته من هست ؟

  پاسخ
 20. apa گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من لیسانس مهندسی مکانیک و فوق لیسانس اقتصاد دارم. و در حال حاضر هم در یک شرکت استارتاپی معتبر به عنوان کارشناس ارشد تحلیل داده مشغول فعالیت هستیم. اطلاعات زیادی در مورد کار در آفریقای جنوبی ندارم.ولی در حال جستجوی کار در خارج از کشورم.به نظر شما من در آفریقای جنوبی می توانم شغل مناسبی پیدا کنم؟ در ضمن حدود 2 سال سابقعه کار با بیمه و و دوسال بدون بیمه دارم. و سنم هم 29 هستش.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید اما باید مدرک ielts داشته باشید و این پروسه پروسه طولانی مدتی دارد . در خصوص پیدا کردن شغل باید با کارشناسان صحبت بفرمایید .

   پاسخ
 21. الهام گفته:

  سلام خسته نباشید همسر من مهندس دوم عرشه نامحدود(افسر کشتی)هست با۲۹سال سن و سه سال سابقه کار امکان مهاجرت از طریق کار هست؟ ودارای لیسانس دریانوردی ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله باید شرایط شما به صورت اختصاصی بررسی شود.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. محمد گفته:

  سلام و خسته نباشد خدمت مشاورین
  سن 23
  کارشناسی مکانیک و دانشجوی سال آخر ارشد مکانیک
  سابقه کار ندارم
  مدارک فنی و حرفه ای تراشکاری، تعمیرات موتور و گیربکس خودرو و نرم افزارهای مرتبط با مهندسی مکانیک رو دارم.
  مدرک زبان انگلیسی رو میتوانم بگیرم.
  شرایط اقدام ویزای کار رو برای آفریقای جنوبی دارم؟
  ممنون

  پاسخ
 23. فریبا گفته:

  با سلام
  من 49 ساله با مدرک دکتری تخصصی شیمی و سابقه طولانی تدریس هستم.آیا با توجه به این شرایط برای من امکان مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی یا کشورهای دیگر وجود دارد؟
  با تشکر

  پاسخ
 24. مجتبي گفته:

  سلام
  من ليسانس مهندسي عمران دارم
  ٣٠ سالمه
  در زمينه طراحي سازه داراي پروانه كار از وزارت راه و شهرسازي هستم و چهار سال سابقه كار دارم
  ميتونم براي ويزاي كار آفريقاي جنوبي اقدام كنم؟

  پاسخ
 25. ناشناس گفته:

  با سلام بنده لیسانس صنایع هستم و لی سابقه کار در زمینه بازاریابی و فروش دارم آیا امکان اخذ ویزا برای بنده وجود دارد یا لزوما باید سابقه کار مرتبط باشد یا بعبارت دیگر حتما باید در رشته تحصیلی ارائه شده برای ویزا اقدام کرد سپاس از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای بررسی رزومه و اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. Fateme گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  همسر بنده ۲۸ ساله و دارای دکترای دامپزشکی وحدود ۴ سال سابقه و بیمه هستند.میخواستم بدونم ایا دامپزشکی جز مشاغل مورد نیاز در افریقای جنوبی است و ایا می توانیم از طریق ویزای کار اقدام کنیم.و برای سرمایه گذاری در افریقای جنوبی حداقل چقدر پول نیاز است؟

  پاسخ
 27. bakhtiari گفته:

  درود
  من 47 ساله هستم و کاردان آزمایشگاه و کارشناس رادیولوژی و دانشجوی پزشکی در ارمنستان و خبرنگار آزاد اتحادیه اروپا هستم. آیا امکان مهاجرت کاری وجود دارد و هزینه آن چقدر است؟
  سپاس بی پایان.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه با شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای کار اندک می باشد اما می توانیم رزومه شما را برای انتخاب بهترین راه متناسب با شرایط خود بررسی کنیم. برای این امر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. sabrina گفته:

  سلام
  درخصوص بازار کار رشته کامپیوتر و بخصوص برنامه نویسان وبسایت وضعیت بازار کار آفریقای جنوبی چطوره؟
  من با 33 سال سن و بیش از 6 سال سابقه می تونم اقدام کنم ؟

  پاسخ
 29. mohsen.rezaei گفته:

  با سلام
  من دارای مدرک لیسانس معماری و فوق لیسانس شهرسازی به گرایش برنامه ریزی شهری و دارای مدارکهای فنی و حرفه ای نصب و تعمیرات و راه اندازی و اموزش در مورد سیستم های تهویه مطبوع کولر گازی و گرمایشی انواع پکیچ های دیواری و چگالشی و تاسیسات ساختمانی را با سابقه کار دارم.سن 40 ساله.ایا جهت کار و دریافت ویزای کاری میشود اقداماتی کرد و موفق شد یا خیر ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ ویزای کاری با توجه به شرایط شما وجود دارد که نیاز است شرایط اخذ ویزا برای شما مطرح گردد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. نیما یویان گفته:

  با سلام. من سابقه هیجده سال کار در تخصص غواصی دارم و مدارک غواصی commercial diving خودم را از کشور آفریقای جنوبی شهر دوربان گرفتم. ضمن اینکه گواهینامه مدرسی غواصی PADI انگلستان را از دوبی اخذ کردم. لیسانس دارم. 43 سالمه. آیا شرایط پیدا کردن کار و اقامت در آفریقای جنوبی را دارم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی و مدارک تحصیلی شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم کشور افریقا به شما فرصت می دهد که برای یافتن شغل به این کشور وارد شوید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار این کشور به حداقل مدرک لیسانس و سابقه کار مرتبط نیاز است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. مهدی دستگزین گفته:

  با درود . بنده ۳۶ سال دارم . مهندس عمران با حداقل ۷ سابقه کار مرتبط . در صورت اخذ مهاجرت کاری ، اگر احتمالا کار مرتبط پیدا نشد و کار غیر مرتبط انجام دادم آیا امکان اخذ اقامت دارم و کار غیر مرتبط انجام دهم تا با شرایط آشنا و کار عمرانی پیدا کنم؟ سپاس گذار

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تمدید ویزای خود بهتر است در زمینه رشته خود جویای کار باشید. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. سامان گفته:

  با سلام
  بنده دارای ۲۵ سال سن-لیسانس کامپیوتر-یک سال سابقه کار(تخصصی رشته تحصیلی نمی باشد) می خواستم بدونم کل فرایند اخذ ویزای کار چه مقدار هزینه بر میداره و پرینت موجودی حساب ۱ماهه باید حدوداً چقدر باشه ؟ در ضمن مدارک شغلی و باقی مدارک هم تقریباً آماده هستن

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای اطلاع از میزان هزینه و تمکن مالی پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. مریم گفته:

  سلام وادب.آیا من که با داشتن ۴۹سال سن وهنوز توانایی کاررادارم اما زود بازنشسته شده ام ….شانسی برای مهاجرت ازطریق صدورویزای کاربه آفریقای جنوبی وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما متاسفانه شانس اخذ ویزای کار برای شما بسیار اندک است. می توانید از روشهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … برای سایر کشورها اقدام کنید. برای کسب اطلاعات با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. ف گفته:

  از یک شرکت ایرانی در ایران برای من وعده ای ویزای کار برای افریقای جنوبی صادر شد ولی نزدیک به رفتن گفتند پرژه کنسل شد و پول ما را پس ندادند ایا قابل پیگیری است.

  پاسخ
  • MIE Writer گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان
   و تجدید ادب و احترام

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام ویزای کار آفریقای جنوبی دو حالت دارد :
   یک حالت اینکه کسانی که مدرک فوق دیپلم یا لیسانس دارند میتوانند با مراجعه به کسانی که متخصص هستند درخواست ویزای کار کنند ویزا معمولا برای ۶ ماه تا ۲ سال صادر میشود و شخص میتواند وارد آفریقا شود و به دنبال کار بگردد …
   شما میتوانید برای ادامه پاسخ به https://goo.gl/3XT9PR
   مراجعه نمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.