مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی کانادا فوری ۲۰۱۸ ، شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا ، راههای مهاجرت تحصیلی به کانادا ، مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به کانادا ، هزینه ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۱۸ ،و ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۱۸ به چه صورت است ، مدارک لازم برای ویزای دانشجویی کانادا چیست ، گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان مکانپذیر است یا خیر ، ویزای دانشجویی کانادا همسر را هم مجاز به بردن میداند یا خیر ، آیا میتوان برای همسر ویزای همراه کانادا گرفت، شرایط بورسیه تحصیلی کانادا چیست و با مهاجرت تحصیلی به کانادا میتوان به بورسیه تحصیلی کانادا هم دست یافت ، مهاجرت تحصیلی به کانادا برای چه مقاطعی بهتر و امکانپذیر تر میباشد . مهاجرت تحصیلی به کانادا برای چه مقطعی راحت تر میباشد . از کدام موسسات جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا با همراه کمک بگیریم .

جهت امر اخذ پذیرش تحصیلی کانادا ، و اخذ ویزای تحصیلی کانادا میتوانید با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید .

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیلی کانادا

audio مهاجرت تحصیلی به کانادا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت تحصیلی به کانادا

audio مهاجرت تحصیلی به کانادا

 

 

در دنیای مهاجرت کنونی یکی از کشورهایی که همیشه مورد توجه مهاجرین بوده است کشور کانادا بوده. و در این مسیر سوالهای زیادی حول این محور شکل گرفته از قبیل اینکه بهترین راه مهاجرت به کانادا و سریعترین راه و ممکنترین و ارازنترین راه مهاجرت به کانادا و اینکه آیا خانواده را هم میتوان به عنوان همراه در این مسیر داشت؟ و اینکه چه میزان زمان میبرد تا اخذ ویزای این کشور شکل میگیردو مهاجرت به کانادا تحقق پیدا کند و اینکه چه میزان هزینه در بر خواهد داشت تا به به کانادا مهاجرت کرد و به این مهم دست یافت و یا اینکه مدارک مورد نظر برای این مسیر چیست و از کجاها باید اخذ کرد.

در مقاله ی زیر به تمام سوالات بالا میپردازیم و سعی بر آن داریم تا در انتها نوید مسیر جدیدی را برای شما داشته باشیم.

 

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

video مهاجرت تحصیلی به کانادا
audio مهاجرت تحصیلی به کانادا

 

 

کانادا یکی از بزرگترین کشورهای دنیا و یکی از پیشرفته ترین کشورهای حال حاضر محسوب شده و دارای ایالتهای بی شمار و یکی از مرفه ترین مکانهای دنیا به شمار می اید و البته یکی از نکات منفی این کشور نحوه اقلیم و آب و هوای این کشور است.

و اینکه اکثر ایالت های این کشور به خاطر نزدیکی به قطب سرد و خشک هستند و همین موضوع باعث شده تا خیلی از مناطق این کشور خالی از سکنه باشد.

کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم شده‌است. استان‌ها در مجموع استقلال زیادی از دولت مرکزی دارند، اما، درجهٔ این آزادی عمل در نزد قلمروها کمتر است.

جمعیت کانادا بر طبق آخرین گزارش اداره آمار کانادا ، بیش از سی و سه میلیون و ششصد هزار نفر است. حدود ۸۰٪ مردم کانادا در شهرهایی که کمتر از ۲۵۰ کیلومتر تا مرزهای آمریکا فاصله دارند زندگی می‌کنند.

چندین راه بزرگ رفتن به کانادا رو در زیر بررسی میکنیم و در مورد بعضی از آنها شرح مختصری میدهیم و بهترین و سریعترین راه رو موشکافانه بررسی خواهیم کرد.

 

ویزای کاری یا به عبارت قدیمی تر اسکیل وورکر و یا همان مهارتهای تخصصی و یا اکسپرس انتری جدید.

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی از طریق ایالات مختلف.

ویزای تحصیلی

ویزای ازدواج و یا نامزدی

ویزای پناهندگی

ویزای تولد

 

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی کانادا و شرایط اخذ آن را در این مقاله به صورت کوتاه توضیح میدهیم ، برای اخذ ویزای ویزای تحصیلی کانادا لازم است هر شخص با هر رزومه ای دارای شرایطی همچون دارا بودن مدرک زبان ، و تمکن مالی و نداشتن گپ تحصیلی بالا را داشته باشد تا بتواند از پروسۀ ویزای تحصیلی کانادا با موفقیت بگذرد .

در حال حاضر و با سیاستی که دولت کانادا اعمال کرده است. برای گرفتن مهاجرینی که شرایط مساعدی دارند صدور ویزای تحصیلی در اسانترین حالت ممکن خود وجود دارد و پس از اخذ پذیرش از دانشگاههای این کشور پروسه ی ویزا سختی گذشته را ندارد و حتی برای افرادی که گپ سنی ۳ ساله نیز دارند ویزا صادر کرده است.

اما برای رسیدن به این مهم شرایطی باید مهیا باشد تا اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای کانادا انجام شود و پس از آن اقدام شود برای پروسه ی ویزا.

با توجه به اینکه نحوه اداره کانادا به صورت ایالتی و زیر نظر ملکه ی بریتانیا میباشد. شرایط اخذ پذیرش تحصیلی نیز شبیه به این کشور میباشد.

چون در زمره ی دانشگاههای پولی بوده و چیزی حدود سالانه ۱۰ تا ۱۵ هزاردلار کانادا هزینه تحصیل را شامل میشود.

یعنی در مقایسه با کشورهای همسطحی مانند امریکا و استرالیا و انگلستان ارزانتر پیشبینی میشود.

و یکی دیگر از مزیت های کانادا این است که قطعا فرد بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار شده و استخدام خواهد شد و به درامد میرسد. و حتی فرد در زمان تحصیل با توجه به داشتن حق کار در هفته ای بیست ساعت قطعا به در امد نسبی خواهد رسید. و یکی دیگر ای مزیت ها زبان رسمی این کشور میباشد که زبان انگلیسی است.

و با توجه به شناخت کشور در این دوره و انالیز دقیق و تجربه کار پاره وقت میتوان با تبدیل به ویزای تحصیلی به ویزای کار زودتر به اقامت دست یافت.

11 مهاجرت تحصیلی به کانادا

یکی دیگر از شروط گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا داشتن مدرک زبان خوب مثل داشتن ایلتس ۶ برای مقطع لیسانس و داشتن مدرک زبان ایلتس ۶.۵ برای مقطع فوق لیسانس میباشد.

هم از شروط صدور پذیرش در دانشگاههای کاناداست و هم از شروط صدور ویزا برای این کشور.

به تبعیت از روال امتیازدهی کشوذ انگلستان برای صدور ویزا.

و همچنین لازم است که فرد در حساب شخصی خود نیز پول برای نشون دادن تمکن مالی داشته باشد.

یعنی باید داشتن هزینه تحصیل و هزینه ی زندگی یک سال خود را در کانادا به افیسر کشور کانادا نشان دهد. و دیگر مدرکی که لازم به اخذ میباشد نامه پذیرش دانشگاه میباشد که این امر هم توسط تیم حقوقی ما و وکلای برجسته انجام خواهد شد.

جهت امر اخذ پذیرش تحصیلی کانادا ، و اخذ ویزای تحصیلی کانادا میتوانید با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید .

ویزای سرمایه گذاری در کانادا

کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود و اقتصاد آن از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار است. کانادا در بین ۱۰ کشور اول تولید کننده دنیا قرار می گیرد. بیشترین شرکت های تولیدی کانادا در ۲ استان کبک و انتاریو قرار دارند. از تولیدات کشور کانادا می تواند به مواد غذایی، چوب، کاغذ، تولیدات فلزی، صنایع شیمیایی و نفت اشاره کرد.

 

ویزای کاری کانادا

یکی از پرطرفدار ترین ویزای حال حاضر دنیا ویزای کاری کانادا میباشد.

چرا که این کشور از لحاظ اقتصادی قوی میباشد و نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است.

البته این کشور پاذل اخذ ویزای کاری را به گونه ای طراحی کرده که افرادی که به این کشور مهاجرت میکنند دارای شرایط خوب و خاصی باشند.

معمولا ۴ شرط اصلی را شامل میشود.

مدرک تحصیلی بالا و سن خوب و سابقه کاری بالا و مدرک زبان بسیار قوی و بعد از سپری کردن این شرایط چیزی حدود ۲ سال صبوری تا پرونده با موفقیت به پایان برسد.

که این امریست سخت و خاص و طاقت فرسا اما جزو پروسه های کم هزینه و ارزشمند محسوب میشود.

در صفحه ی دیگری از این سایت برای شما به صورت موجز مقاله ای تهیه شده است.

جهت امر اخذ پذیرش تحصیلی کانادا ، و اخذ ویزای تحصیلی کانادا میتوانید با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید .

 

با تشکر از اینکه مقاله مهاجرت تحصیلی به کانادا را مطالعه فرمودید ، برای بهترین روش در راه رسیدن به کانادا با موسسه حقوقی ملکپور در تماس باشید. میتوانید در صورت داشتن سوال با دفاتر وین تماس مستقیم داشته و مشاوره رایگان دریافت نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید . موسسه ی حقوقی ملکپور با تیم کاملا حقوقی و با بهرهمندی از حدود ۵۰ وکیل برجسته اماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

 

Rating: 4
54 پاسخ
 1. Mmdoo گفته:

  سلام من 22 سالمه لیسانس عمران با مدل 15از دانشگاه ازاد وایلتس 6.5 دارم شرایط من برای دوره کواپ چه جوریه
  واینکه بودجه اولیه چه قد میخواد

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. شرایط شما نیاز به بررسی بیشتری دارد و همچنین اطلاعات کاملی از شما در دست نیست. لذا جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. محمد جلال گفته:

  سلام. ضمن عرض تشکر از مطالب مفیدتون در سایت، جهت راهنمایی مشاورین محترم توضیحاتی در خصوص وضعیتم خدمت شما میدم.
  بنده سال 87 در مقطع کارشناسی نرم افزار با معدل 15.25از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده ام، موضوع پایان نامه ام سنسورهای بی سیم شبکه بوده که منجر به ایجاد همایش ملی در رودهن شد. بعد از تحصیل، 10 سال مشغول به کار حرفه ای در حیطه شبکه های کامپیوتری هستم. مدارک بین المللی از کمپانی مایکروسافت دارم. در این مدت حدود 12 هزار ساعت دوره های تخصصی شبکه های مایکروسافت و سیسکو تدریس داشته ام. 6 سال مدیر عامل شرکت پیاده سازی شبکه هستم. در واقع ما به دنبال راهی برای مهاجرت هستیم و با توجه به مدرک تحصیلی و سنم اکسپرس انتری شدنی نیست بنابراین روش تحصیلی رو انتخاب کردیم در این راستا شرایط تمامی دانشگاه های کانادا و سوپروایزرها رو از سایت رسمی دانشگاه ها در فایل اکسل لیست کردم نامه و رزومه ی کاملی براشون ارسال کردم ولی با توجه به محدود بودن زمینه تحقیقاتی در شبکه حدودا 20 ایمیل ارسال شد. یک استاد از دانشگاه آنتاریو پاسخ داد که رزومتون خوب هست اما امسال شرایط فاند دادن ندارم. در عین حال من حاضرم سلف فاند اقدام کنم. در این خصوص چنانچه بنده رو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. امیررضا قوامی گفته:

  با عرض سلام به آقای دکتر ملک پور
  من ۲۸ سالمه من در سال ۱۳۹۰در رشته لیسانس عمران از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدم من در سال ۹۴ از دانشگاه خواجه نصیر در رشته کارشناسی ارشد عمران آب فارغ التحصیل شدم. ولی به دلیل عدم علاقه به رشته عمران آب شش ماه پیش دوباره در امتحان کارشناسی ارشد شرکت کردم و با توجه به رتبه خوبی که بدست آوردم احتمالا از رشته عمران زلزله دانشگاه تهران قبول بشم. من هدفم اینه که برای دو یا سه سال آینده برای تحصیل در مقطع دکترا به کانادا برم. میخواستم از شما بپرسم وجود فاصله تحصیلی بین پایان دوره لیسانس و شروع ارشد دوم میتونه در گرفتن فاند تحصیلی مشکل درست کنه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. ساناز گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملکپور عزیز و گرامی.
  آیا میتوان با سرمایه 200 میلیون به همراه همسر و فرزندم مشغول به تحصیل در کشور کانادا شوم؟و امکان بورسیه خواهم داشت؟
  29 سالمه_لیسانس معماری دانشگاه آزاد تهران_معدل لیسانس 15.5_مدرک زبان ندارم
  دیپلم ریاضی با معدل 19.5

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد. پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات و بررسی روش های دیگر مهاجرت همانند ویزاهای کاری با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. Sanaz گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملکپور عزیز و گرامی.
  آیا میتوان با سرمایه 200 میلیون به همراه همسر و فرزندم مشغول به تحصیل در کشور کانادا شوم؟و امکان بورسیه خواهم داشت؟
  29 سالمه_لیسانس حقوق دانشگاه آزاد تهران_معدل لیسانس 15.5_مدرک زبان ندارم
  دیپلم ریاضی با معدل 19.5

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط شما همانند میزان گپ تحصیلی، رشته مورد نظر، سطح زبان و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. امیرحسین صداقت گفته:

  سلام آقای ملک پور
  ممنون از راهنمایی های خوبتون
  من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی با معدل 17 دارم
  زبانم هم خیلی خوبه
  میخواستم بدونم به نظر شما برای تحصیل تو مقطع ارشد و کار در آینده کشور آلمان بهتره یا کانادا
  یکم هم مشکل مالی دارم
  ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 7. سحر گفته:

  سلام.من 29 ساله هستم و لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه پیام نور دارم با معدل 14.08
  میخواستم در رشته غیر مرتبط ادامه تحصیل بدم (هنر – طراحی ).
  سوالم این هست که ایا میتونم ارشد بخونم یا حتما باید از اول شروع کنم و اگر قرار باشه از اول شروع کنم از من رزومه میخوان؟
  برای رشته هنر باید نمونه کار اماده کرد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 8. افشین گفته:

  سلام آقای دکتر تشکر از زحمات شما
  من پسری ۲۹ ساله متاهل هستم رشته مدیریت بازرگانی بامعدل ۱۴.۸ و آیلتس اورآل ۶.۵ میخواستم برای ارشد مدیریت mba اقدام کنم شما کشور هلند پیشنهاد میدهید یا کانادا و با این معدل میشه واسه کانادا اقدام کنم و پیدا کردن کار بعد تحصیل خیلی برام مهم هستش شما کدوم کشور پیشنهاد میدهید که در آینده کار و حقوق خوب و پیشرفت کاری خوبی داشته باشم
  سپاسگزارم از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 9. زهرا گفته:

  سلام،من دانشجویه کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد ودانشجوی پزشکی دانشگاه تهران هستم،زبانم هم درحده خوبیه ومیخوام اقدام به گرفتنه مدرکه آیلتس کنم،آیامن شرایطه گرفتنه ویزایه تحصیلی در کانادارو دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید شرایط شما بررسی بیشتری شود و سنتان را هم بدانیمجهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 10. elham گفته:

  با سلام و عرض احترام
  اینجانب ۳۲ ساله فارغ التحصیل مهندسی کامبیوتربا معذل ۱۴/۹۴ سال ۸۶ از دانشگاه ازاد هستم . سابقه کاری مرتبط هم دارم و آیتلس ۵.۵ دارم و مدرک ب۱ tefaq مهارت اکوت وسال ۲۰۱۶ اولین سری آنلاین برای اسکیل ورکر کبک سابمیت کردیم . همسرم هم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارند. ممنون میشم بفرمایید ایا جهت مقطع فوق لیسانس در کانادا باتوجه به درخواست مهاجرت امیدی هست ؟و چه شرایطی و استانی احتمال قبولی هست . متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ ielts 6 میتوانید جهت پذیرش تحصیلی برای مقطع بالاتر اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. آیسان گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  بنده 24 ساله با مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه آزاد با معدل 16 هستم که سال 96 مدرکم رو گرفتم.
  همسرم 31 ساله و فوق دیپلم حسابداری و مدیرمالی هستن.
  ازتون مشاوره میخواستم بهترین راه برای مهاجرت من و همسرم کدوم روشه؟ با توجه به اینکه شنیدم حسابداری در کانادا رونق زیادی داره

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی مهاجرت به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و همچنین شرایط جزیی شما بررسی شود برای مهاجرت بهترین روش را برگزینید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. ارمین گفته:

  با سلام و تشکر از مطالب مفیدتون
  من ۳۵سالمه و لیسانس مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست دارم را از دانشگاه ازاد بامعدل ۱۳/۶۰رو دارم و بعد از فارغ التحصیلی تا همین الان بمدت ده سال سابقه کار با بیمه رو دارم.باتوجه به علایقم به رشته های هنری کهمتاسفانه با مدرک لیسانسم مرتبط نیست ایا میتونم برای ارشد رشته های هنری در کانادا پذیرش بگیرم؟ اگه جواب منفی هست ایا میتونم برای ارشد رشته خودم پذیرش بگیرم بعد که اونجا اومدم تغییر رشته بدم و به رسته های هنری برم؟ و سوال اخر اینکه باتوجه به اینکه هدف من از تحصیل در رشته های هنری فعالیت و کار در مشاغل هنری تو کانادا هست ایا برای رسیدن به این هدفم اصلا بهتر هست یا میتونم از طریق کالج های هنری که سرتیفیکیت یا دیپلم های دانشگاهی میدن اقدام کنم؟ اگه جواب مثبت هست شرایط کالج ها به چه شکل هست و ایا مشکل سنی برای کالج ها ندارم؟ ببخشید سوالاتم زیاد بود و ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. به علت غیر مرتبط بودن رشته تحصیلی لیسانس شما با هنر متاسفانه امکان اخذ پذیرش فوق لیسانس در این رشته وجود ندارد. می توانید در رشته خود یا رشته های مدیریتی ادامه تحصیل دهید. تغییر رشته در این کشور دشواری هایی دارد و ملزم به رعایت شرایط خود می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. morad گفته:

  باسلام من ۴۱سالمه ولیسانس حسابداری ازدانشگاه آزاددارم معدلم ۱۱٫۵۸می باشد وحدود۱۲سال سابقه کارمالی دارم واکنون مدیرمالی یک شرکت هستم ومدرک زبان ندارم دوتابچه دارم وهمسرم لیسانس مدیریت برنامه ریزی ازدانشگاه دولتی داردبامعدل ۱۴وسن همسرم ۳۵سال میباشد ومدرک زبان هم نداردو حدود ۳سال سابقه کارمالی دارد وحدود ۱۰۰میلیون تومن سرمایه داریم چه نوع اقامتی همراه خانواده دراتریش یاکشورهای دیگرمناسب مامی باشدلطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم

  پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. تحصیل در کانادا بسته به نوع کالج و سطح زندگی هزینه های متفاوتی دارد. با توجه به این میزان سرمایه، فرزند شما امکان تحصیل یک یا دو سال اولیه را خواهد داشت اما برای سالهای آتی باید به فکر تامین هزینه ها باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید. انجام تحقیقات قبل از هر اقدامی مناسب ترین تصمیم شماست. با ارزوی موفقیت

  پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  با عرض ادب و احترام خدمت جناب عالی(دکتر ملک پور). بنده پسری دارم که ۱۶ سال سن دارد و کلاس دهم است و به شدت به من اسرار میکند که منو به خارج بفرست و بنده هم قصد چنین کاری رو دارم، بودجه مالی بنده متوسط است، مقصد مورد نظرم کانادا است و مدرک زبان نداره و معدلش هم ۱۷ است و مبلقی تا ۱۷۰ ملیون تومان میتوانم برای مهاجرت پسرم هزینه کنم؛ نظر جناب عالی در این مورد چیه؟! فقط خواهشمندم پاسخگوی سوال بنده باشید؛ با تشکر

  پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. بله با افزایش سطح زبان خود در حد آیلتس ۶٫۵ امکان تحصیل در کشور کانادا برای شما وجود دارد. هزینه تحصیل و زندگی در کانادا بسته به نوع دانشگاه، شهر محل سکونت، سبک زندگی و … متفاوت است و در صورتی که نمرات و معدل شما خوب باشد می توانید موفق به اخذ بورس تحصیلی از این کشور شوید.

  پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  باسلام خدمت جناب دکتر ملک پور من دختر ٢٨ ساله هستم که مدرک مهندسی علوم ر صنایع غذایی از دانشگاه ازاد هستم در حال حاضر در یک شرکت پیمانکاری تهیه غذا مشغول به کار هستم و دو سال سابقه بیمه دارم میخوام برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنم و دره ایلس رو هم تازه شروع کردم به نظرتون موفق میشم ؟هزینه مهاجرت و تحصلم چقدر میشه و ایا امکانش هست که بعد از یک ترم بورسیه بشم؟

  پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای دریافت ویزاهای تحصیلی مناسب است. برای اخذ بورس باید نمرات و رزومه شما توسط وکیل مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  سلام جناب ملک پور ضمن سپاس و تشکر از زحماتتون.بنده ترم اخرکارشناسی ارشد معماری هستم با ۲۵ سال سن و دارای ۲ مقاله isi و یک مقاله داخلی و در پی دریافت ایلتس ۶٫۵ هستم ایا امکان گرفتن بورسیه کانادا برای من می باشد؟

  پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  با سلام. خیر، امکان تحصیل در کشور کانادا برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات می توانید با دفتر وین ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید،من ۲۰ساله هستم و میخوام برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنم و الان ۱ساله که در ترکیه هستم و مدرک ایلتسم ۲ماه دیگه میگیرم.به نظر شما برای من که مدتیه در ترکیه هستم و سربازی هم نرفتم و فلن نمیتونم برگردم ایران به خاطره سربازیم مشکلی برای رفتن به کانادا ندارم؟باتشکر

  پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن سابقه کار امکان اخذ ویزای کار المان برای شما وجود دارد همچنین می توانید برای ویزای تحصیلی کانادا نیز اقدام نمایید. بهتر است سطح زبان خود را در ایران تقویت نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید. اول از همه یک شرحی راجع به خودم میدم بعد سوالم رو میپرسم من دارای مدرک دیپلم هنرستان کامپیوتر کاردانی روزانه کامپیوتر و کارشناسی ناپیوسته نرم افزار کامپیوتر با معدل ۱۴٫۲۲ هستم سنم ۲۶ سال هست دارای سابقه بیمه ۶ ماهه تامین اجتماعی هستم همینطور سابقه کار تو(البته مدرکی ندارم) حوزه ی برنامه نویسی کامپیوتر آی تی و موبایل هست همینطور دارای مدرک های مختلف تو حوزه ی برنامه نویسی هستم ۵ مورد جاهای مختلف دوره رفتم. حال بخاطر پیشنهاد یکی از اقوام که در آلمان هست برای مهاجرت شروع به خواندن زبان آلمانی کردم و در حال حاضر تا مقطع ب۲٫۳ در موسسه گوته تهران پیش رفتم اما متاسفانه اکثر دانشگاه های خوبه آلمان برای رشته ی فوق لیسانس کامپیوتر به زبان انگلیسی ارائه میشن همینطور وضعیت سفارت آلمان متاسفانه خراب شده و باید بیش از ۱ سال منتظر موند همینطور برای این مقطع سطح زیان آلمانی س۲ میخوان دانشگاه ها که خیلی سخت هست نسبت به انگلیسی و از طرفی هم توی حوزه کاری کامپیوتر زبان انگلیسی خیلی مهم هست تا آلمانی. ازطرفی با توجه به شرایط دریافت پاس آلمان و مدت زمان اون که ۸ سال هست با پرداخت مالیات به غیر از مدت زمان تحصیل به این فکر افتادم که برای کانادا اقدام کنم و اونجا شروع به خواندن زبان و سپس به ادامه ی تحصیل و کار بپردازم تا بتونم پاس کانادا رو بگیرم از یک طرف با دریافت پاس کانادا این شانس رو دارم که بتونم بعدش به آمریکا نیز برم چون یکی از اقوام نزدیک در سیلیکون ولی آمریکا هست که رویای کامپیوتری ها هست و برای کار این شانس رو دارم که بتونم اونجا برم . حال با این وضعیت من بین ۲ راهی موندم که برای کدوم کشور اقدام کنم بهتر هست برام. خودم بیشتر به رفاه اهمیت میدم از جمله راحت زندگی کردن خانه ماشین و … خوب و همینطور آینده ی روشن ملاک هست. ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر

  پاسخ
 24. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از لطف شما. بسته به اینکه تمایل دارید چه رشته ای بخوانید و چه میزان هزینه کنید، کشورهای مختلف را می توان اقدام کرد. هزینه های تحصیل و زندگی در هر کشور متفاوت است. صحبت درباره همه کشورها در این متن نمیگنجد. در صورتی که تمایل دارید در ارتباط با کشورهای مختلف اطلاعات کامل دریافت نمایید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 25. mie editor2 گفته:

  سلام و درود جناب‌ ملکپور عزیز در نخست یک جهان تشکر از شما بابت اینکه واقعاً راه درست رو برامون نشان میدین درسته حرف پول این وسطه اما شما واقعاً خشنودی مارو میخاین این رو میشه از حرفهاتون فهمید و بخاطر اینکار خیلی خیلی ممنوتون بخدا مثل شما آدم تو این دنیا خیلی کمن اما من یه مشکل داشتم و به مشوره شما نیازمندم اگه این پست منو میخوانین لطف نموده یک جوابی واسم بفرستین ممنونتان میشم جناب ملکپور من امید هستم ۱۷ سالمه اهل افغانستانم دبیریستانو تمام کردم و مجموعه نمرات سه سالم بالای ۸۵ درصده و حالا میخوام برم خارج واسه ادامه تحصیل،در نخست میخواستم از راه پناهندگی پیش برم ولی خیلی وقته من پست ها و حرفهایتانو تو تلگرام دنبال میکنم و بنظرم این راه منطقی نیست و من انگلیسیم خوبه ولی مدرک تافل یا ایلیتس ندارم بودجم در حدود ۳۰۰۰۰$ تا ۳۵۰۰۰$ هستش اگر در یکی از کشور های ذیل واسه تحصیل و اخذ اقامت آن کشور راه هست لطف نموده جوابم را ارایه فرماید ؛ (مخصوصاً کانادا) و یا ، اتریش ، آلمان ، سویس ، انگلس ، هلند ، سوئد ، و یا کدام کشوری دیگر که امکاناتش مثل اینا هستش و از شما جناب ملکپور عزیز میخواهم اینقدر برادران ایرونیمون کمک کردین تا به هدف شان برسن لطفاً مارو هم کمک کنین. تشکر فراوان…

  پاسخ
 26. mie editor2 گفته:

  سلام. برای اخذ بورسیه تحصیلی شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. سطح زبان، نمرات و معدل شما و … باید ارزیابی شود. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 27. mie editor2 گفته:

  باسلام خدمت اقای ملک پور اقای ملک پور من متولد سال۸۱ هستم وقصد دارم یجورایی بورسیه تحصیلی بگیرم اگر میشوذراین خصوص راهنمایی کنید باتشکر

  پاسخ
 28. mie editor2 گفته:

  با سلام. برای اخذ پذیرش در کانادا باید شرایط شما از جمله سن، مدرک زبان، فاصله تحصیلی و … مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات دقیق در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 29. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب اقای ملک پور. بنده یه سوال داشتم من دانشجوی افغانستانی در ایران میباشم و مدرک کاردانی رشته مدیریت بازرگانی دارم میخواستم بدونم که آیا میشه با همین مدرک به کانادا آمد و از طریق تحصیل بتونم اقامت دائم بگیرم .میشه یه راهنمایی کنین باتشکر از شما

  پاسخ
 30. شبناز گفته:

  سلام.من هفده ساله محصل رشته ی علوم تجربی هستم و میانگین معدل کل سال دهم و یازدهم من ۱۹ به بالا بوده و از لحاظ زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم و در حال تحصیل میباشم و تا سال بعد اقدام برای گرفتن آیلس یا تافل خواهم کرد.
  ولی سوالی که داشتم آیا برای تحصیل در کانادا معدل دیپلم و داشتن مدرک زبان می شود تحصیل نمود؟ از لحاظ مالی هم خانواده ام قشر متوسط اجتماعی هستند.اقوامی هم در کشور مذکور دارم.
  در صحبت هایتان ذکر کردیده اید که اگر در کالج تحصیل کنیم شانس قبولی در رقابت ها افزایش میابد به دلیل افزایش آگاهی.
  آیا با داشتن دیپلم می توانم اقدام به تحصیل در دانشگاه های کانادا نمایم؟اگر با دیپلم با داشتن پشتوانه ی مالی قادر به تحصیل دانشگاه های کانادا نباشم، چگونه اقدام به گرفتن پذیرش کالج را نمایم؟
  بسیار متشکرم از وقتی که صرف پاسخ دادن به سوالات بنده می نمایید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. شما می توانید با داشتن مدرک دیپلم ۱۲ ساله و داشتن مدرک زبان برای دانشگاه های کشور کانادا اقدام نمایید. در صورتی که مدرک دیپلم ۱۱ ساله دارید و مقطع پیش دانشگاهی را نگذرانده اید، می توانید برای کالج های کانادا اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 31. مجتبی ولیدآبادی گفته:

  سلام آقای دکتر . وقت بخیر . بابت کمک به ایرانیان برای امور مهاجرت خیلی تشکر می کنم . دکتر من ۳۱ ساله و همسرم ۲۲ سال داریم من لیسانس شبکه های کامپیوتری از دانشگاه علمی کاربردی و همسرم لیسانس حسابداری از دانشگاه علم و فرهنگ رو داریم . سال ۹۶ کارشناسی خودمون رو گرفتیم . از سال ۸۷ تا الان سابقه کار تو نیروگاه برق رو دارم سطح فعلی زبان من هم الان ۶٫۵ هست . قصد ما مهاجرت به کانادا برای کار و زندگی هستش.لطفا نظرتون رو بهمون بگید .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از شما. برای اخذ ویزای کار در کشور کانادا به پیشنهاد شغلی از این کشور نیاز است. با توجه به شرایط مطلوب شما راه های مختلفی برای مهاجرت شما و همسرتان به کشورهای مختلف وجود دارد. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از لطف شما. اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا در کشور کانادا راحت نبوده و همسر شما برای اخذ پذیرش حتما باید شرایطی از جمله مقالات isi، سطح زبان بالا، نمرات خوب و … را دارا باشند. با توجه به ویزاهای گذشته شما شانس ویزای شما مطلوب است و امکان اخذ ویزای تحصیلی برای هلند، اتریش و کشورهای دیگر برای شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد می شود در صورت تمایل با دفاتر ما تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. با تشکر

  پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با درود فراوان خدمت آقای دکتر ملک پور و تشکر از زحمات بی دریغ جنابعالی در راستای کمک به هم میهنان عزیز جهت امر مهاجرت/بنده به همراه همسر و دخترم قصد مهاجرت به کانادا یا اروپا رو در سال آینده شمسی رو داریم حتی المقدور به روش تحصیلی. در صورت امکان شرایط خودم رو برای تصمیم گیری و راهنمایی جنابعالی توضیح میدم. سن خودم ٣٧ همسر ٣۵ و یک دختر ٧ ساله. سطح تحصیلات خودم لیسانس مدیریت امور نمایشگاهی از دانشگاه علمی و کاربردی و همسرم لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه علامه و هم اکنون در حال تحصیل کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی میباشند که ادامه تحصیل مد نظر ایشان برای سال آینده میباشد تاکنون ۵ بار ویزای شینگن کاری از کشور فرانسه و یک ویزای تحصیلی از کشور سوئد اخذ نموده ایم و در حال حاضر هم دارای ویزا با اعتبار ٢ ساله شینگن هستیم سرمایه داخل ایران حدود یک میلیارد تومان با توجه به توضیحات فوق در صورت امکان بهترین پیشنهاد ویزای تحصیلی که پس از آن منجر به اخذ اقامت شود رو از جنابعالی سوال دارم پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم

  پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از لطف شما. تحصیل هر یک از فرزندان شما به شرایط آنها و میزان سرمابه شما بستگی دارد. برای راهنمایی بهتر و دقیق تر به اطلاعات کامل تری از شما نیاز می باشد. برای دریافت پاسخ سوالات خود با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 35. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت اقای ملک پور عزیز،ما خانواده ای پنج نفره ایم،شرکت تولیدی در ایران داریم.سه پسر دارم،٢۴،٢٢،١٣ساله دارم،پسرهای بزرگتر دانشجو هستند وپسر کوچکم دانش اموز است،اگر ممکنه مرا راهنمایی کنید ،کجا برای تحصیل و در اینده کسب وکار مناسب باشه،خودم ۴۵سال وهمسرم۵١ سال دارند.از لطفتون بسیار ممنونم

  پاسخ
 36. شهریار فرزام گفته:

  با سلام
  حضور استاد گرانقدر جناب آقای ملک پور در راستای طرح ویژه تخفیف مخصوص ماه محرم، اینجانب درخواست تخفیف پنجاه درصدی جهت مهاجرت تحصیلی در مقطع دکتری را خواستارم. امیدوارم با یاری شما به این امر مهم نایل گردیم. با تشکر فراوان از تلاش شما در ارایه هر چه بهتر خدمات مشاوره ای جهت هموطنان عزیز. پیروز باشید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.