مهاجرت تحصیلی به آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان و شرایط مهاجرت تحصیلی به آلمان  هزینه های مهاجرت تحصیلی به آلمان و مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به آلمان را در این مقاله برای شما متقاضیان عزیز مهاجرت تحصیلی به آلمان را شرح می دهیم تا دید دقیق تری نسبت به این امر داشته باشید. مهاجرت تحصیلی به آلمان از طرق مختلفی انجام می پذیرد که در ادامه آن را شرح میدهیم.

فایل های موسسه MIE درباب تحصیل در آلمان

audio مهاجرت تحصیلی به آلمان
audio مهاجرت تحصیلی به آلمان

بررسی مهاجرت تحصیلی به آلمان

برای مهاجرت تحصیلی به آلمان باید دقت داشته باشید بسیاری از دانشجویان به علت عدم اطلاع از قوانین مهاجرتی در این زمینه به علل مختلف به رشته و دانشگاه مورد نظر و بورسیه تحصیلی در آلمان نمی رسند،  اخذ اقامت آلمان از طریق مهاجرت تحصیلی به آلمان یکی از مناسب ترین راه های رسیدن به تابعیت آلمان است که باید در این زمینه با متخصصین امر ، وکیل مهاجرتی اروپایی و مجرب مشورت نمایید تا به نتیجه دلخواه و مورد نظر دست پیدا کنید . وکلای مهاجرت و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور آماده­ی کمک به شما متقاضیان عزیز هستند.

داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی از دانشگاه های ایران یکی از مهمترین نکاتی است که مورد سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به آلمان است ، اینکه مدرک شما از چه دانشگاهی از ایران باشد برای مهاجرت تحصیلی به آلمان بسیار نکته مهم و حائز اهمیتی است ، امروزه دانشگاه های آلمان به دانشگاه های پیام نور و علمی کاربردی کمتر رغبت نشان داده و در بعضی از دانشگاه های این کشور پذیرش می کنند .

در باب مهاجرت تحصیلی به آلمان هزینه های تحصیل در کشور آلمان به صورت رایگان است و باید دقت بفرمایید که متقاضیان مهاجرت تحصیلی به آلمان نه اینکه هیچ مبلغی را پرداخت نکنند بلکه باید گفت تقریباً  شاید مبلغ ترمی ۴۰۰ تا ۵۰۰ یورو باید به دانشگاه برای خدمات تحصیلی و دانشجویی پرداخت شود و این هزینه تحصیل در آلمان به عبارتی در مقایسه تمام کشور هایی اروپایی رایگان است . در مورد هزینه های زندگی در آلمان باید خاطر نشان کرد که ماهیانه دانشجویان حدود ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو برای زندگی دانشجوی خوب و متوسط هزینه خواهند داشت ولکن این هزینه زندگی بستگی به سبک زندگی متقاضیان مهاجرت تحصیلی به آلمان خواهد داشت . نکته حائز اهمیت در مهاجرت تحصیلی به آلمان این است که دانشجویان در حین تحصیل از اجازه کار قانونی برخوردار اند و دانشجویان می توانند به کار دانشجویی در این کشور مشغول باشند و ساعتی تقریباً ۸ تا ۱۲ یورو بسته به کار درآمد داشته باشند و بخشی از هزینه های زندگی خود را پرداخت نماییند . نکته دیگر در بحث مهاجرت تحصیلی به آلمان امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در آلمان است که متقاضیان مهاجرت تحصیلی به آلمان می توانند پس از فارغ التحصیل شدن در این کشور اقامت داشته باشند و از مزایایی چون امکان اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع بالاتر و امکان پیدا کردن کار در این کشور و اقدام جهت طرق مختلف قانونی دیگر است . این بدین معنا است که دانشجویان متقاضی مهاجرت تحصیلی به آلمان  به راحتی می تواند پس از تحصیل به فکر تابعیت آلمان باشند .

مجوز اقامت فارغ­ التحصیلان

پس از اتمام تحصیلات خود در آلمان صمیمانه از شما دعوت می­شود که دانش و تخصص خود را در آلمان به درستی بکار ببندید. در مقاله­ی حاضر اطلاعاتی را درباره­ی شرایط اقامت شرح می­دهیم.

دانشجویان کشورهای غیراتحادیه اروپا

کشور آلمان مجوزهای اقامتی بسیار جالبی را از طریق پذیرش شغلی که با تحصیلات شما مرتبط است در اختیارتان می­گذارد. در راستای کسب اطلاعات در باب مهاجرت تحصیلی به آلمان توجه به نکات زیر الزامیست.

مرحله­ ی ۱: مجوز اقامت ضمن کاریابی

شما می­توانید ضمن کاریابی براساس مهارت­ها و تحصیلات خود در دفتر محلی ثبت اتباع خارجی برای یک مجوز اقامت ۱۸ ماهه درخواست بدهید.

در طول این ۱۸ ماه می­توانید از طریق هر نوع اشتغالی خود را از لحاظ مالی تأمین کنید و در جست­وجوی شغل مورد نظر خود باشید.

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش )  در باب مهاجرت تحصیلی (ارشد،بازرگانی) به آلمان

audio مهاجرت تحصیلی به آلمان

اگر پیش از فارغ­التحصیلی شغل مورد نظر خود را یافته­اید می­توانید از این مرحله گذر کنید و محض اینکه امتحانات نهایی خود را قبول شدید می­توانید برای مجوز اقامت درخواست بدهید.

به این ترتیب معمولاً به شرایط و مدارک زیر نیاز خواهید داشت

 • گذرنامه
 • آخرین مدرک تحصیلی: از آنجا که صدور مدرک ممکن است کمی زمان ببرد، یک گواهی رسمی از دانشگاه به شما داده می­شود و این گواهی نشان می­دهد که شما با موفقیت تحصیلات خود را به پایان رسانده­اید. دفتر امتحانات گروه آموزشی یا دانشکده­ی شما مدرک «Nachweis» را صادر خواهد کرد. این مدرک باید دارای مهری رسمی باشد.
 • مدرکی که ثابت می­کند شما دارای بیمه­ی سلامت هستید. با اداره­ی بیمه­ی سلامت خود تماس گرفته و از آن­ها بخواهید که گواهی بیمه­ی سلامت برای شما صادر کند.
 • مدرک ضمانت مالی (به عنوان مثال اظهارنامه­ی بانکی یا مدرکی که نشان بدهد کمک هزینه­ی تحصیلی به شما اعطا شده است)

اگر قادر نباشید توانایی خود را جهت تأمین امرار معاش ثابت کنید، ارائه­ی یک تعهدنامه راه حل جایگزین بشمار می­رود. ضمانت­نامه تمام هزینه­های شما را در طول اقامت در آلمان در بر می­گیرد. شخص ضامن باید صالح و دارای اعتبار باشد.

ما پیشنهاد می­کنیم از دفتر محلی ثبت اتباع خارجی بپرسید که چه مدارکی را جهت درخواست باید ارائه دهید. برخی دفاتر اطلاعاتی را در این زمینه در اینترنت در اختیار عموم قرار می­دهند.

aaa مهاجرت تحصیلی به آلمان

مرحله­ ی ۲: مجوز اقامت جهت اشتغال

به محض اینکه یک پیشنهاد کاری مرتبط با مهارت­های خود یافتید می­توانید انتخاب کنید که آیا قصد دارید درخواست مجوز اقامت آلمان یا کارت آبی اتحادیه اروپا برای مرحله­ی بعدی اقامت خود بدهید یا خیر؟ این دو نوع مجوز اقامت دارای شرایط متفاوتی هستند که در زمینه ی مهاجرت تحصیلی به آلمان به درک بیشتر این موضوعات کمک مبکنند.

باتوجه به اینکه چه برنامه­ای برای آینده­ی خود دارید، مجوز اقامت آلمان یا کارت آبی اتحادیه اروپا می­تواند برای شما مناسب باشد. اگر قصد دارید در آینده در کشوری دیگری در اتحادیه اروپا زندگی و کار کنید، برای شما کارت آبی اتحادیه اروپا مناسب­تر از مجوز اقامت آلمان است.

ازآنجا که انتخاب مجوز اقامت نسبتاً به وضعیت شخصی خود شما بستگی دارد با دفتر ثبت اتباع خارجی در محلی که درخواست می­دهید مشورت کنید.

حتی اگر پیشنهاد کاری شما به صورت پاره­وقت باشد، امکان اخذ مجوز اقامت وجود دارد. از سوی دیگر بسیار مهم است که حقوق مورد نظر امرار معاش شما را تأمین کند. تصمیم مربوطه به کلی به مقامات مهاجرتی محل شما بستگی دارد.

ما پیشنهاد می­کنیم از دفتر محلی ثبت اتباع خارجی بپرسید که چه مدارکی را جهت درخواست باید ارائه دهید. برخی دفاتر اطلاعاتی را در این زمینه در اینترنت در اختیار عموم قرار می­دهند.

مجوز اقامت آلمان یا کارت آبی اتحادیه اروپا که امکان اشتغال را برای شما فراهم می­کند ابتدا با اعتبار زمانی محدودی صادر می­شود. اگر به اشتغال خود ادامه دهید و قصد داشتید مجوز خود را تمدید نمایید بدون هیچ مشکلی قادر خواهید بود که این کار را انجام دهید.

دو سال پس از صدور مجوز اقامت کار آبی اتحادیه اروپا یا آلمان می­توانید برای مجوز اقامت دائم درخواست بدهید، این یعنی مجوز اقامت بدون هیچ گونه محدودیت زمانی.

از این رو باز هم باید در آلمان به کاری اشتغال داشته باشید.

آیا قصد دارید مدتی طولانی در خارج از کشور اقامت داشته باشید؟ اگر دارای کارت آبی اتحادیه اروپا باشید معمولاً می­توانید به مدت حداکثر ۱۲ ماه بدون اینکه کارت آبی شما باطل شود در خارج از آلمان باشید.

اگر دارای مجوز اقامت آلمان باشید معمولاً می­توانید به مدت حداکثر ۶ ماه بدون اینکه مجوز باطل شود در خارج از آلمان باشید.

به هر حال به شما پیشنهاد می­کنیم که پیش از خروج از آلمان برای هر مدت زمانی با دفتر محلی اتباع خارجی مشورت نمایید. اگر قصد دارید بیش از ۱۲ یا ۶ ماه را در خارج از آلمان سپری کنید باید از اداره ثبت اتباع خارجی مجوز اخذ کنید. بدون این اجازه قادر نخواهید بود دوباره وارد آلمان شوید.

 کارت آبی اتحادیه اروپا در اختیار متخصصین و دانشجویان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا قرار می­گیرد. وجود این کارت از دشواری فرآیند کار پس از تحصیل در آلمان کاسته است.

برخی از ویژگی­های برجسته­ ی این کارت عبارتند از

 • تضمین شرایط کاری و حقوق برابر برای اتباع
 • جابه­ جایی آزادانه در منطقه­ ی شنگن
 • فراهم نمودن برخی حقوق اقتصادی اجتماعی شامل مزایای بیکاری
 • بهبود روند پیوستن به خانواده
 • دارای مقرراتی برای اقامت دائم
 • آزادی مشارکت

شرایط لازم جهت اخذ کارت

 • تبعه­ ی غیراتحادیه اروپا باشید
 • تحصیل کرده یا ماهر و متخصص باشید
 • دارای قرارداد کاری یا پیشنهاد کاری با حداقل حقوق سالانه­ی ۴۹۸۰۰ یورو باشید. استثناهایی برای دانشمندان، ریاضیدانان، مهندسین، پزشکان و متخصصین فناوری اطلاعات وجود دارد.
 • یک مدرک دانشگاهی از دانشگاهی در آلمان داشته باشید.

 

در پایان لازم به ذکر است که مهاجرت تحصیلی به آلمان و تحصیل در آلمان شرایط خاصی دارد ، شما دانشجویان متقاضی مهاجرت تحصیلی به آلمان باید تمام قوانین مهاجرتی و تمام شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در آلمان و همچنین بورسیه تحصیلی دانشگاه های این کشور را بدانید و پس از آلمان اقدام به مهاجرت تحصیلی به آلمان نمایید . در این زمینه بسیاری از افراد سودجو مطالبی را عنوان خواهند کرد ولکن پیشنهاد می شود قوانین مهاجرتی و مهاجرت تحصیلی به آلمان را از وکیل مهاجرتی و وکلای برجسته موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران کسب اطلاع نمایید.

 

Rating: 5
139 پاسخ
 1. Sahand گفته:

  سلام من صابر هستم ۴۳ ساله .من میخواستم از طریق پسرم که می خواهم ویزای تحصیلی کشور آلمان برایش بگیرم پسرم ۱۵ سالش هستش کلاس نهم رو تموم کرده ایا شراطی وجود داره که من هم با اون به آلمان بروم و در اونجا کار کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اقدام برای تحصیل در آلمان در حال حاضر برای مقاطع دانشگاهی امکان پذیر است. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در دانشگاه های آلمان تقریبا رایگان می باشد و شما تنها باید بتوانید هزینه های زندگی خود در آلمان را تامین نمایید.

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  با سلام
  من ۳۰ سالمه و مجرد. برای ارشد حسابداری در آلمان با ۱۲ هزار یورو به علاوه کار دانشجویی میتونم از پس هزینه هام بربیام؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   در مورد سوال دوم بدانید کار دانشجویی نهایتاً تا 70 درصد هزینه زندگی شما را تامین خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. گلسا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید تو بعضی از سایتا نوشتن برای گرفتن اقامت تحصیلی حتما باید تو کنکور سراسری قبول بشیم ایا واقعیت داره؟ا

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. بله طبق قوانین آموزشی آلمان و اتریش به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز پاسخ به این سوال تا حد زیادی بستگی به شرایط اعلامی از سوی دانشگاه ها دارد. اما عموما با معدل بالای 14 امکان ادامه تحصیل با مشکلی روبرو نمی گردد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به آلمان می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   و نیز می توانید سایر مقالات مرتبط ما را در زمینه تحصیل در آلمان مطالعه بفرمایید:
   https://malekpour.ir/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86/

   پاسخ
 4. shahram shahidi گفته:

  سلام و عرض ادب. بهدمنطور همراه بردن خانواده خود ابتدا پدرتان می بایست در صورت واجد شرایط بودن برای کار در آلمان از این طریق اقدام نموده و پس از مدت کوتاهی خانواده خود را به همراه ببرند. ولی اخذ ویزای تحصیلی برای شما تنها مجوز به همراه بردن همسر و فرزندان خودتان را برای شما ایجاد خواهد کرد. پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه نمایید.
  https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان/

  پاسخ
 5. Modirfarshad79 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما، در باب مهاجرت تحصیلی رشته پرستاری خواندم که به دانشجویان این رشته حقوق ماهانه پرداخت میشود ، ایا این مطلب صحیح است؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ حقوق ماهیانه در حین تحصیل دارای شرایط خاصی است. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 6. Ngr adi گفته:

  سلا من دانشجوی مکانیک دانشگاه تهران ترم 2 کارشناسی هستم معدل ترم اول دانشگاه19 و معدل دیپلم 18.90ومعدل پیش دانشگاهی 15.83 هست20 سال دارم و مدرک b2زبان آلمانی رو هم دارم و مدرک فنی حرفه ای طراحی وب رو اخذکردم آیا شرایط تحصیل رایگان در آلمان رو دارم؟با تشکر

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   شرایط شما بمنظور مهاجرت تحصیلی مناسب است.برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایطتون و اخذ مشاوره مناسب با شماره 02149196000 تماس حاصل فزمایید.

   پاسخ
 7. روش گفته:

  با سلام من فارغ التحصیل رشته کارشناسی بهداشت عمومی از دانشگاه علوم پزشکی هستم آیا شرایط کار مرتبط با تخصصم ممکن پیدا بشه و آیا داشتن مدرک ایلتس یا تافل کاربرد داره در این کشور؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز در صورت داشتن مدرک زبان برای شما این امکان وجود خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. علی گفته:

  با عرض سلام و ادب . من لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد کرج دارم. با معدل ۱۴ و مدرک آیلتس ۶.۵ . برای رشته ی mba چطور میتونم اقدام کنم؟ و این که هزینش حدودا چقدر هست؟ در ضمن مشکل نظام وظیفه هم ندارم(معاف از خدمت هستم)

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب برای پذیرش در آلمان باید قبولی دانشگاه سراسری و همچنین مدرک زبان b2 آلمانی را اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. نازلی گفته:

  با سلام من دانش آموز رشته ی تجربی کلاس یازدهم هستم با معدل بالا ، قصد رفتن به المان را داریم، آیا من میتوانم بعد در رشته ی پزشکی ادامه تحصیل دهم ؟و کنکور آنجا برای پزشکی در چه حد است ؟

  پاسخ
 10. شیما سلیمانی گفته:

  سلام
  من کنکور دادم و الان میخوام برا دانشگاه و ادامه تحصیل برم آلمان..میخواستم ببینم چه مدارکی لازمه؟باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. يكتا گفته:

  با سلام بنده دندانپزشك تازه فارغ التحصيل از دانشگاه ازاد اسلامي تهران هستم، ميخواستم بدونم شرايط ادامه تحصيل و كار براي دندانپزشكان در المان به چه صورت است؟، چون من شنيدم نسبت به ساير اروپا درامد بسيار پايين تري دارندو اينكه به زبان انگليسي مسلط هستم ، اما اشنايي با زيان الماني ندارم،

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. يكتا گفته:

  با سلام بنده دندانپزشك تازه فارغ التحصيل از دانشگاه ازاد اسلامي تهران هستم، ميخواستم بدونم شرايط ادامه تحصيل و كار براي دندانپزشكان در المان به چه صورت است؟، چون من شنيدم نسبت به ساير اروپا درامد بسيار پايين تري دارندو اينكه به زبان انگليسي مسلط هستم ، اما اشنايي با زيان الماني ندارم،

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بابد مدرک زبان المانی داشته باشید و ازمون ورودی دارید .در این مورد با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 13. علیرضا گفته:

  با سلام خدمت شما ببخشید چند تا سوال داشتم اول اینکه من دانش آموز سال چهارم تجربی هستم اگر الان برای کالج آلمان اقدام کنم یعنی 2 سال دیگه جوابش میاد یا میشه سریع تر جواب بیاد؟؟؟و اینکه مدرک زبان آلمانی آیا الزامی هستش یا خیر؟؟؟و اگر الزامی هست باید تا چه سطحی باشه؟؟؟آیا نمرات دروس مهم هستن و سوال آخر اینکه در چه مدت زمانی می توان مدرک لازم زبان آلمانی رو دریافت کرد؟ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. Mahdis گفته:

  با سلام ، بنده سال دوم دبیرستان هستم رشته تجربی و قصد دارم برای کالج آلمان اپلای کنم . خواستم بدونم از کی باید وقت سفارت بگیرم ؟ چون شنیدم حداقل برای ۲ سال بعد وقت سفارت میدن . ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید برای اقدام مدرک زبان المانی داشته باشید . بله تایمها حدود دو سال است .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 15. نسترن گفته:

  سلام اینکه اینجا نوشته خیلی مهمه که مدرک تحصیلی از کدوم دانشگاه باشه …یعنی مدارک دانشگاه آزاد هم مورد قبول نیست؟؟؟

  پاسخ
 16. محسن گفته:

  سلام،بنده دانشجویی ترم شش رشته محیط زیست از دانشگاه دولتی خوزستان هستم،قصد مهاجرت به المان دارم،اما هیچ اطلاعاتی درمورد سفر نمیدونم،سوال من هم اینه که حدودا چند میلیون تومن یا چند یورو هزینه کارهای مهاجرت من میشه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید مدرک زبان داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید . در مورد هزینه ها با کارشناسان مشورت نمایید

   پاسخ
 17. Sajad گفته:

  سلام و ارز ادب
  میخواستم بدونم در صورت مهاجرت تحصیلی به آلمان و گرفتن اقامت و پاسپورت بعد از چند سال تحصیل میشه دوباره حداقل برای یکی دو روز به ایران برگردم؟؟

  پاسخ
 18. نورا گفته:

  میخوام برای مهاجرت اقدام کنم.دانشجوی مکانیک خواجه نصیر ترم دو با معدل هفده…برای مشاوره چه کاری باید انجام بدم ؟ هزینه مشاوره ها چگونه هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. حسين مرسلي گفته:

  شماره تلفن يا هر وسيله كه با شما تماس بگيرم.
  پزشك عمومي هستم و قصد مهاجرت كاري يا تحصيلي دارم.
  قصد دارم يه وكليل بگيرم.
  ٠٩١٢٢٠٢٠٧٦٠ تماس بگيريد يا شماره تماس بديد لطفاً

  پاسخ
 20. محمدى گفته:

  سلام
  من ١٨ ساله هستم و از هنرستان موسيقى فارغ التحصيل شدم.آخرين مدرك تحصيليم پيش دانشگاهى هست و سطح زبانم همB1 هست.من بدون شركت در كالج مى توانم وارد دانشگاه هنر شوم يا خير؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. نیما محمودیان گفته:

  سلام، دانشجوی ترم دوم کارشناسی رشته روانشناسی هستم از دانشگاه آزاد. میخواستم بدونم ایا میتونم برای کارشناسی‌ارشد برم آلمان؟ از یه سایت خونده بودم که دانشجویان دانشگاه آزاد نمیتونن توی آلمان رشته ی روانشناسی بخونن. واقعا گیج شدم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. محمدى گفته:

  سلام
  من ١٨ ساله هستم و از هنرستان موسيقى فارق التحصيل شدم.آخرين مدرك تحصيليم پيش دانشگاهى هست و سطح زبانم همB1 هست.من بدون شركت در كالج مى توانم وارد دانشگاه هنر شوم يا خير؟

  پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام خسته ونباشید اقای ملک پور من دوتا دیپلم یکی کامپیوتر یکی علوم انسانی و فوق دیپلم مدیریت امور اداری وکارشناسی حقوق ثبتی دارم وحدود 21سال سن و کارهای فنی مثل تاسیسات انجام میدم برای تحصیل تو مقطع ارشد حقوق میتونم از آلمان پذیرش بگیرم؟ درضمن اجازه کار همزمان با تحصیل رو دارم؟ و در اینده میتونم وارد بازار حقوق در آلمان بشم؟خیلی ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای ورود به مقطع ارشد در کشور آلمان شما نیازمند مدرک زبان آلمانی میباشید , با توجه به مدارکی که شما دارین باید تمام شرایط مورد بررسی قرار گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله مهم است و در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد نشود و محل تحصیل از دید دولت المان توسط مرجعی باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. محمد احمدی گفته:

  سلامٍٍٍٍٍ، من ساکن تهران و 27 سالمه ، در حال حاظرمشغول به خدمت سربازی هستم و 18 ماه مانده به پایان خدمت سربازیم.
  از زمان فارغ التحصیلیم بعد از خدمت سربازی به مدت 7 سال خواهد گذشت،و تا اتمام سربازیم زبان آلمانی را تا سطحB2 تمام خواهم کرد و تحصیلاتم در سطح کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر میباشد . سوالی که در رابطه با ویزای تحصیلی از کشور آلمان را دارم اینه که می خواستم بدانم برای موردی مثل من می توانم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم یا خیر؟
  ممنون میشم حتما جواب سوالم را بدهید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن مدرک زبان امکان اقدام برای مقطع فوق لیسانس برای شما وجود دارد اما برای سال های آتی امکان تغییر قوانین وجود خواهد داشت. برای بررسی بیشتر و اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. صفورا گفته:

  سلام شبتون بخیر من 19سالمه در رشته تجربی کنکور 96 سراسری قبول نشدم و کنکور 97رو میخوام شرکت کنم و معدلم خیلی پایینه میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در المان حتما باید کنکور قبول شم برای رشته پزشکی؟

  پاسخ
 26. علیرضا گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملک پور بنده
  بنده 38 سالمه متاهل هستم/ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار پیام نور با معدل 17.63 دارای 15 سال سابقه کار اجرایی و فنی با بیمه و 5 سال سابقه آموزشی و تدریس هستم / در حال آمادگی برای زبان آیلتس هستم/برای ادامه تحصیل یا کار ممنون میشم بفرمایید کدوم کشور اروپایی برای اینجانب مناسب می باشد.سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما وجود دارد که باید شرایط اخذ پذیرش در کشورهای مختلف را بدانید. ویزاهای کاری کشورهای المان و اتریش نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. mie.editor2 گفته:

  با سلام خدمت استاد ملک پور میخاستم بپرسم ایا مدرک دانشگاه پیام نور در اروپا قابل قبول میباشد و میشود با مدرک این دانشگاه به ادامه تحصیل پرداخت یا خیر با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله مدرک این نوع دانشگاه بسته به نوع کشور مورد نظر مورد قبول می باشد و امکان تحصیل برای متقاضیان وجود دارد. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سپهر معصومیان گفته:

  سلام و وقت بخیر.
  27 سالِ هستم. ساکن تهران، تک فرزند و در آستانه کسب معافیت از خدمت (از نوع کفالت) هستم. دارای مدرک کارشناسی زراعت از دانشگاه آزاد هستم.
  درخواست رهنمایی و در صورت نیاز، مشاوره حضوری (بدون نگرانی بابت هزینه) از شما و موسسه محترمتان دارم.
  با تشکر

  پاسخ
 29. سروش گفته:

  سلام.با عرض احترام و خسته نباشید.
  سروش هستم.متولد 69.کاردانی عمران از دانشگاه فنی شیراز،کارشناسی عمران از موسسه غیر انتفایی شیراز،معدل 14.کارم مرتبط با رشتم نیست وازاده.مجرد هستم.قصد مهاجرت غیرقانونی به المان با 2از دوستام اول تابستون 97رو داریم.راه و قاچاقچی و همه چیشو اکی کردیم.بریم تغییر دین و پناهندگی ….مدتی با کانال شما اشنا شدم و بعضی از صحبت هاتون رو شنیدم و همین دو دلم کرده.
  میخواستم لطف کنین و راهنماییم کنین…
  میتونم رفتنمو تا یک سال به تاخیر بندازم و معلم زبان بگیرم و زبان رو تا حدی یاد بگیرم.به شرطی ک بعدش امکان باشه بتونم برمو اونجا تحصیل کنم و برا اقامت اقدام کنم.
  حتی حاظرم از نو کارشناسی بخونم یا یه رشته دیگه بخونم.هدفم گرفتن اقامت هست.
  اگه از طریق ایمیل یا همینجا بتونین راهنماییم کنین ممنون میشم.
  تشکر،به امید پیشرفت روزافزون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما مطلوب می باشد و امکان تحصیل یا اخذ ویزاهای کاری برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. الهام گفته:

  سلام خیلی ممنون که سوال هارو پاسخ میدید
  خیلیاشون سوال های منم بودن
  من دخترم 25 سالمه کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آزاد با معدل 18.23 دارم.
  آیا مدرک دانشگاه آزاد رو برای ادامه تحصیل تو آلمان قبول میکنن؟
  یا باید مستر 2 بخونم اونجا؟
  برای مهاجرت تحصیلی مدرک زبان مورد نیاز هست(انگلیسی و آلمانی)؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. Ml گفته:

  سلام خسته نباشید بنده ۱۸سالمه و امسال کنکور دارم و میخوام در رشته روانشناسی تحصیل کنم شرایط برای رفتن به آلمان چطوره و رشته روانشناسی جایگاهی داره یا خیر؟ و اینکه قبل از دوره کارشناسی ارشد میشه مهاجرت کرد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. تحصیل در این رشته دارای آزمون ورودی می باشد و در صورت قبولی در این آزمون می توانید در این رشته ادامه تحصیل دهید. همچنین باید سطح زبان خود را افزایش دهید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. shahriar گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما جناب ملک پور عزیز
  پسری 17 ساله هستم و دانش آموز مقطع یازدهم.
  شخصی حاضر شده که حضانت مرا در آلمان به عهده بگیرد و قرار است خودش از آلمان برای من در خواست بکند.
  به زبان انگلیسی مسلط هستم و آلمانی را هم تا سطح A2 گذراندم و در حال نگارش رمان و مقاله ای در زمینه روانشناسی هستم و میانگین معدل هایم تا به اینجا 19.5 بوده.
  اگه امکانش هست میخواستم بدونم که: 1- احتمال گرفتن چه ویزایی برای من وجود دارد؟
  2- برای ادامه تحصیل در آلمان و تحصیل در رشته پزشکی بنده چه کاری باید انجام بدم؟

  خیلی ممنون از فرصتی که در اختیار ما میگذارید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزای تحصیلی در کالج های پزشکی کشور آلمان برای شما وجود دارد اما باید سطح زبان خود را افزایش دهید. امکان تحصیل زبان نیز در کشورهایی نظیر اتریش یا مجارستان برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. سینا صادق اصفهانی گفته:

  با سلام، فارغ التحصیل دانشگاه سراسری سمنان هستم، ارشد رو با معدل ۱۶.۱۲ و کارشناسی رو با معدل ۱۳ از دانشگاه سراسری ارومیه گرفتم. مهندس عمران زلزله هستم، یک مقاله کنفرانسی و یک مقاله علمی پژوهشی هم دارم. می خواستم بدونم امکان تحصیل من در مقطع دکترا به صورت رایگان همراه با مجوز کار و کمک هزینه خوابگاه در کشور المان و یا اتریش به زبان‌انگلیسی وجود داره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شانس اخذ پذیرش و ادامه تحصیل برای شما در این کشور وجود دارد. برای تحصیل در مقطع دکترا به مدرک زبان و استاد راهنما از این کشور نیاز است. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. مریم گفته:

  باسلام من27سالمه وسال 93 هم دردانشگاه سراسری دررشته مهندسی مکانیک قبول شدم دریک شهرستان متاسفانه بخاطر مشکلات خانوادگی مجبوربه ترک تحصیل شدم بعدازیک ترم آیا برای من امکان تحصیل درمقطع کارشناسی هست یاخیر ؟لطفا پاسخ بدین برام خیلی مهمه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   اگر فقط مدرک دیپلم داشته باشید خیر امکان تحصیل در آلمان را نخواهید داشت . بهتر است با شماره تلفن 49196000 تماس حاصل و دفتر وین را انتخاب نمایید تا بتوانیم به شما مشاوره دهیم . با تشکر

   پاسخ
 35. علی گفته:

  سلام وقتتون بخیر و خدا قوت
  بنده 27 ساله فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد اسلامی با معدل 13و نیم هستم. در حال حاضر مشغول به مطالعه زبان انگلیسی برای آیلتس 6.5 میباشم . آیا امکان پذیرش بنده در دانشگاه های رایگان آلمان یا اتریش وجود دارد ؟
  شرایط کاری بنده هم سابقه کار و بیمه ندارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرص ادب. معدل و نمرات شما باید مورد بررسی قرار گیرد، در صورت داشتن مدرک زبان امکان اخذ ویزای تحصیلی برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. بهنام گفته:

  عرض ادب و احترام
  بنده سوالی دارم که ابتدا لازم میدانم توضیحی درباره شرایط فعلی خود بیان نمایم و سپس شرح سوال
  بنده ۲۰ ساله و دانشجوی رشته عمران در دانشگاه تبریز
  مسلط به انگلیسی و در حال یادگیری آلمانی و فرانسه
  و خب در کنار درس مشغول به کار هستم
  و اما سوال بنده اینه که بنده مایلم جهت ادامه تحصیل در مقطع ارشد و در ادامه اخذ اقامت از کشور آلمان اقدام کنم،لطف میفرمایید بصورت مختصر راهنمایی بفرمایید چه در همین بستر چه بصورت ایمیل
  سپاس

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در کشور آلمان دقت نمایید که نیازمند مدرک زبان المانی هستید و سپس میتوانید اقدام به دریافت پذیرش نمایید . بهتر است با شماره تماس 49196000 تماس حاصل نمایید و دفتر وین را انتخاب نمایید . با تشکر

   پاسخ
 37. امیرحسین گفته:

  سلام جناب دکتر
  بنده ۲۲ سالمه و دانشجوی ترم آخر مهندسی مکانیک هستم
  باتوجه به اینکه معدلم ۱۴ و آیلتس ۷ دارم همچنین یک ثبت اختراع و تسلط به نرم افزارای تخصصی و مدارک فنی و حرفه ای در زمینه های مختلف رشته خود میباشم آیا امکان اخد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکاترونیک در المان برای بنده وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله در صورت اخذ مدرک کارشناسی امکان تحصیل در کشور آلمان برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات لازم در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. کامران گفته:

  با سلام و ادب
  بنده ۳۵ سال سن دارم و مجرد هستم. دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی با معدل بالای ۱۶ از دانشگاه دولتی تهران هستم. مسلط به زبان ترکی استانبولی نیز هستم. آشنایی مقدماتی با زبانهای آلمانی و فرانسه نیز دارم. ۱۰ سال در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ایران تدریس کرده ام ولی پرداخت بیمه اندکی دارم اما گواهی کار از تمام مراکز دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چگونه میتوانم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن رزومه قوی، مقالات بین المللی، مدرک زبان و … شانس اخذ پذیرش دکترا برای شما وجود دارد هم چنین می توانید برای ویزاهای کاری اقدام نمایید. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. مريم گفته:

  سلام اقای دکتر
  خانمی ٣۵ساله هستم دانشجوی ارشد رشته معماری شاخه انرژی
  فاصله بین کارشناسی و کارشنلسی ارشدم دوسال میباشد الانم دانشجوی ترم دو معماری انرژی هستم قصد مهاجرت با ویزای تحصیلی به المان دارم میخواستم بپرسم ایا اینکه من در حال حاضر تحصیل میکنم اقدام به مهاجرت در این وضیعت برای من نقطه مثبتی محسوب میشه و اگر میشه از چه جهت
  و برای مهاحرت به المان با ویزای تحصیلی زبان موردنیاز؟؟یا مثل اتریش میتوان یکسال اول اونجا زبان گذروند

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای تحصیلی آلمان برای شما اندک است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور آلمان به مدرک زبان آیلتس ۶.۵ نیازمند است. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. عقيل گفته:

  سلام وقت بخیر من لیسانس معماری دارم ٢ سال هم سرپرست گارگاه بودم ولی بدون بیمه برای مهاجرت به آلمان چه راهی را پیشنهاد میکنید؟ مجرد هستم و٣۴ سالمه ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته و افزایش سطح زبان خود می توانید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 41. عقيل گفته:

  سلام وقت بخیر لیسانس معماری دارم و ٣۴ سالمه و مجرد هستم برای مهاجرت به آلمان چه راهی را پیشنهاد میکنید ٢ سال هم در کارگاهی سرپرست بودم ولی بدون بیمه نظرتون چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود (با بیمه یا بدون بیمه) می توانید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام کنید. نیاز است که سطح زبان خود را افزایش دهید. برای بررسی سایر روش ها متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. مهدی پویان مهر گفته:

  با درود و ادب.در خصوص مهاجرت به آلمان درخواست راهنمایی از جناب دکتر دارم.وکیل دادگستری (پایه یک مرکز وکلای قوه قضاییه) با سابقه ۵ سال هستم .مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور دارم.از لحاظ مالی چیزی حدود ۳۰۰ م تومان تمکن مالی دارم.همچنین مدارک فنی حرفه ای نویسندگی ،پرورش ماهی گرمابی و گوهر تراشی رو هم دارم.اول اینکه آیا مدارک فنی حرفه ای در ایران برای آلمان معتبر است؟دوم اینکه آیا تحصیل در دوره ای مجازی دانشگاههای آلمان تاثیری در اخذ اقامت و پاسپورت آلمان دارد؟مدارک فنی حرفه ای چطور؟با توجه به شرایط فوق چه روشی را برای اقامت آلمان پیشنهاد میکنید.البته اتریش و نروژ هم را پیگیر هستم .سپاسگزار شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. مدارک و دانشگاه شما باید مورد بررسی قرار گیرد و مدارک فنی متاسفانه برای اخذ پذیرش در آلمان قابل قبول نمی باشد. با توجه به شرایط شما می توان روش هایی چون ویزاهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، تحصیلی و … در کشورهای مختلف را بررسی نمود. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. محمد گفته:

  سلام…خسته نباشید…
  میخواستم بپرسم که امکان اخذ بورسیه تحصیلی و همچنین بورسیه هزینه های زندگی در کدام یک از کشورهای قاره اروپا یا امریکا راحت تر است؟ و به رزومه پایین تری نیاز دارد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور کلی اخذ بورس تحصیلی راحت نبوده و شرایط خاص خود را داراست. در صورتی که رزومه قوی داشته باشید شانس اخذ بورس تحصیلی را خواهید داشت. برای بررسی کشورهای متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. الهام گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور،من کارشناس پرستاری هستم سنم ۲۷ ساله آیا میتونم برای رشته پزشکی یا دندان پزشکی آلمان اقدام کنم؟شانس من برای گرفتن پذیرش چقدر هست؟
  ممنونم از شما و سایت بسیار خوبتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما امکان تحصیل پزشکی در کشور آلمان برای شما وجود ندارد اما می توانید در کشوری نظیر روسیه از ابتدا در این رشته تحصیل کنید. برای دریافت اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. انیس گفته:

  سلام روز و شب خوش.من دختری ۲۸ ساله هستم لیسانس معماری از دانشگاه غیر انتفاعی در حال گذراندن دوره زبان آلمانی هستم.تا حدودی مشکل مالی دارم میشه از راه ویزای کار اقدام کنم یا تحصیل ؟ و اینکه گذروندن چه دوره اموزشی در ایران کمک به پیدا کردن کار در آلمان میکنه؟ و من حدودا چقد باید پول نقد داشته باشم برا مهاجرت؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار به سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی نیاز است و همین طور افزایش سطح زبان کمک شایانی به کاربابی شما می کند. برای اطلاع از شرایط و هزینه ها می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 46. aliz گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه و از دانشگاه انصراف دادم معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم ۱۷٫۵ هست
  برای پذیرش پزشکی آلمان چیکار باید بکنم؟
  بجز قبولی کنکور ایران و زبان آلمانی چه کار هایی باید کرد؟
  بعضی موسسات میگن پزشکی بالای ۲۱ سال نمیگیره درسته؟!

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با شرایط سنی شما ادامه تحصیل پزشکی از ابتدا برای کشور آلمان با ریسک ردی ویزا همراه خواهد بود. برای بررسی کشورهای مختلف متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 47. Sina گفته:

  سلام…من دانشجوی کارشناسی رشته ی مهندسی آب هستم اما مایلم ارشد خودم رو در رشته ی مهندسی خودرو در کشور آلمان ادامه بدم آیا راهی هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توانید کارشناسی ارشد خود را در رشته خود یا رشته های زیرگروه با رشته خود یا رشته های مدیریتی و بیزینس ادامه دهید. برای بررسی بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. هادی گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز و ممنون از راهنمایی های شما
  من ۲۸ سال سن دارم . دیپلم الکترونیک از هنرستان گرفتم بعد کنکور دادم و رتبه ۲۸ کشوری شدم و در اموزشکده فنی تبریز (سراسری) فوق دیپلم گرفتم . بعد لیسانسم رو از دانشگاه ازاد تبریز گرفتم . الان هم دانشجوی ارشد مهندسی مکاترونیک در دانشگاه سراسری تبریز هستم البته رو به پایان هست و دارم رو پایان نامه کار میکنم . در یکی از کارخانه های صاحب نام ایران به عنوان تکنسین برق مشغول به کار هستم . حدود دو سال سابقه کار با بیمه دارم و ۶ سال هم بدون بیمه . مدرک زبان ندارم ولی در صورت اقدام میتوانم در کمتر از یک سال مدرک ایلتس رو بگیرم . دارای چندین مدرک از فنی حرفه ای هستم که همگی در زمینه برق و ابزار دقیق میباشد.
  قصد مهاجرت از ایران رو دارم البته علاقه زیادی به کشور آلمان و کانادا دارم . بیشتر به مهاجرت کاری علاقه دارم ولی تحصیلی هم مشکلی ندارم . حدود ۴۰ میلیون تومان فعلا پس انداز دارم . ماهی هم حدود دو میلیون درآمد.
  مجرد هستم و دارای کارت پایان خدمت .
  خیلی ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید که چکار باید انجام بدهم و آیا این که شانسی برای مهاجرت به خارج از کشور را دارم یا نه ؟ و در صورت امکان کدام کشور را مناسب میدانید.
  در ضمن استعداد خیلی قوی در یادگیری در همه زمینه ای بخصوص زمینه های فنی و تخصصی دارم .
  خیلی ممنون از زحمات گرانقدر شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. ویزای کار کشور آلمان می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اطلاع از ریز شرایط ویزاهای کاری یا ویزاهای تحصیلی متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. مهراد گفته:

  سلام ، من ۱۷ سالمه . دانش آموز پیش دانشگاهی هستم .
  میخواستم بدونم حداقل چه معدلی باید داشته باشم تا بتونم توی کالج در آلمان درس بخونم .
  با تشکر .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرط معدل برای کشور آلمان دارای اهمیت است و هرچه معدل شما بالاتر باشد (بالای ۱۶) بهتر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. مهدی دهقانپور گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما دکتر ملک پور
  من مهدی دهقانپور دانشجو کارشناسی رشته حقوق هستم.
  آقای ملک پور من همین الان ویدئو موفقیت شما رو که درباره برنامه بلند مدت بود نگاه کردم .
  راستش همین امشب به دلایل مشکلات مالی برنامه مهاجرتم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور کنسل شد و بسیار ناراحت و سرخورده شدم.
  ویدئو و کلام نافذ شما بسان همیشه امیدم رو زنده نگه داشت اما …
  دکترر ملک پور شما معمولا پاسخ دوستانی رو میدین که سولات مهاجرتی میپرسند اما از شما میخوام با صدایی پر امید و راه درست و نگاه مطمئنتون به آینده برای بچه هایی چوون من که به هر دلیل در راه تلاش در ایران به سر می برند و مسیر برایشون هموار نشده پاسخ بیدید تا دوستانی که موانع اعم از مشکلات مالی و اقتصادی و … برسر راهشان قرار دارد بازهم پر پرواز و امید بگشایند .
  با اینکه من دانشجو کارشناسی هستم و ترم به ترم خداروسپاس موفق تر از پیش پیش میرم به قدری که ترم اخرم معدلم در رشته حقوق ۲۰ شد ؛ اما گهگاه امیدم برای ادامه به یاس کشانده میشود .
  من بسیار بسیار با برنامه ریزی بلند مدت موافق هستم و سعی میکنم برای موفقیت با تلاش و برنامه پیش برم .
  گروه بسیاری از جوانان این مرز و بوم که مستعد و پرتلاش هستند بدلایل عدیده ای راه مهاجرت رو در پیش گرفتند اما لا اقل تا کنون به مقصد نرسیدند و امید و مقصد موفقیت خود را به فراموشی سپرده اند .
  خواهشمندم با پاسخ پرامید و نشان راه موفقیت باری دیگر چون پیشتر برادرانه کمکمان کنید .

  به امید صدای پر مهرتان

  پاسخ
 51. احمد محبی فر گفته:

  سلام
  ۴۶ ساله لیسانس شیمی از دانشگاه شهید چمران اهواز
  ۲۵ سال سابقه تدریس متاهل و دارای دو فرزند
  همسرم لیسانس مطالعات اجتماعی فرزند اولم پسر ۱۲ ساله ویزیت و دومم دختر سه ساله
  با سرمایه حدود ۷۰۰ میلیون در خواست اقامت آلمان یا اتریش را دارم چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟؟ ادامه تحصیل یا کار ؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط شما شانس اخذ ویزاهای تحصیلی یا کاری برای شخص شما اندک است اما می توان برای تحصیل فرزندانتان اقدام نمود. همچنین راه های ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … نیز می تواند گزینه خوبی باشد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. محمدرضا و حسین گفته:

  سلام خدمت جناب دکتر
  قبل از هرچیز از زحمات شما و همکاراتون واقعا تشکر میکنم که مطالب مفیدی رو انتقال میدین
  من ۲۶ سالمه و دوستم ۲۸ ساله. هردو مهندسی عمران خوندیم در دانشگاه آزاد با معدل ۱۵. چند سالی تجربه کاری داریم. چند نرم افزار هم بلدیم.
  زبان انگلیسی رو در حد متوسط میدونیم و درحال یادگیری زبان آلمانی هستیم. پول زیادی هم نداریم روی هم حدودا ۲۰هزار یورو.
  دریکی از فایلهاتون فرموده بودین با درس خوندن در اروپا میشه زندگی خوبی درست کرد.
  قصد مهاجرت تحصیلی داریم( اگه خدا بخواد تصمیم گرفتیم که از کشور با این اوضاع نابسامانش هرجوری شده خارج بشیم ). اگه امکانش هست نظرتونو بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن سطح زبان مناسب امکان اقدام برای ویزای تحصیلی وجود دارد. برای بررسی شرایط شما و اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 53. یزدان گفته:

  با سلام
  دانشجوی الکترونیک در مقطع کارشناسی ترم ۴ هستم برای تحصیل و ادامه زندگی مایلم در آلمان باشم علاقه به ادامه تحصیل در آلمان رو دارم
  درحال فرا گیری زبان آلمانی هستم سنم تازه به ۱۸ سال رسیده پیشنهادتون چیه چه آیتم هایی کم هست که من باید داشته باشم اونارو احتمالا قبل رفتن ازدواج کنم خانومم هم رشته عکاسی میخونه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. سطح زبان خود را (انگلیسی یا آلمانی) باید حتما افزایش دهید. شرایط کلی شما مطلوب است. در صورت داشتن نمرات خوب و سطح زبان بالا نیز شانس پذیرش شما بالا خواهد بود. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. saeed گفته:

  با سلام و احترام
  من ۳۷ سال سن دارم دانشجوی دکتری مدیریت بازاریابی آزاد تهران هستم.الان تو دوره پژوهشی کارم هستم و البته قبل از جامع ازمون زبان دادم اما ازمون ایلتس نبوده و الان دارم برای ایلتس اماده میشم. مجرد هستم،سابقه کار دارم اما مرتبط با تحصیلم نیست حدود ۳ سال در یک موسسسه خصوصی بعنوان کارمند معمولی کار کردم که حدود۱٫۵ سال دارای سابقه بیمه بودم و حدود ۹ هم در جایی دیگر که بازهم مرتبط نبوده کار کردم.با توجه به اینکه دلیل اصلی برای رفتن از ایران به دلیل کار هست اما فکر کردم اگر از طریق تحصیلی وارد شوم شاید امکان بیشتری برای پیدا کردن کار داشته باشم می خواستم ببینم برای گرفتن ویزای تحصیلی در مقطع فوق لیسانس یا دکتری برای کشوری مثل پرتغال(دانشگاه پورتو یا…)یا المان در همین رشته یا یک گرایش دیگر در مدیریت امکانش وجود داره هزینه اش در چه حد و حدودی قرار داره
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. به طور معمول بسته به مقطع تحصیلی در کشور آلمان اجازه کار پاره وقت خواهید داشت. به طور مثال در مقطع دکتری ۳۰ ساعت در هفته می توانید به کار بپردازید. ویزاهای کاری هم می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با شرایط متناسب با خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 55. محمد امیری گفته:

  سلام اقای دکتر
  سلام من رشته تجربی میخواندم ولی رفتم سربازی نتونستم کنکور بدم زبان انگلیسی از پایه قوی ام راهنماییم کنید چطوری برم رشته زبان انگلیسی بخونم برم المان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل در کشور آلمان شرایط سنی و مدرک زبان شما باید بررسی شود. در صورت داشتن شرایط لازم امکان ادامه تحصیل در کشور آلمان را خواهید داشت. برای اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. musa گفته:

  سلام من ترم ۵کارشناسی علوم آزمایشگاه در دانشگاه سراسری هستم میشه برای ارشد در اروپا تو رشته خودم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شانس پذیرش برای این رشته اندک است اما می توانید برای رشته های مرتبط با رشته خود اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات و بررسی شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. جلال عزیزی گفته:

  باسلام و عرض ارادت
  من ۳۵ ساله هستم، فوق دیپلم سخت افزار از دانشگاه علمی کاربردی و لیسانس نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم میخواستم ببینم چطوری میتونم اقامت کاری یا تحصیلی کشور آلمان یا هلند یا اتریش رو بگیرم.
  نه سال هم سابقه کار در بانک کشاورزی دارم.
  با سپاس فراوان جلال عزیزی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای دریافت ویزای کار کشور آلمان مناسب است. سطح زبان خود را باید افزایش دهید. برای ویزای تحصیلی آلمان باید شرایط شما به صورت دقیق تر بررسی گردد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 58. علی گفته:

  با سلام و عرض ادب.بنده فوق لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه آزاد دارم .بیست سال سابقه کار در بانک دارم.ایا امکان اقامت از طریق ایمیل ورکر دارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما برای اخذ ویزای کار باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط سنی و سطح زبان خوب می توانید برای کار در کشور آلمان اقدام نمایید. در خصوص این امر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 59. محسن گفته:

  سلام، وقت بخیر، پسر من MBA از دانشگاه تهران با معدل بالا و لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی ارومیه داره، علاقمندم ایشان و خودم هم. که ارشد اقتصاد از دانشگاه یو پی ام مالزی دارم و ۵۳ سال سن دارم البته دکتری تا نزدیکیهای دفاع هم در مالزی خوندم اما بخاطر شرایط کاری مجبور به ترک آن شدم را بهمراه پسر دیگرم که لیسانس مدیریت دارند به ترجیحا هلند و سپس به آلمان یا اتریش یا بلژیک مهاجرت کنیم زبان هر سه ما فلوینت هست. آیا راهی وجود دارد و اینکه پروسه زمانی و هزینه چقدر میباشد. سپاسگزارم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان ادامه تحصیل در کشورهای نامبرده وجود دارد. باید شرایط شما به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد. در خصوص این امر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 60. امیرحسین صادقی گفته:

  سلام و عرض ادب و ارادت خدمت استاد گرانقدر

  با عرض ارادت و خسته نباشید

  بنده در باب مهاجرت تحصیلی به آلمان و یا اتریش از حضرت عالی سوالاتی را داشتم
  بنده ۲۳ سالم هست و ۱ ترم مانده که درسم در مقطع کارشناسی مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد تمام بشود و علاقه زیادی به تحصیل و بعد کار در المان و اتریش را دارم و ۵ سال سابقه کاری در شرکت بازرگانی و تعاونی دارم و متاسفانه زبان آلمانی را بلد نیستم و انگلیسی را خوب میدانم و از حضرتعالی راهنمایی در باب تحصیل می خواستم که آیا در مقطع ارشد در همین رشته و یا رشته مدیریت هتل داری را انتخاب کنم چون علاقه زیادی به مدیریت هتل داری و مدیریت بازرگانی دارم و آیا بازار کار در آلمان و اتریش برای این رشته ها خوب هست؟
  و در باب هرینه تحصیل و زندگی که اصولا بعد از ۵ یا ۶ ماه که در فضا قرار گرفتیم میتوانیم یک کاری پیدا کرده و هرینه زندگی را خودمان ساپورت کنیم یا نه ؟
  و شاید با یکی از دوستان من که در رشته مدیریت فارغ التحصیل شده و ترم بعد قصد ورود به مقطه کارشناسی ارشد را دارد برای کارشناسی ارشد برای آلمان با هم اقدام کنیم و با هم برویم آیا به صلاح است ۲ نفری برویم و سطح زبان و تحصیل یکی هستیم آیا هزینه ها در آلمان کمتر می شود و یا نه ؟
  من به یکی از ایت موسسه های تهران مراجعه کرده بودم برا مشاوره گفتن با این شرایط آلمان و اتریش و فرانسه برای من میتوان کار کرد و تحصیل کرد که گفتن اتریش امکانش خیلی کم هست چون فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم و نمیتوان برای اتریش اقدام کرد و برای آلمان میتوان !!!
  از حضرتعالی در این باب راهنمایی میخواستم و بنده حقیر را از این سردرگمی نجات دهید
  با تشکر و عرض خسته نباشید و تشکر بابت اینکه به سوالات این بنده حقیر پاسخ می دهید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل شما برای رشته های مدیریتی در کشور اتریش یا آلمان وجود دارد. در حین تحصیل در مقطع فوق لیسانس اجازه کار پارت تایم ۲۰ ساعت در هفته را خواهید داشت که می توانید بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 61. مریم نوذری گفته:

  سلام اقای دکتر دخترم امسال پشت کنکوری اگه پزشکی قبول نشد بامعدل ۱۷ خرده ای میتونه بیاد انجا پزشکی بخونه ودختر دوم کلاس نهم ومیگه تا ۲۰ سالم نشد برم انجا درس بخونم میخواستم بدونم امکان تحصیل هست با توجه به اینکه عمه شون برلین هست وخاطر ما هم جمع باشه چطور میشه اقدام کرد مدرسه شبانه روزی خیلی هزینه داره از راهنماییتون ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای تحصیل پزشکی در کشور آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی قبل از هر گونه اقدام هستید . البته برای شما شرایط ویژه ای نیز داریم که میتوانید جهت اطلاع از آن با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید. با تشکر

   پاسخ
 62. یاسین گفته:

  با سلام مجدد و خسته نباشید خدمت استاد عزیز
  آیا با لیسانس تربیت بدنی و علوم ورزشی میشه برای ارشد فیزیوتراپی گرایش فیزیوتراپی ورزشی در کشور اتریش یا آلمان رفت؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   رشته های پزشکی در کشور آلمان و اتریش دارای آزمون ورودی هستند و در صورت قبولی میتوانید در آنها شرکت نمایید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا شرایط را برای شما بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 63. محمدرضا گفته:

  سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید میگم بهتون ببخشید میخاستم بدونم کسی ک سال ۹۷ کنکور داره و اگه شته پزشکی یا دندون قبول بشه بخواد از همون سال اول یا دوم بره المان تحصیل کنه آیا امکانش هست ؟شرایطش چطوریه؟

  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   رشته های پزشکی در کشور آلمان دارای آزمون ورودی است . اگر شما بتوانید آزمون را پاس نمایید میتوانید در رشته های پزشکی شرکت نمایید . لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم. با تشکر

   پاسخ
 64. Mohsen گفته:

  با سلام، مردی ۴۶ ساله، مجرد، لیسانس مدیریت از دانشگاه سراسری، فوق مدیریت تجارت الکترونیک از دانشگاه مدیریت صنعتی ، زبان انگلیسی کاملا مسلط ولی آیلتس جنرال ۵۰۵ که قدیمی هست. یکبار هم سال گذشته دانشگاه منچستر MSC مارکتینگ پذیرش گرفتم ولی هزینه اش خیلی زیاد بود و نرفتم. زبان دیگری هم نمیدانم. سرمایه هم تا پنجاه م دارم. اسکیلزهایی مثل ناجی غریق بامدرک فدراسیون ، امداد و نجات بین المللی غواصی هم دارم. قصدم مهاجرت و اقامت اروپا بیشتر در آلمان ، اطریش یا اسکاندیناوی هست.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   هزینه اولیه شما برای مهاجرت بسیار کم میباشد بهتر است مدتی صبوری نمایید و هزینه اولیه خود را اندکی افزایش دهید . راه های زیادی نیز برای ورود و مهاجرت به آلمان وجود دارد . بهتر است جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 65. Afrooz گفته:

  سلام آقاى ملک پور من کاردانى معمارى دارم میشه براى مهاجرت و گرفتن اقامت از طریق تحصیلى یعنى بخوام کارشناسى معمارى اونجا بخونم امکانش هست که شوهر و دخترم همراه من باشند
  و این چقد برامون هزینه داره لطفا اگه امکانش هست در کانالتون برام توضیح بدید ??

  پاسخ
 66. محمد جواد گفته:

  سلام حتما باید کارشناسی بخونیم مثلا من ک دیپلم دارم نمیتونم برم اونور ادامه تحصیل اینجا دگ نخونم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.